Jan Bobik, Adam Grzegorzewski, 
 
 
 
Andrzej Opłatek 
 
 
CSIOJ - Gabriela Bado, Maria Baehr, Aleksandra Kawa, Agnieszka Kiewrel, Aleksandra Kuczynska Martyna Ostapczuk Agata Skrzypiec, Natalia Stefańska, Juliana Suska 
CSIOCh Klara Kozioł
CSIOY Szymon Najdzionek 
 
relacja piątek i niedziela na www.equitv.cz 
 
 
Łukasz Wasilewski, Bogna Sąsiadek, Matyda Malepszy 
 
 
 
 
Milena Dobkowska, Katarzyna WIśniewska
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
 
 
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Millstreet - środa 27 lipca 2016 - wyniki I Konkurs ME J

 

WYNIKI I konkursu Mistrzostw Europy Juniorów 

 

48m. Stanisław PIĄTKOWSKI POL [ 5.60 ]

64m. Kamila ROKITA POL       [ 8.86 ]

65m. Dajana PAWLICKA POL    [ 9.00 ]

72m. Monika GRUNDKOWSKA POL  [ 9.95  ] 

el. Adam GRZEGORZEWSKI POL    [ 27,96 ]

 

27/07/16

 

 


CSIO3 / CSI2 / CSIU25 / CSIYH Samorin 28-31 lipca 2016 - Reprezentacja Polski / Podręczne lini / Zgłoszenia

27/07/16 

 


Millstreet - wtorek 26 lipca 2016 - wyniki I konkursu ME Dzieci

26/07/16 

 


Mistrzostwa Europy MJ / Juniorów i Dzieci Millstreet 26-31.07.16 - Reprezentacja Polski / Podręczne linki - Powodzenia Polska !!


26/07/16 

 


Dawid Kubiak w CSI-W Bratysława - wyniki

24/07/16 

 


Osadkowski SA Grand Prix CSI3 Jakubowice dla Kamila Grzelczyka 24/07/16

24/07/16  

 


Silesia Equestrian Tour 23 lipca 2016 - Galeria


Silesia Equestrian Tour 20-24 lipca 2016 - Galeria


Silesia Equestrian Tour 20-24 lipca 2016

 

LIVEstream www.swiatkoni.pl

 

WYNIKI / LISTY / PROGRAM 

 

 

Najlepsze wyniki Reprezentantów Polski :

Osadkowski SA Grand Prix 1m. Kamil Grzelczyk POL / Wibaro

24/07/16 CSIU25 Final 3m. Małgorzata Koszucka POL / Alvaro

24/07/16 CSIJ Final 1m. Julia Bogolecka POL / Aser

24/07/16  140 cm Final 1m. Piotr Morsztyn POL / Juranda

24/07/16 135 cm Final 5m. Andrzej Głoskowski POL / Estoril Fortuna 


23/07/16 145cm Final LR 7m. Maciej Kostrzewski POL / Chico Hippica

23/07/16 135cm 1m. Andrzej Głoskowski POL / Centroplast Dinar

23/07/16 130cm 3m. Łukasz Jończyk POL / Spartan L

23/07/16 120cm 1m. Jarosław Skrzyczyński POL / Celouette

23/07/16  CSICh Finał  2m. Oliwia Kosmol POL / Tritop2


22/07/16  150cm LR  1m. Jarosław Skrzyczyński POL / Quintella 

22/07/16  135cm  1m. Jacek Zagor POL / Qualidam 

22/07/16 CSIU25 2m. Andrzej Opłatek POL / Light My Fire 

22/07/16 CSIJ  1m. Dalia Lehmann POL / Quitoki 

22/07/16 130cm 1m. Małgorzata Koszucka POL /Donatella de Wulf Sellection


21/07/06  145 cm LR 2m. Kamil Grzelczyk POL / Wibaro 

21/07/16 140 cm 1m. Andrzej Opłatek POL / El Camo 

21/07/16 CSIU25 2m. Małgorzata Koszucka POL / Alvaro 

21/07/16 CSIJ 1m. Monika Balcer POL / Al Awar 

21/07/16 120 cm 1m. Andrzej Opłatek POL / Casalina

21/07/16 CSICh 2m. Olimpia Filipowska POL / Goldika


20/07/16  CSICh    2m. Oliwia Kosmol POL / Tritop2 

20/07/16  120cm   1m. Jarosław Skrzyczyński POL / Celouette 

20/07/16  140cm   1m. Jarosław Skrzyczyński POL / Quintella 

 

 


Polska szósta w Pucharze Narodów w CSIO3 w Budapeszcie 15/07/16

 

WYNIKI 

 


Skrzyczyński Jarosław 4631
Ludwiczak Krzysztof  2874
Wojcianiec Wojciech 2758
Grzegorzewski Adam 1956
Kaźmierczak Michał    1779
Bobik Jan 1649
Grzelczyk Kamil  1560
Wechta Maksymilian   1389
Opłatek Andrzej  1035
Kubiak Grzegorz 889

31/03/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1956
2. Dajana Pawlicka   409
3. Szmytka Michalina 358
4. Grundkowska Monika  319
5. Milczarek Nina 240
6. Najdzionek Szymon 226
7. Klein Olaf 184
8. Seroka Anna 179
9. Pisarska Zuzanna  127
10.  Rynkiewicz Martyna 109

31/03/19

1. Kierznowska Aleksandra  503
2. Lewicki Filip   475
3. Lehmann Dalia 315
4. Suska Juliana 252
5. Barański Mikołaj  212
6. Bedyńska Wiktoria 206
7. Kawa Aleksandra 192
8. Bado Gabriela  136
9. Dobkowska Milena 135
10. Baehr Maria 109

31/03/19

1. Jabłońska Julia  1192
2. Kucharska Zuzanna  978
3. Marchwicka Maja 752
4. Pietrzak Daria 705
5. Biegalska Iga 700
6. Zawadzka Eliza  630
7. Jannasz Wiktoria 567
8. Brańka Borja Maria 514
9. Wypiór Marta 379
10.  Smura Kornelia  327

09/04/19

1. Pliem Perka Martyna  276
2. Pellowska Paulina 171
3. Skotarczak Nel  164
4. Pieta Julia  149
5. Ryciak Wiktoria 145
6. Janiszewska Lena  139
7  Sówka Nell  128
8. Piontek Barbara 125
9. Ganowska Julia  124
10. Pawłowska Kornelia  115

09/04/19

1. Szeszuła Zuzanna 222
2. Piontek Helena 200
3. Bednarczyk Julia  190
4. Żuk Kaja   129
5. Bar Karolina 101
6. Padalak Maria 82
7. Naumiuk Roksana  71
8. Mycio Oliwia  63
9.  Jarecka Lena 42
9. Panarowicz Nikola 42

09/04/19

1. Henzel Dominika 470
2. Płatek Oliwia 392
3. Derda Agata  369
4. Heydel Karolina  348
5. Kamińska Agata  326
6. Osuch Aleksandra  292
7. Konarska Marta  194
8. Zawadka Joanna  187
9.   Tuliszkiewicz Olga  185
10.  Piontek Helena  173

09/04/19

1. Friedman Maja Bella 347
2. Jurzak Franciszek 220
3. Leszek Karwańska Wiktoria 129
4. Iwaszczuk Alicja  76
5. Jędrychowska Aleksandra  35
6. Dubiniak Matylda  15
6.  Okupny Wiktoria  15
6.  Pieta Julia  15
9.  Klota Amelia  10
9  Bar Karolina  10

09/04/19