Jan Bobik, Adam Grzegorzewski, 
 
 
 
Andrzej Opłatek 
 
 
CSIOJ - Gabriela Bado, Maria Baehr, Aleksandra Kawa, Agnieszka Kiewrel, Aleksandra Kuczynska Martyna Ostapczuk Agata Skrzypiec, Natalia Stefańska, Juliana Suska 
CSIOCh Klara Kozioł
CSIOY Szymon Najdzionek 
 
relacja piątek i niedziela na www.equitv.cz 
 
 
Łukasz Wasilewski, Bogna Sąsiadek, Matyda Malepszy 
 
 
 
 
Milena Dobkowska, Katarzyna WIśniewska
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
 
 
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Wywiad z Trenerami Kadry Juniorów i Dzieci przed CSIO Baltica Spring Tour w Ciekocinku oraz Future Champions w Hagen

25/05/16 

 


CSI3 Danube Cup 26-29 maja Samorin 2016

25/05/16

Reprezentacja Polski:  

Zuzanna Gowin, Aleksandra Kozanecka,

Agnieszka Olszewska, Oliwia Szustkowska 

zgłoszenia, podręczne linki 

 

 


Polska na 3 m w rankingu Furusiyya FEI Nations Cup po PN w Odense

 Ranking Furusiyya FEI Nations Cup  na dzień 20.05.16  pobierz 

Video - Przejazd Maksymiliana Wechty na London 32 najlepszej Polskiej pary w PN w Odense

 CSIO3 Odense 2016  WYNIKI


Andrei Shalohin wygrał Grand Prix CSN w Jakubowicach 22 maja 2016 - wyniki turnieju

Andrei Shalohin 

 


Akademickie Mistrzostwa Polski - Gajewniki 2016 - wyniki

 Podium AMP  2016 w kat Profi  Gajewniki 22 maja 2016 

złoto - Aleksandra Więckowska / UW / Goldik Girl 
srebro - Dagmara Piętka / UJ / Cadeau du Destin 
brąz - Katarzyna Falkiewicz / UG / Hermiona

 


ZO DiM Jaszkowo 20-22 maja 2016 wyniki

 

Zwycięzcy Finałowych Konkursów : 

 

Dzieci I - Maria Baehr / La Dame Blanche L /  

Dzieci II - Paulina Głowacz / Vagant 

J / M - Klaudia Górczyńska / Jamajka 

Gr DiE Wiktoria Leszek Karwańska Bon ParisKL

Gr D bis Aleksandra Osuch / Annouschka 10

Gr C - Palicka Magdalena / Spencer 

Gr B - Julia Biskup / Szaman 

Gr A1 - Eliza Zawadzka / Ferrari

Gr A2 - Eliza Zawadzka / Szaman

 

WYNIKI TURNIEJU 

 

Maria Baehr i La Dame Blanche L 

 

 


Rozkład Jazdy 19-22 maja 2016

CSIO3 Odense DEN

/ Mściwoj Kiecoń , Michał Kaźmierczak, Maksymilian Wechta, Wojciech Wojcianiec / 

LISTY / WYNIKI           LIVEstream 

 

Furusiyya FEI Nations Cup™ WYNIKI   20/05

 

3m. 140 cm medium Tour Mściwoj Kiecoń POL / Romina L WYNIKI   21/05

4m. 140 cm Medium Tour Maksymilian Wechta POL / Quinchella  WYNIKI  20/05

7m. 150 cm kw. do GP   Wojciech Wojcianiec POL / Quasi de Kergane  WYNIKI 

 


 

CSI2 Samorin Spring Tour SVK 

/ Zuzanna Gowin, Krzysztof Okła, Aleksandra Kozanecka, Joanna Tłuszcz, Marta Baczynska Nowak, Oliwia Szustkowska, Zuzanna Nowakowska / 

LISTY / WYNIKI         LIVE RESULTS

 

1m CSIYH 5/6 l  Krzysztof Okła / Fabrice Galdini D   WYNIKI   21/05/16

3m. 140 cm Gold Tour Joanna Tłuszcz POL  / Figaro   WYNIKI     20/05/16

6m 130 cm Bronze Tour Marta Baczyńska Nowiak POL / Dimple  WYNIKI   19/05/16

 


 

CSI2 LGCT Madryt ESP   / Bartosz Adamus /


 

BALTICA EQUESTRIAN TOUR      


 

AMP GAJEWNIKI 


 

CSN JAKUBOWICE   

DR / 19.05  1m. Małgorzata Koszucka / KJ Wechta / Alvaro

DR / 20.05 1m. Katarzyna Bawłowicz / KS Cortina Kaczenice / Full Pleasure 

Grand Prix / 22.05 1m. Andrei Shalohin / KJ Zbyszko / Carewicz 


ZO DiM Jaszkowo 


Bartosz Adamus dla Polski w najważniejszych światowych imprezach !!

Bartosz Adamus - 36 l, wychowanek SO Łobez po 17 latach, w lutym b.r. wrócił na sportową arenę, wygrał jeden z konkursów w Mijas, na co dzień trenuje w Hiszpanii.  W tym sezonie pojedzie dla Polski w najważniejszych turniejach  LGCT w Madrycie, Paryżu, Wiedniu oraz w CSIO w Lizbonie. Trzymamy kciuki !!!

19/05/16

 


CSI4 Poznan 2016 - Reprezentacja Polski , zgłoszenia, program,

19/05/16

 

 

 

 


CSI2 Spring Tour Samorin 19-22 maja 2016

17/05/16  Reprezentacja Polski :

Zuzanna Gowin, Krzysztof Okła, Aleksandra Kozanecka, Joanna Tłuszcz, Marta Baczynska Nowak, Oliwia Szustkowska, Zuzanna Nowakowska 

Zgłoszenia / Podręczne linki / Program

 

 


Skrzyczyński Jarosław 4631
Ludwiczak Krzysztof  2874
Wojcianiec Wojciech 2758
Grzegorzewski Adam 1956
Kaźmierczak Michał    1779
Bobik Jan 1649
Grzelczyk Kamil  1560
Wechta Maksymilian   1389
Opłatek Andrzej  1035
Kubiak Grzegorz 889

31/03/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1956
2. Dajana Pawlicka   409
3. Szmytka Michalina 358
4. Grundkowska Monika  319
5. Milczarek Nina 240
6. Najdzionek Szymon 226
7. Klein Olaf 184
8. Seroka Anna 179
9. Pisarska Zuzanna  127
10.  Rynkiewicz Martyna 109

31/03/19

1. Kierznowska Aleksandra  503
2. Lewicki Filip   475
3. Lehmann Dalia 315
4. Suska Juliana 252
5. Barański Mikołaj  212
6. Bedyńska Wiktoria 206
7. Kawa Aleksandra 192
8. Bado Gabriela  136
9. Dobkowska Milena 135
10. Baehr Maria 109

31/03/19

1. Jabłońska Julia  1192
2. Kucharska Zuzanna  978
3. Marchwicka Maja 752
4. Pietrzak Daria 705
5. Biegalska Iga 700
6. Zawadzka Eliza  630
7. Jannasz Wiktoria 567
8. Brańka Borja Maria 514
9. Wypiór Marta 379
10.  Smura Kornelia  327

09/04/19

1. Pliem Perka Martyna  276
2. Pellowska Paulina 171
3. Skotarczak Nel  164
4. Pieta Julia  149
5. Ryciak Wiktoria 145
6. Janiszewska Lena  139
7  Sówka Nell  128
8. Piontek Barbara 125
9. Ganowska Julia  124
10. Pawłowska Kornelia  115

09/04/19

1. Szeszuła Zuzanna 222
2. Piontek Helena 200
3. Bednarczyk Julia  190
4. Żuk Kaja   129
5. Bar Karolina 101
6. Padalak Maria 82
7. Naumiuk Roksana  71
8. Mycio Oliwia  63
9.  Jarecka Lena 42
9. Panarowicz Nikola 42

09/04/19

1. Henzel Dominika 470
2. Płatek Oliwia 392
3. Derda Agata  369
4. Heydel Karolina  348
5. Kamińska Agata  326
6. Osuch Aleksandra  292
7. Konarska Marta  194
8. Zawadka Joanna  187
9.   Tuliszkiewicz Olga  185
10.  Piontek Helena  173

09/04/19

1. Friedman Maja Bella 347
2. Jurzak Franciszek 220
3. Leszek Karwańska Wiktoria 129
4. Iwaszczuk Alicja  76
5. Jędrychowska Aleksandra  35
6. Dubiniak Matylda  15
6.  Okupny Wiktoria  15
6.  Pieta Julia  15
9.  Klota Amelia  10
9  Bar Karolina  10

09/04/19