W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 
Mateusz Tyszko, Pola Wawrzyniak
 
 
 
Monika Dulczewska 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

CSI2 Salio 15-18 XI 2018

NAJLEPSZE WYNIKI REPREZENTANTÓW POLSKI W TURNIEJU:

Niedziela 18/11/18

CSI2 LR 145cm  2m. Seweryn Murdzia POL  ULA BAJOU K   VIDEO 1    VIDEO jump off

CSI2 140cm  2m. Łukasz Troszczyński POL GINEKE

CSI2 130cm  2m. Bogna Sąsiadek POL  GOLDDIGGER GR

CSI2 125cm  2m. Dawid Skiba POL  LA VULKANO L

 

Sobota 17/11/18

CSI2 135cm 1m. Łukasz Wasilewski POL FLOYD

CSI2 130cm  2m. Dawid Skiba POL SANTORINI L

CSI2 120cm  1m. Anna Lipińska POL   F. ADERMIE

CSIYH 6yo Final   1m.  Łukasz Troszczyński POL CORDOBA

CSIYH 5yo Final   1m. Patryk Mordaka POL DIARADO BOY II

 

Piątek 16/11/18

CSI2 140cm  3m. Łukasz Troszczyński POL DJARVI B

CSI2 135cm  1m. Adam Grzegorzewski POL  TORPEDO DES FORETS

CSI2 130cm   2m. Dawid Skiba POL SANTORINI L

CSI2 120cm  1m.  Anna Lipińska POL   F. ADERMIE

CSIYH 6yo  2m. Łukasz Troszczyński POL CORDOBA

CSIYH 5yo  1m. Jan Bobik POL FLANDRIA

 

Czwartek 15/11/18

CSI2 140cm  2m. Jan Bobik POL ONASIS

CSI2 130cm  1m. Ewelina Szczepanik POL PABLO I

CSI2 120cm  1m. Anna Lipińska POL   F. ADERMIE

CSIYH 6yo  2m. Łukasz Troszczyński POL  CLAUDIA

CSIYH 5yo  1m. Jan Bobik POL FLANDRIA

 

 


Ranking do Cavaliada Future po zawodach w Jaszkowie 11/11/18

Natalia Głowacz z KJ Liljówka i Zofia Ćwik z Pałuckiego KJ - prowadzą w rankingu Cavaliady Future po V zawodach kwalifikacyjnych. 

RANKING CAVALIADA FUTURE po Jaszkowie 

REGULAMIN Cavaliada Future 2018/19

 


Mistrz Jarosław Skrzyczyński w rocznice 100 lecia Niepodległości Polski zwyciężył w 4* Grand Prix LR 160cm w Samorin 11/11/18


Michał Kaźmierczak siódmy w 3* Grand Prix w Opglabbeek 11/11/18

 

Michał Kaźmierczak z powodzeniem jeździł w zawodach CSI3 w Obglabbeek w Belgii - poniżej najlepsze wyniki:

Grand Prix LR 155 cm - Stakorado - 7 miejsce 

Finał LR 145cm - Que Pasa - 8 miejsce 

CSI3 140cm - Cisall FS - 4 miejsce 

WYNIKI ZAWODÓW

 

 


4 etap - Halowy Puchar Polski - Leszno 10/11/18

Zwycięzcy Finałów 4 etapu HPP w Lesznie :

HPP Seniorzy - Dawid Kubiak / Anastacia III / Sobieski Jumping Team Gdańsk

 

 

HPP MJ - Nina Milczarek / Cyandra / KJ Infernal Team 

HPP Juniorów - Aleksander Lewandowski / Jazzmir VHH / OSK Lipce

HPP Dzieci - Maja Marchwicka / Szafit M / KJ Zbyszko - video poniżej

HPP Open - Julia Jabłońska / Cahir / JUKS Mieczewo

 

RANKING HPP PO ZAWODACH w Lesznie 


Jacek Grzywacz najlepszy w Grand Prix Ciekocinka 11/11/18


Łukasz Troszczyński wygrywa Grand Prix Leszna 04/11/18

Łukasz Troszczyński z KS Nad Wigrami na DJARVI B zwyciężył w Grand Prix Leszna. W 

 

WYNIKI TURNIEJU   3-4/11/18

 

 


Daria Kobiernik najlepsza w Grand Prix Leszna 28/10/18

 

Daria Kobiernik na WINCHESTER zwyciężyła w Grand Prix Leszna  28/10/18

WYNIKI GRAND PRIX 

 

 


Halowy Puchar Polski - III kwalifikacja Poczernin 28/10/18

Zwycięzcy konkursów finałowych III etapu HPP w Poczerninie:

 

GP - Konrad Pawłowski LAUR  KJ Arpav

MJ - Nina Milczarek RISOTTO KJ Infernal 

Juniorzy - Aleksandra Kawa  WIENA  WLKS

Dzieci - Maja Marchwicka SZAFIR M KJ Zbyszko 

OPEN - Karolina Godoś COSA CHE KJ Royal

Konrad Pawłowski fot. Magda Pocztowska 

 

 


Jacek Zagor wygrwa Grand Prix w Ciekocinku

Jacek Zagor na NIRVARO zwyciężył w Grand Prix HZO w Ciekocinku. 

 

WYNIKI GRAND PRIX

 

WYNIKI TURNIEJU 

 

 

 

 


Skrzyczyński Jarosław  4099
Wojcianiec Wojciech  4068
Opłatek Andrzej  3947
Ludwiczak Krzysztof  3348
Wechta Maksymilian  2831
Bobik Jan  1930
Grzelczyk Kamil  1804
Kaźmierczak Michał  1616
Kubiak Grzegorz  1548
Kubiak Dawid 1528

31/05/21

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Błaszczak Julia 207
6. Milczarek Nina 200
7. Wilczewska Weronika  179
8. Zybała Aleksandra 170
8. Kasner Matylda  164
10.. Babiak Filip  156

 31/05/21

1. Kierznowska Aleksandra 1217
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 590
4. Wypchło Aleksandra  237
5. Skrobacz Olga  195
6..Barański Mikołaj  181
7. Kłapińska Laura  171
8. Wypiór Marta  170
9. Wawrzyniak Pola 148
10. Kurleto K. Osuch A.   107

 31/05/21

1  Sówka Nell  2530
2  Nawrocka Roksana 1280
3. Parda Julia  1135
4. Maciaszczak Ewa  1010
5. Mikołajczyk Eryka  935
6. Lewkowicz Amelia 915
7  Czeszejko Sochacka Lena  800
8. Ryciak Wiktoria  760
9. Dąbrowska Zuzanna   695
10. Skrzyczyński Patryk   695

31/07/21

1. Wierucka Maria  220
2. Czarnecka Adriana 154
3. Reimann Zofia  96
4. Starostka Maja  78
5. Koperska Pacyńska Maria 66
 Gudan Natalia  66
7. Steckiewicz Małgorzata   50
8. Wilk Lena  38
9   Karbowiak Julia 36
9. Bronnenberg Julia  36

 31/07/21

1.  Cwalina Wiktoria  291
1.  Peszek Julia  291
3.  Mroczek Jakub   290
4.  Łącka Michalina    254
5.  Obrocka Martyna 179
6  Dzwigalska  Sonia  172
7.  Oleszak Alicja  138
8.  Janusz Zofia  134
9.  Grobelny Martyna  128
10. Sierakowska Kalina . 125

 31/07/21 

1  Nagła Maja  368
2.  Cwalina Wiktoria  205
2.  Brzykcy Liliana   190
4.  Sławińska Zuzanna   189
5.  Kamińska Zofia 167
6.  Wierucka Zofia  128
7   Chojowska Iga  99
8.  Goszczyński Tomasz  89
9   Piontek Urszula 77
10.  Buczkowska Nadia  77

31/07/21

1. Panarowicz Nikola    317    
2. Biel Zofia  276
3. Kucharska Antonina  205
4. Jurasz Kornelia 164
5. Von Mauberg Wiktoria  145 
6. Szukalska Maja    138
7. Kwiatkowska Karolina   125
 Szostawicka Karolina  103
9. Danak Karolina  102
10.Dąbrowska Maja  99

  31/07/21

1.  Sówka Nell  1185
2.  Kierznowska Jagoda  715
3.  Aniołek Hubert  375
4.  Pellowska Paulina  335
5.  Dubiniak Michał   230
6.  Ganowska Julia  185
7.  Knopkiewicz Natalia 175
8.  Jackowiak Marcelina  170
9.  Babczyńska Małgorzata  165
10.  Ambroziak Nadia  160

  31/07/21

1.  Wernerowicz Karolina  420
2.  Bąba Amelia    345
3.  Rybak Massalska Lena  340
3.  Patecka Olga  340
5.  Pakur Antonina  190
6. Michalska Maria  185
7. Przybyła Natalia   165
8. Szrajer Matylda 160
8. Dańczak Michalina  160 
8. Pupiałło Marianna  160

 31/07/21

1.  Sawicka Paulina  515
2.  Misztal Maggie  470
3.  Pietrzak Emilia  200
4  Apanasewicz Weronika 120
5  Skotarczak Nel  60
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

  31/07/21