W tym tygodniu :
 
Maksymilian Wechta, Jan Bobik, Dalia Lehmann, Natalia Czernik, Bartosz Adamus, 
 
 
 
Krzysztof Ludwiczak, Andrzej Opłatek 
 
 
 
Jarosław Skrzyczyński, Wojciech Wojcianiec, Mściwoj Kiecoń, 
 
 
 
Aleksandra Bolko, Katarzyna Gola, Monika Grundkowska, Maja Marchwicka, Zuzanna Januszewska, Zuzanna Jarocka, Aleksandra Kierznowska, Agnieszka Kiewrel, Olaf Klein, Dorota Korek, Amelia Krywult, Kaja Langer, Nina Milczarek, Weronika Minkiewicz, Oliwia Płatek, Pola Wawrzyniak, Jacek Muraczewski, 
 
CSIYH Busto Arsizio ITA
Sandra Piwowarczyk
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Sobota na Torwarze pod dyktando Andrzeja Opłatka !!

27/02/16 

 


Piątek na Torwarze : Jarosław Skrzyczyński nie do pokonania, Łukasz Koza przebojem DR, Paweł Jurkowski - Mars

26/02/16  fot Ewa Imielska Hebda

 


Jarosław Skrzyczyński, Andrzej Opłatek, Helena Zagała, Paulina Koza oraz Hubert Kierznowski gwiazdami pierwszego dnia Cavaliady na Torwarze

25/02/16

 

 

 

CAVALIADA Warszawa - czwartek wyniki / galeria

 

 


CAVALIADA Warszawa 2016 - czwartek 25.02.16

    LISTY / WYNIKI 

 


HZO Szary Michałowice 26-28.02.16 - program, zgłoszenia

24/02/16

 

 


Cavaliada Warszawa 2016 - program, zgłoszenia, bilety, podręczne linki, transmisje NC+

20 godzin relacji z Cavaliady na antenach NC+

 

23/02/16

 

 

 

 


HPP po 4 kwalifikacjach - relacja video


Grand Prix Leszna dla Krzysztofa Ludwiczaka

21/02/16 

Zawodnik KJ HEAA Turek Krzysztof Ludwiczak wygrał Grand Prix Lesnza na Quinn 17. Finał ŚR zdominował Jarosław Skrzyczyński dosiadający Silver Shine a w Finale Małej Rundy najlepsza była Gabriela Zapotoczna na Tiramisu.

fot. Primel.pl

 

 


Rozkład Jazdy 19-21 lutego 2016

CSI3 Neumunster GER / Sandra Piwowarczyk Bałuk 

wyniki / live 

MET Oliva Nova / Krzysztof Okła 

wyniki / live

COSTA DEL SOL Mijas / Klara Kostrzewa

wyniki 

 

HPP Dąbrówka Mała

wyniki / live 

HPL Leszno    wyniki 

HZO DiM Jaszkowo  wyniki 

 

Sandra Piwowarczyk Bałuk i Chabento

 

 


IV kwalifikacja Halowego Pucharu Polski 2016 Dąbrówka Mała KJ U Robsonów

18/02/16

Na terenie gościnnego KJ Ekwador u Robsonów w dn. 19-21.02.16 rozegrana zostanie 4 kwalifikacja HPP sezon 2015/16. Na starcie 250 par, kolejnych 70 wystartuje w konkursach w randze regionalnej. POwodzenia !!!


Podręczne linki / aktualne rankingi / Program 

 

 


Skrzyczyński Jarosław 4127
Ludwiczak Krzysztof  2545
Wojcianiec Wojciech 2129
Kaźmierczak Michał     2045
Grzelczyk Kamil 
1756
Wechta Maksymilian 1494
Opłatek Andrzej  1402
Bobik Jan 1191
Grzegorzewski Adam 1113
Kiecoń Mściwoj  943

31/03/13

 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Opłatek Andrzej  1402
2. Grzegorzewski Adam  1113
3. Szmytka Michalina  395
4. Matuszewska Magdalena  362
5. Rynkiewicz Martyna 285
6. Pawlicka Dajana 237
7. Klein Olaf 181
8. Minkiewicz Weronika 156
9. Rozynek Martin 148
10. Seroka Anna 124

31/03/18

1. Milczarek Nina 333
2. Bolko Aleksandra    239
3. Lewicki Filip 235
4. Januszewska Zuzanna 200
5. Bado Gabriela 175
6. Głowacka Wiktoria    159
7.  Suska Juliana  154
8. Baehr Maria  151
9. Lehmann Dalia 127
10. Dobkowska Milena 95

31/03/18

1. Marchwicka Maja  435
2. Jannasz Wiktoria  310
3. Smura Kornelia 270
4. Zawadzka Eliza  245
5. Gola Katarzyna  235
6. Jabłońska Julia  230
6. Stefańska Natalia 230
8. Konieczna Róża 220
9. Barańska Laura  210
10. Biegalska Iga  185

27/03/18

1Jackowiak Marcelina  158
2.  Ganowska Julia  136
3.  Biel Zofia 131
4.  Śliwiński Antoni 130
5. Ryciak Wiktoria 120
6. Karnabal Maria  118
Von Mauberg Wiktoria 117
8. Skotarczak Nel  108
9. Dubiniak Michał 102
10. Dąbrowska Agata  101

11/04/18

1. Kapel Julia   213
2. Derda Agata  135
3. Konarska Marta 113
4. Miś Karolina 69
5. Padalak Maria 28
6. Ratajska Gabriela 56
7. Tuliszkiewicz Olga  52
8 Szaniewska Karolina 43
9. Smolich Julia  32
10. Krawczyńska Aleksandra 16

11/04/18

1. Walorek Julia   198
2. Wypiór Marta 161
3. Banaszak Zofia 160
3. Pietrzak Daria  128
5. Wojtaś Julia  100
6. Zawadzka Eliza  98
7. Jarecka Lena  89
8. Grzymała Gabriela  87
8. Hałoń Katarzyna  70
10. Konarska Marta 69

11/04/18

1. Derda Agata 428
2Kamińska Agata  349
3Płatek Oliwia 265
4. Jabłońska Julia 247
5. Henzel Dominika 234
6. Jurzak Franciszek 219
7. Oleszkiewicz Nina 169
8. Heydel Karolina  139
9. Walorek Julia  134
10. Gramza Amelia  127

11/04/18

1. Golicka Zuzanna  192
2. Budzyńska Zofia 135
2. Friedman Maja Bella  104
4. Kozłowska Maja 60
4. Pyrek Filip  60
6. Łopucka Adrianna   56
7. Jurzak Franciszek  40
8. Olejnik Weronika  35
9. Julia Janku  20
10.  Grzywińska A / Jędrychowska O. 15

11/04/18