W tym tygodniu :
 
 
 
Krzysztof Ludwiczak, Wojciech Wojcianiec, Michał Kaźmierczak, Natalia Czernik, 
 
 
 
Aleksandra Cebulak, Agnieszka Cebulak, Wiktoria Hojda, Lukasz Kut, Dalia Lehmann, Joanna Pomiankowska, Malwina Urbańska
 
 
 
Aleksandra Bolko, Laura Barańska, Mikołaj Barański, Vivian Brattli, Przemysław Konopaki 
 
 
 
Natalia Stefańska 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Monika Dulczewska, Przemysław Konopacki 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Pappas Junior Specials Lamprechtshausen 2016 - wyniki

 

17/05/16 

 

Podsumowanie młodzieżowego turnieju, który odbył się w dn. 13-16 maja 2016 w Austrii - najlepsze wyniki, video, galeria. 

 

 

Na zdjeciu - Aleksandra Kierznowska - gwiazda turnieju - zwyciężczyni Grand Prix Dzieci

 

 

 

 

 

 

 


Polska na 3 m w rankingu Furusiyya FEI Nations Cup po PN w Cejle

Reprezentacja Polski z 140 pkt zajmuje w rankingu  Furusiyya FEI Nations Cup Division 2 trzecie miejsce. Na pozycji lidera z 190 punktami aktualnie znajduje się Ukraina. Kolejna szansa na punkty dla Polski już za tydzień w Odense. 

14/05/16

 


Rozkład Jazdy 12-15.05.16

CSIO3 Cejle SLO          WYNIKI / LISTY            LIVE  

 

2m.  CSI3 135 Wojciech Wojcianiec POL / Chintablue    WYNIKI   12/05

3m. CSI1 120 Paulina Koza POL / Conika Z  WYNIKI   13/05

9m. CSIO3 Puchar Narodów  Furusiyya Nations Cup TM WYNIKI  13/05.

4m CSI1 Finał Paulina Koza POL / Conika Z WYNIKI 14/05

8m. CSIO Grand Prix Dawid Kubiak POL / Quite Donaldson  WYNIKI 15/05/16

 


 

Pappas Junior Specials  Lamprechtschausen  AUT  

WYNIKI / LISTY            LIVE         WYNIKI Live

 

PUCHAR NARODÓW DZIECI - Polska 5 miejsce 15/05/16

PUCHAR NARODÓW JUNIORZY - Polska 4 miejsce  14/05/16

 

WYNIKI 16.05.16 

WYNIKI 15.05.16

WYNIKI 14.05.16

WYNIKI 13.05.16 

 

1m. CSIOCh Grand Prix Aleksandra Kierznowska POL / Dior V   16/05/16 

1m. CSIOJ  135 Stanisław Piątkowski POL / Aaron 340  13/05/16

2m. CSIOCh Aleksandra Kierznowska POL / Never Mind  13/05/16

3m. CSIOCh Juliana Suska POL / Gilea 13/05/16

 

 


 

CSI2 Busta Arsizio ITA / Klara Kostrzewa

WYNIKI / LISTY           LIVE

 


ZO Leśna Wola 

13.05. DR 1m. Michał Kaźmierczak / Helia Van de Heihoek  wyniki DR

14.05 DR 1m Krzysztof Okła / Chcharito Blue  wyniki DR

15.05. GRAND PRIX 1m. Antoni Strzałkowski / Winnetou wyniki GP

 


ZO Kobylarnia 

13.05. DR 1m. Jacek Zagor / Cuidam de Vrendt wyniki DR

14.05 DR 1m. Tomasz Jasiński / Nashville wyniki DR

15.05 GRAND PRIX 1m. Jan Bobik / Santisa wyniki GP


CSIOCHJPY CSIU25-A | Pappas Junior Specials 12-15 maja 2016 - reprezentacja Polski, podręczne linki, zgłoszenia.

CSIOCHJPY CSIU25-A |

Pappas Junior Specials 12-15 maja 2016 

Lamprechtshausen Austria

 

10/05/16

 

 


CSIO3 Cejle 12-15 maja 2016 - program, podręczne linki, Reprezentacja Polski

10/05/16

Reprezentacja Polski CSIO3 Cejle 2016

Krzysztof Ludwiczak, Łukasz Koza, Paulina Koza, Dawid Kubiak, Wojciech Wojcianiec, Stanisław Przedpełski  

 

 

 


Rankingi PZJ na dzień 30.04.16

 

Liderzy Rankingu PZJ na 30.04.16

 

Jarosław Skrzyczyński 

 

Andrzej Opłatek - MJ

 

Adam Grzegorzewski - Juniorzy

 

Agnieszka Kiewrel - Dzieci 

 

 

 

 

10.05.16

 


Sukces !!! Polska wygrała Puchar Narodów w Linz !!!

06/05/16   WYNIKI / VIDEO / GALERIA 

 


Rozład Jazdy 05-08.05.16

CSIO4 Linz  AUT               listy / wyniki / program 

Jaroslaw Skrzyczyński, Krzysztof Ludwiczak, Michał Kaźmierczak. Łukasz Koza,

Sandra Piwiwarczyk Bałuk 

 

Puchar Narodów CSIO4 - zwycięstwo  06/05/16

1 m CSIYH - Jarosław Skrzyczński POL / Quitoki  WYNIKI 

3 m CSIYH Final Jarosław Skrzyczński POL / Silver Shine  WYNIKI 

4m Grand Prix  160 cm Jarosław Skrzyczyński  POL / Crazy Quick  WYNIKI   VIDEO 

 


CSN Drzonków                 listy / wyniki  / program

piątek 1m. DR  Jasiński Tomasz / Neshville  wyniki 

sobota 1m. DR  Dawid Wojciechowski / Bandżi wyniki 

niedziela 1m Grand Prix Jan Bobik / Farmer  wyniki 

GALERIA Alicja Piotrowska 


PLJ Michałowice              listy / wyniki                   PLJ TV 

WYNIKI CZWARTEK 1m. Runda Złota Andrzej Głoskowski / Centroplast Dinar

WYNIKI PIĄTEK   1m. Runda Złota  Maciej Kostrzewski / Chicco Hippica 

WYNIKI SOBOTA  1m DPP - zespół KJ Zbyszko / K. Woźniak, W.Głowacka. O.Sorokina, A.Shalohon / 

WYNIKI NIEDZIELA  1m. Grand Prix  Joanna Tłuszcz / KJK Szary 

GALERIA Julia Świętochowska 


Polacy w Rankingu FEI na koniec kwietnia 2016

04/05/16 

 

 

 


Regulamin OOM 2016

04/015/16

 

 

 

 

 

 


Skrzyczyński Jarosław 4161
Wojcianiec Wojciech 2883
Ludwiczak Krzysztof  2860
Kaźmierczak Michał     1965
Wechta Maksymilian
1732
Grzelczyk Kamil 1635
Grzegorzewski Adam 1588
Opłatek Andrzej  1564
Jan Bobik 1497
Orschel Cassandra 969

30/06/18

 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1588
2. Opłatek Andrzej  1564
3. Pawlicka Dajana 429
4. Matuszewska Magdalena 347
5. Szmytka Michalina  326
6. Rynkiewicz Martyna 287
7. Minkiewicz Weronika 193
8. Klein Olaf 189
9. Rozynek Martin 155
10. Bogolecka Julia  119

30/06/18

1. Milczarek Nina 359
2. Lewicki Filip    282
3. Bolko Aleksandra 249
4. Januszewska Zuzanna 222
5. Bado Gabriela 210
6. Suska Juliana  196
7. Lehmann Dalia 174
8. Głowacka Wiktoria  156
9. Baehr Maria  141
10. Kierznowska Aleksandra 122

30/06/18

1. Marchwicka Maja  1337
2. Jannasz Wiktoria  1217
3. Kłapińska Laura  870
4. Zawadzka Eliza 729
5. Stefańska Natalia 713
6Wawrzyniak Pola  709
7. Jabłońska Julia  686
8. Gola Katarzyna  665
9. Krywult Amelia  640
10. Barańska Laura 630

10/07/18

1Jackowiak Marcelina  237
2.  Ganowska Julia  192
3. Śliwiński Antoni 174
4. Pięta Julia  169
5. Karnabal Maria  168
6. Piontek Barbara  166
Dąbrowska Agata   156
8.Ryciak Wiktoria  150
9. Skotarczak Nel  144
10. Głowacz Natalia   133

20/07/18

1. Kapel Julia   213
2. Konarska Marta 148
3. Derda Agata  135
4. Miś Karolina 69
5. Padalak Maria 68
6. Ratajska Gabriela 56
7. Tuliszkiewicz Olga  52
8 Szaniewska Karolina 43
9. Smolich Julia  32
10. Krawczyńska Aleksandra 26

20/07/18

1. Wypiór Marta 317
2. Pietrzak Daria 241
3. Walorek Julia  198
3. Banaszek Zofia  160
5. Padalak Maria 144
6. Wojtaś Julia  100
7. Konarska Marta 99
8. Zawadzka Eliza 98
8. Bieńkowska Anna   90
10. Jarecka Lena 89

20/07/18

1. Kamińska Agata  1049
2. Derda Agata  588
3Osuch Aleksandra 416
4. Henzel Dominika 404
5. Płatek Oliwia  355
6. Heydel Karolina 284
7. Oleszkiewicz Nina 260
8. Walorek Julia  259
9. Jurzak Franciszek  249
10. Oleszkiewicz Nina 247

20/07/18

1. Budzyńska Zofia 255
2. Golicka Zuzanna  192
2. Jurzak Franciszek  110
4. Friedman Maja Bella 104
5. Kozłowska Maja  80
6. Łopucka Adrianna   71
7. Pyrek Filip  60
8. Olejnik Weronika  35
9. Zubrycka Małgorzata  25
10. Dubiniak / Żuk / Janku 20

20/07/18