HZDIM Jaszkowo 6 - 8 października 2017

https://zawodykonne.com/zawody/jaszkowo/351

Halowe Zawody Ogólnopolskie Dzieci i Młodzieży / Eliminacje Cavaliada Future
Jaszkowo, 06-08.10.2017

WYNIKI KOŃCOWE
 

1 - 50 - z oceną stylu jeźdźca (06-10-2017)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 Alf Kaczmarek Maja KJ Podkowa Gruszczyn 3,0 51,88  
2 ROTGERS OWEN Ganowska Julia (Mł.2006) KJ Ranczo Kołata 3,5 58,08  
3 PASJONATA AMIGO Michalska Maria (Mł.2007) KJ "Ranczo Kołata" BO. 55,42  
4 Dora Rynowiecka Pola KJ Olmet Ostsped Ostrów Wlkp. BO. 63,27  
5 Ali Niesiołowska Zofia Bez Przynależności Klubowej BO. 76,58  


 

2 - 60 - z oceną stylu jeźdźca (06-10-2017)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 Ramiro Ufnal Martyna (Mł.2007) KJ Hippika Polonia 2,0 58,15  
2 Ferrari Śliwiński Antoni KJ Osped-Olmet Ostrów Wlkp. 3,0 59,17  
3 Dolmet Milka Rynowiecki Olaf KJ Olmet Ostsped Ostrów Wlkp. 3,0 61,31  
4 Wojtek Styła Olga Pony Jumping Team 3,5 60,53  
5 Bobi Kołacka Lena (Mł.2007) KJ "Sokół" Damasławek 3,5 68,53  
6 PASJONATA AMIGO Michalska Maria (Mł.2007) KJ "Ranczo Kołata" BO. 49,85  
7 Alf Kaczmarek Maja KJ Podkowa Gruszczyn BO. 52,94  
8 Pasjonata Pavarotti Grygier Zuzanna KJFZR "Ranczo Kołata" BO. 63,30  
9 Ali Niesiołowska Zofia Bez Przynależności Klubowej BO. 64,77  
10 Moby Dic Ferenc Kinga (Mł.2007) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego BO. 65,45  
11 A Pasjonata Con Amore Kołacka Lena (Mł.2007) KJ "Sokół" Damasławek BO. 65,66  
12 Dora Rynowiecka Pola KJ Olmet Ostsped Ostrów Wlkp. BO. 72,45  
13 Wojtek Styła Olga Pony Jumping Team BO. 79,05  
14 Pasjonata Pavarotti Grygier Zuzanna KJFZR "Ranczo Kołata" BO. 81,95  
15 Lukrecja Ferenc Kinga (Mł.2007) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego BO. 96,77  
16 ROTGERS OWEN Ganowska Julia (Mł.2006) KJ Ranczo Kołata Elim.    


 

3 - 70 - z oceną stylu jeźdźca (06-10-2017)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 Teti Ćwik Zofia Pałucki KJ 1,5 62,87  
2 BARKAROLA Jackowiak Marcelina SKJ Gronówka 2,0 59,03  
3 Gargamel GB Rynowiecki Olaf KJ Olmet Ostsped Ostrów Wlkp. 2,0 61,46  
4 Ramiro Ufnal Martyna (Mł.2007) KJ Hippika Polonia 3,0 57,59  
5 Melodia Padalak Maria Otomiński KJ Tabun 3,5 59,18  
6 Pasjonata Parys Ganowska Julia (Mł.2006) KJ Ranczo Kołata BO. 46,84  
7 Pasjonata Parys Ganowska Julia (Mł.2006) KJ Ranczo Kołata BO. 46,95  
8 Fanta Ewita Tuliszkiewicz Olga (Mł.2006) KJ Sokół Damasławek BO. 53,58  
9 Ferrari Śliwiński Antoni KJ Osped-Olmet Ostrów Wlkp. BO. 57,62  
10 Three-B-Tweet Zubczyńska Amelia (Mł.2006) KJ Dworek BO. 58,18  
11 Dolmet Milka Rynowiecki Olaf KJ Olmet Ostsped Ostrów Wlkp. BO. 60,34  
12 Moby Dic Ferenc Kinga (Mł.2007) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego BO. 62,22  
13 A Pasjonata Con Amore Kołacka Lena (Mł.2007) KJ "Sokół" Damasławek BO. 63,12  
14 Orchid's Riley RJT Heydel Karolina (JM.2003) Pony Jumping Team BO. 65,74  
15 Korund Ludwicka Karina (Mł.2006)   BO. 66,77  
16 Bobi Kołacka Lena (Mł.2007) KJ "Sokół" Damasławek BO. 67,44  
17 Fanta Ewita Tuliszkiewicz Olga (Mł.2006) KJ Sokół Damasławek BO. 70,51  
18 Rolex 2 Piontek Barbara (Mł.2008) Pony Jumping Team BO. 74,80  
19 Korund Ludwicka Karina (Mł.2006)   BO. 75,76  
20 Candy Nadarzewska Pola KJ Cavallino BO. 88,28  
21 Lukrecja Ferenc Kinga (Mł.2007) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego BO. 91,33  
22 Rolex 2 Piontek Barbara (Mł.2008) Pony Jumping Team BO. 105,17  
23 Frankenhoeh\.s Mylord Kozber Kinga (Mł.2008) Bez Przynależności Klubowej Elim.    


 

4 - 80 - z oceną stylu jeźdźca (06-10-2017)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 Quabrel RJT Dziuba Anna (Mł.2006) Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw 1,5 64,39  
2 Cykor Kapel Julia   2,0 60,34  
3 Brownboy TH RJT Dziuba Anna (Mł.2006) Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw 2,0 63,36  
4 Tigra Padalak Maria Otomiński KJ Tabun 2,5 56,41  
5 Conan Mc Murphy Tralewicz-Pielak Laura (JM.2003) SKJ Ponylandia 2,5 56,62  
6 BARKAROLA Jackowiak Marcelina SKJ Gronówka 2,5 58,44  
7 Teti Ćwik Zofia Pałucki KJ 2,5 58,74  
8 Gargamel GB Rynowiecki Olaf KJ Olmet Ostsped Ostrów Wlkp. 3,0 57,56  
9 Sulima Konarska Marta KJ Podkowa Gruszczyn 3,5 49,77  
10 Galileo Maciejuk Martyna (J.2001) KJ "Ranczo Kołata" 3,5 53,84  
11 SZOGUN Bieńkowska Anna KJ Cavallino 3,5 56,69  
12 Portos Kamińska Agata (JM.2004) KJFZR Ranczo Kołata 3,5 58,91  
13 WOLF'S MORITZ "V" Dunst Julia (JM.2003) KJ Ranczo Kołata 3,5 59,39  
14 Czandra Czarnak Natalia KJ Dworek Okuniew 3,5 63,41  
15 Jacob Konarska Marta KJ Podkowa Gruszczyn BO. 52,95  
16 Frankenhoeh\.s Mylord Kozber Kinga (Mł.2008) Bez Przynależności Klubowej BO. 53,42  
17 Jacob Konarska Marta KJ Podkowa Gruszczyn BO. 55,40  
18 Birma Lewandowska Weronika (JM.2005) UKS Akademia Jeździectwa Dąbrowica BO. 60,25  
19 D'Acord Zubczyńska Amelia (Mł.2006) KJ Dworek BO. 61,07  
20 Marit Stawicka Marianna (Mł.2006) Bez Przynależności Klubowej BO. 66,06  
20 Melodia Padalak Maria Otomiński KJ Tabun BO. 66,06  
22 Jowisz Szczupakowska Amelia (Mł.2006) LKJ Hippologia BO. 81,55  
23 Macbeth Ufnal Martyna (Mł.2007) KJ Hippika Polonia BO. 88,60  
24 Galileo Maciejuk Martyna (J.2001) KJ "Ranczo Kołata" Elim.    
24 Macbeth Ufnal Martyna (Mł.2007) KJ Hippika Polonia Elim.    
24 Candy Nadarzewska Pola KJ Cavallino Elim.    
24 Three-B-Tweet Zubczyńska Amelia (Mł.2006) KJ Dworek Elim.    


 

5 - 90 - z oceną stylu jeźdźca (06-10-2017)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 Brave Heart 8 Zawadzka Eliza SKJ Golden Dream 2,0 55,91  
2 Figaro Walorek Julia (JM.2005) KJ Podkowa Gruszczyn 2,0 57,95  
3 Egzorcysta Zawadzka Eliza SKJ Golden Dream 2,0 58,80  
4 SZOGUN Bieńkowska Anna KJ Cavallino 2,0 58,99  
5 Figaro Walorek Julia (JM.2005) KJ Podkowa Gruszczyn 2,0 59,31  
6 Portos Kamińska Agata (JM.2004) KJFZR Ranczo Kołata 2,0 59,89  
7 Glenlo Fionnuala Oleszkiewicz Lena (JM.2005) SKJ Ponylandia 2,0 60,38  
8 Quabrel RJT Dziuba Anna (Mł.2006) Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw 2,0 61,04  
9 Brownboy TH RJT Dziuba Anna (Mł.2006) Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw 2,5 58,34  
10 WOLF'S MORITZ "V" Dunst Julia (JM.2003) KJ Ranczo Kołata 3,0 55,53  
11 Egzorcysta Zawadzka Eliza SKJ Golden Dream 3,0 57,26  
12 Clydagh Justice Oleszkiewicz Nina (JM.2003) SKJ Ponylandia 3,0 65,38  
13 Sulima Konarska Marta KJ Podkowa Gruszczyn BO. 50,46  
14 Conan Mc Murphy Tralewicz-Pielak Laura (JM.2003) SKJ Ponylandia BO. 57,47  
15 Tigra Padalak Maria Otomiński KJ Tabun BO. 59,21  
16 Cykor Kapel Julia   BO. 59,97  
17 Brave Heart 8 Zawadzka Eliza SKJ Golden Dream BO. 61,92  
18 Czandra Czarnak Natalia KJ Dworek Okuniew BO. 62,89  
19 Caren Juryta Julia KJ Podkowa Gruszczyn BO. 69,62  
20 Caren Juryta Julia KJ Podkowa Gruszczyn Elim.    
20 D'Acord Zubczyńska Amelia (Mł.2006) KJ Dworek Elim.    


 

6 - 100 - z oceną stylu jeźdźca (06-10-2017)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 Nobelstar 0005 Heydel Karolina (JM.2003) Pony Jumping Team 2,5 62,24  
2 Charlie's Boomerang Jurzak Franciszek (JM.2003) SKJ Ponylandia 3,0 60,23  
3 Clydagh Justice Oleszkiewicz Nina (JM.2003) SKJ Ponylandia BO. 53,85  
4 Falco Walorek Julia (JM.2005) KJ Podkowa Gruszczyn BO. 55,01  
5 Glenlo Fionnuala Oleszkiewicz Lena (JM.2005) SKJ Ponylandia BO. 56,57  
6 Falco Walorek Julia (JM.2005) KJ Podkowa Gruszczyn Elim.    


 

7 - 110 - z oceną stylu jeźdźca (06-10-2017)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 KWD Raudhetta WE Henzel Dominika (JM.2004) KJ Podkowa Gruszczyn 1,5 60,27  
2 Finisz Kamińska Agata (JM.2004) KJFZR Ranczo Kołata 1,5 61,08  
3 Czingis Chan Kamińska Agata (JM.2004) KJFZR Ranczo Kołata 3,5 58,28  
4 Shadow Bors Iga (JM.2005) SKJ Ponylandia BO. 53,11  
5 Tiffany Henzel Dominika (JM.2004) KJ Podkowa Gruszczyn BO. 58,07  
6 Panonia Jurzak Franciszek (JM.2003) SKJ Ponylandia BO. 60,97  
7 Panonia Jurzak Franciszek (JM.2003) SKJ Ponylandia BO. 61,51  
8 Shadow Bors Iga (JM.2005) SKJ Ponylandia BO. 65,81  
9 Charlie's Boomerang Jurzak Franciszek (JM.2003) SKJ Ponylandia BO. 71,11  


 

8 - 120 - z oceną stylu jeźdźca (06-10-2017)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 Tiffany Henzel Dominika (JM.2004) KJ Podkowa Gruszczyn BO. 55,10  
2 Czingis Chan Kamińska Agata (JM.2004) KJFZR Ranczo Kołata BO. 59,96  
3 KWD Raudhetta WE Henzel Dominika (JM.2004) KJ Podkowa Gruszczyn BO. 104,28  


 

9 - L - Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (06-10-2017)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 Stanislaw - Star Stróżyńska Natalia (J.2000) KJ CH Jaszkowo 0 63,45  
1 Flattery Jankowiak Laura KJ Podkowa Gruszczyn 0 60,97  
1 Grandeza Kołacka Marianna (JM.2004) KJ "Sokół" Damasławek 0 64,31  
4 Nekton Plus Wojtaszek Vesna KJ Podkowa Gruszczyn 4 61,28  
4 DIE KLEINE LADY Smura Kornelia Bez Przynależności Klubowej 4 62,72  
4 Moja Gwiazda Kaczmarek Mikołaj KJ Podkowa Gruszczyn 4 67,60  
4 Nekton Plus Wojtaszek Vesna KJ Podkowa Gruszczyn 4 59,37  
4 Hester Stróżyński Jakub (JM.2003) KJ CH Jaszkowo 4 62,59  
9 Atlanta I Michalska Julia (JM.2005) KJ Aromer Józefin 8 59,46  
10 Bulwar Stawińska Amelia Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie 12 60,28  
11 Moja Gwiazda Kaczmarek Mikołaj KJ Podkowa Gruszczyn 17 73,67  
12 Bulwar Stawińska Amelia Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie 29 106,97  


 

10 - P - -zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (06-10-2017)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 Roxana Z Osuch Aleksadra KJ Podkowa Gruszczyn 0 53,87  
2 Carolina 42 Nowakowska Zuzanna SKJ Gronówka 0 64,15  
3 ANCONA Rogalska Weronika KJ Largo 0 64,31  
4 Command Dobkowska Milena   0 64,45  
5 Grandeza Kołacka Marianna (JM.2004) KJ "Sokół" Damasławek 0 64,80  
6 Tamina XV Libera Aleksander (MJ.1998) KJ Sokół Damasławek 0 66,01  
7 Rosa Osuch Aleksadra KJ Podkowa Gruszczyn 4 53,17  
8 Hester Stróżyński Jakub (JM.2003) KJ CH Jaszkowo 4 58,81  
9 Atlanta I Michalska Julia (JM.2005) KJ Aromer Józefin 4 60,10  
10 Stanislaw - Star Stróżyńska Natalia (J.2000) KJ CH Jaszkowo 4 60,17  
11 Flattery Jankowiak Laura KJ Podkowa Gruszczyn 8 57,48  
12 Akademia Moszczyńska Julia (JM.2002) KJFZR "Rznczo Kołata" 8 61,35  
13 Norman Gronowska Barbara (MJ.1998) SKJ Gronówka 8 65,89  
14 DIE KLEINE LADY Smura Kornelia Bez Przynależności Klubowej Elim.    


 

11 - N - -zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (06-10-2017)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 Roxana Z Osuch Aleksadra KJ Podkowa Gruszczyn 0 53,42  
2 Rosa Osuch Aleksadra KJ Podkowa Gruszczyn 0 53,73  
3 Jolly Dobkowska Milena   0 59,77  
4 Command Dobkowska Milena   0 62,99  
5 Tamina XV Libera Aleksander (MJ.1998) KJ Sokół Damasławek 4 63,96  
6 ANCONA Rogalska Weronika KJ Largo 9 74,63  
7 Akademia Moszczyńska Julia (JM.2002) KJFZR "Rznczo Kołata" 12 65,63  
8 Carolina 42 Nowakowska Zuzanna SKJ Gronówka 29 89,56  
9 Norman Gronowska Barbara (MJ.1998) SKJ Gronówka 44 102,46  


 

12 - C - -zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (06-10-2017)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 Jolly Dobkowska Milena   8 57,85  


 

13 - L - z oceną stylu jeźdźca (07-10-2017)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 Nekton Plus Wojtaszek Vesna KJ Podkowa Gruszczyn 1,5 63,90  
2 Bulwar Stawińska Amelia Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie BO. 60,22  
3 Nekton Plus Wojtaszek Vesna KJ Podkowa Gruszczyn BO. 62,59  
4 Moja Gwiazda Kaczmarek Mikołaj KJ Podkowa Gruszczyn BO. 63,91  
5 Bulwar Stawińska Amelia Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie BO. 70,79  
6 Moja Gwiazda Kaczmarek Mikołaj KJ Podkowa Gruszczyn BO. 85,43  
7 Norman Gronowska Barbara (MJ.1998) SKJ Gronówka Elim.    


 

14 - P - z oceną stylu jeźdźca (07-10-2017)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 ANCONA Rogalska Weronika KJ Largo 2,0 64,62  
2 Carolina 42 Nowakowska Zuzanna SKJ Gronówka 2,5 58,16  
3 Grandeza Kołacka Marianna (JM.2004) KJ "Sokół" Damasławek 2,5 60,41  
4 Hester Stróżyński Jakub (JM.2003) KJ CH Jaszkowo BO. 58,56  
5 Hester Stróżyński Jakub (JM.2003) KJ CH Jaszkowo BO. 59,63  
6 Atlanta I Michalska Julia (JM.2005) KJ Aromer Józefin BO. 59,97  
7 Stanislaw - Star Stróżyńska Natalia (J.2000) KJ CH Jaszkowo BO. 60,13  
8 Stanislaw - Star Stróżyńska Natalia (J.2000) KJ CH Jaszkowo BO. 60,87  
9 Grandeza Kołacka Marianna (JM.2004) KJ "Sokół" Damasławek BO. 61,34  
10 Atlanta I Michalska Julia (JM.2005) KJ Aromer Józefin BO. 61,56  
11 Norman Gronowska Barbara (MJ.1998) SKJ Gronówka BO. 62,88  
12 Akademia Moszczyńska Julia (JM.2002) KJFZR "Rznczo Kołata" BO. 64,22  
13 Flattery Jankowiak Laura KJ Podkowa Gruszczyn BO. 71,81  
14 Flattery Jankowiak Laura KJ Podkowa Gruszczyn BO. 76,44  


 

15 - N - z oceną stylu jeźdźca (07-10-2017)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 Roxana Z Osuch Aleksadra KJ Podkowa Gruszczyn 1,5 58,07  
2 Tamina XV Libera Aleksander (MJ.1998) KJ Sokół Damasławek 1,5 64,15  
3 La Paz Dobkowska Milena   2,5 66,50  
4 Jolly Dobkowska Milena   3,0 60,28  
5 Command Dobkowska Milena   3,5 67,88  
6 Carolina 42 Nowakowska Zuzanna SKJ Gronówka BO. 58,88  
7 Akademia Moszczyńska Julia (JM.2002) KJFZR "Rznczo Kołata" BO. 65,22  
8 ANCONA Rogalska Weronika KJ Largo BO. 66,09  


 

16 - C - z oceną stylu jeźdźca (07-10-2017)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 Jolly Dobkowska Milena   2,5 62,09  
2 Roxana Z Osuch Aleksadra KJ Podkowa Gruszczyn 3,0 59,69  
3 La Paz Dobkowska Milena   BO. 65,69  


 

17 - 50 - Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (07-10-2017)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 Ali Niesiołowska Zofia Bez Przynależności Klubowej Elim.    
1 ROTGERS OWEN Ganowska Julia (Mł.2006) KJ Ranczo Kołata Elim.    


 

18 - 60 - Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (07-10-2017)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 Bobi Kołacka Lena (Mł.2007) KJ "Sokół" Damasławek 0 62,88  
1 Moby Dic Ferenc Kinga (Mł.2007) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 0 56,97  
1 Pasjonata Parys Ganowska Julia (Mł.2006) KJ Ranczo Kołata 0 45,78  
1 Alf Kaczmarek Maja KJ Podkowa Gruszczyn 0 52,88  
1 Dolmet Milka Rynowiecki Olaf KJ Olmet Ostsped Ostrów Wlkp. 0 60,07  
1 Ramiro Ufnal Martyna (Mł.2007) KJ Hippika Polonia 0 58,40  
1 PASJONATA AMIGO Michalska Maria (Mł.2007) KJ "Ranczo Kołata" 0 49,87  
1 Wojtek Styła Olga Pony Jumping Team 0 61,00  
1 Dora Rynowiecka Pola KJ Olmet Ostsped Ostrów Wlkp. 0 58,50  
10 Kuba Szaniawska Karolina KJ Akademia Kucania 4 63,19  
10 Cajero Kierznowska Jagoda KJ Kietlów 4 66,15  
10 Dora Rynowiecka Pola KJ Olmet Ostsped Ostrów Wlkp. 4 59,90  
10 Alf Kaczmarek Maja KJ Podkowa Gruszczyn 4 52,59  
10 Ferrari Śliwiński Antoni KJ Osped-Olmet Ostrów Wlkp. 4 69,16  
15 PASJONATA AMIGO Michalska Maria (Mł.2007) KJ "Ranczo Kołata" Elim.    
15 Ali Niesiołowska Zofia Bez Przynależności Klubowej Elim.    
15 Pasjonata Pavarotti Grygier Zuzanna KJFZR "Ranczo Kołata" Elim.    
15 Lukrecja Ferenc Kinga (Mł.2007) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego Elim.    
15 Pasjonata Pavarotti Grygier Zuzanna KJFZR "Ranczo Kołata" Elim.    
15 ROTGERS OWEN Ganowska Julia (Mł.2006) KJ Ranczo Kołata Elim.    


 

19 - 70 - -dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (07-10-2017)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 Pasjonata Parys Ganowska Julia (Mł.2006) KJ Ranczo Kołata 0 30,22 0 22,04  
2 Frankenhoeh\.s Mylord Kozber Kinga (Mł.2008) Bez Przynależności Klubowej 0 36,12 0 22,19  
3 Ramiro Ufnal Martyna (Mł.2007) KJ Hippika Polonia 0 37,16 0 22,68  
4 BARKAROLA Jackowiak Marcelina SKJ Gronówka 0 37,34 0 23,69  
5 Denis Markiewicz Alicja (Mł.2015) UKS Primo 0 42,74 0 24,68  
6 D'Acord Zubczyńska Amelia (Mł.2006) KJ Dworek 0 39,68 0 25,65  
7 Rock Miś Karolina UKJ Karmen Niekłonice 0 39,93 0 25,93  
8 Ferrari Śliwiński Antoni KJ Osped-Olmet Ostrów Wlkp. 0 37,54 0 27,19  
9 Bełt Małek Julia (Mł.2008) UKS Primo 0 36,25 0 27,91  
10 Wojtek Styła Olga Pony Jumping Team 0 43,28 0 29,09  
11 Bobi Kołacka Lena (Mł.2007) KJ "Sokół" Damasławek 0 42,03 0 31,25  
12 Rolex 2 Piontek Barbara (Mł.2008) Pony Jumping Team 0 42,94 0 34,28  
13 Picasso Frołow Anastazja LKS Cwał Poznań 0 36,72 1 38,72  
14 Candy Nadarzewska Pola KJ Cavallino 0 43,03 5 39,84  
15 L-Brenda Markiewicz Alicja (Mł.2015) UKS Primo 0 47,79 6 42,13  
16 Snoopy Pleśnierowicz Oliwia KJ Cwał Poznań 0 36,78 7 46,97  
17 Galileo Maciejuk Martyna (J.2001) KJ "Ranczo Kołata" 0 38,56 16 52,34  
18 Jacob Konarska Marta KJ Podkowa Gruszczyn 0 36,03 Elim.    
19 Kuba Szaniawska Karolina KJ Akademia Kucania 0 37,15 Elim.    
20 Dolmet Milka Rynowiecki Olaf KJ Olmet Ostsped Ostrów Wlkp. 0 37,84 Elim.    
21 Cajero Kierznowska Jagoda KJ Kietlów 4 36,47      
22 A Pasjonata Con Amore Kołacka Lena (Mł.2007) KJ "Sokół" Damasławek 4 37,85      
23 Moby Dic Ferenc Kinga (Mł.2007) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 8 41,06      
24 Stella Pack Jurasek Żuchowicka Katarzyna (Mł.2007) Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska 22 60,02      
25 Three-B-Tweet Zubczyńska Amelia (Mł.2006) KJ Dworek Elim.        
25 Lukrecja Ferenc Kinga (Mł.2007) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego Elim.        
25 Korund Ludwicka Karina (Mł.2006)   Elim.        


 

20 - 80 - -dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (07-10-2017)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 Sulima Konarska Marta KJ Podkowa Gruszczyn 0 36,34 0 22,50  
2 Midnight Magic Prymek Zuzanna (Mł.2006) KJ Aromer Józefin 0 37,91 0 23,97  
3 Annouschka 10 Karnabal Maria KJ Podkowa Gruszczyn 0 36,94 0 24,09  
4 EROZJA Sydow Natalia (JM.2005) SKJ GRONÓWKA 0 39,50 0 24,53  
5 BARKAROLA Jackowiak Marcelina SKJ Gronówka 0 37,00 0 24,59  
6 Denis Markiewicz Alicja (Mł.2015) UKS Primo 0 42,47 0 25,34  
7 Teti Ćwik Zofia Pałucki KJ 0 38,66 0 26,97  
8 Bełt Małek Julia (Mł.2008) UKS Primo 0 36,71 0 27,41  
9 Czandra Czarnak Natalia KJ Dworek Okuniew 0 41,59 0 27,44  
10 Tigra Padalak Maria Otomiński KJ Tabun 0 39,75 0 27,47  
11 L-Brenda Markiewicz Alicja (Mł.2015) UKS Primo 0 49,16 5 40,47  
12 Melodia Padalak Maria Otomiński KJ Tabun 0 37,38 16 52,78  
13 Macbeth Ufnal Martyna (Mł.2007) KJ Hippika Polonia 0 40,41 17 40,03  
14 Jowisz Szczupakowska Amelia (Mł.2006) LKJ Hippologia 0 38,85 Elim.    
15 Cykor Kapel Julia   0 42,35 Elim.    
16 P-Dalila Naumiuk Roksana (Mł.2006) Bez Przynależności Klubowej 4 33,90      
17 Kuba Szaniawska Karolina KJ Akademia Kucania 4 37,19      
18 Jacob Konarska Marta KJ Podkowa Gruszczyn 4 37,75      
19 Galileo Maciejuk Martyna (J.2001) KJ "Ranczo Kołata" 4 38,10      
20 Picasso Frołow Anastazja LKS Cwał Poznań 4 38,85      
21 D'Acord Zubczyńska Amelia (Mł.2006) KJ Dworek 4 41,69      
22 Conan Mc Murphy Tralewicz-Pielak Laura (JM.2003) SKJ Ponylandia 4 41,93      
23 Orchid's Riley RJT Heydel Karolina (JM.2003) Pony Jumping Team 7 64,47      
24 Snoopy Pleśnierowicz Oliwia KJ Cwał Poznań 8 54,28      
25 Mroczek Borkowska Zuzanna UKJ Karmen Niekłonice 17 59,63      
26 Stella Pack Jurasek Żuchowicka Katarzyna (Mł.2007) Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska Elim.        
26 Marit Stawicka Marianna (Mł.2006) Bez Przynależności Klubowej Elim.        
26 Korund Ludwicka Karina (Mł.2006)   Elim.        


 

21 - 90 - -dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (07-10-2017)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 Egzorcysta Zawadzka Eliza SKJ Golden Dream 0 36,32 0 23,83  
2 Annouschka 10 Karnabal Maria KJ Podkowa Gruszczyn 0 36,50 0 23,88  
3 Figaro Walorek Julia (JM.2005) KJ Podkowa Gruszczyn 0 37,80 0 25,23  
4 Quabrel RJT Dziuba Anna (Mł.2006) Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw 0 42,26 0 25,39  
5 SZOGUN Bieńkowska Anna KJ Cavallino 0 39,85 0 25,41  
6 Tigra Padalak Maria Otomiński KJ Tabun 0 38,37 0 25,63  
7 Brownboy TH RJT Dziuba Anna (Mł.2006) Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw 0 43,25 0 25,63  
8 WOLF'S MORITZ "V" Dunst Julia (JM.2003) KJ Ranczo Kołata 0 40,36 0 25,88  
9 Midnight Magic Prymek Zuzanna (Mł.2006) KJ Aromer Józefin 0 38,43 0 26,56  
10 Teti Ćwik Zofia Pałucki KJ 0 36,50 0 27,32  
11 Portos Kamińska Agata (JM.2004) KJFZR Ranczo Kołata 0 40,20 0 27,53  
12 EROZJA Sydow Natalia (JM.2005) SKJ GRONÓWKA 0 39,09 0 28,83  
13 Panonia Badowska Maria (J.2000) SKJ Ponylandia 0 39,03 0 29,61  
14 Glenlo Fionnuala Oleszkiewicz Lena (JM.2005) SKJ Ponylandia 0 39,34 0 30,18  
15 Caren Juryta Julia KJ Podkowa Gruszczyn 0 38,58 0 30,36  
16 Clydagh Justice Oleszkiewicz Nina (JM.2003) SKJ Ponylandia 0 39,04 0 30,45  
17 Czandra Czarnak Natalia KJ Dworek Okuniew 0 41,98 4 27,89  
18 Melodia Padalak Maria Otomiński KJ Tabun 0 39,79 4 31,17  
19 Macbeth Ufnal Martyna (Mł.2007) KJ Hippika Polonia 0 40,48 6 41,82  
20 Brave Heart 8 Zawadzka Eliza SKJ Golden Dream 4 35,93      
21 Sulima Konarska Marta KJ Podkowa Gruszczyn 4 37,77      
22 Cykor Kapel Julia   4 40,93      
23 Falco Walorek Julia (JM.2005) KJ Podkowa Gruszczyn 4 50,54      
24 P-Dalila Naumiuk Roksana (Mł.2006) Bez Przynależności Klubowej 8 50,33      
25 Spinway Memento Popiel Antonina (Mł.2006) UKS Akademia Jeździectwa Dąbrowica 12 39,91      
26 Birma Lewandowska Weronika (JM.2005) UKS Akademia Jeździectwa Dąbrowica 17 74,10      
27 Conan Mc Murphy Tralewicz-Pielak Laura (JM.2003) SKJ Ponylandia Elim.        


 

22 - 100 - -zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (07-10-2017)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 Shadow Bors Iga (JM.2005) SKJ Ponylandia 0 57,91  
2 Falco Walorek Julia (JM.2005) KJ Podkowa Gruszczyn 4 48,49  
3 Glenlo Fionnuala Oleszkiewicz Lena (JM.2005) SKJ Ponylandia 4 54,58  
4 Brave Heart 8 Zawadzka Eliza SKJ Golden Dream 4 54,75  
5 Portos Kamińska Agata (JM.2004) KJFZR Ranczo Kołata 4 54,93  
6 Clydagh Justice Oleszkiewicz Nina (JM.2003) SKJ Ponylandia 4 58,28  
7 Caren Juryta Julia KJ Podkowa Gruszczyn 8 53,70  
8 Egzorcysta Zawadzka Eliza SKJ Golden Dream 8 54,42  
9 Panonia Badowska Maria (J.2000) SKJ Ponylandia 8 56,80  
10 Figaro Walorek Julia (JM.2005) KJ Podkowa Gruszczyn 13 74,83  


 

23 - 110 - -zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (07-10-2017)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 Rosa Osuch Aleksadra KJ Podkowa Gruszczyn 0 51,86  
2 Finisz Kamińska Agata (JM.2004) KJFZR Ranczo Kołata 0 53,25  
3 Czingis Chan Kamińska Agata (JM.2004) KJFZR Ranczo Kołata 0 53,31  
4 Nobelstar 0005 Heydel Karolina (JM.2003) Pony Jumping Team 0 55,77  
5 Fabia Budzyńska Zofia (JM.2002) SKJ Gronówka 0 56,99  
6 La Cumparsita Badowska Maria (J.2000) SKJ Ponylandia 0 59,46  
7 Shadow Bors Iga (JM.2005) SKJ Ponylandia 4 57,53  
8 Tiffany Henzel Dominika (JM.2004) KJ Podkowa Gruszczyn 4 58,25  
9 KWD Raudhetta WE Henzel Dominika (JM.2004) KJ Podkowa Gruszczyn 4 60,08  


 

24 - 120 - -zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (07-10-2017)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 La Cumparsita Badowska Maria (J.2000) SKJ Ponylandia 0 55,58  
2 Finisz Kamińska Agata (JM.2004) KJFZR Ranczo Kołata 4 55,20  
3 Czingis Chan Kamińska Agata (JM.2004) KJFZR Ranczo Kołata 4 56,53  
4 Fabia Budzyńska Zofia (JM.2002) SKJ Gronówka 4 61,51  
5 Rosa Osuch Aleksadra KJ Podkowa Gruszczyn 12 54,33  
6 Tiffany Henzel Dominika (JM.2004) KJ Podkowa Gruszczyn 12 83,79  


 

25 - A1 - Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2 (08-10-2017)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 Pasjonata Parys Ganowska Julia (Mł.2006) KJ Ranczo Kołata 0 47,17 0 21,03 120 PLN
2 Jacob Konarska Marta KJ Podkowa Gruszczyn 0 54,74 0 21,13 100 PLN
3 Frankenhoeh\.s Mylord Kozber Kinga (Mł.2008) Bez Przynależności Klubowej 0 54,85 0 22,11 80 PLN
4 Ramiro Ufnal Martyna (Mł.2007) KJ Hippika Polonia 0 55,99 0 22,67 50 PLN
5 Junior Pliem - Perka Aleksandra JKS Salio 0 62,54 0 24,01 50 PLN
6 Kuba Szaniawska Karolina KJ Akademia Kucania 0 59,05 0 24,92  
7 Bełt Małek Julia (Mł.2008) UKS Primo 0 52,43 0 25,88  
8 Wojtek Styła Olga Pony Jumping Team 0 53,94 0 25,95  
9 PASJONATA AMIGO Michalska Maria (Mł.2007) KJ "Ranczo Kołata" 0 56,34 0 26,70  
10 Dora Rynowiecka Pola KJ Olmet Ostsped Ostrów Wlkp. 0 64,57 0 29,80  
11 A Pasjonata Con Amore Kołacka Lena (Mł.2007) KJ "Sokół" Damasławek 0 49,27 4 29,17  
12 Alf Kaczmarek Maja KJ Podkowa Gruszczyn 4 55,47      
13 Moby Dic Ferenc Kinga (Mł.2007) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 4 56,94      
14 Ferrari Śliwiński Antoni KJ Osped-Olmet Ostrów Wlkp. 4 60,84      
15 Dolmet Milka Rynowiecki Olaf KJ Olmet Ostsped Ostrów Wlkp. 4 65,18      
16 Rock Miś Karolina UKJ Karmen Niekłonice 4 66,42      
18 Ali Niesiołowska Zofia Bez Przynależności Klubowej Elim.        
18 Cajero Kierznowska Jagoda KJ Kietlów Elim.        
18 Lukrecja Ferenc Kinga (Mł.2007) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego Elim.        


 

26 - B - Finał Grupy B - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2 (08-10-2017)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 Denis Markiewicz Alicja (Mł.2015) UKS Primo 0 64,29 1 32,61 150 PLN
2 Cykor Kapel Julia   0 59,21 4 24,62 100 PLN


 

27 - A2 - Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2 (08-10-2017)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 Annouschka 10 Karnabal Maria KJ Podkowa Gruszczyn 0 52,92 0 22,95 180 PLN
2 BARKAROLA Jackowiak Marcelina SKJ Gronówka 0 59,91 0 23,27 150 PLN
3 Sulima Konarska Marta KJ Podkowa Gruszczyn 0 56,05 0 23,33 120 PLN
4 Teti Ćwik Zofia Pałucki KJ 0 60,15 0 24,08 50 PLN
5 P-Dalila Naumiuk Roksana (Mł.2006) Bez Przynależności Klubowej 0 51,60 0 24,15 50 PLN
6 Spinway Memento Popiel Antonina (Mł.2006) UKS Akademia Jeździectwa Dąbrowica 0 60,33 0 24,75  
7 Quabrel RJT Dziuba Anna (Mł.2006) Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw 0 68,48 0 25,14  
8 Midnight Magic Prymek Zuzanna (Mł.2006) KJ Aromer Józefin 0 62,82 0 25,24  
9 Tigra Padalak Maria Otomiński KJ Tabun 0 57,59 0 25,53  
10 Jowisz Szczupakowska Amelia (Mł.2006) LKJ Hippologia 0 59,24 0 26,15  
11 Czandra Czarnak Natalia KJ Dworek Okuniew 0 60,85 0 27,55  
12 Filemon Hofman Amelia KJ Olmet Ostsped 0 58,43 4 24,33  
13 Macbeth Ufnal Martyna (Mł.2007) KJ Hippika Polonia 0 63,50 8 27,85  
14 Gargamel GB Rynowiecki Olaf KJ Olmet Ostsped Ostrów Wlkp. 0 54,94 10 38,00  
15 D'Acord Zubczyńska Amelia (Mł.2006) KJ Dworek 4 61,54      
16 Aragano Prymek Zuzanna (Mł.2006) KJ Aromer Józefin 4 65,42      
17 Tango Pliem - Perka Aleksandra JKS Salio 4 65,93      
18 Melodia Padalak Maria Otomiński KJ Tabun 4 69,52      
19 Brownboy TH RJT Dziuba Anna (Mł.2006) Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw 5 76,54      
20 Fanta Ewita Tuliszkiewicz Olga (Mł.2006) KJ Sokół Damasławek 8 55,36      
21 Marit Stawicka Marianna (Mł.2006) Bez Przynależności Klubowej Elim.        
21 Stella Pack Jurasek Żuchowicka Katarzyna (Mł.2007) Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska Elim.        
21 Gwiazdeczka Tabun Sierakowska Michalina Bez Przynależności Klubowej Elim.        
21 Korund Ludwicka Karina (Mł.2006)   Elim.        
21 Three-B-Tweet Zubczyńska Amelia (Mł.2006) KJ Dworek Elim.        


 

28 - C - Finał Grupy C - zwykły z rozgrywką 95/95 cm - Art.238.2.2 (08-10-2017)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 Figaro Walorek Julia (JM.2005) KJ Podkowa Gruszczyn 0 57,04 0 25,51 180 PLN
2 Egzorcysta Zawadzka Eliza SKJ Golden Dream 0 60,33 0 27,02 150 PLN
3 EROZJA Sydow Natalia (JM.2005) SKJ GRONÓWKA 0 60,32 0 27,14 120 PLN
4 WOLF'S MORITZ "V" Dunst Julia (JM.2003) KJ Ranczo Kołata 0 60,17 4 28,07 50 PLN
5 SZOGUN Bieńkowska Anna KJ Cavallino 4 57,51     50 PLN
6 Brave Heart 8 Zawadzka Eliza SKJ Golden Dream 4 60,80      
7 Mroczek Borkowska Zuzanna UKJ Karmen Niekłonice 8 71,37      
8 Birma Lewandowska Weronika (JM.2005) UKS Akademia Jeździectwa Dąbrowica Elim.        


 

29 - D bis - Finał Grupy D bis - zwykły z rozgrywką 105/105 cm - Art.238.2.2 (08-10-2017)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 Shadow Bors Iga (JM.2005) SKJ Ponylandia 0 61,89     200 PLN
2 Nobelstar 0005 Heydel Karolina (JM.2003) Pony Jumping Team 4 60,50     160 PLN
3 Glenlo Fionnuala Oleszkiewicz Lena (JM.2005) SKJ Ponylandia 4 60,78     140 PLN
4 Portos Kamińska Agata (JM.2004) KJFZR Ranczo Kołata 8 58,58     50 PLN
5 Clydagh Justice Oleszkiewicz Nina (JM.2003) SKJ Ponylandia 12 72,24     50 PLN
6 Falco Walorek Julia (JM.2005) KJ Podkowa Gruszczyn Elim.        


 

30 - Dz II - -Finał Dzieci II - zwykły z rozgrywką 110/110 cm - Art. 238.2.2 (08-10-2017)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 ANCONA Rogalska Weronika KJ Largo 0 64,85     200 PLN
2 Grandeza Kołacka Marianna (JM.2004) KJ "Sokół" Damasławek 4 57,67     160 PLN
3 Atlanta I Michalska Julia (JM.2005) KJ Aromer Józefin 4 60,36     140 PLN
4 Hester Stróżyński Jakub (JM.2003) KJ CH Jaszkowo 4 72,79     50 PLN
5 DIE KLEINE LADY Smura Kornelia Bez Przynależności Klubowej 12 62,09     50 PLN


 

31 - D i E - -Finał Grupy D i E Grand Prix - zwykły z rozgrywką 120/120 cm - Art.238.2.2 (08-10-2017)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 La Cumparsita Badowska Maria (J.2000) SKJ Ponylandia 4 62,14 0 27,10 250 PLN
2 Czingis Chan Kamińska Agata (JM.2004) KJFZR Ranczo Kołata 4 62,62 0 28,65 200 PLN
3 Finisz Kamińska Agata (JM.2004) KJFZR Ranczo Kołata 4 61,23 4 26,84 150 PLN
4 Fabia Budzyńska Zofia (JM.2002) SKJ Gronówka 4 65,45 4 29,18 50 PLN
5 Rosa Osuch Aleksadra KJ Podkowa Gruszczyn Elim.        


 

32 - Dz I - -Grand Prix Dzieci I - zwykły z rozgrywką 125/125 cm - Art.238.2.2 (08-10-2017)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 Roxana Z Osuch Aleksadra KJ Podkowa Gruszczyn 0 59,03 0 29,34 250 PLN
2 Command Dobkowska Milena   0 68,06 4 32,37 200 PLN


 

33 - RJ i RM - Finał Rundy Juniorskiej i Młodzieżowej - zwykły z rozgrywką 130/135 cm - Art.238.2.2 (08-10-2017)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 La Paz Dobkowska Milena   4 66,72     200 PLN
2 Jolly Dobkowska Milena   Elim.        


 

34 - 50, 60, 70 - -dokładności bez rozgrywki - Tabela A, Art 238.1.1 (08-10-2017)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 Candy Nadarzewska Pola KJ Cavallino 0 45,24  
1 Pasjonata Pavarotti Grygier Zuzanna KJFZR "Ranczo Kołata" 0 45,66  
1 Rolex 2 Piontek Barbara (Mł.2008) Pony Jumping Team 0 44,85  
4 ROTGERS OWEN Michalska Maria (Mł.2007) KJ "Ranczo Kołata" 4 55,54  


 

35 - L - -dokładności bez rozgrywki - Tabela A, Art 238.1.1 (08-10-2017)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 Bulwar Stawińska Amelia Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie 0 48,13  


 

36 - 80,90,100,110,120 - O wzrajastającym stopniu trudności- Tabela A, Art. 269.5. (08-10-2017)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 Caren Juryta Julia KJ Podkowa Gruszczyn 44 46,56  
2 Picasso Frołow Anastazja LKS Cwał Poznań 44 50,12  
3 Orchid's Riley RJT Heydel Karolina (JM.2003) Pony Jumping Team 44 50,69  
4 Bobi Kołacka Lena (Mł.2007) KJ "Sokół" Damasławek 43 46,44  
5 Galileo Maciejuk Martyna (J.2001) KJ "Ranczo Kołata" 40 51,71  
6 Conan Mc Murphy Tralewicz-Pielak Laura (JM.2003) SKJ Ponylandia 12 47,02  
7 Snoopy Pleśnierowicz Oliwia KJ Cwał Poznań Elim.    


 

37 - P, N - O wzrajastającym stopniu trudności- Tabela A, Art. 269.5. (08-10-2017)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 Tamina XV Libera Aleksander (MJ.1998) KJ Sokół Damasławek 44 48,85  
2 Carolina 42 Nowakowska Zuzanna SKJ Gronówka 39 45,39  
3 Akademia Moszczyńska Julia (JM.2002) KJFZR "Rznczo Kołata" 39 48,04  
4 Norman Gronowska Barbara (MJ.1998) SKJ Gronówka 26 58,09  
5 Stanislaw - Star Stróżyńska Natalia (J.2000) KJ CH Jaszkowo Elim.    



 

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
  
 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1311
2. Opłatek Andrzej   1193
3. Szmytka Michalina  551
4. Pawlicka Dajana  471
5. Marciniak Joanna  265
6. Seroka Anna  212
7. Żołądkiewicz Maciej  168
8. Rozynek Martin   156
9. Ostrowska Adrianna  111
10.Grundkowska Monika 63

30/09/17 

1. Rynkiewicz Martyna 259
2. Baehr Maria   228
3. Lehmann Dalia  221
4. Lewicki Filip 220
5. Januszewska Zuzanna   181
6. Bolko Aleksandra  155
7. Matuszewska Magdalena 153
8. Bado Gabriela   152
9. Szustkowska Oliwia 89
10. Wilczewska Weronika 89

30/09/17 

1. Kierznowska Aleksandra  3458
2. Suska Juliana   2632
3. Dobkowska Milena  2067
4. Skrobacz Olga   1886
5. Kłapińska Laura 1512
6. Malepszy Matylda  1128
7. Chmielowska Emilia 1102
8. Barański Mikołaj 1022
9. Kosmol Oliwia 877
10. Jarocka Zuzanna  734

11/10/17 

1.  Zawadzka Eliza  513
2.  Pliem-Perka Aleksandra  427
3. Konarska Marta  422
4. Tuliszkiewicz Olga 342
5. Rynowiecki Olaf  319
6. Ufnal Martyna  300
7. Jackowiak Marcelina 271
8.  Misztal Maggie  235,5
9.  Karnabal Maria 257
10. Ganowska Julia  218

11/10/17

1. Kapel Julia   187,5
2. Markiewicz Alicja  130
3. Derda Agata  129
4. Siudzińska Dominika 72
5. Ratajska Gabriela  58
5. Frołow Anastazja 58
7. Kaługa Aleksandra  31
8. Kotkiewicz Edyta  25
9. Oleszkiewicz Lena 19
9.  Chrzanowski / Gumienna / Owczarz 16

11/10/17

1. Banaszek Zofia  326
2  Walorek Julia   289
3.  Von Mauberg Aurelia   182
4. Henzel Dominika  160
5. Bieńkowska Anna  158
6. Grzymała Gabriela  134
7. Bednarczyk Julia  126
7. Kozioł Klara 126
9. Sydow Natalia  111
10. Łaszkiewicz Karolina  91

11/10/17

1. Kamińska Agata 1358
2. Osuch Aleksandra  984
3. Derda Agata  407
4. Stefańska Natalia  395
5. Walorek Julia  338
6. Wągrodzka Róża  336
7. Dubiniak Matylda  282
8. Henzel Dominika 280
9. Płatek Oliwia 272
10. Bors Iga  230

11/10/17

1. Budzyńska Zofia  393
2. Jurzak Franciszek 255
3. Golicka Zuzanna  224
4. Okupny Wiktoria  119
5. Osuch Aleksandra  113
6. Olejnik Weronika  82
7. Dobkowska Milena  85
8. Olejnik Weronika  84
9. Łopucka Adrianna  83
10. Janku Julia  80

11/10/17