W tym tygodniu:
 
Krzysztof Ludwiczak, Wojciech Wojcianiec, Jan Bobik, Andrzej Opłatek, Radosław Zalewski, Wojcieh Dahlke
 
 
 
 
 
 
 
 
CSI2 Budapeszt HUN
Jarosław Koziarowski 
 
 
 
 
CSI2 Ranshofen AUT
Maciej Chomiak 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
 
 
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Polacy w Rankingu FEI na koniec kwietnia 2016

04/05/16 

 

 

 


Regulamin OOM 2016

04/015/16

 

 

 

 

 

 


280 koni w Drzonkowie - CSN 5-8.05.16 - program, zgłoszenia, podręczne linki

03//05/16

Zamówienia zdjęć Alicja Piotrowska-Fotografia​ alapiotrowska20@gmail.com

 

 

 

 


230 koni w Michałowicach - II etap PLJ 5-8 maja 2016

 03/05/16

Zamówienia zdjęć Julia Świętochowska  swietochowska.photo@gmail.com

Zgłoszenia / program / aktualny ranking PLJ 

 


CSIO4 Linz 5-8 maja 2016 - program, zgłoszenia, podręczne linki

 

2016 FURUSIYYA FEI NATIONS CUP™

Europe Division 2

CSIO4 Linz 05-08.16 

 

REPREZENTACJA POLSKI  : 

Jarosław Skrzyczyński, Krzysztof Ludwiczak, Michał Kaźmierczak, Łukasz Koza,

Sandra Piwowarczyk Bałuk 

 

 

 

 

 

 


PLJ po pierwszym etapie w Bogusławicach

01/05/16

RANKING PLJ po I etapie 

 

RUNDA ZŁOTA pobierz  1m. Andrei Shalohin KJ Zbyszko 

RUNDA SREBRNA pobierz  1m. Marcin Bętkowski KJ Agro Handel Śrem 

RUNDA BRĄZOWA pobierz 1m. Adrianna Ostrowska SJ Napoleońska Zagroda

DRUŻYNOWY PUCHAR POLSKI  pobierz   1m. OZJ Łódż

 

 

 

 

 


Rozkład Jazdy 28.04-01.05.2016

CSI2 /1/YH /J /Ch    LINZ                  WYNIKI TURNIEJU 

1m. Grand Prix CSI2 Linz Mściwoj  Kiecoń / Celana Z 

1m. Grand Prix Dzieci Juliana Suska POL / Aloubetta 01.05.16

1m. CSIYH 6/7 l Hubert Kierznowski POL / Lanoso 

2m. CSIYH 5l Lisa Chrzanowski POL / Newton JP Z 

2m. VIP Final Aleksandra Nowakowska POL / Tango du Rouet 

1m. CSIJ   Dajana Pawlicka POL / Campari 

1m. CSICh Aleksandra Kierznowska  / Never Mind 22 POL 30.04.16

1m.  CSIJ   Dajana Pawlicka POL / Bebeto 

1m.  CSICh Juliana Suska POL / Aloubetta 

3m   135 CSI2 Aleksandra Kozanecka / Calero Z 

2m.  CSIYH 5l Lisa Chrzanowski POL / Newton JP Z  29.04.16 

3m. 135 CSI2 Mściwoj Kiecoń POL / Cronos 

2m.  CSIYH 5l Lisa Chrzanowski POL / Newton JP Z  28.04.16

 


CSI3 Redefin     listy / wyniki        LIVE

Maksymilian Wechta / Adam Grzegorzewski 

13 m. Grand Prix CSI3 Redefin Maksymilian Wechta POL /  London 32 wyniki 

6m. CSI3 145 Adam Grzegorzewski POL / Zazou Szumawa   wyniki

2m. CSIYH Maksymilian Wechta POL / Quinchella  wyniki 

7m. CSI3 140 Adam Grzegorzewski  POL / Okarino  wyniki 

17m. CSI3 145 Maksymilian Wechta  POL / London 32  wyniki 

 


CSI2 Barbizon              listy / wyniki 

Jan Chrzanowski 

13 m Grand Prix Jan Chrzanowski POL / Poppee De Damvil  wyniki


PLJ Bogusławice             listy / wyniki / program

 

piątek DR  1m. Leszek Gramza / Badorette / KJ Agro Handel Śrem  wyniki 

sobota DR 1m. Ewelina Szczepanik / Pablo I  /  TKJ Garbówek  wyniki 

niedziela Grand Prix 1m. Andrei Shalohin / Carewicz / KJ Zbyszko  wyniki 

 

Studencki Puchar Narodów Jaszkowo             GALERIA Paula Bartkowiak / WYNIKI 

 


Maksymilian Wechta i Adam Grzegorzewski w CSI3 Redefin

  28/04/16 

 


Linz 28.04-01.05.2016 - Reprezentacja Polski, zgłoszenia, podręczne linki.

REPREZENTACJA POLSKI :

Mściwoj Kiecoń, Wojciech Wojcianiec, Marika Słowińska, Zuzanna Gowin, Andrzej Głoskowski, Hubert Kierznowski, Grzegorz Kubiak, Dawid Kubiak, Aleksandra Kozanecka, Dawid Kubiak, Dajana Pawlicka, Marie Janekovic, Stanisław Piątkowski, Oliwia Szustkowska, Aleksandra Chotnicka, Lisa Chrzanowski, Gerard Grutza, Zuzanna Nowakowska, Beata Szumińska, Michał Tyszko, Magdalena Ziajkowska, Aleksandra Kierznowska, Kacper Moksiewicz, Maksymilian Parkitny, Julianna Suska, Julia Michalska, Jemma Jones, Aleksandra Nowakowska, Michał Piątkowski, Klaudia Rajtar - Wojciechowska, Joanna Tłuszcz, ALeksandra Więckowska, Michał Kubiak, Julianna Suska.

26/04/16 

 


WYNIKI CSI2 /CSI1/ CSIYH / CSIJ / CSICh Linz 21-24.04.16

24/04/16 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w pierwszym turnieju w Linz :

10 m. Grand Prix Linz - Klara Kostrzewa / Quelf d'Or / 1 pkt 

1m. Grand Prix Juniorów - Julia Jaglarz / Winning Mood 

1m. Grand Prix Dzieci - Agnieszka Kiewrel / Trok K

1m. CSI1 125 - Paulina Koza / Conika Z 

1m. CSI2 135 - Krzysztof Ludwiczak / Poli Loli L 

1m. CSICh 120 - Agnieszka Kiewrel / Trok K 


Skrzyczyński Jarosław 4858
Wojcianiec Wojciech 2978
Ludwiczak Krzysztof  2714
Grzegorzewski Adam 1899
Kaźmierczak Michał    1761
Bobik Jan 1725
Grzelczyk Kamil  1548
Wechta Maksymilian   1453
Opłatek Andrzej  1066
Kubiak Grzegorz 881

30/04/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1899
2. Dajana Pawlicka   404
3. Szmytka Michalina 355
4. Grundkowska Monika  325
5. Milczarek Nina 235
6. Najdzionek Szymon 226
7. Seroka Anna 182
8. Klein Olaf  171
9. Pisarska Zuzanna  127
10.  Rynkiewicz Martyna 113

 30/04/19

1. Lewicki Filip 475
2. Kierznowska Aleksandra   440
3. Lehmann Dalia 305
4. Suska Juliana 241
5. Barański Mikołaj  212
6. Kawa Aleksandra 208
7. Bedyńska Wiktoria  202
8. Dobkowska Milena 135
9. Bado Gabriela 130
10. Baehr Maria 109

 30/04/19 

1. Kucharska Zuzanna  1418
2. Jabłońska Julia   1272
3. Biegalska Iga 1190
4. Pietrzak Daria  935
5. Zawadzka Eliza  860
6. Jannasz Wiktoria  787
7. Marchwicka Maja 752
8. Wypiór Marta 599
9. Brańka Borja Maria 534
10.  Kozioł Klara  420

13/05/19

1. Pliem Perka Martyna  276
2. Śliwiński Antoni  252
3. Pięta Julia  237
4. Skotarczak Nel  235
5. Sówka Nell 226
6. Ganowska Julia 209
7  Piontek Barbara  179
7. Pellowska Paulina 179
9. Pawłowska Kornelia  163
10. Ryciak Wiktoria  145

13/05/19

1. Szeszuła Zuzanna 257
2. Piontek Helena 245
3. Bednarczyk Julia  190
4. Bar Karolina 135
5. Żuk Kaja 129
6. Padalak Maria 89
7. Naumiuk Roksana  81
8. Mycio Oliwia  63
8.  Jach Oliwia  63
10. Misztal Maggie  50

 13/05/19

1. Kamińska Agata  491
2. Henzel Dominika  490
3. Płatek Oliwia  457
4. Derda Agata 449
5. Heydel Karolina  368
6. Osuch Aleksandra  292
7. Piontek Helena 233
8. Tralewicz Pielak Laura  226
9.   Konarska Marta  224
10.  Styła Olga  220

  13/05/19

1. Friedman Maja Bella 347
2. Jurzak Franciszek 220
3. Leszek Karwańska Wiktoria 129
4. Iwaszczuk Alicja  111
5. Budzyńska Zofia  45
6.  Jędrychowska Aleksandra  35
7.  Bar Karolina  25
8.  Dubiniak Matylda 15
8.  Pieta Julia Okupny Wiktoria  15
8  Okupny Wiktoria  15

  13/05/19