W tym tygodniu:
 
 

CSI3 Wellington USA 

Andrzej Opłatek 

livestream

 

 

CSI2 Abu Dhabi UEA

Amelia Mościcka 

livestream

 

 

 

CSI2 Ergo Arena Gdańsk 

livestream

 

 

 

CSI2 Lier BEL

Przemysław Konopacki, Maria Brańka Borja, Anna Kosznik 

livestream

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Grand Prix Jaszkowa dla Dajany Pawlickiej 18.09.16 WYNIKI

Dajana Pawlicka na Campari wygrała Grand Prix ZO w Jaszkowie w dn 18.09.16.  

 

 

WYNIKI ZAWODÓW 

 

 

18/09/16

 

 


Mściwoj Kiecoń w top formie w zawodach CSN Forst 16-18.09.16

Mściwoj Kiecoń i Dantos dwa razy wygrali konkurs S* podczas CSN Forst. 

 

 


Andrei Shalohin, Marcin Bętkowski, Ewa Kocon wygrali Polską Ligę Jeździecką PZJ w sezonie 2016 - wyniki Finałów Bobrowy Staw Sowia Wola 16-18.09.16

18/09/16 

fot Karol Rzeczycki /PLJ


Mistrzostwa Świata Młodych Koni Lanaken 15-19.09.16

Grzegorz Psiuk i Cristiano - 8 miejsce w Finale B  MŚMK konie 5 letnie     WYNIKI KOŃCOWE

 


Jan Chrzanowski 10-ty w Lozannie

14/09/16 

 


Kamil Grzelczyk Mistrzem Polski Seniorów 2016

11/09/16 

Podium Mistrzostw Polski Seniorów 2016 

Złoto - Kamil Grzelczyk / Wibaro / BKJ Bogusławice 
Srebro - Michał Kaźmierczak / Que Pasa 5 / KJ Leśna Wola Głogów Młp
Brąz- Michał Ziębicki / Heartbreaker / KJK Szary Michałowice 

 

WYNIKI KOŃCOWE MP / GALERIE / VIDEO Finały

 

 

 


Martina Rozynek Mistrzem Polski Juniorów 2016

11/09/16 

PODIUM Mistrzostw Polski Juniorów 2016 

złoto - Martin Rozynek / Catoki / KJ Profil Piła - trener Przemysław Rozynek, 

srebro - Adam Grzegorzewski / Zazou Szumawa / KJ Agro Aves - trener Stanisław Marchwicki

brąz - Monika Grundkowska /  Dhaha / WLKS Kraków - trener Tomasz Włodarski 

 

WYNIKI KOŃCOWE MP 2016 

 


Alesandra Kierznowska wygrała Puchar Polski Dzieci I 2016

11/09/16 

PODIUM Puchar Polski Dzieci I 2016 

Złoto  Aleksandra Kierznowska / Dior V / KJ Kietlów - trener Hubert Kierznowski,

Srebro -  Maria Baehr na La Strada L / KJ Agro Handel - trener Arkadiusz Fimmel,

Brąz - Juliana Suska na Gilea / KS Chojnów - trener Grzegorz Kubiak .

WYNIKI KOŃCOWE PP Dzieci I 2016 


Andrzej Opłatek Mistrzem Polski Młodych Jeźdźców 2016

Podium MP MJ 2016
złoto - Andrzej Opłatek / El Camp / HEAA Turek
srebro - Joanna Marciniak / Chelsea Blue / KJ Metpol Grodziec 
brąz - Zuzanna Gowin / Captain / KJ Metpol Grodziec 

WYNIKI KOŃCOWE

 


Osadkowski Ladies Cup dla Małgorzaty Koszuckiej

10/09/16  Podium Osadkowski Ladies Cup 2016

1m Małgorzata Koszucka / Alvaro / KJ Wechta 
2m ALeksandra Dabkowska / Tokajer / AZS PW
3m ALeksandra Kozanecka / Calero Z / Szumawa Bobrowiec

WYNIKI KOŃCOWE 


Opłatek Andrzej  2565
Skrzyczyński Jarosław 2507
Wojcianiec Wojciech  2084
Kubiak Dawid  1548
Kaźmierczak Michał  1209
Wechta Maksymilian 1114
Tyszko Mateusz   1007
Kiecoń Mściwoj   958
Grzegorzewski Adam    951
Konopacki Przemysław    863

31/12/21

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Błaszczak Julia  263
2. Wilczewska Weronika     186
3. Tomanova Katerina  153
4. Kubiak Jakub 148
5. Lewicki Filip 141
6. Skrzypiec Agata    85
7. Tobiszewska Katarzyna  69
8. Lehmann Dalia  53
9.  Głowacka Wiktoria  43
10. Szlufik Aniela  37

31/12/21

1. Lewandowski Aleksander   706
2. Kierznowska Aleksandra  509
3. Skrobacz Olga 339
4. Handzlik Maciej  269
5. Kozioł Klara 240
6. Wypchło Aleksandra 198
7. Barański Mikołaj   180
8. Konieczna Róża  178
9. Biegalska Iga  177
10. Borja Maria Brańka  158

 

31/12/21

1  Sówka Nell  4065
2  Nawrocka Roksana 2615
3. Maciaszczak Ewa  1890
4. Lewkowicz Amelia  1590
5. Parda Julia   1520
5. Skotarczak Nel 1495
7  Mikołajczyk Eryka  1465
8. Kraśko Kuba 1440
9. Skrzyczyński Patryk 1380
10. Pellowska Paulina   1310

31/12/21

1. Wierucka Maria  428
2. Czarnecka Adriana 354
3. Koperska Pacyńska Maria 282
4. Starostka Maja  266
5. Cicha Zofia   224
6  Gudan Natalia  184
7. Rąbca Milena 178
7. Reimann Zofia  152
9  Wilk Lena   132
10. Romanowska Anna  114

31/12/21

1.  Cwalina Wiktoria  679
2.  Mroczek Jakub 578
3.  Grobelny Martyna  424
4.  Janusz Zofia 398
5.  Hart Dyke Zofia  388
6   Peszek Zofia   377
7.  Obrocka Martyna  318
8.  Romanowska Gabriela  284
9.  Ciszek Zofia  274
10. Olaszek Alicja  . 263

31/12/21

1  Nagła Maja  584
2.  Cwalina Wiktoria  458
2.  Kamińska Zofia 441
4.  Brzykcy Liliana 358
5.  Wierucka Zofia 350
5.  Goszczyński Tomasz  329
7   Chojowska Iga  316
8.  Sławińska Zuzanna  295
9   Reimann Zofia  195
10.  Kostkowska Lilianna   183

 31/12/21

1. Panarowicz Nikola    615    
2. Biel Zofia  480
3. Von Mauberg Wiktoria  394
4. Kwiatkowska Karolina 284
5. Pasternak Julia   241 
6. Kucharska Antonina  239
6. Rembielińska Wiktoria   239
 Aniołek Hubert 234
8. Jurasz Kornelia  231
10. Stasiak Agata  222

31/12/21 

1.  Sówka Nell  1540
2.  Kierznowska Jagoda  1230
3.  Aniołek Hubert  905
4.  Babczyńska Małgorzata  735
5.  Ganowska Julia  545
5.  Pellowska Paulina   545
7.  Dubiniak Michał 260
8.  Ambroziak Nadia  190
9.   Knopkiewicz Natalia  175
10.  Jackowiak Marcelina   170

31/12/21 

1.  Rybak Massalska Lena   823
2.  Patecka Olga  787
3.  Bąba Amelia   519
4.  Szrajer Matylda   491
5.  Pakur Antonina  444
6.  Wernerowicz Karolina  420
7. Biel Zofia  397
8. Kierznowska Jagoda  342
9. Przybyła Natalia 314 
10. Gola Helena  298

31/12/21

1.  Sawicka Paulina  755
2.  Misztal Maggie  570
3.  Pietrzak Emilia  200
3   Skotarczak Nel 200
5   Apanasewicz Weronika 120
6. Ponurski Gabriela  60
7. Skrzyczyński Patryk  30
8. Bielą Berenika  20
9.     0
10    0

31/12/21