W tym tygodniu :
 
 
 
CSI4-W Doha QAT 
 
 
 
 
/ Marcin Pakuła /
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 

 

   

 

Finał Pucharu Świata w Las Vegas 17-19.04.15 - zakwalifikowani zawodnicy

31/03/15 g.19.20 

http://www.worldcuplasvegas.com

 


Marek Lewicki trzeci w Arezzo na Delano

WYNIKI   31/03/15 - konkurs dla koni 7 letnich 


Świetny początek w Arezzo !!

Wojciech Wojcianiec na Top Melloni koniach należących do Grzegorza Mielenczuka  był dziś trzeci i czwarty w porannym konkursie dla koni 6 letnich wyniki Marek Lewicki bez błędów w konkursie dla koni 5 letnich na Chacco Nann wyniki 


Arezzo - III tydzień startów od dziś

31/03/15 

Kolejny tydzisń startów naszych reprezentantów w Arezzo. W konkursach dla Młodych Koni od dziś zobaczymy : Aleksandrę Kozanecką, Ilonę Turowską, Agnieszkę Cecugę, Marka Lewickiego, Marka Wacławika i Wojciecha Wojciańca. 

Powodzenia !!

WYNIKI / LISTY / PROGRAM

LIVEstream


Grand Prix Michałowic dla Mściwoja Kieconia

30/03/15 g.14.00

 

Mściwoj Kiecoń na Cronosie wygrał Grand Prix Michałowic.

Wyniki końcowe turnieju 

 

 

 

 


Grand Prix Wolicy dla Marcina Matelskiego

29/03/15 g.17.50

Grand Prix HZO w  Wolicy wygrał Marcin Matelski na Boogie Woogie Finał Rundy Juniorskiej HZODiM wygrała Agata Gietka na Arpeggio Gratulacje !!

 

 


Arezzo - Finały

 

WYNIKI TURNIEJU - II tydzień 24-29.03.2015

 

W Grand Prix nie wystartował Marek Lewicki i Wojciech Wojcianiec. W konkursie 135 Silver Marek Wacławik na Zucca był szósty. Bez błędów pojechała też Klara Kostrzewa na Wiske w porannym konkursie 130 cm.   29/03/15 g.17.30


HZODiM Leszno 27-29.03.15 - WYNIKI

 29/03/15

HZO DiM Leszno. Aleksandra Bolko wygrała Finał Rundy Juniorskiej / Młodzieżowej na Dragonie. Maria Baehr  na La Strada L triumfowała w Grand Prix Dzieci 125 cm.  Gratulacje !!

 

 


Sukces Zuzanny Gowin w Arezzo

28/03/15 g.20.00 

Zuzanna Gowin na Emperio vant Roosakker w świetnej formie ! Wygrała poranny konkurs 140 SIlver Tour. WYNIKI

Gratulacje !!

Video 


Piątek 27.03.15 Sukcesy w Arezzo od samego rana !

Wojciech Wojcianiec na Nitrox trzeci w konkursie 135 Gold Tour wyniki 

 

Wiktor Larkowski na Arenie trzeci w konkursie 120 Bronze Tour    wyniki

 


Skrzyczyński Jarosław 4133
Ludwiczak Krzysztof  2194
Grzelczyk Kamil 2028
Wojcianiec Wojciech 1908
Kaźmierczak Michał 
1712
Opłatek Andrzej  1259
Grzegorzewski Adam  1166
Bobik Jan 1140
Kubiak Dawid   1093
Wechta Maksymilian 1077

30/10/17

 
 
 
 
 
 
  
 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
1. Opłatek Andrzej  1251
2. Grzegorzewski Adam  1166
3. Szmytka Michalina  531
4. Pawlicka Dajana  437
5. Marciniak Joanna  265
6. Seroka Anna  209
7. Rozynek Martin   166
8. Żołądkiewicz Maciej  162
9. Ostrowska Adrianna  111
10.Grochowina Izabela 54

30/10/17

1. Rynkiewicz Martyna 266
2. Baehr Maria   224
3. Lehmann Dalia  213
3. Lewicki Filip 213
5. Januszewska Zuzanna   192
5. Matuszewska Magdalena 192
7. Bolko Aleksandra  158
8. Bado Gabriela   154
9. Szustkowska Oliwia 89
9. Wilczewska Weronika 89

30/10/17

1. Kierznowska Aleksandra  3738
2. Suska Juliana   2862
3. Dobkowska Milena  2247
4. Skrobacz Olga   1886
5. Kłapińska Laura 1587
6. Chmielowska Emilia 1222
7. Barański Mikołaj 1162
8. Malepszy Matylda  1148
9. Jarocka Zuzanna  914
10. Kosmol Oliwia 897

30/10/17

1.  Zawadzka Eliza  608
2.  Konarska Marta 532
3.Pliem-PerkaAleksandra  466
4. Rynowiecki Olaf  374
5. Tuliszkiewicz Olga 372
6.Karnabal Maria  312
7. Jackowiak Marcelina 308
8. Ufnal Martyna  300
9. Misztal Maggie 297,5
10. Ganowska Julia  2265

30/10/17

1. Kapel Julia   187,5
2. Derda Agata 157
3. Markiewicz Alicja 130
4. Siudzińska Dominika 72
5. Frołow Anastazja 62
5. Ratajska Gabriela  58
7. Chrzanowski Hubert 33
8. Kaługa Aleksandra   31
9. Kotkiewicz Edyta 25
9. Oleszkiewicz Lena  19

30/10/17

1. Walorek Julia   362
2  Banaszek Zofia 326
3.  Von Mauberg Aurelia   182
4. Henzel Dominika  160
5. Bieńkowska Anna  158
6. Grzymała Gabriela  134
7. Sydow Natalia  133
8. Bednarczyk Julia  126
8. Kozioł Klara  126
10. Król Wiktoria  107

30/10/17

1. Kamińska Agata 1358
2. Osuch Aleksandra  1124
3. Derda Agata  497
4. Stefańska Natalia  450
5. Płatek Oliwia 407
6. Henzel Dominika 390
7.  Walorek Julia 363
8. Wągrodzka Róża 336
9. Dubiniak Matylda  297
10. Bors Iga  275

30/10/17

1. Budzyńska Zofia  418
2. Jurzak Franciszek 255
3. Badowska Maria  235
4. Golicka Zuzanna  224
5. Okupny Wiktoria 119
6. Osuch Aleksandra 113
7. Dobkowska Milena  85
8. Olejnik Weronika  84
9. Łopucka Adrianna  83
10. Janku Julia  80

30/10/17