W tym tygodniu :
 
 
 
Krzysztof Ludwiczak, Wojciech Wojcianiec, Michał Kaźmierczak, Natalia Czernik, 
 
 
 
Aleksandra Cebulak, Agnieszka Cebulak, Wiktoria Hojda, Lukasz Kut, Dalia Lehmann, Joanna Pomiankowska, Malwina Urbańska
 
 
 
Aleksandra Bolko, Laura Barańska, Mikołaj Barański, Vivian Brattli, Przemysław Konopaki 
 
 
 
Natalia Stefańska 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Monika Dulczewska, Przemysław Konopacki 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Grand Prix Wolicy dla Maksymiliana Wechty

06/03/16 

Wyniki w Wolicy pod dyktando Wechta Team !
Maksymilian Wechta wygrał Grand Prix na Quinchella, był drugi na Corianos Ass , trzecia miejsce w konkursie wywalczyła Małgorzata Koszucka na Limtender. 

WYNIKI

 

 

 

 


Cavaliada Future 2015/16 - WYNIKI Finalowe

 

Triumfatorki Cavaliady Future sezon 2015/15 - to zawodniczki wielkopolskiego klubu Podkowa Gruszczyn. W kategorii MINI zdecydowanie wygrała Dominika Henzel a w kategorii MIDI zwycięstwo wywalczyła Aleksandra Osuch. 

 

05/03/16   fot Ewa Imielska Hebda 

 


Rozkład Jazdy 04-06 marca 2016

HALOWY PUCHAR LESZNA    wyniki / listy HZO       wyniki / listy HZR      LIVE

 

HALOWY PUCHAR Warszawy i Mazowsza  Kuców MK Aromer Józefin   wyniki / listy 

 

HZO / HZODiM / HZR  Wolica    wyniki / listy 


Przegląd prasy - strona FEI

02/03/16  

FEI WORLD CUP™ JUMPING CENTRAL EUROPEAN AND CAUCASUS LEAGUES HAVE CONCLUDED

 


Jarosław Skrzyczyński - Królem Cavaliady

28/02/16

 

Mistrz Polski - Jarosław Skrzyczyński wygrał Grand Prix  Warszawy, wygral Finał Ligi Europy Centralnej oraz po raz trzeci z rzędu końcowy ranking CAvaliada Tour 2015/16. W dniach 25-28.03.16 wystartuje w Finale Pucharu Świata w Geteborgu. 
 
 
 

Grand Prix Michałowic dla Zuzanny Gowin - wyniki końcowe

28/02/16 

 

WYNIKI / video 

 

 

 


HZO DiM Leszno 26-28.02.16 wyniki

28/02/16 

 

 

 

 

 


Sobota na Torwarze pod dyktando Andrzeja Opłatka !!

27/02/16 

 


Piątek na Torwarze : Jarosław Skrzyczyński nie do pokonania, Łukasz Koza przebojem DR, Paweł Jurkowski - Mars

26/02/16  fot Ewa Imielska Hebda

 


Jarosław Skrzyczyński, Andrzej Opłatek, Helena Zagała, Paulina Koza oraz Hubert Kierznowski gwiazdami pierwszego dnia Cavaliady na Torwarze

25/02/16

 

 

 

CAVALIADA Warszawa - czwartek wyniki / galeria

 

 


Skrzyczyński Jarosław 4161
Wojcianiec Wojciech 2883
Ludwiczak Krzysztof  2860
Kaźmierczak Michał     1965
Wechta Maksymilian
1732
Grzelczyk Kamil 1635
Grzegorzewski Adam 1588
Opłatek Andrzej  1564
Jan Bobik 1497
Orschel Cassandra 969

30/06/18

 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1588
2. Opłatek Andrzej  1564
3. Pawlicka Dajana 429
4. Matuszewska Magdalena 347
5. Szmytka Michalina  326
6. Rynkiewicz Martyna 287
7. Minkiewicz Weronika 193
8. Klein Olaf 189
9. Rozynek Martin 155
10. Bogolecka Julia  119

30/06/18

1. Milczarek Nina 359
2. Lewicki Filip    282
3. Bolko Aleksandra 249
4. Januszewska Zuzanna 222
5. Bado Gabriela 210
6. Suska Juliana  196
7. Lehmann Dalia 174
8. Głowacka Wiktoria  156
9. Baehr Maria  141
10. Kierznowska Aleksandra 122

30/06/18

1. Marchwicka Maja  1337
2. Jannasz Wiktoria  1217
3. Kłapińska Laura  870
4. Zawadzka Eliza 729
5. Stefańska Natalia 713
6Wawrzyniak Pola  709
7. Jabłońska Julia  686
8. Gola Katarzyna  665
9. Krywult Amelia  640
10. Barańska Laura 630

10/07/18

1Jackowiak Marcelina  237
2.  Ganowska Julia  192
3. Śliwiński Antoni 174
4. Pięta Julia  169
5. Karnabal Maria  168
6. Piontek Barbara  166
Dąbrowska Agata   156
8.Ryciak Wiktoria  150
9. Skotarczak Nel  144
10. Głowacz Natalia   133

20/07/18

1. Kapel Julia   213
2. Konarska Marta 148
3. Derda Agata  135
4. Miś Karolina 69
5. Padalak Maria 68
6. Ratajska Gabriela 56
7. Tuliszkiewicz Olga  52
8 Szaniewska Karolina 43
9. Smolich Julia  32
10. Krawczyńska Aleksandra 26

20/07/18

1. Wypiór Marta 317
2. Pietrzak Daria 241
3. Walorek Julia  198
3. Banaszek Zofia  160
5. Padalak Maria 144
6. Wojtaś Julia  100
7. Konarska Marta 99
8. Zawadzka Eliza 98
8. Bieńkowska Anna   90
10. Jarecka Lena 89

20/07/18

1. Kamińska Agata  1049
2. Derda Agata  588
3Osuch Aleksandra 416
4. Henzel Dominika 404
5. Płatek Oliwia  355
6. Heydel Karolina 284
7. Oleszkiewicz Nina 260
8. Walorek Julia  259
9. Jurzak Franciszek  249
10. Oleszkiewicz Nina 247

20/07/18

1. Budzyńska Zofia 255
2. Golicka Zuzanna  192
2. Jurzak Franciszek  110
4. Friedman Maja Bella 104
5. Kozłowska Maja  80
6. Łopucka Adrianna   71
7. Pyrek Filip  60
8. Olejnik Weronika  35
9. Zubrycka Małgorzata  25
10. Dubiniak / Żuk / Janku 20

20/07/18