W tym tygodniu:
 

CSI4-W Cavaliada Kraków 

 

livestream 

 

 

 

CSI4 Vejer de la Frontera  

Marek Lewicki, Andrzej Opłatek, Adam Grzegorzewski, Maksymilian Wechta

livestream

 

 

 

CSI3 Oliva ESP 

Krzysztof Retka, Bartosz Adamus, Julia Błaszczak, Laura Kłapińska, Lena Kwiatkowska, Julia Pawłowska

livestream

 

 

CSI2 Kronenberg NED

 Mateusz Tyszko, Aleksandra Lusina - Gołaś, Zofia Michalak, Mikołaj Kownacki 

livestream

 

 

 

CSI2 Gent BEL  

Róża Konieczna   

 

 

 

HZO Leszno 

 

 

​HZO DiM Wolica

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Finał OOM 2020 - lista zakwalifikowanych zawodników

 

 

 


ZO DiM Leszno 13-16 sierpnia 2020

Nel Skotarczak - fot Katarzyna Broda ( faraa ) - photography

 

Zwycięzcy Finałów ZO DiM JKS Przybyszewo 15-16/08/20

Gr A0 - Zuzanna Stróżyńska KJ CH Jaszkowo
Gr A1 - Nel Skotarczak GA PODKOWA GRUSZCZYN - na zdjęciu 
Gr A2 - Zuzanna Wesoły KJ Liljówka Stęszewko
Gr C - Weronika Gosztyła Królewski Klub Jeździecki "Wiktoria" 
Gr D bis - Julia Ganowska Ranczo Kołata
Dzieci II / JM - Wiktoria Wąsowicz Polish Pony Club
GP D/E - Olga Tuliszkiewicz KJ Sokół Damasławek
GP Dzieci - Roksana Naumiuk BPK MAZ
Finał Jun / MJ - Julia Ptaszyńska KJ Plejada

16/08/20

 


XXIII Mistrzostwa Polski Amatorów w skokach przez przeszkody Toruń 14-16 sierpnia 2020 MEMORIAŁ TOMASZA PACYŃSKIEGO

ZWYCIĘZCY 

SENIORZY- Monika Wasik-Laskowska JKS RYWAL 
JUNIORZY - Gabrysia Jóźwiak KJ Stajnia Nowina
KUCE - Zofia Michalska Pony Jumping Team 
OPEN - Natalia Kasza BPK

 

WYNIKI  


CSIO CSIYH Zduchovice 12-16 sierpnia 2020

 

Reprezentacja Polski CSIO Zduchowice 2020 

CSIOY - Gabriela Bado, Szymon Najdzionek 

CSIOJ - Paula Adamiec IND, Maria Brańka Borja IND,  Laura Kłapińska, Aleksander Lewandowski, Maksymilian Parkitny, Olga Skrobacz, Juliana Suska, Natalia Stefańska 

CSIOCh - Iga Biegalska, Anna Dziuba, Daria Pietrzak, Eliza Zawadzka, Zuzanna Prymek IND, Olivia Sijka IND

Szef Ekipy - Zbigniew Kaczorowski 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach : 

Niedziela 16.08.20

Grand Prix CSIOCh 1m. Iga Biegalska CARDHU VIDEO

Grand Prix CSIOJ 3m. Maria Brańka Borja CAMILLA 139 

Grand Prix CSIOY   8m. Szymon Najdzionek FADINA PP 

Finał 135cm CSIOJ  1m. Olga Skrobacz ORIDA M VIDEO

 

Sobota 15.08.20

CSIOJ 140cm 1m. Laura Kłapińska ZAZOU SZUMAWA VIDEO

CSIOY 135cm  1m. Gabriela Bado KEIRA HIPPICA VIDEO

CSIOJ 135cm 4m. Maria Brańka Borja CAMILLA 139

 

Piątek 14.08.20

Puchar Narodów CSIOCh  1m. Polska  / Iga Biegalska, Anna Dziuba, Eliza Zawadzka, Daria Pietrzak / 

Puchar Narodów CSIOJ  6m. Polska 

Puchar Narodów CSIOCh IND - 2m. Olivia Sijka IBERIA

Puchar Narodów CSIOJ IND - 3m. Aleksander Lewandowski JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF 

Puchar Narodów CSIOY IND - 2m. Gabriela Bado BALISTO AC 

 

Czwartek 13.08.20 

CSIOY 140cm  5m Gabriela Bado BALISTO AC  VIDEO 

CSIOY 135cm 2m. Gabriela Bado KEIRA HIPPICA VIDEO

CSIOJ 130cm   2m. Juliana Suska TOKAJER 8 VIDEO 

CSIOCh 120cm 1m. Daria Pietrzak SONATA W  VIDEO 

CSIYH 7m Gabriela Bado JUVENTUS VIDEO 

CSIYH 12.08.20 


WYNIKI      LIVESTREAM / Puchary Narodów i Grand Prix / 

 

Relacje LIVE z Pucharów Narodów 14.08.20  i z Grand Prix 16.08.20 

 


Maksymilian Wechta najlepszy w Grand Prix Leszna 11/08/20

 

WYNIKI GRAND PRIX  1m. Maksymilian Wechta QUINCHELLA KJ Wechta 

WYNIKI ZAWODÓW

WYNIKI ZAWODÓW 


Wojciech Wojcianiec wygrywa Grand Prix ZO w KJ Lotar Biskupiec 09/08/20

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez KJ Lotar Biskupiec (@kjlotar)

Sie 9, 2020 o 7:30 PDT

WYNIKII GRAND PRIX  1m. Wojciech Wojcianiec CHINTABLUE JKS Melloni Horses 

WYNIKI ZAWODÓW 


Mściwoj Kiecoń wygrywa Grand Prix CSN Gorlitz 09/08/20

 

WYNIKI GRAND PRIX  1m. Mściwoj Kiecoń BACCORD / Balou du Rouet x Acord II/ 

WYNIKI ZAWODÓW 

VIDEO ROZGRYWKA GP


Antoni Strzałkowski najlepszy w Grand Prix ZO w Leśnej Woli 02/08/20

02/08/20 

Grand Prix  1m. Antoni Strzałkowski  LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF KJ Strzała 

 


Natalia Sydow i Luna Kowalonek najlepsze w eOOM w Wielkiej Lipie - region IV 02/08/20

 

Wielka Lipa -  eOOM w regionie IV wygrały:
Konie - Natalia Sydow LUIGI KJ Gronówka - na zdjęciu 
Kuce - Luna Kowalonek BORSALINO JUKS Abakus Kaczyna 
fot Paula Bartkowiak Fotografia
 
02/08/20
 
 

Dagmara Willamowicz i Roksana Naumiuk zwyciężyły w eOOM w Pólku 02/08/20

Roksana Naumiuk (BPK) na koniach i Dagmara Willamowicz na kucach z KJ Jantar Stryków wygrały eOOM w Pólku w regionie II OOM. fot. Dominika Siek 

 


Miskiewicz Tomasz  2915
Grzegorzewski Adam 2731
Skrzyczyński Jarosław 2521
Kubiak Dawid 2257
Konopacki Przemysław  1700
Kaźmierczak Michał   1407
Tyszko Michał  1363
Lewicki Marek  1252
Wacławik Marek   1224
Ludwiczak Krzysztof      1166

31/12/23

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Barański Mikołaj   709
2. Kierznowska Aleksandra  485
3Maruszak Lena    409
4. Suska Juliana    400
5. Kubik Natalia  267
6. Stefańska Natalia  176
7. Parkitny Maximilian   166
8. Lewandowski Aleksander  141
9. Biskup Julia  139
10. Osuch Aleksandra  103

31/12/23

1. Biegalska Iga 530
2. Skrzyczyński Patryk  435
3. Zawadzka Eliza    362
4. Wypchło Aleksandra         315
5. Pietrzak Daria     287
6. Kłapińska Laura         280
7. Ganowska Julia 246
8. Sydow Natalia  208
9. Bule Paulina  194
10. Macieszczak Ewa  182

31/12/23

1  Kosmol Alicja   2525
2  Chojowska Iga      2502
3. Goszczyński Adam       2445
4. Babczyńska Małgorzata  2120
5. Malesa Alicja    2040
6. Chylińska Antonia   2009
7  Gola Helena  1765
8. Łącka Michalina  1595
9. Soforek Marcel  1577
10. Brzozowska Aleksandra  1520

31/12/23

1.  Layer Blanka  372
2.  Cicha Zofia   334
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 270
4.  Szmyt Maria  222
4.  Lubońska Helena   222
6   Gizyński Filip    154
7.  Walczyk Natasza    148
8.  Cytarska Hanna  146
9   Maślak Pola  126
10. Marszałek Amelia  90

31/12/23

1.  Reimann Zofia 714
2.  Koperska Pacyńska M. 601
2.  Prasek Hubert  515
4.  Binkowska Wera 504
5.  Wierucka Zofia  497
6   Seroczyńska Nela    423
7.  Korus Anna    381
8.  Wnuczko Sara  380
9.  Leboda Oliwia   352
10. Lewicka Aleksandra  350

31/12/23

1  Janaszczyk Lena     605
2. Goszczyński Tomasz  575
3. Wnuczko Sara 408
4. Reimann Zofia 382
5. Lubońska Helena  373
6. Rąbca Milena     337
7  Laskowska Róża  331
8. Nowak Antoni  313
9  Wierucka Maria  308
10. Seroczyńska Nela  303

31/12/23

1. Tymieniecka Wiktoria   627    
2. Buczek Agata   540
3. Stasiak Agata 440
4. Laskowski Julian      435
5. Wiśniewski Marcel   345
6. Przybyła Agata 317
7. Pasternak Julia   296
8. Kamińska Zofia  284
9.  Sawa Blanka  280
10. Kwiatkowska Karolina       226

31/12/23

1.  Kierznowska Jagoda   1235
2.  Biel Zofia   1095
3.  Cwalina Wiktoria    1070
4.  Hart Dyke Zofia 585
5.  Aniołek Hubert  475
6.  Kamińska Zofia  390
7.  Kraśko Aleksander  335
8.  Patecka Olga  230
9.  Szostawicka Karolina  205
10. Janusz Zofia  155

31/12/23

1.  Moczkowska Carla   898
2.  Ciszek Maria  808
2.  Olaszek Alicja   675
4.  Pakur Zofia          450
5.  Wiśniewski Marcel         434
6.  Kępka Aleksandra     417
7.  Kmietowicz Lilla    360
8.  Hart Dyke Zofia            346
9. Potyra Maja   321
10. Czerpińska Maria    316

31/12/23