W tym tygodniu:
 

CSI4-W Cavaliada Kraków 

 

livestream 

 

 

 

CSI4 Vejer de la Frontera  

Marek Lewicki, Andrzej Opłatek, Adam Grzegorzewski, Maksymilian Wechta

livestream

 

 

 

CSI3 Oliva ESP 

Krzysztof Retka, Bartosz Adamus, Julia Błaszczak, Laura Kłapińska, Lena Kwiatkowska, Julia Pawłowska

livestream

 

 

CSI2 Kronenberg NED

 Mateusz Tyszko, Aleksandra Lusina - Gołaś, Zofia Michalak, Mikołaj Kownacki 

livestream

 

 

 

CSI2 Gent BEL  

Róża Konieczna   

 

 

 

HZO Leszno 

 

 

​HZO DiM Wolica

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Paul-Richard Argus z Estonii podwójnym zwycięzcą Grand Prix Memoriału Generała Michała Gutowskiego w Lesznie 24/11/19

fot Paula Bartkowiak Fotografia

 

 

Paul-Richard Argus z Estonii podwójnym zwycięzcą Grand Prix Memoriału Generała Michała Gutowskiego ! Trzeci w konkursie był Hubert Polowczyk na COURTNEY 11 a czwarty Maksymilian Wechta na QUVEE PRESTIGE !


Prague Playoffs - CSI5* GCL Super Cup - Podium Final 24/11/19

Prague Playoffs - CSI5* GCL Super Cup - Podium Final

🥇 Shanghai Swans 🥈 Monaco Aces 🥉 Madrid In Motion

WYNIKI   fot Beata Wieczorkowska - Equestrian Photography 


Praga Global Champions Playoffs - Ben Maher wygrywa Super Grand Prix 1 250 000 eur

 

Podium CSI5* LONGINES GCT SUPER GRAND PRIX 160cm 

1m. Ben Maher GBR Explosion W  0 pkt 

2m. Darragh Kenny  IRL Balou du Reventon  2 pkt 

3m. Martin Fuchs SUI Clooney 51 4 pkt 

WYNIKI     VIDEO   fot Beata Wieczorkowska - Equestrian Photography


Ogier hodowli Leszka Chełstowskiego - Chilli Boy Maxx SR uznany w Oldenburgu ! 22/11/19

 

Chilli Boy Maxx SR Ogier 2017 / /Cornet Obolenksy x Darco x Chin Chin/  hod. Leszek Chełstowski Maxx Horses Wioleta Sipak & Leszek Chełstowski

WYNIKI Korung 2019 


CAVALIADA POZNAN 2019 - zgłoszenia

ZGŁOSZENIA CSI4-W  CSI1 CSIYH  

REGULAMIN CAVALIADA TOUR 2019/20

CAVALIADA FUTURE 

MIDI
NR IMIĘ NAZWISKO KLUB KOŃ
1  Lena Czeszejko-Sochacka   JKS u Robsonów MIŁEK PONYSPORT
2 Irena Bigaj KS FARUK LOTOS
3 Julia Ganowska KJ Ranczo Kołata TIFFANY
4 Martyna Pliem-Perka Tuszyński KJ Garbówek     NANCY PONYSPORT
5 Luna Kowalonek JUKS Abakus Kaczyna BORSALINO
6 Kornelia Jurasz KJ Podkowa Gruszczyn ROLEX 2
7 Paulina Pellowska JKS Barłomino JOWISZ
8  Hanna Kuczkowiak JKS Farma Modrzewie WRANGLER FOREST
MINI
1 Natalia Głowacz KJ Liljówka Stęszewko SZAMAN
2 Nel Skotarczak KJ Podkowa Gruszczyn FRANKENHOEH`S MYLORD
3  Kornelia Pawłowska KJ Aromer Józefin AT LAST RAVISHING RUBY
4  Nell Sówka KJ Podkowa Gruszczyn S-PIORUN
5 Berenika Biela KJ CH Jaszkowo HALNY
6 Natalia Kręgielska Tuszyński KJ Garbówek SANTA
7 Matylda Szrajer Kielecki Klub Jeździecki WOLLINGS LION KING
8  Paulina Słoniec KJ Trachy Sośnicowice PYSIA

 


Wojciech Dahlke najlepszy w Grand Prix Leszna 17/11/19

fot. Paula Bartkowiak 

Wojciech Dahlke z KJ Sokół Damaslawek  na MAGNUM VAN DEN BISSCHOP D'15  zwyciężył w konkursie Grand Prix HZO w Lesznie. W finałowej rozgrywce pokonał zawodników KJ Agro Handel Śrem - Arkadiusza Fimmel i Mściwoja Kieconia.

WYNIKI GRAND PRIX
WYNIKI ZAWODÓW 

 


Nell Sówka i Václav Humplík wygrali finałowe zawody do Cavaliady Future w KJK Szary Michalowice 17/11/19

 

Zwycięzcy niedzielnych finałów HZO DiM Michałowice :

 

gr A1  Václav Humplík  CZE MERLIN  / Cavaliada Future MINI / 

gr A2  Nell Sówka  FIGARO / Cavaliada Future MIDI /   KJ Podkowa 

gr C   Zofia Sondej MAKS  KKJ Kielce 

gr Dbis   Oliwia Kamińska LOPIK'S APPIE KJ Michałowka 

gr D/E  Agata Derda KOSMA KJ Michałowka 

Finał Dzieci II    Otylia Barczyk MELODY KJ Profit 

Grand Prix Dzieci  Marta Wypiór HOKEY POKEY KJ Pod Żubrem 

Finał Jun / MJ    Emilia Szojda CAMPINO BURME KJ Profit  

 

WYNIKI ZAWODÓW   

RANKING KONCOWY KWALIFIKACJI DO CAVALIADA FUTURE 


Andrzej Opłatek startuje w prestiżowym turnieju Stuttgart German Masters CSI5-W 14-17 XI 2019

 

Najlepsze wyniki Andrzeja Opłatka w zawodach :

CSI5-W 155cm - 15 miejsce  STAKKATAN  0 pkt  VIDEO 

CSI5-W 155cm - 19 miejsce STAKKATAN  4 pkt 

CSI5-W 145cm - 3 miejsce  CONTHINDER   VIDEO 

Jump & Drive - 6 miejsce CONTHINDER

WYNKI ZAWODÓW 


CSI2 CSI1 CSIYH Kronenberg 14-17 XI 2019

Reprezentacja Polski :

Przemysław Konopacki  DUKE  VASCO  VOLO'S DIAMOND  FYGO  JEREMIAH  JONK SVG

Cassandra Orschel  DACARA E   ACANTHYA   COPA DEL REY   BOOMER

Maria Branka - Borja  CAMILLA 139   CLINT EASTER

Sophie Von Werner  BINK  DOLORES II

 

WYNIKI 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju:

​Grand Prix CSI1 3. Cassandra Orschel  ACANTHYA  17/11/19

CSI2 135/140cm 8m. Cassandra Orschel COPA DEL REY

CSI1 120cm  7m. Sophie Von Werner  DOLORES II

CSI1 130cm  11m. Marja Brańka Borja CAMILLA 139  16/11/19

CSIYH - 6m. Przemysław Konopacki JONK SVG  14/11/19 


Sandra Piwowarczyk w świetnej formie w konkursach CSIYH


Miskiewicz Tomasz  2915
Grzegorzewski Adam 2731
Skrzyczyński Jarosław 2521
Kubiak Dawid 2257
Konopacki Przemysław  1700
Kaźmierczak Michał   1407
Tyszko Michał  1363
Lewicki Marek  1252
Wacławik Marek   1224
Ludwiczak Krzysztof      1166

31/12/23

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Barański Mikołaj   709
2. Kierznowska Aleksandra  485
3Maruszak Lena    409
4. Suska Juliana    400
5. Kubik Natalia  267
6. Stefańska Natalia  176
7. Parkitny Maximilian   166
8. Lewandowski Aleksander  141
9. Biskup Julia  139
10. Osuch Aleksandra  103

31/12/23

1. Biegalska Iga 530
2. Skrzyczyński Patryk  435
3. Zawadzka Eliza    362
4. Wypchło Aleksandra         315
5. Pietrzak Daria     287
6. Kłapińska Laura         280
7. Ganowska Julia 246
8. Sydow Natalia  208
9. Bule Paulina  194
10. Macieszczak Ewa  182

31/12/23

1  Kosmol Alicja   2525
2  Chojowska Iga      2502
3. Goszczyński Adam       2445
4. Babczyńska Małgorzata  2120
5. Malesa Alicja    2040
6. Chylińska Antonia   2009
7  Gola Helena  1765
8. Łącka Michalina  1595
9. Soforek Marcel  1577
10. Brzozowska Aleksandra  1520

31/12/23

1.  Layer Blanka  372
2.  Cicha Zofia   334
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 270
4.  Szmyt Maria  222
4.  Lubońska Helena   222
6   Gizyński Filip    154
7.  Walczyk Natasza    148
8.  Cytarska Hanna  146
9   Maślak Pola  126
10. Marszałek Amelia  90

31/12/23

1.  Reimann Zofia 714
2.  Koperska Pacyńska M. 601
2.  Prasek Hubert  515
4.  Binkowska Wera 504
5.  Wierucka Zofia  497
6   Seroczyńska Nela    423
7.  Korus Anna    381
8.  Wnuczko Sara  380
9.  Leboda Oliwia   352
10. Lewicka Aleksandra  350

31/12/23

1  Janaszczyk Lena     605
2. Goszczyński Tomasz  575
3. Wnuczko Sara 408
4. Reimann Zofia 382
5. Lubońska Helena  373
6. Rąbca Milena     337
7  Laskowska Róża  331
8. Nowak Antoni  313
9  Wierucka Maria  308
10. Seroczyńska Nela  303

31/12/23

1. Tymieniecka Wiktoria   627    
2. Buczek Agata   540
3. Stasiak Agata 440
4. Laskowski Julian      435
5. Wiśniewski Marcel   345
6. Przybyła Agata 317
7. Pasternak Julia   296
8. Kamińska Zofia  284
9.  Sawa Blanka  280
10. Kwiatkowska Karolina       226

31/12/23

1.  Kierznowska Jagoda   1235
2.  Biel Zofia   1095
3.  Cwalina Wiktoria    1070
4.  Hart Dyke Zofia 585
5.  Aniołek Hubert  475
6.  Kamińska Zofia  390
7.  Kraśko Aleksander  335
8.  Patecka Olga  230
9.  Szostawicka Karolina  205
10. Janusz Zofia  155

31/12/23

1.  Moczkowska Carla   898
2.  Ciszek Maria  808
2.  Olaszek Alicja   675
4.  Pakur Zofia          450
5.  Wiśniewski Marcel         434
6.  Kępka Aleksandra     417
7.  Kmietowicz Lilla    360
8.  Hart Dyke Zofia            346
9. Potyra Maja   321
10. Czerpińska Maria    316

31/12/23