Halowe Derby Poznania 2017

6-8 października 2017 

fot. Asia Bręklewicz 

 

 

Magda Kamińska z KJ Avanti na QUE SERANDO  wygrała Grand Prix o nagrodę firmy Wechta podczas zawodów Halowe Derby Poznania.

Finałowe zmagania na Hipodromie Wola przebiegły niezwykle emocjonująco. W najważniejszym konkursie, Grand Prix 140 cm o nagrodę firmy Wechta zaledwie jedna para pokonała zarówno parkur podstawowy, jak i rozgrywkę bezbłędnie. Dokonała tego Magda Kamińska z  na wałachu Que Serando. Co ważne, jest to pierwsza wygrana amazonki, w tej rangi konkursie. Do rozgrywki dostało się pięć par. Drugi wynik uzyskał Marcin Wesoły na klaczy FAUNA KG, dla którego było to pierwsze Grand Prix przejechane bezbłędnie. Trzecie miejsce zajął Maksymilian Wechta na ogierze LA CALIDAD.  

 

Finał średniej rundy należał do rodziny Kierznowskich. Najpierw, najlepszy wynik uzyskała młoda Ola Kierznowska na ogierze Iceberg ST. Startujący jako siedemnasty, tata Oli Hubert Kierznowski, wyprzedził swoją córkę ostatecznie wygrywając konkurs na ogierze Bailando. Trzecie miejsce zajął Rafał Krajewski na wałachu Cluseo. 

 
 

Magda Kamińska Grand Prix rozgrywka 

 

 

Magda Kamińska Grand Prix - przejazd podstawowy 

 

 

 

Halowe Derby Poznania ZO1*/ZR

Poznań, 6-8.10.2017
Wydruk: 09-10-2017 09:29:50
1R/LL/90
09:00 
(06-10-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS, H112009-01)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 1R / LL/90 / Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
(Competition No: 1R / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Punkty Czas Nagroda
Prize
1 TABAKA (28) Przemysław OLEJNIK 0 59,94  
   MŁP / POL / Klacz / 2011 (6) / - / gniada / Hufiec / / Titania /
   Przemysław Olejnik / Przemysław Olejnik
bpk
1 TABAKA (28) Przemysław OLEJNIK 0 58,71  
   MŁP / POL / Klacz / 2011 (6) / - / gniada / Hufiec / / Titania /
   Przemysław Olejnik / Przemysław Olejnik
bpk
1 SANTORINI (77) Sandra HOCHSCHULZ 0 65,85  
   OLD / POL / Wałach / 2009 (8) / - / gniada / Staylypso / / Pilgrim Star /
   
KJ Michałówka
1 NICOLET 2 (12) Szymon STASIAK (MJ.1998) 0 63,22  
   WLKP / POL / Klacz / 2013 (4) / 616007610200513 / ciemnogniada / Chardonway L / Contender / Nirwana / Czumen K
   Daniel Kurzawa / Szymon Leboda
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
1 URIELLE (186) Mich?le VAN DEN KROONENBERG (J.2000) 0 60,83  
   SP / POL / Klacz / 2005 (12) / POL009610141605 / gniada / Silvio I / Sandro / Ulissa H / Korandosj
   Stanisław Jóźwiakowski / Stanisław Jóźwiakowski
KJ Sokół Damasławek
6 COCO CHANEL (9) Julia KASPROWICZ (MJ.1997) 4 57,61  
   SP / POL / Klacz / 2013 (4) / 616009530054313 / kasztanowata / Cassilio / Cassini I / Chanel / Alcado
   Paula Mańczak / Anna Pakuła
bpk
7 COCO CHANEL (9) Julia KASPROWICZ (MJ.1997) 8 59,43  
   SP / POL / Klacz / 2013 (4) / 616009530054313 / kasztanowata / Cassilio / Cassini I / Chanel / Alcado
   Paula Mańczak / Anna Pakuła
bpk
7 FALLANDA (72) Diana TOMKOWIAK 8 64,33  
   SP / POL / Klacz / 2010 (7) / 616009610220810 / gniada / Kingsten / / Finlandia /
   - / Diana Tomkowiak
KJ Michałówka
9 FALLANDA (72) Diana TOMKOWIAK 12 53,82  
   SP / POL / Klacz / 2010 (7) / 616009610220810 / gniada / Kingsten / / Finlandia /
   - / Diana Tomkowiak
KJ Michałówka
  DELAJLA (79) Michał PRZYBECKI ELI    
   WLKP / POL / Klacz / 2012 (5) / - / gniada / Cruzerio L / / Defilada /
   - / Michałówka Sp. z o. o.
KJ Michałówka
  DELAJLA (79) Michał PRZYBECKI ELI    
   WLKP / POL / Klacz / 2012 (5) / - / gniada / Cruzerio L / / Defilada /
   - / Michałówka Sp. z o. o.
KJ Michałówka

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
90
Liczba przeszkód(Obstacles)
9
Liczba skoków(Jumps)
10
Dystans (m)
360
Tempo (m/min)
325
Norma czasu(Time allowed)
67 s
Startowało koni
11
Ukończyło koni
9
 
  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
  Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS, H112009-01)



 
Halowe Derby Poznania ZO1*/ZR

Poznań, 6-8.10.2017
Wydruk: 09-10-2017 09:29:52
2R/L/100
09:45 
(06-10-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS, H112009-01)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 2R / L/100 / Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
(Competition No: 2R / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Punkty Czas Nagroda
Prize
1 STAKATA (16) Rafał KRAJEWSKI 0 64,57  
   HAN / GER / Klacz / 2013 (4) / DE431314404413 / gniada / Stanley / Stakkato / Electra / Embassy I
   Hans-Henning Von Der Deckken / Rafał Krajewski
KJ Agro-Handel Śrem
1 STAKATA (16) Rafał KRAJEWSKI 0 63,12  
   HAN / GER / Klacz / 2013 (4) / DE431314404413 / gniada / Stanley / Stakkato / Electra / Embassy I
   Hans-Henning Von Der Deckken / Rafał Krajewski
KJ Agro-Handel Śrem
1 JAKADI NON STOP (64) Borys KRAMER 0 66,55  
   BWP / BEL / G / 2009 (8) / 056002W00290295 / Bay / Non Stop / Darco / Orchidee Van Wittenstein / Ani
   Raymond Theewissen / Natalia Czernik
KJ Sokół Damasławek
1 GIOVVANI II KG (119) Marcin WESOŁY 0 63,35  
   SP / POL / Wałach / 2010 (7) / 616009610116010 / ciemnogniada / Landor S / Landadel / Genewa KG / Campari M
   Grzegorz Komin / Karol Komin
Posadowskie TJ
1 NICOLET 2 (12) Szymon STASIAK (MJ.1998) 0 65,09  
   WLKP / POL / Klacz / 2013 (4) / 616007610200513 / ciemnogniada / Chardonway L / Contender / Nirwana / Czumen K
   Daniel Kurzawa / Szymon Leboda
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
1 MISTIQUE (7) Małgorzata KOSZUCKA 0 63,11  
   HOL / POL / Wałach / 2012 (5) / DE421000079312 / gniada / Mylord Cartha / Carthago / Mona IX / Concerto II
   - / Wechta Sp. z o. o.
KJ Wechta Rosnówko
1 MISTIQUE (7) Małgorzata KOSZUCKA 0 64,58  
   HOL / POL / Wałach / 2012 (5) / DE421000079312 / gniada / Mylord Cartha / Carthago / Mona IX / Concerto II
   - / Wechta Sp. z o. o.
KJ Wechta Rosnówko
1 SALMIN (70) Filip KAPAŁA (MJ.1996) 0 59,34  
   Pełna Krew Angielska / POL / Ogier / 2012 (5) / 616POL1200758IT / ciemnogniada / Masini / Dixieland / Segasta / Special Power
   SK Kozienice Sp. z o. o. / Paweł Fortuniak
KJ Abrasives Group
1 BIRKE K (95) Jan KUREK 0 56,39  
   SP / POL / Klacz / 2005 (12) / POL009610204105 / kasztanowata / Sir Neel / Darco / Britney / Le Bon
   
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
1 ARIA (56) Jacek MURACZEWSKI 0 62,16  
   SP / POL / Klacz / 2009 (8) / 616009690190709 / kasztanowata / Candiavolo / Cantus / Akka / Aloube Z
   Rudiger Wassibauer / HorseTrans Jacek Muraczewski
LKS Cwał Poznań
1 ZILITE VD KATTEVENNEN Z (109) Rafał KRAJEWSKI 0 62,88  
   ZANG / BEL / Klacz / 2012 (5) / 056015Z55651212 / siwa / Zilverstar T / Berlin / Elite / Darco
   Spronken BVBA / Spronken BVBA
KJ Agro-Handel Śrem
1 LOCARNO (142) Katarzyna RUTKOWSKA 0 66,82  
   WESTF / GER / Wałach / 2013 (4) / DE441411229913 / ciemnogniada / Los Angeles / Light On / Country Lady / Conceicao
   Wolfgang Brinkmann / Katarzyna Rutkowska
St. J Baborówko
1 NOWIKA (39) Angelika OJCZENASZ 0 65,03  
   SP / POL / Klacz / 2012 (5) / 616009670073112 / ciemnogniada / Conte Grosso / Contendro / Nowanta / Nameless
   Joanna Łuczaj / Angelika Ojczenasz
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
1 LAMARCK (67) Marta DĄBROWSKA 0 61,66  
   HAN / GER / Wałach / 2008 (9) / DE431310901808 / gniada / Lord Pezi / Lacros / Dilana / Dinard L
   Michael Kramer / PHU Piotr Gadomski
KJ Lotus Poznań
1 COLOMBO (69) Karolina KOZAKIEWICZ (MJ.1996) 0 59,97  
   WESTF / GER / Wałach / 2009 (8) / DE441413067809 / gniada / Carambole / Cassini I / Apple / Sjapoo
   - / Kamila Świercz-Kozakiewicz
Harmony Club Poznań
1 GOTHA MK (124) Mściwoj KIECOŃ 0 62,54  
   OLD / GER / Klacz / 2012 (5) / DE418185003412 / gniada / Cartoon / Carthago / Glonora Z / Glorial
   Gestute Levitz / Rinaldi Kiecoń i Artur Moksiewicz
KJ Agro-Handel Śrem
1 CALISTO (131) Jan KUREK 0 62,50  
   SP / POL / Wałach / 2011 (6) / 616009610139011 / siwa / Empire / / Callie Z / Calvin Z
   Roman Barlik / Roman Barlik
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
1 BON ARCUS (164) Maria GŁOWACKA (MJ.1997) 0 62,08  
   MŁP / POL / Wałach / 2002 (15) / POL006540016202 / kasztanowata / Arcus / Cross / Bona / Cynik
   SK Ochaby / Włodzimierz Głowacki
LKS Cwał Poznań
1 COLUMBIA (52) Natalia OLECH 0 58,25  
   OLD / GER / Klacz / 2010 (7) / DE418181991110 / ciemnogniada / Carambole / Cassini I / F-Abigail / Ahorn Z
   Tamas Makay / Natalia Olech
Harmony Club Poznań
1 DIVA (181) Joanna SŁOMKA (MJ.1998) 0 61,22  
   SP / POL / Klacz / 2010 (7) / 616009610106010 / gniada / Liberado / Libertino / Dracena / Granilli S
   Dariusz Misiak / Joanna Słomka
KJ Atrium Swarzędz
1 HOSTEL (105) Maja ŻYCKA (JM.2005) 0 64,46  
   SP / POL / Wałach / 2008 (9) / POL009640017108 / gniada / Viscount / Pythagoras / Hostella / Czad
   SK Nowielice / Dorota Życka
LKS Cwał Poznań
1 JJ AVICII (135) Wiktoria NIEDŹWIEDŹ (JM.2002) 0 60,98  
   ISH / IRL / Wałach / 2010 (7) / 372414005621354 / gniada / Oberon Van Fyandra D 09 / Concorde / Kilnamona Myway / Whitehall Bridge
   Deirdre Lusby / Jarosław Niedźwiedź
LKS Cwał Poznań
1 HOSTEL (105) Maja ŻYCKA (JM.2005) 0 58,45  
   SP / POL / Wałach / 2008 (9) / POL009640017108 / gniada / Viscount / Pythagoras / Hostella / Czad
   SK Nowielice / Dorota Życka
LKS Cwał Poznań
1 ANTARI (168) Daria KOBIERNIK 0 60,08  
   WLKP / POL / Klacz / 2010 (7) / 616007680091310 / gniada / Contendor / Contendro / Adara / Piramidon
   Aleksandra Klamecka / Alina Dudek
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
1 KORWETA (122) Marcin WESOŁY 0 61,53  
   SP / POL / Klacz / 2009 (8) / POL007610088409 / gniada / Faust Z / Furioso II / Kariateda / Teksas
   Ewa Rajczakowska / Jakub Saroski
Posadowskie TJ
1 CORDESSO (65) Borys KRAMER 0 64,77  
   WESTF / GER / ogier / 2013 (4) / 441411169213 / gniada / Cordess / Clinton / Cleine Queena / Cristallo I
   
KJ Sokół Damasławek
1 BLACK & WHITE 3 (156) Łukasz BRZÓSKA 0 60,71  
   HOL / GER / Wałach / 2011 (6) / DE421000268311 / kara / Cosido / Cosimo / Natalie IX / Concerto II
   - / Marek Perz i Tomasz Bartkowiak
KJ Abrasives Group
1 MYLORD DARCO VD KATTEVENNEN Z (110) Rafał KRAJEWSKI 0 61,95  
   ZANG / BEL / Wałach / 2012 (5) / 056015Z55799512 / siwa / Mylord Carthago / Carthago Z / Etoile / Darco
   Spronken BVBA / Spronken BVBA
KJ Agro-Handel Śrem
1 CAHIR (103) Julia JABŁOŃSKA (JM.2005) 0 59,14  
   OLD / GER / Ogier / 2009 (8) / DE418180685309 / kara / Crawford M / Corrado I / Quiz Fire / Quidams Rubin
   Zuchthof Zelichow / RJT Sp. z o. o.
JUKS Mieczewo
30 CONCERTO (106) Marcin BĘTKOWSKI 1 67,55  
   KWPN / NED / Wałach / 2008 (9) / 528003000709359 / gniada / Vittorio / Calippo / Nefine / Calvados
   
JKS Fer Więckowice
30 CASSTIEL KAMA (20) Oliwia GNIADEK (JM.2002) 1 69,90  
   SP / POL / Wałach / 2010 (7) / 616009640079910 / kara / Cassini Kama / Cassini I / Nerma / Cantanis
   Jan Kuśmierkowski / Grzegorz Gniadek
bpk
32 QUICK BARNETTO (155) Łukasz BRZÓSKA 4 59,76  
   WEST / GER / Wałach / 2011 (6) / DE441410604211 / gniada / Quick Fire / Quintero / Polydora / Polydor
   - / Gabriel Waszkiewicz
KJ Abrasives Group
32 URIELLE (186) Mich?le VAN DEN KROONENBERG (J.2000) 4 60,75  
   SP / POL / Klacz / 2005 (12) / POL009610141605 / gniada / Silvio I / Sandro / Ulissa H / Korandosj
   Stanisław Jóźwiakowski / Stanisław Jóźwiakowski
KJ Sokół Damasławek
32 CONCERTO (106) Oliwia TAUCHERT (JM.2003) 4 60,15  
   KWPN / NED / Wałach / 2008 (9) / 528003000709359 / gniada / Vittorio / Calippo / Nefine / Calvados
   
St. J Baborówko
32 CASSIOPEIA (88) Maksymilian WECHTA 4 64,65  
   HOL / GER / Ogier / 2013 (4) / DE421000176213 / gniada / Casall / Caretino / Novell I / Corrado I
   - / Wechta Sp. z o. o.
KJ Wechta Rosnówko
32 LINDOR B (176) Natalia PACEWICZ (MJ.1997) 4 58,20  
   SP / POL / Wałach / 2007 (10) / 616009610302507 / kasztanowata / Rapsod / / Laurine Du Libaire / Diaman De L'Abbaye
   Łukasz Brzóska / Natalia Pacewicz
UKS Podkowa Moryń
32 LOCARNO (142) Katarzyna RUTKOWSKA 4 65,66  
   WESTF / GER / Wałach / 2013 (4) / DE441411229913 / ciemnogniada / Los Angeles / Light On / Country Lady / Conceicao
   Wolfgang Brinkmann / Katarzyna Rutkowska
St. J Baborówko
38 SZAMAN HIPPICA (42) Julia JABŁOŃSKA (JM.2005) 5 68,84  
   OLD / GER / Wałach / 2008 (9) / DE418182394908 / ciemnogniada / Stakatto / Spartan / takatto / Spartan
   
JUKS Mieczewo
38 CASSIOPEIA (88) Maksymilian WECHTA 5 68,00  
   HOL / GER / Ogier / 2013 (4) / DE421000176213 / gniada / Casall / Caretino / Novell I / Corrado I
   - / Wechta Sp. z o. o.
KJ Wechta Rosnówko
40 BIRKE K (95) Jan KUREK 8 57,13  
   SP / POL / Klacz / 2005 (12) / POL009610204105 / kasztanowata / Sir Neel / Darco / Britney / Le Bon
   
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
40 LINDOR B (176) Natalia PACEWICZ (MJ.1997) 8 59,39  
   SP / POL / Wałach / 2007 (10) / 616009610302507 / kasztanowata / Rapsod / / Laurine Du Libaire / Diaman De L'Abbaye
   Łukasz Brzóska / Natalia Pacewicz
UKS Podkowa Moryń
42 CORDESSO (65) Borys KRAMER 9 85,72  
   WESTF / GER / ogier / 2013 (4) / 441411169213 / gniada / Cordess / Clinton / Cleine Queena / Cristallo I
   
KJ Sokół Damasławek

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
100
Liczba przeszkód(Obstacles)
9
Liczba skoków(Jumps)
10
Dystans (m)
360
Tempo (m/min)
325
Norma czasu(Time allowed)
67 s
Startowało koni
42
Ukończyło koni
42
 
  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
  Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS, H112009-01)



 
Halowe Derby Poznania ZO1*/ZR

Poznań, 6-8.10.2017
Wydruk: 09-10-2017 09:29:56
3R/P/110
12:00 
(06-10-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS, H112009-01)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 3R / P/110 / Konkurs zwkły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
(Competition No: 3R / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Punkty Czas Nagroda
Prize
1 QUINTELLO (189) Paulina PIERZYŃSKA 0 51,46 300 PLN
   HOL / GER / Wałach / 2011 (6) / DE421000154811 / siwa / Quidam De Revel / Jalisco / Tonia I / Cassini I
   Juergen Hattebuhr / Paulina Pierzyńska
KJ Abrasives Group
2 QUICK BARNETTO (155) Łukasz BRZÓSKA 0 53,52 200 PLN
   WEST / GER / Wałach / 2011 (6) / DE441410604211 / gniada / Quick Fire / Quintero / Polydora / Polydor
   - / Gabriel Waszkiewicz
KJ Abrasives Group
3 GIOVVANI II KG (119) Marcin WESOŁY 0 53,53 100 PLN
   SP / POL / Wałach / 2010 (7) / 616009610116010 / ciemnogniada / Landor S / Landadel / Genewa KG / Campari M
   Grzegorz Komin / Karol Komin
Posadowskie TJ
4 ANNALOTTA N (113) Łukasz KRAJEWSKI 0 57,01  
   HOL / GER / Klacz / 2008 (9) / DE421000272108 / ciemnogniada / Lancer II / Landgraf I / Marcie / Contender
   Uwe Nilsson / Christiane Mohr
KJ Agro-Handel Śrem
5 COLUMBIA (52) Natalia OLECH 0 59,33  
   OLD / GER / Klacz / 2010 (7) / DE418181991110 / ciemnogniada / Carambole / Cassini I / F-Abigail / Ahorn Z
   Tamas Makay / Natalia Olech
Harmony Club Poznań
6 ARES (151) Matylda KASNER (J.2001) 0 60,58  
   WLKP / POL / Ogier / 2005 (12) / POL007530239205 / gniada / Cantanis / Cantus / Armila / Arak
   Henryk Eron / Karolina Wieckowska-Kasner
bpk
7 FOCUS (38) Angelika OJCZENASZ 0 60,72  
   OLD / POL / Ogier / 2012 (5) / DE418182536212 / kara / Fidiy Of Colors / Le Tot De Semilly / Nanette / Calido I
   Małgorzata i Tomasz Siergiej / Angelika Ojczenasz
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
8 COLOMBO (69) Karolina KOZAKIEWICZ (MJ.1996) 0 60,98  
   WESTF / GER / Wałach / 2009 (8) / DE441413067809 / gniada / Carambole / Cassini I / Apple / Sjapoo
   - / Kamila Świercz-Kozakiewicz
Harmony Club Poznań
9 CHIN ZANA (4) Julia PRZEŹDZIĘG (J.2000) 0 62,61  
   WESTF / NED / Klacz / 2011 (6) / DE441410823511 / kasztanowata / Chin Quin / Chin Chin / Acordia / Acord II
   - / Jan Zybała
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
10 LAMARCK (67) Marta DĄBROWSKA 0 62,63  
   HAN / GER / Wałach / 2008 (9) / DE431310901808 / gniada / Lord Pezi / Lacros / Dilana / Dinard L
   Michael Kramer / PHU Piotr Gadomski
KJ Lotus Poznań
11 ZIGGY VD KATTEVENNEN Z (114) Łukasz KRAJEWSKI 0 62,96  
   ZANG / BEL / Wałach / 2012 (5) / 056015Z55825112 / siwa / Zilverstar T / Berlin / Cheyenne Z / Carthago Z
   Spronken BVBA / Spronken BVBA
KJ Agro-Handel Śrem
12 BRANDY (185) Magda KAMIŃSKA 0 64,32  
   OLD / POL / Wałach / 2011 (6) / DE433332146211 / kasztanowata / Burberry / Balou Du Rouet / Melody M / Castiglione L
   Magda Kamińska / Magda Kamińska
KJ Avanti Opole
13 ODESSA PROFI (120) Mściwoj KIECOŃ 0 64,38  
   SP / POL / Klacz / 2011 (6) / 616009540003311 / gniada / Vandamme / Guidam / Orgia Profi / Ramstein
   Leszek Szczykała / Lidia Bieniek
KJ Agro-Handel Śrem
14 WOODY (17) Maria KOSMALEWICZ (J.2001) 0 65,68  
   SP / POL / Wałach / 2005 (12) / POL009540080305 / kasztanowata / Erebus / Contender / Whoopy / Weinberg
   Władysław Giza / Ewa Błada-Kosmalewicz
JKS Fer Więckowice
15 CAHIR (103) Julia JABŁOŃSKA (JM.2005) 0 65,76  
   OLD / GER / Ogier / 2009 (8) / DE418180685309 / kara / Crawford M / Corrado I / Quiz Fire / Quidams Rubin
   Zuchthof Zelichow / RJT Sp. z o. o.
JUKS Mieczewo
16 CATOKIS (48) Jan KUREK 0 65,80  
   SP / POL / Wałach / 2010 (7) / 616009640015410 / gniada / Catoki / Cambridge / Ina IV / Lesanto
   - / Waldemar Gaca
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
17 CALISTO (131) Jan KUREK 0 66,10  
   SP / POL / Wałach / 2011 (6) / 616009610139011 / siwa / Empire / / Callie Z / Calvin Z
   Roman Barlik / Roman Barlik
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
18 MYLORD DARCO VD KATTEVENNEN Z (110) Rafał KRAJEWSKI 0 66,14  
   ZANG / BEL / Wałach / 2012 (5) / 056015Z55799512 / siwa / Mylord Carthago / Carthago Z / Etoile / Darco
   Spronken BVBA / Spronken BVBA
KJ Agro-Handel Śrem
19 ZILITE VD KATTEVENNEN Z (109) Rafał KRAJEWSKI 0 66,76  
   ZANG / BEL / Klacz / 2012 (5) / 056015Z55651212 / siwa / Zilverstar T / Berlin / Elite / Darco
   Spronken BVBA / Spronken BVBA
KJ Agro-Handel Śrem
20 COUNTDOWN (91) Małgorzata KOSZUCKA 0 67,19  
   HOL / GER / Ogier / 2012 (5) / DE421000212412 / gniada / Canstakko / Canturo / Lea III / Acobat II
   - / Wechta Sp. z o. o.
KJ Wechta Rosnówko
21 CASSTIEL KAMA (20) Oliwia GNIADEK (JM.2002) 0 67,78  
   SP / POL / Wałach / 2010 (7) / 616009640079910 / kara / Cassini Kama / Cassini I / Nerma / Cantanis
   Jan Kuśmierkowski / Grzegorz Gniadek
bpk
22 JAKADI NON STOP (64) Borys KRAMER 0 68,28  
   BWP / BEL / G / 2009 (8) / 056002W00290295 / Bay / Non Stop / Darco / Orchidee Van Wittenstein / Ani
   Raymond Theewissen / Natalia Czernik
KJ Sokół Damasławek
23 HOLLISTER (157) Łukasz WASILEWSKI 0 68,40  
   KWPN / NED / Wałach / 2012 (5) / 528003201200365 / gniada / Charisma / Stakkato / Ciranka H / Lord Z /Lux Z
   - / Łukasz Wasilewski i Bogna Sąsiadek
KJ Canex Dog Przybyszewo
24 NOWIKA (39) Angelika OJCZENASZ 0 69,17  
   SP / POL / Klacz / 2012 (5) / 616009670073112 / ciemnogniada / Conte Grosso / Contendro / Nowanta / Nameless
   Joanna Łuczaj / Angelika Ojczenasz
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
25 CICERO Z (107) Marcin BĘTKOWSKI 0 70,32  
   Niem. Sport. / GER / Wałach / 2010 (7) / DE498560045210 / siwa / nn / nn / nn / nn
   - / RJT Sp. z o. o.
JKS Fer Więckowice
26 CLAYTMAN (92) Małgorzata KOSZUCKA 0 70,52  
   HOL / POL / Ogier / 2012 (5) / DE421000188512 / siwa / Canturo / Cantus / Luzie II / Lordano
   Hansen Johannes / Wechta Sp. z o. o.
KJ Wechta Rosnówko
27 BLACK & WHITE 3 (156) Łukasz BRZÓSKA 4 54,76  
   HOL / GER / Wałach / 2011 (6) / DE421000268311 / kara / Cosido / Cosimo / Natalie IX / Concerto II
   - / Marek Perz i Tomasz Bartkowiak
KJ Abrasives Group
28 GRANDE DIVA (78) Michał PRZYBECKI 4 59,06  
   KWPN / NED / Klacz / 2011 (6) / 528003201100163 / gniada / Canstakko / Canturo / Diva / Sandro Boy
   J.H.M. Evers / Michałówka Sp. z o. o.
KJ Michałówka
29 SHOUPPY VD KATTEVENNEN Z (115) Łukasz KRAJEWSKI 4 60,28  
   ZANG / BEL / Wałach / 2012 (5) / 056015z55799412 / kasztanowata / Shouppydam Des Horts / Qiudam De Revel / Etoile / Darco
   Spronken BVBA / Spronken BVBA
KJ Agro-Handel Śrem
30 FIOYALINE (57) Martyna KOWALAK (MJ.1998) 4 61,21  
   KWPN / NED / Klacz / 2010 (7) / 528003201012130 / siwa / Gentle-S D'90 / Capitol I / Ioyaline / Waterman
   Nieuwenhuis Bemiddeling & Beheer B.V. / Jacek Kowalak
LKS Cwał Poznań
31 KORWETA (122) Marcin WESOŁY 4 61,35  
   SP / POL / Klacz / 2009 (8) / POL007610088409 / gniada / Faust Z / Furioso II / Kariateda / Teksas
   Ewa Rajczakowska / Jakub Saroski
Posadowskie TJ
32 ARIA (56) Jacek MURACZEWSKI 4 63,44  
   SP / POL / Klacz / 2009 (8) / 616009690190709 / kasztanowata / Candiavolo / Cantus / Akka / Aloube Z
   Rudiger Wassibauer / HorseTrans Jacek Muraczewski
LKS Cwał Poznań
33 PLEJADA (179) Filip LASKOWSKI 4 68,01  
   WLKP / POL / Klacz / 2008 (9) / 616007610262808 / siwa / Mistar / Mazzel / Pasja / Inblanco
   Marcin Grzeszczyk / Wiesław Laskowski
LKJ Abaria Iwno
34 ORLANDO B (96) Bartosz CZAPRAŃSKI 4 70,17  
   SP / POL / Ogier / 2011 (6) / 616009610245311 / kasztanowata / Jaguar Mail / Hand In Glove / Orane Du Libaire / Quatoubet Du Rouet
   
KJ Agro-Handel Śrem
35 BON ARCUS (164) Maria GŁOWACKA (MJ.1997) 8 60,44  
   MŁP / POL / Wałach / 2002 (15) / POL006540016202 / kasztanowata / Arcus / Cross / Bona / Cynik
   SK Ochaby / Włodzimierz Głowacki
LKS Cwał Poznań
36 GOTHA MK (124) Mściwoj KIECOŃ 8 65,47  
   OLD / GER / Klacz / 2012 (5) / DE418185003412 / gniada / Cartoon / Carthago / Glonora Z / Glorial
   Gestute Levitz / Rinaldi Kiecoń i Artur Moksiewicz
KJ Agro-Handel Śrem
37 ANTARI (168) Daria KOBIERNIK 8 65,98  
   WLKP / POL / Klacz / 2010 (7) / 616007680091310 / gniada / Contendor / Contendro / Adara / Piramidon
   Aleksandra Klamecka / Alina Dudek
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
38 JJ AVICII (135) Wiktoria NIEDŹWIEDŹ (JM.2002) 11 82,02  
   ISH / IRL / Wałach / 2010 (7) / 372414005621354 / gniada / Oberon Van Fyandra D 09 / Concorde / Kilnamona Myway / Whitehall Bridge
   Deirdre Lusby / Jarosław Niedźwiedź
LKS Cwał Poznań
39 MARKO (34) Szymon STASIAK (MJ.1998) 12 55,85  
   SP / POL / Wałach / 2012 (5) / 616009610167112 / gniada / Liberado / Libertino / Macciavella / Profit
   Marek Strzyż / Marek Strzyż
KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
40 DIVA (181) Joanna SŁOMKA (MJ.1998) 16 60,27  
   SP / POL / Klacz / 2010 (7) / 616009610106010 / gniada / Liberado / Libertino / Dracena / Granilli S
   Dariusz Misiak / Joanna Słomka
KJ Atrium Swarzędz

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
110
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
11
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu(Time allowed)
74 s
Startowało koni
40
Ukończyło koni
40
 
  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
  Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS, H112009-01)



 
Halowe Derby Poznania ZO1*/ZR

Poznań, 6-8.10.2017
Wydruk: 09-10-2017 09:29:59
1/N/120
14:00 
(06-10-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS, H112009-01)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 1 / N/120 / Mała Runda - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
(Competition No: 1 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Punkty Czas Nagroda
Prize
1 CARJONKER (163) Łukasz BRZÓSKA 0 49,90 300 PLN
   SP / POL / Ogier / 2005 (12) / POL009610094605 / gniada / Landjonker S / Landjonker / Carmen / Nurjev
   Edward Suszek / Edward Suszek
KJ Abrasives Group
2 ANNALOTTA N (113) Łukasz KRAJEWSKI 0 52,25 200 PLN
   HOL / GER / Klacz / 2008 (9) / DE421000272108 / ciemnogniada / Lancer II / Landgraf I / Marcie / Contender
   Uwe Nilsson / Christiane Mohr
KJ Agro-Handel Śrem
3 WOODY (17) Maria KOSMALEWICZ (J.2001) 0 52,79 150 PLN
   SP / POL / Wałach / 2005 (12) / POL009540080305 / kasztanowata / Erebus / Contender / Whoopy / Weinberg
   Władysław Giza / Ewa Błada-Kosmalewicz
JKS Fer Więckowice
4 PTYŚ (132) Jan KUREK 0 54,38 100 PLN
   SP / POL / Wałach / 2006 (11) / POL009530160006 / kasztanowata / Song / Elmero / Plamka /
   
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
5 DREAMY M (184) Magda KAMIŃSKA 0 54,47 50 PLN
   SP / POL / Klacz / 2000 (17) / 616999540162510 / gniada / nn / nn / nn / nn
   Magda Kamińska / Magda Kamińska
KJ Avanti Opole
6 HIMALAJUS (40) Angelika OJCZENASZ 0 54,73 50 PLN
   TRAK / LTU / Wałach / 2004 (13) / LTU002520135504 / kasztanowata / Komfortas / Fordas / Huana / Verdenas
   - / Angelika Ojczenasz
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
7 QUINTELLO (189) Paulina PIERZYŃSKA 0 56,98 50 PLN
   HOL / GER / Wałach / 2011 (6) / DE421000154811 / siwa / Quidam De Revel / Jalisco / Tonia I / Cassini I
   Juergen Hattebuhr / Paulina Pierzyńska
KJ Abrasives Group
8 FOCUS (38) Angelika OJCZENASZ 0 57,28 50 PLN
   OLD / POL / Ogier / 2012 (5) / DE418182536212 / kara / Fidiy Of Colors / Le Tot De Semilly / Nanette / Calido I
   Małgorzata i Tomasz Siergiej / Angelika Ojczenasz
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
9 ARES (151) Matylda KASNER (J.2001) 0 57,54 10 PLN
   WLKP / POL / Ogier / 2005 (12) / POL007530239205 / gniada / Cantanis / Cantus / Armila / Arak
   Henryk Eron / Karolina Wieckowska-Kasner
bpk
10 IDEAL GIRL (167) Daria KOBIERNIK 0 57,93 10 PLN
   WLKP / POL / Klacz / 2009 (8) / 616007680108809 / ciemnogniada / Contendor / Contender / Iluzja / Cisoń
   Daria Kobiernik / Daria Kobiernik
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
11 BIKKER K (125) Mściwoj KIECOŃ 0 58,45 10 PLN
   KWPN / NED / Wałach / 2006 (11) / 5280030612535 / gniada / Taloubet K / Galoubet A / Abikker / Recruut
   - / Klaver Kess
KJ Agro-Handel Śrem
12 ZIGGY VD KATTEVENNEN Z (114) Łukasz KRAJEWSKI 0 60,46 10 PLN
   ZANG / BEL / Wałach / 2012 (5) / 056015Z55825112 / siwa / Zilverstar T / Berlin / Cheyenne Z / Carthago Z
   Spronken BVBA / Spronken BVBA
KJ Agro-Handel Śrem
13 SHOUPPY VD KATTEVENNEN Z (115) Łukasz KRAJEWSKI 0 61,26 10 PLN
   ZANG / BEL / Wałach / 2012 (5) / 056015z55799412 / kasztanowata / Shouppydam Des Horts / Qiudam De Revel / Etoile / Darco
   Spronken BVBA / Spronken BVBA
KJ Agro-Handel Śrem
14 BRANDY (185) Magda KAMIŃSKA 0 61,37  
   OLD / POL / Wałach / 2011 (6) / DE433332146211 / kasztanowata / Burberry / Balou Du Rouet / Melody M / Castiglione L
   Magda Kamińska / Magda Kamińska
KJ Avanti Opole
15 E-ACTION B (108) Marcin BĘTKOWSKI 0 61,67  
   KWPN / NED / Klacz / 2009 (8) / 528003200914363 / gniada / Action-Breaker / Heartbreaker / Oderna / Animo
   - / Jan Vinckier
JKS Fer Więckowice
16 CLEAR CARETINA (87) Maksymilian WECHTA 0 63,24  
   HOL / POL / Klacz / 2011 (6) / DE421000064911 / gniada / Caretino / Caletto / Zita XVI / Clearway
   Hollm Egbert / Wechta Sp. z o. o.
KJ Wechta Rosnówko
17 CASCARETTO (19) Marcin BĘTKOWSKI 0 64,86  
   OLD / POL / Ogier / 2009 (8) / DE418180685109 / gniada / Cascari / Cassini I / Havima / Nurjev
   Małgorzata &Tomasz Siergiej / Marta Dąbrowska
JKS Fer Więckowice
18 CICERO Z (107) Marcin BĘTKOWSKI 0 64,91  
   Niem. Sport. / GER / Wałach / 2010 (7) / DE498560045210 / siwa / nn / nn / nn / nn
   - / RJT Sp. z o. o.
JKS Fer Więckowice
19 CASPER XXI (18) Marcin BĘTKOWSKI 0 65,13  
   KWPN / NED / Wałach / 2007 (10) / 528003000709360 / kasztanowata / Unitar / Voltaire / Vita Triple "R" / Orion Fortuma
   Muff Werner / Muff Werner
JKS Fer Więckowice
20 CLUSEO (112) Rafał KRAJEWSKI 0 66,30  
   OLD / GER / Wałach / 2009 (8) / DE433331675109 / siwa / Clerway / Capitol I / Loreana BK / Le Primeur
   Kai Baumgartner / Klaus Bunger
KJ Agro-Handel Śrem
21 CALLIHALL (93) Małgorzata KOSZUCKA 0 66,88  
   HOL / GER / Ogier / 2012 (5) / DE421000130512 / ciemnogniada / Casall / Caretino / Malve I / Heraldik
   - / Wechta Sp. z o. o.
KJ Wechta Rosnówko
22 GREATEST (195) Marcin BĘTKOWSKI 0 67,16  
   KWPN / NED / Wałach / 2011 (6) / 528003201108944 / gniada / Biscayo / Contendro I / nn / Quidam De Revel
   J. Van Kooten BV / Wanda Szmyt
JKS Fer Więckowice
23 LINUS 217 (116) Łukasz KRAJEWSKI 4 52,50  
   REN / GER / Wałach / 2006 (11) / DE443430466906 / kasztanowata / Lord Lancer / Lancer II / Granni Smith / Grannus
   Tobias Schult / Bayer Baum
KJ Agro-Handel Śrem
24 MAIK K (130) Jan KUREK 4 53,14  
   SP / POL / Klacz / 2009 (8) / 616009610201809 / siwa / Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet / Maja VH Scheef Kasteel / k. Zostara 56
   Franciszek Kurek / Robert Pięta
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
25 AUGUST (161) Matylda MALEPSZY (JM.2003) 4 53,26  
   KWPN / NED / Wałach / 2005 (12) / 5280030503290 / gniada / Lupicor / Lux / Paulien / Karandasj
   - / Joanna Malepszy
KJ Agro-Handel Śrem
26 ODESSA PROFI (120) Mściwoj KIECOŃ 4 56,60  
   SP / POL / Klacz / 2011 (6) / 616009540003311 / gniada / Vandamme / Guidam / Orgia Profi / Ramstein
   Leszek Szczykała / Lidia Bieniek
KJ Agro-Handel Śrem
27 CALOTTA (150) Matylda KASNER (J.2001) 4 58,34  
   Niem. Sport. / DEU / Klacz / 2008 (9) / DE456570287608 / siwa / Calido / Cantus / Alizee / Acobat II
   Grit und Mario Schirrmann / Karolina Kasner
bpk
28 CZARDASZ (117) Łukasz KRAJEWSKI 4 58,89  
   SP / POL / Ogier / 2008 (9) / 616009610080108 / kasztanowata / Chellano`s Boy D Z / Chellano Z / Cerkwica / Wicher
   Wojciech Kędzierski / SO Gniezno
KJ Agro-Handel Śrem
29 COKOWAAH (111) Rafał KRAJEWSKI 4 59,67  
   HAN / GER / Klacz / 2010 (7) / DE43131677971 / kara / Corlensky G / Cornet Obolensky / Soraya / Singular Joter I
   Mundt Hartwig / Mundt Hartwig
KJ Agro-Handel Śrem
30 FREYA (81) Julia ZAGDAŃSKA (J.2001) 4 60,49  
   KWPN / NED / Klacz / 2010 (7) / 528003201003309 / gniada / Boss / Indoctro / Bon-Bon / Up To Date
   - / Andrzej Zagdański
KJ Stajnia Modelewscy
31 CATARINA 216 (172) Zofia DZIEWOLSKA 4 62,01  
   OLD / GER / Klacz / 2011 (6) / DE418184042811 / gniada / Cartoon / Carthago / Fatendra / For Edition
   Paul Schockemole / Patrycja Dziewolska
LKJ Abaria Iwno
32 CHIVAS (80) Marek MODELEWSKI 4 63,19  
   SP / POL / Wałach / 2011 (6) / - / siwa / Avero / / Coco Chanel /
   Anna Modelewska / Anna Modelewska
KJ Stajnia Modelewscy
33 CATTICK (58) Martin ROZYNEK (MJ.1998) 4 63,80  
   OS / GER / Wałach / 2011 (6) / DE418180107011 / ciemnogniada / Catoki's Cannon / Catoki / Lady Lewitz / Landfriese II
   - / Janusz Paprocki
KJ Profil Piła
34 QUADRIGA (86) Maksymilian WECHTA 4 64,11  
   HOL / GER / Klacz / 2011 (6) / DE421000026811 / gniada / Quadros / Quidam De Revel / Pivi / Carpaccio
   - / Wechta Sp. z o. o.
KJ Wechta Rosnówko
35 FIOYALINE (57) Martyna KOWALAK (MJ.1998) 4 71,06  
   KWPN / NED / Klacz / 2010 (7) / 528003201012130 / siwa / Gentle-S D'90 / Capitol I / Ioyaline / Waterman
   Nieuwenhuis Bemiddeling & Beheer B.V. / Jacek Kowalak
LKS Cwał Poznań
36 NARISCHA (171) Borys KRAMER 5 75,39  
   HOL / GER / Klacz / 2005 (12) / DE421000095105 / gniada / Nekton / Nimmerdor / Coriano / Contendro I / Linaro
   - / Borys Kramer
KJ Sokół Damasławek
37 DENTON (13) Szymon STASIAK (MJ.1998) 8 54,81  
   SP / POL / Wałach / 2011 (6) / 616009640003411 / gniada / Cento Sohn / Cento / Delimara / Turbud Quirinus
   SK Nowielice / Szymon Stasiak
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
38 PLEJADA (179) Filip LASKOWSKI 8 56,71  
   WLKP / POL / Klacz / 2008 (9) / 616007610262808 / siwa / Mistar / Mazzel / Pasja / Inblanco
   Marcin Grzeszczyk / Wiesław Laskowski
LKJ Abaria Iwno
39 CHIN ZANA (4) Julia PRZEŹDZIĘG (J.2000) 8 59,56  
   WESTF / NED / Klacz / 2011 (6) / DE441410823511 / kasztanowata / Chin Quin / Chin Chin / Acordia / Acord II
   - / Jan Zybała
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
40 ORLANDO B (96) Bartosz CZAPRAŃSKI 8 60,73  
   SP / POL / Ogier / 2011 (6) / 616009610245311 / kasztanowata / Jaguar Mail / Hand In Glove / Orane Du Libaire / Quatoubet Du Rouet
   
KJ Agro-Handel Śrem
41 LEGOLAS (59) Martin ROZYNEK (MJ.1998) 8 60,74  
   SP / POL / Wałach / 2007 (10) / 616009610223207 / gniada / Rasch (Rekrut) / Ramirado / Landfee I / Landcolt B
   Leszek Spytek / Grzegorz Spytek
KJ Profil Piła
42 OGANO'S BOY Z (63) Daria KOBIERNIK 8 63,45  
   ZANG / POL / Wałach / 2012 (5) / 056015Z55748312 / kasztanowata / Ogano Sitte / Darco / Damessa / Cajero
   Ireneusz Sławek / Ireneusz Sławek
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
43 QUENTIN Z (166) Daria KOBIERNIK 8 63,55  
   SP / POL / Ogier / 2011 (6) / 616009680021711 / gniada / Quamiro / Quidam De Revel / Zilandra / Marvel
   Daria Wachnowska / Daria Wachnowska
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
44 PUSZTA (5) Julia PRZEŹDZIĘG (J.2000) 8 67,40  
   SP / POL / Klacz / 2004 (13) / 616999670059104 / siwa / nn/nn / Polana / Arion
   SK Kietlów / Agnieszka Przeździęg
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
45 GOLDDIGGER GR (160) Bogna SĄSIADEK 9 76,62  
   KWPN / NED / Wałach / 2011 (6) / 528003201105112 / gniada / Tinka's Boy / Zuidpool / Zandgirl G / A Hold Up Premier
   - / Łukasz Wasilewski i Bogna Sąsiadek
KJ Canex Dog Przybyszewo
46 ROTEX II (15) Szymon STASIAK (MJ.1998) 9 77,35  
   SP / POL / Wałach / 2010 (7) / 616009530316310 / gniada / Nimroy B / Nimmerdor / Roksana / Sofix
   Ewa Janiak / Ewa Janiak
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
47 OTAMENDI (14) Szymon STASIAK (MJ.1998) 12 51,46  
   SP / POL / Klacz / 2011 (6) / 616009610099611 / gniada / Corrado Son / Corrado I / Oberża / Barbur
   Tomasz Pawlak / Konrad Stasiak
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
48 MARKO (34) Szymon STASIAK (MJ.1998) 16 55,86  
   SP / POL / Wałach / 2012 (5) / 616009610167112 / gniada / Liberado / Libertino / Macciavella / Profit
   Marek Strzyż / Marek Strzyż
KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
49 CHICA'S BOY Z (193) Karolina WALIGÓRSKA (MJ.1998) 20 56,52  
   ZANG / BEL / Wałach / 2006 (11) / Z546806 / ciemnogniada / Chicago I Z / Caretano Z / Namira Z / Nabab De Reve
   - / Małgorzata Waligórska
LKS Cwał Poznań

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
120
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
12
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu(Time allowed)
74 s
Startowało koni
49
Ukończyło koni
49
 
  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
  Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS, H112009-01)



 
Halowe Derby Poznania ZO1*/ZR

Poznań, 6-8.10.2017
Wydruk: 09-10-2017 09:30:03
2/C/130
16:15 
(06-10-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS, H112009-01)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 2 / C/130 / Średnia Runda - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
(Competition No: 2 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Punkty Czas Nagroda
Prize
1 HIMALAJUS (40) Angelika OJCZENASZ 0 55,03 650 PLN
   TRAK / LTU / Wałach / 2004 (13) / LTU002520135504 / kasztanowata / Komfortas / Fordas / Huana / Verdenas
   - / Angelika Ojczenasz
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2 DON JOUAN HBC (126) Mściwoj KIECOŃ 0 56,37 400 PLN
   KWPN / NED / Wałach / 2008 (9) / 528003000800474 / gniada / Cantos / Contender / Satosca / Kroongraaf
   - / Rinaldo Kiecoń
KJ Agro-Handel Śrem
3 FAUNA KG (121) Marcin WESOŁY 0 57,65 300 PLN
   SP / POL / Klacz / 2008 (9) / 616009610223508 / ciemnogniada / Vandamme / Guidam / Finezja KG / Fatma
   Grzegorz Komin / Karol Komin
Posadowskie TJ
4 NARISCHA (171) Borys KRAMER 0 64,34 200 PLN
   HOL / GER / Klacz / 2005 (12) / DE421000095105 / gniada / Nekton / Nimmerdor / Coriano / Contendro I / Linaro
   - / Borys Kramer
KJ Sokół Damasławek
6 NUMBER ONE 28 (196) Maksymilian WECHTA 0 64,88 100 PLN
   HOL / GER / Ogier / 2009 (8) / DE421000153509 / siwa / Numero Uno / Libero / Ilka IV / Corofino I
   - / Wechta Sp. z o. o.
KJ Wechta Rosnówko
7 CASPER XXI (18) Marcin BĘTKOWSKI 0 66,56 100 PLN
   KWPN / NED / Wałach / 2007 (10) / 528003000709360 / kasztanowata / Unitar / Voltaire / Vita Triple "R" / Orion Fortuma
   Muff Werner / Muff Werner
JKS Fer Więckowice
8 CZARDASZ (117) Łukasz KRAJEWSKI 0 66,67 100 PLN
   SP / POL / Ogier / 2008 (9) / 616009610080108 / kasztanowata / Chellano`s Boy D Z / Chellano Z / Cerkwica / Wicher
   Wojciech Kędzierski / SO Gniezno
KJ Agro-Handel Śrem
9 DIGISPORT SATISFACTION (123) Mściwoj KIECOŃ 0 70,72 100 PLN
   HAN / GER / Klacz / 2008 (9) / DE431310367508 / gniada / Stakkato Gold / Stakkato / Centa / Cento
   Marles Visscher / Jarosław Sekuła
KJ Agro-Handel Śrem
10 GREATEST (195) Marcin BĘTKOWSKI 0 71,07 25 PLN
   KWPN / NED / Wałach / 2011 (6) / 528003201108944 / gniada / Biscayo / Contendro I / nn / Quidam De Revel
   J. Van Kooten BV / Wanda Szmyt
JKS Fer Więckowice
11 BIKKER K (125) Mściwoj KIECOŃ 4 52,84 25 PLN
   KWPN / NED / Wałach / 2006 (11) / 5280030612535 / gniada / Taloubet K / Galoubet A / Abikker / Recruut
   - / Klaver Kess
KJ Agro-Handel Śrem
12 WODKA-POLKA (183) Magda KAMIŃSKA 4 54,17  
   HOL / GER / Klacz / 2006 (11) / DE421000087006 / gniada / Candillo / Cassini I / Perhaps / Coriander
   - / Józef Kamiński
KJ Avanti Opole
13 CASQUELL (41) Angelika OJCZENASZ 4 56,93  
   HOL / GER / Wałach / 2009 (8) / DE421000330709 / kasztanowata / Casall / Caretino / V-Nicoretta / Newton
   Małgorzata Siergiej / Angelika Ojczenasz
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
14 FREYA (81) Julia ZAGDAŃSKA (J.2001) 4 57,13  
   KWPN / NED / Klacz / 2010 (7) / 528003201003309 / gniada / Boss / Indoctro / Bon-Bon / Up To Date
   - / Andrzej Zagdański
KJ Stajnia Modelewscy
15 PUSZTA (5) Julia PRZEŹDZIĘG (J.2000) 4 57,31  
   SP / POL / Klacz / 2004 (13) / 616999670059104 / siwa / nn/nn / Polana / Arion
   SK Kietlów / Agnieszka Przeździęg
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
16 DENTON (13) Szymon STASIAK (MJ.1998) 4 60,21  
   SP / POL / Wałach / 2011 (6) / 616009640003411 / gniada / Cento Sohn / Cento / Delimara / Turbud Quirinus
   SK Nowielice / Szymon Stasiak
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
17 HENYA DE L'ESPOIR (118) Łukasz KRAJEWSKI 4 63,38  
   BWP / BEL / Klacz / 2007 (10) / BELW263735BWP / gniada / Cliff / Clearway / Carentia / Caretino
   Catherine Van Den Daele B-7910 Anwaing / Bajernbaum Grand Horse Baum Sp. J.
KJ Agro-Handel Śrem
18 MAIK K (130) Jan KUREK 4 68,18  
   SP / POL / Klacz / 2009 (8) / 616009610201809 / siwa / Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet / Maja VH Scheef Kasteel / k. Zostara 56
   Franciszek Kurek / Robert Pięta
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
19 QUE SERANDO (182) Magda KAMIŃSKA 4 69,54  
   OLD / GER / Wałach / 2005 (12) / DE433330387505 / kasztanowata / Quidam`s Rubin / Quidam de Revel / Arilena / Sandro
   - / Magda Kamińska
KJ Avanti Opole
20 LEGOLAS (59) Martin ROZYNEK (MJ.1998) 4 73,11  
   SP / POL / Wałach / 2007 (10) / 616009610223207 / gniada / Rasch (Rekrut) / Ramirado / Landfee I / Landcolt B
   Leszek Spytek / Grzegorz Spytek
KJ Profil Piła
21 CATARINA 216 (172) Zofia DZIEWOLSKA 4 74,46  
   OLD / GER / Klacz / 2011 (6) / DE418184042811 / gniada / Cartoon / Carthago / Fatendra / For Edition
   Paul Schockemole / Patrycja Dziewolska
LKJ Abaria Iwno
22 LINUS 217 (116) Łukasz KRAJEWSKI 8 62,89  
   REN / GER / Wałach / 2006 (11) / DE443430466906 / kasztanowata / Lord Lancer / Lancer II / Granni Smith / Grannus
   Tobias Schult / Bayer Baum
KJ Agro-Handel Śrem
23 E-ACTION B (108) Marcin BĘTKOWSKI 8 64,39  
   KWPN / NED / Klacz / 2009 (8) / 528003200914363 / gniada / Action-Breaker / Heartbreaker / Oderna / Animo
   - / Jan Vinckier
JKS Fer Więckowice
24 COKOWAAH (111) Rafał KRAJEWSKI 8 65,12  
   HAN / GER / Klacz / 2010 (7) / DE43131677971 / kara / Corlensky G / Cornet Obolensky / Soraya / Singular Joter I
   Mundt Hartwig / Mundt Hartwig
KJ Agro-Handel Śrem
25 CLUSEO (112) Rafał KRAJEWSKI 8 69,38  
   OLD / GER / Wałach / 2009 (8) / DE433331675109 / siwa / Clerway / Capitol I / Loreana BK / Le Primeur
   Kai Baumgartner / Klaus Bunger
KJ Agro-Handel Śrem
26 WALKOVER (82) Patryk MODELEWSKI (J.1999) 13 79,18  
   MŁP / POL / Wałach / 2006 (11) / 616006690025706 / kasztanowata / Rashim / Milczan / Walkiria / El Donald
   SK Prudnik / Anna i Marek Modelewscy
KJ Stajnia Modelewscy
27 MATRIX (8) Marcin WESOŁY 16 61,79  
   WLKP / POL / Wałach / 2003 (14) / POL007611058003 / ciemnogniada / Richebourg / Bayard D'Elle / Masira / Orkisz
   - / Agnieszka Majka
Posadowskie TJ
28 OTAMENDI (14) Szymon STASIAK (MJ.1998) 16 64,67  
   SP / POL / Klacz / 2011 (6) / 616009610099611 / gniada / Corrado Son / Corrado I / Oberża / Barbur
   Tomasz Pawlak / Konrad Stasiak
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
29 ROTEX II (15) Szymon STASIAK (MJ.1998) 16 66,53  
   SP / POL / Wałach / 2010 (7) / 616009530316310 / gniada / Nimroy B / Nimmerdor / Roksana / Sofix
   Ewa Janiak / Ewa Janiak
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
30 QUICKLENSKY (191) Łukasz BRZÓSKA 16 66,69  
   WESTF / GER / Wałach / 2011 (6) / DE441410603511 / gniada / Quick Fire / Quintero / Cornetta / Cornet Obolensky
   Wolfgang Brinkmann / Anna Słodkiewicz
KJ Abrasives Group
31 FIBONACCI S (90) Małgorzata KOSZUCKA 18 81,13  
   WURT / GER / Ogier / 2011 (6) / DE473730145511 / gniada / Flipper D'Elle / Double Espoir / Cita II / Candillo
   - / Wechta Sp. z o. o.
KJ Wechta Rosnówko
32 CATTICK (58) Martin ROZYNEK (MJ.1998) 21 78,50  
   OS / GER / Wałach / 2011 (6) / DE418180107011 / ciemnogniada / Catoki's Cannon / Catoki / Lady Lewitz / Landfriese II
   - / Janusz Paprocki
KJ Profil Piła
  FLEUR (190) Łukasz BRZÓSKA REZ    
   KWPN / GER / Klacz / 2010 (7) / 528003201006879 / kasztanowata / Lys Rouge / Lys de Darmen / Ziezo / Seinman
   - / Tomasz Bartkowiak i Marek Perz
KJ Abrasives Group
  GOLDDIGGER GR (160) Łukasz WASILEWSKI REZ    
   KWPN / NED / Wałach / 2011 (6) / 528003201105112 / gniada / Tinka's Boy / Zuidpool / Zandgirl G / A Hold Up Premier
   - / Łukasz Wasilewski i Bogna Sąsiadek
KJ Canex Dog Przybyszewo

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
130
Liczba przeszkód(Obstacles)
11
Liczba skoków(Jumps)
13
Dystans (m)
410
Tempo (m/min)
325
Norma czasu(Time allowed)
76 s
Startowało koni
33
Ukończyło koni
31
 
  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
  Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS, H112009-01)



 
Halowe Derby Poznania ZO1*/ZR

Poznań, 6-8.10.2017
Wydruk: 09-10-2017 09:30:06
3/CC/140
18:00 
(06-10-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS, H112009-01)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 3 / CC/140 / Duża Runda - konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 140 cm)
(Competition No: 3 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I Faza II Faza Nagroda
Prize
Punkty Czas Punkty Czas
1 DIGISPORT SATISFACTION (123) Mściwoj KIECOŃ 0 52,67 0 27,49 1000 PLN
   HAN / GER / Klacz / 2008 (9) / DE431310367508 / gniada / Stakkato Gold / Stakkato / Centa / Cento
   Marles Visscher / Jarosław Sekuła
KJ Agro-Handel Śrem
2 LA CASA (55) Łukasz PIKSA 0 51,25 0 28,30 600 PLN
   SP / POL / Klacz / 2009 (8) / 616009510414609 / gniada / Clinton / Corrado I / La Paloma / Palegro
   
LKS Cwał Poznań
3 CASQUELL (41) Angelika OJCZENASZ 0 46,19 0 28,44 450 PLN
   HOL / GER / Wałach / 2009 (8) / DE421000330709 / kasztanowata / Casall / Caretino / V-Nicoretta / Newton
   Małgorzata Siergiej / Angelika Ojczenasz
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
4 LA CALIDAD (83) Maksymilian WECHTA 0 51,18 0 29,38 300 PLN
   HOL / GER / Ogier / 2008 (9) / DE421000019208 / siwa / Lancer II / Landgraf I / Uganda VIII / Cassini I
   - / Wechta Sp. z o. o.
KJ Wechta Rosnówko
5 CASALLETTO (192) Łukasz BRZÓSKA 0 48,85 0 31,44 150 PLN
   HOL / GER / Wałach / 2010 (7) / DE421000133710 / gniada / Casquetto / Casall / Utopia IX / Caretino
   - / Anna Słodkiewicz
KJ Abrasives Group
6 LUCKY HORSE (54) Łukasz PIKSA 0 51,23 0 32,19 150 PLN
   WLKP / POL / Wałach / 2008 (9) / POL009640075208 / ciemnogniada / Bajou Du Ruet / Baloubet Du Rouet / Layla A / Le Cou Cou
   
LKS Cwał Poznań
7 QUE SERANDO (182) Magda KAMIŃSKA 0 51,62 0 35,32 150 PLN
   OLD / GER / Wałach / 2005 (12) / DE433330387505 / kasztanowata / Quidam`s Rubin / Quidam de Revel / Arilena / Sandro
   - / Magda Kamińska
KJ Avanti Opole
8 HEROS (162) Łukasz BRZÓSKA 0 47,97 4 26,43 150 PLN
   SP / POL / Ogier / 2007 (10) / POL009610128007 / gniada / Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet / Hipnoza / Cantanis
   Paweł Stasiak / Edward Suszek
KJ Abrasives Group
9 EL QUANDO (159) Łukasz WASILEWSKI 0 48,94 4 42,99  
   KWPN / NED / Wałach / 2009 (8) / 528003200910734 / gniada / Carthino Z / Carthago / Bella Viona / Quantum
   - / Łukasz Wasilewski i Bogna Sąsiadek
KJ Canex Dog Przybyszewo
10 QUINTMAN (85) Maksymilian WECHTA 0 50,47 9 43,32  
   HOL / GER / Ogier / 2009 (8) / DE421000317909 / ciemnogniada / Quintero / Quantum / Luzie II / Lordano
   - / Wechta Sp. z o. o.
KJ Wechta Rosnówko
11 HENYA DE L'ESPOIR (118) Łukasz KRAJEWSKI 0 49,10 12 58,07  
   BWP / BEL / Klacz / 2007 (10) / BELW263735BWP / gniada / Cliff / Clearway / Carentia / Caretino
   Catherine Van Den Daele B-7910 Anwaing / Bajernbaum Grand Horse Baum Sp. J.
KJ Agro-Handel Śrem
12 QUINTUS 93 (89) Małgorzata KOSZUCKA 4 48,26      
   HOL / GER / Ogier / 2006 (11) / DE421000114906 / siwa / Quinar / Quidam De Revel / Grande Nation / Capitol I
   - / Wechta Sp. z o. o.
KJ Wechta Rosnówko
13 CATOKI (60) Martin ROZYNEK (MJ.1998) 4 52,97      
   WESTF / POL / Wałach / 2009 (8) / DE441413011609 / gniada / Catoki / Cambridge / Coca Cola / Caretello B
   - / Przemysław Rozynek
KJ Profil Piła
14 DON JOUAN HBC (126) Mściwoj KIECOŃ 8 51,29      
   KWPN / NED / Wałach / 2008 (9) / 528003000800474 / gniada / Cantos / Contender / Satosca / Kroongraaf
   - / Rinaldo Kiecoń
KJ Agro-Handel Śrem
15 WALKOVER (82) Patryk MODELEWSKI (J.1999) 12 48,88      
   MŁP / POL / Wałach / 2006 (11) / 616006690025706 / kasztanowata / Rashim / Milczan / Walkiria / El Donald
   SK Prudnik / Anna i Marek Modelewscy
KJ Stajnia Modelewscy
16 CORJANO (158) Łukasz WASILEWSKI 19 68,87      
   HOL / NED / Wałach / 2010 (7) / DE421000513410 / ciemnogniada / Cornet Obolensky / Clinton / Utendra DS / Contendro I
   - / Łukasz Wasilewski i Bogna Sąsiadek
KJ Canex Dog Przybyszewo
  LANTINUS N (187) Jakub NOWACKI ELI        
   SP / POL / Wałach / 2009 (8) / 616009610090509 / gniada / Caretino K / Caretino / Larissa / Landfuerst
   Piotr Nowacki / Piotr Nowacki
KJ Jeziorki-Osieczna

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
140/140
Liczba przeszkód(Obstacles)
9/5
Liczba skoków(Jumps)
10/5
Dystans (m)
320/230
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu(Time allowed)
60/43 s
Startowało koni
17
Ukończyło koni
16
 
  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
  Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS, H112009-01)



 
Halowe Derby Poznania ZO1*/ZR

Poznań, 6-8.10.2017
Wydruk: 09-10-2017 09:30:08
4R/LL/90
08:00 
(07-10-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS, H112009-01)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 4R / LL/90 / Konkurs dokładności art. 238.1.1. (wys. 90 cm)
(Competition No: 4R / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Punkty Czas Nagroda
Prize
1 BIG BOSS BBZ (76) Filip KAPAŁA (MJ.1996) 0 53,76  
   HOL / NED / Wałach / 2012 (5) / - / kasztanowata / Big Star / Quick Star / -
   
KJ Abrasives Group
1 ANTARI (168) Alina DUDEK 0 68,69  
   WLKP / POL / Klacz / 2010 (7) / 616007680091310 / gniada / Contendor / Contendro / Adara / Piramidon
   Aleksandra Klamecka / Alina Dudek
St. KJ Kapriola
1 URIELLE (186) Mich?le VAN DEN KROONENBERG (J.2000) 0 56,18  
   SP / POL / Klacz / 2005 (12) / POL009610141605 / gniada / Silvio I / Sandro / Ulissa H / Korandosj
   Stanisław Jóźwiakowski / Stanisław Jóźwiakowski
KJ Sokół Damasławek
1 BOREASZ (45) Włodzimierz BORTLISZ 0 60,43  
   SP / POL / Wałach / 2012 (5) / - / ciemnogniada / Maaik / / Barwena /
   SK Pępowo / Wiesław Błażejewski
KS Centaurus
1 ANTAR (75) Filip WYSOCZAŃSKI (JM.2005) 0 61,26  
   Kuc Connemara / POL / Wałach / 2011 (6) / 616013670100611 / jelena / Ares / Fort Doolin / Antalya Borderi / O'Brien Du Chasnay
   Bogdan Jarząbek / Małgorzata Wysoczańska
KJ Michałówka
6 ANTARI (168) Alina DUDEK 1 71,29  
   WLKP / POL / Klacz / 2010 (7) / 616007680091310 / gniada / Contendor / Contendro / Adara / Piramidon
   Aleksandra Klamecka / Alina Dudek
St. KJ Kapriola
  ROZTERKA (44) Karolina GROCHOWIAK REZ    
   SP / POL / Klacz / 2012 (5) / - / siwa / Tjungske / / Rosaria /
   SK Racot / Maciej Błażejewski
KS Centaurus

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
90
Liczba przeszkód(Obstacles)
9
Liczba skoków(Jumps)
10
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
325
Norma czasu(Time allowed)
69 s
Startowało koni
7
Ukończyło koni
6
 
  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
  Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS, H112009-01)



 
Halowe Derby Poznania ZO1*/ZR

Poznań, 6-8.10.2017
Wydruk: 09-10-2017 09:30:10
5R/L/100
08:45 
(07-10-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS, H112009-01)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 5R / L/100 / Konkurs dokładności art. 238.1.1. (wys. 100 cm)
(Competition No: 5R / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Punkty Czas Nagroda
Prize
1 BOREASZ (45) Włodzimierz BORTLISZ 0 58,36  
   SP / POL / Wałach / 2012 (5) / - / ciemnogniada / Maaik / / Barwena /
   SK Pępowo / Wiesław Błażejewski
KS Centaurus
1 VERDI (127) Łukasz BRZÓSKA 0 61,14  
   WLKP / POL / Wałach / 2013 (4) / 616007681006213 / gniada / Czatran / Trachit / Wiena / Oder
   
KJ Abrasives Group
1 LACRIN (140) Joanna KRZYŻOSTANIAK 0 57,42  
   SP / POL / Klacz / 2013 (4) / 616009610084313 / gniada / Comandor / Contender / Loreen 73 / Caretino
   Dariusz Juszczak / Rafał Kiernikowski
KJ Leśna Podkowa Rychlik
1 LACRIN (140) Joanna KRZYŻOSTANIAK 0 58,47  
   SP / POL / Klacz / 2013 (4) / 616009610084313 / gniada / Comandor / Contender / Loreen 73 / Caretino
   Dariusz Juszczak / Rafał Kiernikowski
KJ Leśna Podkowa Rychlik
1 CASSIOPEIA (88) Maksymilian WECHTA 0 60,27  
   HOL / GER / Ogier / 2013 (4) / DE421000176213 / gniada / Casall / Caretino / Novell I / Corrado I
   - / Wechta Sp. z o. o.
KJ Wechta Rosnówko
1 LINDOR B (176) Natalia PACEWICZ (MJ.1997) 0 55,22  
   SP / POL / Wałach / 2007 (10) / 616009610302507 / kasztanowata / Rapsod / / Laurine Du Libaire / Diaman De L'Abbaye
   Łukasz Brzóska / Natalia Pacewicz
UKS Podkowa Moryń
1 CASSIOPEIA (88) Maksymilian WECHTA 0 59,73  
   HOL / GER / Ogier / 2013 (4) / DE421000176213 / gniada / Casall / Caretino / Novell I / Corrado I
   - / Wechta Sp. z o. o.
KJ Wechta Rosnówko
1 LINDOR B (176) Natalia PACEWICZ (MJ.1997) 0 53,66  
   SP / POL / Wałach / 2007 (10) / 616009610302507 / kasztanowata / Rapsod / / Laurine Du Libaire / Diaman De L'Abbaye
   Łukasz Brzóska / Natalia Pacewicz
UKS Podkowa Moryń
1 STAKATA (16) Rafał KRAJEWSKI 0 59,96  
   HAN / GER / Klacz / 2013 (4) / DE431314404413 / gniada / Stanley / Stakkato / Electra / Embassy I
   Hans-Henning Von Der Deckken / Rafał Krajewski
KJ Agro-Handel Śrem
1 HOSTEL (105) Maja ŻYCKA (JM.2005) 0 54,60  
   SP / POL / Wałach / 2008 (9) / POL009640017108 / gniada / Viscount / Pythagoras / Hostella / Czad
   SK Nowielice / Dorota Życka
LKS Cwał Poznań
1 KALINA (104) Roksana DANIELEWICZ 0 51,82  
   SP / POL / Klacz / 2012 (5) / - / ciemnogniada / Łyk Szampana / Emetyt / Kama / Czumen K
   Jarosław Borowiak / Joanna Dąbrowska
LKS Cwał Poznań
1 BIRKE K (95) Jan KUREK 0 54,99  
   SP / POL / Klacz / 2005 (12) / POL009610204105 / kasztanowata / Sir Neel / Darco / Britney / Le Bon
   
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
1 BIRKE K (95) Jan KUREK 0 53,16  
   SP / POL / Klacz / 2005 (12) / POL009610204105 / kasztanowata / Sir Neel / Darco / Britney / Le Bon
   
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
1 NICOLET 2 (12) Szymon STASIAK (MJ.1998) 0 58,94  
   WLKP / POL / Klacz / 2013 (4) / 616007610200513 / ciemnogniada / Chardonway L / Contender / Nirwana / Czumen K
   Daniel Kurzawa / Szymon Leboda
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
1 NICOLET 2 (12) Szymon STASIAK (MJ.1998) 0 58,99  
   WLKP / POL / Klacz / 2013 (4) / 616007610200513 / ciemnogniada / Chardonway L / Contender / Nirwana / Czumen K
   Daniel Kurzawa / Szymon Leboda
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
1 ELWIS (46) Włodzimierz BORTLISZ 0 64,55  
   SP / POL / Wałach / 2011 (6) / 616009680051311 / ciemnogniada / Le Mistral / Leuthen / Elektra / Bajou Du Rouet
   Wiesław Błażejewski / Wiesław Błażejewski
KS Centaurus
1 CHANTEL (141) Joanna KRZYŻOSTANIAK 0 58,19  
   WLKP / POL / Klacz / 2013 (4) / 616007610053013 / kasztanowata / Arktos / Geronimo / Cystyna / Robin
   Jakub Rogacki / Joanna Krzyżostaniak
KJ Leśna Podkowa Rychlik
1 CELIM (30) Wojciech KUKOWSKI 0 60,95  
   SP / POL / Wałach / 2008 (9) / POL999640077008 / gniada / nn / nn / Call Girl / Turbud Quirynus
   
bpk
1 GIOVVANI II KG (119) Marcin WESOŁY 0 60,43  
   SP / POL / Wałach / 2010 (7) / 616009610116010 / ciemnogniada / Landor S / Landadel / Genewa KG / Campari M
   Grzegorz Komin / Karol Komin
Posadowskie TJ
1 JJ AVICII (135) Wiktoria NIEDŹWIEDŹ (JM.2002) 0 52,89  
   ISH / IRL / Wałach / 2010 (7) / 372414005621354 / gniada / Oberon Van Fyandra D 09 / Concorde / Kilnamona Myway / Whitehall Bridge
   Deirdre Lusby / Jarosław Niedźwiedź
LKS Cwał Poznań
1 CARGO (154) Julia MALICKA (JM.2003) 0 48,55  
   HAN / POL / Wałach / 2005 (12) / DE431316567405 / gniada / Cashman / Contender / Glasnost / Gletscher
   Roman Roszkiewicz / Edyta Borkowska-Malicka
LKS Cwał Poznań
1 BON ARCUS (164) Maria GŁOWACKA (MJ.1997) 0 58,22  
   MŁP / POL / Wałach / 2002 (15) / POL006540016202 / kasztanowata / Arcus / Cross / Bona / Cynik
   SK Ochaby / Włodzimierz Głowacki
LKS Cwał Poznań
1 EDORAS (169) Kinga RYSZCZYŃSKA 0 53,47  
   WLKP / POL / Wałach / 2002 (15) / POL007611052502 / gniada / Caretino K / Caretino / Serenada / Talizman
   - / Karolina Kozłowska
LKS Cwał Poznań
1 LAJERO KG (174) Julia BRAND 0 48,16  
   SP / POL / Wałach / 2006 (11) / POL009610254206 / kasztanowata / Cajero / Caretino / Caletto II / Larysa K / Graf Top / Graf Grannus
   Grzegorz Komin / Julia Brand
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
1 TIRAMISU (175) Gabriela ZAPOTOCZNA 0 54,93  
   SP / POL / Wałach / 2004 (13) / POL009680054704 / gniada / Ludger / Laptop / Tzigane De Grand- Bevange / Turioso
   Sylwester Kosiński / Robert Zapotoczny
St. KJ Tradycja Siedlnica
1 WILIANA (194) Matylda Olga WRZOSEK (JM.2003) 0 51,57  
   SP / POL / Klacz / 2010 (7) / 616007520000310 / gniada / Landor / Lacatraz / Wizja / Cedrus
   Agnieszka Janus / Karolina Polasik-Wrzosek
KJ Miralex Jakubowo
1 GOTHA MK (124) Mściwoj KIECOŃ 0 58,58  
   OLD / GER / Klacz / 2012 (5) / DE418185003412 / gniada / Cartoon / Carthago / Glonora Z / Glorial
   Gestute Levitz / Rinaldi Kiecoń i Artur Moksiewicz
KJ Agro-Handel Śrem
1 LATISSIMUS (47) Włodzimierz BORTLISZ 0 57,85  
   SP / POL / Wałach / 2012 (5) / 616009670032412 / dereszowata / Chaltaire Z / Chellano / Liwia / Lenora
   Marta Banaśkiewicz / Maciej Błażejewski
KS Centaurus
1 LADY LUCK IV (37) Amelia OTLEWSKA (JM.2004) 0 45,75  
   KUC / IRL / Klacz / 2008 (9) / 372003006828190 / siwa / nn / nn / nn / nn
   - / Magdalena Otlewska
bpk
1 LOPIK'S APPIE (50) Agata DERDA (JM.2005) 0 57,93  
   New Forest Pony / POL / Wałach / 2005 (12) / 528018020051492 / gniada / Aladin / Molenaar's Golden King / Lopik's Willemien / Sweet Wiliam
   A. H. Hootsen / Krzysztof Derda
Pony Jumping Team Poznań
1 LIBERO A (199) Adam SZYMANKIEWICZ (J.2001) 0 61,59  
   HOL / GER / wałach / 2007 (10) / DE421000017907 / gniada / Larius W / Landgraf I / Lira II / Julio Mariner
   Hennings Detlef Hof Keller / Lesław Sarachmann
KJ CH Jaszkowo
32 URIELLE (186) Mich?le VAN DEN KROONENBERG (J.2000) 4 57,24  
   SP / POL / Klacz / 2005 (12) / POL009610141605 / gniada / Silvio I / Sandro / Ulissa H / Korandosj
   Stanisław Jóźwiakowski / Stanisław Jóźwiakowski
KJ Sokół Damasławek
32 STAKATA (16) Rafał KRAJEWSKI 4 59,26  
   HAN / GER / Klacz / 2013 (4) / DE431314404413 / gniada / Stanley / Stakkato / Electra / Embassy I
   Hans-Henning Von Der Deckken / Rafał Krajewski
KJ Agro-Handel Śrem
32 HOSTEL (105) Maja ŻYCKA (JM.2005) 4 54,73  
   SP / POL / Wałach / 2008 (9) / POL009640017108 / gniada / Viscount / Pythagoras / Hostella / Czad
   SK Nowielice / Dorota Życka
LKS Cwał Poznań
32 SESILA G (11) Wiktoria WALKIEWICZ (J.2001) 4 54,81  
   SP / POL / Klacz / 2009 (8) / 616009610123809 / gniada / World Star 4 / World Cup I / Sekstyna / Saphir
   Gościniak / Gościniak
Racocki KJ
32 SESILA G (11) Wiktoria WALKIEWICZ (J.2001) 4 54,49  
   SP / POL / Klacz / 2009 (8) / 616009610123809 / gniada / World Star 4 / World Cup I / Sekstyna / Saphir
   Gościniak / Gościniak
Racocki KJ
32 EMO (6) Mateusz KOWALCZYK 4 55,79  
   SP / POL / Wałach / 2012 (5) / - / gniada / Bolshoi / / Emocja /
   SK Dobrzyniewo / Julita Janusz
bpk
32 CHANTEL (141) Joanna KRZYŻOSTANIAK 4 57,53  
   WLKP / POL / Klacz / 2013 (4) / 616007610053013 / kasztanowata / Arktos / Geronimo / Cystyna / Robin
   Jakub Rogacki / Joanna Krzyżostaniak
KJ Leśna Podkowa Rychlik
32 LAMARCK (67) Marta DĄBROWSKA 4 57,15  
   HAN / GER / Wałach / 2008 (9) / DE431310901808 / gniada / Lord Pezi / Lacros / Dilana / Dinard L
   Michael Kramer / PHU Piotr Gadomski
KJ Lotus Poznań
32 KORWETA (122) Aleksandra SAROSKA (JM.2003) 4 55,39  
   SP / POL / Klacz / 2009 (8) / POL007610088409 / gniada / Faust Z / Furioso II / Kariateda / Teksas
   Ewa Rajczakowska / Jakub Saroski
bpk
32 CONSOTHO II (139) Joanna KRZYŻOSTANIAK 4 59,45  
   Niem. Sport. / GER / Wałach / 2012 (5) / DE456570099112 / gniada / Con Sherry / Contendro I / Lacrima / Lesotho
   Andreas Krentz / Rafał Kiernikowski
KJ Leśna Podkowa Rychlik
32 RAVEN (33) Anna WIĄCEK (J.2001) 4 51,72  
   WKPN / NED / Wałach / 2002 (15) / 009611193002 / gniada / Placido / Animo / Reonetty / Belmondo
   - / Marian Nickel
St. Grupy Nickel
32 BOLERO DUE (178) Julia JANKU (J.2000) 4 51,82  
   KUC / POL / Ogier / 2011 (6) / 616013610182011 / gniada / Bolero / Life And Liberty / Kimberley / nn
   Francesca Santoni / Julia Janku
KJ Ranczo Kołata
32 ARES (74) Filip WYSOCZAŃSKI (JM.2005) 4 55,55  
   Kuc Connemara / POL / Ogier / 2000 (17) / POL013670000900 / gniada / Fort Doolin / Rory Rudah / Antalya Bordei / O'Brien Du Chesnay
   Bogdan Jarząbek / Wysoczańska Małgorzata
KJ Michałówka
45 KWARTA (170) Magdalena SZYMAŃSKA (MJ.1997) 5 69,34  
   SP / POL / Klacz / 2006 (11) / POL009670113606 / ciemnogniada / Junior / / Karlina / Kwakier
   Majątek Ziemski "Niwa" / Małgorzata Szymańska
bpk
46 RAVEN (33) Anna WIĄCEK (J.2001) 7 77,52  
   WKPN / NED / Wałach / 2002 (15) / 009611193002 / gniada / Placido / Animo / Reonetty / Belmondo
   - / Marian Nickel
St. Grupy Nickel
47 LADY LUCK IV (37) Amelia OTLEWSKA (JM.2004) 8 59,42  
   KUC / IRL / Klacz / 2008 (9) / 372003006828190 / siwa / nn / nn / nn / nn
   - / Magdalena Otlewska
bpk
48 ELWIS (46) Włodzimierz BORTLISZ 19 94,62  
   SP / POL / Wałach / 2011 (6) / 616009680051311 / ciemnogniada / Le Mistral / Leuthen / Elektra / Bajou Du Rouet
   Wiesław Błażejewski / Wiesław Błażejewski
KS Centaurus
48 U-COFFI (49) Hanna ROMANKIEWICZ (JM.2002) 19 78,41  
   SP / POL / Klacz / 2006 (11) / 616009680048206 / gniada / Cantanis / Cantus / Ula / Common Grounds
   Anna Modelewska / Hanna Romankiewicz
KS Centaurus
50 CORRERO'S SON (128) Klaudia ROGOZIŃSKA (MJ.1998) 28 99,75  
   SP / POL / Wałach / 2007 (10) / 616009640109207 / siwa / Correro / Claudio / Itaka / Life And Liberty
   Sławomir Kalkowski / Elżbieta Rogozińska
St. KS KJK Szary Michałowice
  KWARTA (170) Magdalena SZYMAŃSKA (MJ.1997) ELI    
   SP / POL / Klacz / 2006 (11) / POL009670113606 / ciemnogniada / Junior / / Karlina / Kwakier
   Majątek Ziemski "Niwa" / Małgorzata Szymańska
bpk
  KALINA (104) Roksana DANIELEWICZ ELI    
   SP / POL / Klacz / 2012 (5) / - / ciemnogniada / Łyk Szampana / Emetyt / Kama / Czumen K
   Jarosław Borowiak / Joanna Dąbrowska
LKS Cwał Poznań
  CORRERO'S SON (128) Klaudia ROGOZIŃSKA (MJ.1998) ELI    
   SP / POL / Wałach / 2007 (10) / 616009640109207 / siwa / Correro / Claudio / Itaka / Life And Liberty
   Sławomir Kalkowski / Elżbieta Rogozińska
St. KS KJK Szary Michałowice
  U-COFFI (49) Hanna ROMANKIEWICZ (JM.2002) ELI    
   SP / POL / Klacz / 2006 (11) / 616009680048206 / gniada / Cantanis / Cantus / Ula / Common Grounds
   Anna Modelewska / Hanna Romankiewicz
KS Centaurus

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
100
Liczba przeszkód(Obstacles)
9
Liczba skoków(Jumps)
10
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
325
Norma czasu(Time allowed)
69 s
Startowało koni
54
Ukończyło koni
50
 
  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
  Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS, H112009-01)



 
Halowe Derby Poznania ZO1*/ZR

Poznań, 6-8.10.2017
Wydruk: 09-10-2017 09:30:14
6R/P/110
11:00 
(07-10-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS, H112009-01)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 6R / P/110 / Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 110 cm)
(Competition No: 6R / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Punkty Czas Nagroda
Prize
1 LAJERO KG (174) Julia BRAND 0 48,35 300 PLN
   SP / POL / Wałach / 2006 (11) / POL009610254206 / kasztanowata / Cajero / Caretino / Caletto II / Larysa K / Graf Top / Graf Grannus
   Grzegorz Komin / Julia Brand
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2 LATISSIMUS (47) Włodzimierz BORTLISZ 0 48,55 200 PLN
   SP / POL / Wałach / 2012 (5) / 616009670032412 / dereszowata / Chaltaire Z / Chellano / Liwia / Lenora
   Marta Banaśkiewicz / Maciej Błażejewski
KS Centaurus
3 BLACK & WHITE 3 (156) Łukasz BRZÓSKA 0 53,15 100 PLN
   HOL / GER / Wałach / 2011 (6) / DE421000268311 / kara / Cosido / Cosimo / Natalie IX / Concerto II
   - / Marek Perz i Tomasz Bartkowiak
KJ Abrasives Group
4 GIOVVANI II KG (119) Marcin WESOŁY 0 53,47  
   SP / POL / Wałach / 2010 (7) / 616009610116010 / ciemnogniada / Landor S / Landadel / Genewa KG / Campari M
   Grzegorz Komin / Karol Komin
Posadowskie TJ
5 TIRAMISU (175) Gabriela ZAPOTOCZNA 0 56,49  
   SP / POL / Wałach / 2004 (13) / POL009680054704 / gniada / Ludger / Laptop / Tzigane De Grand- Bevange / Turioso
   Sylwester Kosiński / Robert Zapotoczny
St. KJ Tradycja Siedlnica
6 WILIANA (194) Matylda Olga WRZOSEK (JM.2003) 0 58,37  
   SP / POL / Klacz / 2010 (7) / 616007520000310 / gniada / Landor / Lacatraz / Wizja / Cedrus
   Agnieszka Janus / Karolina Polasik-Wrzosek
KJ Miralex Jakubowo
7 SALAMINA (26) Zuzanna BAJAN 0 58,41  
   SP / POL / Klacz / 2012 (5) / 161009610161312 / kasztanowata / Sokrates / Corrado / Santini / Santos
   Jan Sołtysiak / Tadeusz Szymoniak
KJ Michałówka
8 SHOUPPY VD KATTEVENNEN Z (115) Łukasz KRAJEWSKI 0 60,68  
   ZANG / BEL / Wałach / 2012 (5) / 056015z55799412 / kasztanowata / Shouppydam Des Horts / Qiudam De Revel / Etoile / Darco
   Spronken BVBA / Spronken BVBA
KJ Agro-Handel Śrem
9 KORWETA (122) Aleksandra SAROSKA (JM.2003) 0 61,81  
   SP / POL / Klacz / 2009 (8) / POL007610088409 / gniada / Faust Z / Furioso II / Kariateda / Teksas
   Ewa Rajczakowska / Jakub Saroski
bpk
10 ODESSA PROFI (120) Mściwoj KIECOŃ 0 62,18  
   SP / POL / Klacz / 2011 (6) / 616009540003311 / gniada / Vandamme / Guidam / Orgia Profi / Ramstein
   Leszek Szczykała / Lidia Bieniek
KJ Agro-Handel Śrem
11 CATOKIS (48) Jan KUREK 0 63,39  
   SP / POL / Wałach / 2010 (7) / 616009640015410 / gniada / Catoki / Cambridge / Ina IV / Lesanto
   - / Waldemar Gaca
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
12 CLAYTMAN (92) Małgorzata KOSZUCKA 0 63,45  
   HOL / POL / Ogier / 2012 (5) / DE421000188512 / siwa / Canturo / Cantus / Luzie II / Lordano
   Hansen Johannes / Wechta Sp. z o. o.
KJ Wechta Rosnówko
13 MISTIQUE (7) Małgorzata KOSZUCKA 0 63,93  
   HOL / POL / Wałach / 2012 (5) / DE421000079312 / gniada / Mylord Cartha / Carthago / Mona IX / Concerto II
   - / Wechta Sp. z o. o.
KJ Wechta Rosnówko
14 ZIGGY VD KATTEVENNEN Z (114) Łukasz KRAJEWSKI 0 64,61  
   ZANG / BEL / Wałach / 2012 (5) / 056015Z55825112 / siwa / Zilverstar T / Berlin / Cheyenne Z / Carthago Z
   Spronken BVBA / Spronken BVBA
KJ Agro-Handel Śrem
15 ZILITE VD KATTEVENNEN Z (109) Rafał KRAJEWSKI 0 64,66  
   ZANG / BEL / Klacz / 2012 (5) / 056015Z55651212 / siwa / Zilverstar T / Berlin / Elite / Darco
   Spronken BVBA / Spronken BVBA
KJ Agro-Handel Śrem
16 FIOYALINE (57) Martyna KOWALAK (MJ.1998) 0 65,23  
   KWPN / NED / Klacz / 2010 (7) / 528003201012130 / siwa / Gentle-S D'90 / Capitol I / Ioyaline / Waterman
   Nieuwenhuis Bemiddeling & Beheer B.V. / Jacek Kowalak
LKS Cwał Poznań
17 CELIM (30) Wojciech KUKOWSKI 0 65,44  
   SP / POL / Wałach / 2008 (9) / POL999640077008 / gniada / nn / nn / Call Girl / Turbud Quirynus
   
bpk
18 C-KARAT CARTE D'OR (51) Wiktoria LACHOWICZ-WOŁOSZYN (J.2000) 0 65,48  
   SP / POL / Wałach / 2001 (16) / 616009670000501 / ciemnogniada / Nameless / Nimrod B / Czelari / Saphir
   Hubert Kierznowski / Ignacy Lachowicz
KS Centaurus
19 CONSOTHO II (139) Joanna KRZYŻOSTANIAK 0 68,19  
   Niem. Sport. / GER / Wałach / 2012 (5) / DE456570099112 / gniada / Con Sherry / Contendro I / Lacrima / Lesotho
   Andreas Krentz / Rafał Kiernikowski
KJ Leśna Podkowa Rychlik
20 LOPIK'S APPIE (50) Agata DERDA (JM.2005) 4 52,17  
   New Forest Pony / POL / Wałach / 2005 (12) / 528018020051492 / gniada / Aladin / Molenaar's Golden King / Lopik's Willemien / Sweet Wiliam
   A. H. Hootsen / Krzysztof Derda
Pony Jumping Team Poznań
21 EDORAS (169) Kinga RYSZCZYŃSKA 4 54,95  
   WLKP / POL / Wałach / 2002 (15) / POL007611052502 / gniada / Caretino K / Caretino / Serenada / Talizman
   - / Karolina Kozłowska
LKS Cwał Poznań
22 ESCHNAPUR (138) Joanna KRZYŻOSTANIAK 4 55,66  
   HAN / POL / Wałach / 2000 (17) / DE431311333300 / kara / Escudo I / Espri / Rabs Muecke / Rabino
   - / Joanna Krzyżostaniak
KJ Leśna Podkowa Rychlik
23 EMO (6) Mateusz KOWALCZYK 4 58,36  
   SP / POL / Wałach / 2012 (5) / - / gniada / Bolshoi / / Emocja /
   SK Dobrzyniewo / Julita Janusz
bpk
24 HOLLISTER (157) Łukasz WASILEWSKI 4 60,79  
   KWPN / NED / Wałach / 2012 (5) / 528003201200365 / gniada / Charisma / Stakkato / Ciranka H / Lord Z /Lux Z
   - / Łukasz Wasilewski i Bogna Sąsiadek
KJ Canex Dog Przybyszewo
25 GOTHA MK (124) Mściwoj KIECOŃ 4 61,50  
   OLD / GER / Klacz / 2012 (5) / DE418185003412 / gniada / Cartoon / Carthago / Glonora Z / Glorial
   Gestute Levitz / Rinaldi Kiecoń i Artur Moksiewicz
KJ Agro-Handel Śrem
26 MAGNUM VAN DEN BISSCHOP (145) Agata DAHLKE 4 63,21  
   BWP / BEL / Ogier / 2012 (5) / 056002W00302472 / kasztanowata / Elvis Ter Putte / Diamant De Semilly / Aphrodite D'Arsouilles / Nabab De Reve
   - / Antoni Dahlke
Budzyński KS Kłos
27 LAMARCK (67) Marta DĄBROWSKA 4 63,48  
   HAN / GER / Wałach / 2008 (9) / DE431310901808 / gniada / Lord Pezi / Lacros / Dilana / Dinard L
   Michael Kramer / PHU Piotr Gadomski
KJ Lotus Poznań
28 BOLERO DUE (178) Julia JANKU (J.2000) 4 64,97  
   KUC / POL / Ogier / 2011 (6) / 616013610182011 / gniada / Bolero / Life And Liberty / Kimberley / nn
   Francesca Santoni / Julia Janku
KJ Ranczo Kołata
29 MYLORD DARCO VD KATTEVENNEN Z (110) Rafał KRAJEWSKI 4 65,10  
   ZANG / BEL / Wałach / 2012 (5) / 056015Z55799512 / siwa / Mylord Carthago / Carthago Z / Etoile / Darco
   Spronken BVBA / Spronken BVBA
KJ Agro-Handel Śrem
30 NOWIKA (39) Angelika OJCZENASZ 4 65,82  
   SP / POL / Klacz / 2012 (5) / 616009670073112 / ciemnogniada / Conte Grosso / Contendro / Nowanta / Nameless
   Joanna Łuczaj / Angelika Ojczenasz
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
31 CALISTO (131) Jan KUREK 4 66,30  
   SP / POL / Wałach / 2011 (6) / 616009610139011 / siwa / Empire / / Callie Z / Calvin Z
   Roman Barlik / Roman Barlik
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
32 CARGO (154) Julia MALICKA (JM.2003) 5 70,50  
   HAN / POL / Wałach / 2005 (12) / DE431316567405 / gniada / Cashman / Contender / Glasnost / Gletscher
   Roman Roszkiewicz / Edyta Borkowska-Malicka
LKS Cwał Poznań
33 QUINTELLO (189) Paulina PIERZYŃSKA 8 53,22  
   HOL / GER / Wałach / 2011 (6) / DE421000154811 / siwa / Quidam De Revel / Jalisco / Tonia I / Cassini I
   Juergen Hattebuhr / Paulina Pierzyńska
KJ Abrasives Group
34 JJ AVICII (135) Wiktoria NIEDŹWIEDŹ (JM.2002) 8 57,95  
   ISH / IRL / Wałach / 2010 (7) / 372414005621354 / gniada / Oberon Van Fyandra D 09 / Concorde / Kilnamona Myway / Whitehall Bridge
   Deirdre Lusby / Jarosław Niedźwiedź
LKS Cwał Poznań
35 BON ARCUS (164) Maria GŁOWACKA (MJ.1997) 8 62,32  
   MŁP / POL / Wałach / 2002 (15) / POL006540016202 / kasztanowata / Arcus / Cross / Bona / Cynik
   SK Ochaby / Włodzimierz Głowacki
LKS Cwał Poznań
36 SELENA (180) Magdalena DREGER (JM.2003) 10 74,47  
   SP / POL / Klacz / 2005 (12) / POL009580118005 / ciemnogniada / Landjonker S / Landjonker / Saxon Way / Professional
   Jerzy Jakubczak / Izabela Dreger
KJ Stajnia z Kopytem
37 COMPASS (143) Filip BABIAK (J.2001) 20 98,77  
   WESTF / POL / Wałach / 2008 (9) / DE441411363708 / gniada / Cavalier (Mister) / Maykel / La Bonne II / Landstreicher
   Szymon John / Filip Babiak
JKS Elcon Szczecin
  GRANDE DIVA (78) Michał PRZYBECKI ELI    
   KWPN / NED / Klacz / 2011 (6) / 528003201100163 / gniada / Canstakko / Canturo / Diva / Sandro Boy
   J.H.M. Evers / Michałówka Sp. z o. o.
KJ Michałówka

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height)
110
Liczba przeszkód(Obstacles)
10
Liczba skoków(Jumps)
11
Dystans (m)
370
Tempo (m/min)
325
Norma czasu(Time allowed)
69 s
Startowało koni
38
Ukończyło koni
37
 
  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Witold Bogacz
  Gospodarz toru:


Szymon Tarant

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS, H112009-01)



 
Halowe Derby Poznania ZO1*/ZR

Poznań, 6-8.10.2017
Wydruk: 09-10-2017 09:30:17
4/N/120
13:00 
(07-10-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS, H112009-01)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 4 / N/120 / Mała Runda - konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
(Competition No: 4 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I Faza II Faza Nagroda
Prize
Punkty Czas Punkty Czas
1 AUGUST (161) Matylda MALEPSZY (JM.2003) 0 44,66 0 26,83 300 PLN
   KWPN / NED / Wałach / 2005 (12) / 5280030503290 / gniada / Lupicor / Lux / Paulien / Karandasj
   - / Joanna Malepszy
KJ Agro-Handel Śrem
2 GOLDDIGGER GR (160) Łukasz WASILEWSKI 0 44,22 0 27,21 200 PLN
   KWPN / NED / Wałach / 2011 (6) / 528003201105112 / gniada / Tinka's Boy / Zuidpool / Zandgirl G / A Hold Up Premier
   - / Łukasz Wasilewski i Bogna Sąsiadek
KJ Canex Dog Przybyszewo
3 PTYŚ (132) Jan KUREK 0 45,07 0 27,44 150 PLN
   SP / POL / Wałach / 2006 (11) / POL009530160006 / kasztanowata / Song / Elmero / Plamka /
   
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
4 FATIMA (53) Aleksandra BOLKO (J.2001) 0 44,40 0 27,60 100 PLN
   KWPN / NED / Klacz / 2010 (7) / 528003201003928 / kasztanowata / Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos II / Ultra / Habsburg
   - / Brill
SK Ciekocinko
5 WOODY (17) Maria KOSMALEWICZ (J.2001) 0 44,82 0 27,88 50 PLN
   SP / POL / Wałach / 2005 (12) / POL009540080305 / kasztanowata / Erebus / Contender / Whoopy / Weinberg
   Władysław Giza / Ewa Błada-Kosmalewicz
JKS Fer Więckowice
6 DURAVELLA (133) Aleksandra RĘKOSIEWICZ (MJ.1997) 0 42,49 0 28,87 50 PLN
   SP / POL / Klacz / 2008 (9) / POL009610219408 / gniada / Aravel II / Luron / Durette Z / Dutch Capitol
   Roman Barlik / -
Fundacja Kaczyna - z kultyrą na Ty
7 EULVE (148) Agata DAHLKE 0 47,05 0 29,57 50 PLN
   KWPN / NED / Klacz / 2009 (8) / 528003200914366 / ciemnogniada / Carambole / Cassini I / Ulive / Karandasj
   Antoni Dahlke / Antoni Dahlke
Budzyński KS Kłos
8 ARES (151) Matylda KASNER (J.2001) 0 42,16 0 29,91 50 PLN
   WLKP / POL / Ogier / 2005 (12) / POL007530239205 / gniada / Cantanis / Cantus / Armila / Arak
   Henryk Eron / Karolina Wieckowska-Kasner
bpk