W tym tygodniu :
 

CSI3 Braunschweig GER 

Jarosław Skrzyczyński, Wojciech Wojcianiec 

livestream


CSI3 CSIYH Arezzo ITA

 
Andrzej Opłatek, Sandra Piwowarczyk 
 

 

Natalia Czernik, Bartosz Adamus

 

Adrianna Ostrowska, Izabela Vinckier,  Jan D. Chrzanowski, Monika Dulczewska, Julia Feydych, Joanna Jankowska, 

livestream 


 

CSI2 Lier BEL

Klara Kostrzewa


 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Wojciech Pisarski kandydatem na Prezesa PZJ

29/07/15 

 

CV Wojciecha Pisarskiego - kandydata na Prezesa Polskiego Związku Jeździeckiego .

 

 

 

 


Strzegom - Festiwal Kuców 04-06.09.2015 - propozycje

Mistrzostwa Polski Kuców grupa D,
Mistrzostwa Polski Młodzików grupa A2,
Puchar Polski Kuców grupa A1,B,C,E, D-bis
Puchar Polski Dzieci II
Towarzyski Puchar Dzieci na Kucach
/Grupa X - do 12 lat; Grupa Y - do 14 lat; Grupa Z - do 16 lat/

PROPOZYCJE

STRZEGOM 04-06.09.2015r. 

 


CSIO3-W Bratislava 2015 - galeria

wyniki http://eventcontent.hippoonline.de/1049/1049zeitplanENG.htm?style=longines

Posted by KadraSkoki.pl on 28 lipca 2015

Grand Prix Dąbrówki Małej dla Grzegorza Kubiaka , ZO Dąbrówka Mała 24-26 lipca 2015 - wyniki

28/07/15 

 


CSN w Zagórowie pod dyktando Mściwoja Kieconia

Mściwoj Kiecoń zdominował zawody CSN w Zagórowie, wygrał wszystkie konkursy DR w tym Grand Prix CSN Zagórów. Wyniki turnieju. 24-26.07.15

fot Paula Bartkowiak 


Sukces !! Grand Prix Bratysławy dla Jarosława Skrzyczyńskiego !!

26/07/16  

 


Mercedes Grand Prix CSIO3-W Bratysława - video 26/07/15 - zwycięzca Jarosław Skrzyczyński i Crazy Quick


Sobota Maskymiliana Wechty w Bratysławie

26/07/15

Maskymilian Wechta - debiutant w pierwszym składzie Reprezentacji Polski podczas zawodów w Bratysławie świetnie  spisał się w sobotnich konkursach - był drugi na Boliwii w konkursie ŚR 140 i dziesiąty na London 32 w konkursie LR 150.  To jednocześnie były najlepsze wyniki dla Polski w sobotnich konkursach w Bratysławie. 

 

 


Polska piąta w Pucharze Narodów w Bratysławie, Krzysztof Ludwiczak najlepszy w ekipie

25/07/15

Reprezentacja Polski w składzie: Jarosław Skrzyczyński, Michał Kaźmierczak, Maksymilian Wechta i Krzysztof Ludwiczak wywalczyła piąte miejsce w Pucharze Narodów w Bratysławie. Konkurs Pucharu Narodów  wygrała ekipa Francji wyprzedzając Finlandię i Belgię.  Najlepiej w Polskiej ekipie spisał się Krzysztof Ludwiczak na Zoweja. 

WYNIKI / RANKING / video 

 

 

 


Sukces ! Aleksandra Lusina wygrała 120 w CSI w Zuidwolde

23/07/15  

 


Skrzyczyński Jarosław 4663
Ludwiczak Krzysztof  2922
Wojcianiec Wojciech 2744
Grzegorzewski Adam 2068
Kaźmierczak Michał    1822
Bobik Jan 1674
Grzelczyk Kamil  1560
Wechta Maksymilian   1369
Opłatek Andrzej  1035
Kubiak Grzegorz 828

28/02/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 2068
2. Dajana Pawlicka   450
3. Szmytka Michalina 348
4. Grundkowska Monika  339
5. Milczarek Nina 324
6. Klein Olaf 277
7. Matuszewska Magdalena  212
8. Rynkiewicz Martyna  179
9. Najdzionek Szymon 143
10. Seroka Anna 119

28/02/19

1. Kierznowska Aleksandra  490
2. Lewicki Filip   435
3. Lehmann Dalia 345
4. Suska Juliana 245
5. Barański Mikołaj  232
6. Bedyńska Wiktoria 206
7. Dobkowska Milena 181
8. Bolko Aleksandra  160
9. Głowacka Wiktoria  114
10. Bado Gabriela  107

28/02/19

1. Kucharska Zuzanna  700
2. Jabłońska Julia  650
3. Marchwicka Maja 585
4. Jannasz Wiktoria  520
5. Pietrzak Daria 415
6Zawadzka Eliza 410
7. Biegalska Iga  380
8. Wypiór Marta  275
9.  Kłapińska Laura 250
10.  Kozioł Klara 225

11/03/19

1. Pliem Perka Martyna  108
2. Janiszewska Lena  91
3. Pellowska Paulina  52
4. Jackowiak Marcelina 48
5. Rynowiecka Pola  43
6. Karnabal Maria 40
7  Piontek Barbara  36
7. Śliwiński Antoni   36
9. Kopacz Antonia 35
9. Ryciak Wiktoria 35

11/03/19

1. Bednarczyk Julia  85
2. Piontek Helena   64
3. Jarecka Lena  42
4. Bar Karolina  38
5. Padalak Maria  35
5. Szeszuła Zuzanna  35
7. Boćkowska Olivia 34
8. Jach Oliwia 32
9. Żuk Kaja  30
10.  Misztal Maggie  22

11/03/19

1. Płatek Oliwia  260
2. Henzel Dominika 205
3. Kamińska Agata 200
4. Osuch Aleksandra 165
5. Heydel Karolina  105
5. Poleszek Dagmara  89
7. Derda Agata  80
7. Styła Olga 80
9. Kołacka Marianna  75
10. Pekal Emilia  70

11/03/19

1. Friedman Maja Bella 235
2. Jurzak Franciszek 80
3.Leszek Karwańska Wiktoria 65
4.  Iwaszczuk Alicja  20
5.  Bar Karolina  10
6. 0
7.   0
8.   0
9.   0
10.   0

11/03/19