W tym tygodniu :
 
 
 
 
wyniki          livestream
 
/ Marek Lewicki, Matylda Kasner, Filip Lewicki /
 
 
 
Katarzyna WIśniewska
 
 
 
 
ZO Strzegom
 
ZO DiM Strzegom
 
ZO Glinik Zaborowski 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Jaszkowo 13-15 lutego HZDiM - zgłoszenia, program

12/02/15 g.08.10

 

HZDiM 13-15 lutego 2015 JASZKOWO

Zgłoszenia, program zawodów, listy startowe. 

 

 


HPP Sopot - II eliminacja 13-15 lutego 2015

Pula Nagród 60.000 zł, zgłoszenia, rozstawienie koni w stajniach, link do list / wyników, program 

 

 


Łukasz Koza w Magna Racino 13-15 lutego 2015

11/02/15

Łukasz Koza w dniach 13-15 lutego b.r. wystartuje w doborowym towarzystwie ( m.in. Pius Schwizer ) w Magna Racino w Austrii. Zgłoszenia, podręczne linki do wyników i transmisji live. 

 

 

 


Kandydaci na Trenara Polskiej Kadry

11/02/15

Kandydaci, którzy przystąpili do konkursu na stanowisko Trenera  - Selekcjonera przy PZJ:

Rudolf Mrugała, Bogdan Sas-Jaworski, Bartosz Szymborski, Zbigniew Kaczorowski, Jacek Tokarski

 
 

Galeria CSN u Robsonów fot. Jacek Kowalski

 

 


Puchar JumpOFF Hipodrom Sopot - klasyfikacja po 5 turniejach

10/02/15 g.06.00

LIDERZY RUND po 5 turniejach klasyfikacyjnych:

 

WERONIKA WILSKA  - Runda Bursztynowa i Diamentowa

JACEK GRZYWACZ - Runda Platynowa

MIKOŁAJ CHILEWSKI - Runda Złota

JOANNA WIŚNIEWSKA - Runda Srebrna

DOROTA LOST - Runda Brązowa

 

 

 


Furusiyya Nations Cup™ sezon 2015

09/02/15 g.19.15

Reprezentacja Polski po punkty rankingowe w Division 2 pojedzie do Odense, Sopotu, Bratysławy i do Arezzo. 

REGULAMIN I KALENDARZ ROZGRYWEK SEZON 2015


 

 

 


HZO Leszno 13-15 lutego 2015 - zgłoszenia, program

09/02/15 g.17.45

 

 

 

 


Aktualizacja kalendarza zawodów kwalifikacyjnych do IO Rio 2016

09/02/15  

W kalendarzu FEI pojawiły się nowe imprezy kwalifikacyjne do IO Rio 2016 : Antwerpia i Ciekocinko. Podczas Baltica Tour na przełomie lipca i sierpnia b.r. w Ciekocinku zawodnicy zdobywać będą cenne punkty do rankingu olimpijskiego. 

 

 


Głoskowski, Endraszka, Opłatek i Lendo - liderzy HPP po zawodach u Robsonów

08/02/15 g.19.00

Liderzy rankingu Halowego Pucharu Polski sezon 2014/15 po zawodach u Robsonów w Dąbrówce Małej. 

Andrzej Głoskowski - KJ Agro Handel Śrem / HPP Seniorzy 

Paulina Endraszka - SKJ Sopot / HPP MJ

Andrzej Opłatek - KJ HEAA Turek / HPP Juniorzy 

Inez Lendo - LKJ Liski / HPP Amatorzy

wyniki 

video z przejazdów najlepszych w dzisiejszych finałach znajdziecie na YouTube redakcji Świat Koni https://www.youtube.com/user/swiatkoni


Skrzyczyński Jarosław 4127
Ludwiczak Krzysztof  2545
Wojcianiec Wojciech 2129
Kaźmierczak Michał     2045
Grzelczyk Kamil 
1756
Wechta Maksymilian 1494
Opłatek Andrzej  1402
Bobik Jan 1191
Grzegorzewski Adam 1113
Kiecoń Mściwoj  943

31/03/13

 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Opłatek Andrzej  1402
2. Grzegorzewski Adam  1113
3. Szmytka Michalina  395
4. Matuszewska Magdalena  362
5. Rynkiewicz Martyna 285
6. Pawlicka Dajana 237
7. Klein Olaf 181
8. Minkiewicz Weronika 156
9. Rozynek Martin 148
10. Seroka Anna 124

31/03/18

1. Milczarek Nina 333
2. Bolko Aleksandra    239
3. Lewicki Filip 235
4. Januszewska Zuzanna 200
5. Bado Gabriela 175
6. Głowacka Wiktoria    159
7.  Suska Juliana  154
8. Baehr Maria  151
9. Lehmann Dalia 127
10. Dobkowska Milena 95

31/03/18

1. Marchwicka Maja  435
2. Jannasz Wiktoria  310
3. Smura Kornelia 270
4. Zawadzka Eliza  245
5. Gola Katarzyna  235
6. Jabłońska Julia  230
6. Stefańska Natalia 230
8. Konieczna Róża 220
9. Barańska Laura  210
10. Biegalska Iga  185

27/03/18

1Jackowiak Marcelina  158
2.  Ganowska Julia  136
3.  Biel Zofia 131
4.  Śliwiński Antoni 130
5. Ryciak Wiktoria 120
6. Karnabal Maria  118
Von Mauberg Wiktoria 117
8. Skotarczak Nel  108
9. Dubiniak Michał 102
10. Dąbrowska Agata  101

11/04/18

1. Kapel Julia   213
2. Derda Agata  135
3. Konarska Marta 113
4. Miś Karolina 69
5. Padalak Maria 28
6. Ratajska Gabriela 56
7. Tuliszkiewicz Olga  52
8 Szaniewska Karolina 43
9. Smolich Julia  32
10. Krawczyńska Aleksandra 16

11/04/18

1. Walorek Julia   198
2. Wypiór Marta 161
3. Banaszak Zofia 160
3. Pietrzak Daria  128
5. Wojtaś Julia  100
6. Zawadzka Eliza  98
7. Jarecka Lena  89
8. Grzymała Gabriela  87
8. Hałoń Katarzyna  70
10. Konarska Marta 69

11/04/18

1. Derda Agata 428
2Kamińska Agata  349
3Płatek Oliwia 265
4. Jabłońska Julia 247
5. Henzel Dominika 234
6. Jurzak Franciszek 219
7. Oleszkiewicz Nina 169
8. Heydel Karolina  139
9. Walorek Julia  134
10. Gramza Amelia  127

11/04/18

1. Golicka Zuzanna  192
2. Budzyńska Zofia 135
2. Friedman Maja Bella  104
4. Kozłowska Maja 60
4. Pyrek Filip  60
6. Łopucka Adrianna   56
7. Jurzak Franciszek  40
8. Olejnik Weronika  35
9. Julia Janku  20
10.  Grzywińska A / Jędrychowska O. 15

11/04/18