CSI4 Vejer de la Frontera Bartosz Adamus, Sławomir Polikowski, Jacek Polikowski, Łukasz Piksa
Andrzej Opłatek
Przemysław Konopacki, Aleksandra Kierznowska, Oliwer Bule
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja
CSI2 Wellington USA Maciej Pestka
CSI1 Riesenbeck GER Adam Kaźmierczak
(Tylko zawody ogólnopolskie oraz międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski)
CSI3-W Budapeszt. Tokyo 2020 dla Ukrainy !! 28/06/19
Reprezentacja Ukrainy wywalczyła w Budapeszcie awans do IO w Tokyo w 2020 - relacja VIDEO Z PN
WYNIKI 28/06/19
Pierwsze z dwóch zespołowych miejsc przypadających dla Europy Środkowej (Grupa C FEI) dla kwalifikacji do Tokyo wywalczyła w Budapeszcie ekipy UKRAINY. Gratulacje !
O drugie miejsce już w niedzielę w Moskwie walczyć będzie Polska Kadra !!! trzymamy kciuki !!! Powodzenia Polska !!!
Zawodniczki WLKS Krakus Maria Brańka Borja i Maja Najdzionek - najlepsze w eOOM w Gliniku Zaborowskim 26/06/19
WYNIKI eOOM 24-26 czerwca 2019 Glinik Zaborowski REGION III PZJ / kieleckie, śląskie, podkarpackie, małopolskie, opolskie/
1m. Maja Nadzionek PIERWIOSNEK WLKS Krakus
2m. Magdalena Wojda MILAGROSS JKS Czanki
3m. Oliwia Stolarska VISTA PONYSPORT Katowicki KJ
1m. Maria Brańka Borja REFLECTION WLKS Krakus
2m Marta Wypiór HOKEY POKEY KJK Pod Żubrem Niepołomice
3m. Oliwia Płatek TIK TAK Kielecki KJ
eOOM Boborwy Staw REGION II wyniki
REGULAMIN OOM FINAŁ Drzonków 24-25 lipca 2019
Krzysztof Retka wygrywa Grand Prix ZO w Dąbrówce Małej 23/06/19
Krzysztof Retka z WKJ Warszawa na NINTO CHICO / Nintender x Chacco Blue/ będącym własnością Sławomira Miąsko zwyciężył w konkursie Grand Prix ZO w Dąbrówce Małej.
Natalia Koziarowska wygrawa Grand Prix ZO KJK Michałowice 23 czerwca 2019
Grand Prix KJK SZARY Michałowice
1m. Natalia Koziarowska ANTINA
2m. Michał Ziębicki WHOOPY BOY VIDEO
3m. Anna Szary-Ziębicka GENTELMAN
LISTY / WYNIKI / PROGRAM ZGŁOSZENIA
CSI3-W CSIU25 CSIYH CSIJ Olomouc CZE 19-23.06.19 - Maksymilian Wechta czwarty w Grand Prix LR 160cm
Maksymilian Wechta i Number One - 4 miejsce Grand Prix LR 160cm World Cup
Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach:
LR 160cm World Cup GP 4m. Maksymilian Wechta POL NUMBER ONE 28
Final CSI3 145cm 7m. Maksymilian Wechta POL CASSILIO
Final CSIJ 6m. Agata Skrzypiec POL BERLINA
CSI3 150cm 2m. Michał Kaźmierczak POL WILANDER 22/06/19
Final U25 3m. Dalia Lehmann POL ANNCHEN 11
Final CSIYH 1m. Adam Grzegorzewski POL ISSEM
Final 135/140cm 3m. Jarosław Kozarowski POL CHENET
CSI3 145cm 2m. Maksymilian Wechta POL NUMBER ONE 28 21/06/19
CSIU25 1m. Zuzanna Januszewska POL IRONIA
CSI3 135cm 10m. Grzegorz Nowak POL COMIENZO
CSIJ 12m. Agata Skrzypiec POL BERLINA
CSI3 140cm 5m. Maksymilian Wechta QUVEE PRESTIGE 20/06/19
CSI3 125cm 3m. Michał Kaźmierczak POL BENGRAF
CSIJ 13m. Agata Skrzypiec POL BERLINA
CSIYH 5m. Adam Grzegorzewski POL ISSEM
CSI3 150cm 31m. Adam Grzegorzewski POL TORPEDO DES FORETS
CSIU25 1m. Zuzanna Januszewska POL IRONIA 19/06/19
CSI3 130cm 3m. Jarosław Kozarowski POL CHENET
CSI3 120cm 10m. Maria Branka Borja POL CAMILLA 139
CSIYH 8m. Maksymilian Wechta POL MYSTIQUE
WYNIKI / LISTY / PROGRAM livestream
Piotr Morsztyn wygrywa Grand Prix PLJ w Olszy 16/06/19
Piotr Morsztyn z KJ Kietlów na VAN HALEN wygrywa Grand Prix PLJ w Olszy. W finale RS 135cm zwyciężyła Dajana Pawlicka na CAPPUCCINO z Kraju Jumping Team a w finale RB 125cm reprezentant gospodarzy Andrzej Głoskowski na CENTROPLAST-DINAR. Ekipa KJ Trachy Gliwice w składzie: Paulina Koza, Katarzyna Gola, Sonia Janus, Łukasz Koza wygrała 4 etap Drużynowego Pucharu Polski.
WYNIKI ZAWODÓW fot. Paula Bartkowiak
LIDERZY RANKINGÓW PLJ po 4 etapach :
Runda Złota - Mściwoj Kiecoń KJ Agro Handel Śrem 42 pkt
Runda Srebrna - Dawid Skiba KJ Agro Handel Śrem 57 pkt
Runda Brązowa - Anna Białas KJ Infernal 52 pkt
DPP - KJ Trachy Gliwice 27 pkt
ZO DiM Bogusławice 14-16 czerwca 2019
Zwycięzcy niedzielnych finałów:
Gr A1 - Nel Skotarczak FRANKENHOEH`S MYLORD KJ Podkowa Gruszczyn
Gr A2 - Wiktoria Strzeszewska EGZORCYSTA SKJ Bajardo
Gr C - Karolina Bar MARKIZA AZS UW
Gr D bis - Lena Gorczyca ORCHID’S RILEY RJT Ponylandia
Dzieci II - Maja Borzęcka CARENZA KJ Infernal - na zdjęciu
Grand Prix Dzieci Kaja Langer ORIANA KJK Romico
Finał J/MJ - Maja Bella Friedman SWEET NOISE-M R&S Stables
Lotto CSIO5 Sopot 13 - 16 czerwca 2018
Najlpesze wyniki reprezentantów Polski w zawodach:
CSIO5 Puchar Narodów Polska 7 miejsce / 21 pkt 16/06/19
CSIO5 150cm 2m. Andrzej Opłatek POL Conthinder
CSIO5 150cm 4m. Maksymilian Wechta POL London 15/06/19
CSIO5 145cm 3m. Krzysztof Ludwiczak POL Sandra Blue
CSIO5 160cm 10m. Jan Bobik POL Farmer
Final YH 7yo 2m. Hubert Kierznowski POL Comodeus P
Final YH 6 yo 3m. Marcin Bętkowski POL Quality Star
CSIO5 Grand Prix LR 160cm 19m. Jan Bobik POL Chacco Amicor RELACJA
CSIO5 140cm 5m. Hubert Kierznowski POL Lanoso
CSIYH 7 yo 2m. Natalia Czernik POL Chuck Bass
CSIYH 6 yo 1m. Marcin Bętkowski POL Quality Star
CSIO5 150cm 2m. Wojciech Wojcianiec POL Chintablue 13/06/19
CSIO5 145cm 5m. Krzysztof Ludwiczak POL Sandra Blue
CSIO5 140cm 6m. Maksymilian Wechta POL London
CSIYH 7yo 1m. Natalia Czernik POL Chuck Bass
CSIYH 6 yo 2m. Marcin Bętkowski POL Quality Star
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327
CSIO Sopot Young Stars sezon 2024
Cavaliada Future sezon 2023/24
Polska z kwalifikacją na IO Paryż 2024
CSIO Sopot Young Stars sezon 2023
Mistrzowie Polski w skokach przez przeszkody
Polskie Dzieci z brązowym medalem ME Dzieci - wyniki ME Samorin 2017
Miskiewicz Tomasz | 2973 |
Grzegorzewski Adam | 2879 |
Skrzyczyński Jarosław | 2571 |
Kubiak Dawid | 2234 |
Konopacki Przemysław | 1553 |
Wacławik Marek | 1442 |
Kaźmierczak Michał | 1429 |
Lewicki Marek | 1277 |
Opłatek Andrzej | 1260 |
Kiecoń Mściwój | 1237 |
1. Barański Mikołaj | 696 |
2. Kierznowska Aleksandra | 631 |
3. Suska Juliana | 413 |
4. Maruszak Lena | 409 |
5. Wypchło Aleksandra | 312 |
6. Kłapińska Laura | 284 |
7. Sydow Natalia | 216 |
8. Stefańska Natalia | 176 |
9. Lewandowski Aleksander | 167 |
10. Parkitny Maximilian | 163 |
1. Biegalska Iga | 569 |
2. Skrzyczyński Patryk | 438 |
3. Zawadzka Eliza | 352 |
4. Pietrzak Daria | 276 |
5. Ganowska Julia | 252 |
6. Macieszczak Ewa | 182 |
7. Nawrocka Roksana | 156 |
8. Hudzik Roksana | 106 |
9. Niziołek Zuzanna | 100 |
10. Sówka Nell | 96 |
1 Kazimierczak Gaja | 560 |
2 Chojowska Iga | 445 |
3. Kulesza Lila | 440 |
4. Kosmol Alicja | 370 |
5. Dampc Nela | 360 |
6. Soforek Marcel | 335 |
7 Wolniewicz Karmela | 330 |
8. Biedziak Aleksandra | 315 |
9. Pis Hanna | 280 |
10. Malesa Alicja | 275 |
1. Sabok Gabriela | 74 |
2. Mordzelewska Hanna | 44 |
2. Luksa Paulina | 30 |
4. Czyżyk Zahiu Natalia | 28 |
4. Filkiewicz Hanna | 28 |
6 Cytarska Hanna | 26 |
6. Sławińska Aleksandra | 26 |
8. Głoskowski Franciszek | 24 |
9 Lubońska Helena | 22 |
9. Tańcula Maja | 22 |
1. Leboda Oliwia | 68 |
2. Reimann Zofia | 64 |
2. Przybylska Łucja | 52 |
4. Kostkowska Liliana | 48 |
4. Stodolna Natalia | 48 |
6 Rąbca Milena | 47 |
7. Ślusarczyk Iga | 41 |
8. Janaszczyk Lena | 37 |
9. Binkowska Wera | 36 |
10. Mordzelewski Jan | 35 |
1 Lubońska Helena | 83 |
2. Wnuczko Sara | 67 |
3. Broniarczyk Henryk | 65 |
4. Marszałek Amelia | 62 |
5. Seroczyński Kacper | 60 |
6. Pellowska Paulina | 47 |
7 Luboński Ignacy | 45 |
8. Wacławik Kacper | 37 |
9 Kmiecik Pola | 34 |
10. Michalak H., Kinas A. | 33 |
1. Buczek Agata | 70 | ||
2. Lewicka Aleksandra | 58 | ||
3. Jach Michalina | 55 | ||
4. Binkowska Wera | 49 | ||
5. Kondysiak Emilia | 39 | ||
6. Sawa Blanka | 35 | ||
7. Molenda Lena | 33 | ||
7. Czarnecka Aleksandra | 33 | ||
9. Drzycimska Iga | 30 | ||
9. Wierucka Zofia | 30 |
1. Czerepińska Maria | 165 |
2. Cwalina Wiktoria | 160 |
2. Sławińska Zuzanna | 140 |
4. Kamińska Zofia | 120 |
5. Hart Dyke Zofia | 105 |
6. Ferjan Victoria | 95 |
7. Patecka Olga | 85 |
8. Szostawicka Karolina | 75 |
9. Szulczyńska Pola | 70 |
10. Stobińska Cecile | 45 |
1. Korus Anna | 110 |
2. Pakur Zofia | 90 |
3. Koperska Pacyńska Maria | 70 |
4. Jach Michalina | 60 |
5. Nowak Liwia | 40 |
5. Żalikowska Maja | 40 |
7. | 0 |
8. | 0 |
9. | 0 |
10. | 0 |