WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

WYNIKI eOOM Damaszka25-26.06.16 - region 1

WYNIKI eOOM Damaszka 25-26 czerwca 2016 

 

eOOM Duże Konie 1m. Weronika Kaniewska / KJ Dilmar / Bianca W

 

eOOM Kuce 1m. Hanna Padalak /Otomoński KJ Tabun / Kliwia 


WYNIKI eOOM Wielka Lipa 25-26.06.16 - region 4

WYNIKI eOOM Duże Konie  1m. Olimpia Filipowska / KJ Modelewscy / Goldika / lubskie 

 

WYNIKI eOOM Kuce  1m. Agata Kamińska / Ranczo Kołata / Finisz / wielkopolskie 

 


Silesia Equestrian Tour 14-24 lipca 2016 - program, propozycje, zgłoszenia

27/06/16

 

 

 

 


WYNIKI KOŃCOWE CSI-W Olomouc CZE 23-26.06.16

          
 
 
 

 

WYNIKI SOBOTA  25/06/16
 
 
WYNIKI PIĄTEK  24/06/16
 
 
 
 
 

Najlepsze wyniki Reprezentantów Polski : 

3m - CSI3-W Grand Prix Michał Kaźmierczak POL / Que Pasa 26/06/16

1m - CSIJ Grand Prix Stanisław Piątkowski POL / Aaron 340 26/06/16

1m - CSI3-W 140 Final Dawid Kubiak POL / Anastacia III 26/06/16

2m - CSIJ  Stanisław Piątkowski POL / Aaron 340 25/06/16

2m - CSIU25 Final Joanna Marciniak POL / Chelsea Blue 25/06/16

2m - CSI3-W 135 Krzysztof Ludwiczak POL / Poli Loli L  25/06/16

2m - CSI3-W 145  Maksymilian Wechta POL / Quinchella 24/06/16

5m - CSI3-W 145 Maksymilian Wechta POL / London 32  24/06/16

1m - CSIU25 Dajana Pawlicka POL / Bartino 24/06/16

1m - CSIJ Stanisław Piątkowski POL / Aaron 340 24/06/16

2m - CSI3 140 Maksymilian Wechta POL / Quinchella  23/06/16

 

 


Akademickie Mistrzostwa Świata 28.06-03.07.2016 Szwecja Flyinge

Reprezentacja Polski :

Piotr Kaliszuk - Agata Dahlke - Agata Mizgier - Dominika Kiszkurno

25/06/16

 

 


Zasady szkolenia kadr instruktorsko-trenerskich w jeździectwie - projekt

25/06/16 

Projekt przygotował zespół w składzie: Wacław Pruchniewicz, Hubert Szaszkiewicz, Marcin Szczypiorski na podstawie materiałów Centralnej Komisji Egzaminacyjnej PZJ i Zespołu Szkoleniowego PZJ. 

 

 


CAVALIADA Kołobrzeg 7-10 lipca 2016 zgłoszenia


 

 

 

 

 

 

 


Grand Prix CSN u Robsonów dla Moniki Pasik

21/06/16

Grand Prix zawodów CSN w Dąbrówce Małej w JKS u Robsonów wygrała Monika Pasik z LKJ Gałkowo, na 8 letnim wałachu rasy westfalskiej Dollar de Nuevo /Dollar Du Murier - Lancer III /, będącym własnością Anetty Kucharskiej.

WYNIKI turnieju.

 

 


CSI-W Olomouc 23-26.06.16 zgłoszenia, podręczne linki

 

21/06/16 

 

 

 

 


eOOM Lublin Stajnia Piker 18-19.06.16 wyniki

 

 

 


Wojcianiec Wojciech  3744
Opłatek Andrzej  3386
Skrzyczyński Jarosław 3214
Ludwiczak Krzysztof  3008
Wechta Maksymilian  2437
Bobik Jan  1907
Grzelczyk Kamil  1600
Kubiak Grzegorz  1402
Grzegorzewski Adam  1143
Kubiak Dawid 1079

 30/09/20

 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  396
2. Lewicki Filip 341
3. Jaglarz Julia  294
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Bado Gabriela 261
6. Milczarek Nina  197
7. Błaszczak Julia 178
8. Babiak Filip  153
9. Januszewska Zuzanna  147
9. Najdzionek Filip  147

 30/09/20

1. Kierznowska Aleksandra 904
2. Suska Juliana  617
3. Lewandowski Aleksander 419
4. Zybała Aleksandra  164
4. Wilczewska Weronika  164
6. Wypiór Marta  160
7. Baehr Maria  126
8. Skrobacz Olga  153
9. Wypchło Aleksandra  148
10.Kłapińska Laura 93

 30/09/20

1 Zawadzka Eliza 1830
2  Pietrzak Daria  1420
3. Iga Biegalska 1305
4. Pymek Zuzanna 690
5. Sówka Nell 495
6 Dziuba Anna 460
7. Kraśko Kuba 435
8. Ryciak Wiktoria   385
9. Nawrocka Roksana  390
10. Sijka Olivia 385

08/10/20

1.  Kłodowska Aleksandra 200
2.  Grobelny Martyna  192
2.  Kulesza Lila  192
4. Kamińska Lena 178
5. Wożniak Stanisław 158
6. Mroczek Jakub 100
7. Słoniec Paulina  96
8. Zawadzka Katarzyna  72
9  Sobura Weronika 50
10. Czarnecka Adriana 46

 08/10/20

1.  Babczyńska Małgorzata  415
2.  Skotarczak Nel   410
3.  Jurasz Kornelia 305
4.  Cwalina Wiktoria   239
5.  Przybylska Zuzanna  214
6   Naumiuk Kornelia  193
7.  Pellowska Paulina  178
8.  Biel Zofia   173
9.  Frączkowska Roksana  165
10. Nawrocka Roksana  142

 08/10/20

1   Cwalina Wiktoria  305
2.  Skotarczak Nel 227
3.  Słoniec Paulina   206
4.  Wierucka Zofia 160
4.  Wawrzkiewicz Tola 143
6. Jurasz Kornelia  139
7.  Kręgielska Natalia  131
7.  Kierznowski Radosław  131
9   Ciszek Zofia   124
10. Karasińska Olga  109

 08/10/20

1.  Panarowicz Nikola  506    
2.  Pliem Perka Martyna  204
3.  Jaworska Antonina  199
4.  Aniołek Hubert 194
5.  Pszowski Kevin  189 
6.  Sondej Zofia  174
7.  Szeszuła Zuzanna   154
8   Von Mauberg Wiktoria  145
9.  Kierznowska Jagoda   125
10. Ludwicka Karina  122

08/10/20

1.  Zubczyńska Amelia  460
2.  Sówka Nell  420
3.  Tuliszkiewicz Olga 275
4.  Płatek Oliwia  260
5.  Poleszak Dagmara  205
6.  Jackowiak Marcelina  200
7.  Derda Agata  180
8.  Ambroziak Nadia   125
9.  Knopkiewicz Natalia  85
10. Naumiuk Roksana  55

 08/10/20

1.  Ganowska Julia  728
2.  Kowalonek Lena  350
3.  Lehmann Nadia   348
4.  Arkuszewska Daria  311
5.  Wojda Magdalena  226
6.  Górnicka Kornelia  225
7.  Kierznowska Jagoda  224
8.  Badura Matylda  224
9. Rybak Masalska Lena   208 
10. Maćkowska Agata  190

 08/10/20

1.  Sydow Natalia  347
2.  Biskup Julia  299
2.  Pietrzak Emilia  207
4   Andrzejewska Wiktoria  84
5   Kaczmarek Mikołaj  66
6.  Bytner Wiktoria  55
7.  Kozłowska Maria  35
8.  Bar Karolina  30
9.  Kozakiewicz Paulina  25
10 Robak Wiktoria   20

 08/10/20