W tym tygodniu:
 
 

Mistrzostwa Polski 

Jakubowice 

 

livestream 

 

 

 

CSI3 Busto Arsizio ITA 

Andrzej Opłatek, Monika Dulczewska, Sandra Piwowarczyk 

 

 

CSI3 / YH Bonheiden BEL

Jan Bobik, Aleksandra Cebulak 

 

 

CSI2 Kronenberg NED

Krzysztof Okła, Przemysław Konopacki 

 

 

CSI3 / Am Paderborn GER 

Cassandra Orschel, Agata Szymoniak 

 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
 
 
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

CSI4 Poznań 2015 - coraz bliżej

21/05/15

 

Program, pierwsze nazwiska gwiazd, można już kupować bilety, nie przegapcie !!

 

 

 

 


Rozkład jazdy 21.05.15 - podręczne linki

CSIO J / Y / Ch Lamprechtshausen  AUT

WYNIKI / LISTY       LIVEstream

 

Baltica Spring Tour Ciekocinko POL

WYNIKI / LISTY       LIVE - www.swiatkoni.pl 

 


Zawodnicy KJ Agro Handel liderami rankingu Polskiej Ligi Jeździeckiej

21/05/15

Zawodnicy KJ Agro Handel Śrem zdominowali ranking Polskiej Ligi Jeździeckiej po III turniejach ( Michałowice, Leśna Wola, Jaszkowo ). Leszek Gramza prowadzi w rankingu Rundy Diamentowej, Łukasz Krajewski jest numerem 1 w rankingu Rundy Złotej i Srebrnej. W rundzie brązowej ex aequo 1 miejsce zajmuje Amelia Gramza z KJ Agro Handel i Olga Skrobacz z WLKS Krakus. 

 

 


Akademickie Mistrzostwa Polski 21-25.05.15 - program, zgłoszenia

21/05/15

 

 

 


ZO Szary Michałowice 22-24.05.15 - program, zgłoszenia

20/05/15

Ponad 200 koni w Michałowicach ! Na liście zgłoszonych m.in.  Michał Kaźmierczak z nowym koniem Que Pasa 5 , Andrzej Głoskowski, Michał Ziębicki, Radosław Zalewski. 

Zgłoszenia / Program / podręczne linki  

 

 


Jarosław Skrzyczyński w 4* Magna Racino Spring Festival 2015

19/05/15 

 

Jarosław Skrzyczyński w dn. 22-25 maja wystartuje w 4* turnieju w Magna Racino w Austrii. 

 

Zgłoszenia - podręczne linki 

 

 

 


PAPPAS JUNIOR SPECIALS CSIOPChJY - Lamprechtshausen 21-25.05.15

19/05/15  

Liczna Polska Reprezentacja Dzieci - Juniorów - MJ - wystartuje w dniach 21-25 maja w austriackim Lamprechtshausen w turnieju CSIO Pappas Junior Specials.  Nasz kraj reprezentować będą :

Albert Ornat ( na zdjęciu ) Andrzej Opłatek, Adam Grzegorzewski, Dajana Pawlicka, Joanna Marciniak, Aleksandra Bolko, Dalia Lehmann, Franciszek Kowalczyk, Filip Lewicki, Urszula Kalicińska, Olimpia Bembenik, Monika Grundkowska, Maria Baehr, Vivian Brattli,  Aleksandra Więckowska, Nikol Makulik, Agnieszka Cecuga, Wiktoria Głowacka, Kamila Badowska, Patryk Badowski, Gniewko Jachimowicz,  Stanisław Piątkowski, Monika Grochowina, Iga Tokarska. Powodzenia Polska !!

Zgłoszenia - podręczne linki 

 

 


Kadra Narodowa - skład - aktualizacja - 17.05.15

W dn. 17.05.15 Zarząd PZJ powołał do Kadry Narodowej na 2015 rok następujących zawodników :

Michał Ziębicki - Seniorzy 

Aleksandra Więckowska - MJ

Vivian Brattli - Dzieci 

 

19/05/15


Grzegorz Psiuk najlepszy w Sopocie

19/05/15 

Grzegorz Psiuk wygrał 4 konkursy podczas zawodów w Sopocie w dn. 15-17.05.15 w tym niedzielny konkurs Grand Prix na Cassatto.

 

 


Arkadiusz Fimmel wygrał Grand Prix PLJ w Jaszkowie - wyniki

19/05/15

 

 

 
 
 
 
 

Skrzyczyński Jarosław 4446
Wojcianiec Wojciech 3420
Ludwiczak Krzysztof  2718
Bobik Jan 2207
Opłatek Andrzej  2187
Wechta Maksymilian  1851
Kaźmierczak Michał    1653
Grzegorzewski Adam  1529
Kubiak Grzegorz 1214
Grzelczyk Kamil  1173

 31/07/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1529
2. Grundkowska Monika   345
3. Szmytka Michalina 258
4. Milczarek Nina 225
5. Najdzionek Szymon  222
6. Pawlicka Dajana 194
7. Klein Olaf  181
8. Seroka Anna 179
9. Żołądkiewicz Maciej  152
10.Matuszewska Magdalena  130

 31/07/19

1. Kierznowska Aleksandra 645
2. Lewicki Filip    546
3. Lehmann Dalia 462
4. Suska Juliana 270
5. Bedyńska Wiktoria  215
6. Barański Mikołaj  209
7. Błaszczak Julia  209
8. Kawa Aleksandra  188
9. Dobkowska Milena  148
10.Babiak Filip  144

 31/07/19 

1.Pietrzak Daria 2475
2 Zawadzka Eliza 2175
3. Biegalska Iga  2129
4. Kucharska Zuzanna 2083
5. Jabłońska Julia  1977
6. Kozioł Klara 1680
7.Jannasz Wiktoria  1632
8. Marchwicka Maja 1352
9. Brańka Borja Maria  1206
10. Kłapińska Laura 1185

 05/09/19

1. Pliem Perka Martyna  575
2. Śliwiński Antoni 529
3. Skotarczak Nel 479
4. Sówka Nell   476
5. Sówka Nell  472
6. Piontek Barbara 421
7  Pięta Julia  366
8.Pellowska Paulina 340
9. Pawłowska Kornelia 307
10.  Czeszejko Sochacka Lena  260

 05/09/19

1. Piontek Helena 473
2. Szeszuła Zuzanna  297
3. Bednarczyk Julia  296
4. Mycio Oliwia 215
5. Bar Karolina 183
6  Padalak Maria 171
7. Żuk Kaja 164
8. Sondej Zofia  111
8. Pietrzak Piotr  110
10.  Panarowicz Nikola  104

 05/09/19

1. Henzel Dominika  1050
2. Kamińska Agata 831
3. Derda Agata 721
4. Osuch Aleksandra 707
5. Płatek Oliwia  677
6. Styła Olga 476
7. Konarska Marta 444
8. Heydel Karolina  368
9.  Tuliszkiewicz Olga  355
10.  Piontek Helena  308

 05/09/19

1. Friedman Maja Bella 488
2. Wawryniuk Nela  275
3. Budzyńska Zofia 242
4  Jurzak Franciszek 220
5. Leszek Karwańska Wiktoria 129
6. Okupny Wiktoria  119
7. Iwaszczuk Alicja  111
8.  Bar Karolina  60
9.  Gramza Amelia  45
10   Jędrychowska Aleksandra  35

 05/09/19