HZO Leszno 18-20 grudnia 2020

Podium ostatniego w 2020 roku krajowego konkursu w Lesznie fot Paula Bartkowiak 

 

WYNIKI GRAND PRIX Leszna 20/12/20

1m. Artem Abaimov  RUS ULA BAJOU-K   0/0 33,56s

2m. Dajana Pawlicka CAPPUCCINO  0/0 34,87s

3m. Maria Brańka Borja CAMILLA 139  0/0  38,50s 

WYNIKI ZAWODÓW

HZO-B1*
Leszno, 18-20 grudzień 2020

WYNIKI KOŃCOWE  PDF
 

1 - P - Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1 (2020-12-18)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 DOMARE G Słodczyk Dominik Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 0 52,69 175 PLN
2 GRANDEZA Kołacka Lena (JM.2007) Kj Sokół Damasławek 0 57,36 150 PLN
3 CASSINI BOMB Wesołowska Iga JUKS Abakus Kaczyna 0 57,59 125 PLN
4 ULOTKA-K Nikolas Kaja (J.2003) bpk 0 57,81 100 PLN
5 SWEET STAR Szebysty Wiktoria (J.2004) KJ Ślęża Wrocław 0 57,99 50 PLN
6 UTASZA Derda Agata (JM.2005) KJ Michałówka 0 58,32 50 PLN
7 IMAR Szymańska Julia (JM.2005) KJ Sokół Damasławek 0 59,22 25 PLN
8 SADIS 2 Kosmol Oliwia (J.2003) St. KJ Preria Wilkowice 0 59,55 25 PLN
9 COLANDRO Krywult Barbara (J.2003) Stowarzyszenie KJ Preria Wilkowice 0 61,32  
10 BLACK&WHITE 3 Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 0 62,33  
11 DORDRECHT H VDL Z Mierzwiński Jacek Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 0 62,58  
12 KEY TO FORTUNA Mierzwiński Jacek Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 0 63,96  
13 TREFL-K Abaimov Artem St. KS Jumping Events Poznań 0 64,96  
14 FIORA SUNRISE Matla Łukasz KJ INWAŁD 0 67,33  
15 COCOCIANO MEL Modelewski Patryk (MJ.1999) KJ Stajnia Modelewscy 4 57,24  
16 TESTAROSSA Pietrzak Emilia (J.2003) KJ Jumping Team Brynica 4 62,60  
17 STAR LADY Słodczyk Dominik KJ Preria Wilkowice 4 63,91  
18 FLYHIGH QUINTUS Henzel Dominika (J.2004) KJ Sokół Damasławek 4 64,69  
19 BONNIE VAN DE KATTEVENNEN Z Sawicka Marta (MJ.1999) St. Kraju Jumping Team 8 72,74  
  DA VINCI Żuk Kaja (JM.2005) KJ Kietlów REZ    


 

2 - N - Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1 (2020-12-18)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 LISA BONA L Inguenaud Sophia (MJ.1999) KJ Aromer 0 51,14 200 PLN
2 QUENTCHEN GLUCK 5 Henzel Dominika (J.2004) KJ Sokół Damasławek 0 55,43 175 PLN
3 ALMQUIST Bule Paulina (JM.2005) St. KJ Preria Wilkowice 0 55,66 150 PLN
4 EAST WOOD Bule Oliwer (J.2003) St. KJ Preria Wilkowice 0 55,90 125 PLN
5 UTASZA Derda Agata (JM.2005) KJ Michałówka 0 57,02 100 PLN
6 CASVELLE Nieużyła Leszek BPK (MAZ) 0 57,09 50 PLN
7 IMAR Szymańska Julia (JM.2005) KJ Sokół Damasławek 0 57,48 50 PLN
8 WELTDAME Szut Julia (MJ.2000) KJ Jan Kosicki 0 58,36 50 PLN
9 CHEROKEE Masny Eliza KJ Trachy Sośnicowice 0 58,47 15 PLN
10 FLASH Krywult Barbara (J.2003) Stowarzyszenie KJ Preria Wilkowice 0 58,81 15 PLN
11 MISTER KANNAN Jankowska Joanna KJ Ślęża Wrocław 0 59,25 15 PLN
12 QUINNA 2 Kozakiewicz Paulina (Mł.2021) Klub Jeździecki Maximus Kowary 0 59,29 15 PLN
13 WITO CORLEONE Nazar Aleksandra (J.2003) KJ Michałówka 0 59,53 15 PLN
14 CHALLENGER Piksa Magdalena (MJ.2001) Vanto Jumping Team 0 60,39 15 PLN
15 TESTAROSSA Pietrzak Emilia (J.2003) KJ Jumping Team Brynica 0 61,19  
16 JUNIOR 152 Gebler Aleksandra (J.2002) KJ Sokół Damasławek 0 62,05  
17 BLACK&WHITE 3 Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 0 62,30  
18 BEAU BALOU Handzlik Maciej (JM.2005) Bez przynależności klubowej 0 62,48  
19 CLINT EASTER Brańka Borja Maria (JM.2005) WLKS Krakus 0 63,14  
20 DA VINCI Żuk Kaja (JM.2005) KJ Kietlów 0 63,58  
21 JAMES B Biskup Julia (J.2003) KJ Liljówka Stęszewko 0 63,98  
22 GELESTA Derda Agata (JM.2005) KJ Michałówka 0 64,04  
23 FLORES Charadnik Vitali KJ Jan Kosicki 0 64,13  
24 FIORA SUNRISE Matla Łukasz KJ INWAŁD 0 64,32  
25 CALVADOS Matuszewska Monika KJ Partynice Wrocław 0 64,46  
26 BOCCACCIO Charadnik Vitali KJ Jan Kosicki 0 65,26  
27 CALESSA Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 0 65,74  
28 ATOMIUM L Retka Krzysztof Stowarzyszenie Warszawski KJ 0 66,29  
29 ULEWA 2-K Kubacka Dominika (J.2003) bpk 0 67,29  
30 NEOVISTO 3 Synoradzka Zofia (J.2003) Klub Jeździecki Arpav 0 68,47  
31 RENE DE SEMILLY Sawicka Marta (MJ.1999) St. Kraju Jumping Team 0 70,18  
32 IELVE Dahlke-Burda Agata KJ Sokół Damasławek 4 52,17  
33 GRANDEZA Kołacka Lena (JM.2007) Kj Sokół Damasławek 4 57,25  
34 CASSINI BOMB Wesołowska Iga JUKS Abakus Kaczyna 4 59,91  
35 SADIS 2 Kosmol Oliwia (J.2003) St. KJ Preria Wilkowice 4 60,32  
36 COCOCIANO MEL Modelewski Patryk (MJ.1999) KJ Stajnia Modelewscy 4 64,50  
37 BAGHERA Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 4 65,41  
38 C UTOPIA Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 4 65,91  
39 TREFL-K Abaimov Artem St. KS Jumping Events Poznań 4 67,11  
40 NELSON V/D HUNTERS Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław 4 69,16  
41 BONNIE VAN DE KATTEVENNEN Z Sawicka Marta (MJ.1999) St. Kraju Jumping Team 4 70,21  
42 DOMINO Branicka Waleria (J.2003) St. KJ Legia Kozielska Warszawa 4 71,80  
43 STAR LADY Słodczyk Dominik KJ Preria Wilkowice 8 60,18  
44 DASSILIO Tuliszkiewicz Olga (JM.2006) KJ Sokół Damasławek 8 60,73  
45 UTOPIA BS Kucias Angelika St. KJ Preria Wilkowice 8 61,47  
46 ILONA Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 8 65,08  
47 COME ON UWE Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem 8 65,95  
48 GOLDEN Mierzwiński Jacek Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 8 67,08  
49 FLYHIGH QUINTUS Henzel Dominika (J.2004) KJ Sokół Damasławek 16 65,52  
50 COLANDRO Krywult Barbara (J.2003) Stowarzyszenie KJ Preria Wilkowice 16 66,88  
51 SIBILLA Ast Dominik St. KJ Tradycja Siedlnica 20 59,60  
52 LAZINO Bule Paulina (JM.2005) St. KJ Preria Wilkowice 20 63,32  
  MIDNIGHT STAR Ast Dominik St. KJ Tradycja Siedlnica ELI    
  RHIANNA S Piontek Barbara (Mł.2008) RIO GRANDE Krosinko REZ    


 

3 - C - Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1 (2020-12-18)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 ULA BAJOU-K Abaimov Artem St. KS Jumping Events Poznań 0 57,48 250 PLN
2 ALMQUIST Bule Paulina (JM.2005) St. KJ Preria Wilkowice 0 58,14 200 PLN
3 CHIVAS Modelewski Patryk (MJ.1999) KJ Stajnia Modelewscy 0 58,26 175 PLN
4 CASSIRIANO Charadnik Vitali KJ Jan Kosicki 0 59,02 150 PLN
5 NEOVISTO 3 Synoradzka Zofia (J.2003) Klub Jeździecki Arpav 0 66,91 125 PLN
6 QUENTCHEN GLUCK 5 Henzel Dominika (J.2004) KJ Sokół Damasławek 0 67,82 100 PLN
7 CAMILLA 139 Brańka Borja Maria (JM.2005) WLKS Krakus 0 68,97 50 PLN
8 FLORES Charadnik Vitali KJ Jan Kosicki 0 69,84 50 PLN
9 FIREBRIDGE TAG Dobkowska Milena (J.2003) Sopocki Klub Jeździecki 0 70,29 30 PLN
10 JAMES B Biskup Julia (J.2003) KJ Liljówka Stęszewko 0 70,78 30 PLN
11 RENE DE SEMILLY Sawicka Marta (MJ.1999) St. Kraju Jumping Team 0 71,16 30 PLN
12 DIADER DEVIL DIAMOND Szut Julia (MJ.2000) KJ Jan Kosicki 0 71,18  
13 CALESSA Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 1 74,87  
14 A QUITE Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek 1 77,07  
15 CAPPUCCINO Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem 2 79,93  
16 IELVE Dahlke-Burda Agata KJ Sokół Damasławek 4 57,07  
17 GELESTA Derda Agata (JM.2005) KJ Michałówka 4 61,93  
18 EAST WOOD Bule Oliwer (J.2003) St. KJ Preria Wilkowice 4 66,49  
19 LEROY P Osieka Hanna St. Kraju Jumping Team 4 67,83  
20 CORAZON 58 Chwalińska Zuzanna (J.2003) St. KJ Legia Kozielska Warszawa 4 68,89  
21 HUAN TWANG R Bule Oliwer (J.2003) St. KJ Preria Wilkowice 4 69,57  
22 ILONA Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 4 69,74  
23 CLINT EASTER Brańka Borja Maria (JM.2005) WLKS Krakus 4 71,60  
24 CHEROKEE Masny Eliza KJ Trachy Sośnicowice 4 71,95  
25 CALVADOS Matuszewska Monika KJ Partynice Wrocław 5 74,11  
26 AHMAR SAPHIR Dziemidowicz Wiktor (MJ.1999) OSK Michalscy Trzebnica 5 74,94  
27 NEMIROFF Retka Krzysztof Stowarzyszenie Warszawski KJ 8 66,84  
28 DASSILIO Tuliszkiewicz Olga (JM.2006) KJ Sokół Damasławek 8 68,63  
29 WELTDAME Szut Julia (MJ.2000) KJ Jan Kosicki 8 68,91  
30 COR DE LA SAINT VALENTIN Charadnik Vitali KJ Jan Kosicki 8 73,96  
31 ZALVO Dobkowska Milena (J.2003) Sopocki Klub Jeździecki 8 88,42  
32 MISTER KANNAN Jankowska Joanna KJ Ślęża Wrocław 10 78,03  
33 FLASH Krywult Barbara (J.2003) Stowarzyszenie KJ Preria Wilkowice 12 66,08  
34 C UTOPIA Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 12 73,47  
35 LOCANA Kosmol Oliwia (J.2003) St. KJ Preria Wilkowice 12 86,19  
36 BAGHERA Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 13 74,86  
37 UTOPIA BS Kucias Angelika St. KJ Preria Wilkowice 16 67,95  
38 COME ON UWE Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem 18 81,40  
39 DOMINO Branicka Waleria (J.2003) St. KJ Legia Kozielska Warszawa 22 78,42  
  JUNIOR 152 Gebler Aleksandra (J.2002) KJ Sokół Damasławek ELI    
  ENDO Nieużyła Leszek BPK (MAZ) REZ    


 

4 - CC - Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3 (2020-12-18)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 QUICKY B Z Słodczyk Dominik KJ Preria Wilkowice 0 55,57 0 34,04 650 PLN
2 HUAN TWANG R Bule Oliwer (J.2003) St. KJ Preria Wilkowice 0 54,74 0 39,77 500 PLN
3 AHMAR SAPHIR Dziemidowicz Wiktor (MJ.1999) OSK Michalscy Trzebnica 0 58,68 0 40,66 400 PLN
4 LOCANA Kosmol Oliwia (J.2003) St. KJ Preria Wilkowice 0 54,70 0 42,51 300 PLN
5 FIREBRIDGE TAG Dobkowska Milena (J.2003) Sopocki Klub Jeździecki 0 54,33 0 43,04 200 PLN
6 CAPPUCCINO Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem 0 56,71 4 38,16 150 PLN
7 MEADOW Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław 0 56,04 4 40,04 100 PLN
8 LEROY P Osieka Hanna St. Kraju Jumping Team 4 49,41     100 PLN
9 COCO ALBORADA Z Kozakiewicz Paulina (Mł.2021) Klub Jeździecki Maximus Kowary 4 50,09      
10 DA VINCI Nieużyła Leszek BPK (MAZ) 4 57,39      
11 CHIVAS Modelewski Patryk (MJ.1999) KJ Stajnia Modelewscy 8 53,57      
12 ENDO Nieużyła Leszek BPK (MAZ) 8 53,99      
13 ULA BAJOU-K Abaimov Artem St. KS Jumping Events Poznań 8 54,08      
14 LISA BONA L Inguenaud Sophia (MJ.1999) KJ Aromer 8 57,90      
15 CORAZON 58 Chwalińska Zuzanna (J.2003) St. KJ Legia Kozielska Warszawa 12 58,44      


 

5 - P - Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1 (2020-12-19)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 UTASZA Derda Agata (JM.2005) KJ Michałówka 0 55,07 175 PLN
2 GAL Koroblowska Weronika (J.2003) KJ Biały Las Stajnia Przybylscy 0 57,79 150 PLN
3 STAR LADY Słodczyk Dominik KJ Preria Wilkowice 0 59,74 125 PLN
4 TESTAROSSA Pietrzak Emilia (J.2003) KJ Jumping Team Brynica 0 62,52 100 PLN
5 COCOCIANO MEL Modelewski Patryk (MJ.1999) KJ Stajnia Modelewscy 0 64,16 50 PLN
6 BLACK&WHITE 3 Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 0 64,48 50 PLN
7 KOMBOY Gardas Dominika (MJ.2001) JKS FER Więckowice 0 66,85 25 PLN
8 FIORA SUNRISE Matla Łukasz KJ INWAŁD 0 70,01 25 PLN
9 FLYHIGH QUINTUS Henzel Dominika (J.2004) KJ Sokół Damasławek 0 70,79  
10 DOMARE G Słodczyk Dominik Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 4 56,06  
11 ULOTKA-K Nikolas Kaja (J.2003) bpk 4 60,87  
12 SWEET STAR Szebysty Wiktoria (J.2004) KJ Ślęża Wrocław 4 62,98  
13 BONNIE VAN DE KATTEVENNEN Z Sawicka Marta (MJ.1999) St. Kraju Jumping Team 5 74,10  
  MIDNIGHT STAR Ast Dominik St. KJ Tradycja Siedlnica ELI    


 

6 - N - Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3 (2020-12-19)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 UTASZA Derda Agata (JM.2005) KJ Michałówka 0 43,71 0 28,63 200 PLN
2 ULEWA 2-K Kubacka Dominika (J.2003) bpk 0 47,65 0 30,79 175 PLN
3 FLORES Charadnik Vitali KJ Jan Kosicki 0 48,04 0 31,58 150 PLN
4 DORDRECHT H VDL Z Mierzwiński Jacek Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 0 48,19 0 32,00 125 PLN
5 BOCCACCIO Charadnik Vitali KJ Jan Kosicki 0 48,03 0 32,12 100 PLN
6 CHEROKEE Masny Eliza KJ Trachy Sośnicowice 0 49,32 0 33,95 50 PLN
7 NEOVISTO 3 Synoradzka Zofia (J.2003) Klub Jeździecki Arpav 0 50,16 0 34,43 50 PLN
8 DA VINCI Żuk Kaja (JM.2005) KJ Kietlów 0 50,14 0 35,72 50 PLN
9 BLACK&WHITE 3 Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 0 48,54 0 37,12 30 PLN
10 COLANDRO Krywult Barbara (J.2003) Stowarzyszenie KJ Preria Wilkowice 0 50,21 0 37,20 30 PLN
11 ATOMIUM L Retka Krzysztof Stowarzyszenie Warszawski KJ 0 51,15 0 37,85 30 PLN
12 CALESSA Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 0 47,72 0 37,99  
13 CALVADOS Matuszewska Monika KJ Partynice Wrocław 0 51,85 0 38,17  
14 BAGHERA Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 0 48,91 0 38,23  
15 FIORA SUNRISE Matla Łukasz KJ INWAŁD 0 52,26 0 38,30  
16 RENE DE SEMILLY Sawicka Marta (MJ.1999) St. Kraju Jumping Team 0 51,68 0 40,74  
17 BEAU BALOU Handzlik Maciej (JM.2005) Bez przynależności klubowej 0 52,49 0 41,20  
18 KOMBOY Gardas Dominika (MJ.2001) JKS FER Więckowice 0 53,58 0 44,62  
19 SADIS 2 Kosmol Oliwia (J.2003) St. KJ Preria Wilkowice 0 49,47 4 36,15  
20 NELSON V/D HUNTERS Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław 0 51,83 4 37,12  
21 MISTER KANNAN Jankowska Joanna KJ Ślęża Wrocław 0 51,69 4 38,94  
22 FLYHIGH QUINTUS Henzel Dominika (J.2004) KJ Sokół Damasławek 0 53,29 8 41,72  
23 UTOPIA BS Kucias Angelika St. KJ Preria Wilkowice 0 49,83 12 43,44  
24 SWEET STAR Szebysty Wiktoria (J.2004) KJ Ślęża Wrocław 4 46,70      
25 DOMARE G Słodczyk Dominik Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 4 46,94      
26 CASSINI BOMB Wesołowska Iga JUKS Abakus Kaczyna 4 47,38      
27 GRANDEZA Kołacka Lena (JM.2007) Kj Sokół Damasławek 4 48,05      
28 CASSIRIANO Charadnik Vitali KJ Jan Kosicki 4 48,67      
29 TESTAROSSA Pietrzak Emilia (J.2003) KJ Jumping Team Brynica 4 48,72      
30 ILONA Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 4 49,16      
31 CHALLENGER Piksa Magdalena (MJ.2001) Vanto Jumping Team 4 50,22      
32 C UTOPIA Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 4 50,60      
33 KEY TO FORTUNA Mierzwiński Jacek Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 4 51,56      
34 LAZINO Bule Oliwer (J.2003) St. KJ Preria Wilkowice 4 55,68      
35 COME ON UWE Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem 4 56,23      
36 WITO CORLEONE Nazar Aleksandra (J.2003) KJ Michałówka 4 60,35      
37 STAR LADY Słodczyk Dominik KJ Preria Wilkowice 8 49,10      
38 BONNIE VAN DE KATTEVENNEN Z Sawicka Marta (MJ.1999) St. Kraju Jumping Team 8 51,24      
39 IMAR Szymańska Julia (JM.2005) KJ Sokół Damasławek 8 52,01      
40 GAL Koroblowska Weronika (J.2003) KJ Biały Las Stajnia Przybylscy 9 63,59      
41 COCOCIANO MEL Modelewski Patryk (MJ.1999) KJ Stajnia Modelewscy 12 49,19      
  MIDNIGHT STAR Kozakiewicz Paulina (Mł.2021) Klub Jeździecki Maximus Kowary REZ        
  SIBILLA Ast Dominik St. KJ Tradycja Siedlnica REZ        


 

7 - C - Średnia Runda - zwykły 238.2.1 (2020-12-19)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 QUENTCHEN GLUCK 5 Henzel Dominika (J.2004) KJ Sokół Damasławek 0 58,60 250 PLN
2 LISA BONA L Inguenaud Sophia (MJ.1999) KJ Aromer 0 60,69 200 PLN
3 ALMQUIST Bule Paulina (JM.2005) St. KJ Preria Wilkowice 0 61,65 175 PLN
4 IELVE Dahlke-Burda Agata KJ Sokół Damasławek 0 62,93 150 PLN
5 WELTDAME Szut Julia (MJ.2000) KJ Jan Kosicki 0 64,92 125 PLN
6 GELESTA Derda Agata (JM.2005) KJ Michałówka 0 65,35 100 PLN
7 DASSILIO Tuliszkiewicz Olga (JM.2006) KJ Sokół Damasławek 0 66,62 50 PLN
8 NEOVISTO 3 Synoradzka Zofia (J.2003) Klub Jeździecki Arpav 0 67,07 50 PLN
9 LEROY P Osieka Hanna St. Kraju Jumping Team 0 69,69 35 PLN
10 ILONA Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 0 70,15 35 PLN
11 BOCCACCIO Charadnik Vitali KJ Jan Kosicki 0 71,12 35 PLN
12 IMAR Szymańska Julia (JM.2005) KJ Sokół Damasławek 0 71,74  
13 RENE DE SEMILLY Sawicka Marta (MJ.1999) St. Kraju Jumping Team 0 72,25  
14 NEMIROFF Retka Krzysztof Stowarzyszenie Warszawski KJ 0 72,46  
15 WOODY Kosmalewicz Maria (MJ.2001) St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp. 0 76,54  
16 QUINNA 2 Kozakiewicz Paulina (Mł.2021) Klub Jeździecki Maximus Kowary 4 65,48  
17 LOCANA Kosmol Oliwia (J.2003) St. KJ Preria Wilkowice 4 67,33  
18 UTOPIA BS Kucias Angelika St. KJ Preria Wilkowice 4 67,54  
19 FLASH Krywult Barbara (J.2003) Stowarzyszenie KJ Preria Wilkowice 4 68,53  
20 SADIS 2 Kosmol Oliwia (J.2003) St. KJ Preria Wilkowice 4 69,64  
21 HUAN TWANG R Bule Oliwer (J.2003) St. KJ Preria Wilkowice 4 69,73  
22 JAMES B Biskup Julia (J.2003) KJ Liljówka Stęszewko 4 71,14  
23 COR DE LA SAINT VALENTIN Charadnik Vitali KJ Jan Kosicki 4 71,22  
24 C UTOPIA Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 4 72,23  
25 CALESSA Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 4 73,42  
26 BAGHERA Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 4 73,97  
27 EAST WOOD Bule Oliwer (J.2003) St. KJ Preria Wilkowice 4 74,25  
28 TREFL-K Abaimov Artem St. KS Jumping Events Poznań 4 74,86  
29 NELSON V/D HUNTERS Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław 4 75,80  
30 ZALVO Dobkowska Milena (J.2003) Sopocki Klub Jeździecki 4 76,40  
31 CAPPUCCINO Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem 8 60,83  
32 DIADER DEVIL DIAMOND Szut Julia (MJ.2000) KJ Jan Kosicki 8 66,72  
33 CHEROKEE Masny Eliza KJ Trachy Sośnicowice 8 70,35  
34 CALVADOS Matuszewska Monika KJ Partynice Wrocław 8 72,63  
35 CASVELLE Nieużyła Leszek BPK (MAZ) 8 75,03  
36 LORDANA K Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo 8 76,83  
37 DOMINO Branicka Waleria (J.2003) St. KJ Legia Kozielska Warszawa 12 68,65  
38 LAZINO Bule Oliwer (J.2003) St. KJ Preria Wilkowice 13 81,33  
  MISTER KANNAN Jankowska Joanna KJ Ślęża Wrocław ELI    
  CLINT EASTER Brańka Borja Maria (JM.2005) WLKS Krakus ELI    
  COME ON UWE Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem REZ    


 

8 - CC - Duża Runda - zwykły art. 238.2.1 (2020-12-19)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 ULA BAJOU-K Abaimov Artem St. KS Jumping Events Poznań 0 60,44 650 PLN
2 QUICKY B Z Słodczyk Dominik KJ Preria Wilkowice 0 63,45 500 PLN
3 CAMILLA 139 Brańka Borja Maria (JM.2005) WLKS Krakus 0 68,37 400 PLN
4 LOCANA Kosmol Oliwia (J.2003) St. KJ Preria Wilkowice 0 72,02 300 PLN
5 FIREBRIDGE TAG Dobkowska Milena (J.2003) Sopocki Klub Jeździecki 0 72,53 200 PLN
6 BOTSWANA 2 Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo 1 75,59 150 PLN
7 CHIVAS Modelewski Patryk (MJ.1999) KJ Stajnia Modelewscy 4 63,98 100 PLN
8 MEADOW Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław 4 68,40 100 PLN
9 GELESTA Derda Agata (JM.2005) KJ Michałówka 6 79,10  
10 LEROY P Osieka Hanna St. Kraju Jumping Team 8 68,75  
11 CAPPUCCINO Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem 8 68,82  
12 DA VINCI Nieużyła Leszek BPK (MAZ) 12 71,24  
13 A QUITE Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek 12 71,38  
14 COCO ALBORADA Z Kozakiewicz Paulina (Mł.2021) Klub Jeździecki Maximus Kowary 12 71,68  
15 HUAN TWANG R Bule Oliwer (J.2003) St. KJ Preria Wilkowice 12 87,94  
16 CORAZON 58 Chwalińska Zuzanna (J.2003) St. KJ Legia Kozielska Warszawa 16 73,43  
17 ENDO Nieużyła Leszek BPK (MAZ) 20 66,64  
18 WOODY Kosmalewicz Maria (MJ.2001) St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp. 20 87,62  
19 AHMAR SAPHIR Dziemidowicz Wiktor (MJ.1999) OSK Michalscy Trzebnica 21 75,83  
  EAST WOOD Bule Oliwer (J.2003) St. KJ Preria Wilkowice REZ    


 

9 - P - Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1 (2020-12-20)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 DOMARE G Słodczyk Dominik Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 0 51,76 200 PLN
2 KEY TO FORTUNA Mierzwiński Jacek Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 0 54,86 175 PLN
3 SWEET STAR Szebysty Wiktoria (J.2004) KJ Ślęża Wrocław 0 55,95 150 PLN
4 STAR LADY Słodczyk Dominik KJ Preria Wilkowice 0 57,57 125 PLN
5 BONNIE VAN DE KATTEVENNEN Z Sawicka Marta (MJ.1999) St. Kraju Jumping Team 0 63,43 100 PLN
6 COCOCIANO MEL Modelewski Patryk (MJ.1999) KJ Stajnia Modelewscy 4 59,98 50 PLN
7 NOW OR NEVER KDW Z Flankowska Justyna KJ Ślęża Wrocław 12 70,58 50 PLN


 

10 - N - Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1 (2020-12-20)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 GOLDEN Mierzwiński Jacek Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 0 56,51 250 PLN
2 GAL Koroblowska Weronika (J.2003) KJ Biały Las Stajnia Przybylscy 0 58,01 200 PLN
3 TESTAROSSA Pietrzak Emilia (J.2003) KJ Jumping Team Brynica 0 58,92 175 PLN
4 CHALLENGER Piksa Magdalena (MJ.2001) Vanto Jumping Team 0 59,18 150 PLN
5 WITO CORLEONE Nazar Aleksandra (J.2003) KJ Michałówka 0 59,28 125 PLN
6 ILONA Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 0 63,18 100 PLN
7 CASSINI BOMB Wesołowska Iga JUKS Abakus Kaczyna 0 63,55 50 PLN
8 ATOMIUM L Retka Krzysztof Stowarzyszenie Warszawski KJ 0 66,61 50 PLN
9 BEAU BALOU Handzlik Maciej (JM.2005) Bez przynależności klubowej 0 68,22  
10 FIORA SUNRISE Matla Łukasz KJ INWAŁD 0 68,93  
11 FLORES Charadnik Vitali KJ Jan Kosicki 4 55,08  
12 MIDNIGHT STAR Kozakiewicz Paulina (Mł.2021) Klub Jeździecki Maximus Kowary 4 56,68  
13 COR DE LA SAINT VALENTIN Charadnik Vitali KJ Jan Kosicki 4 56,80  
14 DIADER DEVIL DIAMOND Szut Julia (MJ.2000) KJ Jan Kosicki 4 58,26  
15 UTOPIA BS Kucias Angelika St. KJ Preria Wilkowice 4 59,69  
16 COLANDRO Krywult Barbara (J.2003) Stowarzyszenie KJ Preria Wilkowice 4 62,93  
17 BAGHERA Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 4 65,97  
18 KOMBOY Gardas Dominika (MJ.2001) JKS FER Więckowice 4 68,80  
19 ULEWA 2-K Kubacka Dominika (J.2003) bpk 8 59,05  
20 DORDRECHT H VDL Z Mierzwiński Jacek Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 8 60,61  
21 DA VINCI Żuk Kaja (JM.2005) KJ Kietlów 8 62,42  
22 GRANDEZA Kołacka Lena (JM.2007) Kj Sokół Damasławek 8 63,42  
23 UTASZA Derda Agata (JM.2005) KJ Michałówka 8 63,55  
24 ULOTKA-K Nikolas Kaja (J.2003) bpk 11 82,11  
25 BLACK&WHITE 3 Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 15 84,24  
  MISTER KANNAN Jankowska Joanna KJ Ślęża Wrocław REZ    
  FLYHIGH QUINTUS Henzel Dominika (J.2004) KJ Sokół Damasławek REZ    


 

11 - C - Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3 (2020-12-20)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 ALMQUIST Bule Paulina (JM.2005) St. KJ Preria Wilkowice 0 40,43 0 28,95 350 PLN
2 QUENTCHEN GLUCK 5 Henzel Dominika (J.2004) KJ Sokół Damasławek 0 38,64 0 29,80 300 PLN
3 IELVE Dahlke-Burda Agata KJ Sokół Damasławek 0 41,58 0 29,90 250 PLN
4 CASVELLE Nieużyła Leszek BPK (MAZ) 0 42,34 0 30,62 200 PLN
5 CASSIRIANO Charadnik Vitali KJ Jan Kosicki 0 45,44 0 31,08 150 PLN
6 ZALVO Dobkowska Milena (J.2003) Sopocki Klub Jeździecki 0 43,84 0 31,87 100 PLN
7 NEOVISTO 3 Synoradzka Zofia (J.2003) Klub Jeździecki Arpav 0 41,52 0 32,51 100 PLN
8 RENE DE SEMILLY Sawicka Marta (MJ.1999) St. Kraju Jumping Team 0 44,77 0 32,54 50 PLN
9 IMAR Szymańska Julia (JM.2005) KJ Sokół Damasławek 0 41,50 0 33,01  
10 WOODY Kosmalewicz Maria (MJ.2001) St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp. 0 43,84 0 34,48  
11 CALVADOS Matuszewska Monika KJ Partynice Wrocław 0 42,65 1 41,19  
12 WELTDAME Szut Julia (MJ.2000) KJ Jan Kosicki 0 38,12 4 27,67  
13 EAST WOOD Bule Oliwer (J.2003) St. KJ Preria Wilkowice 0 42,78 4 28,97  
14 GELESTA Derda Agata (JM.2005) KJ Michałówka 0 45,29 4 30,33  
15 JAMES B Biskup Julia (J.2003) KJ Liljówka Stęszewko 0 40,56 4 34,06  
16 LAZINO Bule Oliwer (J.2003) St. KJ Preria Wilkowice 0 48,56 4 36,99  
17 CALESSA Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 0 41,56 4 38,81  
18 CHEROKEE Masny Eliza KJ Trachy Sośnicowice 4 40,40      
19 FLASH Krywult Barbara (J.2003) Stowarzyszenie KJ Preria Wilkowice 4 41,59      
20 SADIS 2 Kosmol Oliwia (J.2003) St. KJ Preria Wilkowice 4 42,18      
21 DOMINO Branicka Waleria (J.2003) St. KJ Legia Kozielska Warszawa 4 42,83      
22 NEMIROFF Retka Krzysztof Stowarzyszenie Warszawski KJ 4 43,68      
23 TREFL-K Abaimov Artem St. KS Jumping Events Poznań 4 43,95      
24 CLINT EASTER Brańka Borja Maria (JM.2005) WLKS Krakus 4 44,38      
25 LORDANA K Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo 8 40,72      
26 C UTOPIA Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 8 42,93      
27 NELSON V/D HUNTERS Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław 8 47,00      
28 DASSILIO Tuliszkiewicz Olga (JM.2006) KJ Sokół Damasławek 9 55,29      
29 LISA BONA L Inguenaud Sophia (MJ.1999) KJ Aromer 10 56,20      
30 BOCCACCIO Charadnik Vitali KJ Jan Kosicki 10 57,01      
  QUINNA 2 Kozakiewicz Paulina (Mł.2021) Klub Jeździecki Maximus Kowary ELI        


 

12 - CC - Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (2020-12-20)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 ULA BAJOU-K Abaimov Artem St. KS Jumping Events Poznań 0 68,73 0 33,56 1300 PLN
2 CAPPUCCINO Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem 0 72,20 0 34,87 1100 PLN
3 CAMILLA 139 Brańka Borja Maria (JM.2005) WLKS Krakus 0 66,05 0 38,50 800 PLN
4 MEADOW Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław 0 68,44 0 44,83 450 PLN
5 CHIVAS Modelewski Patryk (MJ.1999) KJ Stajnia Modelewscy 0 63,98 4 35,97 350 PLN
6 HUAN TWANG R Bule Oliwer (J.2003) St. KJ Preria Wilkowice 0 70,30 8 45,12 250 PLN
7 QUICKY B Z Słodczyk Dominik KJ Preria Wilkowice 4 67,71     200 PLN
8 A QUITE Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek 4 69,82     150 PLN
9 FIREBRIDGE TAG Dobkowska Milena (J.2003) Sopocki Klub Jeździecki 4 70,15      
10 LOCANA Kosmol Oliwia (J.2003) St. KJ Preria Wilkowice 4 72,16      
11 LEROY P Osieka Hanna St. Kraju Jumping Team 8 63,39      
12 DA VINCI Nieużyła Leszek BPK (MAZ) 8 70,00      
13 BOTSWANA 2 Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo 12 72,55      
14 COCO ALBORADA Z Kozakiewicz Paulina (Mł.2021) Klub Jeździecki Maximus Kowary 13 77,21      
15 AHMAR SAPHIR Dziemidowicz Wiktor (MJ.1999) OSK Michalscy Trzebnica 16 73,88      
16 ENDO Nieużyła Leszek BPK (MAZ) 20 67,92      
17 CORAZON 58 Chwalińska Zuzanna (J.2003) St. KJ Legia Kozielska Warszawa 20 74,82      



 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (WyĹĽsza SzkoĹ‚a Marketingu i ZarzÄ…dzania w Lesznie, H16-201002-1)

HZR
Leszno, 18-20 grudzień 2020

WYNIKI KOŃCOWE    PDF
 

1 - mini LL - dokładności bez rozgrywki (2020-12-18)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 JAWOR Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko 1 78,65  


 

2 - LL - dokładności bez rozgrywki (2020-12-18)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 NO LIMIT Szymańska Julia (JM.2005) KJ Sokół Damasławek 0 66,90  
1 HEDORA Kokowska Katarzyna KJ Koko 0 70,56  
1 NO LIMIT Szymańska Julia (JM.2005) KJ Sokół Damasławek 0 71,64  
1 NIKE Niebieszczańska Nadia (JM.2007) KJ KOKO BRZEŹNIKI 0 67,85  
1 PIROMAN Stachowiak Ines (J.2004) KJ Kalumet Boszkowo 0 63,30  
1 NIKE Niebieszczańska Nadia (JM.2007) KJ KOKO BRZEŹNIKI 0 62,10  
1 QUINTEN VAN'T KEIZERSHOF Gardas Dominika (MJ.2001) JKS FER Więckowice 0 70,87  
8 HEDORA Kokowska Katarzyna KJ Koko 3 86,16  
9 JAWOR Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko 4 74,19  
9 PIROMAN Stachowiak Ines (J.2004) KJ Kalumet Boszkowo 4 65,79  
9 MIRINDA Fryga Ewa (JM.2005) bpk 4 59,30  
9 HUGO BOSS L Jachimowicz Gniewko (J.2002) KJ Liljówka Stęszewko 4 70,19  
9 FUEGA DE PRELET Guszpil Weronika (Mł.2016) KJ Jaroszówka 4 71,73  
14 BANDERAS Iaroshenko Konstantin KJ Michałówka 16 93,51  


 

3 - L - dokładności bez rozgrywki (2020-12-18)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 FALCO Żuk Kaja (JM.2005) KJ Kietlów 0 69,61  
1 FALCO Żuk Kaja (JM.2005) KJ Kietlów 0 70,04  
1 FUEGA DE PRELET Guszpil Weronika (Mł.2016) KJ Jaroszówka 0 76,10  
1 VIVERDI Dziemidowicz Wiktor (MJ.1999) OSK Michalscy Trzebnica 0 70,12  
1 DEMUR Miałszygrosz Amelia (JM.2006) KJ Ślęża Wrocław 0 75,63  
1 VIVERDI Dziemidowicz Wiktor (MJ.1999) OSK Michalscy Trzebnica 0 75,21  
1 GALA W Kozioł Patrycja (J.2002) KS AZS UWM Olsztyn 0 74,95  
1 GALA W Kozioł Patrycja (J.2002) KS AZS UWM Olsztyn 0 71,83  
1 GOLAN Urbaniak Hanna (J.2004) OSK Michalscy 0 70,08  
1 GOLAN Urbaniak Hanna (J.2004) OSK Michalscy 0 67,41  
1 CAPSIZE Rychlik Grzegorz Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko 0 73,50  
1 FUNNY BOY Dahlke-Burda Agata KJ Sokół Damasławek 0 69,29  
1 DIAROS Wesołowska Iga JUKS Abakus Kaczyna 0 67,00  
1 COSIMA Abaimov Artem St. KS Jumping Events Poznań 0 72,60  
1 CHIVAS DARCO Jachimowicz Hanna KJ Liljówka Stęszewko 0 72,81  
1 BARBÓRKA Hana Zuzanna (JM.2007) KJ KOKO BRZEŹNIKi 0 62,51  
1 ETNA Kosicka Lena (JM.2006) KS Centaurus 0 63,98  
1 SWEET SHUTTERFLY Okoniewska Nicola (JM.2005) KJ Kalumet Boszkowo 0 65,00  
1 CASILON B Kaszuba Alicja (JM.2005) Klub Jeździecki Kalumet Boszkowo 0 62,10  
1 SCOOBY DOO Guszpil Weronika (Mł.2016) KJ Jaroszówka 0 76,20  
1 DEAUVILLE S Iaroshenko Konstantin KJ Michałówka 0 61,97  
22 IVORY ES Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko 1 78,30  
23 ASTURIA Olszowy Ryszard (JM.2005) KJ LANSADA 4 66,14  
23 ISTAMBUŁ Jóskowiak Michał ZHK-ZL 4 68,23  
23 ŁOBEZ Galicki Anzelm (MJ.2001) OSK Michalscy Trzebnica 4 73,62  
23 GRENADIERKA Nowakowski Witold Racocki KJ 4 72,03  
23 ESQUIVEL Gaborska Agnieszka KS Small Cherry Trzebnica 4 74,14  
23 ESQUIVEL Gaborska Agnieszka KS Small Cherry Trzebnica 4 73,61  
23 CESSNA V Rajchel Dagmara Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska 4 64,79  
23 CESSNA V Rajchel Dagmara Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska 4 69,82  
23 LUBAR Tousty Emilia (JM.2006) KJ KOKO Brzeźniki 4 68,47  
23 LUBAR Tousty Emilia (JM.2006) KJ KOKO Brzeźniki 4 67,06  
23 PRADA Kluza Anna-Maria KJ Michałówka 4 68,12  
23 ROSALIE Klimczak Wiktoria (JM.2005) Kj Koko Brzeźniki 4 64,63  
23 CARATE L Leszczyńska Aleksandra (JM.2005) KJ Jumping Team Brynica 4 55,04  
23 ISSY Bembenik Olimpia JKS Przybyszewo 4 66,96  
23 GEORGIO VD HOLSTENHOEVE Z Piotrowska Martyna KJ Sokół Damasławek 4 70,80  
38 SCOOBY DOO Guszpil Weronika (Mł.2016) KJ Jaroszówka 5 78,21  
39 DIAROS Wesołowska Iga JUKS Abakus Kaczyna 6 83,90  
40 BANDERAS Iaroshenko Konstantin KJ Michałówka 8 73,16  
40 SAMURAJ L Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem 8 66,04  
40 HUGO BOSS L Jachimowicz Gniewko (J.2002) KJ Liljówka Stęszewko 8 69,45  
40 QUINTEN VAN'T KEIZERSHOF Gardas Dominika (MJ.2001) JKS FER Więckowice 8 68,30  
40 VELYS Glasser Mikołaj KJ Akademia Kucania Dawidy 8 66,47  
40 ISTAMBUŁ Jóskowiak Michał ZHK-ZL 8 69,17  
40 ISSY Bembenik Olimpia JKS Przybyszewo 8 66,23  
40 DEAUVILLE S Iaroshenko Konstantin KJ Michałówka 8 66,72  
40 CHACO-P Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem 8 70,17  
49 GRENADIERKA Nowakowski Witold Racocki KJ 9 81,90  
49 PRADA Kluza Anna-Maria KJ Michałówka 9 81,94  
51 DEMUR Miałszygrosz Amelia (JM.2006) KJ Ślęża Wrocław 10 82,93  
52 CAPSIZE Rychlik Grzegorz Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko 11 87,96  
53 SAMURAJ L Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem 16 69,86  
54 FUNNY BOY Dahlke-Burda Agata KJ Sokół Damasławek 23 105,12  
  ASTURIA Olszowy Ryszard (JM.2005) KJ LANSADA ELI    
  MIRINDA Fryga Ewa (JM.2005) bpk ELI    


 

4 - L1 - dokładności bez rozgrywki (2020-12-18)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 KAMIL Mierzwiński Jacek Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 0 72,20  
1 STORMY EVE Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań 0 71,41  
1 CASILON B Kaszuba Alicja (JM.2005) Klub Jeździecki Kalumet Boszkowo 0 63,67  
1 ETNA Kosicka Lena (JM.2006) KS Centaurus 0 68,84  
1 CHIVAS DARCO Jachimowicz Hanna KJ Liljówka Stęszewko 0 71,28  
1 CENTESSA Kosmol Alicja (Mł.2010) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 0 55,60  
1 CENTESSA Kosmol Alicja (Mł.2010) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 0 56,08  
1 LEVUS Jóskowiak Michał ZHK-ZL 0 77,57  
1 NINTO CHICO Kozioł Patrycja (J.2002) KS AZS UWM Olsztyn 0 66,24  
1 KOKAINA Piksa Magdalena (MJ.2001) Vanto Jumping Team 0 66,60  
1 CYTRYNA Smoczyk Łukasz Racocki KJ 0 63,30  
1 GENOVA II Charadnik Vitali KJ Jan Kosicki 0 72,54  
1 ADORATOR Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań 0 64,81  
1 LORIN B Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria (MJ.2000) KS Centaurus 0 60,97  
15 SZAQUEST Mierzwiński Jacek Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 1 78,17  
16 KAMIL Mierzwiński Jacek Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 4 74,06  
16 IVORY ES Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko 4 77,65  
16 BARBÓRKA Hana Zuzanna (JM.2007) KJ KOKO BRZEŹNIKi 4 64,96  
16 COSIMA Abaimov Artem St. KS Jumping Events Poznań 4 70,50  
16 NOW OR NEVER KDW Z Flankowska Justyna KJ Ślęża Wrocław 4 76,70  
16 NOW OR NEVER KDW Z Flankowska Justyna KJ Ślęża Wrocław 4 61,25  
16 LEVUS Jóskowiak Michał ZHK-ZL 4 77,45  
16 VANDAMME Rychlik Grzegorz Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko 4 65,68  
16 PRINCESSA Chwałczyńska Maria (JM.2007) KJ Liljówka Stęszewko 4 64,19  
16 MATEA-G Tomikowski Michał (JM.2007) Bpk 4 57,91  
16 LALUNA Frąckowiak Miłosz KJ WSH Equifirst Przybyszewo 4 74,42  
16 NIKI L Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem 4 73,72  
28 CARTIER Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek 5 81,72  
29 CHACO-P Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem 8 73,30  
29 GEORGIO VD HOLSTENHOEVE Z Piotrowska Martyna KJ Sokół Damasławek 8 72,14  
29 NIKI L Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem 8 74,63  
32 HAGADIR DE L’EPINETTE Miałszygrosz Amelia (JM.2006) KJ Ślęża Wrocław 11 86,68  
  SWEET SHUTTERFLY Okoniewska Nicola (JM.2005) KJ Kalumet Boszkowo ELI    
  CARATE L Leszczyńska Aleksandra (JM.2005) KJ Jumping Team Brynica ELI    


 

5 - P - zwykły 238.2.1 (2020-12-18)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 DOMARE G Słodczyk Dominik Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 0 55,42 200 PLN
2 MY POWER OF LIFE GT Sobótka Maciej Jeździecki Klub Sportowy Dobre Siodła 0 59,43 150 PLN
3 ULOTKA-K Nikolas Kaja (J.2003) bpk 0 61,68 100 PLN
4 MATEA-G Tomikowski Michał (JM.2007) Bpk 0 61,75  
5 VANDAMME Rychlik Grzegorz Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko 0 62,42  
6 VELYS Glasser Mikołaj KJ Akademia Kucania Dawidy 0 68,07  
7 ADORATOR Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań 0 68,32  
8 CEDYNIA Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań 0 69,11  
9 LORIN B Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria (MJ.2000) KS Centaurus 0 69,62  
10 LOARA Iaroshenko Konstantin KJ Michałówka 0 69,64  
11 ESTEHOF’S CHUCK Wojtaszek Vesna (J.2004) KS Jumping Events Poznań 0 71,13  
12 ROBIN HOOD-LS Birunt Kornelia (JM.2006) KJ Partynice 0 71,64  
13 KOMBOY Gardas Dominika (MJ.2001) JKS FER Więckowice 0 73,29  
14 CAROLUS Przybecki Michał KJ Michałówka 0 73,77  
15 EURO CALMA Dziemidowicz Wiktor (MJ.1999) OSK Michalscy Trzebnica 0 77,17  
16 GENOVA II Charadnik Vitali KJ Jan Kosicki 0 78,07  
17 GRBICZ W Mierzwiński Jacek Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 1 80,43  
18 CARTIER Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek 1 81,39  
19 CELANA Z Nowaczyk Vanessa (J.2002) Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie 4 68,85  
20 ROSALIE Klimczak Wiktoria (JM.2005) Kj Koko Brzeźniki 4 71,50  
21 KAS Matla Łukasz KJ INWAŁD 4 75,43  
22 SZAQUEST Mierzwiński Jacek Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 4 75,73  
23 NINTO CHICO Kozioł Patrycja (J.2002) KS AZS UWM Olsztyn 6 85,98  
24 PENITO Smoczyk Łukasz Racocki KJ 8 56,51  
25 CYTRYNA Smoczyk Łukasz Racocki KJ 8 64,13  
26 GUYLA FT Szydłowski Igor (J.2003) St. Rodan Club 8 68,82  
27 PRINCESSA Chwałczyńska Maria (JM.2007) KJ Liljówka Stęszewko 8 73,38  
28 STORMY EVE Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań 8 75,24  
29 ŁOBEZ Galicki Anzelm (MJ.2001) OSK Michalscy Trzebnica 8 78,93  
30 LALUNA Frąckowiak Miłosz KJ WSH Equifirst Przybyszewo 10 86,45  
31 KOKAINA Piksa Magdalena (MJ.2001) Vanto Jumping Team 15 91,08  
  HAGADIR DE L’EPINETTE Miałszygrosz Amelia (JM.2006) KJ Ślęża Wrocław ELI    


 

6 - N - zwykły 238.2.1 (2020-12-18)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CHALLENGER Piksa Magdalena (MJ.2001) Vanto Jumping Team 0 65,46 300 PLN
2 FETICHE GREENFIELD Iaroshenko Konstantin KJ Michałówka 0 67,68 200 PLN
3 BEAU BALOU Handzlik Maciej (JM.2005) Bez przynależności klubowej 0 76,11 100 PLN
4 KOMBOY Gardas Dominika (MJ.2001) JKS FER Więckowice 0 77,34  
5 EURO CALMA Dziemidowicz Wiktor (MJ.1999) OSK Michalscy Trzebnica 0 79,05  
6 LAZINO Bule Oliwer (J.2003) St. KJ Preria Wilkowice 1 81,57  
7 MY POWER OF LIFE GT Sobótka Maciej Jeździecki Klub Sportowy Dobre Siodła 4 60,61  
8 DELI Langer Aleksandra Folwark Wenus Suszki 4 65,85  
9 PENITO Smoczyk Łukasz Racocki KJ 4 72,21  
10 CEDYNIA Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań 4 74,80  
11 KAS Matla Łukasz KJ INWAŁD 4 75,10  
12 SIBILLA Ast Dominik St. KJ Tradycja Siedlnica 16 67,81  
13 GUYLA FT Szydłowski Igor (J.2003) St. Rodan Club 16 71,63  
14 ESTEHOF’S CHUCK Wojtaszek Vesna (J.2004) KS Jumping Events Poznań 16 94,95  
  ROBIN HOOD-LS Birunt Kornelia (JM.2006) KJ Partynice ELI    
  MIDNIGHT STAR Ast Dominik St. KJ Tradycja Siedlnica ELI    
  CAROLUS Przybecki Michał KJ Michałówka REZ    
  CELANA Z Nowaczyk Vanessa (J.2002) Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie REZ    
  RHIANNA S Piontek Barbara (Mł.2008) RIO GRANDE Krosinko REZ    


 

7 - mini LL - dokładności bez rozgrywki (2020-12-19)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 MOREPART AD ALTA Płuciennik Wiktoria (Mł.2009) KS Small Cherry Trzebnica 0 58,48  
2 PILOT K Jasińska Kinga (Mł.2008) KJ Brawura 4 59,96  
  PILOT K Jasińska Kinga (Mł.2008) KJ Brawura ELI    


 

8 - LL - dokładności bez rozgrywki (2020-12-19)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 MOREPART AD ALTA Płuciennik Wiktoria (Mł.2009) KS Small Cherry Trzebnica 0 58,41  
1 KARNAVAL HDH Polaszek Zuzanna (MJ.2000) Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie 0 70,42  
1 NO LIMIT Szymańska Julia (JM.2005) KJ Sokół Damasławek 0 65,93  
1 WERTUS Niedziela Agnieszka (JM.2006) KJ Morena Sieraków-Gałowo 0 64,51  
1 QUALITY TOY Nowak Wiesław LKS Stragona Strzegom 0 61,31  
6 NIKE Niebieszczańska Nadia (JM.2007) KJ KOKO BRZEŹNIKI 4 56,41  
6 HEDORA Kokowska Katarzyna KJ Koko 4 68,42  
6 KARNAVAL HDH Polaszek Zuzanna (MJ.2000) Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie 4 67,33  
6 HEDORA Kokowska Katarzyna KJ Koko 4 74,31  
6 BABILON Antkowiak Zuzanna (JM.2007) Klub Jeździecki Raduszyn 4 64,71  
6 BABILON Antkowiak Zuzanna (JM.2007) Klub Jeździecki Raduszyn 4 62,15  
6 BANDERAS Iaroshenko Konstantin KJ Michałówka 4 62,20  
13 JAWOR Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko 5 80,79  
14 BANDERAS Iaroshenko Konstantin KJ Michałówka 8 63,94  
15 NIKE Niebieszczańska Nadia (JM.2007) KJ KOKO BRZEŹNIKI 9 94,64  
16 JAWOR Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko 10 84,17  
17 HERA Siwek Wojciech Karkonoski Klub Jeździecki 11 89,70  
18 MIRINDA Fryga Ewa (JM.2005) bpk 17 94,70  
19 HERA Siwek Wojciech Karkonoski Klub Jeździecki 21 110,20  


 

9 - L - dokładności bez rozgrywki (2020-12-19)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 WERTUS Niedziela Agnieszka (JM.2006) KJ Morena Sieraków-Gałowo 0 64,34  
1 DEMUR Miałszygrosz Amelia (JM.2006) KJ Ślęża Wrocław 0 75,59  
1 GARCIA Bohdan Julia (JM.2007) KJ Liljówka Stęszewko 0 61,33  
1 PRADA Kluza Anna-Maria KJ Michałówka 0 58,99  
1 DENIS Tomkowiak-Buda Diana KJ Michałówka 0 60,33  
1 GRENADIERKA Nowakowski Witold Racocki KJ 0 61,18  
1 BATIS Winter Izabela KJ Jeziorki-Osieczna 0 61,77  
1 EL DŻAMA Antkowiak Zuzanna (JM.2007) Klub Jeździecki Raduszyn 0 59,80  
1 BATIS Winter Izabela KJ Jeziorki-Osieczna 0 62,72  
1 EL DŻAMA Antkowiak Zuzanna (JM.2007) Klub Jeździecki Raduszyn 0 57,77  
1 ISSY Bembenik Olimpia JKS Przybyszewo 0 57,75  
1 QUINTEN VAN'T KEIZERSHOF Gardas Dominika (MJ.2001) JKS FER Więckowice 0 73,16  
1 ISSY Bembenik Olimpia JKS Przybyszewo 0 58,30  
1 QUINTEN VAN'T KEIZERSHOF Gardas Dominika (MJ.2001) JKS FER Więckowice 0 70,30  
1 ETNA Kosicka Lena (JM.2006) KS Centaurus 0 60,71  
1 TANGANIKA Litka Kaja (JM.2005) KJ Agro-Handel Śrem 0 60,02  
1 WIKTORIA KG Kochanek Wanessa (JM.2005) KJ Jeziorki - Osieczna 0 56,25  
1 LUBAR Tousty Emilia (JM.2006) KJ KOKO Brzeźniki 0 66,97  
1 DEAUVILLE S Iaroshenko Konstantin KJ Michałówka 0 61,63  
1 ŁOBEZ Galicki Anzelm (MJ.2001) OSK Michalscy Trzebnica 0 66,11  
1 FUNNY BOY Dahlke-Burda Agata KJ Sokół Damasławek 0 63,86  
1 FALCO Żuk Kaja (JM.2005) KJ Kietlów 0 70,86  
23 DIAROS Wesołowska Iga JUKS Abakus Kaczyna 4 68,97  
23 CAPSIZE Rychlik Grzegorz Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko 4 68,20  
23 QUALITY TOY Nowak Wiesław LKS Stragona Strzegom 4 63,03  
23 GARCIA Bohdan Julia (JM.2007) KJ Liljówka Stęszewko 4 59,48  
23 CSILLA Polcyn Jagoda (JM.2007) Racocki Klub Jeździecki 4 63,27  
23 GRENADIERKA Nowakowski Witold Racocki KJ 4 64,30  
23 CSILLA Polcyn Jagoda (JM.2007) Racocki Klub Jeździecki 4 62,47  
23 ISTAMBUŁ Jóskowiak Michał ZHK-ZL 4 63,34  
23 CHACO-P Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem 4 66,25  
23 DEAUVILLE S Iaroshenko Konstantin KJ Michałówka 4 59,64  
33 FUNNY BOY Dahlke-Burda Agata KJ Sokół Damasławek 7 86,09  
34 SAMURAJ L Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem 8 62,89  
35 MIRINDA Fryga Ewa (JM.2005) bpk 12 58,30  
35 CESSNA V Rajchel Dagmara Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska 12 62,88  
35 HUGO BOSS L Jachimowicz Gniewko (J.2002) KJ Liljówka Stęszewko 12 64,75  
35 HUGO BOSS L Jachimowicz Gniewko (J.2002) KJ Liljówka Stęszewko 12 67,55  
  DEMUR Miałszygrosz Amelia (JM.2006) KJ Ślęża Wrocław ELI    
  CARATE L Leszczyńska Aleksandra (JM.2005) KJ Jumping Team Brynica ELI    
  CESSNA V Rajchel Dagmara Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska REZ    


 

10 - L1 - dokładności bez rozgrywki (2020-12-19)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 ISTAMBUŁ Jóskowiak Michał ZHK-ZL 0 65,53  
1 STORMY EVE Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań 0 66,79  
1 IVORY ES Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko 0 72,08  
1 WIKTORIA KG Kochanek Wanessa (JM.2005) KJ Jeziorki - Osieczna 0 49,98  
1 GOLAN Urbaniak Hanna (J.2004) OSK Michalscy 0 69,06  
1 GOLAN Urbaniak Hanna (J.2004) OSK Michalscy 0 68,33  
1 CENTESSA Kosmol Alicja (Mł.2010) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 0 57,06  
1 ESQUIVEL Gaborska Agnieszka KS Small Cherry Trzebnica 0 68,91  
1 DIAROS Wesołowska Iga JUKS Abakus Kaczyna 0 64,16  
1 GEORGIO VD HOLSTENHOEVE Z Piotrowska Martyna KJ Sokół Damasławek 0 68,41  
1 VIVERDI Dziemidowicz Wiktor (MJ.1999) OSK Michalscy Trzebnica 0 66,53  
1 HAGADIR DE L’EPINETTE Miałszygrosz Amelia (JM.2006) KJ Ślęża Wrocław 0 60,81  
1 ROSALIE Klimczak Wiktoria (JM.2005) Kj Koko Brzeźniki 0 59,44  
1 CYTRYNA Smoczyk Łukasz Racocki KJ 0 58,00  
1 CARTIER Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek 0 65,42  
1 CHIVAS DARCO Jachimowicz Hanna KJ Liljówka Stęszewko 0 63,04  
1 PRINCESSA Chwałczyńska Maria (JM.2007) KJ Liljówka Stęszewko 0 59,21  
1 GENOVA II Charadnik Vitali KJ Jan Kosicki 0 62,20  
1 NINTO CHICO Kozioł Patrycja (J.2002) KS AZS UWM Olsztyn 0 60,76  
1 LEVUS Jóskowiak Michał ZHK-ZL 0 71,17  
1 LEVUS Jóskowiak Michał ZHK-ZL 0 70,20  
1 VANDAMME Rychlik Grzegorz Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko 0 63,45  
1 NIKI L Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem 0 68,37  
24 GALA W Kozioł Patrycja (J.2002) KS AZS UWM Olsztyn 4 68,31  
24 GALA W Kozioł Patrycja (J.2002) KS AZS UWM Olsztyn 4 69,79  
24 CARATE L Leszczyńska Aleksandra (JM.2005) KJ Jumping Team Brynica 4 51,45  
24 ETNA Kosicka Lena (JM.2006) KS Centaurus 4 61,50  
24 CENTESSA Kosmol Alicja (Mł.2010) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 4 58,28  
24 ESQUIVEL Gaborska Agnieszka KS Small Cherry Trzebnica 4 67,62  
24 GEORGIO VD HOLSTENHOEVE Z Piotrowska Martyna KJ Sokół Damasławek 4 66,96  
24 VIVERDI Dziemidowicz Wiktor (MJ.1999) OSK Michalscy Trzebnica 4 66,30  
24 VELYS Glasser Mikołaj KJ Akademia Kucania Dawidy 4 58,25  
24 NOW OR NEVER KDW Z Flankowska Justyna KJ Ślęża Wrocław 4 65,38  
24 BARBÓRKA Hana Zuzanna (JM.2007) KJ KOKO BRZEŹNIKi 4 62,21  
24 KOKAINA Piksa Magdalena (MJ.2001) Vanto Jumping Team 4 65,20  
36 CAPSIZE Rychlik Grzegorz Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko 8 65,95  
36 LUBAR Tousty Emilia (JM.2006) KJ KOKO Brzeźniki 8 67,56  
36 IVORY ES Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko 8 72,78  
36 TANGANIKA Litka Kaja (JM.2005) KJ Agro-Handel Śrem 8 63,28  
36 KAMIL Mierzwiński Jacek Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 8 68,10  
36 KALISTO Polcyn Zuzanna (J.2003) Racocki KJ 8 57,00  
42 HAGADIR DE L’EPINETTE Miałszygrosz Amelia (JM.2006) KJ Ślęża Wrocław 11 87,30  
  FALCO Żuk Kaja (JM.2005) KJ Kietlów REZ    


 

11 - P - zwykły 238.2.1 (2020-12-19)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 PENITO Smoczyk Łukasz Racocki KJ 0 61,10 200 PLN
2 ADORATOR Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań 0 61,93 150 PLN
3 LALUNA Frąckowiak Miłosz KJ WSH Equifirst Przybyszewo 0 62,88 100 PLN
4 JINTERA R Krzewińska Laura (J.2002) LKS Cwał Poznań 0 64,19  
5 CYTRYNA Smoczyk Łukasz Racocki KJ 0 65,40  
6 LORIN B Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria (MJ.2000) KS Centaurus 0 65,96  
7 ETOILE Żurowski Jan LKS Stragona Strzegom 0 68,35  
8 PRINCESSA Chwałczyńska Maria (JM.2007) KJ Liljówka Stęszewko 0 69,44  
9 ROBIN HOOD-LS Birunt Kornelia (JM.2006) KJ Partynice 0 69,65  
10 ESTEHOF’S CHUCK Wojtaszek Vesna (J.2004) KS Jumping Events Poznań 0 70,15  
11 GENOVA II Charadnik Vitali KJ Jan Kosicki 0 72,13  
12 KALISTO Polcyn Zuzanna (J.2003) Racocki KJ 0 72,30  
13 GRBICZ W Mierzwiński Jacek Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 0 73,65  
14 VANDAMME Rychlik Grzegorz Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko 0 75,96  
15 CONAYERO NF Kosmalewicz Maria (MJ.2001) St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp. 0 81,48  
16 KAS Matla Łukasz KJ INWAŁD 1 83,50  
17 GOLIAT Pogodzińska Urszula (JM.2005) LKS Cwał Poznań 4 56,53  
18 MY POWER OF LIFE GT Sobótka Maciej Jeździecki Klub Sportowy Dobre Siodła 4 59,03  
19 CEDYNIA Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań 4 65,42  
20 CELANA Z Nowaczyk Vanessa (J.2002) Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie 4 68,07  
22 CHIVAS DARCO Jachimowicz Hanna KJ Liljówka Stęszewko 4 70,40  
23 BARBÓRKA Hana Zuzanna (JM.2007) KJ KOKO BRZEŹNIKi 4 71,09  
24 CAROLUS Przybecki Michał KJ Michałówka 4 71,65  
25 ŁOBEZ Galicki Anzelm (MJ.2001) OSK Michalscy Trzebnica 4 76,53  
26 STORMY EVE Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań 4 76,68  
27 COSIMA Abaimov Artem St. KS Jumping Events Poznań 4 77,75  
28 CARTIER Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek 4 79,36  
29 VELYS Glasser Mikołaj KJ Akademia Kucania Dawidy 8 69,30  
30 ROSALIE Klimczak Wiktoria (JM.2005) Kj Koko Brzeźniki 8 71,02  
31 GUYLA FT Szydłowski Igor (J.2003) St. Rodan Club 8 71,07  
32 KOKAINA Piksa Magdalena (MJ.2001) Vanto Jumping Team 8 72,29  
33 NINTO CHICO Kozioł Patrycja (J.2002) KS AZS UWM Olsztyn 8 73,25  
34 FANATYK Konieczna Edyta KJ WSH Equifirst Przybyszewo 8 75,39  
35 NOW OR NEVER KDW Z Flankowska Justyna KJ Ślęża Wrocław 18 87,40  
  DENIS Tomkowiak-Buda Diana KJ Michałówka ELI    


 

12 - N - zwykły 238.2.1 (2020-12-19)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 DELI Langer Aleksandra Folwark Wenus Suszki 0 65,32 300 PLN
2 RHIANNA S Piontek Barbara (Mł.2008) RIO GRANDE Krosinko 0 65,79 200 PLN
3 MY POWER OF LIFE GT Sobótka Maciej Jeździecki Klub Sportowy Dobre Siodła 0 68,48 100 PLN
4 CASSINI BOMB Wesołowska Iga JUKS Abakus Kaczyna 0 68,87  
5 GRANDEZA Kołacka Lena (JM.2007) Kj Sokół Damasławek 0 69,25  
6 CONAYERO NF Kosmalewicz Maria (MJ.2001) St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp. 0 81,25  
7 FETICHE GREENFIELD Iaroshenko Konstantin KJ Michałówka 4 62,46  
8 ESTEHOF’S CHUCK Wojtaszek Vesna (J.2004) KS Jumping Events Poznań 4 69,08  
9 BEAU BALOU Handzlik Maciej (JM.2005) Bez przynależności klubowej 4 69,83  
10 LOARA Iaroshenko Konstantin KJ Michałówka 4 70,07  
11 JINTERA R Krzewińska Laura (J.2002) LKS Cwał Poznań 4 70,83  
12 CHALLENGER Piksa Magdalena (MJ.2001) Vanto Jumping Team 4 72,05  
13 LORIN B Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria (MJ.2000) KS Centaurus 4 72,36  
14 CEDYNIA Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań 4 73,84  
15 ETOILE Żurowski Jan LKS Stragona Strzegom 8 68,14  
16 GOLIAT Pogodzińska Urszula (JM.2005) LKS Cwał Poznań 12 63,25  
17 PENITO Smoczyk Łukasz Racocki KJ 12 74,46  
18 KAS Matla Łukasz KJ INWAŁD 12 77,85  
19 LALUNA Frąckowiak Miłosz KJ WSH Equifirst Przybyszewo 12 77,97  
20 FANATYK Konieczna Edyta KJ WSH Equifirst Przybyszewo 16 74,25  
21 ULOTKA-K Nikolas Kaja (J.2003) bpk 17 101,83  
22 GUYLA FT Szydłowski Igor (J.2003) St. Rodan Club 20 75,36  
23 EURO CALMA Dziemidowicz Wiktor (MJ.1999) OSK Michalscy Trzebnica 27 109,87  
  ROBIN HOOD-LS Birunt Kornelia (JM.2006) KJ Partynice ELI    


 

13 - mini LL - dokładności bez rozgrywki (2020-12-20)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 PILOT K Jasińska Kinga (Mł.2008) KJ Brawura 0 54,46  
2 PILOT K Jasińska Kinga (Mł.2008) KJ Brawura 15 85,32  


 

14 - LL - dokładności bez rozgrywki (2020-12-20)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 NIKE Niebieszczańska Nadia (JM.2007) KJ KOKO BRZEŹNIKI 0 51,92  
1 HERA Siwek Wojciech Karkonoski Klub Jeździecki 0 53,75  
1 ZEMFIRA Podgrodzki Filip Klub Jeździecki Kalumet 0 61,37  
1 QUALITY TOY Nowak Wiesław LKS Stragona Strzegom 0 51,55  
5 HEDORA Kokowska Katarzyna KJ Koko 4 55,64  
5 HEDORA Kokowska Katarzyna KJ Koko 4 58,10  
5 HERA Siwek Wojciech Karkonoski Klub Jeździecki 4 52,88  
5 NO LIMIT Szymańska Julia (JM.2005) KJ Sokół Damasławek 4 67,47  
5 ZEMFIRA Podgrodzki Filip Klub Jeździecki Kalumet 4 59,13  
10 NIKE Niebieszczańska Nadia (JM.2007) KJ KOKO BRZEŹNIKI 8 54,80  
10 NO LIMIT Szymańska Julia (JM.2005) KJ Sokół Damasławek 8 68,63  
12 BANDERAS Iaroshenko Konstantin KJ Michałówka 16 68,69  


 

15 - L - dokładności bez rozgrywki (2020-12-20)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 QUALITY TOY Nowak Wiesław LKS Stragona Strzegom 0 52,38  
1 DEMUR Miałszygrosz Amelia (JM.2006) KJ Ślęża Wrocław 0 61,02  
1 CSILLA Polcyn Jagoda (JM.2007) Racocki Klub Jeździecki 0 51,81  
1 GRAF VON GUARDAVAL PP Wysoczański Filip (JM.2005) KJ Michałówka 0 53,25  
1 GRAF VON GUARDAVAL PP Wysoczański Filip (JM.2005) KJ Michałówka 0 53,35  
1 ARES Wysoczańska Nina (Mł.2008) KJ Michałówka 0 56,74  
1 ARES Wysoczańska Nina (Mł.2008) KJ Michałówka 0 54,52  
1 HUGO BOSS L Jachimowicz Gniewko (J.2002) KJ Liljówka Stęszewko 0 54,62  
1 ETNA Kosicka Lena (JM.2006) KS Centaurus 0 52,96  
1 CARATE L Leszczyńska Aleksandra (JM.2005) KJ Jumping Team Brynica 0 48,89  
1 QUINTEN VAN'T KEIZERSHOF Gardas Dominika (MJ.2001) JKS FER Więckowice 0 58,78  
1 WERTUS Niedziela Agnieszka (JM.2006) KJ Morena Sieraków-Gałowo 0 59,18  
1 FALCO Żuk Kaja (JM.2005) KJ Kietlów 0 64,38  
14 MIRINDA Fryga Ewa (JM.2005) bpk 4 51,90  
14 DEAUVILLE S Iaroshenko Konstantin KJ Michałówka 4 54,66  
14 BATIS Winter Izabela KJ Jeziorki-Osieczna 4 56,60  
14 CESSNA V Rajchel Dagmara Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska 4 58,80  
14 CESSNA V Rajchel Dagmara Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska 4 55,58  
14 WERTUS Niedziela Agnieszka (JM.2006) KJ Morena Sieraków-Gałowo 4 57,56  
20 CSILLA Polcyn Jagoda (JM.2007) Racocki Klub Jeździecki 8 50,61  
20 BATIS Winter Izabela KJ Jeziorki-Osieczna 8 55,03  
  MIRINDA Fryga Ewa (JM.2005) bpk ELI    
  DEMUR Miałszygrosz Amelia (JM.2006) KJ Ślęża Wrocław REZ    


 

16 - L1 - dokładności bez rozgrywki (2020-12-20)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CENTESSA Kosmol Alicja (Mł.2010) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 0 49,89  
1 LUBAR Tousty Emilia (JM.2006) KJ KOKO Brzeźniki 0 56,59  
1 VIVERDI Dziemidowicz Wiktor (MJ.1999) OSK Michalscy Trzebnica 0 58,57  
1 CAPSIZE Rychlik Grzegorz Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko 0 53,51  
1 UCCELLA Z Bukowska Zuzanna (MJ.1999) St. Kraju Jumping Team 0 52,64  
1 BARBÓRKA Hana Zuzanna (JM.2007) KJ KOKO BRZEŹNIKi 0 52,51  
7 ETNA Kosicka Lena (JM.2006) KS Centaurus 4 54,91  
7 ESQUIVEL Gaborska Agnieszka KS Small Cherry Trzebnica 4 72,41  
7 LUBAR Tousty Emilia (JM.2006) KJ KOKO Brzeźniki 4 58,85  
7 DIAROS Wesołowska Iga JUKS Abakus Kaczyna 4 54,99  
7 KALISTO Polcyn Zuzanna (J.2003) Racocki KJ 4 55,32  
12 GEORGIO VD HOLSTENHOEVE Z Piotrowska Martyna KJ Sokół Damasławek 8 56,38  
12 QUINTEN VAN'T KEIZERSHOF Gardas Dominika (MJ.2001) JKS FER Więckowice 8 52,77  
12 KAMIL Mierzwiński Jacek Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 8 58,55  
12 TANGANIKA Litka Kaja (JM.2005) KJ Agro-Handel Śrem 8 54,14  
12 TANGANIKA Litka Kaja (JM.2005) KJ Agro-Handel Śrem 8 53,67  
12 GARCIA Bohdan Julia (JM.2007) KJ Liljówka Stęszewko 8 55,44  
18 FUNNY BOY Dahlke-Burda Agata KJ Sokół Damasławek 12 86,04  
19 CARATE L Leszczyńska Aleksandra (JM.2005) KJ Jumping Team Brynica 16 69,54  
20 GOLAN Urbaniak Hanna (J.2004) OSK Michalscy 21 75,41  
  GARCIA Bohdan Julia (JM.2007) KJ Liljówka Stęszewko ELI    


 

17 - P - zwykły 238.2.1 (2020-12-20)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 UCCELLA Z Bukowska Zuzanna (MJ.1999) St. Kraju Jumping Team 0 56,67 200 PLN
2 FETICHE GREENFIELD Iaroshenko Konstantin KJ Michałówka 0 57,36 150 PLN
3 KALISTO Polcyn Zuzanna (J.2003) Racocki KJ 0 58,39 100 PLN
4 LORIN B Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria (MJ.2000) KS Centaurus 0 60,67  
5 CHIVAS DARCO Jachimowicz Hanna KJ Liljówka Stęszewko 0 62,20  
6 MOKKA CAFFEE Biazik Roksana SKJ Stajnia Czarna Perła 0 62,93  
7 BARBÓRKA Hana Zuzanna (JM.2007) KJ KOKO BRZEŹNIKi 0 63,87  
8 COSIMA Abaimov Artem St. KS Jumping Events Poznań 0 64,02  
9 VANDAMME Rychlik Grzegorz Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko 0 65,38  
10 CELANA Z Nowaczyk Vanessa (J.2002) Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie 0 65,72  
11 SZAQUEST Mierzwiński Jacek Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 0 68,39  
12 EURO CALMA Dziemidowicz Wiktor (MJ.1999) OSK Michalscy Trzebnica 0 68,95  
13 CARTIER Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek 0 71,08  
14 NOW OR NEVER KDW Z Flankowska Justyna KJ Ślęża Wrocław 0 71,42  
15 ROSALIE Klimczak Wiktoria (JM.2005) Kj Koko Brzeźniki 4 57,36  
16 JANTARINA Siwka Karolina St. Kraju Jumping Team 4 58,75  
17 B GERALDIEN Natkaniec Martyna (JM.2005) KJ Stajnia Odra Głoska 4 62,75  
18 VELYS Glasser Mikołaj KJ Akademia Kucania Dawidy 4 65,55  
19 PRINCESSA Chwałczyńska Maria (JM.2007) KJ Liljówka Stęszewko 4 66,62  
20 CAROLUS Przybecki Michał KJ Michałówka 7 87,22  
21 ROBIN HOOD-LS Birunt Kornelia (JM.2006) KJ Partynice 7 87,70  
22 ETOILE Żurowski Jan LKS Stragona Strzegom 8 63,22  
23 GUYLA FT Szydłowski Igor (J.2003) St. Rodan Club 8 67,30  
24 FANATYK Konieczna Edyta KJ WSH Equifirst Przybyszewo 8 69,52  
25 SIBILLA Ast Dominik St. KJ Tradycja Siedlnica 12 64,04  
26 GRBICZ W Mierzwiński Jacek Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 16 74,40  
  KOKAINA Piksa Magdalena (MJ.2001) Vanto Jumping Team ELI    
  ŁOBEZ Galicki Anzelm (MJ.2001) OSK Michalscy Trzebnica ELI    


 

18 - N - zwykły 238.2.1 (2020-12-20)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 LORIN B Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria (MJ.2000) KS Centaurus 0 61,48 300 PLN
2 JANTARINA Siwka Karolina St. Kraju Jumping Team 0 69,86 200 PLN
3 MOKKA CAFFEE Biazik Roksana SKJ Stajnia Czarna Perła 4 62,71 100 PLN
4 SIBILLA Ast Dominik St. KJ Tradycja Siedlnica 4 63,18  
4 MY POWER OF LIFE GT Sobótka Maciej Jeździecki Klub Sportowy Dobre Siodła 4 63,18  
6 KAS Matla Łukasz KJ INWAŁD 4 69,43  
7 GRBICZ W Mierzwiński Jacek Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 4 70,91  
8 LOARA Iaroshenko Konstantin KJ Michałówka 8 64,68  
9 B GERALDIEN Natkaniec Martyna (JM.2005) KJ Stajnia Odra Głoska 8 68,29  
10 RUSH R Meyer Zuzanna (MJ.2000) St. KJ Gronówka 8 77,65  
11 ETOILE Żurowski Jan LKS Stragona Strzegom 12 63,41  
12 JAMAICA VAN'T VALKENHOF Jaremko Marcin (J.2003) St. Kraju Jumping Team 12 65,87  
  DELI Langer Aleksandra Folwark Wenus Suszki ELI    
  FANATYK Konieczna Edyta KJ WSH Equifirst Przybyszewo REZ    



 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (WyĹĽsza SzkoĹ‚a Marketingu i ZarzÄ…dzania w Lesznie, H16-201002-1)

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  396
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Jaglarz Julia 335
5. Bedyńska Wiktoria 288
6. Milczarek Nina  200
7. Błaszczak Julia 181
8. Kasner Matylda  164
9. Babiak Filip   156
10.. Najdzionek Szymon 155

 31/12/20

1. Kierznowska Aleksandra 961
2. Suska Juliana  620
3. Lewandowski Aleksander 508
4. Wypchło Aleksandra  187
5. Skrobacz Olga  172
5. Zybała Aleksandra  170
7. Kłapińska Laura 168
8. Wilczewska Weronika 164
9. Wypiór Marta  160
10.Wawrzyniak Pola  122

 31/12/20

1 Zawadzka Eliza 2775
2  Pietrzak Daria  1735
3. Iga Biegalska 1630
4. Pymek Zuzanna 1030
5. Sówka Nell  1025
6. Nawrocka Roksana  905
7. Lasecka Wiktoria 627
8. Wojda Magdalena  624
9. Mikołajczyk Eryka  622
10. Kraśko Kuba  605 

 20/12/20 

1.  Kulesza Lila  258
2. Kłodowska Aleksandra 218
3.  Grobelny Martyna 210
3. Wożniak Stanisław 192
5. Kamińska Lena 178
6. Wierucka Maria  112
7. Mroczek Jakub  100
8. Słoniec Paulina 96
9  Zawadzka Katarzyna  92
10. Czarnecka Adriana 62

 20/12/20

1   Cwalina Wiktoria  414
2.  Słoniec Paulina   413
3.  Skotarczak Nel 246
4.  Wierucka Zofia 232
5.  Wawrzkiewicz Tola   217
6.  Kliś Maja  197
7   Ciszek Zofia  195
8.  Kierznowski Radosław  139
8   Jurasz Kornelia 139
8.  Kręgielska Natalia  139

 20/12/20

1.  Skotarczak Nel  635
2.  Babczyńska Małgorzata    510
3.  Jurasz Kornelia  325
4.  Cwalina Wiktoria   323
5.  Przybylska Zuzanna  287
6   Wernerowicz Karolina 269
7.  Naumiuk Kornelia 264
8.  Biel Zofia 227
9.  Peszek Julia  226
10. Grobelny Martyna  212

  20/12/20

1.  Panarowicz Nikola  578    
2.  Aniołek Hubert 318
3.  Pliem Perka Martyna  298
4.  Jaworska Antonina 199
4.  Pszowski Kevin  199 
6.  Von Mauberg Wiktoria  184
7.  Grabowska Jagna  181
8   Sondej Zofia  174
9.  Szeszuła Zuzanna    154
10. Kierznowska Jagoda 144

 20/12/20

1.  Zubczyńska Amelia  685
2.  Sówka Nell  605
3.  Ambroziak Nadia   380
4.  Tuliszkiewicz Olga 275
5.  Płatek Oliwia  260
6.  Ganowska Julia 230
7.  Poleszak Dagmara 205
8.  Jackowiak Marcelina 200
9.  Derda Agata 180
10.  Knopkiewicz Natalia   120

  20/12/20

1.  Ganowska Julia  798
2.  Kowalonek Lena  429
3.  Arkuszewska Daria  421
4.  Kowalonek Luba 420
5.  Wojda Magdalena  361
6. Lehmann Nadia 348
7. Rybak Masalska Lena  310
8. Górnicka Kornelia  225
9. Badura Matylda   218 
10. Maćkowska Agata 199

 20/12/20

1.  Sydow Natalia  417
2.  Pietrzak Emilia  412
2.  Biskup Julia   299
4   Sawicka Paulina  120
5   Misztal Maggie  115
6.  Andrzejewska Wiktoria  84
7.  Kaczmarek Mikołaj  66
8.  Bytner Wiktoria  55
9.  Bar Karolina  45
10 Klota Amelia  40

20/12/20