W tym tygodniu:
 
 

Mistrzostwa Polski 

Jakubowice 

 

livestream 

 

 

 

CSI3 Busto Arsizio ITA 

Andrzej Opłatek, Monika Dulczewska, Sandra Piwowarczyk 

 

 

CSI3 / YH Bonheiden BEL

Jan Bobik, Aleksandra Cebulak 

 

 

CSI2 Kronenberg NED

Krzysztof Okła, Przemysław Konopacki 

 

 

CSI3 / Am Paderborn GER 

Cassandra Orschel, Agata Szymoniak 

 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
 
 
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Rusza HPP sezon 2015/16 - Wago Wrocław 6-18.11.15

03/11/15  

 

PROGRAM / ZGŁOSZENIA / LINKI

 


Jan Chrzanowski czwarty w Grand Prix Gorla Minore 01/11/15

03/11/15

 

 

 


Paulina Malinowska piąta w GP Helsingborg Horse Week 01/11/15

01/11/15  

 


Adam Grzegorzewski wygrał w Linz 31/10/15

01/11/15 

Adam Grzegorzewski na Okarino wygrał w Linz konkurs EY CUP U25. fot. Sibil Slejko


Adam Grzegorzewski i Helena Orkisz w Linz 30.10-01.11.15

30/10/15 

 

 

 


Klara Kostrzewa w Mijas 29-01.11.15

29/11/15

 

 

 

 


Aktualizacja Rankingu PZJ na dzień 30.09.15 - korekta 27/10/15

27/10/15 

 


Agata Kamińska i Klara Kozioł - liderkami kwalifikacji do Cavaliada Future po dwóch turniejach - aktualny ranking / wyniki KJK SZARY Michałowice

25/10/15 

 

 

 

 

 


Maksymilian Wechta przebojem Finałów CSI3-W w Lesznie !

25/10/15 

 


Leszno - Jarosław Skrzyczyński drugi w FEI WC™ - LR !

 

24/10/15 g.19.00

WYNIKI


Skrzyczyński Jarosław 4446
Wojcianiec Wojciech 3420
Ludwiczak Krzysztof  2718
Bobik Jan 2207
Opłatek Andrzej  2187
Wechta Maksymilian  1851
Kaźmierczak Michał    1653
Grzegorzewski Adam  1529
Kubiak Grzegorz 1214
Grzelczyk Kamil  1173

 31/07/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1529
2. Grundkowska Monika   345
3. Szmytka Michalina 258
4. Milczarek Nina 225
5. Najdzionek Szymon  222
6. Pawlicka Dajana 194
7. Klein Olaf  181
8. Seroka Anna 179
9. Żołądkiewicz Maciej  152
10.Matuszewska Magdalena  130

 31/07/19

1. Kierznowska Aleksandra 645
2. Lewicki Filip    546
3. Lehmann Dalia 462
4. Suska Juliana 270
5. Bedyńska Wiktoria  215
6. Barański Mikołaj  209
7. Błaszczak Julia  209
8. Kawa Aleksandra  188
9. Dobkowska Milena  148
10.Babiak Filip  144

 31/07/19 

1.Pietrzak Daria 2475
2 Zawadzka Eliza 2175
3. Biegalska Iga  2129
4. Kucharska Zuzanna 2083
5. Jabłońska Julia  1977
6. Kozioł Klara 1680
7.Jannasz Wiktoria  1632
8. Marchwicka Maja 1352
9. Brańka Borja Maria  1206
10. Kłapińska Laura 1185

 05/09/19

1. Pliem Perka Martyna  575
2. Śliwiński Antoni 529
3. Skotarczak Nel 479
4. Sówka Nell   476
5. Sówka Nell  472
6. Piontek Barbara 421
7  Pięta Julia  366
8.Pellowska Paulina 340
9. Pawłowska Kornelia 307
10.  Czeszejko Sochacka Lena  260

 05/09/19

1. Piontek Helena 473
2. Szeszuła Zuzanna  297
3. Bednarczyk Julia  296
4. Mycio Oliwia 215
5. Bar Karolina 183
6  Padalak Maria 171
7. Żuk Kaja 164
8. Sondej Zofia  111
8. Pietrzak Piotr  110
10.  Panarowicz Nikola  104

 05/09/19

1. Henzel Dominika  1050
2. Kamińska Agata 831
3. Derda Agata 721
4. Osuch Aleksandra 707
5. Płatek Oliwia  677
6. Styła Olga 476
7. Konarska Marta 444
8. Heydel Karolina  368
9.  Tuliszkiewicz Olga  355
10.  Piontek Helena  308

 05/09/19

1. Friedman Maja Bella 488
2. Wawryniuk Nela  275
3. Budzyńska Zofia 242
4  Jurzak Franciszek 220
5. Leszek Karwańska Wiktoria 129
6. Okupny Wiktoria  119
7. Iwaszczuk Alicja  111
8.  Bar Karolina  60
9.  Gramza Amelia  45
10   Jędrychowska Aleksandra  35

 05/09/19