WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Cavaliada CSI3-W Poznań 2017 zgłoszenia

ZGŁOSZENIA CSI3-W 

ZGŁOSZENIA CSI1 

ZGŁOSZENIA CSIYH 

CAVALIADA Future

 

zamówienia zdjęć  Ewa Imielska-Hebda Photography    20/11/1

 

PROGRAM          BILETY             DOJAZD              WYSTAWCY 

 

 

 


Andrei Shalohin najlepszy w Grand Prix Michałowic 19/11/17

Grand Prix Michałowice 

 

1m. Andrei Shalohin / KJ Zbyszko / CORINA  0:0 / 29,71s

 

2m. Julia Cieślar / KJK Szary 

POETIN (152)  0:0 / 30:59s 

 

3m. Michał Ziębicki / KJK Szary 

HEARTBREAKER 5  1pkt 

 

WYNIKI GRAND PRIX                       WYNIKI TURNIEJU

 


Grand Prix Leszna dla Phillipa Schobera 19/11/17

Grand Prix Leszno 19/11/17 
 

1m - Philipp Schober / Zandigo S 37,02s

 

2m - Msciwoj Kiecon / Digisport Satisfaction 37,28s


3m - Maksymilian Wechta / Quintmann 38,37s

 

 

WYNIKI GRAND PRIX              WYNIKI TURNIEJU 


Gozdek, Bogolecka, Głowacka, Dołhun - zwycięzcy 4 kwalifikacji HPP Salio 19/11/17

Konkursy Finałowe 4 etapy HPP w Salio wygrali : 

Seniorzy - Krzysztof Gozdek 

MJ - Julia Bogolecka

Juniorzy - Wiktoria Głowacka

Open - Jakub Dołhun

 

Wiktoria Głowacka 

video relacja / wyniki /HPP_Salio_IV_2017/18

 

19/11/17

 


Cavaliada Future 2017/18 - lista zawodników 18/11/17

 

LISTA PRZYJĘTYCH ZAWODNIKÓW   18/11/17   

 

 


Liderzy Rankingu HPP po trzech turniejach

Liderzy Rankingu  HPP 2017/18 po III kwalifikacjach : 

Seniorzy - Grzegorz Kubiak

MJ - Weronika Minkiewicz i Janina Strzałkowska

Juniorzy - Wiktoria Głowacka

Open - Jemma Jones i Leszek Nieużuła 

17/11/17

 


Rozkład Jazdy 17-19 XI 2017

HPP Salio          zgłoszenia             program/ wyniki                 Ranking HPP

 

HZO KJK Szary Michałowice             zgłoszenia                  program / wyniki

 

HZO Leszno                                         zgłoszenia                  program / wyniki 


Bogaty kalendarz imprez w Polsce na 2018 rok - 20 x CSI, 81 rangi ogólnopolskiej, Mistrzostwa Polski w Jakubowicach

KJ Osadkowski w Jakubowicach zorganizuje najważniejsze rangą imprezy w skokach przez przeszkody w 2018 - w sierpniu odbędą się Mistrzostwa Polski Seniorów, MJ, Juniorów i Dzieci a we wrześniu Mistrzostwa Polski na Kucach i PP Dzieci II. Województwo śląskie w lipcu 2018 będzie organizatorem Finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Halowe Puchary Polski odbędą się w Sopocie i w Lesznie. W 2018 w Polsce zaplanowano 20 międzynarodowych imprez CSI oraz 81 imprez ogólnopolskich. 

 
Dla Kadry Polski najważniejszymi planowanymi startami   w 2018 będą Mistrzostwa Europy MJ /J / Dz w Fontainebleau we Francji  i Mistrzostwa Świata w Tryon w USA.  Reprezentacji Polski nie zabraknie na zawodach Pucharów Narodów. Trzymamy kciuki !
14/11/17
 
 

HZO DiM Michałowice 10-12 listopada 2017 - ostatnie kwalifikacje do Cavaliady Future

Zwycięzcy Finałów HZO DiM w Michałowicach

Gr A1 - Karolina Miś

Gr B - Julia Kapel

Gr A2 - Aleksandra Pliem-Perka

Gr C - Zofia Banaszek

Gr Dbis - Agata Derda

Dzieci II - Kaja Hipsz

Gr D/E Oliwia Płatek

GP Dzieci Maria Adamietz 

Finał Jun - Barbara Adamietz  

 

 


Grand Prix Leszna dla Katarzyny Bawłowicz 12/11/17

Katarzyna Bawłowicz na FULL PLEASURE  z KS Cortina Kaczenice wygrała konkurs Grand Prix w Lesznie. Drugie miejsce wywalczyła Łucja Majka na FRIAR M  z KJ Strzała Krubiczew.

 

WYNIKI  HZO 

 

WYNIKI HZR 

Katarzyna Bawłowicz

 

 


Wojcianiec Wojciech  3423
Opłatek Andrzej  2893
Ludwiczak Krzysztof 2780
Skrzyczyński Jarosław 2573
Wechta Maksymilian  2011
Bobik Jan  1868
Grzelczyk Kamil  1502
Kubiak Grzegorz  1406
Kaźmierczak Michał  1207
Grzegorzewski Adam  836

29/02/20 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  351
2. Lewicki Filip 310
3. Babiak Filip  181
4. Błaszczak Julia  178
5. Bado Gabriela  172
6. Milczarek Nina  166
7. Kawa Aleksandra 155
8. Kałdonek Martyna 139
9. Jaglarz Julia  119
10. Bedyńska W. / Januszewska Z, Skrzypiec. A  111

 29/02/20

1. Kierznowska Aleksandra 732
2. Suska Juliana   454
3. Lewandowski Aleksander   451
4. Skrobacz Olga 187
5. Baehr Maria  126
6. Barańska Laura  108
7. Stefańska Natalia  99
8. Wawrzyniak Pola  78
9. Dobkowska Milena  75
10 Pietrzak Emilia  73

29/02/20

1 Zawadzka Eliza 475
2  Kapel Julia  280
3. Konarska Marta 250
4. Gramza Amelia  190
5. Dubieniecka Martyna  185
6Pietrzak Daria  170
7. Biegalska Iga  155
8. Pymek Zuzanna 120
9. Lasecka Wiktoria  115
10.  Kolińska A, Jackowiak M. 110

22/03/20

1.  Kamińska Lena  22
2.  Wawrzkiewicz Tola 18
2.  Puzdrowska Zuzanna  18
4.  Słoniec Paulina  14
4.  Cwalina Wiktoria   14
4. Topa Zuzanna .   14
7. Cieślak Szymon  12
8. Kłodowska Aleksandra  4
9.    
10.    

22/03/20

1.  Skotarczak Nel 173
2.  Pliem  Perka Martyna 82
3.  Nawrocka Roksana  68
4.  Janiszewska Lena  63
5.  Łącka Michalina  56
6.  Biel Zofia  46
7.  Pellowska Paulina  45
8.  Babczyńska Małgorzata  44
9. Dąbrowska Zuzanna  40
10. Przybyła Natalia  34

 22/03/20

1.  Cwalina Wiktoria 49
2.  Pliem  Perka Martyna  45
3.  Skotarczak Nel 42
4.  Wierucka Zofia 29
5.  Karasińska O;ga 26
6.  Nagła Maja  25
7.  Pellowska Paulina  23
8. Stasiak Agata  22
9  Wawrzkiewicz Tola 22
10.  Biela Berenika   20

22/03/20

1.  Szeszuła Zuzanna   95    
2.  Panarowicz Nikola  63 
3.  Ludwicka Karina  39 
4.  Sówka Nell  35 
5.  Von Mauberg Wiktoria  33 
6   Kuczkowiak Hanna  32 
7.  Grygier Zuzanna   25
7   Kierznowska Jagoda  25 
9.  Sondej Zofia  23
10. Grabowska J. Brzeska B 20 

22/03/20

1.  Derda Agata 180
2.  Poleszak Dagmara  35
3.  Tuliszkiewicz Olga  30
3.  Otlewska Amelia  30
5.  Zubczyńska Amelia  15
5.  Kamińska Oliwia  15
7.     
8.   
9.    
10.    

22/03/20

1.  Maćkowska Agata 130
2.  Jackowiak Marcelina  115
3.  Kierznowska Jagoda 55
4.  Parkur Antonina 50
5.  Sówka Nell  45
6.  Dańczak Michalina  35
7.  Dubiniak Michał  30
8. Styła Olga  29
9. Kowalonek L, Derda A. 25
10.    

22/03/20

1.  Sydow Natalia 55
2.  Otlewska Natalia  15 
2.  Kozłowska Maria  15 
4   Kaczmarek Mikołaj  10  
5      
6.    
7.    
8.    
9.      
10       

22/03/20