XXX Memoriał im. Barbary i Andrzeja Osadzińskich - PLJ - II etap SO Bogusławice 03-05.05.2019

fot.  Magda Pocztowska Photograph

 

WYNIKI

 

ZGŁOSZENIA 

STRONA  PLJ  / RELACJA  VIDEO 

RANKING PLJ po II etapach:

RUNDA ZŁOTA   - 1 m Mściwoj Kiecoń  KJ Agro Handel 

RUNDA SREBRNA -   1m. Dawid SKiba  KJ Agro Handel 

RUNDA BRĄZOWA -  1m. Anna Białas KJ Infernal 

DPP -  1m. KJ Agro Handel Śrem 

 

XXX Memoriał im. Barbary i Andrzeja Osadzińskich

GRAND PRIX

 

1m. Grzegorz Kubiak SZULER KJ SO Łąck 

2m. Artur Kufel ELANO WKJ Lublin SJ Krupiec 

3m. Adrianna Ostrowska  ELBERO H Napoleońska Zagroda 

 

WYNIKI 

Grzegorz Kubiak 

  

 FINAŁ RUNDY SREBRNEJ 

1m. Dawid Skiba LA VULKANO L KJ Agro Handel 

2m. Andrei Shalohin FARLEY FKJ Zbyszko 

3m. Mściwoj Kiecoń QUALITY QUEEN KJ Agro Handel

 

WYNIKI  

 

Dawid SKiba 

 

FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ 

1m. Anna Bialas GERY  KJ Infernal 

2m. Adrianna Ostrowska ANDORA Napoleońska Zagroda 

3m. Andrzej Głoskowski HERCULES KJ Infernal 

 

WYNIKI

 

Anna Białas 

eMPMK - KONIE 5 letnie rocznik 2014

Klacz hol. GOLDEN ROSE - /Mylord Carthago x Cormint/ 

hodowca  Hodowla Koni Holsztyńskich Kosicki-Roza

 

Michał Tyszko na klaczy GOLDEN ROSE wygrał w Bogusławicach wszystkie 3 konkursy rundy eMPMK z wynikami 8,9 pkt, 8,8 pkt i 8,3 pkt. 

 

VIDEO

 

WYNIKI 

 

Michał Tyszko 

 

Dajana Pawlicka z KJ Kraju Jumping Team  wygrała dwa sobotnie konkursu rundy złotej  140cm na FLEUR i rundy srebrnej 130cm na CAPPUCCINO

 

 

 

Dajana Pawlicka

 

Damian Ostręga z KJ Jan Kosicki Kobierno na BOCCACCIO zwyciężył w dwóch konkursach rundy brązowej 120cm. 

 

 

Damian Ostręga 

ZO2* PLJ/ CSN/ZR XXX Memoriał im. Barbary i Andrzeja Osadzińskich
Bogusławice, 3-5.05.2019

WYNIKI KOŃCOWE
 

1R - LL/80 cm - Konkurs z trafieniem w normę czasu reg. skoków PZJ dodatek S1 (wys. 80 cm) (2019-05-03)
            Różnica  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas do normy Nagroda
1 IWA Wieczorek Kornelia (Mł.2008) CSJ EQUESTRO ŁÓDŹ 0 55,15 +0,15  
2 BED BOY Sendalska Katarzyna KJ Infernal Team 0 55,22 +0,22  
3 AVANTI Kempska Julia (J.2002) TKJ Garbówek 0 55,45 +0,45  
4 LEGIONISTA Pszowski Kevin (Mł.2008) KJ Metpol Grodziec 0 54,36 -0,64  
5 IWA Wieczorek Kornelia (Mł.2008) CSJ EQUESTRO ŁÓDŹ 0 54,32 -0,68  
6 BRANKA Chrzanowski Hubert (JM.2005) KJ Ślęża Wrocław 0 54,23 -0,77  
7 BED BOY Sendalska Katarzyna KJ Infernal Team 0 55,84 +0,84  
8 TALL Wąsiewicz Julia (JM.2005) KJ Zbyszko 0 53,98 -1,02  
9 GINARETTI H Chmaj Julia (J.2003) SKJ HORSEPROFI Łódź 0 56,49 +1,49  
10 BORUSSIA ZK Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny 0 56,78 +1,78  
11 RODOS Pająk Maciej (JM.2005) KJ Infernal Team 0 52,86 -2,14  
12 DAGA Kaźmierczak Maria (JM.2005) Brak 0 52,80 -2,20  
13 BRANKA Chrzanowski Hubert (JM.2005) KJ Ślęża Wrocław 0 58,04 +3,04  
14 AROMAT Filipiak Alicja (JM.2005) KJ Infernal Team 0 51,91 -3,09  
15 VOILA Kozioł Klara (JM.2005) Tuszyński KJ Garbówek 0 58,30 +3,30  
16 LOVE SURPRISE Kasińska Ewa (J.2002) Bractwo Konne Św. Marcina 0 58,78 +3,78  
17 TALL Wąsiewicz Julia (JM.2005) KJ Zbyszko 0 50,83 -4,17  
18 LEGIONISTA Pszowski Kevin (Mł.2008) KJ Metpol Grodziec 0 59,57 +4,57  
19 BONI Pszowski Kevin (Mł.2008) KJ Metpol Grodziec 0 50,04 -4,96  
20 VOILA Kozioł Klara (JM.2005) Tuszyński KJ Garbówek 0 60,10 +5,10  
21 IMPRESA MISS NANDO Weber Klara (JM.2006) KJ Infernal Team 0 49,52 -5,48  
22 EIGHTY EIGHT Papis Joanna * 0 49,41 -5,59  
23 BONI Pszowski Kevin (Mł.2008) KJ Metpol Grodziec 0 49,38 -5,62  
24 MY LITTLE PONY Lewandowska Paulina Łódzki Klub Jeździecki 0 48,93 -6,07  
25 BEATRYCZE Ostrowska Oliwia SJ Napoleońska Zagroda 0 48,86 -6,14  
26 DESTINO Sobolewska Paulina Bogusławicki KJ 0 48,83 -6,17  
27 MY LITTLE PONY Lewandowska Paulina Łódzki Klub Jeździecki 0 47,39 -7,61  
28 PRIMA Urbańska Natalia (Mł.2007) ... 0 45,66 -9,34  
29 BORUSSIA ZK Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny 1 53,91 -1,09  
30 DAGA Kaźmierczak Maria (JM.2005) Brak 1 53,33 -1,67  
31 LOVE SURPRISE Kasińska Ewa (J.2002) Bractwo Konne Św. Marcina 1 57,57 +2,57  
32 SILVER Lasota Jacek St. J Napoleońska Zagroda 1 52,31 -2,69  
33 SILVER Lasota Jacek St. J Napoleońska Zagroda 1 50,51 -4,49  
34 EIGHTY EIGHT Papis Joanna * 1 47,66 -7,34  
35 PRIMA Urbańska Natalia (Mł.2007) ... 6 60,43 +5,43  
36 BEATRYCZE Ostrowska Oliwia SJ Napoleońska Zagroda 6 102,37 +47,37  
  DEREK Maćczak Mateusz Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI DYS      
  DEREK Maćczak Mateusz Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI DYS      


 

2R - L/100 cm - Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 100 cm) (2019-05-03)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 CHERROKEE Krywult Amelia (JM.2004) KJ Infernal Team 0 51,89 0 15,13  
2 EPSON MK Bąk Sebastian St. R&S STABLES 0 49,64 0 16,86  
3 MASIMO Kuwik Karolina (J.2003) KJ Ślęża Wrocław 0 44,25 0 16,89  
4 FARAMIR Machniewicz Ewa (JM.2004) St. R&S STABLES 0 49,78 0 17,33  
5 BALOUSSINIA Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin 0 47,62 0 17,50  
6 LORD OF THE RING KG Poznańska Aleksandra (J.2002) JKS Karolina Mińsk Mazowiecki 0 50,08 0 17,56  
7 FINLANDIA Mordaka Maria (JM.2005) KJ Infernal Team Golesze Duże 0 42,91 0 17,89  
8 FUNNY KG Kryszeń Natasza (JM.2004) BPK 0 45,98 0 17,98  
9 MICHAEL KNIGHT Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny 0 50,20 0 18,04  
10 ENRICO Zaręba Aleksandra (JM.2004) KJ SO Łąck 0 46,80 0 18,48  
11 QUITANA Sputowski Mateusz (JM.2006) KJ Infernal Team Golesze Duże 0 46,32 0 18,98  
12 CASALI Słuszniak-Marchwicka Aleksandra FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny 0 49,56 0 19,75  
13 OMARA VD WELLINGTON Ostrowska Adrianna St. J Napoleńska Zagroda 0 49,74 0 20,00  
14 GOLD QUESTER Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0 49,28 0 20,23  
15 CARENZA Borzęcka Maja (Mł.2015) KJ Infernal Team 0 50,76 0 20,33  
16 JAGON Dryńska Karolina Tuszyński KJ Garbówek 0 46,49 0 20,41  
16 BABILONIA Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 49,33 0 20,41  
18 ATOMIUM L Żewłakow Maja (J.2002) St. SKJ Bobrowy Staw 0 51,05 0 20,43  
19 DONNA NEVA S Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0 50,31 0 20,93  
20 RODOS Pająk Maciej (JM.2005) KJ Infernal Team 0 48,00 0 20,95  
21 CUIDAM DE VRENDT Jaworska Antonina (JM.2005) Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek 0 48,84 0 21,03  
22 HESTIA Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 0 49,67 0 21,26  
23 GINARETTI H Chmaj Julia (J.2003) SKJ HORSEPROFI Łódź 0 46,49 4 17,47  
24 SATISFACTION Ostrowska Adrianna St. J Napoleńska Zagroda 0 47,31 4 18,61  
25 BUHAWI Frontczak Barbara (J.2003) KS Happy Horse 0 46,26 4 20,08  
26 KARMELOWY KRÓL Lewandowska Paulina Łódzki Klub Jeździecki 0 51,33 4 20,13  
27 AVANTI Kempska Julia (J.2002) TKJ Garbówek 0 46,91 4 21,44  
28 RITUS Kramarz Julia (J.2003) KJ Zbrosławice 0 46,48 4 33,48  
29 AROMAT Filipiak Alicja (JM.2005) KJ Infernal Team 0 48,31 21 70,11  
30 IMBIR Rytych Damian St. J Napoleońska Zagroda 0 50,18 ELI    
31 GENEO Mrozowska Maria Tuszyński KJ Garbówek 1 52,26      
32 BARBÓRKA Kownacki Mikołaj Karkonoski KJ 1 52,40      
33 TOGO Słuszniak-Marchwicka Aleksandra FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny 1 52,42      
34 ISSOS Borzęcka Maja (Mł.2015) KJ Infernal Team 1 52,96      
35 ELVIS Kasińska Ewa (J.2002) Bractwo Konne Św. Marcina 1 53,55      
36 CHAMBERTINA Kozioł Klara (JM.2005) Tuszyński KJ Garbówek 1 53,77      
37 COME ON UWE Pawlicka Dajana (MJ.1998) Stowarzyszenie Kraju Jumping Team 1 54,30      
38 ASHTON Słuszniak-Marchwicka Aleksandra FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny 1 55,17      
39 NELSON V/D HUNTERS Chrzanowski Jan KJ Ślęża Wrocław 2 57,93      
40 CAŁKA Barzdo Antonina (JM.2006) Kj Zbyszko 4 45,10      
41 IMPRESA MISS NANDO Weber Klara (JM.2006) KJ Infernal Team 4 45,32      
42 GERONIMO Gabrysiak Alicja (JM.2004) ŁKJ 4 47,40      
43 GOLDEN II Krześlak Emilia (JM.2006) KJ Infernal Team Golesze Duże 4 48,33      
43 SILVANA Słuszniak-Marchwicka Aleksandra FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny 4 48,33      
45 FINLANDIA Rytych Damian St. J Napoleońska Zagroda 4 49,13      
46 DANTOS Krywult Amelia (JM.2004) KJ Infernal Team 4 66,34      
47 JAZZ Sabitov Nadia (J.2001) SKJ Virako-Olimpia 6 58,05      
48 KORD Galanciak Roksana (J.2002) St. R&S Stables 6 58,22      
49 CHARDONNAY Ziajkowska Magdalena St. KF KJ Hippica Polonia Słupno 6 58,90      
50 QUERIDA Filipiak Zofia (JM.2005) KJ Infernal Team 9 71,40      
  LYANNA Grudzień Aleksandra Tuszyński KJ Garbówek ELI        
  COBAISHA Kępska Angelika (J.2002) KS Happy Horse ELI        
T FARAMIR Machniewicz Ewa (JM.2004) St. R&S STABLES 0 48,99 0 16,64  
T ASHTON Słuszniak-Marchwicka Aleksandra FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny 0 49,38 0 19,12  
T EPSON MK Bąk Sebastian St. R&S STABLES 0 51,69 0 19,19  
T QUERIDA Filipiak Zofia (JM.2005) KJ Infernal Team 0 49,55 0 19,70  
T TOGO Słuszniak-Marchwicka Aleksandra FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny 0 47,63 0 19,81  
T ELVIS Kasińska Ewa (J.2002) Bractwo Konne Św. Marcina 0 49,30 0 21,23  
T HESTIA Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 0 50,40 0 21,44  
T GOLD QUESTER Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0 49,47 0 21,62  
T DONNA NEVA S Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0 50,01 4 21,18  
T KORD Galanciak Roksana (J.2002) St. R&S Stables 0 48,21 8 20,50  
T ISSOS Borzęcka Maja (Mł.2015) KJ Infernal Team 1 54,75      
T COBAISHA Kępska Angelika (J.2002) KS Happy Horse 4 47,10      
T BUHAWI Frontczak Barbara (J.2003) KS Happy Horse 4 48,59      
T CASALI Słuszniak-Marchwicka Aleksandra FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny 4 48,91      
T LYANNA Grudzień Aleksandra Tuszyński KJ Garbówek 4 49,14      
T CUIDAM DE VRENDT Jaworska Antonina (JM.2005) Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek 4 50,07      


 

3R - P/110 cm - Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm) (2019-05-03)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 GOLDEN II Krześlak Emilia (JM.2006) KJ Infernal Team Golesze Duże 0 49,64 500 PLN
2 AKORD Grzesiek Paula (MJ.2000) KJ Infernal Team 0 50,53 400 PLN
3 SCIARA HS Janus Sonia (JM.2004) KJ Trachy Sośnicowice 0 50,67 300 PLN
4 MICHAEL KNIGHT Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny 0 50,69 200 PLN
5 DUETTE B. Lubicka Jowita (MJ.1999) KJ Infernal Team Golesze Duże 0 51,13 150 PLN
6 MAXIMUS Zimny Ewa KJK Elizar 0 53,27 100 PLN
7 DRIADA ZK Koza Paulina KJ Trachy 0 53,48 100 PLN
8 MASIMO Kuwik Karolina (J.2003) KJ Ślęża Wrocław 0 54,04 100 PLN
9 DELLA ROSA Badura Anna Klub Jeździecki Lando 0 54,92  
10 CAŁKA Barzdo Antonina (JM.2006) Kj Zbyszko 0 55,90  
11 DURAVELLA Rękosiewicz Aleksandra Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY 0 56,17  
12 OMARA VD WELLINGTON Ostrowska Adrianna St. J Napoleńska Zagroda 0 56,19  
13 RUBIN Gutorska Maja (J.2001) KJ Infernal Team 0 56,32  
14 ENIGMA Pawłowska Zuzanna (J.2002) KJK Elizar Jejkowice 0 56,34  
15 VALKIRIA Kręgielska Nikola (J.2003) Tuszyński KJ Garbówek 0 56,51  
16 BALOUSSINIA Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin 0 56,79  
17 CARENZA Borzęcka Maja (Mł.2015) KJ Infernal Team 0 57,62  
18 PRIMA PRO Rytych Damian St. J Napoleońska Zagroda 0 57,79  
19 MAKUBA 21 Płatek Oliwia (JM.2004) Kielecki KJ 0 57,92  
20 FUKS Białas Anna KJ Infernal Team Golesze Duże 0 58,67  
21 JAZZ Sabitov Nadia (J.2001) SKJ Virako-Olimpia 0 58,80  
21 FREE STAR Lewandowska Jennifer (J.2002) KJK Elizar Jejkowice 0 58,80  
23 KOLA Dołhun Jakub (MJ.1999) KJ Infernal Team 0 58,91  
24 SHATTI Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin 0 58,98  
25 LUNA Kurosz Julia (JM.2004) St. KS Chojnów 0 59,08  
26 ECHO MK Chrzanowski Karol (J.2003) KJ Ślęża Wrocław 0 59,31  
27 ESCATO Celska Olga (MJ.1999) SKJ Beckersport Raszyn 0 59,63  
28 PABLO I Tybulczuk Tamara (JM.2004) Łódzki KJ 0 59,72  
29 ATOMIUM L Żewłakow Maja (J.2002) St. SKJ Bobrowy Staw 0 60,03  
30 TOYOTA Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem 0 60,16  
31 CIA MALICA Janiszewska Gabriela (J.2003) St. R&S Stables 0 60,80  
32 BALOU BALOU Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice 0 62,06  
33 NELSON V/D HUNTERS Chrzanowski Jan KJ Ślęża Wrocław 0 62,18  
34 COLANDER AK Rozynek Martin (MJ.1998) KJ Profil Piła 0 62,24  
35 BARBÓRKA Kownacki Mikołaj Karkonoski KJ 0 62,55  
36 CHAMBERTINA Kozioł Klara (JM.2005) Tuszyński KJ Garbówek 0 62,77  
37 FINISH Białas Anna KJ Infernal Team Golesze Duże 0 63,11  
38 GOLDEN ROSE Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek 0 63,46  
39 GOETHE Chrzanowski Karol (J.2003) KJ Ślęża Wrocław 0 63,58  
40 HASTOR Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 63,79  
41 DINDEPENDENT Z Koza Paulina KJ Trachy Sośnicowice 1 67,60  
42 CHERROKEE Krywult Amelia (JM.2004) KJ Infernal Team 4 48,77  
43 FINLANDIA Mordaka Maria (JM.2005) KJ Infernal Team Golesze Duże 4 48,99  
44 SILVANA Słuszniak-Marchwicka Aleksandra FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny 4 51,72  
45 QUITANA Sputowski Mateusz (JM.2006) KJ Infernal Team Golesze Duże 4 54,56  
46 DIAMENT Ostrowska Adrianna St. J Napoleńska Zagroda 4 55,90  
47 KINGSTON HIPPICA Gola Katarzyna (JM.2004) KJ Trachy Sośnicowice 4 57,25  
48 CZUDYNO DE REM Z Krajewski Damian (MJ.1998) St. Kraju Jumping Team 4 57,77  
49 THIMOTE Kozińska Barbara (J.2001) BPK (MAZ) 4 58,15  
50 IMBIR Rytych Damian St. J Napoleońska Zagroda 4 59,99  
51 KARMELOWY KRÓL Lewandowska Paulina Łódzki Klub Jeździecki 4 61,79  
52 SILVER SELENO Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck 4 62,82  
53 CHARDONNAY Ziajkowska Magdalena St. KF KJ Hippica Polonia Słupno 4 63,06  
54 FERLINA Laskowski Filip Ludowy KJ Abaria Iwno 4 63,13  
55 JAGON Dryńska Karolina Tuszyński KJ Garbówek 4 63,19  
56 WESFALIA Dołhun Jakub (MJ.1999) KJ Infernal Team 4 65,56  
57 DANTOS Krywult Amelia (JM.2004) KJ Infernal Team 4 65,64  
58 MICHIGAN VAN DE MIZERIK Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 5 69,22  
59 COME ON UWE Pawlicka Dajana (MJ.1998) Stowarzyszenie Kraju Jumping Team 5 69,93  
60 LORD OF THE RING KG Poznańska Aleksandra (J.2002) JKS Karolina Mińsk Mazowiecki 7 75,11  
61 JUTRZENKA Chmaj Julia (J.2003) SKJ HORSEPROFI Łódź 8 46,80  
62 RAPHAELLA P Troć Wiktoria (J.2003) KJ Salio Biesiekierz Rudny 8 52,91  
63 SEUL „M” Fejdych Julia (MJ.1999) KJK Romico Żywiec 8 56,21  
64 ENRICO Zaręba Aleksandra (JM.2004) KJ SO Łąck 8 58,02  
65 ARAFAT Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny 8 61,71  
66 SONNY BOY M Pszowski Kamil (J.2001) KJ Metpol Grodziec 8 65,95  
67 RITUS Kramarz Julia (J.2003) KJ Zbrosławice 8 79,40  
68 EL CAPONE Bąk Sebastian St. R&S STABLES 8 80,44  
69 SATISFACTION Ostrowska Adrianna St. J Napoleńska Zagroda 12 61,42  
70 FINLANDIA Rytych Damian St. J Napoleońska Zagroda 12 61,48  
71 GERONIMO Gabrysiak Alicja (JM.2004) ŁKJ 12 63,20  
72 BABILONIA Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk 13 69,22  
73 RASPBERRY Troć Wiktoria (J.2003) KJ Salio Biesiekierz Rudny 16 51,94  
  GENEO Mrozowska Maria Tuszyński KJ Garbówek ELI    


 

1 - 5-latki/115 cm - Runda koni 5-letnich; Eliminacje MPMK konkurs z oceną stylu konia (wys. 115 cm) (2019-05-03)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 GOLDEN ROSE Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek 0 8,9 8,9 73,26  
2 COHIBA L Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem 0 8,2 8,2 73,84  
3 CALINKA Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team 0 7,9 7,9 76,42  
4 FINISH Białas Anna KJ Infernal Team Golesze Duże 0 7,8 7,8 72,91  
5 COLANDER AK Rozynek Martin (MJ.1998) KJ Profil Piła 0 7,6 7,6 69,12  
6 LANCELOTTO L Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem 0,5 7,8 7,3 71,58  
6 CASCADEUCE Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek 0,6 7,9 7,3 79,59  
8 QUISSINI Ostręga Damian KJ Jan Kosicki Kobierno 0,5 7,7 7,2 71,44  


 

2 - RB/120 cm - Runda Brązowa konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm) (2019-05-03)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 BOCCACCIO Ostręga Damian KJ Jan Kosicki Kobierno 0 51,96 400 PLN
2 CORIWAY Laskowski Filip Ludowy KJ Abaria Iwno 0 52,66 300 PLN
3 ANDORA Ostrowska Adrianna St. J Napoleńska Zagroda 0 53,07 200 PLN
4 DIMPLE Wawrzyniak Pola (JM.2004) Tuszyński KJ Garbówek 0 54,22 100 PLN
5 JUDSON Ostrowska Iga SJ Napoleońska Zagroda 0 55,83 100 PLN
6 GREAT PLEASURE II Kubiak Jakub (MJ.2000) KJ SO Łąck 0 55,97 50 PLN
7 E-COFERTINA Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek 0 56,27 50 PLN
8 KINGSTON HIPPICA Gola Katarzyna (JM.2004) KJ Trachy Sośnicowice 0 56,42 50 PLN
9 BUENO L Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem 0 56,56 25 PLN
10 ELUE VAN T&L Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 0 56,81 25 PLN
11 PICASSO Milczarek Nina (MJ.2000) KJ Infernal Team 0 57,56 20 PLN
12 PABLO I Tybulczuk Tamara (JM.2004) Łódzki KJ 0 58,15 20 PLN
13 GERY Białas Anna KJ Infernal Team Golesze Duże 0 58,78 20 PLN
14 BARAQUE Ostręga Damian KJ Jan Kosicki Kobierno 0 59,20 20 PLN
15 CHITO BLUE Jarocka Zuzanna (J.2003) KJ Trachy Sośnicowice 0 59,88 20 PLN
16 KOLA Dołhun Jakub (MJ.1999) KJ Infernal Team 0 60,43 20 PLN
17 SEUL „M” Fejdych Julia (MJ.1999) KJK Romico Żywiec 0 60,54 20 PLN
18 FREE STAR Lewandowska Jennifer (J.2002) KJK Elizar Jejkowice 0 60,68 20 PLN
19 DURAVELLA Rękosiewicz Aleksandra Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY 0 61,17 20 PLN
20 EL CAPONE Bąk Sebastian St. R&S STABLES 0 61,49 20 PLN
21 GENERATION LOVE Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team 0 62,01 20 PLN
22 SHELBY EVRARD Z Gawałek Julia (J.2001) KJK Elizar Jejkowice 0 62,04 20 PLN
23 GJALT-D Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 0 62,06 20 PLN
24 HASTOR Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 62,72  
25 HAPPY BOY M Sorokina Olga FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny 0 62,77  
26 ANTYLYA Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck 0 62,89  
27 GRUPO PROM ANTRAX Z Hrabska Ludwika (J.2001) KJ Infernal Team 0 63,16  
28 ELANO Kufel Artur WKJ Lublin / SJ Krupiec 0 63,45  
29 BORN FREE Babiak Filip (J.2001) KJ Infernal Team 0 63,84  
30 BLACK&WHITE 3 Pawlicka Dajana (MJ.1998) Stowarzyszenie Kraju Jumping Team 0 63,86  
31 CENTROPLAST-DINAR Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem 0 63,98  
32 LEON Q Kozerska Julia (J.2001) KJ Strzała Krubiczew 0 64,09  
33 TIK TAK Płatek Oliwia (JM.2004) Kielecki KJ 0 65,04  
34 CAPPUCCINO Pawlicka Dajana (MJ.1998) Stowarzyszenie Kraju Jumping Team 0 65,52  
35 LE CORBUSIER Szała Wiktor KJ Agro-Handel Śrem 0 65,68  
36 CARRERAS Kastsetski Raman KJ Welt Opypy 0 65,71  
37 SOLY JEAS Gola Katarzyna (JM.2004) KJ Trachy Sośnicowice 0 65,77  
38 IOWA Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny 0 66,81  
39 ECHO MK Chrzanowski Karol (J.2003) KJ Ślęża Wrocław 0 66,86  
40 BALLANTINA Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice 0 66,98  
41 ASKARIA Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny 0 67,45  
42 CARBONARA MK Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 67,84  
43 FIRST PLEASURE 5 Krajewski Rafał St. Kraju Jumping Team 0 68,32  
44 ILLOUCHIN NH Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny 0 69,13  
45 Q 7 (Q SIEBEN) Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice 0 69,64  
46 BALOU BALOU Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice 1 72,47  
47 MICHIGAN VAN DE MIZERIK Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 2 77,47  
48 MAXIMUS Zimny Ewa KJK Elizar 4 54,13  
49 CONTINA ELIZAR Gawałek Julia (J.2001) KJK Elizar Jejkowice 4 55,97  
50 AKORD Grzesiek Paula (MJ.2000) KJ Infernal Team 4 57,47  
51 SONNY BOY M Pszowski Kamil (J.2001) KJ Metpol Grodziec 4 57,71  
52 DRIADA ZK Koza Paulina KJ Trachy 4 58,48  
53 FERLINA Laskowski Filip Ludowy KJ Abaria Iwno 4 59,56  
54 CRESCENDO Z Jurzak Franciszek (J.2003) SKJ Ponylandia Wojciechowice 4 60,08  
55 CIA MALICA Janiszewska Gabriela (J.2003) St. R&S Stables 4 60,32  
56 HIP HOP Celska Olga (MJ.1999) SKJ Beckersport Raszyn 4 60,47  
57 ENIGMA Pawłowska Zuzanna (J.2002) KJK Elizar Jejkowice 4 60,71  
58 CLAUS Jurzak Franciszek (J.2003) SKJ Ponylandia Wojciechowice 4 60,77  
59 CABALTICA Janus Sonia (JM.2004) KJ Trachy Sośnicowice 4 61,16  
60 CZUDYNO DE REM Z Krajewski Damian (MJ.1998) St. Kraju Jumping Team 4 61,95  
61 CARMEN Szczepanik Ewelina Tuszyński KJ Garbówek 4 62,84  
62 PRESTON Chentkowski Tomasz KJ Welt Opypy 4 63,99  
63 FUKS Białas Anna KJ Infernal Team Golesze Duże 4 64,31  
64 HERCULES Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem 4 64,63  
65 ARAFAT Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny 4 65,91  
66 MAKUBA 21 Płatek Oliwia (JM.2004) Kielecki KJ 4 66,50  
67 MEADOW Chrzanowski Jan KJ Ślęża Wrocław 4 67,05  
68 ISCO Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny 4 67,47  
69 SWEET NOISE-M Friedman Maja Bella (J.2003) St. R&S STABLES 4 68,59  
70 TOYOTA Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem 4 70,92  
71 MENZO VAN DE ROOMSTRAAT Kownacki Mikołaj Karkonoski KJ 5 71,49  
72 MY NAME IS NOBODY Krajewski Rafał St. Kraju Jumping Team 5 71,62  
73 SCIARA HS Janus Sonia (JM.2004) KJ Trachy Sośnicowice 5 72,69  
74 STIGMATICA Jarocka Zuzanna (J.2003) KJ Trachy Sośnicowice 5 73,23  
75 C ZWERG Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 8 55,67  
76 DIAMENT Ostrowska Adrianna St. J Napoleńska Zagroda 8 59,58  
77 VALKIRIA Kręgielska Nikola (J.2003) Tuszyński KJ Garbówek 8 64,24  
78 QUALITY QUEEN Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 8 70,99  
79 ESCATO Celska Olga (MJ.1999) SKJ Beckersport Raszyn 8 86,82  
80 JUTRZENKA Chmaj Julia (J.2003) SKJ HORSEPROFI Łódź 9 72,73  
81 COMPASS Babiak Filip (J.2001) KJ Infernal Team 9 74,16  
82 WESFALIA Dołhun Jakub (MJ.1999) KJ Infernal Team 11 97,13  
83 QUISSINI Ostręga Damian KJ Jan Kosicki Kobierno 12 60,39  
84 DELLA ROSA Badura Anna Klub Jeździecki Lando 12 61,27  
85 BOLGHERI ZK Sorokina Olga FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny 12 65,35  
86 FARGITA Zaręba Aleksandra (JM.2004) KJ SO Łąck 12 70,95  
87 DUETTE B. Lubicka Jowita (MJ.1999) KJ Infernal Team Golesze Duże 12 86,33  
88 SHATTI Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin 13 71,51  
89 DINDEPENDENT Z Koza Paulina KJ Trachy Sośnicowice 13 74,41  
90 SHOUPPY II VD KATTEVENNEN Z ET Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team 13 87,24  
91 GOETHE Chrzanowski Karol (J.2003) KJ Ślęża Wrocław 19 82,58  
  TULLAMORE DEW Hamera Helena (JM.2004) BPK (MAZ) ELI    


 

3 - RS/130 cm - Runda Srebrna konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm) (2019-05-03)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 0 43,91 0 23,03 750 PLN
2 KONTENDRO Forlini Samanta (MJ.1999) Fundacja KJ Zbyszko 0 45,24 0 23,35 500 PLN
3 QUALITY QUEEN Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 47,53 0 23,73 300 PLN
4 CORIWAY Laskowski Filip Ludowy KJ Abaria Iwno 0 45,59 0 23,80 200 PLN
5 ENDLESS LOVE Ostrowska Adrianna St. J Napoleńska Zagroda 0 46,64 0 24,33 100 PLN
6 GREAT PLEASURE II Kubiak Jakub (MJ.2000) KJ SO Łąck 0 46,27 0 24,69 100 PLN
7 SHELBY EVRARD Z Gawałek Julia (J.2001) KJK Elizar Jejkowice 0 44,53 0 24,79 100 PLN
8 BLACK&WHITE 3 Pawlicka Dajana (MJ.1998) Stowarzyszenie Kraju Jumping Team 0 46,94 0 25,20 100 PLN
9 DUCATI Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem 0 46,17 0 25,32 22 PLN
10 GERY Białas Anna KJ Infernal Team Golesze Duże 0 41,69 0 25,43 22 PLN
11 SONET Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0 46,90 0 25,66 22 PLN
12 CARBONARA MK Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 48,21 0 25,70 22 PLN
13 SECRET WEAPON L Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem 0 45,17 0 26,20 22 PLN
14 BARAQUE Ostręga Damian KJ Jan Kosicki Kobierno 0 48,48 0 26,64 22 PLN
15 CANDOR Chentkowski Tomasz KJ Welt Opypy 0 46,93 0 26,92 22 PLN
16 PICASSO Milczarek Nina (MJ.2000) KJ Infernal Team 0 45,88 0 27,81  
17 STIGMATICA Jarocka Zuzanna (J.2003) KJ Trachy Sośnicowice 0 43,32 0 27,87  
18 CHITO BLUE Jarocka Zuzanna (J.2003) KJ Trachy Sośnicowice 0 44,56 0 28,06  
19 CABALTICA Janus Sonia (JM.2004) KJ Trachy Sośnicowice 0 45,90 0 28,69  
20 WINCHESTER Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0 45,14 0 28,78  
21 COMPASS Babiak Filip (J.2001) KJ Infernal Team 0 44,98 0 29,89  
22 COURAGE 140 Rozynek Martin (MJ.1998) KJ Profil Piła 0 48,30 0 30,37  
23 SHOUPPY II VD KATTEVENNEN Z ET Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team 0 49,43 0 31,93  
24 FIRST PLEASURE 5 Krajewski Rafał St. Kraju Jumping Team 0 50,55 0 31,96  
25 ELLE DARCO Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice 0 49,11 0 32,04  
26 Q 7 (Q SIEBEN) Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice 0 49,17 0 32,84  
27 COKOWAAH Krajewski Rafał St. Kraju Jumping Team 0 47,25 4 25,11  
28 HIP HOP Celska Olga (MJ.1999) SKJ Beckersport Raszyn 0 42,80 4 26,47  
29 BIQUEEN Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek 0 49,01 4 26,81  
30 CRESCENDO Z Jurzak Franciszek (J.2003) SKJ Ponylandia Wojciechowice 0 43,05 4 26,82  
31 PANJAA Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 47,42 4 28,46  
32 TIK TAK Płatek Oliwia (JM.2004) Kielecki KJ 0 45,71 4 29,51  
33 BOCCACCIO Ostręga Damian KJ Jan Kosicki Kobierno 0 45,60 4 34,94  
34 CAPPUCCINO Pawlicka Dajana (MJ.1998) Stowarzyszenie Kraju Jumping Team 0 45,88 8 49,63  
35 JOGA Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 0 49,62 8 51,45  
36 CARMEN Szczepanik Ewelina Tuszyński KJ Garbówek 0 46,54 15 44,32  
37 ULISSES Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin 0 48,30 REZ    
38 IRTYSZ Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin 0 49,94 REZ    
39 FARLEY Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny 4 42,46      
40 BORN FREE Babiak Filip (J.2001) KJ Infernal Team 4 44,73      
41 GUSTIQUE Babiak Filip (J.2001) KJ Infernal Team 4 45,88      
42 CARRERAS Kastsetski Raman KJ Welt Opypy 4 46,09      
43 HANGA Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team 4 46,27      
44 C ZWERG Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 4 46,64      
45 FLEUR Pawlicka Dajana (MJ.1998) Stowarzyszenie Kraju Jumping Team 4 46,78      
46 ELMO EZ Susperregui-Stempkowska Sara (J.2003) BPK (MAZ) 4 47,23      
47 SOLY JEAS Gola Katarzyna (JM.2004) KJ Trachy Sośnicowice 4 49,75      
48 MEADOW Chrzanowski Jan KJ Ślęża Wrocław 4 49,92      
49 SWEET NOISE-M Friedman Maja Bella (J.2003) St. R&S STABLES 6 59,07      
50 GENERATION LOVE Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team 8 49,33      
51 PICCOLO Kastsetski Raman KJ Welt Opypy 8 51,88      
52 KONTADOR VD MOOLENDREF Koza Paulina KJ Trachy Sośnicowice 8 70,47      
53 GRUPO PROM ANTRAX Z Hrabska Ludwika (J.2001) KJ Infernal Team 9 58,11      
54 CHIANTOS Mordaka Patryk (MJ.2000) KJ Infernal Team Golesze Duże 9 72,60      
55 CLAUS Jurzak Franciszek (J.2003) SKJ Ponylandia Wojciechowice 12 43,23      
56 ANDORA Ostrowska Adrianna St. J Napoleńska Zagroda 12 46,38      
57 BALLANTINA Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice 13 90,21      
58 COR DE LA SAINT VALENTIN Ostręga Damian KJ Jan Kosicki Kobierno 16 46,15      


 

4 - RZ/140 cm - Runda Złota konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm) (2019-05-03)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 SZULER Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck 0 57,58 1200 PLN
2 GIRALDO L Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 58,80 1000 PLN
3 ELBERO H Ostrowska Adrianna St. J Napoleńska Zagroda 0 59,27 500 PLN
4 CHOCOLATE BLUE Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 0 61,10 400 PLN
5 GALAKTYKA Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 61,62 300 PLN
6 COURAGE 140 Rozynek Martin (MJ.1998) KJ Profil Piła 0 61,86 200 PLN
7 ENDLESS LOVE Ostrowska Adrianna St. J Napoleńska Zagroda 0 62,13 200 PLN
8 JASTINE Kufel Artur WKJ Lublin / SJ Krupiec 0 63,09 200 PLN
9 OGANO'S BOY Z Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0 63,60  
10 BIQUEEN Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek 0 63,79  
11 CEDRICK 11 Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 4 59,08  
12 CUBANITO Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk 4 64,37  
13 KONTADOR VD MOOLENDREF Koza Paulina KJ Trachy Sośnicowice 4 65,43  
14 GUSTIQUE Babiak Filip (J.2001) KJ Infernal Team 4 66,79  
15 ELANO Kufel Artur WKJ Lublin / SJ Krupiec 4 67,44  
16 ELLE DARCO Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice 4 69,79  
17 CYANDRA Milczarek Nina (MJ.2000) KJ Infernal Team 8 63,94  
18 CHIANTOS Mordaka Patryk (MJ.2000) KJ Infernal Team Golesze Duże 8 67,13  
19 ULISSES Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin 8 67,25  
20 COR DE LA SAINT VALENTIN Ostręga Damian KJ Jan Kosicki Kobierno 12 65,21  
21 FLEUR Pawlicka Dajana (MJ.1998) Stowarzyszenie Kraju Jumping Team 12 66,68  
  IRTYSZ Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin REZ    


 

4R - LL/80 cm - Konkurs z trafieniem w normę czasu reg. skoków PZJ dodatek S1 (wys. 80 cm) (2019-05-04)
            Różnica  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas do normy Nagroda
1 IWA Wieczorek Kornelia (Mł.2008) CSJ EQUESTRO ŁÓDŹ 0 54,24 +0,24  
2 IMPRESA MISS NANDO Weber Klara (JM.2006) KJ Infernal Team 0 54,40 +0,40  
3 BORUSSIA ZK Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny 0 54,43 +0,43  
4 AVANTI Kempska Julia (J.2002) TKJ Garbówek 0 53,46 -0,54  
5 LOVE SURPRISE Kasińska Ewa (J.2002) Bractwo Konne Św. Marcina 0 54,57 +0,57  
6 BED BOY Sendalska Katarzyna KJ Infernal Team 0 54,66 +0,66  
7 IWA Wieczorek Kornelia (Mł.2008) CSJ EQUESTRO ŁÓDŹ 0 53,14 -0,86  
8 BRANKA Chrzanowski Hubert (JM.2005) KJ Ślęża Wrocław 0 52,63 -1,37  
9 DESTINO Sobolewska Paulina Bogusławicki KJ 0 52,29 -1,71  
10 BED BOY Sendalska Katarzyna KJ Infernal Team 0 56,40 +2,40  
11 BORUSSIA ZK Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny 0 56,61 +2,61  
12 BRANKA Chrzanowski Hubert (JM.2005) KJ Ślęża Wrocław 0 51,20 -2,80  
13 BEATRYCZE Ostrowska Oliwia SJ Napoleońska Zagroda 0 50,74 -3,26  
14 LOVE SURPRISE Kasińska Ewa (J.2002) Bractwo Konne Św. Marcina 0 50,38 -3,62  
15 BONI Pszowski Kevin (Mł.2008) KJ Metpol Grodziec 0 49,79 -4,21  
16 PRIMA Urbańska Natalia (Mł.2007) ... 0 49,40 -4,60  
17 SILVER Lasota Jacek St. J Napoleońska Zagroda 0 48,69 -5,31  
18 DESTINO Sobolewska Paulina Bogusławicki KJ 0 48,63 -5,37  
19 ŁOTSON Janiszewska Joanna Łódzki KJ 0 59,68 +5,68  
20 MY LITTLE PONY Lewandowska Paulina Łódzki Klub Jeździecki 0 47,66 -6,34  
21 BEATRYCZE Ostrowska Oliwia SJ Napoleońska Zagroda 0 47,16 -6,84  
22 PRIMA Urbańska Natalia (Mł.2007) ... 0 45,03 -8,97  
23 DEREK Maćczak Mateusz Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI 0 44,93 -9,07  
24 EIGHTY EIGHT Papis Joanna * 0 44,80 -9,20  
25 AROMAT Filipiak Alicja (JM.2005) KJ Infernal Team 0 66,54 +12,54  
26 VOILA Kozioł Klara (JM.2005) Tuszyński KJ Garbówek 1 53,99 -0,01  
27 DAGA Kaźmierczak Maria (JM.2005) Brak 1 52,11 -1,89  
28 SILVER Lasota Jacek St. J Napoleońska Zagroda 1 49,62 -4,38  
29 TALL Wąsiewicz Julia (JM.2005) KJ Zbyszko 1 49,59 -4,41  
30 DAGA Kaźmierczak Maria (JM.2005) Brak 1 48,93 -5,07  
31 MY LITTLE PONY Lewandowska Paulina Łódzki Klub Jeździecki 1 48,51 -5,49  
32 BONI Pszowski Kevin (Mł.2008) KJ Metpol Grodziec 1 47,12 -6,88  
33 EIGHTY EIGHT Papis Joanna * 1 44,23 -9,77  
34 LEGIONISTA Pszowski Kevin (Mł.2008) KJ Metpol Grodziec 2 62,53 +8,53  
35 DEREK Maćczak Mateusz Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI 2 62,76 +8,76  
  LEGIONISTA Pszowski Kevin (Mł.2008) KJ Metpol Grodziec ELI      
  TALL Wąsiewicz Julia (JM.2005) KJ Zbyszko ELI      


 

5R - L/100 cm - Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) (2019-05-04)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 SILVANA Słuszniak-Marchwicka Aleksandra FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny 0 43,12  
2 RASPBERRY Troć Wiktoria (J.2003) KJ Salio Biesiekierz Rudny 0 43,77  
3 MARINO Helbich Wiktor (J.2001) JKS Salio Besiekierz Rudny 0 44,28  
4 CAŁKA Barzdo Antonina (JM.2006) Kj Zbyszko 0 44,37  
5 ŁOTSON Janiszewska Joanna Łódzki KJ 0 44,71  
6 CUIDAM DE VRENDT Jaworska Antonina (JM.2005) Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek 0 45,04  
7 QUITANA Sputowski Mateusz (JM.2006) KJ Infernal Team Golesze Duże 0 46,66  
8 FUNNY KG Kryszeń Natasza (JM.2004) BPK 0 47,59  
9 MASIMO Kuwik Karolina (J.2003) KJ Ślęża Wrocław 0 48,45  
10 RITUS Kramarz Julia (J.2003) KJ Zbrosławice 0 48,77  
11 AVANTI Kempska Julia (J.2002) TKJ Garbówek 0 48,78  
12 JAGON Dryńska Karolina Tuszyński KJ Garbówek 0 48,86  
13 CARENZA Borzęcka Maja (Mł.2015) KJ Infernal Team 0 49,31  
14 LYANNA Grudzień Aleksandra Tuszyński KJ Garbówek 0 50,98  
15 QUERIDA Filipiak Zofia (JM.2005) KJ Infernal Team 0 51,77  
15 ENRICO Zaręba Aleksandra (JM.2004) KJ SO Łąck 0 51,77  
17 GERONIMO Gabrysiak Alicja (JM.2004) ŁKJ 0 52,47  
18 LORD OF THE RING KG Poznańska Aleksandra (J.2002) JKS Karolina Mińsk Mazowiecki 0 52,77  
19 GOLDEN II Krześlak Emilia (JM.2006) KJ Infernal Team Golesze Duże 0 53,26  
20 GOLD QUESTER Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0 53,68  
21 ATOMIUM L Żewłakow Maja (J.2002) St. SKJ Bobrowy Staw 0 53,72  
22 ASHTON Słuszniak-Marchwicka Aleksandra FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny 0 54,30  
23 GENEO Mrozowska Maria Tuszyński KJ Garbówek 0 54,61  
24 ISSOS Borzęcka Maja (Mł.2015) KJ Infernal Team 0 55,31  
25 DONNA NEVA S Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0 55,56  
26 BARBÓRKA Kownacki Mikołaj Karkonoski KJ 0 55,65  
27 CASALI Słuszniak-Marchwicka Aleksandra FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny 0 55,76  
28 VOILA Kozioł Klara (JM.2005) Tuszyński KJ Garbówek 0 59,44  
29 KARMELOWY KRÓL Lewandowska Paulina Łódzki Klub Jeździecki 1 62,65  
30 BUHAWI Frontczak Barbara (J.2003) KS Happy Horse 4 44,22  
31 GINARETTI H Chmaj Julia (J.2003) SKJ HORSEPROFI Łódź 4 45,65  
32 IMPRESA MISS NANDO Weber Klara (JM.2006) KJ Infernal Team 4 50,52  
33 AROMAT Filipiak Alicja (JM.2005) KJ Infernal Team 4 50,92  
34 RODOS Pająk Maciej (JM.2005) KJ Infernal Team 4 51,67  
35 EPSON MK Bąk Sebastian St. R&S STABLES 4 52,04  
36 KORD Galanciak Roksana (J.2002) St. R&S Stables 4 56,59  
37 HESTIA Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 4 57,26  
38 NELSON V/D HUNTERS Chrzanowski Jan KJ Ślęża Wrocław 4 57,36  
39 ELVIS Kasińska Ewa (J.2002) Bractwo Konne Św. Marcina 4 57,46  
40 FARAMIR Machniewicz Ewa (JM.2004) St. R&S STABLES 8 45,20  
41 BABILONIA Rudy Monika WKJ Lublin 8 57,44  
42 CHARDONNAY Ziajkowska Magdalena St. KF KJ Hippica Polonia Słupno 19 84,77  
  FINLANDIA Mordaka Maria (JM.2005) KJ Infernal Team Golesze Duże ELI    
T RODOS Pająk Maciej (JM.2005) KJ Infernal Team 0 49,66  
T QUERIDA Filipiak Zofia (JM.2005) KJ Infernal Team 0 51,60  
T GINARETTI H Chmaj Julia (J.2003) SKJ HORSEPROFI Łódź 0 52,82  
T LYANNA Grudzień Aleksandra Tuszyński KJ Garbówek 0 53,58  
T CASALI Słuszniak-Marchwicka Aleksandra FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny 0 53,97  
T GOLD QUESTER Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0 54,34  
T CUIDAM DE VRENDT Jaworska Antonina (JM.2005) Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek 0 54,74  
T ISSOS Borzęcka Maja (Mł.2015) KJ Infernal Team 0 55,09  
T ŁOTSON Janiszewska Joanna Łódzki KJ 0 55,72  
T FARAMIR Machniewicz Ewa (JM.2004) St. R&S STABLES 4 42,99  
T BUHAWI Frontczak Barbara (J.2003) KS Happy Horse 4 47,46  
T ELVIS Kasińska Ewa (J.2002) Bractwo Konne Św. Marcina 4 59,01  
T DONNA NEVA S Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 5 63,09  
T KORD Galanciak Roksana (J.2002) St. R&S Stables 8 58,15  


 

6R - P/110 cm - Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm) (2019-05-04)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 RUBIN Gutorska Maja (J.2001) KJ Infernal Team 0 49,27 0 18,33 400 PLN
2 MICHAEL KNIGHT Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny 0 49,78 0 18,46 300 PLN
3 MAXIMUS Zimny Ewa KJK Elizar 0 47,62 0 18,64 225 PLN
4 RITUS Kramarz Julia (J.2003) KJ Zbrosławice 0 47,74 0 18,82 150 PLN
5 ENIGMA Pawłowska Zuzanna (J.2002) KJK Elizar Jejkowice 0 46,81 0 19,23 100 PLN
6 MASIMO Kuwik Karolina (J.2003) KJ Ślęża Wrocław 0 45,92 0 19,28 100 PLN
7 PABLO I Tybulczuk Tamara (JM.2004) Łódzki KJ 0 46,41 0 19,40 75 PLN
7 FUKS Białas Anna KJ Infernal Team Golesze Duże 0 47,77 0 19,40 75 PLN
9 GOLDEN II Krześlak Emilia (JM.2006) KJ Infernal Team Golesze Duże 0 46,46 0 19,63  
10 EL CAPONE Bąk Sebastian St. R&S STABLES 0 51,75 0 20,08  
11 PRIMA PRO Rytych Damian St. J Napoleońska Zagroda 0 49,78 0 20,55  
12 LORD OF THE RING KG Poznańska Aleksandra (J.2002) JKS Karolina Mińsk Mazowiecki 0 51,43 0 20,94  
13 ATOMIUM L Żewłakow Maja (J.2002) St. SKJ Bobrowy Staw 0 48,97 0 21,24  
14 CARENZA Borzęcka Maja (Mł.2015) KJ Infernal Team 0 52,24 0 21,73  
15 JAZZ Sabitov Nadia (J.2001) SKJ Virako-Olimpia 0 49,69 0 22,04  
16 TOGO Słuszniak-Marchwicka Aleksandra FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny 0 51,79 0 22,18  
17 NELSON V/D HUNTERS Chrzanowski Jan KJ Ślęża Wrocław 0 53,42 0 22,28  
18 BALOUSSINIA Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin 0 51,74 0 22,46  
19 MAKUBA 21 Płatek Oliwia (JM.2004) Kielecki KJ 0 49,62 0 23,00  
20 COME ON UWE Pawlicka Dajana (MJ.1998) Stowarzyszenie Kraju Jumping Team 0 53,22 0 23,02  
21 HESTIA Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 0 50,65 0 23,98  
22 ASHTON Słuszniak-Marchwicka Aleksandra FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny 0 49,55 0 24,16  
23 BARBÓRKA Kownacki Mikołaj Karkonoski KJ 0 53,03 0 25,89  
24 FREE STAR Lewandowska Jennifer (J.2002) KJK Elizar Jejkowice 0 46,04 4 19,21  
25 DRIADA ZK Koza Paulina KJ Trachy 0 48,17 4 19,37  
26 RAPHAELLA P Troć Wiktoria (J.2003) KJ Salio Biesiekierz Rudny 0 46,68 4 20,49  
27 SILVANA Słuszniak-Marchwicka Aleksandra FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny 0 47,47 4 21,34  
28 EPSON MK Bąk Sebastian St. R&S STABLES 0 49,94 4 21,53  
29 GERONIMO Gabrysiak Alicja (JM.2004) ŁKJ 0 47,55 4 22,39  
30 VALKIRIA Kręgielska Nikola (J.2003) Tuszyński KJ Garbówek 0 46,89 4 22,75  
31 SILVER SELENO Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck 0 53,45 4 23,01  
32 SCIARA HS Janus Sonia (JM.2004) KJ Trachy Sośnicowice 0 45,09 4 30,72  
33 DUETTE B. Lubicka Jowita (MJ.1999) KJ Infernal Team Golesze Duże 0 47,41 8 27,81  
34 KARMELOWY KRÓL Lewandowska Paulina Łódzki Klub Jeździecki 0 53,23 ELI    
35 CHAMBERTINA Kozioł Klara (JM.2005) Tuszyński KJ Garbówek 0 54,41 REZ    
36 CASCADEUCE Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek 1 55,82      
37 DINDEPENDENT Z Koza Paulina KJ Trachy Sośnicowice 1 55,99      
38 RASPBERRY Troć Wiktoria (J.2003) KJ Salio Biesiekierz Rudny 4 42,92      
39 DELLA ROSA Badura Anna Klub Jeździecki Lando 4 46,06      
40 THIMOTE Kozińska Barbara (J.2001) BPK (MAZ) 4 47,42      
41 ENRICO Zaręba Aleksandra (JM.2004) KJ SO Łąck 4 47,70      
42 CAŁKA Barzdo Antonina (JM.2006) Kj Zbyszko 4 48,08      
43 BALOU BALOU Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice 4 50,25      
44 OMARA VD WELLINGTON Ostrowska Adrianna St. J Napoleńska Zagroda 4 51,15      
45 IMBIR Rytych Damian St. J Napoleońska Zagroda 4 51,24      
46 FINLANDIA Rytych Damian St. J Napoleońska Zagroda 4 51,45      
47 GENEO Mrozowska Maria Tuszyński KJ Garbówek 4 51,54      
48 BABILONIA Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk 4 51,86      
49 LUNA Kurosz Julia (JM.2004) St. KS Chojnów 4 52,30      
50 SHATTI Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin 4 54,02      
51 QUITANA Sputowski Mateusz (JM.2006) KJ Infernal Team Golesze Duże 8 45,29      
52 MARINO Helbich Wiktor (J.2001) JKS Salio Besiekierz Rudny 8 45,90      
53 GOETHE Chrzanowski Karol (J.2003) KJ Ślęża Wrocław 8 47,21      
54 JAGON Dryńska Karolina Tuszyński KJ Garbówek 16 68,58      
55 SATISFACTION Ostrowska Adrianna St. J Napoleńska Zagroda 16 100,23      
56 FINLANDIA Mordaka Maria (JM.2005) KJ Infernal Team Golesze Duże 18 76,81      
  ESCATO Celska Olga (MJ.1999) SKJ Beckersport Raszyn ELI        


 

5 - 5-latki/115 cm - Runda koni 5-letnich; Eliminacje MPMK konkurs z oceną stylu konia (wys. 115 cm) (2019-05-04)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 GOLDEN ROSE Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek 0 8,8 8,8 70,72  
2 CASCADEUCE Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek 0 8,3 8,3 73,56  
3 COHIBA L Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem 0 8,2 8,2 72,51  
4 LANCELOTTO L Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem 0 8,1 8,1 72,42  
5 COLANDER AK Rozynek Martin (MJ.1998) KJ Profil Piła 0 8,0 8,0 73,93  
6 FINISH Białas Anna KJ Infernal Team Golesze Duże 0 7,9 7,9 68,10  


 

6 - RB/120 cm - Runda Brązowa konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm) (2019-05-04)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 BOCCACCIO Ostręga Damian KJ Jan Kosicki Kobierno 0 55,12 0 23,74 400 PLN
2 HERCULES Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem 0 58,30 0 24,88 300 PLN
3 E-COFERTINA Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek 0 55,10 0 25,16 200 PLN
4 CONTINA ELIZAR Gawałek Julia (J.2001) KJK Elizar Jejkowice 0 53,33 0 25,21 100 PLN
5 EL CAPONE Bąk Sebastian St. R&S STABLES 0 55,59 0 25,34 100 PLN
6 DANTOS Krywult Amelia (JM.2004) KJ Infernal Team 0 60,36 0 25,76 50 PLN
7 KINGSTON HIPPICA Gola Katarzyna (JM.2004) KJ Trachy Sośnicowice 0 51,02 0 25,80 50 PLN
8 CENTROPLAST-DINAR Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem 0 56,76 0 25,82 50 PLN
9 JUDSON Ostrowska Iga SJ Napoleońska Zagroda 0 60,14 0 26,24 13 PLN
10 MAXIMUS Zimny Ewa KJK Elizar 0 52,46 0 26,28 13 PLN
11 TIK TAK Płatek Oliwia (JM.2004) Kielecki KJ 0 56,02 0 26,49 13 PLN
12 CLAUS Jurzak Franciszek (J.2003) SKJ Ponylandia Wojciechowice 0 50,47 0 26,62 13 PLN
13 HASTOR Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 58,59 0 26,89 13 PLN
14 MY NAME IS NOBODY Krajewski Rafał St. Kraju Jumping Team 0 59,98 0 26,94 13 PLN
15 CARMEN Szczepanik Ewelina Tuszyński KJ Garbówek 0 59,73 0 28,04 13 PLN
16 FERLINA Laskowski Filip Ludowy KJ Abaria Iwno 0 57,77 0 32,50 13 PLN
17 BALLANTINA Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice 0 58,92 0 32,99 13 PLN
18 PRESTON Chentkowski Tomasz KJ Welt Opypy 0 57,25 0 33,07  
19 SWEET NOISE-M Friedman Maja Bella (J.2003) St. R&S STABLES 0 56,04 4 24,01  
20 AKORD Grzesiek Paula (MJ.2000) KJ Infernal Team 0 55,23 4 26,29  
21 ARAFAT Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny 0 57,58 4 26,99  
22 SOLY JEAS Gola Katarzyna (JM.2004) KJ Trachy Sośnicowice 0 57,18 4 27,11  
23 PABLO I Tybulczuk Tamara (JM.2004) Łódzki KJ 0 55,35 4 27,53  
24 CIA MALICA Janiszewska Gabriela (J.2003) St. R&S Stables 0 52,20 4 28,38  
25 MAKUBA 21 Płatek Oliwia (JM.2004) Kielecki KJ 0 56,27 4 29,33  
26 DIAMENT Ostrowska Adrianna St. J Napoleńska Zagroda 0 56,21 4 30,23  
27 FUKS Białas Anna KJ Infernal Team Golesze Duże 0 54,55 4 30,51  
28 ILLOUCHIN NH Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny 0 59,46 4 32,68  
29 DRIADA ZK Koza Paulina KJ Trachy 0 55,88 4 33,41  
30 WESFALIA Dołhun Jakub (MJ.1999) KJ Infernal Team 0 56,65 8 24,84  
31 BOLGHERI ZK Sorokina Olga FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny 0 56,86 8 28,18  
32 DURAVELLA Rękosiewicz Aleksandra Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY 0 57,22 9 38,14  
33 FREE STAR Lewandowska Jennifer (J.2002) KJK Elizar Jejkowice 0 55,68 9 41,61  
34 HAPPY BOY M Sorokina Olga FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny 0 55,60 14 43,46  
35 DUETTE B. Lubicka Jowita (MJ.1999) KJ Infernal Team Golesze Duże 0 56,47 REZ    
36 ECHO MK Chrzanowski Karol (J.2003) KJ Ślęża Wrocław 0 57,76 REZ    
37 GENERATION LOVE Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team 1 62,34      
38 CHERROKEE Krywult Amelia (JM.2004) KJ Infernal Team 1 62,72      
39 MICHIGAN VAN DE MIZERIK Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 1 65,11      
40 DELLA ROSA Badura Anna Klub Jeździecki Lando 4 50,25      
41 SEUL „M” Fejdych Julia (MJ.1999) KJK Romico Żywiec 4 53,73      
42 LEON Q Kozerska Julia (J.2001) KJ Strzała Krubiczew 4 54,98      
43 ENIGMA Pawłowska Zuzanna (J.2002) KJK Elizar Jejkowice 4 55,43      
44 TOYOTA Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem 4 56,24      
45 QUISSINI Ostręga Damian KJ Jan Kosicki Kobierno 4 56,70      
46 HIP HOP Celska Olga (MJ.1999) SKJ Beckersport Raszyn 4 57,84      
47 IOWA Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny 4 60,17      
48 GOETHE Chrzanowski Karol (J.2003) KJ Ślęża Wrocław 4 60,27      
49 ISCO Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny 4 60,53      
50 SHOUPPY II VD KATTEVENNEN Z ET Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team 5 62,29      
51 SHATTI Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin 5 62,78      
52 BALOUSSINIA Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin 5 62,95      
53 TULLAMORE DEW Hamera Helena (JM.2004) BPK (MAZ) 5 64,54      
54 DINDEPENDENT Z Koza Paulina KJ Trachy Sośnicowice 6 67,17      
55 SONNY BOY M Pszowski Kamil (J.2001) KJ Metpol Grodziec 8 48,74      
56 JUTRZENKA Chmaj Julia (J.2003) SKJ HORSEPROFI Łódź 8 50,45      
57 MICHAEL KNIGHT Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny 8 55,14      
58 CHAMBERTINA Kozioł Klara (JM.2005) Tuszyński KJ Garbówek 8 58,49      
59 VALKIRIA Kręgielska Nikola (J.2003) Tuszyński KJ Garbówek 8 58,82      
60 BALOU BALOU Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice 10 85,05      
61 KASANDRA Drózd Gabriela KJ Aldragho Piaseczno 11 72,63      
  ESCATO Celska Olga (MJ.1999) SKJ Beckersport Raszyn ELI        
  LUNA Kurosz Julia (JM.2004) St. KS Chojnów ELI        
  SCIARA HS Janus Sonia (JM.2004) KJ Trachy Sośnicowice ELI        
  GRUPO PROM ANTRAX Z Hrabska Ludwika (J.2001) KJ Infernal Team ELI        
  SILVER SELENO Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck REZ        
  FARGITA Zaręba Aleksandra (JM.2004) KJ SO Łąck REZ        
  STIGMATICA Jarocka Zuzanna (J.2003) KJ Trachy Sośnicowice REZ        


 

7 - RS/130 cm - Runda Srebrna konkurs zwykły art, 238.2.1 (wys. 130 cm) (2019-05-04)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CAPPUCCINO Pawlicka Dajana (MJ.1998) Stowarzyszenie Kraju Jumping Team 0 56,77 750 PLN
2 BORN FREE Babiak Filip (J.2001) KJ Infernal Team 0 60,05 500 PLN
3 CLAUS Jurzak Franciszek (J.2003) SKJ Ponylandia Wojciechowice 0 60,75 300 PLN
4 SANTORINI L Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem 0 61,04 200 PLN
5 BARAQUE Ostręga Damian KJ Jan Kosicki Kobierno 0 61,90 100 PLN
6 WINCHESTER Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0 62,44 100 PLN
7 PICASSO Milczarek Nina (MJ.2000) KJ Infernal Team 0 64,21 100 PLN
8 SHELBY EVRARD Z Gawałek Julia (J.2001) KJK Elizar Jejkowice 0 64,33 100 PLN
9 STIGMATICA Jarocka Zuzanna (J.2003) KJ Trachy Sośnicowice 0 64,65 22 PLN
10 ARAFAT Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny 0 65,61 22 PLN
11 SONET Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0 65,66 22 PLN
12 KONTENDRO Forlini Samanta (MJ.1999) Fundacja KJ Zbyszko 0 65,81 22 PLN
13 PANJAA Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 66,83 22 PLN
14 COMPASS Babiak Filip (J.2001) KJ Infernal Team 0 69,38  
15 SOLY JEAS Gola Katarzyna (JM.2004) KJ Trachy Sośnicowice 0 70,00  
16 HASTOR Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 70,04  
17 TIK TAK Płatek Oliwia (JM.2004) Kielecki KJ 0 70,12  
18 DUCATI Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem 0 70,14  
19 ASKARIA Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny 0 70,61  
20 ELMO EZ Susperregui-Stempkowska Sara (J.2003) BPK (MAZ) 0 71,02  
21 Q 7 (Q SIEBEN) Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice 0 71,34  
22 BALLANTINA Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice 1 72,09  
23 IRTYSZ Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin 1 73,48  
24 FIRST PLEASURE 5 Krajewski Rafał St. Kraju Jumping Team 1 74,18  
25 KONTADOR VD MOOLENDREF Koza Paulina KJ Trachy Sośnicowice 1 75,63  
26 ELUE VAN T&L Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 4 58,33  
27 JUDSON Ostrowska Iga SJ Napoleońska Zagroda 4 58,56  
28 C ZWERG Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 4 60,90  
29 QUALITY QUEEN Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 4 61,68  
30 COURAGE 140 Rozynek Martin (MJ.1998) KJ Profil Piła 4 62,05  
31 CIA MALICA Janiszewska Gabriela (J.2003) St. R&S Stables 4 65,16  
32 COR DE LA SAINT VALENTIN Ostręga Damian KJ Jan Kosicki Kobierno 4 66,40  
33 CRESCENDO Z Jurzak Franciszek (J.2003) SKJ Ponylandia Wojciechowice 4 66,41  
34 ANDORA Ostrowska Adrianna St. J Napoleńska Zagroda 4 66,80  
35 FARLEY Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny 4 67,85  
36 GJALT-D Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 4 69,04  
37 MEADOW Chrzanowski Jan KJ Ślęża Wrocław 5 72,78  
38 ELLE DARCO Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice 5 72,90  
39 CORIWAY Laskowski Filip Ludowy KJ Abaria Iwno 6 76,81  
40 HIP HOP Celska Olga (MJ.1999) SKJ Beckersport Raszyn 7 81,35  
41 BOCCACCIO Ostręga Damian KJ Jan Kosicki Kobierno 8 55,14  
42 CHIANTOS Mordaka Patryk (MJ.2000) KJ Infernal Team Golesze Duże 8 66,71  
43 DIMPLE Wawrzyniak Pola (JM.2004) Tuszyński KJ Garbówek 9 74,12  
44 PICCOLO Kastsetski Raman KJ Welt Opypy 9 75,88  
45 CABALTICA Janus Sonia (JM.2004) KJ Trachy Sośnicowice 12 66,19  
46 GREAT PLEASURE II Kubiak Jakub (MJ.2000) KJ SO Łąck 12 66,42  
47 SWEET NOISE-M Friedman Maja Bella (J.2003) St. R&S STABLES 20 85,87  
  CHITO BLUE Jarocka Zuzanna (J.2003) KJ Trachy Sośnicowice ELI    
  CARMEN Szczepanik Ewelina Tuszyński KJ Garbówek REZ    


 

8 - RZ/140 cm - Runda Złota konkurs dwufazowy art, 274.1.5.3 (wys. 140 cm) (2019-05-04)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 FLEUR Pawlicka Dajana (MJ.1998) Stowarzyszenie Kraju Jumping Team 0 45,61 0 29,46 1200 PLN
2 ELLE DARCO Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice 0 45,98 0 33,71 1000 PLN
3 CANDOR Chentkowski Tomasz KJ Welt Opypy 0 43,59 0 34,38 500 PLN
4 CEDRICK 11 Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 47,16 0 36,26 400 PLN
5 JOGA Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 0 47,00 0 36,36 300 PLN
6 LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 0 39,89 4 28,78 200 PLN
7 BIQUEEN Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek 0 44,69 4 30,33 200 PLN
8 JASTINE Kufel Artur WKJ Lublin / SJ Krupiec 0 43,43 4 33,30 200 PLN
9 QUALITY QUEEN Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 44,84 8 30,59  
10 ELBERO H Ostrowska Adrianna St. J Napoleńska Zagroda 0 44,89 8 32,34  
11 COURAGE 140 Rozynek Martin (MJ.1998) KJ Profil Piła 0 44,54 8 35,48  
12 ULISSES Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin 0 44,69 10 49,54  
13 ELANO Kufel Artur WKJ Lublin / SJ Krupiec 0 41,96 10 49,96  
14 ENDLESS LOVE Ostrowska Adrianna St. J Napoleńska Zagroda 4 43,10      
15 COR DE LA SAINT VALENTIN Ostręga Damian KJ Jan Kosicki Kobierno 4 44,08      
16 CUBANITO Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk 4 45,36      
17 CHOCOLATE BLUE Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 4 46,36      
18 KONTADOR VD MOOLENDREF Koza Paulina KJ Trachy Sośnicowice 4 47,02      
19 GALAKTYKA Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk 8 47,99      
20 IRTYSZ Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin 18 56,93      
  CARRERAS Kastsetski Raman KJ Welt Opypy ELI        
  WINCHESTER Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko REZ        
  OGANO'S BOY Z Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko REZ        


 

9 - Drużynowy/130/120 cm - Drużynowy Puchar Polski konkurs drużynowy art. 238.2.2 (wys. 130/120 cm (2019-05-04)
        Zespół     Szef I Nawrót I Nawrót Liczy Wynik Czas II Nawrót II Nawrót Liczy Wynik Czas   Rozgrywka Rozgrywka Liczy Wynik Czas    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub ID Kolejność Pozycja ekipy Pkt. Czas się Po I Naw. Po I Naw. Pkt. Czas się Po II Naw. Po II Naw. Wynik zesp. Punkty Czas się Po rozgr. Po rozgr. Razem Nagroda
1 WESTFALIA L Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem KJ Agro-Handel 4 1   0 61,86 1 0 187,43     0           0     0 600 PLN
1 CHE GUEVARA L Szała Wiktor KJ Agro-Handel Śrem KJ Agro-Handel 4 2   8 65,72 0 0 187,43     0           0     0 600 PLN
1 LA VULKANO L Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem KJ Agro-Handel 4 3   0 61,24 1 0 187,43     0           0     0 600 PLN
1 CARBONARA MK Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem KJ Agro-Handel 4 4   0 64,33 1 0 187,43     0           0     0 600 PLN
2 CABALTICA Janus Sonia (JM.2004) KJ Trachy Sośnicowice KJ Trachy 5 1   8 60,11 0 4 185,08     0           0     4 400 PLN
2 KINGSTON HIPPICA Gola Katarzyna (JM.2004) KJ Trachy Sośnicowice KJ Trachy 5 2   0 56,12 1 4 185,08     0           0     4 400 PLN
2 CHITO BLUE Jarocka Zuzanna (J.2003) KJ Trachy Sośnicowice KJ Trachy 5 3   0 62,16 1 4 185,08     0           0     4 400 PLN
2 Q 7 (Q SIEBEN) Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice KJ Trachy 5 4   4 66,80 1 4 185,08     0           0     4 400 PLN
3 GERY Białas Anna KJ Infernal Team Golesze Duże KJ Infernal Team 2 1   4 57,31 1 8 178,37     0           0     8 250 PLN
3 KOLA Dołhun Jakub (MJ.1999) KJ Infernal Team KJ Infernal Team 2 2   4 57,04 1 8 178,37     0           0     8 250 PLN
3 CYANDRA Milczarek Nina (MJ.2000) KJ Infernal Team KJ Infernal Team 2 3   4 64,78 0 8 178,37     0           0     8 250 PLN
3 GUSTIQUE Babiak Filip (J.2001) KJ Infernal Team KJ Infernal Team 2 4   0 64,02 1 8 178,37     0           0     8 250 PLN
4 ECHO MK Chrzanowski Karol (J.2003) KJ Ślęża Wrocław DZJ 1 1   0 61,15 1 9 194,46     0           0     9  
4 MEADOW Chrzanowski Jan KJ Ślęża Wrocław DZJ 1 2   4 64,32 1 9 194,46     0           0     9  
4 MENZO VAN DE ROOMSTRAAT Kownacki Mikołaj Karkonoski KJ DZJ 1 3   5 68,99 1 9 194,46     0           0     9  
5 CZUDYNO DE REM Z Krajewski Damian (MJ.1998) St. Kraju Jumping Team Kraju Jumping Team 3 1   8 58,54 1 16 182,61     0           0     16  
5 COKOWAAH Krajewski Rafał St. Kraju Jumping Team Kraju Jumping Team 3 2   0 62,58 1 16 182,61     0           0     16  
5 BLACK&WHITE 3 Pawlicka Dajana (MJ.1998) Stowarzyszenie Kraju Jumping Team Kraju Jumping Team 3 3   8 61,49 1 16 182,61     0           0     16  
5 HANGA Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team Kraju Jumping Team 3 4   8 64,75 0 16 182,61     0           0     16  


 

11 - FRB/125 cm - Finał Rundy Brązowej, konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 125 cm) (2019-05-05)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 GERY Białas Anna KJ Infernal Team Golesze Duże 0 39,79 0 25,99 1000 PLN
2 ANDORA Ostrowska Adrianna St. J Napoleńska Zagroda 0 42,86 0 27,54 750 PLN
3 HERCULES Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem 0 44,03 0 27,93 500 PLN
4 QUISSINI Ostręga Damian KJ Jan Kosicki Kobierno 0 44,93 0 28,32 200 PLN
5 IOWA Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny 0 45,05 0 29,20 200 PLN
6 PANJAA Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 43,71 0 31,28 100 PLN
7 PRESTON Chentkowski Tomasz KJ Welt Opypy 0 47,54 0 34,35 100 PLN
8 BALLANTINA Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice 0 44,80 0 41,12 100 PLN
9 KINGSTON HIPPICA Gola Katarzyna (JM.2004) KJ Trachy Sośnicowice 0 40,24 4 25,14 30 PLN
10 HASTOR Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 46,17 4 25,41 30 PLN
11 JUDSON Ostrowska Iga SJ Napoleońska Zagroda 0 45,74 4 26,44 30 PLN
12 CARMEN Szczepanik Ewelina Tuszyński KJ Garbówek 0 43,76 4 27,63 30 PLN
13 MENZO VAN DE ROOMSTRAAT Kownacki Mikołaj Karkonoski KJ 0 46,92 4 28,99 30 PLN
14 ANTYLYA Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck 0 44,59 4 29,31 30 PLN
15 MY NAME IS NOBODY Krajewski Rafał St. Kraju Jumping Team 0 44,78 4 29,93 30 PLN
16 COKOWAAH Krajewski Rafał St. Kraju Jumping Team 0 43,87 5 42,70 30 PLN
17 COMPASS Babiak Filip (J.2001) KJ Infernal Team 0 43,82 5 44,53  
18 CARRERAS Kastsetski Raman KJ Welt Opypy 0 43,32 6 46,37  
19 DURAVELLA Rękosiewicz Aleksandra Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY 0 41,26 8 28,52  
20 JUTRZENKA Chmaj Julia (J.2003) SKJ HORSEPROFI Łódź 4 39,01      
21 MICHAEL KNIGHT Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny 4 40,64      
22 CONTINA ELIZAR Gawałek Julia (J.2001) KJK Elizar Jejkowice 4 41,04      
23 ELUE VAN T&L Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 4 41,29      
24 KOLA Dołhun Jakub (MJ.1999) KJ Infernal Team 4 41,73      
25 CENTROPLAST-DINAR Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem 4 42,28      
26 ESCATO Szczepanik Ewelina Tuszyński KJ Garbówek 4 43,04      
27 C ZWERG Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 4 43,40      
27 PABLO I Tybulczuk Tamara (JM.2004) Łódzki KJ 4 43,40      
29 SEUL „M” Fejdych Julia (MJ.1999) KJK Romico Żywiec 4 43,78      
30 WESTFALIA L Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem 4 43,91      
31 FUKS Białas Anna KJ Infernal Team Golesze Duże 4 44,27      
32 SOLY JEAS Gola Katarzyna (JM.2004) KJ Trachy Sośnicowice 4 44,33      
33 BORN FREE Babiak Filip (J.2001) KJ Infernal Team 4 44,34      
34 DIMPLE Wawrzyniak Pola (JM.2004) Tuszyński KJ Garbówek 4 44,37      
35 ISCO Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny 4 45,32      
36 BALOU BALOU Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice 4 45,98      
37 BUENO L Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem 4 46,60      
38 CHE GUEVARA L Szała Wiktor KJ Agro-Handel Śrem 4 46,75      
39 LEON Q Kozerska Julia (J.2001) KJ Strzała Krubiczew 4 48,07      
40 SHOUPPY II VD KATTEVENNEN Z ET Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team 8 44,20      
41 CZUDYNO DE REM Z Krajewski Damian (MJ.1998) St. Kraju Jumping Team 8 45,29      
42 ILLOUCHIN NH Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny 8 45,70      
43 LE CORBUSIER Szała Wiktor KJ Agro-Handel Śrem 8 45,73      
44 DINDEPENDENT Z Koza Paulina KJ Trachy Sośnicowice 9 50,44      
45 CHERROKEE Krywult Amelia (JM.2004) KJ Infernal Team 9 52,16      
46 ECHO MK Chrzanowski Karol (J.2003) KJ Ślęża Wrocław 9 52,84      
47 BOLGHERI ZK Sorokina Olga FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny 10 54,05      
48 DUETTE B. Lubicka Jowita (MJ.1999) KJ Infernal Team Golesze Duże 11 76,33      
49 WESFALIA Dołhun Jakub (MJ.1999) KJ Infernal Team 14 56,66      
50 E-COFERTINA Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek 14 57,28      
51 SONNY BOY M Pszowski Kamil (J.2001) KJ Metpol Grodziec 16 39,34      
52 DELLA ROSA Badura Anna Klub Jeździecki Lando 16 44,34      
53 ENIGMA Pawłowska Zuzanna (J.2002) KJK Elizar Jejkowice 21 67,95      
  TOYOTA Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem ELI        
  FERLINA Laskowski Filip Ludowy KJ Abaria Iwno ELI        
  GOETHE Chrzanowski Karol (J.2003) KJ Ślęża Wrocław ELI        
  DIAMENT Ostrowska Adrianna St. J Napoleńska Zagroda ELI        
  BALOUSSINIA Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin REZ        
  FREE STAR Lewandowska Jennifer (J.2002) KJK Elizar Jejkowice REZ        
  MICHIGAN VAN DE MIZERIK Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego REZ        
  TULLAMORE DEW Hamera Helena (JM.2004) BPK (MAZ) REZ        
  MAKUBA 21 Płatek Oliwia (JM.2004) Kielecki KJ REZ        
  KASANDRA Drózd Gabriela KJ Aldragho Piaseczno REZ        
  HAPPY BOY M Sorokina Olga FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny REZ        


 

12 - FRS/135 cm - Finał Rundy Srebrnej, konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 135 cm) (2019-05-05)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 LA VULKANO L Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem 0 57,17 0 34,91 1500 PLN
2 FARLEY Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny 0 55,63 0 35,57 1200 PLN
3 QUALITY QUEEN Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 59,46 0 35,70 750 PLN
4 WINCHESTER Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0 57,65 0 35,94 500 PLN
5 LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 0 55,80 4 33,47 400 PLN
6 BLACK&WHITE 3 Pawlicka Dajana (MJ.1998) Stowarzyszenie Kraju Jumping Team 0 57,11 4 36,52 300 PLN
7 SONET Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0 56,55 4 37,49 150 PLN
8 GUSTIQUE Babiak Filip (J.2001) KJ Infernal Team 0 61,38 8 37,40 100 PLN
9 PICASSO Milczarek Nina (MJ.2000) KJ Infernal Team 0 58,42 8 37,71 50 PLN
10 STIGMATICA Jarocka Zuzanna (J.2003) KJ Trachy Sośnicowice 4 55,02     50 PLN
11 CRESCENDO Z Jurzak Franciszek (J.2003) SKJ Ponylandia Wojciechowice 4 56,60     50 PLN
12 KONTENDRO Forlini Samanta (MJ.1999) Fundacja KJ Zbyszko 4 56,63      
13 SANTORINI L Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem 4 57,29      
14 CHITO BLUE Jarocka Zuzanna (J.2003) KJ Trachy Sośnicowice 4 58,15      
15 CAPPUCCINO Pawlicka Dajana (MJ.1998) Stowarzyszenie Kraju Jumping Team 4 60,16      
16 CHIANTOS Mordaka Patryk (MJ.2000) KJ Infernal Team Golesze Duże 4 61,27      
17 CARBONARA MK Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 4 62,17      
18 BARAQUE Ostręga Damian KJ Jan Kosicki Kobierno 4 63,93      
19 BOCCACCIO Ostręga Damian KJ Jan Kosicki Kobierno 8 55,10      
20 CYANDRA Milczarek Nina (MJ.2000) KJ Infernal Team 8 59,74      
21 GENERATION LOVE Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team 8 60,57      
22 CUBANITO Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk 8 61,06      
23 MEADOW Chrzanowski Jan KJ Ślęża Wrocław 8 61,08      
24 PICCOLO Kastsetski Raman KJ Welt Opypy 8 66,92      
25 CORIWAY Laskowski Filip Ludowy KJ Abaria Iwno 12 56,02      
26 ARAFAT Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny 12 56,93      
27 CABALTICA Janus Sonia (JM.2004) KJ Trachy Sośnicowice 12 58,53      
28 CIA MALICA Janiszewska Gabriela (J.2003) St. R&S Stables 12 59,81      
29 HANGA Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team 12 60,41      
30 IRTYSZ Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin 12 61,74      
31 ASKARIA Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny 12 63,24      
32 Q 7 (Q SIEBEN) Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice 12 64,45      
33 HIP HOP Celska Olga (MJ.1999) SKJ Beckersport Raszyn 16 56,31      
34 GREAT PLEASURE II Kubiak Jakub (MJ.2000) KJ SO Łąck 16 58,57      
35 CLAUS Jurzak Franciszek (J.2003) SKJ Ponylandia Wojciechowice 20 56,31      
  ELLE DARCO Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice ELI        
  GJALT-D Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew ELI        
  FIRST PLEASURE 5 Krajewski Rafał St. Kraju Jumping Team ELI        
  ELMO EZ Susperregui-Stempkowska Sara (J.2003) BPK (MAZ) ELI        
  SHELBY EVRARD Z Gawałek Julia (J.2001) KJK Elizar Jejkowice ELI        
  SWEET NOISE-M Friedman Maja Bella (J.2003) St. R&S STABLES ELI        
  TIK TAK Płatek Oliwia (JM.2004) Kielecki KJ ELI        
  DUCATI Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem ELI        


 

13 - GP/145 cm - Grand Prix Finał Rundy Złotej, art. 238.2.2 (wys. 145 cm) (2019-05-05)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 SZULER Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck 0 74,61 0 35,87 5000 PLN
2 ELANO Kufel Artur WKJ Lublin / SJ Krupiec 0 75,10 0 39,88 3500 PLN
3 ELBERO H Ostrowska Adrianna St. J Napoleńska Zagroda 0 74,14 REZ   2500 PLN
4 CEDRICK 11 Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 4 74,13     1500 PLN
5 BIQUEEN Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek 4 76,71     1000 PLN
6 FLEUR Pawlicka Dajana (MJ.1998) Stowarzyszenie Kraju Jumping Team 8 75,52     500 PLN
7 COURAGE 140 Rozynek Martin (MJ.1998) KJ Profil Piła 8 76,15     500 PLN
8 GIRALDO L Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 8 77,03     500 PLN
9 CANDOR Chentkowski Tomasz KJ Welt Opypy 11 88,75      
10 SECRET WEAPON L Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem 12 72,88      
11 GALAKTYKA Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk 12 73,63      
12 KONTADOR VD MOOLENDREF Koza Paulina KJ Trachy Sośnicowice 12 76,37      
13 JOGA Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 12 76,70      
14 ENDLESS LOVE Ostrowska Adrianna St. J Napoleńska Zagroda 14 85,31      
15 COR DE LA SAINT VALENTIN Ostręga Damian KJ Jan Kosicki Kobierno 16 76,93      
16 ULISSES Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin 16 78,37      
  OGANO'S BOY Z Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko REZ        
  CHOCOLATE BLUE Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego REZ        
  JASTINE Kufel Artur WKJ Lublin / SJ Krupiec REZ        


 

10 - 5-latki/120 cm - Runda koni 5-letnich, Eliminacje MPMK konkurs z oceną stylu konia (wys. 120 cm) (2019-05-05)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 GOLDEN ROSE Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek 0 8,3 8,3 66,16  
2 FINISH Białas Anna KJ Infernal Team Golesze Duże 0 8,0 8,0 61,37  
3 COLANDER AK Rozynek Martin (MJ.1998) KJ Profil Piła 0 7,8 7,8 60,54  
3 COHIBA L Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem 0 7,8 7,8 62,86  
5 CASCADEUCE Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek 0,5 7,8 7,3 66,21  
6 LANCELOTTO L Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem 1 7,0 6,0 64,02  


 

7R - LL/80 cm - Konkurs z trafieniem w normę czasu reg. skoków PZJ dodatek S1 (wys. 80 cm) (2019-05-05)
            Różnica  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas do normy Nagroda
1 VOILA Kozioł Klara (JM.2005) Tuszyński KJ Garbówek 0 63,39 -0,61  
2 BED BOY Sendalska Katarzyna KJ Infernal Team 0 62,79 -1,21  
3 IWA Wieczorek Kornelia (Mł.2008) CSJ EQUESTRO ŁÓDŹ 0 62,68 -1,32  
4 BRANKA Chrzanowski Hubert (JM.2005) KJ Ślęża Wrocław 0 65,62 +1,62  
5 MY LITTLE PONY Lewandowska Paulina Łódzki Klub Jeździecki 0 55,97 -8,03  
6 BONI Pszowski Kevin (Mł.2008) KJ Metpol Grodziec 1 64,50 +0,50  
7 DAGA Kaźmierczak Maria (JM.2005) Brak 1 54,01 -9,99  
8 BEATRYCZE Ostrowska Oliwia SJ Napoleońska Zagroda 3 70,95 +6,95  
9 TALL Wąsiewicz Julia (JM.2005) KJ Zbyszko 3 72,52 +8,52  
10 LEGIONISTA Pszowski Kevin (Mł.2008) KJ Metpol Grodziec 7 115,66 +51,66  
  EIGHTY EIGHT Papis Joanna * ELI      


 

8R - L/100 cm - Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) (2019-05-05)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 FUNNY KG Kryszeń Natasza (JM.2004) BPK 0 49,36  
2 ISSOS Borzęcka Maja (Mł.2015) KJ Infernal Team 0 49,91  
3 NELSON V/D HUNTERS Chrzanowski Jan KJ Ślęża Wrocław 0 56,54  
4 FINLANDIA Mordaka Maria (JM.2005) KJ Infernal Team Golesze Duże 0 57,22  
5 LYANNA Grudzień Aleksandra Tuszyński KJ Garbówek 0 57,91  
6 CASALI Słuszniak-Marchwicka Aleksandra FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny 0 61,26  
7 AROMAT Filipiak Alicja (JM.2005) KJ Infernal Team 0 62,66  
8 RODOS Pająk Maciej (JM.2005) KJ Infernal Team 4 55,04  
9 AVANTI Kempska Julia (J.2002) TKJ Garbówek 4 55,06  
10 CUIDAM DE VRENDT Jaworska Antonina (JM.2005) Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek 4 55,86  
11 QUERIDA Filipiak Zofia (JM.2005) KJ Infernal Team 4 58,03  
12 ELVIS Kasińska Ewa (J.2002) Bractwo Konne Św. Marcina 4 61,94  
13 IMPRESA MISS NANDO Weber Klara (JM.2006) KJ Infernal Team 4 62,63  


 

9R - P/110 cm - Konkurs o wzrastającym stopniu trudności art. 269 (wys. 110 cm) (2019-05-05)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 DRIADA ZK Koza Paulina KJ Trachy 65 46,00 300 PLN
2 QUITANA Sputowski Mateusz (JM.2006) KJ Infernal Team Golesze Duże 65 47,06 200 PLN
3 SCIARA HS Janus Sonia (JM.2004) KJ Trachy Sośnicowice 65 48,35 100 PLN
4 AKORD Grzesiek Paula (MJ.2000) KJ Infernal Team 65 48,81 75 PLN
5 RUBIN Gutorska Maja (J.2001) KJ Infernal Team 65 48,99 50 PLN
6 CHAMBERTINA Kozioł Klara (JM.2005) Tuszyński KJ Garbówek 65 51,52 50 PLN
7 CAŁKA Barzdo Antonina (JM.2006) Kj Zbyszko 65 55,07 50 PLN
8 DAKOTA Kunikowska Karolina JKS Salio Besiekierz Rudny 65 55,74 50 PLN
9 ASHTON Słuszniak-Marchwicka Aleksandra FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny 65 59,50  
10 SILVER SELENO Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck 65 60,44  
11 LORD OF THE RING KG Poznańska Aleksandra (J.2002) JKS Karolina Mińsk Mazowiecki 65 61,75  
12 KARMELOWY KRÓL Lewandowska Paulina Łódzki Klub Jeździecki 61 56,45  
13 TOGO Słuszniak-Marchwicka Aleksandra FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny 60 53,57  
14 SATISFACTION Ostrowska Adrianna St. J Napoleńska Zagroda 59 53,71  
15 VALKIRIA Kręgielska Nikola (J.2003) Tuszyński KJ Garbówek 59 57,51  
16 SILVANA Słuszniak-Marchwicka Aleksandra FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny 57 44,58  
17 CARENZA Borzęcka Maja (Mł.2015) KJ Infernal Team 57 51,99  
18 JAZZ Sabitov Nadia (J.2001) SKJ Virako-Olimpia 57 60,86  
19 THIMOTE Kozińska Barbara (J.2001) BPK (MAZ) 56 53,33  
20 GRUPO PROM ANTRAX Z Hrabska Ludwika (J.2001) KJ Infernal Team 56 54,51  
21 LUNA Kurosz Julia (JM.2004) St. KS Chojnów 55 61,56  
22 GERONIMO Gabrysiak Alicja (JM.2004) ŁKJ 51 59,01  
23 DANTOS Krywult Amelia (JM.2004) KJ Infernal Team 46 89,70  
24 MARINO Helbich Wiktor (J.2001) JKS Salio Besiekierz Rudny 43 49,41  
25 GOLDEN II Krześlak Emilia (JM.2006) KJ Infernal Team Golesze Duże 41 110,68  
26 IMBIR Rytych Damian St. J Napoleońska Zagroda 33 54,75  
27 PRIMA PRO Rytych Damian St. J Napoleońska Zagroda 25 48,22  
28 BABILONIA Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk 25 49,35  
29 ENRICO Zaręba Aleksandra (JM.2004) KJ SO Łąck 25 52,55  
30 HESTIA Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 22 60,46  
31 RITUS Kramarz Julia (J.2003) KJ Zbrosławice 18 72,74  
32 FINLANDIA Rytych Damian St. J Napoleońska Zagroda 16 50,02  
33 OMARA VD WELLINGTON Ostrowska Adrianna St. J Napoleńska Zagroda 16 58,79  
  MASIMO Kuwik Karolina (J.2003) KJ Ślęża Wrocław ELI    
  ATOMIUM L Żewłakow Maja (J.2002) St. SKJ Bobrowy Staw ELI    



 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS, H112009-01)

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1899
2. Dajana Pawlicka   404
3. Szmytka Michalina 355
4. Grundkowska Monika  325
5. Milczarek Nina 235
6. Najdzionek Szymon 226
7. Seroka Anna 182
8. Klein Olaf  171
9. Pisarska Zuzanna  127
10.  Rynkiewicz Martyna 113

 30/04/19

1. Lewicki Filip 475
2. Kierznowska Aleksandra   440
3. Lehmann Dalia 305
4. Suska Juliana 241
5. Barański Mikołaj  212
6. Kawa Aleksandra 208
7. Bedyńska Wiktoria  202
8. Dobkowska Milena 135
9. Bado Gabriela 130
10. Baehr Maria 109

 30/04/19 

1. Kucharska Zuzanna  1418
2. Jabłońska Julia   1272
3. Biegalska Iga 1190
4. Pietrzak Daria  935
5. Zawadzka Eliza  860
6. Jannasz Wiktoria  787
7. Marchwicka Maja 752
8. Wypiór Marta 599
9. Brańka Borja Maria 534
10.  Kozioł Klara  420

13/05/19

1. Pliem Perka Martyna  276
2. Śliwiński Antoni  252
3. Pięta Julia  237
4. Skotarczak Nel  235
5. Sówka Nell 226
6. Ganowska Julia 209
7  Piontek Barbara  179
7. Pellowska Paulina 179
9. Pawłowska Kornelia  163
10. Ryciak Wiktoria  145

13/05/19

1. Szeszuła Zuzanna 257
2. Piontek Helena 245
3. Bednarczyk Julia  190
4. Bar Karolina 135
5. Żuk Kaja 129
6. Padalak Maria 89
7. Naumiuk Roksana  81
8. Mycio Oliwia  63
8.  Jach Oliwia  63
10. Misztal Maggie  50

 13/05/19

1. Kamińska Agata  491
2. Henzel Dominika  490
3. Płatek Oliwia  457
4. Derda Agata 449
5. Heydel Karolina  368
6. Osuch Aleksandra  292
7. Piontek Helena 233
8. Tralewicz Pielak Laura  226
9.   Konarska Marta  224
10.  Styła Olga  220

  13/05/19

1. Friedman Maja Bella 347
2. Jurzak Franciszek 220
3. Leszek Karwańska Wiktoria 129
4. Iwaszczuk Alicja  111
5. Budzyńska Zofia  45
6.  Jędrychowska Aleksandra  35
7.  Bar Karolina  25
8.  Dubiniak Matylda 15
8.  Pieta Julia Okupny Wiktoria  15
8  Okupny Wiktoria  15

  13/05/19