W tym tygodniu:
 
 

CSI3 Wellington USA 

Andrzej Opłatek 

livestream

 

 

CSI2 Abu Dhabi UEA

Amelia Mościcka 

livestream

 

 

 

CSI2 Ergo Arena Gdańsk 

livestream

 

 

 

CSI2 Lier BEL

Przemysław Konopacki, Maria Brańka Borja, Anna Kosznik 

livestream

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Andrzej Opłatek wygrał kwalifikację do Grand Prix w Pezinok, Krzysztof Ludwiczak był drugi . Super forma reprezentantów Polski na Słowacji 09/09/17


MP / PP na Kucach i PP Dzieci II Strzegom 08/09/17

Mistrzostwa Polski na Kucach grupa D, Mistrzostwa Polski Młodzików grupa A2, 

Puchar Polski na Kucach grupa A1,B,C,E, D-bis,  Puchar Polski Dzieci II 

Najlepsi w piątkowych półfinałach : 

Gr A1  - 1m. Wiktoria Ryciak KLAUSINKA SKJ Sopot

Gr B - 1m. Agata Derda BE MY / Pony Jumping Team Poznań

Gr A2 - 1m. Marta Konarska SULIMA / KJ Podkowa Gruszczyn

Gr C - 1m. Maja Marchwicka ARIS / KJ Zbyszko Wiączyń Dolny ( na zdjęciu ) 

Gr D bis - 1m. Marianna Kołacka  TAMBURYNEK  / KJ Sokół Damaslawe

Gr D - 1m. Agata Kamińska  CZINGIS CHAN  / KJ Ranczo Kołata

Gr E - 1m. Aleksandra Osuch ROXANA Z /  KJ Podkowa Gruszczyn

Dzieci II - 1m. Sara Patejko ZAVIRA A  / KJ Aromer 

 

08/09/17

LISTY / WYNIKI / PROGRAM 

Zamówienia zdjęć Katarzyna Broda ( faraa ) - photography


Krzysztof Ludwiczak nie do pokonania w Pezinok 08/09/17

Krzysztof Ludwiczak był przebojem konkursów otwarcia podczas CSI-W / CSIYH  Pezinok na Słowacji.  Reprezentant Polski, zawodnik KJ HEAA Turek wygrał trzy konkursy. Był najlepszy w konkursie dużej rundy na Stakkatanie, w konkursie średniej rundy na Poli Loli L i wygrał konkurs dla młodych koni na Sandra Blue.  W zawodach w Pezionok obok Krzysztofa Ludwiczaka startują z powodzeniem także Andrzej Opłatek i Sławomir Hartman

08/09/17 

 


MP / PP na Kucach i PP Dzieci II Strzegom 7-10.09.17

 

WYNIKI I PÓŁFINAŁÓW  07.09.17

Gr A1 - 1m. Julia GanowskaPASJONATA PARYS / KJ Ranczo Kołata

Gr B -  1m. Alicja MarkiewczDENIS / UKS Primo Warszawa

Gr A2 - 1m. Amelia HofmanFILEMON / KJ Olmet Ost-Sped Ostrów Wlkp.

Gr C - 1m. Nadia Sobiecka  / DONALD /  KJ Akademia Kucania

Gr D - bis - 1m. Dominika Henzel TIFFANY  KJ Podkowa Gruszczyn ( na zdjęciu )

Gr D -  1m. Agata KamińskaFINISZ / KJ Ranczo Kołata

Gr E - 1m. Aleksandra OsuchROXANA Z  / KJ Podkowa Gruszczyn

 

LISTY / WYNIKI / PROGRAM 

Zamówienia zdjęć Katarzyna Broda ( faraa ) - photography

 

 

 


Jarosław Skrzyczyński coraz bliżej setki rankingu FEI

Jarosław Skrzyczyński coraz bliżej pierwszej setki światowego rankingu FEI. Numerem jeden świecie na koniec sierpnia 2017 jest Kent Farrington z USA.

Polacy w rankingu FEI - zobacz dalej 

06/09/17

 


Michał Ziębicki siódmy w Grand Prix CSI2 Roosendaal 03/09/17


Grand Prix PLJ w Leśnej Woli wygrał Grzegorz Nowak. Liderzy Rankingu PLJ - Skrzyczyński, Grzywacz, Szlachta oraz KJ AgroHandel w DPP

 

Grzegorz Nowak na Always Forewer wygrał Grand Prox PLJ w KJ Leśna Wola ! Gratulacje !!!

fot. Klaudia Lorenz

 

RANKING  PLJ 

 

WYNIKI  PLJ  Leśna Wola 

03/09/17


Baltica Equestrian Summer Tour / 29.08-03.09.2017 WYNIKI

    

Wojciech Wojcianiec i Naccord Melloni - najlepsza Polska para konkursu Grand Prix CSI3 LR 150cm ostatniego tygodnia Baltici w Ciekocinku. 

fot . Beata Wieczorkowska 

     NAJLEPSZE WYNIKI DLA POLSKI III TYGODNIA Baltici  

03/09/17

 


Galeria Mistrzostwa Europy Seniorów 2017


Anna Szary Ziębicka ósma w 1* Grand Prix w Roosendaal 27/08/17

WYNIKI GRAND PRIX CSI1 

WYNIKI TURNIEJU    video z dn 26/08/17


Opłatek Andrzej  2565
Skrzyczyński Jarosław 2507
Wojcianiec Wojciech  2084
Kubiak Dawid  1548
Kaźmierczak Michał  1209
Wechta Maksymilian 1114
Tyszko Mateusz   1007
Kiecoń Mściwoj   958
Grzegorzewski Adam    951
Konopacki Przemysław    863

31/12/21

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Błaszczak Julia  263
2. Wilczewska Weronika     186
3. Tomanova Katerina  153
4. Kubiak Jakub 148
5. Lewicki Filip 141
6. Skrzypiec Agata    85
7. Tobiszewska Katarzyna  69
8. Lehmann Dalia  53
9.  Głowacka Wiktoria  43
10. Szlufik Aniela  37

31/12/21

1. Lewandowski Aleksander   706
2. Kierznowska Aleksandra  509
3. Skrobacz Olga 339
4. Handzlik Maciej  269
5. Kozioł Klara 240
6. Wypchło Aleksandra 198
7. Barański Mikołaj   180
8. Konieczna Róża  178
9. Biegalska Iga  177
10. Borja Maria Brańka  158

 

31/12/21

1  Sówka Nell  4065
2  Nawrocka Roksana 2615
3. Maciaszczak Ewa  1890
4. Lewkowicz Amelia  1590
5. Parda Julia   1520
5. Skotarczak Nel 1495
7  Mikołajczyk Eryka  1465
8. Kraśko Kuba 1440
9. Skrzyczyński Patryk 1380
10. Pellowska Paulina   1310

31/12/21

1. Wierucka Maria  428
2. Czarnecka Adriana 354
3. Koperska Pacyńska Maria 282
4. Starostka Maja  266
5. Cicha Zofia   224
6  Gudan Natalia  184
7. Rąbca Milena 178
7. Reimann Zofia  152
9  Wilk Lena   132
10. Romanowska Anna  114

31/12/21

1.  Cwalina Wiktoria  679
2.  Mroczek Jakub 578
3.  Grobelny Martyna  424
4.  Janusz Zofia 398
5.  Hart Dyke Zofia  388
6   Peszek Zofia   377
7.  Obrocka Martyna  318
8.  Romanowska Gabriela  284
9.  Ciszek Zofia  274
10. Olaszek Alicja  . 263

31/12/21

1  Nagła Maja  584
2.  Cwalina Wiktoria  458
2.  Kamińska Zofia 441
4.  Brzykcy Liliana 358
5.  Wierucka Zofia 350
5.  Goszczyński Tomasz  329
7   Chojowska Iga  316
8.  Sławińska Zuzanna  295
9   Reimann Zofia  195
10.  Kostkowska Lilianna   183

 31/12/21

1. Panarowicz Nikola    615    
2. Biel Zofia  480
3. Von Mauberg Wiktoria  394
4. Kwiatkowska Karolina 284
5. Pasternak Julia   241 
6. Kucharska Antonina  239
6. Rembielińska Wiktoria   239
 Aniołek Hubert 234
8. Jurasz Kornelia  231
10. Stasiak Agata  222

31/12/21 

1.  Sówka Nell  1540
2.  Kierznowska Jagoda  1230
3.  Aniołek Hubert  905
4.  Babczyńska Małgorzata  735
5.  Ganowska Julia  545
5.  Pellowska Paulina   545
7.  Dubiniak Michał 260
8.  Ambroziak Nadia  190
9.   Knopkiewicz Natalia  175
10.  Jackowiak Marcelina   170

31/12/21 

1.  Rybak Massalska Lena   823
2.  Patecka Olga  787
3.  Bąba Amelia   519
4.  Szrajer Matylda   491
5.  Pakur Antonina  444
6.  Wernerowicz Karolina  420
7. Biel Zofia  397
8. Kierznowska Jagoda  342
9. Przybyła Natalia 314 
10. Gola Helena  298

31/12/21

1.  Sawicka Paulina  755
2.  Misztal Maggie  570
3.  Pietrzak Emilia  200
3   Skotarczak Nel 200
5   Apanasewicz Weronika 120
6. Ponurski Gabriela  60
7. Skrzyczyński Patryk  30
8. Bielą Berenika  20
9.     0
10    0

31/12/21