W tym tygodniu:
 
 
 

 

 
 
Wojciech Wojcianiec, Andrzej Opłatek, Aleksandra Kierznowska, Laura Kłapińska, Olga Skrobacz, Anna Dziuba.
 
 
 

 

 
Sophie Von Werner 
 

CSN Aachen Youngstars Wiktoria Bedynska 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Grand Prix Leszna dla Dawida Rakoczy ! HPLMK 4-6.11.16

06/11/16

 

 

 

 

 


Galeria www.Primel.pl Cracovia Szary Equestrian Show Michałowice 05/11/16


Cracovia Szary Equestrian Show 3-6 listopada 2016

 

02/11/16

 

WYNIKI KOŃCOWE

ZGŁOSZENIA 

LIVEstream www.swiatkoni.pl 

 

Najlepsze wyniki Reprezentantów Polski w zawodach : 

 

Niedziela 06.11.16

Grand Prix CSI2 3m. Adam Grzegorzewski POL / Zazou Szumawa 

Final CSI2 135 cm 1m. Dajana Pawlicka POL / Camparii 

Finał CSIYH 6/7 l 1m. Msciwoj Kiecoń POL / Digisport Contendrix 

Finał CSIYH 5l  1m. Łukasz Appel POL / Gibanta 

 

Sobota 05.11.16

CSI2 140 cm Finał Gold 1m. Michał Kaźmierczak POL / Helia Van De Heihoek

CSI2 130 cm 1m. Agnieszka Olszewska POL / Skarbiec

Final CSI1 125 cm  1m. Wojciech Wojcianiec POL / Chivas 58

CSIYH 5l 

 

Piątek 04.11.16

CSI3 LR 145cm 1m. Dajana Pawlicka POL / Bebeto

CSI2 135 cm 1m. Andrzej Opłatek POL / Light My Fire 

CSI1 120cm  1m. Jakub Lis POL / Peel Of Passion 

CSIYH 6/7l 1m. Dalia Lehmann POL / Silver Star

CSIYH 5l 

 

Czwartek 03.11.16

CSI2 140 cm 1m. Leszek Gramza POL / Badorette

CSI2 135cm 2m. Dajana Pawlicka POL / Campari 

CSI2 130cm 2m. Krzysztof Ludwiczak POL / Queen La Balou 

CSI1 120 cm 1m. Jan Bobik POL / Czabra 

CSIYH 6/7  1m. Dalia Lehmann POL / Silver Star 


Christian Hess z powrotem z Wechta Team


Halowy Puchar Polski sezon 2016/17 rozpoczęty ! Podsumowanie I kwalifikacji w Dąbrówce Małej 30.10.16


HPP u Robsonów galeria Izabela Ciepła


Grzelczyk, Szmytka, Lehmann, Badowska - pierwsi liderzy rankingu HPP 2016/17 po zawodach w Dąbrówce Małej

30/10/16 

Kamil Grzelczyk, Michalina Szmytka , Dalia Lehmann i Maria Badowska  to pierwsi liderzy  rozgrywek Halowego Pucharu Polski 2016/17. 

Wyniki, rankingi, regulamin HPP 

 

 

 

 


Rozkład Jazdy 27-30.10.16

CSI1 / CSIP  Neumunste GER  / Cassandra Orschel, Mikołaj Barański, Franciszek Jurzak, Wiktoria Leszek Karwańska, Oliwia Platek / 

wyniki / listy / LIVEstream

 

 

CSI1 Oliva Nova ESP / Agnieszka Byrczek

wyniki / listy                            LIVEstream

 

 

HPP 2016/17 I el JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 

 

HZODiM / HZO / el Cavaliada Future Kalisz Wolica 


Andrzej Opłatek podczas turnieju w Chinach 22/10/16 China Horse Fair

Niewątpliwie jedna z najciekawszych przygód w moim życiu :) #china#horses#pink#stirrups

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Andrzej Oplatek (@andrzej_oplatek)


Galeria www.primel.pl Finały CSI2-W Leszno 23/10/16


Skrzyczyński Jarosław 3627
Wojcianiec Wojciech 3391
Ludwiczak Krzysztof  2853
Opłatek Andrzej  2704
Bobik Jan  2026
Wechta Maksymilian  1868
Kubiak Grzegorz  1652
Kaźmierczak Michał 1364
Grzelczyk Kamil  1307
Grzegorzewski Adam  1249

31/10/19 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1249
2. Grundkowska Monika   427
3. Milczarek Nina 211
4. Seroka Anna  179
5. Pawlicka Dajana  177
6. Żołądkiewicz Maciej 168
7. Kałdonek Martyna  139
8. Kubiak Jakub  133
9. Szmytka Michalina  126
10.Klein Olaf 120

31/10/19

1. Kierznowska Aleksandra 735
2. Lewicki Filip    574
3. Lehmann Dalia 419
4. Suska Juliana 416
5. Lewandowski Aleksander 307
6. Kawa Aleksandra  191
6. Błaszczak Julia  191
8. Babiak Filip  189
9. Skrobacz Olga 187
10 Bado Gabriela 176

 31/10/19

1.Pietrzak Daria 2830
 Zawadzka Eliza  2410
3. Jabłońska Julia  2377
4. Biegalska Iga 2354
5. Kucharska Zuzanna 2163
6. Marchwicka Maja 1952
7. Jannasz Wiktoria  1942
8. Kozioł Klara 1890
9. Kłapińska Laura 1665
10. Wypchło Aleksandra  1391

 30/10/19 

1. Pliem Perka Martyna  692
2. Sówka Nell 649
3. Ganowska Julia  597
4. Śliwiński Antoni 589
5. Skotarczak Nel  579
6. Piontek Barbara 421
7  Pellowska Paulina 413
8. Pięta Julia  406
9. Pawłowska Kornelia 385
10.  Czeszejko Sochacka Lena  349

30/10/19

1. Piontek Helena 473
2. Szeszuła Zuzanna  312
3. Bednarczyk Julia  296
4. Bar Karolina 223
5. Mycio Oliwia 215
6  Sondej Zofia  202
7. Padalak Maria  171
8 Żuk Kaja   164
9. Pietrzak Piotr  123
10.  Panarowicz Nikola  122

30/10/19

1. Henzel Dominika  1050
2. Kamińska Agata 841
3. Derda Agata 736
4. Osuch Aleksandra 707
5. Płatek Oliwia  677
6. Konarska Marta 499
7. Styła Olga  476
8.Tuliszkiewicz Olga 425
9.  Laura Tralewicz Pielak 401
10. Heydel Karolina 368

30/10/19

1. Friedman Maja Bella 648
2. Wawryniuk Nela  275
3. Budzyńska Zofia 242
4  Jurzak Franciszek  220
5  Iwaszczuk Alicja   201
6. Bar Karolina   155
7. Leszek Karwańska Wiktoria  129
8. Okupny Wiktoria 119
9.  Gramza Amelia  45
10   Otlewska Amelia   40

30/10/19