W tym tygodniu:
 

CSI4 Macon Chaintre FRA

Maksymilian Wechta, Dawid Kubiak

livestream

 

 

CSI3 St Tropez FRA 

 Andrzej Opłatek

livestream

 

 

 

CSI2-W Samorin SVK

 Adam Grzegorzewski, Agnieszka Olszewska, Lena Osadkowska, Magdalena Piksa, Małgorzata Popiół, Anna Ebner, Patrycja Ksiądz, Krzysztof Złocki, Maja Żuradzka

livestream

 

 

CSI2 Bonheiden BEL

 Aleksandra Kierznowska

 

 

 

 Grand Prix Polski  Olsza 

livestream

 

 

ZO DiM Gałkowo 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

CSN Michałowice 14-16 maja 2021

Damian Ostręga i FELINE fot. Przemysław Antosz

 

GRAND PRIX CSN KJK Michałowice 16/05/21

1m. Damian Ostręga FELINE KS Jumping Team Wiercany 0/0  32,30s

2m. Veronika Jelínková CZE JESPE  KJ Sever Brno 0/0  34,21s

3m. Małgorzata Koszucka STAKORADO  KS Verso Ła Natura  0/4

 

WYNIKI GRAND PRIX 

WYNIKI TURNIEJU  

 

 


ZO DiM Barłomino - kwalifikacja CSIO Young Stars Sopot 14-16/05/21

 

Zwycięzcy niedzielnych finałów ZO DIM Barłomino 16/05/21

Gr Ao - 1m. Zofia Wierucka IKONA Rio Grande Krosinko 

Gr A1 - 1m. Wiktoria Cwalina  S-PIORUN KJ Podkowa Gruszczyn 

Gr A2 - 1m. Lila Kulesza JOWISZ KJ Podkowa Gruszczyn  VIDEO 

Gr C - 1m. Zofia Pakur POLAR SKJ Sopot 

Gr D bis - 1m. Lena Janiszewska PRIDE OF BALLYMORE JKS Salio 

Finał DK Mł JM 1m. Zuzanna Hana BARBÓRKA Kj Koko Brzeźniki 

GP D/E - 1m. Jagoda Kierznowska BENJA LUNA KJ Sokół Damasławek 

GP Dzieci 1m. Amelia Lewkowicz CEREMBER ME M KJ Podkowa Gruszczyn 

Finał Jun / Mł  1m. Maria Bednarz VALENTINA JKS senny Nowęcin 

 

WYNIKI ZAWODÓW 

 


Memoriał Elizavety Shchibrik Kłajpeda Litwa 13-16 maja 2021

Mateusz Tyszko i Zirocco Air - najlepsza para piątkowego konkursu LR 

 

CSI2-W CSI1 CSIYH 13-16.05.21

Reprezentacja Polski 

Mateusz Tyszko, Robert Hestkowski, Dominika Hestkowska, Pola Wawrzyniak 

 

WYNIKI 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach:

NIedziela 16/05/21

World Cup GP LR 160cm  11m. Mateusz Tyszko ZIROCCO AIR

CSI2 140cm - 1m. Pola Wawrzyniak DIMPLE VIDEO

Finał CSIYH 2m. Mateusz Tyszko SELLINO VIDEO 

 

​Piątek 14/05/21 

LR 145 cm 1m. Mateusz Tyszko ZIROCCO AIR  VIDEO

CSI1 120cm 14m Robert Hestkowski DYNAMITE BRECH

CSIYH  7m. Robert Hestkowski BALERO BRECH

 

Czwartek 13/05/21

CSI 140cm - 2m. Mateusz Tyszko ZIROCCO AIR  VIDEO

CSI 135cm - 7m. Mateusz Tyszko LYJANEIRO Z

CSIYH 5m. Mateusz Tyszko SELLINO

 


CSIO CSI-W CSIYH Samorin 2021

 
CSIO CSI-W CSIYH Samorin 13-16 maja 2021  Reprezentacja Polski :
 
Iga Biegalska, Maria Branka- Borja, Aleksandra Kierznowska, Daria Pietrzak, Aleksander Lewandowski, Aleksandra Wypchło, Olga Skrobacz, Marta Wypiór Aleksandra Osuch, Nell Sówka, Martyna Dubieniecka, Roksana Nawrocka, Kuba Kraśko, Eryka  Mikołajczyk, Julia Pięta, Wiktoria Ryciak, Julia Błaszczak,Hubert Kierznowski, Dawid Kubiak, Radosław Zalewski, Jarosław Koziarowski, Krzysztof Leśniak, Agnieszka Olszewska, Izabela Vinckier.
 
 
Najlepsze wyniki reprezentantów Polski z zawodach :
 
Niedziela 
World Cup GP 160cm  21m. Radosław Zalewski ILATINA
Grand Prix CSIOJ  13m. Maria Brańka Borja CAMILLA 139
Grand Prix CSIOCh 3m. Nell Sówka BEN GUN VIDEO 
Grand Prix CSIOY 14m. Julia Błaszczak CASPAR DE VALD
EY Cup GP 18m Aleksander Lewandowski JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF
Finał CSI Am 8m, Izabela Vinckier SALVE
 
Sobota 15/05/21
CSI2 135cm 8m. Radosław Zalewski HERE I AM VIDEO
EY Cup 140cm 3m. Aleksander Lewandowski JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF VIDEO
CSIOP 120cm 1m. Nell Sówka BEN GUN VIDEO 
CSIOCh 120cm  1m. Nell Sówka JURANDA VIDEO 
CSI 125cm 9m. Aleksandra Kierznowska BADORETTE
CSIOY 130cm 10m Julia Błaszczak LIGHTNING 100
CSIAm 4m. Izabela Vinckier SALVE
 
Piątek 14/05/21
Puchary Narodów - Polska 3m CSIOCH, 4m w CSIOJ i 5m w CSIOY 
CSI LR 145  13m. Radosław Zalewski ILATINA  VIDEO
CSIAm 3m. Izabela Vinckier SALVE VIDEO 
CSIYH 6/7 4m. Agnieszka Olszewska  JASON VDL VIDEO 
CSIYH 5    5m. Aleksander Lewandowski L.A. STYLE K
 
 
Czwartek 13/05/21
CSIOP - 1m. Nell Sówka BEN GUN VIDEO
CSIOJ - 3m. Aleksandra Osuch LIBELIUS
CSIOCh - 4m. Julia Pięta CLEARWATER PP Z
YCup - 2m. Aleksander Lewandowski JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF VIDEO 
CSI 130cm - 2m. Hubert Kierznowski INNOCENCE
CSIYH 6/7 - 7m. Agnieszka Olszewska JASON VDL
CSIYH 5 - 9m. Aleksander Lewandowski L.A. STYLE K

CSI2 CSI1 CSIYH Olsza 13-16 maja 2021

 

Natalia Koziarowska i Antina fot. Paula Bartkowiak 

PROGRAM / LISTY / WYNIKI 

LIVESTREAM sobota i niedziela

zamówienia zdjęć Paula Bartkowiak Fotografia

ZGŁOSZENIA 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach :

Niedziela 16/05/21

Grand Prix LR 145 1m. Mściwoj Kiecoń DIGISPORT CODEINA VIDEO

CSI2 135cm  1m. Michał Kaźmierczak  WHOOPY BOY

CSI1 125cm 1m. Lena Kołacka JUNIOR 152  VIDEO

CSI1 115cm  1m. Paulina Sawicka TYPIER

 

Sobota 15/05/21

LR 145cm 1m. Natalia Koziarowska ANTINA VIDEO PP   VIDEO rozgrywka 

CSI2 130cm 1m. Tomasz Miśkiewicz STAKKATO LAZAR VIDEO 

Finał CSIYH 1m. Jarosław Skrzyczyński KARANZA VAN DE BOOMGAARDSCHUUR

CSI1 120cm  1m. Karolina Godoś COSA CHE VIDEO

CSI1 110cm 1m. Marcelina Jackowiak  COAST PLAYER SEGURET VIDEO

 

Piątek 14/05/21

CSI2 140cm -  1m. Klara Kozioł ROCKY VIDEO  VIDEO 

CSI2 130cm - 1m. Jarosław Skrzyczyński INTURIDO

CSIYH 1m, Filip Lewicki KELDITA

CSI1 120cm - 1m. Marta Konarska LILI MARLENE  VIDEO

CSI1 110cm - 1m. Paulina Sawicka TYPIER VIDEO

 

Czwartek 13/05/21

CSIYH 1m. Filip Lewicki KELDITA VIDEO


Natalia Czernik z 5pkt w 4* Grand Prix w Valkensvaard, Andrzej Opłatek szósty w LR CSIO w Pradze, z powodzeniem również Krzysztof Retka i Cassandra Orschel 09/05/21

 

Natalia CzernikDUKE G z 5 pkt przejechali licznie obsadzony w światową czołówkę konkurs Grand Prix CSI4 155cm w Valkensvaard w którym zwyciężył brytyjczyk Ben Maher na GINGER-BLUE

W Pradze podczas CSIO3 Andrzej Opłatek na ODILE DU SOUFFLET ukończył konkurs LR 145cm na szóstym miejscu. VIDEO 

Z powodzeniem w Opglabbek na młodych koniach w weekend 6-9 maja jeździł Krzysztof Retka, m.in był drugi na KALAHARI ROCK w rundzie koni z rocznika 2015

Cassandra Orschel w Redefin w konkursie dla koni 7/8 letnich na ogierze BOOMER była trzecia. 


CSI2 CSIJ CSIY CSIYH CSIAm Samorin 6-9 maja 2021

 
 
Reprezentacja Polski :
Dawid Kubiak, Radosław Zalewski, Adam Grzegorzewski, Julia Błaszczak, Aleksandra Wypchło, Julia Ostrowska, Nadia Kuźma, Izabela Vinckier.
 
 
Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju; 
 
Niedziela 09/05/21
CSIY Grand Prix  2m. Julia Błaszczak CORCON
CSIJ Grand Prix 16m. Aleksandra Wypchło CASALEO Z
Last Chance CSIY  3m. Julia Błaszczak CASPAR DE VALD
 
Sobota 08//05/21
Grand Prix CSI1140cm  2m. Aleksandra Wypchło HAMILTON VIDEO 
Bronze Tour Final 125cm 9m. Izabela Vinckier SALVE
 
Piątek 07/05/21
CSI2 LR 145  3m. Dawid Kubiak ESTORIL FORTUNA  
CSI2 140cm 3m. Adam Grzegorzewski STAKATA VIDEO 
CSI2 135cm 4m. Dawid Kubiak ANASTACIA III
CSI2 125cm 1m. Radosław Zalewski HERE I AM VIDEO 
CSIYH  5m. Izabela Vinckier CANDY MAN EQUI-FASHION
 
Czwartek 06/05/21
CSI2 140cm 5m. Dawid Kubiak ESTORIL FORTUNA
CSI2 125cm 6m. Radosław Zalewski HERE I AM
CSI2 125cm 2m. Dawid Kubiak ANASTACIA III
CSIYH 5m. Izabela Vinckier CANDY MAN EQUI-FASHION VIDEO 
 

I etap Polskiej Ligi Jeździeckiej 2021 - ZO Łąck 07-09.05.21

Łukasz Jończyk i GINO N.D. zwycięzcy konkursu GP Finału Rundy ZŁotej PLJ fot. Wiktoria Milczarczyk 

 

W pierwszych finałach PLJ w Łącku triumfowali:

FINAŁ Rundy Złotej GP  - Łukasz Jończyk GINO N.D. KJ Sielanka Warka

Finał Rundy Srebrnej - Natalia Palmowska LVIV PKZ KJ Lotar Biskupiec 

Finał Rundy Brązowej - Cezary Kalinowski KATNIS KJ Strzała Krubiczew 

DPP - Śląski Związek Jeździecki 

WYNIKI ZAWODÓW     RANKINGI PLJ

 

 


V Memoriał Marcina Klupsia ZO eMPMK Jakubowice 07-09.05.21

Podium V Memoriału Macina Klupsia Jakubowice 2021 fot. Kamila Frąckowiak 

 

WYNIKI Memoriału GRAND PRIX 145cm 

1m. Kamil Grzelczyk FRUGO KJ Agri 0/0 47,61 s 

2m. Hubert Kierznowski AMERIQUE LANDAIS KJ Kietlów 0/0 / 48,29 s

3m. Aleksandra Kierznowska BADORETTE KJ Kietlów 4/0 44,89 s 

 

WYNIKI ZAWODÓW    

 

W poprzednich latach w Memoriale wygrywali :

2020 - Antoni Strzałkowski BLANT KJ Strzała Krubiczew
2019 - Maksymilian Wechta LONDON  KJ Wechta 
2018 - Piotr Morsztyn VAN HALEN  BPK
2017 - Wojciech Wojcianiec NACCORD MELLONI  JKS Melloni Horses 

ZO DIM Iwno 07-09.05.2021

Zwycięzcy niedzielnych finałów ZO DiM 09/05/21:
 
Finał Mł i Jm - 1m. Nel Skotarczak KARIKA  KJ Podkowa Gruszczyn 
Gr A0 - Maja Starostka R-FOOD ADONIS AZ Polish Pony Club Tomaszkowo
Gr A1 - Wiktoria Cwalina S-PIORUN Podkowa Gruszczyn
Gr A2 - Jakub Mroczek JUULTJE Polish Pony Club Tomaszkowo
Gr C - Weronika Mucha DEMON DEL JKS Hanna
Gr Dbis - Olga Patecka BOCO AN MHUILEAN Ranczo Kołata
GP D/E - Jagoda Kierznowska BENJA LUNA KJ Sokół Damasławek
GP Dzieci - Julia Parda CHEYENNE Polish Pony Club Tomaszkowo
Finał Rundy Jun / Mł - Natalia Sydow USTINA KJ Gronowka
 

Grzegorzewski Adam 2996
Miśkiewicz Tomasz  2801
Skrzyczyński Jarosław 2346
Kubiak Dawid 2118
Konopacki Przemysław  1660
Kaźmierczak Michał   1521
Wacławik Marek 1293
Opłatek Andrzej  1229
Lewicki Marek    1204
Kiecoń Mściwoj      1183

30/04/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Barański Mikołaj   513
2. Kierznowska Aleksandra  487
3. Maruszak Lena 373
4. Sydow Natalia 343
5. Suska Juliana 252
6. Wypchło Aleksandra  220
7. Parkitny Maximilian  208
8. Kłapińska Laura  197
9. Lewandowski Aleksander    192
10. Stefańska Natalia  176

30/04/24

1. Biegalska Iga 485
2. Ganowska Julia 376
3. Skrzyczyński Patryk  340
4. Pietrzak Daria        311
5. Macieszczak Ewa     257
6. Zawadzka Eliza  227
7. Sówka Nell 190
8. Kucharska Antonina   132
9. Nawrocka Roksana  111
9. Hudzik Jakub  111

30/04/24

1  Kazimierczak Gaja  1120
2  Kosmol Alicja   1020
3. Kulesza Lila  990
4. Soforek Marcel  775
5. Malesa Alicja  725
6. Gola Helena   625
7  Goszczyński Adam  580
8. Chojowska Iga  525
9. Pis Hanna  520
10. Wolniewicz Karmela   490

31/03/24

1.  Sabok Gabriela  124
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 84
3.  Cytarska Hanna  70
4.  Głoskowski Franciszek  52
4.  Filkiewicz Hanna  52
6   Modzelewska Hanna  44
7.  Sławińska Aleksandra  30
7.  Luksa Paulina  30
9   Tomczak Oliwia  30
9.   Tańcula M., Leśniewska E. 28

31/03/24

1.  Reimann Zofia  68
2.  Leboda Oliwia  64
2.  Dziedzińska Konstancja  52
4.  Przybylska Łucja  48
4.  Szmyt Maria  48
6   Janaszczyk Lena 47
7.  Pluta Aleksander  41
8.  Ślusarczyk Iga  37
9.  Pinocy Wiktoria  36
10. Głoskowska Maja  35

31/03/24

1  Broniarczyk Henryk   203
2. Goszczyński Tomasz  95
3. Marszałek Amelia  93
3. Seroczyński Kacper  93
5. Wnuczko Sara   85
6. Lubońska Helena   83
7  Pellowska Blanka  82
8. Kinas Amelia   70
9  Cytarska Hanna   66
10. Sokołowska Alicja   62

31/03/24

1. Buczek Agata    160    
2. Lewicka Aleksandra   98
3. Jach Michalina  95
4.  Kurcweil Julia   88
5.  Binkowska Wera   82
6.  Molenda Lena  80
7.  Kwiatkowska Karolina   75
8.  Kałaska Zofia  74
9.  Czarnecka Aleksandra  58
10. Laskowska Aleksandra         49

31/03/24

1.  Cwalina Wiktoria   285
2.  Kamińska Zofia  270
3.  Czerepińska Maria   230
3.  Hart Dyke Zofia  230
5.  Biel Zofia  190
6.  Szostawicka Karolina   160
7.  Sławińska Zuzanna   140
8.  Ferjan Victoria  95
8.  Stobińska Cecile  95
10. Patecka Olga   85

31/03/24

1.  Korus Anna    371
2.  Koperska Pacyńska M.  245
3.  Nowak Liwia   165
4.  Rachubik Liwia   145
5.  Skoczylas Michalina  135
6.  Kwiatkowska Julia    120
7.  Ciszek Maria  120
7.  Moczkowska Carla              120
9.  Czupryna Martyna  120
9. Ferjan V. Rumińska A.  120

31/03/24