W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 
Andrzej Opłatek 
 
 
 
Anna Szary Ziębicka,
Michał Ziębicki, Krzysztof Retka 
 
 
 
 
Damian Ostręga 
 
 
 
 

Memoriał Generała Michała Gutowskiego  Leszno HZO 

 

HZO DiM Wolica 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Pierwszy dzień w Poznaniu pod dyktando reprezentantów Polski

 12/06/15 

Trzy na cztery rozegrane pierwszego dnia konkursy w Poznaniu wygrali Polacy. Grzegorz Psiuk - wygrał konkurs DR, Kamil Grzelczyk - konkurs ŚR a Jarosław Skrzyczyński był najlepszy w konkursie dla Młodych Koni. Do niedzielego Grand Prix po udanym starcie w konkursie DR, zagrali się oprócz Grzegorza Psiuka - Mściwoj Kiecoń, Maksymilian Wechta i Piotr Morsztyn.

 


CSIO5 Sopot 2015 za nami

10/06/15 

Gwiazdy turnieju i atmosfera CSIO w obrazkach. 


CSI4 Poznań 11-14 czerwca 2015 - program, zawodnicy, informacje

09/06/15

 

 

CSI-W Olomouc 2015 - zgłoszenia, program, podręczne linki

09/06/15

 

11-14 czerwca CSI3-W /YH /Y/J Olomouc 

Reprezentacja Polski :

Łukasz Appel, Paulina Koza, Łukasz Koza, Michał Ziębicki,  Krzysztof Okła, Maja Radomska, Jakub Krzyżosiak, Aleksandra Cebulak, Dawid Kubiak, Agnieszka Olszewska, Klaudia Siarkiewicz, Aleksandra Szary, Anna Szary Ziębicka, Joanna Tłuszcz,  Antoni Strzałkowski, Nikol Makulik, Julia Doering, Joanna Pomiankowska, Aleksandra Więckowska, Anastazja Broniatowska, Szczepanik Ewelina, Jarosław Koziarowski.

 

 


Dalia Lehmann z 1 pkt w Grand Prix Dutch Youngster Festival 2015

09/06/15 

 


CSIO5 Sopot z boku - galeria


CSIO5 Sopot - Jarosław Skrzyczyński nie do pokonania !!

07/06/15  

Jarosław Skrzyczyński na Crazy Quick   wygrał sobotni konkurs o nagrodę  Longines, pokonał w rozgrywce trudnego konkursu LR 160 cm - 27 pary.  Gratulacje !!!


CSIO5 Sopot Puchar Narodów - 4 miejsce dla Polski

07/06/15

 

 


Sukces Maksymiliana Wechty !! Dwa zwycięstwa CSIO5 Sopot 2015

07/06/15  

Reprezentant Polski - Maksymilian Wechta w świetnym stylu na Boliwii wygrał w Sopocie dwa konkursy.  

 


Zuzanna Gowin - wywiad dla FEI TV


Skrzyczyński Jarosław 3627
Wojcianiec Wojciech 3391
Ludwiczak Krzysztof  2853
Opłatek Andrzej  2704
Bobik Jan  2026
Wechta Maksymilian  1868
Kubiak Grzegorz  1652
Kaźmierczak Michał 1364
Grzelczyk Kamil  1307
Grzegorzewski Adam  1249

31/10/19 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1249
2. Grundkowska Monika   427
3. Milczarek Nina 211
4. Seroka Anna  179
5. Pawlicka Dajana  177
6. Żołądkiewicz Maciej 168
7. Kałdonek Martyna  139
8. Kubiak Jakub  133
9. Szmytka Michalina  126
10.Klein Olaf 120

31/10/19

1. Kierznowska Aleksandra 735
2. Lewicki Filip    574
3. Lehmann Dalia 419
4. Suska Juliana 416
5. Lewandowski Aleksander 307
6. Kawa Aleksandra  191
6. Błaszczak Julia  191
8. Babiak Filip  189
9. Skrobacz Olga 187
10 Bado Gabriela 176

 31/10/19

1.Pietrzak Daria 2830
 Zawadzka Eliza  2410
3. Jabłońska Julia  2377
4. Biegalska Iga 2354
5. Kucharska Zuzanna 2163
6. Marchwicka Maja 1952
7. Jannasz Wiktoria  1942
8. Kozioł Klara 1890
9. Kłapińska Laura 1665
10. Wypchło Aleksandra  1391

 30/10/19 

1. Pliem Perka Martyna  692
2. Sówka Nell 649
3. Ganowska Julia  597
4. Śliwiński Antoni 589
5. Skotarczak Nel  579
6. Piontek Barbara 421
7  Pellowska Paulina 413
8. Pięta Julia  406
9. Pawłowska Kornelia 385
10.  Czeszejko Sochacka Lena  349

30/10/19

1. Piontek Helena 473
2. Szeszuła Zuzanna  312
3. Bednarczyk Julia  296
4. Bar Karolina 223
5. Mycio Oliwia 215
6  Sondej Zofia  202
7. Padalak Maria  171
8 Żuk Kaja   164
9. Pietrzak Piotr  123
10.  Panarowicz Nikola  122

30/10/19

1. Henzel Dominika  1050
2. Kamińska Agata 841
3. Derda Agata 736
4. Osuch Aleksandra 707
5. Płatek Oliwia  677
6. Konarska Marta 499
7. Styła Olga  476
8.Tuliszkiewicz Olga 425
9.  Laura Tralewicz Pielak 401
10. Heydel Karolina 368

30/10/19

1. Friedman Maja Bella 648
2. Wawryniuk Nela  275
3. Budzyńska Zofia 242
4  Jurzak Franciszek  220
5  Iwaszczuk Alicja   201
6. Bar Karolina   155
7. Leszek Karwańska Wiktoria  129
8. Okupny Wiktoria 119
9.  Gramza Amelia  45
10   Otlewska Amelia   40

30/10/19