W tym tygodniu:
 

CSI4 Valkenswaard NED 

 Andrzej Opłatek  Mściwoj Kiecoń  Bartosz Adamus 

livestream

 

 

 

CSI3 Knokke BE

Cassandra Orschel

livestream

 

 

 

CSIYH Montefalco ITA  

Monika Dulczewska

 

 

 

 

PLJ Jakubowice 

 

 

​ZO DiM Solec Kujawsk I kwalifikacja Cavalaida Future 

 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

 

    
 
 
   
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
  
  
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 
 
   
  
 

Tomasz Olszewski na Camako's Boy JW wygrał Grand Prix Majowy Laur Olszy 07/05/17


Grand Prix ZO Osadkowski w Jakubowicach wgrała Aleksandra Kozanecka na Suedwinds Amanda 07/05/17


CSIO4 Linz. Kamil Grzelczyk na Wibaro pięty w LR 145cm 06/05/17

WYNIKI KONKURSU

1m. Mario Wilson Fernandes POR  / Tidelio des Nauves 0/0/40.44 sec

5m. Kamil Grzelczyk POL / Wibaro / 0/0/43.03 sec

7m. Łukasz Koza POL / Chito Blue / 0/4/43.99 sec


Polacy w Rankingu FEI na koniec kwietnia 2017

Jumping - Longines Rankings - N° 196 - 30/04/2017

 

    1m. - Kent Farrington USA - 3255 pkt

191m - Jarosław Skrzyczyński POL - 828 pkt

Polacy w rankingu FEI  


ZO DiM Iwno 1-3 maja 2017 - WYNIKI

Zwycięzcy Finałów :

Finał Gr A1  - Maria Karnabal  / Alf / Podkowa Gruszczyn 

Finał Gr A2 - Maria Karnabal / Anthony Hopkins / Podkowa Gruszczyn 

Finał Gr C - Maja Boryna / Flagriata / Oxer Inowrocław 

Finał Gr D bis - Agata Kamińska /Finisz / Ranczo Kołata 

Finał Dzieci II - Maja Hendrys / Quantico / Podkowa Gruszczyn 

Grand Prix Dzieci - Zofia Budzyńska / Fabia / KJ Gronówka 

06/05/17

 

 


CSIO3 Drammen 11-14 maja 2017 - Reprezentacja Polski, zgłoszenia

Reprezentacja Polski :

Marek Lewicki,

Dawid Kubiak 

Jarosław Skrzyczyński 

Wojciech Wojcianiec  

06/05/17

 


CSI3 Redefin 12-14 maja 2017 - reprezentacja Polski, zgłoszenia, program

  

Joanna Marcionak, Andrzej Opłatek / Riders Academy  /

Krzysztof Ludwiczak, Maksymilian Wechta, Krzysztof Gozdek 

06/05/17

 

 


CSIO4 Linz - Puchar Narodów. Polska z 19 pkt kończy pierwszy w tym roku Puchar Narodów na 9 miejscu. Najlepszy w Polskiej ekipie - Michał Ziębicki i 16 letni Heartbreaker.

WYNIKI / VIDEO / RANKING 

 

SPONSOR RELACJI z LINZ 


Rozkład Jazdy 4 - 7 maja 2017

CSIO4 Linz AUT       LIVE www.tv.fei.org / płatne / 

/ Klara Kostrzewa, Michał Kaźmierczak, Łukasz Koza, Kamil Grzelczyk, Michał Ziębicki / 

 


ZO Jakubowice                       WYNIKI / LISTY / LIVEstream 

 


 

 


Skrzyczyński, Hentšel, Nieużyła i OZJ Łódź - pierwsi liderzy PLJ po zawodach w Bogusławicach 01/05/17


Skrzyczyński Jarosław 2967
Opłatek Andrzej  2237
Wojcianiec Wojciech  2170
Wechta Maksymilian  1850
Konopacki Przemysław 1618
Kubiak Dawid 1458
Kaźmierczak Michał   1437
Grzelczyk Kamil   1275
Kiecoń Mściwoj  1264
Grzegorzewski Adam       1218

31/05/22

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra  557
2. Lewandowski Aleksander 543
3Błaszczak Julia  365
4. Skrobacz Olga  278
5. Barański Mikołaj    217
6. Parkitny Maximilian  202
7. Wilczewska Weronika  153
8. Lewicki Filip    141
9.  Suska Juliana  117
10. Skrzypiec Agata  93

31/05/22

1. Handzlik Maciej   318
2. Biegalska Iga     270
3. Kozioł Klara  260
4. Zawadzka Eliza     224
5. Konieczna Róża  212
6. Pietrzak Daria   135
7. Jannasz Wiktoria  130
8. Wypchło Aleksandra  128
9. Prymek Zuzanna  119
10. Oleszkiewicz Lena  102

31/05/22

1  Sówka Nell  1385
2  Ganowska Julia    1085
3. Nawrocka Roksana  1035
3. Goszczyński Adam    970
5. Słoniec Paulina   925
6. Kucharska Antonina     900
7  Babczyńska Małgorzata  760
8. Piszczek Marta   700
9. Pellowska Paulina   680
10. Lewkowicz Amelia  640

31/05/22 

1. Rąbca Milena  268
2. Cicha Zofia   188
3. Layer Blanka   182
4. Michalak Helena      134
5. Wierucka Maria      128
6  Maj Natalia    96
6. Cytrynka Hanna     96
7. Luboński Ignacy    82
9  Janaszczak Lena     80
10. Gudan Natalia  78

31/05/22

1.  Wierucka Zofia 377
2.  Brzykcy Liliana     279
2.  Kulesza Lila  279
4.  Drozd Michalina  200
5.  Zawadzka Katarzyna  196
6   Jach Michalina  194
7.  Lewicka Aleksandra  192
8.  Hamerska Ewa   191
9.  Krzeszewska Zofia  182
10. Wójcikiewicz Róża  180

31/05/22

1  Lewandowska Gabriela   350
2. Wnuczko Sara  238
3. Goszczyński Tomasz 237
4. Luboński Ignacy   212
5. Kamińska Zofia  200
6. Rąbca Milena   161
7  Reimann Zofia  160
8. Starostka Maja  158
8  Czarnecka Adrianna  151
10. Kajdrys Klara  143

31/05/22

1. Cwalina Wiktoria     267    
2. Tymieniecka Wiktoria   264
3. Fediow Daria    244
4. Pasternak Julia  233
5. Buczek Agata     208 
6. Stasiak Agata 195
7. Grobelny Martyna     176
8. Czeszejko - Sochacki Filip 146
9. Kaleta Zuzanna    137
10. Mucha Weronika   127

31/05/22

1.  Aniołek Hubert    390
2.  Ganowska Julia 380
3.  Kierznowska Jagoda  320
4.  Patecka Olga       155
5.  Sówka Nell  135
6.  Pellowska Paulina 115
7.  Biel Zofia  70
8.  Sućko Nina  30
9.      0
10.      0

31/05/22

1.  Cwalina Wiktoria    422
2.  Pakur Zofia 352
3.  Hart Dyke Zofia   287
4.  Frączkowska Roksana 283
5.  Janiszewska Lena   277
6.  Wiśniewski Marcel   235
7. Romanowska Gabriela   209
8. Kępka Aleksandra  185
9. Mroczek Jakub    173 
10. Kraśko Aleksander   170

31/05/22

1. Ponurski Gabriela   175
2. Biela Berenika   165
3. Skotarczak Nel  80
4  Kozakiewicz  Paulina  60
5  Sawicka Paulina    50
6. Kaczmarek Mikołaj  50
7. Biskup Julia  35
8.   0
9.     0
10    0

31/05/22