W tym tygodniu:
 
 
 
 
Mściwoj Kiecoń, Krzysztof Ludwiczak, Mateusz Tyszko, Mikołaj Barański, Michał Kubiak, Łukasz Brzóska  
 
 
 
 
 
Przemysław Konopacki 
 
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

  

 

  

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
    
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

V etap Polskiej Ligi Jeździeckiej - Sopot 5-8 sierpnia 2021

Konrad Pawłowski  fot. Aleksandra Ziętak

 

WYNIKI FINAŁÓW PLJ i V ETAPU DPP

Finał RZ Grand Prix  1m. Konrad Pawłowski COMET 235 KJ Arpav 

Finał Rundy Srebrnej  1m. Jakub Krzyżosiak FIDELIO'S SON KS Small Cherry Trzebnica

Finał Rundy Brązowej  1m. Michał Mordzelewski LATISSIMUS Stajnia Podolszyn

V etap DDP - 1m. KJ Strzała Krubiczew

WYNIKI ZAWODÓW  

RANKINGI PLJ  www.plj.pzj.pl 


Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020 3-7 sierpnia 2021

 

FINAŁ TEAM 07/08/21    RELACJA VIDEO   PARKUR 

złoto - Szwecja 

srebro - USA

brąz - Belgia

TEAM KWALIFIKAJCA 06/08/21   RELACJA VIDEO   PARKUR

 

FINAŁ IND  04/08/21      RELACJA VIDEO      PARKUR     

złoto - Ben Maher GBR EXPLOSION W

srebro - Peder Fredricson SWE ALL IN

brąz - Maikel Van Der Vleuten NED BEAUVILLE Z

 

KONKURS KWALIFIKACYJNY FINAŁ IND 03/08/21    RELACJA VIDEO    PARKUR 

ZAWODNICY 

WYNIKI 


CSN Dąbrówka Mała - Grand Prix XX Lecia JKS u Robsonów 01/08/21

 

Podium Grand Prix XX lecia JKS U ROBSONÓW 01/08/21
1m. Laura Penele DUNDAS V.D.M. LAT 0/0 36,11s
2m. Msciwoj Kiecon DIGISPORT CODEINA KJ Agro Handel Śrem 0/0 36,67 - video
3m. Adam Grzegorzewski HAPPYLINA KJ Okoły 0/0 37,76
 
 
 
 

ZO DIM Sopot 29.07-01.08.2021

 

Zwycięzcy niedzielnych finałów ZO DIM i pierwszej kwalifikacji CAVALIADA Future 2021/22
Gr A0 - Maria Wierucka IKONA Rio Grande Krosinko
Gr A1 - Maja Nagła PASJONATA PARYS Stajnia Adamus ( Cavaliada Future )
Gr A2 - Marcel Wiśniewski TOUAREG SKJ Golden Dream ( Cavaliada Future )
Gr C - Przemysław Pająk KALA  JKS Barłomino
Gr D bis - Amelia Bąba ROSANNA JKS Tornado Szczecin
GP D/ E - Paulina Pellowska MAKUBA2 JKS Barłomino
Finał JM i Mł Karolina Wernerowicz CREME DE LA BEQUEM Akademia Kucania
GP Dzieci - Paulina Pellowska LA COCO 3  JKS Barłomino
Finał Jun / MJ - Patrycja Matyjasik KALILA J KJ Legia Kozielska Warszawa

Memoriał Izabeli Grochowiny - Leśna Wola 01/08/21

fot Przemysław Antosz 
Podium I Memoriału Izabeli Grochowiny 2021 
1m. Michał Kaźmierczak MERLIN VANT HEIKE RC Riding Center Sosnowice
2m. Grzegorz Nowak SAM Fundacja KJK Zatoka
3m. Adrianna Ostrowska KAROLA BS  SO w Bogusławicach
 
 

Andrzej Opłatek czwarty i ósmy w zawodach Longines Global Champions Tour w Berlinie 25/07/21

Andrzej Opłatek i Stakkatan

Andrzej Opłatek w dn. 22-25 lipca 2021 startował w zawodach GCT i GCL w Berlnie. W drugim konkursie GCL 155cm na Stakkatanie był czwarty, w niedzielnym konkursie 150 na Conthinderze po dwóch bezbłędnych rundach zajął 8 miejsce. 

VIDEO Stakkatan    VIDEO Conthinder

WYNIKI ZAWODÓW 


Marek Wacławik wygrywa w Warce Memoriał Łukasza Appela 25/07/21

 

Grand Prix Memoriał Łukasza Appela 25/07/21 

1m. Marek Wacławik  ENJOY BLUE DIAMOND  0/0  43,86s

2m. Artur Kufel  ELANO 0/4 45,66 s 

3m. Joanna Rosicka - Tyszko CARIBOU   0/16  45,06s 

WYNIKI ZAWODÓW

 


Mistrzostwa Europy Juniorów / MJ / Dzieci w skokach przez przeszkody Vilamoura 18 - 25 lipca 2021

ZGŁOSZENIA ME Dzieci 

ZGŁOSZENIA ME Juniorów 

ZGŁOSZENIA ME MJ 

 

Reprezentacja Polski :

ME Dzieci - Nell Sówka, Roksana Nawrocka, Kuba Kraśko

ME Juniorów - Aleksander Lewandowski, Iga Biegalska, Daria Pietrzak, Olga Skrobacz, Aleksandra Wypchło 

Szef ekipy: Kajetan Wałecki 

 

LIVESTREAM     WYNIKI / PROGRAM    LIVESTREAM FEI

 

FINAŁ IND MJ 

FINAŁ IND Juniorzy   23m. Aleksander Lewandowski 

FINAŁ IND Dzieci   25m Roksana Nawrocka   29m Nell Sówka 

Finał Pocieszenia Jun  1m. Iga Biegalska   5m. Olga Skrobacz 

 

Finał Zespołowy MJ    1m. Belgia 2m. Irlandia 3m. Wielka Brytania 

Finał Zespołowy Jun   1m. Belgia 2m Szwajcaria 3m. Wielka Brytania 10m. Polska 

Finał Zespołowy Dzieci   1m. Francja  2m. Belgia  3m. Wielkie Brytania 19m Polska 


EEF NC Finał CSIO4 Warszawa 22-25 lipca 2021

 

Zwycięska ekipa finałowego Pucharu Narodów EEF - Włochy fot, Łukasz Kowalski 

 

ZGŁOSZENIA     

PROGRAM / BILETY 

LIVESTREAM 

WYNIKI / LISTY STARTOW

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach :

niedziela 25/07/21

Puchar Narodów - 1m. Włochy ( na zdjęciu )  8m. Polska 

sobota 24/07/21

CSIO4 150cm  4m. Wojciech Wojcianiec  NACCORD MELLONI

CSIO4 145cm  2m. Jarosław Skrzyczyński OLIMPIC STAR

CSIYH Finał   1m. Antoni Strzałkowski JAMINKA P

 

piątek 23/07/21

Grand Prix 155cm   11m. Wojciech Wojcianiec CHINTABLUE

CSIO4 140cm  3m. Aleksandra Kierznowska BADORETTE

CSIYH   4m. Antoni Strzałkowski JAMINKA P

 

czwartek 22/07/21

CSIO4 150cm 2m. Wojciech Wojcianiec  NACCORD MELLONI

CSIO4 140cm  2m. Jarosław Skrzyczyński  OLIMPIC STAR

CSIYH  3m. Mściwoj Kiecoń CLEANY VD KATTEVENNEN Z


Jakub Krzyżosiak wygrywa Grand Prix w Białym Lesie 18/0721

 

Stajnia Wierzbna - BialyLas - Podium konkursu Grand Prix 18/07/21
 
1m.Jakub Krzyżosiak CHAMPION 127 Stajnia Small Cherry 0/0 37,86s
2m.Agata Skrzypiec BERLINA Sentio Equestrian 0/0 43,56s
3m. Adam Grzegorzewski HAPPYLINA  KJ Okoły  0/4 39,28s
 
 
 

Miskiewicz Tomasz  2868
Skrzyczyński Jarosław 2790
Konopacki Przemysław 2498
Grzegorzewski Adam  2323
Kubiak Dawid 2097
Grzelczyk Kamil   1461
Opłatek Andrzej  1396
Ludwiczak Krzysztof  1329
Tyszko Michał   1324
Wacławik Marek     1319

31/08/23

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra  1030
2. Barański Mikołaj 633
3Suska Juliana  517
4. Stefańska Natalia    458
5. Lewandowski Aleksander   430
6. Maruszak Lena   381
7. Kubik Natalia  269
8. Parkitny Maximilian   152
9.   Biskup Julia      142
10. Osuch Aleksandra  106

31/08/23

1. Biegalska Iga 559
2. Skrzyczyński Patryk  437
3. Zawadzka Eliza    415
4. Kłapińska Laura        283
5. Pietrzak Daria     276
6. Wypchło Aleksandra        232
7. Bule Paulina     208
8. Ganowska Julia         202
9. Sydow Natalia   184
10. Brańka Borja Maria 173

31/08/23

1  Kosmol Alicja   2190
2  Babczyńska Małgorzata   1935
3. Goszczyński Adam      1565
4. Chojowska Iga   1517
5. Lehmann Nadia   1515
6. Słoniec Paulina   1270
7  Frączkowska Roksana  1265
8. Chylińska Antonia  1209
9. Pis Hanna    1126
10. Kuczerawy Z. Łącka  1115

31/07/23

1.  Cicha Zofia  198
2.  Szmyt Maria   192
2.  Layer Blanka    184
4.  Czyżyk Zahiu Natalia    164
5.  Walczyk Natasza  148
6   Lubońska Helena   82
7.  Maślak Pola   76
8.  Marszałek Amelia   70
9   Cytarska Hanna  66
10. Gizyński Filip    60

31/07/23

1.  Reimann Zofia  320
2.  Prasek Hubert    317
2.  Koperska Pacyńska M. 317
4.  Jensen Natalia    292
5.  Binkowska Wera   287
6   Wierucka Zofia  279
7.  Lewicka Aleksandra    255
8.  Kulesza Lila    253
9.  Gruszczyńska Barbara  222
10. Seroczyńska Nela  209

31/07/23

1  Janaszczyk Lena     389
2. Wnuczko Sara  295
3. Reimann Zofia  279
4. Rąbca Milena 252
5. Nowak Antoni 243
6. Luboński Ignacy   238
7  Seroczyńska Nela     208
8. Lubońska Helena     187
9  Marszałek Amelia   172
9. Goszczyński Tomasz 172

31/07/23

1. Tymieniecka Wiktoria   442    
2. Buczek Agata        365
3. Stasiak Agata  296
4. Laskowski Julian      288
5. Pasternak Julia    240
6. Kamińska Zofia    225
7. Przybyła Agata    221
8. Wiśniewski Marcel     218
8. Głogowska Nina     206
10. Mirek Maja    185

31/07/23

1.  Kierznowska Jagoda   980
2.  Cwalina Wiktoria   690
3.  Biel Zofia   555
4.  Aniołek Hubert     405
5.  Kraśko Aleksander 335
6.  Hart Dyke Zofia  185
7.  Gola Helena  135
8.  Janusz Zofia  105
9.   Gałysa Zuzanna  55
10.  Janusz Zofia  50

31/07/23

1.  Olaszek Alicja      450
2.  Ciszek Maria    437
3.  Pakur Zofia  400
4.  Moczkowska Carla         367
5.  Hart Dyke Zofia        346
6.  Wiśniewski Marcel   340
7.  Kmietowicz Lilla  315
8.  Mirek Maja               312
9.  Kamińska Zofia    301
10. Wasilewska Maja   284

31/07/23