W tym tygodniu:
 

CSI4-W Cavaliada Kraków 

 

livestream 

 

 

 

CSI4 Vejer de la Frontera  

Marek Lewicki, Andrzej Opłatek, Adam Grzegorzewski, Maksymilian Wechta

livestream

 

 

 

CSI3 Oliva ESP 

Krzysztof Retka, Bartosz Adamus, Julia Błaszczak, Laura Kłapińska, Lena Kwiatkowska, Julia Pawłowska

livestream

 

 

CSI2 Kronenberg NED

 Mateusz Tyszko, Aleksandra Lusina - Gołaś, Zofia Michalak, Mikołaj Kownacki 

livestream

 

 

 

CSI2 Gent BEL  

Róża Konieczna   

 

 

 

HZO Leszno 

 

 

​HZO DiM Wolica

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

HZO DiM Hipodrom Sopot 13-15 XII 2019

 

HZO DiM Hipodrom Sopot - zwycięzcy niedzielnych finałów : 


A1 - Paulina Pellowska Stajnia Barłomino
A2 - Marcelina Jackowiak Stajnia Gronówka
C - Antoni Śliwiński KJ Podkowa 
Dbis - Antoni Śliwiński Podkowa Gruszczyn 
Dzieci II - Natalia Potrzebowska Kj Koko Brzeźniki 
GP Dzieci - Iga Biegalska SKJ Sopot - na zdjęciu 
Jun - Kornelia Smura BPK

15/12/19  fot. Aleksandra Ziętak / Hipodrom Sopot    WYNIKI ZAWODÓW


Leszno. Łukasz Wasilewski wygrywa ostatni w 2019 roku konkurs Grand Prix 15/12/19

 

Łukasz Wasilewski na HELLUM H&H / Charisma x Numero Uno / wygrał ostatni w 2019 konkurs Grand Prix !
2m. Msciwoj Kiecon / DIGISPORT CODEINA 
3m. Daria Kobiernik / WINCHESTER 
Gratulacje !!! fot. Paula Bartkowiak Fotografia
15/12/19
 

Mściwoj Kiecoń wygrywa Memoriał Jacka Wierzchowieckiego w Lesznie 08/12/19

 

Memoriał Jacka Wierzchowieckiego wygrywa w Lesznie Msciwoj Kiecon na L.B Akkita 
2m. Maksymilian Wechta / Chepettano   
3m. Agata Dahlke / Eulve !! Gratulacje !!  

Fot Paula Bartkowiak 

 


Wiktoria Bedyńska z powodzeniem Aachen Yoyngsters - piata w finale ! 08/12/19

 

Wiktoria Bedyńska na Lacoste z powodzeniem pojechała w Aachen rundę juniorską turnieju Aachen Youngstars, tym samym zakończyła starty w kategorii juniorów. 

 

Ranking Aachen Youngstars - juniorzy - 3 miejsce

FINAL -  5 miejsce 

II kwalifikacja - 5 miejsce 

I kwalifikacja - 2 miejsce 


Andrzej Opłatek wygrywa światowy finał EY CUP U 25 w Salzburgu !

 

Andrzej Opłatek na Conthinder wygrał w Salzburgu światowy finał EYCUP European Youngster Cup Jumping !

 

WYNIKI FINAŁ LR 155cm - 1 miejsce 

WYNIKI 145cm - 6 miejsce 

WYNIKI 140cm - 4 miejsce 

 


Amadeus Horse Indoors Salzburg CSI4 CSI2 CSIU25 CSIJ CSICh 05-08.12.19

 

Andrzej Opłatek i Stakkatan - 1 miejsce w Championat Von Salzburg 07/12/19

 

Reprezentacja Polski : 

Wojciech Wojcianiec  CHINTABLUE   NACCORD MELLONI

Andrzej Opłatek  STAKKATAN    STALANDO 2      CONTHINDER

Aleksandra Kierznowska  DENVER Z   BADORETTE

Laura Kłapińska  CAPTAIN  ZAZOU SZUMAWA

Olga Skrobacz QUINCY

Anna Dziuba  DOLLAR DE NUEVO  LA PAZ

 

WYNIKI ZAWODÓW 


 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach : 

niedziela 08/12/19 

Grand Prix CSI2  13m. Andrzej Opłatek STALANDO 2

Grand Prix CSICh  2m. Anna Dziuba LA PAZ  VIDEO

 

sobota 07/12/19

Championat Von Salzburg LR 155cm   1m. Andrzej Opłatek STAKKATAN   VIDEO 

World FInal EY Cup 2019 1m. Andrzej Opłatek CONTHINDER   VIDEO

Grand Prix CSIJ 140cm 1m. Aleksandra Kierznowska BADORETTE   VIDEO 

CSIJ 130cm Small Final 1m. Laura Kłapińska  ZAZOU SZUMAWA  VIDEO 

 

 

piątek 06/12/19 

Salzburg Masters LR 150cm 6m. Andrzej Opłatek STAKKATAN   VIDEO

CSIU25145cm 6m. Andrzej Opłatek CONTHINDER VIDEO 

CSIJ 135cm  6m. Laura Kłapińska  ZAZOU SZUMAWA VIDEO

 

czwartek 05/12/19

CSIU25 140cm  4m. Andrzej Opłatek CONTHINDER

CSIJ 130cm 1m. Aleksandra Kierznowska BADORETTE   VIDEO

CSICh 120cm  4m. Anna Dziuba  LA PAZ   


Natalia Głowacz i Luna Kawalonek liderkami rankingu Cavaliada Future Tour 2019/20 po I zawodach w Poznaniu 01/12/19

fot Magda Pocztowska 

 


Ranking FEI nr 227 na koniec listopada 2019

FEI Longines RANK  30/11/19 

1m. Steve Guerdat SUI  3392 pkt

120m - Wojciech Wojcianiec  1285 pkt

162m - Andrzej OPłatek 1075 pkt

184m - Krzysztof Ludwiczak 1020 pkt

198m - Jarosław Skrzyczyński 955 pkt 

POLACY w rankingu FEI na koniec XI 2019 


CAVALIADA POZNAŃ 2019 - najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach 28.11-01.12.19

 

WYNIKI ZAWODÓW   

 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach :

niedziela 01/12/19

CSI4-W Grand Prix - 2m. Wojciech Wojcianiec CHINTABLUE  VIDEO jump off 

CSI4-W 140cm 1m. Dajana Pawlicka BLACK & WHITE 3

CSI4-W 135cm   4m. Andrzej Opłatek ODILE DU SOUFFLET   VIDEO 

CSIYH 1m. Jarosław Skrzyczynski  QUICK STEP

Final MINI  1m. Natalia Głowacz SZAMAN

Final MIDI  2m. Luna Kawalonek BORSALINO

 

sobota 30/11/19

CSI4-W LR 145cm  2m. Michał Kaźmierczak  DAME DE PIQUE

CSI4 LR Speed & Music  2m. Natalia Czernik EVERDI

CSI1 135cm 1m. Andrei Shalohin  FARLEY

CSI1 125 cm 1m. Zuzanna Sterczyńska  ARIANA   VIDEO 

Sztafeta  1m. / Nel Skotarczak, Hanna Kuczkowiak, Dawid Skiba

Cavaliada Future MINI   1m. Kornelia Pawłowska AT LAST RAVISHING RUBY

Cavaliada Future MIDI  1m. Paulina Pellowska JOWISZ

 

piątek 29/11/19

CSI4-W 160cm 5m. Monika Grundkowska DHAHA

CSI-W 140cm  1m. Jarosław Skrzyczyński GREATEST

CSIYH  2m. Jarosław Skrzyczynski  QUICK STEP

CSI1 130cm 1m. Samanta Forlini KONTENDRO

CSI1 120cm 2m. Jacek Kuśnierczak CAIRO AK

Potęga Skoku  4m. Jakub Krzyżosiak i Mateusz Kiempa

 

czwartek 28/11/19 

CSI4-W 145cm - 1m. Maksymilian Wechta QUINCHELLA   VIDEO 

CSI4-W 140cm -  6m. Krzysztof Ludwiczak   DIAROUBET   VIDEO

CSI4-W 135cm - 4m Mściwoj Kiecoń QUALITY QUEEN  VIDEO 

CSIYH  2m. Dawid Skiba  LA VULKANO L

CSI1 130cm  - 1m. Andrzej Głoskowski CENTROPLAST DINAR  VIDEO 

CSI1 120cm - 4m. Łukasz Brzóska CARJONKER  VIDEO


Cavaliada Future sezon 2019/20 - poznajcie bliżej zawodniczki cz 1 25/11/19

 Poznajcie bliżej  uczestniczki Cavaliady Future !

 

 


Miskiewicz Tomasz  2915
Grzegorzewski Adam 2731
Skrzyczyński Jarosław 2521
Kubiak Dawid 2257
Konopacki Przemysław  1700
Kaźmierczak Michał   1407
Tyszko Michał  1363
Lewicki Marek  1252
Wacławik Marek   1224
Ludwiczak Krzysztof      1166

31/12/23

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Barański Mikołaj   709
2. Kierznowska Aleksandra  485
3Maruszak Lena    409
4. Suska Juliana    400
5. Kubik Natalia  267
6. Stefańska Natalia  176
7. Parkitny Maximilian   166
8. Lewandowski Aleksander  141
9. Biskup Julia  139
10. Osuch Aleksandra  103

31/12/23

1. Biegalska Iga 530
2. Skrzyczyński Patryk  435
3. Zawadzka Eliza    362
4. Wypchło Aleksandra         315
5. Pietrzak Daria     287
6. Kłapińska Laura         280
7. Ganowska Julia 246
8. Sydow Natalia  208
9. Bule Paulina  194
10. Macieszczak Ewa  182

31/12/23

1  Kosmol Alicja   2525
2  Chojowska Iga      2502
3. Goszczyński Adam       2445
4. Babczyńska Małgorzata  2120
5. Malesa Alicja    2040
6. Chylińska Antonia   2009
7  Gola Helena  1765
8. Łącka Michalina  1595
9. Soforek Marcel  1577
10. Brzozowska Aleksandra  1520

31/12/23

1.  Layer Blanka  372
2.  Cicha Zofia   334
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 270
4.  Szmyt Maria  222
4.  Lubońska Helena   222
6   Gizyński Filip    154
7.  Walczyk Natasza    148
8.  Cytarska Hanna  146
9   Maślak Pola  126
10. Marszałek Amelia  90

31/12/23

1.  Reimann Zofia 714
2.  Koperska Pacyńska M. 601
2.  Prasek Hubert  515
4.  Binkowska Wera 504
5.  Wierucka Zofia  497
6   Seroczyńska Nela    423
7.  Korus Anna    381
8.  Wnuczko Sara  380
9.  Leboda Oliwia   352
10. Lewicka Aleksandra  350

31/12/23

1  Janaszczyk Lena     605
2. Goszczyński Tomasz  575
3. Wnuczko Sara 408
4. Reimann Zofia 382
5. Lubońska Helena  373
6. Rąbca Milena     337
7  Laskowska Róża  331
8. Nowak Antoni  313
9  Wierucka Maria  308
10. Seroczyńska Nela  303

31/12/23

1. Tymieniecka Wiktoria   627    
2. Buczek Agata   540
3. Stasiak Agata 440
4. Laskowski Julian      435
5. Wiśniewski Marcel   345
6. Przybyła Agata 317
7. Pasternak Julia   296
8. Kamińska Zofia  284
9.  Sawa Blanka  280
10. Kwiatkowska Karolina       226

31/12/23

1.  Kierznowska Jagoda   1235
2.  Biel Zofia   1095
3.  Cwalina Wiktoria    1070
4.  Hart Dyke Zofia 585
5.  Aniołek Hubert  475
6.  Kamińska Zofia  390
7.  Kraśko Aleksander  335
8.  Patecka Olga  230
9.  Szostawicka Karolina  205
10. Janusz Zofia  155

31/12/23

1.  Moczkowska Carla   898
2.  Ciszek Maria  808
2.  Olaszek Alicja   675
4.  Pakur Zofia          450
5.  Wiśniewski Marcel         434
6.  Kępka Aleksandra     417
7.  Kmietowicz Lilla    360
8.  Hart Dyke Zofia            346
9. Potyra Maja   321
10. Czerpińska Maria    316

31/12/23