Mistrzostwa Polski Młodych Koni  2020

Strzegom 17-20.09.2020

WYNIKI 

ARCHIWUM VIDEO

 

ZWYCIĘZCY - KONIE HODOWLI POLSKIEJ 

 

Konie 7 letnie ur 2013  1m. wałach DON VITO / Vitalis x  Dutch Capitol/ hodowca / wł. Dariusz Miskiewcz, zawodnik Łukasz Koza

 

Konie 6 letnie ur 2014  1m. klacz COHIBA L / Che Guevara L  x Albaran xx / hodowca Jan Ludwiczak zawodnik Dawid Skiba

 

Konie 5 letnie ur 2015  1m. walach GRBICZ - W /E-Star x Turbud Quirinus/ hodowca / wł. Marek Rosiak zawodnik Jacek Mierzwiński 

 

Konie 4 letnie ur 2016   1m. ogier ELDORADO /La Calidad x  Mylord Carthago SF/ hodowca / wł. Wechta Equestrian,    zawodnik Maksymilian Wechta 

 

 

 

ZWYCIĘZCY - KONIE ZAPISANE DO ZAGRANICZNYCH HODOWLI

 

Konie 7 letnie ur 2013  1m. ogier HOL CASSIOPEIA / Casall x Corrado I/ hodowca Niemcy / wł. Wechta Equestrian,  zawodnik Maksymilian Wechta 

 

Konie 6 letnie ur 2014   1m. Klacz OLD STAKKATO LAZAR /Stakkato Gold x Cancoon/ hodowca Edmund Lazarewicz, zawodnik Tomasz Miśkiewicz 

 

Konie 5 letnie ur 2015 1m. ogier KWPN KAREL  /Vigo d'Arsouilles x Voltaire/ hodowca Niemcy / właściciel Klaudia Siarkiewcz  zawodnik Marek Wacławik 

 

Konie 4 letnie ur 2016  1m. ogier OLD OK LAZAR / Malito de Reve SF x Berlin / 

hodowca / wł. Edmund Lazarewicz zawodnik Tomasz Miśkiewicz 

 

Mistrz Polski MK 2020 - konie 7 letnie POL 

 

wałach DON VITO / Vitalis x  Dutch Capitol/ hodowca Dariusz Miskiewcz, wł. Agrypina Walaszek,  zawodnik Łukasz Koza

WYNIKI KOŃCOWE

 

 

Mistrz Polski MK 2020 - konie 7 letnie ZGR

 

ogier HOL CASSIOPEIA / Casall x Corrado I/ hodowca Niemcy / wł. Wechta Equestrian,  zawodnik Maksymilian Wechta

WYNIKI KOŃCOWE

 

Mistrz Polski MK 2020 - konie 6 letnie POL

 

 klacz COHIBA L / Che Guevara L  x Albaran xx / hodowca Jan Ludwiczak zawodnik Dawid Skiba

WYNIKI KOŃCOWE

 

 

Mistrz Polski MK 2020 - konie 6 letnie ZGR

 

Klacz OLD STAKKATO LAZAR /Stakkato Gold x Cancoon/ hodowca Edmund Lazarewicz, zawodnik Tomasz Miśkiewicz 

WYNIKI KOŃCOWE

 

Mistrz Polski MK 2020 - konie 5 letnie POL 

 

walach GRBICZ - W /E-Star x Turbud Quirinus/ hodowca / wł. Marek Rosiak zawodnik Jacek Mierzwiński 

WYNIKI KOŃCOWE

 

Mistrz Polski MK 2020 - konie 5 letnie ZGR 

ogier KWPN KAREL  /Vigo d'Arsouilles x Voltaire/ hodowca Niemcy / właściciel Klaudia Siarkiewcz  zawodnik Marek Wacławik 

WYNIKI KOŃCOWE

Mistrz Polski MK 2020 - konie 4 letnie POL 

 

ogier SP 2016 ELDORADO / La Calidad hol./ Lancer II x Eviva hol./ Mylord Carthago SF /

hodowca / wł. Wechta Equestrian   zawodnik Maksymilian Wechta 

WYNIKI KOŃCOWE

 

Mistrz Polski MK 2020 - konie 4 letnie ZGR

 

ogier OLD 2016 OK LAZAR /  Malito de Reve SF/ Cumano x Bokilly DS Z/ Berlin hol. / 

hodowca / wł. Edmund Lazarewicz  zawodnik Tomasz Miśkiewicz

WYNIKI KOŃCOWE

 

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  396
2. Lewicki Filip 341
3. Jaglarz Julia  294
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Bado Gabriela 261
6. Milczarek Nina  197
7. Błaszczak Julia 178
8. Babiak Filip  153
9. Januszewska Zuzanna  147
9. Najdzionek Filip  147

 30/09/20

1. Kierznowska Aleksandra 904
2. Suska Juliana  617
3. Lewandowski Aleksander 419
4. Zybała Aleksandra  164
4. Wilczewska Weronika  164
6. Wypiór Marta  160
7. Baehr Maria  126
8. Skrobacz Olga  153
9. Wypchło Aleksandra  148
10.Kłapińska Laura 93

 30/09/20

1 Zawadzka Eliza 1830
2  Pietrzak Daria  1420
3. Iga Biegalska 1305
4. Pymek Zuzanna 690
5. Sówka Nell 495
6 Dziuba Anna 460
7. Kraśko Kuba 435
8. Ryciak Wiktoria   385
9. Nawrocka Roksana  390
10. Sijka Olivia 385

08/10/20

1.  Kłodowska Aleksandra 200
2.  Grobelny Martyna  192
2.  Kulesza Lila  192
4. Kamińska Lena 178
5. Wożniak Stanisław 158
6. Mroczek Jakub 100
7. Słoniec Paulina  96
8. Zawadzka Katarzyna  72
9  Sobura Weronika 50
10. Czarnecka Adriana 46

 08/10/20

1   Cwalina Wiktoria  305
2.  Skotarczak Nel 227
3.  Słoniec Paulina   206
4.  Wierucka Zofia 160
4.  Wawrzkiewicz Tola 143
6. Jurasz Kornelia  139
7.  Kręgielska Natalia  131
7.  Kierznowski Radosław  131
9   Ciszek Zofia   124
10. Karasińska Olga  109

 08/10/20

1.  Babczyńska Małgorzata  415
2.  Skotarczak Nel   410
3.  Jurasz Kornelia 305
4.  Cwalina Wiktoria   239
5.  Przybylska Zuzanna  214
6   Naumiuk Kornelia  193
7.  Pellowska Paulina  178
8.  Biel Zofia   173
9.  Frączkowska Roksana  165
10. Nawrocka Roksana  142

 08/10/20

1.  Panarowicz Nikola  506    
2.  Pliem Perka Martyna  204
3.  Jaworska Antonina  199
4.  Aniołek Hubert 194
5.  Pszowski Kevin  189 
6.  Sondej Zofia  174
7.  Szeszuła Zuzanna   154
8   Von Mauberg Wiktoria  145
9.  Kierznowska Jagoda   125
10. Ludwicka Karina  122

08/10/20

1.  Zubczyńska Amelia  460
2.  Sówka Nell  420
3.  Tuliszkiewicz Olga 275
4.  Płatek Oliwia  260
5.  Poleszak Dagmara  205
6.  Jackowiak Marcelina  200
7.  Derda Agata  180
8.  Ambroziak Nadia   125
9.  Knopkiewicz Natalia  85
10. Naumiuk Roksana  55

 08/10/20

1.  Ganowska Julia  728
2.  Kowalonek Lena  350
3.  Lehmann Nadia   348
4.  Arkuszewska Daria  311
5.  Wojda Magdalena  226
6.  Górnicka Kornelia  225
7.  Kierznowska Jagoda  224
8.  Badura Matylda  224
9. Rybak Masalska Lena   208 
10. Maćkowska Agata  190

 08/10/20

1.  Sydow Natalia  347
2.  Biskup Julia  299
2.  Pietrzak Emilia  207
4   Andrzejewska Wiktoria  84
5   Kaczmarek Mikołaj  66
6.  Bytner Wiktoria  55
7.  Kozłowska Maria  35
8.  Bar Karolina  30
9.  Kozakiewicz Paulina  25
10 Robak Wiktoria   20

 08/10/20