W tym tygodniu:
 

CSIO3 EEF SF Deauville FRA

 

Adam Grzegorzewski, Andrzej Opłatek, Marek Wacławik, Michał Kaźmierczak, Aleksandra Kierznowska

livestream

 

 

 

CSI2-W Olomouc CZE

 

 Maksymilian Wechta, Hubert Polowczyk, Wojciech Wojcianiec, Aleksander Lewandowski, Agnieszka Cebulak, Patrycja Dadał, Agata Dahlke-Burda, Grzegorz Faber, Kaja Hus, Nikola Idkowiak, Małgorzata Koszucka, Jarosław Koziarowski, Paulina Malinowska, Kacper Mróz, Grzegorz Nowak, Damian Ostręga, Grzegorz Rychlik,  Patryk Skrzyczyński, Zuzanna Sowińska, Łukasz Troszczyński, Katarzyna Uchwat, Marika Uchwat, Sławomir Uchwat, Krzysztof Złocki

livestream

 

 

CSI2 Lier BEL

 

Jan Bobik, Adrianna Ostrowska, Natalia Urbańska, Kornelia Kurleto

livestream  

 

PLJ Jeżów 

 

ZO DIM Bogusławice 

 

ZO Łąck 

 

 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

CSIO CSIYH Zduchovice 12-16 sierpnia 2020

 

Reprezentacja Polski CSIO Zduchowice 2020 

CSIOY - Gabriela Bado, Szymon Najdzionek 

CSIOJ - Paula Adamiec IND, Maria Brańka Borja IND,  Laura Kłapińska, Aleksander Lewandowski, Maksymilian Parkitny, Olga Skrobacz, Juliana Suska, Natalia Stefańska 

CSIOCh - Iga Biegalska, Anna Dziuba, Daria Pietrzak, Eliza Zawadzka, Zuzanna Prymek IND, Olivia Sijka IND

Szef Ekipy - Zbigniew Kaczorowski 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach : 

Niedziela 16.08.20

Grand Prix CSIOCh 1m. Iga Biegalska CARDHU VIDEO

Grand Prix CSIOJ 3m. Maria Brańka Borja CAMILLA 139 

Grand Prix CSIOY   8m. Szymon Najdzionek FADINA PP 

Finał 135cm CSIOJ  1m. Olga Skrobacz ORIDA M VIDEO

 

Sobota 15.08.20

CSIOJ 140cm 1m. Laura Kłapińska ZAZOU SZUMAWA VIDEO

CSIOY 135cm  1m. Gabriela Bado KEIRA HIPPICA VIDEO

CSIOJ 135cm 4m. Maria Brańka Borja CAMILLA 139

 

Piątek 14.08.20

Puchar Narodów CSIOCh  1m. Polska  / Iga Biegalska, Anna Dziuba, Eliza Zawadzka, Daria Pietrzak / 

Puchar Narodów CSIOJ  6m. Polska 

Puchar Narodów CSIOCh IND - 2m. Olivia Sijka IBERIA

Puchar Narodów CSIOJ IND - 3m. Aleksander Lewandowski JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF 

Puchar Narodów CSIOY IND - 2m. Gabriela Bado BALISTO AC 

 

Czwartek 13.08.20 

CSIOY 140cm  5m Gabriela Bado BALISTO AC  VIDEO 

CSIOY 135cm 2m. Gabriela Bado KEIRA HIPPICA VIDEO

CSIOJ 130cm   2m. Juliana Suska TOKAJER 8 VIDEO 

CSIOCh 120cm 1m. Daria Pietrzak SONATA W  VIDEO 

CSIYH 7m Gabriela Bado JUVENTUS VIDEO 

CSIYH 12.08.20 


WYNIKI      LIVESTREAM / Puchary Narodów i Grand Prix / 

 

Relacje LIVE z Pucharów Narodów 14.08.20  i z Grand Prix 16.08.20 

 


Maksymilian Wechta najlepszy w Grand Prix Leszna 11/08/20

 

WYNIKI GRAND PRIX  1m. Maksymilian Wechta QUINCHELLA KJ Wechta 

WYNIKI ZAWODÓW

WYNIKI ZAWODÓW 


Wojciech Wojcianiec wygrywa Grand Prix ZO w KJ Lotar Biskupiec 09/08/20

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez KJ Lotar Biskupiec (@kjlotar)

Sie 9, 2020 o 7:30 PDT

WYNIKII GRAND PRIX  1m. Wojciech Wojcianiec CHINTABLUE JKS Melloni Horses 

WYNIKI ZAWODÓW 


Mściwoj Kiecoń wygrywa Grand Prix CSN Gorlitz 09/08/20

 

WYNIKI GRAND PRIX  1m. Mściwoj Kiecoń BACCORD / Balou du Rouet x Acord II/ 

WYNIKI ZAWODÓW 

VIDEO ROZGRYWKA GP


Antoni Strzałkowski najlepszy w Grand Prix ZO w Leśnej Woli 02/08/20

02/08/20 

Grand Prix  1m. Antoni Strzałkowski  LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF KJ Strzała 

 


Natalia Sydow i Luna Kowalonek najlepsze w eOOM w Wielkiej Lipie - region IV 02/08/20

 

Wielka Lipa -  eOOM w regionie IV wygrały:
Konie - Natalia Sydow LUIGI KJ Gronówka - na zdjęciu 
Kuce - Luna Kowalonek BORSALINO JUKS Abakus Kaczyna 
fot Paula Bartkowiak Fotografia
 
02/08/20
 
 

Dagmara Willamowicz i Roksana Naumiuk zwyciężyły w eOOM w Pólku 02/08/20

Roksana Naumiuk (BPK) na koniach i Dagmara Willamowicz na kucach z KJ Jantar Stryków wygrały eOOM w Pólku w regionie II OOM. fot. Dominika Siek 

 


Marek Lewicki wygrywa Grand Prix u Robsonów 02/08/20

 

Marek Lewicki z KJ Czahary Pogorzelica wygrywa Grand Prix w Dąbrówce Małej na ITOULON B / Etoulon VDL x Indoctro / 

WYNIKI GRAND PRIX

WYNIKI ZAWODÓW  02/08/20


ZO DiM Leszno 30.07-02.08.2020

Zwycięzcy finałów ZO DiM 1-2 sierpnia 2020 

Finał A0 -  Paulina Słoniec  KJ Trachy  Sośnicowice 

Final A1 - Maja Nagła  KJ Stajnia ADAMUS 

Finał A2 - Nel Skotarczak KJ Podkowa Gruszczyn - video 

Finał C Nikola Panarowicz KJ Bonanza Jędrzychowice 

Finał D Bis - Agata Kamińska KJ Ranczo Kołata 

Finał Dzieci II / JM - Roksana Nawrocka KJ Agro Ares Gajewniki 

Grand Prix D / E  Nadia Ambroziak Sportowy Klub Jeździecki Pony Powe

Finał Dzieci - Jakub Hudzik KJ Atena Ostrzeszów 

 

 


Maksymilian Wechta wygrywa Grand Prix PLJ w Warce 26/07/20

 

Maksymilian Wechta na 9 letnim ogierze  FIBONACCI S / Flipper D'Elle x Candillo/ zwycięża w warce Grand Prix PLJ. 

WYNIKI ZAWODÓW  

 

 

Finał Rundy Srebrnej PLJ - 1m. Jarosław Skrzyczyński FOR PASSION  VIDEO

Finał Rundy Brązowej PLJ - 1m. Michał Kaźmierczak HOKEY POKEY VIDEO

Drużynowy Puchar Polski 6 etap - 1m. KJ Agro Handel Śrem 

 

RANKING - POLSKIEJ LIGI JEŹDZIECKIEJ po 6 etapach - liderzy 

RUNDA ZŁOTA  1m. Dawid Kubiak  63 pkt Sobieski Jumping Team 

RUNDA SREBRNA  1m. Adam Grzegorzewski   57 pkt KJ Okoły 

RUNDA BRĄZOWA  1m. Maja Szewczyk 69 pkt KJ Avanti Opole 

Drużynowy Puchar Polski - 1m KJ Agro Handel Śrem  16 pkt 


Grzegorzewski Adam 2754
Miśkiewicz Tomasz  2501
Skrzyczyński Jarosław 2356
Konopacki Przemysław      1759
Kubiak Dawid  1741
Kaźmierczak Michał   1695
Wacławik Marek 1447
Opłatek Andrzej  1349
Skiba Dawid    1243
Lewicki Marek     1151

31/05/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   570
2. Maruszak Lena 444
3 Barański Mikołaj  423
4. Sydow Natalia 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Wypchło Aleksandra  209
8. Handzlik Maciej  209
8. Tybulczuk  Tamara  209
10. Lewandowski Aleksander  195

31/05/24

1. Biegalska Iga 489
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 298
4. Macieszczak Ewa      264
5. Sówka Nell    199
6. Skrzyczyński Patryk 174
7. Padalak Maria l 164
8. Zawadzka Eliza  146
9. Kucharska Antonina  145
10. Nawrocka Roksana  141

31/05/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1590
3. Kulesza Lila  1495
4. Goszczyński Adaml  1460
5. Gola Helena    1340
6. Pis Hanna    940
7  Chojowska Iga   900
8. Soforek Marcel  870
9. Malesa Alicja  755
10. Kuczerawy Zuzanna  570

30/04/24

1.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
2.  Sabok Gabriela  164
3.  Modzelewska Hanna   126
4.  Głoskowski Franciszek  110
5.  Sławińska Aleksandra   104
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Cytarska Hanna  72
8.  Leśniewska Emilia  70
9   Tomczak Oliwia  62
10. Filkiewicz Hanna  54

30/04/24

1.  Reimann Zofia  342
2.  Leboda Oliwia  291
2.  Dziedzińska Konstancja  226
4.  Głoskowska Maja  204
5.  Pycha Antonina 188
6   Przybylska Łucja  165
7.  Szmyt Maria   162
8.  Pinocy Wiktoria  148
9.  Pluta Aleksander  141
9.  Mordzelewski Jan,   141

30/04/24

1  Broniarczyk Henryk   206
2. Marszałek Amelia  171
3. Goszczyński Tomasz 162
4. Wnuczko Sara   157
5. Luboński Ignacy  144
6. Głoskowska Maja   142
7  Cytarska Hanna  104
8. Seroczyński Kacper  98
9  Lubońska Helena  96
10. Pellowska B. Czujko A.   88

30/04/24

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   190
2. Jach Michalina  190
4.  Molenda Lena   154
5.  Haniszewski Bruno    134
6.  Kurcweil Julia  117
7.  Wiśniewski Marcel   111
8.  Binkowska Wera  82
9.  Sawa Blanka  81
10. Kałaska Zofia         79

30/04/24

1.  Hart Dyke Zofia   475
2.  Kamińska Zofia  430
3.  Cwalina Wiktoria   360
4.  Czerepińska Maria  355
5.  Biel Zofia  350
6.  Patecka Olga  225
7.  Szostawicka Karolina  220
8.  Szulczyńska  Pola  175
9.  Sławińska Zuzanna   140
10. Ferjan Vi. Stobińska C.  95

30/04/24

1.  Korus Anna    475
2.  Koperska Pacyńska M.  301
3.  Moczkowska Carla   266
4.  Kwiatkowska Julia  257
5.  Ferjan Victoria  250
6.  Nowak Liwia    185
7.  Rachubik Julia  170
8.  Biszkowicka  Kinga          158
9.  Pundzis Marta  156
10. Kmietowicz Lilla .  146

30/04/24