W tym tygodniu:
 
 
Andrzej Opłatek
 
 

 

Maria Brańka Borja, Przemysław Konopacki, Cassandra Orschel, 
Sophie Von Werner 
 
 

 

CSIYH Oliva ESP

Sandra Piwowarczyk 

 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Linz 28.04-01.05.2016 - Reprezentacja Polski, zgłoszenia, podręczne linki.

REPREZENTACJA POLSKI :

Mściwoj Kiecoń, Wojciech Wojcianiec, Marika Słowińska, Zuzanna Gowin, Andrzej Głoskowski, Hubert Kierznowski, Grzegorz Kubiak, Dawid Kubiak, Aleksandra Kozanecka, Dawid Kubiak, Dajana Pawlicka, Marie Janekovic, Stanisław Piątkowski, Oliwia Szustkowska, Aleksandra Chotnicka, Lisa Chrzanowski, Gerard Grutza, Zuzanna Nowakowska, Beata Szumińska, Michał Tyszko, Magdalena Ziajkowska, Aleksandra Kierznowska, Kacper Moksiewicz, Maksymilian Parkitny, Julianna Suska, Julia Michalska, Jemma Jones, Aleksandra Nowakowska, Michał Piątkowski, Klaudia Rajtar - Wojciechowska, Joanna Tłuszcz, ALeksandra Więckowska, Michał Kubiak, Julianna Suska.

26/04/16 

 


WYNIKI CSI2 /CSI1/ CSIYH / CSIJ / CSICh Linz 21-24.04.16

24/04/16 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w pierwszym turnieju w Linz :

10 m. Grand Prix Linz - Klara Kostrzewa / Quelf d'Or / 1 pkt 

1m. Grand Prix Juniorów - Julia Jaglarz / Winning Mood 

1m. Grand Prix Dzieci - Agnieszka Kiewrel / Trok K

1m. CSI1 125 - Paulina Koza / Conika Z 

1m. CSI2 135 - Krzysztof Ludwiczak / Poli Loli L 

1m. CSICh 120 - Agnieszka Kiewrel / Trok K 


Rozkład Jazdy 21-24.04.16

CSI4 Hagen GER / Sandra Piwowarczyk Bałuk 

program / listy / wyniki              LIVE 

 

 

CSI2 Eschweiler GER / Stanisław Przedpełski 

program / wyniki / listy                LIVE 

 

 

CSI2 / 1 / YH / Ch / J  Linz AUT     wyniki / listy 


ZO DiM Strzegom 15-17.04.16 - wyniki

19/04/16 

 

 

fot. Katarzyna Broda 

 

 

 

 


Linz 21-24.04.16 - Reprezentacja Polski, zgłoszenia, podręczne linki

CSI2 / CSI1 / CSIYH / CSIJ / CSICh  Linz 21-24.04.16 - Reprezentacja Polski :

 

Michał Kaźmierczak, Łukasz Koza, Krzysztof Ludwiczak, Zuzanna Gowin, Marika Słowińska, Paulina Koza, Aleksandra Kozanecka, Jakub Krzyżosiak, Klara Kostrzewa, Joanna Marciniak, Agnieszka Olszewska, Natalia Koziarowska, Monika Grundkowska, Martyna Rynkiewicz, Dominika Luty, Marta Baczyńska Nowak, Jacek Kuśnierczak, Joanna Tłuszcz, Katarzyna Trzos, Dawid Wojciechowski, Ewa Walas - Kaźmierczak, Vivian Bratli, Gniewko Jachimowicz, Agnieszka Kiewrel, Maja Szewczyk, Julia Jaglarz, Julia Kuśnierczak, Magdalena Matuszewska, Kamila Rokita, Oliwia Szustkowska.

19/04/16  

 


Grand Prix Jaszkowa wygrał Arkadiusz Fimmel !!

19.04.16

ZO Jaszkowo 15-17.04.16   fot. Stajnia Fimmel 

 

 


Grand Prix Strzegomia dla Maksymiliana Wechty !!

 

17/04/18   fot. Katarzyna Broda foto.faraa@gmail.com

 


Polska Liga Jeździecka - sezon 2016 - regulamin, kalendarz

18/04/16 

 

 

 


Rozkład Jazdy 14-17.04.2016

CSI3 Escheweiler GER  / Mściwoj Kiecoń

wyniki / listy / program        livestream

 


 

CSI3 Lummen BELŁukasz Troszczyński, Adam Grzegorzewski, Aleksandra Lusina 

 

LIVEstreamGarden Arena http://livestream.com/accounts/18395671/events/5122931

 

LIVEstream Derby Arena http://livestream.com/accounts/18395607/events/5123007

 

wyniki / listy / program        strona oficjalna 

 

Najlepsze wyniki  :

2 m. Łukasz Troszczyński / La Plata / CSI3 130 / 13/04/16


1 m. Adam Grzegorzewski / Arabesque de Ravel / CSIYH 6 latki 12/04/16

2 m.  Łukasz Troszczyński / Catlin / CSIYH 7 latki / 12/04/16


 

 

CSI1 Oliva Nova ESP / Bartosz Adamus 

wyniki / listy / program           livestream

 


ZO Strzegom - Hipodrom Morawa    wyniki / listy / program 

ZO Jaszkowo  wyniki / listy / program 

 


ZO Strzegom 15-17.04.16 - zgłoszenia, podręczne linki

13/04/16

Świetny początek sezonu otwrtego na Hipodromie w Morawie w Strzegomiu ! Na starcie m.in. Jarosław Skrzyczński, Łukasz Koza, Maksymilian Wechta, Piotr Morsztyn czy Łukasz Wasilewski .

ZGŁOSZENIA / podręczne linki / program 

 

 


Skrzyczyński Jarosław 3627
Wojcianiec Wojciech 3391
Ludwiczak Krzysztof  2853
Opłatek Andrzej  2704
Bobik Jan  2026
Wechta Maksymilian  1868
Kubiak Grzegorz  1652
Kaźmierczak Michał 1364
Grzelczyk Kamil  1307
Grzegorzewski Adam  1249

31/10/19 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1249
2. Grundkowska Monika   427
3. Milczarek Nina 211
4. Seroka Anna  179
5. Pawlicka Dajana  177
6. Żołądkiewicz Maciej 168
7. Kałdonek Martyna  139
8. Kubiak Jakub  133
9. Szmytka Michalina  126
10.Klein Olaf 120

31/10/19

1. Kierznowska Aleksandra 735
2. Lewicki Filip    574
3. Lehmann Dalia 419
4. Suska Juliana 416
5. Lewandowski Aleksander 307
6. Kawa Aleksandra  191
6. Błaszczak Julia  191
8. Babiak Filip  189
9. Skrobacz Olga 187
10 Bado Gabriela 176

 31/10/19

1.Pietrzak Daria 2830
 Zawadzka Eliza  2410
3. Jabłońska Julia  2377
4. Biegalska Iga 2354
5. Kucharska Zuzanna 2163
6. Marchwicka Maja 1952
7. Jannasz Wiktoria  1942
8. Kozioł Klara 1890
9. Kłapińska Laura 1665
10. Wypchło Aleksandra  1391

 30/10/19 

1. Pliem Perka Martyna  692
2. Sówka Nell 649
3. Ganowska Julia  597
4. Śliwiński Antoni 589
5. Skotarczak Nel  579
6. Piontek Barbara 421
7  Pellowska Paulina 413
8. Pięta Julia  406
9. Pawłowska Kornelia 385
10.  Czeszejko Sochacka Lena  349

30/10/19

1. Piontek Helena 473
2. Szeszuła Zuzanna  312
3. Bednarczyk Julia  296
4. Bar Karolina 223
5. Mycio Oliwia 215
6  Sondej Zofia  202
7. Padalak Maria  171
8 Żuk Kaja   164
9. Pietrzak Piotr  123
10.  Panarowicz Nikola  122

30/10/19

1. Henzel Dominika  1050
2. Kamińska Agata 841
3. Derda Agata 736
4. Osuch Aleksandra 707
5. Płatek Oliwia  677
6. Konarska Marta 499
7. Styła Olga  476
8.Tuliszkiewicz Olga 425
9.  Laura Tralewicz Pielak 401
10. Heydel Karolina 368

30/10/19

1. Friedman Maja Bella 648
2. Wawryniuk Nela  275
3. Budzyńska Zofia 242
4  Jurzak Franciszek  220
5  Iwaszczuk Alicja   201
6. Bar Karolina   155
7. Leszek Karwańska Wiktoria  129
8. Okupny Wiktoria 119
9.  Gramza Amelia  45
10   Otlewska Amelia   40

30/10/19