Mistrzostwa Polski Młodych Koni 2019 Strzegom

19-22 września 2019

WYNIKI TURNIEJU

MPMK konie 7 letnie - rocznik 2012 - hodowla zagraniczna 

 

 

 

Zwycięzca - oldenburska klacz CASINA 20 / Casino Berlin old  x Quintender hol/  zawodnik Mateusz Tyszko 

wł. Tomasz Nowak 

 

 

Wyniki końcowe 2019-09-22, 17:19:18
 
M-ce Zawodnik Koń Wynik
Nagroda        
I              II                III                końcowy              
1
CASINA 20 (325)            
0
(1)
0
(1)
0
(1)
0,000 1400 PLN
2
COLINERO (274) 
0
(1)
1
(2)
1
(3)
2,000 1200 PLN
3
WENECJA (219) 
0
(1)
13
(4)
0
(1)
13,000 1000 PLN

 

MPMK konie 7 letnie - rocznik 2012 - hodowla polska 

 

 

 

Zwycięzca - klacz CORDOBA / Spartacus han x Corino Z hol. / zawodnik Łukasz Troszczyński 

hodowca Eco-Abi Ewa Fabińska właściciel Stadnina Koni Nad Wigrami 

 

 

Wyniki końcowe  2019-09-22, 17:16:17

M-ce Zawodnik Koń Wynik
Nagroda
I             II             III             końcowy            
1
CORDOBA (249)                     
0
(1)
0
(1)
1
(2)
1,000 1600 PLN
2
CLAUDIA (250) 
0
(1)
0
(1)
4
(3)
4,000 1300 PLN
3
LA VULKANO L (239) 
8
(5)
0
(1)
0
(1)
8,000 1000 PLN
4
COLOMBINA (257) 
4
(3)
8
(6)
4
(3)
16,000  
5
WARS (258) 
8
(5)
0
(1)
17
(5)
25,000  
 

 

MPMK konie 6 letnie - rocznik 2013 - hodowla zagraniczna 

 

 

Zwycięzca - oldenburska klacz VELVET LAZAR / Verdi KWPN x Numero Uno KWPN / zawodnik Tomasz Miśkiewicz 

hodowca i wł. Edmund Lazarewicz 

 

 

wyniki końcowe 2019-09-22, 17:24:36
M-ce Zawodnik Koń Wynik
Nagroda
I                   II                 III                   końcowy
1
VELVET LAZAR (314) 
0
(1)
0
(1)
0
(1)
0,000 1800 PLN
2
CASTIGO DE AMOR (236) 
0
(1)
0
(1)
0
(1)
0,000 1500 PLN
3 0
(1)
4
(6)
4
(4)
8,000 1200 PLN
4
ILLOUCHIN NH (302) 
8
(11)
0
(1)
0
(1)
8,000  
5
CORELIA BLUE (321) 
4
(6)
0
(1)
4
(4)
8,000  
6
ISCO (304) 
0
(1)
4
(6)
4
(4)
8,000  
7
ITOULON B (231) 
4
(6)
4
(6)
4
(4)
12,000  
8
LADY PEZI (220) 
0
(1)
1
(5)
11
(11)
12,000  
9
IOWA (303) 
4
(6)
4
(6)
5
(8)
13,000  
10
FLAMENCO SONG (224) 
4
(6)
8
(10)
8
(9)
20,000  
11
BARAQUE (267) 
4
(6)
8
(10)
9
(10)
21,000  
12 9
(12)
8
(10)
13
(12)
30,000  
 

 

 

MPMK konie 6 letnie - rocznik 2013 - hodowla polska 

 

 

 

Zwycięzca - klacz FLANDRIA / Chacco-Fly OS x Czad SP /  zawodnik Jan Bobik 

wł i hodowca Stadnina Koni Nowielice

 

 

Wyniki końcowe 2019-09-22, 16:18:25

M-ce Zawodnik Koń Wynik
Nagroda
I            II             III            końcowy           
1
FLANDRIA (309)                                    
0
(1)
0
(1)
0
(1)
0,000 5500 PLN
2
CUBA LIBRE (244) 
0
(1)
0
(1)
4
(4)
4,000 3300 PLN
3 0
(1)
4
(4)
4
(4)
8,000 2900 PLN
4
TRACJA (237) 
0
(1)
8
(7)
0
(1)
8,000 1050 PLN
5
UTA (251) 
0
(1)
0
(1)
8
(6)
8,000 900 PLN
6
CZART (308) 
0
(1)
4
(4)
8
(6)
12,000 800 PLN
7
HAWR (310) 
4
(7)
4
(4)
9
(8)
17,000 700 PLN
8
WENECJA (282) 
4
(7)
13
(9)
1
(3)
18,000  
9
NIKO (234) 
4
(7)
8
(7)
12
(9)
24,000  

 

MPMK konie 5 letnie - rocznik 2014 - hodowla zagraniczna 

 

 

Zwycięzca - holsztyńska klacz CASCADEUCE / Cascadello hol x  Corrado I hol./  zawodnik Michał Tyszko wł. Kajetan Wałecki 

 

Wyniki końcowe 2019-09-22, 14:22:36
M-ce Zawodnik Koń Wynik
Nagroda
I                II               III                końcowy         
1
CASCADEUCE (272) 
8,70
(1)
8,5
(1)
7,7
(3)
24,900 1500 PLN
2
STAKKATO LAZAR (313) 
7,90
(2)
8,0
(4)
8,4
(1)
24,300 1200 PLN
3
CALVANO (228) 
7,50
(5)
7,4
(6)
8,1
(2)
23,000 1000 PLN
4
JACKPOT B (295) 
7,90
(2)
8,3
(2)
6,4
(7)
22,600  
5
VIGO HEYWOOD HZ (218) 
6,50
(9)
8,1
(3)
7,4
(5)
22,000  
6
CALINKA (305) 
7,10
(8)
6,6
(9)
7,7
(3)
21,400  
7
QUISSINI (280) 
7,30
(6)
6,4
(10)
7,1
(6)
20,800  
8 6,30
(10)
6,3
(11)
3,8
(8)
16,400  

 

MPMK konie 5 letnie - rocznik 2014 - hodowla polska 

 

 

Zwycięzca - ogier ALO SILIO P / Cassilio hol. x Avero / zawodnik Krzysztof Retka

hodowca Witold Polowczyk  właściciel Anna Kiełb 

 

 

Wyniki końcowe 2019-09-22, 14:22:20

M-ce Zawodnik Koń Wynik
Nagroda
I                   II                III                  końcowy             
1
ALO SILIO P (320)         
7,50
(6)
8,10
(3)
8,2
(2)
23,800 3750 PLN
2
SASILIO (223) 
8,00
(2)
8,20
(2)
6,6
(8)
22,800 2900 PLN
3
ASESOR (284) 
7,90
(3)
7,30
(8)
7,2
(5)
22,400 2500 PLN
4
MORWA (286) 
6,10
(14)
8,10
(3)
8,0
(3)
22,200 850 PLN
5
OLIVAR (255) 
6,40
(13)
7,30
(8)
8,3
(1)
22,000 750 PLN
6
LACJUM (254) 
7,80
(4)
7,70
(6)
6,4
(9)
21,900 550 PLN
7
CARISSIMA (253) 
8,10
(1)
6,40
(12)
7,3
(4)
21,800 450 PLN
8
BARBÓRKA (215) 
6,60
(10)
7,80
(5)
7,0
(6)
21,400 350 PLN
9
LIRYKA (252) 
7,10
(8)
7,00
(11)
6,3
(10)
20,400  
10
OLE (307) 
6,60
(10)
6,40
(12)
7,0
(6)
20,000  
11
COHIBA L (242) 
7,20
(7)
6,40
(12)
5,6
(11)
19,200  
12
COLDWATER (259) 
6,70
(9)
7,50
(7)
4,2
(12)
18,400  
13
CONSILLA (230) 
6,50
(12)
8,40
(1)
2,7
(13)
17,600  
 

MPMK konie 4 letnie - rocznik 2015 - hodowla zagraniczna 

 

 

Zwycięzca - ogier KWPN  KIRYMANJARO FORTUNA / Grand Slam VDL BWP x Canturano hol. / zawodnik Marek Lewicki 

 

WYNIKI KOŃCOWE  2019-09-22, 14:22:34
 
M-ce Zawodnik Koń Wynik
Nagroda
I                II               III               końcowy       
1 1,26
(1)
8,80
(1)
8,2
(2)
18,260 1000 PLN
2
KANDY PROGRES (273) 
1,21
(4)
8,30
(3)
8,3
(1)
17,810 900 PLN
3
VESTARI (221) 
1,19
(6)
8,20
(4)
7,8
(6)
17,190 800 PLN
4
KENTUCKY VDL (235) 
1,17
(9)
8,50
(2)
7,5
(9)
17,170  
5
KADORA-W (287) 
1,12
(11)
8,00
(5)
7,9
(5)
17,020  
6
KOSINA PROGRES (306) 
1,11
(12)
7,70
(8)
8,1
(4)
16,910  
7
STAKKATONI (322) 
1,21
(4)
7,40
(12)
8,2
(2)
16,810  
8
KUFONIA L (238) 
1,11
(12)
7,80
(6)
7,8
(6)
16,710  
9
KEY TO FORTUNA (271) 
1,22
(3)
7,50
(11)
7,8
(6)
16,520  
10 1,10
(15)
7,60
(9)
7,2
(10)
15,900  
11
KAMIR RED WINE (289) 
1,14
(10)
7,80
(6)
6,7
(13)
15,640  
12
CASUS (270) 
1,18
(8)
7,30
(14)
7,1
(12)
15,580  
13
CORLEO (281) 
1,26
(1)
7,40
(12)
6,7
(13)
15,360  
14
URSSINI (266) 
1,07
(16)
6,80
(15)
7,2
(10)
15,070  
15 1,11
(12)
7,60
(9)
5,3
(16)
14,010  
16
CASIUS (263) 
1,19
(6)
5,70
(16)
6,7
(13)
13,590  

 

MPMK konie 4 letnie - rocznik 2015 - hodowla polska 

 

Zwycięzca - klacz DONNA NEVA S / MJT Nevados S x Weltstein / zawodnik Daria Kobiernik

hodowca Stanisław Szurik właściciel Eliza Chylińska-Karpus

 

Wyniki końcowe  2019-09-22, 14:22:17
M-ce Zawodnik Koń Wynik
Nagroda
I                II                III              końcowy          
1
DONNA NEVA S (264) 
1,11
(14)
8,40
(1)
8,5
(1)
18,010 2900 PLN
2
VENCLOVA (278) 
1,14
(5)
8,40
(1)
8,2
(2)
17,740 2250 PLN
3 1,16
(3)
7,60
(8)
8,2
(2)
16,960 2000 PLN
4
ZABAWA (256) 
1,14
(5)
7,80
(4)
7,9
(4)
16,840 750 PLN
5
CLEAR ONE (229) 
1,14
(5)
7,70
(6)
7,9
(4)
16,740 600 PLN
6
SUBOCZ (275) 
1,18
(2)
7,90
(3)
7,5
(8)
16,580 400 PLN
7
UNICA-K (296) 
1,14
(5)
7,70
(6)
7,3
(10)
16,140 350 PLN
8
DAVINCI (217) 
1,11
(14)
7,20
(12)
7,7
(7)
16,010 250 PLN
9
ASTAT (225) 
1,12
(11)
7,80
(4)
7,0
(13)
15,920  
10
FAVORINOS S (288) 
1,16
(3)
7,40
(10)
7,0
(13)
15,560  
11
RUFUS (316) 
1,13
(9)
7,30
(11)
7,0
(13)
15,430  
12
MEJSON (291) 
1,12
(11)
7,20
(12)
7,1
(12)
15,420  
13
NELLY (299) 
1.04
(20)
6,70
(16)
7,3
(10)
15,040  
14
HIT (285) 
1,21
(1)
5,80
(19)
7,8
(6)
14,810  
15
SELLINO (222) 
1,10
(18)
7,50
(9)
5,9
(19)
14,500  
16
DONATAN (214) 
0,90
(22)
7,00
(15)
6,4
(18)
14,300  
17
WILSON MK (268) 
1,08
(19)
5,50
(21)
7,4
(9)
13,980  
18
JAY JAY M (227) 
1,11
(14)
5,80
(19)
6,8
(16)
13,710  
19
PENELOPE L (300) 
1,00
(21)
6,00
(18)
6,7
(17)
13,700  
20
WIWIANA (245) 
1,12
(11)
7,10
(14)
5,2
(20)
13,420  
21
OMENA (315) 
1,13
(9)
6,50
(17)
4,4
(21)
12,030  

 

 

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  351
2. Lewicki Filip 310
3. Babiak Filip  181
4. Błaszczak Julia  178
5. Bado Gabriela  172
6. Milczarek Nina  166
7. Kawa Aleksandra 155
8. Kałdonek Martyna 139
9. Jaglarz Julia  119
10. Bedyńska W. / Januszewska Z, Skrzypiec. A  111

 29/02/20

1. Kierznowska Aleksandra 732
2. Suska Juliana   454
3. Lewandowski Aleksander   451
4. Skrobacz Olga 187
5. Baehr Maria  126
6. Barańska Laura  108
7. Stefańska Natalia  99
8. Wawrzyniak Pola  78
9. Dobkowska Milena  75
10 Pietrzak Emilia  73

29/02/20

1 Zawadzka Eliza 475
2  Kapel Julia  280
3. Konarska Marta 250
4. Gramza Amelia  190
5. Dubieniecka Martyna  185
6Pietrzak Daria  170
7. Biegalska Iga  155
8. Pymek Zuzanna 120
9. Lasecka Wiktoria  115
10.  Kolińska A, Jackowiak M. 110

22/03/20

1.  Kamińska Lena  22
2.  Wawrzkiewicz Tola 18
2.  Puzdrowska Zuzanna  18
4.  Słoniec Paulina  14
4.  Cwalina Wiktoria   14
4. Topa Zuzanna .   14
7. Cieślak Szymon  12
8. Kłodowska Aleksandra  4
9.    
10.    

22/03/20

1.  Cwalina Wiktoria 49
2.  Pliem  Perka Martyna  45
3.  Skotarczak Nel 42
4.  Wierucka Zofia 29
5.  Karasińska O;ga 26
6.  Nagła Maja  25
7.  Pellowska Paulina  23
8. Stasiak Agata  22
9  Wawrzkiewicz Tola 22
10.  Biela Berenika   20

22/03/20

1.  Skotarczak Nel 173
2.  Pliem  Perka Martyna 82
3.  Nawrocka Roksana  68
4.  Janiszewska Lena  63
5.  Łącka Michalina  56
6.  Biel Zofia  46
7.  Pellowska Paulina  45
8.  Babczyńska Małgorzata  44
9. Dąbrowska Zuzanna  40
10. Przybyła Natalia  34

 22/03/20

1.  Szeszuła Zuzanna   95    
2.  Panarowicz Nikola  63 
3.  Ludwicka Karina  39 
4.  Sówka Nell  35 
5.  Von Mauberg Wiktoria  33 
6   Kuczkowiak Hanna  32 
7.  Grygier Zuzanna   25
7   Kierznowska Jagoda  25 
9.  Sondej Zofia  23
10. Grabowska J. Brzeska B 20 

22/03/20

1.  Derda Agata 180
2.  Poleszak Dagmara  35
3.  Tuliszkiewicz Olga  30
3.  Otlewska Amelia  30
5.  Zubczyńska Amelia  15
5.  Kamińska Oliwia  15
7.     
8.   
9.    
10.    

22/03/20

1.  Maćkowska Agata 130
2.  Jackowiak Marcelina  115
3.  Kierznowska Jagoda 55
4.  Parkur Antonina 50
5.  Sówka Nell  45
6.  Dańczak Michalina  35
7.  Dubiniak Michał  30
8. Styła Olga  29
9. Kowalonek L, Derda A. 25
10.    

22/03/20

1.  Sydow Natalia 55
2.  Otlewska Natalia  15 
2.  Kozłowska Maria  15 
4   Kaczmarek Mikołaj  10  
5      
6.    
7.    
8.    
9.      
10       

22/03/20