W tym tygodniu :
 
HZO DiM Michałowice - kwalifikacja Cavaliada Future
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Cavaliada Poznań - najważniejsza halowa jeździecka impreza w Polsce już od 10 grudnia 2015

08/12/15  

Emocje rosną ! CAVALIADA Poznań już blisko !!!! 

Nie może Was nie być !!!

 

aktualne zgłoszenia / program / wystawcy / dojazd / parkingi / bilety / podręczne linki 

 

 

 

 


Grand Prix CSI2 w Lesznie dla Kamila Grzelczyka - WYNIKI turnieju 4-6/12/15

  06/12/15

 


Cavaliada Future - LISTA ZAWODNIKÓW

04/12/15 

 

 

 

 


CSI2 Leszno 3-6/12/15


Michał Kaźmierczak i Krzysztof Okła w CSI4/CSI2 Salzburg 3-6/12/15

PROGRAM / ZGŁOSZENIA / LIVEstream / WYNIKI 

 

 

 

 


CSI2-W Budapest 27-29.11 2015 - program, zgłoszenia, WYNIKI, VIDEO

25/11/15

REPREZENTACJA POLSKI :

Jarosław Skrzyczyński, Maksymilian Wechta,  Piotr Morsztyn, Paulina Koza, Andrzej Opłatek, Łukasz Wasilewski, Dawid Kubiak, Agnieszka Olszewska, Olimpia Bembenik.

 

 

 


Jaszkowo 27-29.11.15 - III Kwalifikacja HPP 2015/16 - program, zgłoszenia

  25/11/15

 


Grand Prix Leszna dla Jarosława Skrzyczyńskiego 22/11/15

22/11/15

 

Jarosław Skrzyczyński na Aresie wygrał Grand Prix HPL w Lesznie. 

 

WYNIKI TURNIEJU

 

 

 

 

 


CSI2 Magna Racino Ebreichsdorf 20-22.11.15 - podręczne linki

20/11/15

Liczna Reprezentacja Polski wystartuje w dn 20-22.11.15 w Magna Racino w Austrii. Powodzenia !!
Zgłoszenia, podręczne linki. 

 

 


Sopot - II kwalifikacja HPP wyniki - rankingi 13-15/11/15

 

wyniki http://kadraskoki.pl/CSN_Sopot_II_kwalifikacja_HPP_-_wyniki_13-15.11.15rankingi HPP...

Posted by KadraSkoki.pl on 17 listopada 2015
 

WYNIKI / RANKINGI


Skrzyczyński Jarosław 4308
Wojcianiec Wojciech 2922
Ludwiczak Krzysztof  2739
Kaźmierczak Michał     2105
Wechta Maksymilian  1649
Grzegorzewski Adam 1575
Bobik Jan  1563
Grzelczyk Kamil 1433
Opłatek Andrzej  1199
Orschel Cassandra 915

30/09/18

 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1575
2. Opłatek Andrzej  1199
3. Pawlicka Dajana 439
4. Szmytka Michalina  377
5. Minkiewicz Weronika  363
6. Grundkowska Monika  283
7. Matuszewska Magdalena 275
8 .Klein Olaf 254
9. Rynkiewicz Martyna  214
10. Bogolecka Julia  147

30/09/18

1. Kierznowska Aleksandra 369
2. Milczarek Nina   358
3. Suska Juliana  249
4. Bolko Aleksandra 234
5. Lehmann Dalia 230
6. Bedyńska Wiktoria  206
7. Barański Mikołaj  180
8. Lewicki Filip  176
9. Głowacka Wiktoria  143
10. Bado Gabriela   135

30/09/18

1. Marchwicka Maja  2577
2. Jabłońska Julia 1786
3. Jannasz Wiktoria  1732
4. Kłapińska Laura 1590
5. Stefańska Natalia 1428
6. Zawadzka Eliza  1364
7. Kucharska Zuzanna  1025
8. Wawrzyniak Pola 969
8  Gola Katarzyna 915
10. Barańska Laura  890

11/10/18

1Jackowiak Marcelina  393
2. Śliwiński Antoni 361
3. Karnabal Maria  277
4. Ganowska Julia  270
5. Piontek Barbara  262
6. Skotarczak Nel  256
7  Ryciak Wiktoria  247
8. Von Mauberg  217
9. Ufnal Martyna  211
10. Michalska Maria  203

18/09/18

1. Kapel Julia   313
2. Konarska Marta 184
3. Miś Karolina  157
4. Derda Agata 135
5. Szaniewska Karolina 103
6. Tuliszkiewicz Olga 82
7. Grabowska Jagna  79
8Padalak Maria  68
9. Ratajska Gabriela  56
10. Machniewicz Ewa 52

18/09/18

1. Wypiór Marta 371
2. Pietrzak Daria 318
3. Banaszek Zofia  249
4. Konarska Marta 219
5. Walorek Julia 198
6. Padalak Maria 182
7. Rynowiecki Olaf  130
8. Zwierzyńska Żaneta  109
9. Sobiecka Nadia   107
10. Wojtaś Julia  100

18/09/18

1. Kamińska Agata  1244
2. Derda Agata  717
3Henzel Dominika 626
4. Osuch Aleksandra 596
5. Walorek Julia 423
6. Płatek Oliwia 355
7. Jabłońska Julia  347
8. Heydel Karolina 343
9. Kołacka Marianna  300
9. Oleszkiewicz Nina 300

18/09/18

1. Friedman Maja Bella 458
2. Budzyńska Zofia  400
2. Jurzak Franciszek  287
4. Golicka Zuzanna  250
5. Kozłowska Maja  80
6. Łopucka Adrianna   71
7. Pyrek Filip  60
8. Kręgielska Nikola 55
9. Leszek Karwańska Wiktoria  50
10. Olejnik Weronika 35

18/09/18