W tym tygodniu:
 
 
 
Maksymilian Wechta 
 
 
 
 
 
Adam Grzegorzewski, Jan Chrzanowski 
 
 
 
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Evolution Of Equestrian at the Olympics


Rozkład Jazdy 24-27 listopada 2016

CSI2 / CSI1 Leszno   Memoriał Generała Michała Gutowskiego

zgłoszenia / program         listy / wyniki  CSI       listy / wyniki KUCE / DZIECI 

 

 

HZO Michałowice  - 1m. Grand Prix - Natalia Koziarowska / Antina / WLKS Krakus

 

 


Cavaliada Future 2016/17 - kwalifikacje

22/11/1

LISTA zakwalifikowanych zawodników, lista rezerwowa, regulamin rozgrywek i propozycje zawodów w Poznaniu

 

 


Grand Prix Łącka dla Beniamina Tomaszewskiego ! HZO Łąck 18-20.11.16

21/11/16

 

 

 


Casandra Orschel w dobrej formie w Lake Arena w Wr Neustadt

20/11/16

Reprezentantka Polski Cassandra Orschel z powodzeniem jeździła w II tygodniu dwugwiazdkowego turnieju w austriackim Wr Neustadt. 

 

WYNIKI TURNIEJU

 

 

 

 

 


Jarosław Skrzyczyński najlepszy w Grand Prix Salio Besiekierz Rudny 20/11/16 WYNIKI / RANKING HPP po 3 etapach

20/11/16

Jarosław Skrzyczyński z KJ Agro Handel Śrem  na  Chacclana ( na zdjęciu ) najlepszy w Grand Prix w Salio.

Liderami rankingów w rozgrywkach HPP po zawodach w Besiekierzu Dolnym są : Michał Tyszko (seniorzy), Maciej Żołądkiewicz ( MJ), Martyna Rynkiewicz ( juniorzy) i Samanta Forlini ( open).

WYNIKI / Ranking HPP

 

 


HZO DiM Leszno 18-20 listopada 2016 WYNIKI

20/11/16

 

 

 

 


SALIO - HPP Grand Prix 20/11/16 - początek ok 16.30


SALIO - Grand Prix Juniorów / MJ 20/11/16 początek ok 14.30


Dawid Kubiak drugi w rankingu Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata

19/11/18

Reprezentant Polski Dawid Kubiak z 78 punktami zajmuje aktualnie drugie miejsce w Rankingu Ligi Europy Centralnej PŚ. Liderką rankingu jest  Maria Bibikova z  Rosji z 80 pkt. Finał Ligi Europy Centralnej odbędzie się w lutym 2017 w Warszawie, impreza wyłoni finalistów, którzy wystartują w Finale Puchar Świata w Omaha w USA na przełomie marca i kwietnia 2017 roku. 

RANKING Ligi Europy  Centralnej 28/10/16 


Wojcianiec Wojciech  3505
Opłatek Andrzej  2952
Ludwiczak Krzysztof  2866
Skrzyczyński Jarosław  2844
Bobik Jan  2032
Wechta Maksymilian  1829
Kubiak Grzegorz  1599
Grzelczyk Kamil  1284
Kaźmierczak Michał  1220
Grzegorzewski Adam  1180

31/12/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1180
2. Grundkowska Monika   499
3. Seroka Anna  179
4.  Pawlicka Dajana 177
5.  Żołądkiewicz Maciej  155
6.  Milczarek Nina  153
7. Kałdonek Martyna  139
8. Szmytka Michalina 126
9. Klein Olaf 120
10. Januszewska Z/ Najdzionek Sz 114

 31/12/19

1. Kierznowska Aleksandra 768
2. Lewicki Filip    575
3. Lehmann Dalia 419
4. Suska Juliana  415
5. Lewandowski Aleksander  319
6. Babiak Filip  189
6. Błaszczak Julia  189
8. Skrobacz Olga 187
9. Bado Gabriela 175
10 Kawa Aleksandra 173

31/12/19

1.Pietrzak Daria 3080
2  Biegalska Iga 2659
3. Jabłońska Julia  2567
4. Zawadzka Eliza 2565
5. Kucharska Zuzanna 2383
6. Marchwicka Maja 2142
7. Jannasz Wiktoria  2132
8. Kozioł Klara 2055
9. Kłapińska Laura 1760
10. Wypchło Aleksandra  1716

31/12/19

1. Pliem Perka Martyna  817
2. Sówka Nell 804
3. Śliwiński Antoni 694
4. Ganowska Julia 670
5. Skotarczak Nel  634
6. Pellowska Paulina 513
7  Piontek Barbara  421
8. Pięta Julia  406
9. Pawłowska Kornelia 401
10.  Czeszejko Sochacka Lena  349

31/12/19

1. Piontek Helena 473
2. Szeszuła Zuzanna  339
3. Bednarczyk Julia  296
4. Sondej Zofia  290
5. Bar Karolina   223
6  Mycio Oliwia  215
7. Padalak Maria  171
8 Żuk Kaja   164
9. Pietrzak Piotr  141
10. Grabowska Jagna  138

31/12/19

1. Henzel Dominika  1090
2. Kamińska Agata 841
3. Derda Agata 836
4. Osuch Aleksandra 707
5. Płatek Oliwia  677
6. Konarska Marta 507
7. Styła Olga  476
8.Tuliszkiewicz Olga 475
9.  Laura Tralewicz Pielak 401
10. Heydel Karolina 368

 31/12/19

1. Friedman Maja Bella 648
2. Wawryniuk Nela  275
3. Budzyńska Zofia 242
4  Jurzak Franciszek  220
5  Iwaszczuk Alicja   201
6. Bar Karolina   155
7. Leszek Karwańska Wiktoria  129
8. Okupny Wiktoria 119
9.  Gramza Amelia  45
10   Otlewska Amelia   40

 31/12/19