WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Andrzej Opłatek Mistrzem Polski Młodych Jeźdźców 2016

Podium MP MJ 2016
złoto - Andrzej Opłatek / El Camp / HEAA Turek
srebro - Joanna Marciniak / Chelsea Blue / KJ Metpol Grodziec 
brąz - Zuzanna Gowin / Captain / KJ Metpol Grodziec 

WYNIKI KOŃCOWE

 


Osadkowski Ladies Cup dla Małgorzaty Koszuckiej

10/09/16  Podium Osadkowski Ladies Cup 2016

1m Małgorzata Koszucka / Alvaro / KJ Wechta 
2m ALeksandra Dabkowska / Tokajer / AZS PW
3m ALeksandra Kozanecka / Calero Z / Szumawa Bobrowiec

WYNIKI KOŃCOWE 


Rozkład Jazdy 8-11 sierpnia 2016

Mistrzostwa Europy Weteranów Arezzo / Witold Bieniek, Paweł Piątkowski / 

CSI2 Lozanna Jan Chrzanowski / 

CSI3 Paderborn Andrzej Stefaniak / 

 

 


Jarosław Skrzyczyński nie do pokonania w Olszy - 04/09/16

Jarosław Skrzyczyński zdominował Finały SCMK w Olszy.  Potrójnie najlepszy w kat koni 7 letnich  na Chacclana, Silver Shine i na Cassia de Lys L, drugi na Quamar w kat koni 5 letnich i drugi na Lucky Star w kat koni 4 letnich. Na koniec na Quiro 5 wygrał Memoriał Jana K. Dąbrowskiego.

05/09/16


Cavaliada Future - zawody kwalifikacyjne i regulamin rozgrywek 2016/17

 
Lista zawodów  kwalifikacyjnych:
30 09 - 02.10. 2016     HZODiM Zakrzów
07-09. 10. 2016           HZODiM Leszno
04-06. 11. 2016           HZODiM Jaszkowo
11-13. 11. 2016           HZODiM Michałowice
18-20. 11. 2016           HZODiM Wolica Kalisz
 
 
 
W CAVALIADA FUTURE wystartują zawodnicy, którzy zdobędą prawo startu podczas cyklu kwalifikacji, które odbędą się w ramach 4 lub 5 konkursów kwalifikacyjnych dla każdej kategorii rozegranych podczas Zawodów Ogólnopolskich Dzieci i Młodzieży w okresie od 29 września 2016 do 20 listopada 2016, a także złoci medaliści Pucharu Polski Kuców w grupie A1 i Mistrzostw Polski Młodzików w grupie A2 - Strzegom 2016 oraz Halowego Pucharu Polski Kuców w grupach A1 i A2  - Leszno 2016 oraz zawodnicy z dzikimi kartami przyznanymi przez Organizatora. Organizator cyklu zastrzega sobie prawo do odwołania któryś z wymienionych zawodów kwalifikacyjnych oraz zmiany miejsca i czasu rozgrywania zawodów kwalifikacyjnych.
 

 


Rozkład Jazdy 2-4 września 2016

SCMK Olsza   LISTY / WYNIKI

 

CSIV Arezzo ITA  - Paweł Piątkowski / Witold Bieniek 

 

CSIAm Ising GER - Marcin Murdzia 


Baltica Ciekocinko - galeria Finały 27-28 sierpnia 2016


WYNIKI MP PP Kuców Strzegom 26-28 sierpnia 2016

28/08/16 

 


Baltica Equestrian Summer Tour III 22 - 28 sierpnia 2016 WYNIKI

  

23-28 sierpnia 2016

 


Ranking PZJ - Dzieci i Kuce na dzień 23.08.16

24/08/16

Aleksandra Kierznowska liderka rankingu PZJ w kat Dzieci(na zdjęciu )

Liderzy Rankingu PZJ Kuce : 

gr A - Eliza Zawadzka / KJ Zbyszko

gr B - Agata Kamińska / KJ Ranczo 

gr C - Karolina Łaszkiewicz / BPK

gr D - Franciszek Jurzak / Ponylandia 

gr E - Wiktoria Stanisławska / Jaszkowo

 


Wojcianiec Wojciech  3423
Opłatek Andrzej  2893
Ludwiczak Krzysztof 2780
Skrzyczyński Jarosław 2573
Wechta Maksymilian  2011
Bobik Jan  1868
Grzelczyk Kamil  1502
Kubiak Grzegorz  1406
Kaźmierczak Michał  1207
Grzegorzewski Adam  836

29/02/20 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  351
2. Lewicki Filip 310
3. Babiak Filip  181
4. Błaszczak Julia  178
5. Bado Gabriela  172
6. Milczarek Nina  166
7. Kawa Aleksandra 155
8. Kałdonek Martyna 139
9. Jaglarz Julia  119
10. Bedyńska W. / Januszewska Z, Skrzypiec. A  111

 29/02/20

1. Kierznowska Aleksandra 732
2. Suska Juliana   454
3. Lewandowski Aleksander   451
4. Skrobacz Olga 187
5. Baehr Maria  126
6. Barańska Laura  108
7. Stefańska Natalia  99
8. Wawrzyniak Pola  78
9. Dobkowska Milena  75
10 Pietrzak Emilia  73

29/02/20

1 Zawadzka Eliza 475
2  Kapel Julia  280
3. Konarska Marta 250
4. Gramza Amelia  190
5. Dubieniecka Martyna  185
6Pietrzak Daria  170
7. Biegalska Iga  155
8. Pymek Zuzanna 120
9. Lasecka Wiktoria  115
10.  Kolińska A, Jackowiak M. 110

22/03/20

1.  Kamińska Lena  22
2.  Wawrzkiewicz Tola 18
2.  Puzdrowska Zuzanna  18
4.  Słoniec Paulina  14
4.  Cwalina Wiktoria   14
4. Topa Zuzanna .   14
7. Cieślak Szymon  12
8. Kłodowska Aleksandra  4
9.    
10.    

22/03/20

1.  Skotarczak Nel 173
2.  Pliem  Perka Martyna 82
3.  Nawrocka Roksana  68
4.  Janiszewska Lena  63
5.  Łącka Michalina  56
6.  Biel Zofia  46
7.  Pellowska Paulina  45
8.  Babczyńska Małgorzata  44
9. Dąbrowska Zuzanna  40
10. Przybyła Natalia  34

 22/03/20

1.  Cwalina Wiktoria 49
2.  Pliem  Perka Martyna  45
3.  Skotarczak Nel 42
4.  Wierucka Zofia 29
5.  Karasińska O;ga 26
6.  Nagła Maja  25
7.  Pellowska Paulina  23
8. Stasiak Agata  22
9  Wawrzkiewicz Tola 22
10.  Biela Berenika   20

22/03/20

1.  Szeszuła Zuzanna   95    
2.  Panarowicz Nikola  63 
3.  Ludwicka Karina  39 
4.  Sówka Nell  35 
5.  Von Mauberg Wiktoria  33 
6   Kuczkowiak Hanna  32 
7.  Grygier Zuzanna   25
7   Kierznowska Jagoda  25 
9.  Sondej Zofia  23
10. Grabowska J. Brzeska B 20 

22/03/20

1.  Derda Agata 180
2.  Poleszak Dagmara  35
3.  Tuliszkiewicz Olga  30
3.  Otlewska Amelia  30
5.  Zubczyńska Amelia  15
5.  Kamińska Oliwia  15
7.     
8.   
9.    
10.    

22/03/20

1.  Maćkowska Agata 130
2.  Jackowiak Marcelina  115
3.  Kierznowska Jagoda 55
4.  Parkur Antonina 50
5.  Sówka Nell  45
6.  Dańczak Michalina  35
7.  Dubiniak Michał  30
8. Styła Olga  29
9. Kowalonek L, Derda A. 25
10.    

22/03/20

1.  Sydow Natalia 55
2.  Otlewska Natalia  15 
2.  Kozłowska Maria  15 
4   Kaczmarek Mikołaj  10  
5      
6.    
7.    
8.    
9.      
10       

22/03/20