WIELKANOC 2019 
 
 
 
Radosław Zalewski 
 
 
 
 
Adam Grzegorzewski, Wiktoria Bedyńska 
 
 
 
Maksymilian Wechta, Leszek Gramza, Przemysław Konopacki, Zuzanna Kucharska, Katarzyna Wiśniewska
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Świat. Kłopoty Ukrainy. Start w IO w Rio pod znakiem zapytania. Paul Schockemöhle kupił 44 konie Alexandra Onischenko

06/07/16 

źródło www.equnews.com 

 

 


Polacy w rankingu FEI na koniec czerwca 2016

05/07/16

 

 

 

 


PLJ Machnice 2016 Grzegorzewski wygrywa, Gramza liderem

POLSKA LIGA JEŹDZIECKA po 3 etapach - liderzy: 

Runda Złota - Leszek Gramza / KJ Agro Handel 

Runda Srebrna - Olga Sorokina / KJ Zbyszko 

Runda Brązowa - Ewa Kocon / Kuj - Pom KJ 

DPP - FKJ Zbyszko Nowosolna 

04/07/16

 


Grand Prix CSN Michałowic dla Jiri Hruska

04/07/16 

Grand Prix CSN Michałowic dla Jiri Hruska, drugie miejsce dla Joanny Tłuszcz a  trzecie dla Michała Ziębickiego.

 

 

 

 


Grand Prix Gałkowa dla Wojciecha Wojciańca

04/07/16

Grand Prix Gałkowo Masters 2016 wygrał Wojciech Woicianiec na Naccord Melloni.

 

 

 

 


Bartosz Adamus w Paryżu LGCT 2016

04/07/16

Reprezentant Polski Bartosz Adamus w dn 1-3 lipca 2016 startował w prestiżowym turnieju Longines Global Champions Tour na Long Lankin  ( m.in. piaty w sobotnim konkursie 130  CSI1 ) i na HS Cantino.

 

 

 

 


Polska piąta w Akademickich Mistrzostwach Świata 28.06-03.07.2016 Szwecja Flyinge

Piąte miejsce w Akademickich Mistrzostwach Świata dla Polski wywalczyła nasza reprezentacja w składzie : Piotr Kaliszuk - Agata Mizgier -Agata Dahlke. W Mistrzostwach startowało 18 ekip. Złoto wywalczyli Szwedzi, srebro ekipa z Irlandii a brąz przypadł Japonii. 03/07/16

 

 


Gałkowo Masters 2016 - zgłoszenia, program,

29/06/16

 

Program, zgłoszenia, podręczne linki 

1-2 lipca 2016

Gałkowo Masters 

 

 

 

 

 


Finał OOM Strzegom - wstępna lista zakwalifikowanych zawodników

29/06/16

 

Finały 12-14.07.2016  Strzegom

 

 


CSN Michałowice 1-3 lipca lipiec 2016 - zgłoszenia

28/06/16

235 koni w Michałowicach 

 

 


Skrzyczyński Jarosław 4631
Ludwiczak Krzysztof  2874
Wojcianiec Wojciech 2758
Grzegorzewski Adam 1956
Kaźmierczak Michał    1779
Bobik Jan 1649
Grzelczyk Kamil  1560
Wechta Maksymilian   1389
Opłatek Andrzej  1035
Kubiak Grzegorz 889

31/03/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1956
2. Dajana Pawlicka   409
3. Szmytka Michalina 358
4. Grundkowska Monika  319
5. Milczarek Nina 240
6. Najdzionek Szymon 226
7. Klein Olaf 184
8. Seroka Anna 179
9. Pisarska Zuzanna  127
10.  Rynkiewicz Martyna 109

31/03/19

1. Kierznowska Aleksandra  503
2. Lewicki Filip   475
3. Lehmann Dalia 315
4. Suska Juliana 252
5. Barański Mikołaj  212
6. Bedyńska Wiktoria 206
7. Kawa Aleksandra 192
8. Bado Gabriela  136
9. Dobkowska Milena 135
10. Baehr Maria 109

31/03/19

1. Jabłońska Julia  1192
2. Kucharska Zuzanna  978
3. Marchwicka Maja 752
4. Pietrzak Daria 705
5. Biegalska Iga 700
6. Zawadzka Eliza  630
7. Jannasz Wiktoria 567
8. Brańka Borja Maria 514
9. Wypiór Marta 379
10.  Smura Kornelia  327

09/04/19

1. Pliem Perka Martyna  276
2. Pellowska Paulina 171
3. Skotarczak Nel  164
4. Pieta Julia  149
5. Ryciak Wiktoria 145
6. Janiszewska Lena  139
7  Sówka Nell  128
8. Piontek Barbara 125
9. Ganowska Julia  124
10. Pawłowska Kornelia  115

09/04/19

1. Szeszuła Zuzanna 222
2. Piontek Helena 200
3. Bednarczyk Julia  190
4. Żuk Kaja   129
5. Bar Karolina 101
6. Padalak Maria 82
7. Naumiuk Roksana  71
8. Mycio Oliwia  63
9.  Jarecka Lena 42
9. Panarowicz Nikola 42

09/04/19

1. Henzel Dominika 470
2. Płatek Oliwia 392
3. Derda Agata  369
4. Heydel Karolina  348
5. Kamińska Agata  326
6. Osuch Aleksandra  292
7. Konarska Marta  194
8. Zawadka Joanna  187
9.   Tuliszkiewicz Olga  185
10.  Piontek Helena  173

09/04/19

1. Friedman Maja Bella 347
2. Jurzak Franciszek 220
3. Leszek Karwańska Wiktoria 129
4. Iwaszczuk Alicja  76
5. Jędrychowska Aleksandra  35
6. Dubiniak Matylda  15
6.  Okupny Wiktoria  15
6.  Pieta Julia  15
9.  Klota Amelia  10
9  Bar Karolina  10

09/04/19