CSIO5 Ateny - Final FEI NATIONS CUP Europe Division 2 24-28 lipca 2019
Reprezentacja Polski:
Wojciech Wojcianiec CHINTABLUE NACCORD MELLONI
Krzysztof Ludwiczak NORDWIND CROS BLUE
Jan Bobik CHACCO AMICOR FARMER
Andrzej Opłatek STAKKATAN CONTHINDER
Wojciech Dahlke A QUITE
szef ekipy - Iwona Maciejak
lek wet - Michał Kornaszewski
Trzecie miejsce w Pucharze Nardów - bez awansu do Barcelony - Final FEI Nations Cup Europe Division 2 CSIO5 Ateny 2019
od lewej : Andrzej Opłatek - Iwona Maciejak ( szef ekipy) - Wojciech Wojcianiec - Krzystzof Ludwiczak - Jan Bonik
Puchar Narodów CSIO5 Ateny - Final FEI Nations Cup Europe Division 2
1m - Norwegia 0 pkt
2m - Portugalia 4 pkt
3m. - Polska 8 pkt
4m.- Węgry 16 pkt
Wojciech Wojcianiec i Chintablue - dwa nawroty Pucharu Narodów na zero i drugie miejsce w Grand Prix - świetna forma podczas całego turnieju w Atenach .
Jan Bobik i Chacco Amicor - 4 pkt w pierwszym nawrocie PN, zero w drugim nawrocie.
Krzysztof Ludwiczak i Nordwind 4 pkt z pierwszego nawrotu, para wycofana z drugiego nawrot po trzech bezbłednych przejazdach wcześniejszych polskich par.
Andrzej Opłatek i Stakkatan - 8 / 0 w II nawrocie, Andrzej Opłatek - najmłodszy uczestnik konkursu Pucharu Narodów.
Relacja z konkursu Grand Prix LR 160cm - Wojciech Wojcianiec drugi !
1m Rodrigo Giesteira Almeida POR KAFKA V. HEFFINCK
2m. Wojciech Wojcianiec POL CHINTABLUE
3m. Geir Gulliksen NOR GIN CHIN VAN HET LINDENHOF
Krzysztof Ludwiczak i Cros Blue - druga para konkursu FEI World Cup of Athens LR 160cm
Krzysztof Ludwiczak i Cros Blue
Wojciech Wojcianiec i Chintabue - najlepsza polska para w Atenach.
1. Barański Mikołaj | 696 |
2. Kierznowska Aleksandra | 631 |
3. Suska Juliana | 413 |
4. Maruszak Lena | 409 |
5. Wypchło Aleksandra | 312 |
6. Kłapińska Laura | 284 |
7. Sydow Natalia | 216 |
8. Stefańska Natalia | 176 |
9. Lewandowski Aleksander | 167 |
10. Parkitny Maximilian | 163 |
1. Biegalska Iga | 569 |
2. Skrzyczyński Patryk | 438 |
3. Zawadzka Eliza | 352 |
4. Pietrzak Daria | 276 |
5. Ganowska Julia | 252 |
6. Macieszczak Ewa | 182 |
7. Nawrocka Roksana | 156 |
8. Hudzik Roksana | 106 |
9. Niziołek Zuzanna | 100 |
10. Sówka Nell | 96 |
1 Kazimierczak Gaja | 560 |
2 Chojowska Iga | 445 |
3. Kulesza Lila | 440 |
4. Kosmol Alicja | 370 |
5. Dampc Nela | 360 |
6. Soforek Marcel | 335 |
7 Wolniewicz Karmela | 330 |
8. Biedziak Aleksandra | 315 |
9. Pis Hanna | 280 |
10. Malesa Alicja | 275 |
1. Sabok Gabriela | 74 |
2. Mordzelewska Hanna | 44 |
2. Luksa Paulina | 30 |
4. Czyżyk Zahiu Natalia | 28 |
4. Filkiewicz Hanna | 28 |
6 Cytarska Hanna | 26 |
6. Sławińska Aleksandra | 26 |
8. Głoskowski Franciszek | 24 |
9 Lubońska Helena | 22 |
9. Tańcula Maja | 22 |
1 Lubońska Helena | 83 |
2. Wnuczko Sara | 67 |
3. Broniarczyk Henryk | 65 |
4. Marszałek Amelia | 62 |
5. Seroczyński Kacper | 60 |
6. Pellowska Paulina | 47 |
7 Luboński Ignacy | 45 |
8. Wacławik Kacper | 37 |
9 Kmiecik Pola | 34 |
10. Michalak H., Kinas A. | 33 |
1. Leboda Oliwia | 68 |
2. Reimann Zofia | 64 |
2. Przybylska Łucja | 52 |
4. Kostkowska Liliana | 48 |
4. Stodolna Natalia | 48 |
6 Rąbca Milena | 47 |
7. Ślusarczyk Iga | 41 |
8. Janaszczyk Lena | 37 |
9. Binkowska Wera | 36 |
10. Mordzelewski Jan | 35 |
1. Buczek Agata | 70 | ||
2. Lewicka Aleksandra | 58 | ||
3. Jach Michalina | 55 | ||
4. Binkowska Wera | 49 | ||
5. Kondysiak Emilia | 39 | ||
6. Sawa Blanka | 35 | ||
7. Molenda Lena | 33 | ||
7. Czarnecka Aleksandra | 33 | ||
9. Drzycimska Iga | 30 | ||
9. Wierucka Zofia | 30 |
1. Czerepińska Maria | 165 |
2. Cwalina Wiktoria | 160 |
2. Sławińska Zuzanna | 140 |
4. Kamińska Zofia | 120 |
5. Hart Dyke Zofia | 105 |
6. Ferjan Victoria | 95 |
7. Patecka Olga | 85 |
8. Szostawicka Karolina | 75 |
9. Szulczyńska Pola | 70 |
10. Stobińska Cecile | 45 |
1. Korus Anna | 223 |
2. Skoczylas Michalina | 145 |
3. Ciszek Maria | 120 |
4. Koperska Pacyńska M. | 110 |
4. Nowak Liwia | 110 |
6. Pakur Zofia | 60 |
6. Moczkowska Carla | 60 |
8. Kwiatkowska Julia | 80 |
9. Rachubik Julia | 70 |
9. Ferjan Victoria, Czupryna M. | 70 |