W tym tygodniu:
 
 

CSI3 Wellington USA 

Andrzej Opłatek 

livestream

 

 

CSI2 Abu Dhabi UEA

Amelia Mościcka 

livestream

 

 

 

CSI2 Ergo Arena Gdańsk 

livestream

 

 

 

CSI2 Lier BEL

Przemysław Konopacki, Maria Brańka Borja, Anna Kosznik 

livestream

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Zawody w Ołomuńcu bardzo udane dla Polski - Krzysztof Ludwiczak na Zoweja piąty w Grand Prix 160cm 25/06/17

Reprezentanci Polski podczas turnieju w Ołomuńcu w Czechach wygrali 6 konkursów, w naważniejszym konkursie turnieju Grand Prix 160cm najlepiej dla Polski pojechał Krzysztof Ludwiczak na Zoweja ( na zdjęciu )  ukończył konkurs na 5 miejscu.

Krzysztof Okła wygrał dwa konkursy CSIU25 na Djembe VHS. W niedzielnych finałach najlepiej wypadli:  Michał Kaźmierczak na Stakorado ( 4 miejsce w LR 150cm ) Jarosław Koziarowski na Chenet, który wygrał finał 135cm oraz Dalia Lehmann na Casanova 468, która w świetnym stylu wygrała juniorskie Grand Prix.  

 

 

 

 


Jarosław Koziarowski na Chenet zwycięzył w Finale Silver Tour 135cm w Ołomuńcu 25/06/17

WYNIKI  25/06/17


Dalia Lehmann na Casanova wygrała juniorskie Grand Prix w Ołomuńcu !! 25/06/17

WYNIKI    25/06/17 


CSI3-W Olomouc. Maksymilian Wechta trzeci w LR 150cm

 

Sobota 24 czerwca 2017 - Najlepsze wyniki dla Polski  :

 

CSI3-W LR 150cm    3m. Maksymilian Wechta POL / Celtia 2 ( na zdjęciu ) 

CSI3-W 135cm     3m. Michał Kaźmierczak POL / Cisall FS 

CSIU25 Grand Prix  14m. Krzysztof Okła POL / Djembe HVS

CSIJ 135cm  5m. Martyna Rynkiewicz POL / Nela 

CSIYH Final   9m. Krzysztof Ludwiczak POL / Sandra Blue 

 


Okła i Opłatek z najlepszymi wynikami dla Polski w piątkowych konkursach w Ołomuńcu 23/06/17

 

23/06/17               CSI3-W 145cm        4m. Andrzej Opłatek POL / El Camp 

CSIU25  140cm      1m. Krzysztof Okła POL / Djembe VHS

CSI3-W 140cm     11m. Michał Kaźmierczak POL / Gerd KG

CSIJ  130cm           9m. Martyna Rynkiewicz POL / Nirmette 

CSIYH 125/130cm   10m. Michał Kaźmierczak POL / Boniek


Michał Kaźmierczak i Krzysztof Okła to kolejni czwartkowi zwycięzcy w Ołomuńca !! 22/06/17

 

Konkurs CSIYH  125cm / 130cm - 1m. Michał Kaźmierczak POL / Wilander 

Konkurs CSIU25 140cm - 1m. Krzysztof Okła POL Djembe VHS  / na zdjęciu / 

 


Krzysztof Ludwiczak najlepszy w konkursie otwarcia w Olomuńcu 22/06/17

CSI3-W Olomouc  Konkurs nr 1  130cm 

1m. Krzysztof Ludwiczak POL / Poli Loli L 


Laura Kłapińska na Santiago piąta w Grand Prix Dzieci w Hage 18/06/17


Grene Cup Konin 16-18.06.17 - WYNIKI ZO DiM

Zwycięzcy niedzielnych finałów : 

 

Finał Rundy Juniorskiej / MJ - 1m. Samanta Forlini / KJ Zbyszko / Kontendro

Grand Prix Dzieci I  - 1m. Aleksandra Osuch / Podkowa Gruszczyn / Roxana Z

Grand Prix gr D/E - 1m. Agata Kamińska / Ranczo Kołata / Czingis Chan 

Finał Dzieci II  - 1m. Stanisław Opielewicz / Cwał Poznań / Wianka 

Finał Dbis - 1m. Dominika Henzel / Podkowa Gruszczyn / Tiffany 

Finał gr C  - 1m. Julia Walorek / Podkowa Gruszczyn / Figaro 

Finał gr B - 1m. Anastazja Frołow / Cwał Pozań / Jula Musical Mystery 

Finał gr A2  - 1m. Maria Karnabal / Podkowa Gruszczyn / Anthony Hopkins 

Finał gr A1 -  1m Maria Karnabal / Podkowa Gruszczyn / Alf 

18/06/17

 

 


17.07.17 Hagen - Kadra Dzieci wywalczyła czwarte miejsce w PN, Filip Lewicki z 1 pkt w Grand Prix Juniorów

PUCHAR NARODÓW CSIOCh - Polska 4 miejsce 

Maksymilian Parkitny / Vorieta - najlepsza para PN 0 / 4

 

Puchar Narodów Indywidualnie -  Laura Kłapińska / Santiago - 5 miejsce  

 

Grand Prix Juniorów -  Filip Lewicki / Quirdos As  - 13 miejsce 

 

 


Opłatek Andrzej  2565
Skrzyczyński Jarosław 2507
Wojcianiec Wojciech  2084
Kubiak Dawid  1548
Kaźmierczak Michał  1209
Wechta Maksymilian 1114
Tyszko Mateusz   1007
Kiecoń Mściwoj   958
Grzegorzewski Adam    951
Konopacki Przemysław    863

31/12/21

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Błaszczak Julia  263
2. Wilczewska Weronika     186
3. Tomanova Katerina  153
4. Kubiak Jakub 148
5. Lewicki Filip 141
6. Skrzypiec Agata    85
7. Tobiszewska Katarzyna  69
8. Lehmann Dalia  53
9.  Głowacka Wiktoria  43
10. Szlufik Aniela  37

31/12/21

1. Lewandowski Aleksander   706
2. Kierznowska Aleksandra  509
3. Skrobacz Olga 339
4. Handzlik Maciej  269
5. Kozioł Klara 240
6. Wypchło Aleksandra 198
7. Barański Mikołaj   180
8. Konieczna Róża  178
9. Biegalska Iga  177
10. Borja Maria Brańka  158

 

31/12/21

1  Sówka Nell  4065
2  Nawrocka Roksana 2615
3. Maciaszczak Ewa  1890
4. Lewkowicz Amelia  1590
5. Parda Julia   1520
5. Skotarczak Nel 1495
7  Mikołajczyk Eryka  1465
8. Kraśko Kuba 1440
9. Skrzyczyński Patryk 1380
10. Pellowska Paulina   1310

31/12/21

1. Wierucka Maria  428
2. Czarnecka Adriana 354
3. Koperska Pacyńska Maria 282
4. Starostka Maja  266
5. Cicha Zofia   224
6  Gudan Natalia  184
7. Rąbca Milena 178
7. Reimann Zofia  152
9  Wilk Lena   132
10. Romanowska Anna  114

31/12/21

1.  Cwalina Wiktoria  679
2.  Mroczek Jakub 578
3.  Grobelny Martyna  424
4.  Janusz Zofia 398
5.  Hart Dyke Zofia  388
6   Peszek Zofia   377
7.  Obrocka Martyna  318
8.  Romanowska Gabriela  284
9.  Ciszek Zofia  274
10. Olaszek Alicja  . 263

31/12/21

1  Nagła Maja  584
2.  Cwalina Wiktoria  458
2.  Kamińska Zofia 441
4.  Brzykcy Liliana 358
5.  Wierucka Zofia 350
5.  Goszczyński Tomasz  329
7   Chojowska Iga  316
8.  Sławińska Zuzanna  295
9   Reimann Zofia  195
10.  Kostkowska Lilianna   183

 31/12/21

1. Panarowicz Nikola    615    
2. Biel Zofia  480
3. Von Mauberg Wiktoria  394
4. Kwiatkowska Karolina 284
5. Pasternak Julia   241 
6. Kucharska Antonina  239
6. Rembielińska Wiktoria   239
 Aniołek Hubert 234
8. Jurasz Kornelia  231
10. Stasiak Agata  222

31/12/21 

1.  Sówka Nell  1540
2.  Kierznowska Jagoda  1230
3.  Aniołek Hubert  905
4.  Babczyńska Małgorzata  735
5.  Ganowska Julia  545
5.  Pellowska Paulina   545
7.  Dubiniak Michał 260
8.  Ambroziak Nadia  190
9.   Knopkiewicz Natalia  175
10.  Jackowiak Marcelina   170

31/12/21 

1.  Rybak Massalska Lena   823
2.  Patecka Olga  787
3.  Bąba Amelia   519
4.  Szrajer Matylda   491
5.  Pakur Antonina  444
6.  Wernerowicz Karolina  420
7. Biel Zofia  397
8. Kierznowska Jagoda  342
9. Przybyła Natalia 314 
10. Gola Helena  298

31/12/21

1.  Sawicka Paulina  755
2.  Misztal Maggie  570
3.  Pietrzak Emilia  200
3   Skotarczak Nel 200
5   Apanasewicz Weronika 120
6. Ponurski Gabriela  60
7. Skrzyczyński Patryk  30
8. Bielą Berenika  20
9.     0
10    0

31/12/21