Leszek Gramza najlepszy w Grand Prix HZO Leszno 18-20 lutego 2022

 

Leszek Gramza fot. Paula Bartkowiak 

 

Podium konkursu GRAND PRIX HZO Leszno 20/02/22

1m. Leszek Gramza JACKPOT A St Club Rodan  4/0 pkt

2m. Aneta Wysocka EVIVA JKS Fer Więckowice 4/1 pkt

3m. Aleksandra Wypchło ALVISTO KJ Heaa Turek 4/4 pkt

 

WYNIKI GRAND PRIX    WYNIKI TURNIEJU

HZO-B1*
Leszno, 18-20 luty 2022

WYNIKI KOŃCOWE  PDF
 

1 - P - Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1 (18-02-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 HORAYA OMHG Gramza Amelia (J.2006) St. Rodan Club 0 51,73 250 PLN
2 PRINCESSA Wesoły Zuzanna (JM.2008) KJ Liljówka Stęszewko 0 54,28 200 PLN
3 FALENTINO Jachimowicz Gniewko (MJ.2002) KJ Liljówka Stęszewko 0 57,32 160 PLN
4 DIONNE Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 0 58,38 130 PLN
5 EDITT-P Jankowiak Laura (MJ.2002) KJ Sokół Damasławek 0 59,13 100 PLN
6 BONIEK Przedpełski Stanisław (Mł.2019) Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki 0 60,12 80 PLN
7 COSTA RICA Z Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ 0 61,58 40 PLN
8 TENYA Fritsch Michael GER 0 61,62 40 PLN
9 NICO GOLD Sydow Natalia (J.2005) KS SYDOW Riding Team 0 61,91 10 PLN
10 QUINTESSENCE Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 0 62,24  
11 JAMIRO Nowak Agnieszka LKS Cwał Poznań 0 62,56  
12 GAMBIT-O Jankowska Joanna JKS Melloni Horses 0 63,42  
13 KALISTO P Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 0 63,82  
14 CLINTENDO Kucharska Zuzanna (J.2005) St. Rodan Club 0 64,80  
15 FAVORI DE RIVERLAND Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 0 65,68  
16 MOULIN ROUGE L Kucharska Zuzanna (J.2005) St. Rodan Club 0 66,03  
17 MATSON V Mateja Maksymilian (MJ.2003) bpk 4 60,70  
18 DAYLIGHT WHITNEY V Uryga Lena (JM.2007) KJ Jumping Team Brynica 4 61,17  
19 HEROS Ganowska Julia (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 4 61,20  
20 DAME PROVA Z Henzel Dominika (J.2004) KJ Sokół Damasławek 4 62,76  
21 ESPERANZA Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 4 62,87  
22 ATTILA VDF Z Przezak Katarzyna (MJ.2001) St. Rodan Club 4 63,99  
23 JORNIAN BLUE F Ganowska Julia (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 4 64,57  
24 PRIMA-DONA VAN HET VOORTVELD Kucharska Zuzanna (J.2005) St. Rodan Club 4 66,57  
25 Q 7 Ambroziak Nadia (J.2005) SKJ Beckersport Laszczki 9 69,67  
26 RUZIZI L Chwałczyńska Maria (JM.2007) KJ Liljówka Stęszewko 9 73,60  
27 DUBALOU 3 Kucharska Zuzanna (J.2005) St. Rodan Club 10 74,91  
28 LOLITA RED WINE Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica 12 68,59  
29 A - KUWEJT Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 12 68,92  
30 DEKA G Fritsch Michael GER 12 72,75  
31 SHAKKATO PB Z Zubczyńska Amelia (J.2006) KJ Humorek Krawcowizna 12 72,86  
32 EMMA Mierzwińska Agnieszka KS Pegaz Chwałowice 17 77,02  
33 MOJA GWIAZDA Kaczmarek Mikołaj (MJ.2003) St. KS Jumping Events Poznań 22 78,20  
34 MISTER KANNAN Jankowska Joanna JKS Melloni Horses 57 113,20  
  KOLA Dołhun Jakub KJ Infernal Team ELI    


 

2 - N - Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1 (18-02-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CASSARIO Gramza Leszek St. Rodan Club 0 59,05 250 PLN
2 GUSTIQUE Babiak Filip (MJ.2001) KJ Kietlów 0 65,30 200 PLN
3 SALVE Vinckier Izabela JKS Melloni Horses 0 65,58 160 PLN
4 GIPSY KING - A Sydow Natalia (J.2005) KS SYDOW Riding Team 0 66,69 130 PLN
5 CELESTE Rutkowska Katarzyna JKS FER Więckowice 0 68,68 100 PLN
6 CHEBBY Wysocka Aneta KJ Fer Więckowice 0 70,45 80 PLN
7 EMMA Mierzwińska Agnieszka KS Pegaz Chwałowice 0 70,91 40 PLN
8 DIARADOS 7 Potrzebowska Natalia (J.2004) Klub Jeździecki Koko Brzeźniki 0 71,42 40 PLN
9 DARK PEARL "M" Marciniak Joanna KJ Metpol Grodziec 0 71,55 10 PLN
10 CANDY MAN EQUI-FASHION Vinckier Izabela JKS Melloni Horses 0 71,89 10 PLN
11 NICO GOLD Sydow Natalia (J.2005) KS SYDOW Riding Team 0 71,91 10 PLN
12 NELSON V/D HUNTERS Chrzanowski Karol (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław 0 73,18 10 PLN
13 GOOD FELLOW Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole 0 73,33 10 PLN
14 SECRET WEAPON L Macieszczak Ewa (JM.2007) KJ Infernal Team Golesze 0 73,91 10 PLN
15 MOULIN ROUGE L Kucharska Zuzanna (J.2005) St. Rodan Club 0 74,45  
16 CLEARROUND Gramza Leszek St. Rodan Club 0 76,25  
17 CROWN DU BUISSON Z Osuch Aleksandra (J.2004) Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice 0 76,47  
18 JACKPOT A Gramza Leszek St. Rodan Club 0 76,71  
19 KALISTO P Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 0 78,01  
20 ULTIMATUM Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn 0 78,03  
21 NAVARRA Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica 0 78,05  
22 OLIMPIC LADY Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole 0 78,07  
23 MISTER KANNAN Jankowska Joanna JKS Melloni Horses 0 78,47  
24 PRIMA-DONA VAN HET VOORTVELD Kucharska Zuzanna (J.2005) St. Rodan Club 0 78,67  
25 FAVORI DE RIVERLAND Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 2 80,70  
26 AVATAR Kokoszyńska Kornelia KJ Platan 4 66,41  
27 HEROS Ganowska Julia (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 4 66,95  
28 V-STAR D'IVE Z Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 4 68,85  
29 WESFALIA Dołhun Jakub KJ Infernal Team 4 70,91  
30 DAME PROVA Z Henzel Dominika (J.2004) KJ Sokół Damasławek 4 71,32  
31 Q 7 Ambroziak Nadia (J.2005) SKJ Beckersport Laszczki 4 72,70  
32 HORAYA OMHG Gramza Amelia (J.2006) St. Rodan Club 4 73,10  
33 OLZA Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze 4 73,98  
34 ELENA STAR Z Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn 4 74,06  
35 CLINTENDO Kucharska Zuzanna (J.2005) St. Rodan Club 4 75,87  
36 JORNIAN BLUE F Ganowska Julia (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 4 75,96  
37 SEVILLA Vinckier Jan JKS Melloni Horses 7 81,68  
38 SHAKKATO PB Z Zubczyńska Amelia (J.2006) KJ Humorek Krawcowizna 8 67,56  
39 DIONNE Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 8 75,58  
40 JAMIRO Nowak Agnieszka LKS Cwał Poznań 9 79,62  
41 MISTRALL Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn 9 83,53  
42 CHACCO RJT Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica 9 83,99  
43 EDITT-P Jankowiak Laura (MJ.2002) KJ Sokół Damasławek 12 70,68  
44 STORMY EVE Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań 12 74,92  
45 DUBALOU 3 Kucharska Zuzanna (J.2005) St. Rodan Club 12 86,49  
46 CAPPUCCINO Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem 25 95,86  
47 VASHICA Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław 27 85,22  
48 ATTILA VDF Z Przezak Katarzyna (MJ.2001) St. Rodan Club 36 98,81  
49 ESPERANZA Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 38 108,11  
  MOJA GWIAZDA Kaczmarek Mikołaj (MJ.2003) St. KS Jumping Events Poznań REZ    
  QUINTESSENCE Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko REZ    
  CHARIVARI FEBRO Z Osuch Aleksandra (J.2004) Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice REZ    
  CHACCO OLYMPIC Rutkowska Katarzyna JKS FER Więckowice REZ    


 

3 - C - Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1 (18-02-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 LA FIOLA PICCOLA Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn 0 60,33 375 PLN
2 OSKAR BLUE Szotek Dominika JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój 0 62,03 300 PLN
3 JACKPOT A Gramza Leszek St. Rodan Club 0 67,81 240 PLN
4 GUSTIQUE Babiak Filip (MJ.2001) KJ Kietlów 0 69,49 195 PLN
5 ALO-VARO P Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 0 70,82 150 PLN
6 EVIVA Wysocka Aneta KJ Fer Więckowice 0 71,29 120 PLN
7 D CAMDEN OF HERITAGE Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica 0 71,90 60 PLN
8 CASALEO Z Wypchło Aleksandra (J.2005) HEEA Turek 0 72,18 60 PLN
9 GIRL RV Wypchło Aleksandra (J.2005) HEEA Turek 0 72,32 15 PLN
10 ALVISTO VAN'T BERGERVEN Z Wypchło Aleksandra (J.2005) HEEA Turek 0 73,63  
11 ULTIMATUM Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn 0 74,47  
12 DOUBLE DIAMOND ''M" Marciniak Joanna KJ Metpol Grodziec 0 75,50  
13 OLIMPIC LADY Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole 0 75,89  
14 K' ERMITAGE PREMICES Z Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 4 69,25  
15 CALOTTA Macieszczak Ewa (JM.2007) KJ Infernal Team Golesze 4 70,43  
16 V-STAR D'IVE Z Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 4 71,99  
17 CELESTE Rutkowska Katarzyna JKS FER Więckowice 4 72,38  
18 DUCATI Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze 4 72,52  
19 KANULA Vinckier Jan JKS Melloni Horses 4 73,31  
20 SEVILLA Vinckier Jan JKS Melloni Horses 4 73,57  
21 CASSARIO Gramza Leszek St. Rodan Club 4 73,65  
22 HINDOCTRO FOMIA Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 4 75,49  
23 CLEARROUND Gramza Leszek St. Rodan Club 4 77,25  
24 CHARIVARI FEBRO Z Osuch Aleksandra (J.2004) Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice 4 77,77  
25 CHACCO OLYMPIC Rutkowska Katarzyna JKS FER Więckowice 5 83,75  
26 IBLUE Babiak Filip (MJ.2001) KJ Kietlów 8 68,98  
27 GIPSY KING - A Sydow Natalia (J.2005) KS SYDOW Riding Team 8 72,22  
28 NELSON V/D HUNTERS Chrzanowski Karol (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław 8 72,24  
29 CHEBBY Wysocka Aneta KJ Fer Więckowice 8 72,61  
30 USTINA Sydow Natalia (J.2005) KS SYDOW Riding Team 8 73,30  
31 HERA DE LUX Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn 8 73,70  
32 FRAPANT Stawicka Marianna (J.2006) KJ Fimmel Team 8 76,03  
33 DARK PEARL "M" Marciniak Joanna KJ Metpol Grodziec 8 77,75  
34 GROGORY Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica 8 78,60  
35 CHEROKEE Masny Eliza KJ Trachy Sośnicowice 12 68,67  
36 CHACCO RJT Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica 16 78,22  


 

4 - CC - Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3 (18-02-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 M. BLUE'S BOY Z Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 0 52,96 0 31,42 625 PLN
2 DOUBLE DIAMOND ''M" Marciniak Joanna KJ Metpol Grodziec 0 56,37 4 42,21 500 PLN
3 EVIVA Wysocka Aneta KJ Fer Więckowice 4 50,57     400 PLN
4 ALVISTO VAN'T BERGERVEN Z Wypchło Aleksandra (J.2005) HEEA Turek 4 52,56     325 PLN
5 WENECJA Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica 4 56,07     250 PLN
6 COME ON UWE Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem 4 56,62     200 PLN
7 CASALEO Z Wypchło Aleksandra (J.2005) HEEA Turek 8 51,79     100 PLN
8 D CAMDEN OF HERITAGE Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica 8 51,80     100 PLN
9 USTINA Sydow Natalia (J.2005) KS SYDOW Riding Team 8 54,06      
10 HINDOCTRO FOMIA Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 8 55,28      
11 CHEROKEE Masny Eliza KJ Trachy Sośnicowice 12 51,39      
12 MEADOW Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław 12 51,61      
13 CHARTERFLY G Fritsch Michael GER 12 57,32      
14 IBLUE Babiak Filip (MJ.2001) KJ Kietlów 14 63,41      
  OSKAR BLUE Szotek Dominika JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój ELI        


 

5 - P - Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1 (19-02-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 PRINCESSA Wesoły Zuzanna (JM.2008) KJ Liljówka Stęszewko 0 56,19 250 PLN
2 KOLA Dołhun Jakub KJ Infernal Team 0 56,97 200 PLN
3 BONIEK Przedpełski Stanisław (Mł.2019) Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki 0 57,36 160 PLN
4 COSTA RICA Z Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ 0 61,42 130 PLN
5 QUINTESSENCE Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 0 61,57 100 PLN
6 DAME PROVA Z Henzel Dominika (J.2004) KJ Sokół Damasławek 0 64,23 80 PLN
7 A - KUWEJT Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 0 64,47 40 PLN
8 NIKI L Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem 0 66,45 40 PLN
9 GAMBIT-O Jankowska Joanna JKS Melloni Horses 1 67,60  
10 DIONNE Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 4 61,10  
11 ATTILA VDF Z Przezak Katarzyna (MJ.2001) St. Rodan Club 4 61,92  
12 DEKA G Fritsch Michael GER 4 70,17  
13 EDITT-P Jankowiak Laura (MJ.2002) KJ Sokół Damasławek 8 58,29  
14 Q 7 Ambroziak Nadia (J.2005) SKJ Beckersport Laszczki 8 58,38  
15 RUZIZI L Chwałczyńska Maria (JM.2007) KJ Liljówka Stęszewko 8 60,65  
16 CLEVER CHAP Flisiak Jacek JKS Tornado Szczecin 8 64,49  
17 MATSON V Mateja Maksymilian (MJ.2003) bpk 14 76,94  
18 SHAKKATO PB Z Zubczyńska Amelia (J.2006) KJ Humorek Krawcowizna 15 77,98  
19 RODOS L Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem 18 76,44  
20 MOJA GWIAZDA Kaczmarek Mikołaj (MJ.2003) St. KS Jumping Events Poznań 19 74,00  
21 ESPERANZA Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 26 88,26  
22 DAYLIGHT WHITNEY V Uryga Lena (JM.2007) KJ Jumping Team Brynica 31 85,99  


 

6 - N - Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3 (19-02-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 OSKAR BLUE Szotek Dominika JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój 0 40,33 0 28,04 250 PLN
2 CROWN DU BUISSON Z Osuch Aleksandra (J.2004) Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice 0 43,33 0 28,77 200 PLN
3 DININA Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 0 45,15 0 29,52 160 PLN
4 HEROS Ganowska Julia (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 43,05 0 29,54 130 PLN
5 WESFALIA Dołhun Jakub KJ Infernal Team 0 43,57 0 30,22 100 PLN
6 CHEBBY Wysocka Aneta KJ Fer Więckowice 0 42,37 0 30,59 80 PLN
7 OLZA Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze 0 43,93 0 30,64 40 PLN
8 CHARDONNAY SZUMAWA Heydel Karolina (MJ.2003) RIO GRANDE Krosinko 0 41,35 0 30,70 40 PLN
9 EMMA Mierzwińska Agnieszka KS Pegaz Chwałowice 0 44,17 0 31,08 10 PLN
10 CLINTENDO Kucharska Zuzanna (J.2005) St. Rodan Club 0 43,50 0 31,12 10 PLN
11 KOLA Dołhun Jakub KJ Infernal Team 0 40,60 0 31,24 10 PLN
12 TENYA Fritsch Michael GER 0 44,15 0 31,67 10 PLN
13 CHARIVARI FEBRO Z Osuch Aleksandra (J.2004) Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice 0 45,50 0 32,26  
14 CANDY MAN EQUI-FASHION Vinckier Izabela JKS Melloni Horses 0 45,66 0 33,59  
15 LOLITA RED WINE Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica 0 44,95 0 34,11  
16 JAMIRO Nowak Agnieszka LKS Cwał Poznań 0 45,53 0 34,38  
17 QUINTESSENCE Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 0 42,69 0 35,22  
18 DAME PROVA Z Henzel Dominika (J.2004) KJ Sokół Damasławek 0 43,89 0 37,16  
19 JORNIAN BLUE F Ganowska Julia (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 44,08 0 39,39  
20 MOULIN ROUGE L Kucharska Zuzanna (J.2005) St. Rodan Club 0 45,03 2 44,39  
21 NIKI L Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem 0 45,68 4 32,80  
22 DIARADOS 7 Potrzebowska Natalia (J.2004) Klub Jeździecki Koko Brzeźniki 0 43,40 4 33,39  
23 KANULA Vinckier Jan JKS Melloni Horses 0 43,24 8 30,52  
24 MISTRALL Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn 0 44,85 8 30,67  
25 COSTA RICA Z Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ 0 42,46 REZ    
25 PRIMA-DONA VAN HET VOORTVELD Kucharska Zuzanna (J.2005) St. Rodan Club 0 46,10 REZ    
27 DUBALOU 3 Kucharska Zuzanna (J.2005) St. Rodan Club 1 47,02      
28 DARK PEARL "M" Marciniak Joanna KJ Metpol Grodziec 1 47,15      
29 SHAKKATO PB Z Zubczyńska Amelia (J.2006) KJ Humorek Krawcowizna 4 41,30      
30 EDITT-P Jankowiak Laura (MJ.2002) KJ Sokół Damasławek 4 41,98      
31 SECRET WEAPON L Macieszczak Ewa (JM.2007) KJ Infernal Team Golesze 4 43,29      
32 SALVE Vinckier Izabela JKS Melloni Horses 4 43,41      
33 NICO GOLD Sydow Natalia (J.2005) KS SYDOW Riding Team 4 43,96      
34 Q 7 Ambroziak Nadia (J.2005) SKJ Beckersport Laszczki 4 44,16      
35 KALISTO P Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 4 44,80      
36 ELENA STAR Z Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn 4 46,15      
37 FAVORI DE RIVERLAND Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 5 47,29      
38 A - KUWEJT Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 5 47,92      
39 GAMBIT-O Jankowska Joanna JKS Melloni Horses 6 48,17      
40 STORMY EVE Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań 8 42,29      
41 ATTILA VDF Z Przezak Katarzyna (MJ.2001) St. Rodan Club 8 42,82      
42 OSCAR H D'20 Palacz Oliwia (J.2004) KS SYDOW Riding Team 8 45,87      
43 DIONNE Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 8 46,26      
44 RODOS L Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem 12 43,38      
45 ESPERANZA Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 16 58,84      
  MOJA GWIAZDA Kaczmarek Mikołaj (MJ.2003) St. KS Jumping Events Poznań ELI        
  HORAYA OMHG Gramza Amelia (J.2006) St. Rodan Club ELI        
  VASHICA Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław REZ        


 

7 - C - Średnia Runda - zwykły 238.2.1 (19-02-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CASSARIO Gramza Leszek St. Rodan Club 0 60,47 375 PLN
2 CLEARROUND Gramza Leszek St. Rodan Club 0 60,52 300 PLN
3 JACKPOT A Gramza Leszek St. Rodan Club 0 61,13 240 PLN
4 K' ERMITAGE PREMICES Z Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 0 61,14 195 PLN
5 HERA DE LUX Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn 0 64,07 150 PLN
6 DUCATI Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze 0 65,54 120 PLN
7 ALO-VARO P Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 0 66,25 60 PLN
8 CHARIVARI FEBRO Z Osuch Aleksandra (J.2004) Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice 0 67,87 60 PLN
9 CROWN DU BUISSON Z Osuch Aleksandra (J.2004) Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice 0 69,02 15 PLN
10 CALOTTA Macieszczak Ewa (JM.2007) KJ Infernal Team Golesze 0 70,37 15 PLN
11 PRIMA-DONA VAN HET VOORTVELD Kucharska Zuzanna (J.2005) St. Rodan Club 0 71,23 15 PLN
12 FRAPANT Stawicka Marianna (J.2006) KJ Fimmel Team 0 71,31  
13 DUBALOU 3 Kucharska Zuzanna (J.2005) St. Rodan Club 0 71,81  
14 DOUBLE DIAMOND ''M" Marciniak Joanna KJ Metpol Grodziec 0 72,26  
15 V-STAR D'IVE Z Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 1 74,85  
16 JAMIRO Nowak Agnieszka LKS Cwał Poznań 3 76,35  
17 CHARDONNAY SZUMAWA Heydel Karolina (MJ.2003) RIO GRANDE Krosinko 4 63,99  
18 CHEBBY Wysocka Aneta KJ Fer Więckowice 4 68,36  
19 NICO GOLD Sydow Natalia (J.2005) KS SYDOW Riding Team 4 68,39  
20 CHEROKEE Masny Eliza KJ Trachy Sośnicowice 4 68,99  
21 NELSON V/D HUNTERS Chrzanowski Karol (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław 4 70,64  
22 CELESTE Rutkowska Katarzyna JKS FER Więckowice 4 71,85  
23 CLINTENDO Kucharska Zuzanna (J.2005) St. Rodan Club 4 71,95  
24 ULTIMATUM Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn 4 73,31  
25 SECRET WEAPON L Macieszczak Ewa (JM.2007) KJ Infernal Team Golesze 4 73,96  
26 DININA Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 5 74,21  
27 OLIMPIC LADY Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole 5 74,39  
28 KALISTO P Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 7 76,48  
29 USTINA Sydow Natalia (J.2005) KS SYDOW Riding Team 8 66,69  
30 AVATAR Kokoszyńska Kornelia KJ Platan 8 67,76  
31 KANULA Vinckier Jan JKS Melloni Horses 8 70,90  
32 OSKAR BLUE Szotek Dominika JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój 12 67,95  
33 DIARADOS 7 Potrzebowska Natalia (J.2004) Klub Jeździecki Koko Brzeźniki 12 72,24  
34 CHACCO RJT Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica 12 77,23  
35 GROGORY Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica 12 77,89  
36 SEVILLA Vinckier Jan JKS Melloni Horses 13 74,41  
37 NAVARRA Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica 16 77,12  
38 OSCAR H D'20 Palacz Oliwia (J.2004) KS SYDOW Riding Team 18 75,97  
39 GUSTIQUE Babiak Filip (MJ.2001) KJ Kietlów 18 83,82  
  CASALEO Z Wypchło Aleksandra (J.2005) HEEA Turek ELI    
  CHACCO OLYMPIC Rutkowska Katarzyna JKS FER Więckowice REZ    


 

8 - CC - Duża Runda - zwykły art. 238.2.1 (19-02-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 M. BLUE'S BOY Z Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 0 61,43 625 PLN
2 GIRL RV Wypchło Aleksandra (J.2005) HEEA Turek 0 63,96 500 PLN
3 ALVISTO VAN'T BERGERVEN Z Wypchło Aleksandra (J.2005) HEEA Turek 0 70,29 400 PLN
4 COME ON UWE Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem 0 73,91 325 PLN
5 CHARTERFLY G Fritsch Michael GER 4 66,02 250 PLN
6 JACKPOT A Gramza Leszek St. Rodan Club 4 66,69 200 PLN
7 EVIVA Wysocka Aneta KJ Fer Więckowice 4 67,25 100 PLN
8 WENECJA Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica 4 71,42 100 PLN
9 CALANTINO Mudry Aleksandra KJ Bachmat Wrocław 8 63,82  
10 MEADOW Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław 8 68,09  
11 HINDOCTRO FOMIA Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 8 69,45  
12 D CAMDEN OF HERITAGE Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica 8 71,61  
13 IBLUE Babiak Filip (MJ.2001) KJ Kietlów 12 75,97  
14 CHEROKEE Masny Eliza KJ Trachy Sośnicowice 16 82,11  
  USTINA Sydow Natalia (J.2005) KS SYDOW Riding Team REZ    
  GIPSY KING - A Sydow Natalia (J.2005) KS SYDOW Riding Team REZ    


 

9 - P - Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1 (20-02-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 FALENTINO Jachimowicz Gniewko (MJ.2002) KJ Liljówka Stęszewko 0 54,53 375 PLN
2 BONIEK Przedpełski Stanisław (Mł.2019) Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki 0 54,89 300 PLN
3 SHAKKATO PB Z Zubczyńska Amelia (J.2006) KJ Humorek Krawcowizna 0 60,30 240 PLN
4 MATSON V Mateja Maksymilian (MJ.2003) bpk 0 63,34 195 PLN
5 RUZIZI L Chwałczyńska Maria (JM.2007) KJ Liljówka Stęszewko 0 64,86 150 PLN
6 CLEVER CHAP Flisiak Jacek JKS Tornado Szczecin 4 70,35 120 PLN
7 COSTA RICA Z Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ 6 73,01 60 PLN
8 DEKA G Fritsch Michael GER 6 73,04 60 PLN
9 PRINCESSA Wesoły Zuzanna (JM.2008) KJ Liljówka Stęszewko 8 56,67  
10 VASHICA Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław 8 68,52  
11 ESPERANZA Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 10 77,78  
12 DAYLIGHT WHITNEY V Uryga Lena (JM.2007) KJ Jumping Team Brynica 11 78,87  
13 MOJA GWIAZDA Kaczmarek Mikołaj (MJ.2003) St. KS Jumping Events Poznań 16 83,67  


 

10 - N - Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1 (20-02-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 ELENA STAR Z Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn 0 54,44 375 PLN
2 OLZA Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze 0 56,17 300 PLN
3 MISTRALL Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn 0 56,41 240 PLN
4 PRIMA-DONA VAN HET VOORTVELD Kucharska Zuzanna (J.2005) St. Rodan Club 0 56,44 195 PLN
5 WESFALIA Dołhun Jakub KJ Infernal Team 0 57,26 150 PLN
6 SALVE Vinckier Izabela JKS Melloni Horses 0 57,69 120 PLN
7 HEROS Ganowska Julia (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 60,36 60 PLN
8 NICO GOLD Sydow Natalia (J.2005) KS SYDOW Riding Team 0 61,17 60 PLN
9 DARK PEARL "M" Marciniak Joanna KJ Metpol Grodziec 0 61,36  
10 KOLA Dołhun Jakub KJ Infernal Team 0 61,59  
11 DAME PROVA Z Henzel Dominika (J.2004) KJ Sokół Damasławek 0 61,71  
12 TENYA Fritsch Michael GER 0 63,22  
13 EMMA Mierzwińska Agnieszka KS Pegaz Chwałowice 0 63,61  
14 JORNIAN BLUE F Ganowska Julia (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 67,58  
15 QUINTESSENCE Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 0 67,67  
16 RODOS L Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem 0 68,01  
17 ATTILA VDF Z Przezak Katarzyna (MJ.2001) St. Rodan Club 0 69,24  
18 KALISTO P Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 1 72,30  
19 EDITT-P Jankowiak Laura (MJ.2002) KJ Sokół Damasławek 4 64,44  
20 Q 7 Ambroziak Nadia (J.2005) SKJ Beckersport Laszczki 4 67,62  
21 STORMY EVE Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań 4 68,13  
22 FAVORI DE RIVERLAND Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 4 75,24  
23 DIONNE Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 8 66,35  
24 LOLITA RED WINE Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica 8 75,31  
25 MOULIN ROUGE L Kucharska Zuzanna (J.2005) St. Rodan Club 8 75,82  
26 OSCAR H D'20 Palacz Oliwia (J.2004) KS SYDOW Riding Team 16 62,12  
27 NIKI L Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem 19 74,76  
28 A - KUWEJT Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 27 90,29  
29 SEVILLA Vinckier Jan JKS Melloni Horses 27 94,08  
  GAMBIT-O Jankowska Joanna JKS Melloni Horses ELI    
  CHARIVARI FEBRO Z Osuch Aleksandra (J.2004) Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice ELI    


 

11 - C - Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3 (20-02-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 CASSARIO Gramza Leszek St. Rodan Club 0 52,57 0 28,93 500 PLN
2 ALO-VARO P Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 0 53,58 0 30,71 400 PLN
3 GUSTIQUE Babiak Filip (MJ.2001) KJ Kietlów 0 49,89 0 31,56 320 PLN
4 ULTIMATUM Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn 0 52,32 0 31,77 260 PLN
5 DOUBLE DIAMOND ''M" Marciniak Joanna KJ Metpol Grodziec 0 54,08 0 36,99 200 PLN
6 CLEARROUND Gramza Leszek St. Rodan Club 0 50,89 4 28,54 160 PLN
7 D CAMDEN OF HERITAGE Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica 0 52,05 4 32,82 80 PLN
8 DIARADOS 7 Potrzebowska Natalia (J.2004) Klub Jeździecki Koko Brzeźniki 0 53,01 4 41,32 80 PLN
9 SECRET WEAPON L Macieszczak Ewa (JM.2007) KJ Infernal Team Golesze 0 50,68 8 36,83 20 PLN
10 HERA DE LUX Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn 0 50,62 11 49,52  
11 CASALEO Z Wypchło Aleksandra (J.2005) HEEA Turek 0 50,45 21 59,78  
12 CROWN DU BUISSON Z Osuch Aleksandra (J.2004) Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice 1 55,07      
13 CALOTTA Macieszczak Ewa (JM.2007) KJ Infernal Team Golesze 4 49,07      
14 CHARDONNAY SZUMAWA Heydel Karolina (MJ.2003) RIO GRANDE Krosinko 4 50,95      
15 DUCATI Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze 4 51,27      
16 HINDOCTRO FOMIA Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 4 51,73      
17 KANULA Vinckier Jan JKS Melloni Horses 4 51,79      
18 CHEBBY Wysocka Aneta KJ Fer Więckowice 4 51,89      
19 FRAPANT Stawicka Marianna (J.2006) KJ Fimmel Team 4 52,62      
20 OLIMPIC LADY Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole 4 52,92      
21 GIPSY KING - A Sydow Natalia (J.2005) KS SYDOW Riding Team 4 53,06      
22 CLINTENDO Kucharska Zuzanna (J.2005) St. Rodan Club 4 53,28      
23 CHACCO RJT Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica 4 54,04      
24 DININA Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 5 55,01      
25 DUBALOU 3 Kucharska Zuzanna (J.2005) St. Rodan Club 7 57,70      
26 AVATAR Kokoszyńska Kornelia KJ Platan 8 47,56      
27 V-STAR D'IVE Z Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 8 51,55      
28 CELESTE Rutkowska Katarzyna JKS FER Więckowice 8 51,69      
29 JAMIRO Nowak Agnieszka LKS Cwał Poznań 8 53,04      
30 NAVARRA Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica 9 55,78      
31 CHACCO OLYMPIC Rutkowska Katarzyna JKS FER Więckowice 11 57,27      
32 CHEROKEE Masny Eliza KJ Trachy Sośnicowice 12 51,24      
33 OSKAR BLUE Szotek Dominika JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój 21 63,63      
34 K' ERMITAGE PREMICES Z Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 22 68,36      
  NELSON V/D HUNTERS Chrzanowski Karol (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław ELI        
  ROTARIANIN Chudziak Paweł WTK Hermanów ELI        


 

12 - CC - Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (20-02-2022)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 JACKPOT A Gramza Leszek St. Rodan Club 4 80,90 0 41,09 2000 PLN
2 EVIVA Wysocka Aneta KJ Fer Więckowice 4 84,10 1 45,93 1600 PLN
3 ALVISTO VAN'T BERGERVEN Z Wypchło Aleksandra (J.2005) HEEA Turek 4 79,63 4 42,87 1280 PLN
4 CHARTERFLY G Fritsch Michael GER 8 78,13     1040 PLN
5 M. BLUE'S BOY Z Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 8 78,57     800 PLN
6 CALANTINO Mudry Aleksandra KJ Bachmat Wrocław 8 79,27     640 PLN
7 USTINA Sydow Natalia (J.2005) KS SYDOW Riding Team 12 79,18     320 PLN
8 MEADOW Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław 16 79,99     320 PLN
9 WENECJA Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica 20 84,88      
10 COME ON UWE Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem 35 99,98      
  IBLUE Babiak Filip (MJ.2001) KJ Kietlów REZ        



 

HUBERTUS 2.5.2.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie, H16-201002-1)

HZR
Leszno, 18-20 luty 2022

WYNIKI KOŃCOWE  PDF
 

1 - mini LL - dokładności bez rozgrywki (18-02-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 MUSTANG Konarska Nina (Mł.2011) Stowarzyszenie Rodan Club 0 61,89  
1 BENTLEY DE ROUET F Garczarek Oliwia (J.2004) KJ Fimmel Team 0 57,37  
1 NUMBER FOUR F Kurek Kinga (MJ.2001) Klub Jeździecki Fimmel Team 0 59,86  
1 NUMBER FOUR F Kurek Kinga (MJ.2001) Klub Jeździecki Fimmel Team 0 58,34  
1 INKANA MELLONI Jankowska Joanna JKS Melloni Horses 0 63,57  
1 QUENNELL Konarska Nina (Mł.2011) Stowarzyszenie Rodan Club 0 57,50  
1 OTHELLO Garczarek Oliwia (J.2004) KJ Fimmel Team 0 61,75  
1 QUENNELL Konarska Nina (Mł.2011) Stowarzyszenie Rodan Club 0 53,98  
1 OTHELLO Garczarek Oliwia (J.2004) KJ Fimmel Team 0 56,49  
10 LYON B Smaczna Maria KS Pegaz Chwałowice 4 59,72  
11 LYON B Smaczna Maria KS Pegaz Chwałowice 8 58,06  
11 FANTASY Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 8 53,72  
13 FANTASY Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 9 67,98  
14 BENTLEY DE ROUET F Garczarek Oliwia (J.2004) KJ Fimmel Team 10 68,44  
  MUSTANG Konarska Nina (Mł.2011) Stowarzyszenie Rodan Club ELI    
  ADELE RZ Nowak-Stępień Sylwia Stowarzyszenie Rodan Club ELI    
  ADELE RZ Nowak-Stępień Sylwia Stowarzyszenie Rodan Club ELI    


 

2 - LL - dokładności bez rozgrywki (18-02-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 BLITZ AL Z Jóskowiak Michał St. KJ Tradycja Siedlnica 0 58,19  
1 QILIAN-VAN-T-KATTENHEYE Kuczerawy Tomasz KJ Platan Wrocław 0 57,35  
1 NACHO TVL Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 0 56,07  
1 NACHO TVL Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 0 58,41  
1 AQ DAYTON F Kurek Kinga (MJ.2001) Klub Jeździecki Fimmel Team 0 58,68  
1 AQ DAYTON F Kurek Kinga (MJ.2001) Klub Jeździecki Fimmel Team 0 59,83  
1 DOM PRINZIGNON MELLONI Z Vinckier Izabela JKS Melloni Horses 0 59,67  
1 DOM PRINZIGNON MELLONI Z Vinckier Izabela JKS Melloni Horses 0 54,89  
1 QUITANCIERA Fritsch Sylvia GER 0 55,11  
1 CLINT PLEASURE Cytowska Iga (JM.2008) Klub Jeździecki Golden Dream 0 53,95  
1 NUCIA Marczak Agata (JM.2008) OSK Michalscy Trzebnica 0 53,25  
1 LAYLA Przewdzięk Jakub (J.2005) OSK Michalscy Trzebnica 0 57,52  
1 CHAMUEL Zielińska Natalia (J.2005) BPK 0 55,46  
1 SANCHO VIGO Jóskowiak Michał St. KJ Tradycja Siedlnica 0 56,71  
1 MONOPOLY Kuczerawy Tomasz KJ Platan Wrocław 0 56,83  
1 SANCHO VIGO Jóskowiak Michał St. KJ Tradycja Siedlnica 0 61,69  
1 DEJAVUE HSDA Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 0 53,46  
1 MONOPOLY Kuczerawy Tomasz KJ Platan Wrocław 0 56,59  
19 QILIAN-VAN-T-KATTENHEYE Kuczerawy Tomasz KJ Platan Wrocław 4 55,88  
19 BLITZ AL Z Jóskowiak Michał St. KJ Tradycja Siedlnica 4 60,65  
19 INKANA MELLONI Jankowska Joanna JKS Melloni Horses 4 58,10  
19 CASPER VAN ROSSEMHOF Z Konarska Maja (JM.2007) Stowarzyszenie Rodan Club 4 59,21  
19 FRANK'S PLEASURE VD EIJKOF Z Chrzanowski Karol (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław 4 66,63  
19 FRANCES Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań 4 56,17  
19 DEJAVUE HSDA Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 4 51,71  
26 CASPER VAN ROSSEMHOF Z Konarska Maja (JM.2007) Stowarzyszenie Rodan Club 8 64,96  
26 HALIFAX Chudziak Paweł WTK Hermanów 8 60,11  
28 HALIFAX Chudziak Paweł WTK Hermanów 28 86,96  
29 LAYLA Przewdzięk Jakub (J.2005) OSK Michalscy Trzebnica 31 89,84  
  QUITANCIERA Fritsch Sylvia GER ELI    


 

3 - L - dokładności bez rozgrywki (18-02-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 UNIQUE FIRE Kuczerawy Tomasz KJ Platan Wrocław 0 52,32  
1 NUCIA Marczak Agata (JM.2008) OSK Michalscy Trzebnica 0 53,59  
1 CLINT PLEASURE Cytowska Iga (JM.2008) Klub Jeździecki Golden Dream 0 53,09  
1 FRANK'S PLEASURE VD EIJKOF Z Chrzanowski Karol (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław 0 65,30  
1 LOLLYPOP DEL LAGHETTO Lewandowska Weronika (J.2004) JKS Tornado Szczecin 0 55,55  
1 DOLLAR GYM Gantner Krystyna (MJ.2003) Stow. Warszawski KJ 0 56,66  
1 SALMIN Domagała Oliwia (JM.2008) Ośrodek Sportów Konnych Michalscy 0 53,29  
1 DAVINCI Majchrzak Maria (J.2005) Stow. Warszawski KJ 0 55,27  
1 CASCADELL Ojczenasz Angelika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 0 63,34  
1 SAMIRA Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław 0 58,79  
1 ALLEGRA S Pięta Julia (J.2004) KJ Kapada Wiry 0 54,16  
1 ALLEGRA S Pięta Julia (J.2004) KJ Kapada Wiry 0 52,19  
1 MAGANIX Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 0 61,53  
1 TAJGA-S Wichniarek Barbara (J.2004) SJK Gronówka 0 50,07  
1 JUMPER MK Kuczerawy Tomasz KJ Platan 0 51,01  
1 SHANTAL Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 0 59,28  
1 JUMPER MK Kuczerawy Tomasz KJ Platan 0 52,10  
18 BALOTELLI Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 4 62,98  
18 BALOTELLI Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 4 60,53  
18 UNIQUE FIRE Kuczerawy Tomasz KJ Platan Wrocław 4 54,07  
18 FRANCES Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań 4 57,59  
18 RODERYK Cholerzyńska Beata St. Rodan Club 4 53,93  
18 SALMIN Domagała Oliwia (JM.2008) Ośrodek Sportów Konnych Michalscy 4 53,36  
18 SAMIRA Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław 4 58,74  
25 CHAMUEL Zielińska Natalia (J.2005) BPK 8 55,83  
25 SHANTAL Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 8 61,41  
27 RODERYK Cholerzyńska Beata St. Rodan Club 21 83,78  
  ERYSTYKA Kicińska Karolina Stow. SKJ Bobrowy Staw REZ    


 

4 - L1 - dokładności bez rozgrywki (18-02-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 MAGANIX Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 0 58,90  
1 ORINOKO Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 0 59,89  
1 CHIRON Vinckier Izabela JKS Melloni Horses 0 61,41  
1 TRADYCJONAL SK Kosińska Weronika (J.2005) St. KJ Tradycja Siedlnica 0 52,94  
1 MYRRHA Kuczerawy Tomasz KJ Platan Wrocław 0 56,92  
1 NEXT ONE Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 0 60,26  
1 MAYFLOWER VAN DE MUGGENHOEK Gramza Leszek St. Rodan Club 0 58,26  
1 QUITANO 13 Gramza Amelia (J.2006) St. Rodan Club 0 61,71  
1 GABBANA Cholerzyńska Beata St. Rodan Club 0 55,48  
1 NERRADO Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica 0 55,74  
1 COLANDRO Konarska Maja (JM.2007) Stowarzyszenie Rodan Club 0 53,57  
1 DOT Q Szymkowicz Wiktoria (J.2004) OSK Michalscy Trzebnica 0 63,09  
1 LAVADINUS PP Krawczyk Dominik KJ Kalumet Boszkowo 0 60,76  
1 ADEBAYOR Sydow Natalia (J.2005) KS SYDOW Riding Team 0 56,66  
1 CORFU Wysocka Aneta KJ Fer Więckowice 0 60,94  
1 LEVI VDL Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 0 55,87  
1 PAINTED WHITE COURTIER Vinckier Izabela JKS Melloni Horses 0 53,53  
18 DRAKKAR Kopaczewski Mikołaj (J.2005) St. Rodan Club 2 68,29  
19 POLIEN VAN HET BINNENVELD Cepa Anna (MJ.2003) St. Rodan Club 4 63,55  
19 POLIEN VAN HET BINNENVELD Cepa Anna (MJ.2003) St. Rodan Club 4 63,56  
19 NEXT ONE Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 4 56,50  
19 MAYFLOWER VAN DE MUGGENHOEK Gramza Leszek St. Rodan Club 4 62,87  
19 GABBANA Cholerzyńska Beata St. Rodan Club 4 55,81  
19 SAN ESCOBAR Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań 4 57,71  
19 SASILIO Berbecka Aleksandra (J.2004) JKS Fer Więckowice 4 52,85  
19 CASILON B Kaszuba Alicja (J.2005) KJ Kalumet Boszkowo 4 53,82  
19 ILSEJOTTIE VDM Cepa Anna (MJ.2003) St. Rodan Club 4 65,08  
19 LAMPO Kosińska Weronika (J.2005) St. KJ Tradycja Siedlnica 4 52,97  
29 DRAKKAR Kopaczewski Mikołaj (J.2005) St. Rodan Club 8 62,84  
29 SAN ESCOBAR Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań 8 58,81  
31 BIELIK Walkiewicz Anna (MJ.2003) KJ Platan 15 73,79  
32 QUITANO 13 Gramza Amelia (J.2006) St. Rodan Club 16 74,95  
32 RINAKI VAN DEN DAEL Chrzanowski Karol (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław 16 74,75  
34 INDIGOLD Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 21 83,15  
  TAJGA-S Wichniarek Barbara (J.2004) SJK Gronówka ELI    
  LURDAN Ojczenasz Angelika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy REZ    


 

5 - P - dwufazowy 274.1.5.3 (18-02-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 ROTARIANIN Chudziak Paweł WTK Hermanów 0 35,94 0 28,74 200 PLN
2 LOLLYPOP DEL LAGHETTO Lewandowska Weronika (J.2004) JKS Tornado Szczecin 0 40,46 0 34,87 150 PLN
3 DREAM Z Kuczerawy Tomasz KJ Platan 0 41,34 0 35,99 100 PLN
4 CASILON B Kaszuba Alicja (J.2005) KJ Kalumet Boszkowo 0 38,76 0 36,31 50 PLN
5 KOLA Dołhun Jakub KJ Infernal Team 0 36,86 0 37,11 50 PLN
6 DAVINCI Majchrzak Maria (J.2005) Stow. Warszawski KJ 0 40,26 0 37,93  
7 DIALOG Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze 0 43,02 0 38,72  
8 CORFU Wysocka Aneta KJ Fer Więckowice 0 44,23 0 40,81  
9 CHIRON Vinckier Izabela JKS Melloni Horses 0 44,35 0 40,92  
10 GIVENCHY BEL Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem 0 45,15 0 42,31  
11 ZATOKI LSH Ueberhan Patrycja WTK Hermanów 0 43,51 0 43,03  
12 DOT Q Szymkowicz Wiktoria (J.2004) OSK Michalscy Trzebnica 0 42,59 1 45,66  
13 LURDAN Ojczenasz Angelika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 0 41,18 4 34,11  
14 DAYLIGHT WHITNEY V Uryga Lena (JM.2007) KJ Jumping Team Brynica 0 40,32 4 39,13  
15 TRADYCJONAL SK Kosińska Weronika (J.2005) St. KJ Tradycja Siedlnica 0 42,06 8 48,77  
16 DUETTE B. Lee Nayon (J.2004) KJ Platan 0 36,37 9 45,39  
17 IVORY ES Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko 0 43,44 ELI    
18 COLANDRO Konarska Maja (JM.2007) Stowarzyszenie Rodan Club 4 39,00      
19 SASILIO Berbecka Aleksandra (J.2004) JKS Fer Więckowice 4 39,11      
20 JANTAR Stańczak-Szulc Kinga Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów 4 40,62      
21 PAINTED WHITE COURTIER Vinckier Izabela JKS Melloni Horses 4 40,87      
22 LAMPO Kosińska Weronika (J.2005) St. KJ Tradycja Siedlnica 4 41,44      
23 BIELIK Walkiewicz Anna (MJ.2003) KJ Platan 4 41,49      
24 NERRADO Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica 4 42,82      
25 INDIGOLD Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 4 45,18      
26 LEVI VDL Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 4 45,63      
27 ILSEJOTTIE VDM Cepa Anna (MJ.2003) St. Rodan Club 4 45,90      
28 RINAKI VAN DEN DAEL Chrzanowski Karol (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław 8 46,00      
29 LAVADINUS PP Krawczyk Dominik KJ Kalumet Boszkowo 8 46,39      
30 ADEBAYOR Sydow Natalia (J.2005) KS SYDOW Riding Team 12 42,88      
31 CASCADELL Ojczenasz Angelika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 12 65,39      
32 ORINOKO Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 14 67,72      
33 BAKSZYSZ Szulc Paulina KS Pegaz w Chwałowicach 21 62,35      
34 ERYSTYKA Kicińska Karolina Stow. SKJ Bobrowy Staw 32 81,56      


 

6 - N - dwufazowy 274.1.5.3 (18-02-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 ROTARIANIN Chudziak Paweł WTK Hermanów 0 37,01 0 29,32 300 PLN
2 SECRET WEAPON L Macieszczak Ewa (JM.2007) KJ Infernal Team Golesze 0 38,18 0 39,29 200 PLN
3 JANTAR Stańczak-Szulc Kinga Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów 4 39,50     150 PLN
4 WESFALIA Dołhun Jakub KJ Infernal Team 4 40,44     100 PLN
5 DIARADO BOY II Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze 4 46,69     50 PLN
6 ZATOKI LSH Ueberhan Patrycja WTK Hermanów 8 43,03      
7 GIVENCHY BEL Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem 8 45,61      
8 BAKSZYSZ Szulc Paulina KS Pegaz w Chwałowicach 16 42,48      
  IVORY ES Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko DYS        


 

7 - mini LL - dokładności bez rozgrywki (19-02-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 MUSTANG Konarska Nina (Mł.2011) Stowarzyszenie Rodan Club 0 67,07  
1 BENTLEY DE ROUET F Garczarek Oliwia (J.2004) KJ Fimmel Team 0 65,99  
1 LYON B Smaczna Maria KS Pegaz Chwałowice 0 69,67  
1 GABON Maćkowska Agata (JM.2008) KS Jumping Events Poznań 0 65,17  
1 QUENNELL Konarska Nina (Mł.2011) Stowarzyszenie Rodan Club 0 66,85  
1 QUENNELL Konarska Nina (Mł.2011) Stowarzyszenie Rodan Club 0 65,61  
1 OTHELLO Garczarek Oliwia (J.2004) KJ Fimmel Team 0 68,73  
8 OTHELLO Garczarek Oliwia (J.2004) KJ Fimmel Team 3 76,61  
9 FANTASY Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 4 59,31  
9 GABON Maćkowska Agata (JM.2008) KS Jumping Events Poznań 4 64,00  
11 LYON B Smaczna Maria KS Pegaz Chwałowice 8 71,74  
12 BENTLEY DE ROUET F Garczarek Oliwia (J.2004) KJ Fimmel Team 53 114,28  
  MUSTANG Konarska Nina (Mł.2011) Stowarzyszenie Rodan Club ELI    
  FANTASY Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko ELI    
  ADELE RZ Nowak-Stępień Sylwia Stowarzyszenie Rodan Club ELI    
  ADELE RZ Nowak-Stępień Sylwia Stowarzyszenie Rodan Club ELI    


 

8 - LL - dokładności bez rozgrywki (19-02-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 NACHO TVL Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 0 68,35  
1 NUMBER FOUR F Kurek Kinga (MJ.2001) Klub Jeździecki Fimmel Team 0 64,84  
1 NACHO TVL Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 0 71,20  
1 NUMBER FOUR F Kurek Kinga (MJ.2001) Klub Jeździecki Fimmel Team 0 63,01  
1 ETAM MC Walkowiak Agata Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice 0 63,61  
1 CORSA Berbecki Bogusław Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice 0 65,22  
1 CORSA Berbecki Bogusław Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice 0 66,08  
1 QUITANCIERA Fritsch Sylvia GER 0 63,77  
1 DOM PRINZIGNON MELLONI Z Vinckier Izabela JKS Melloni Horses 0 63,40  
1 CASPER VAN ROSSEMHOF Z Konarska Maja (JM.2007) Stowarzyszenie Rodan Club 0 70,72  
1 MY DARLING DL Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 0 67,40  
1 INKANA MELLONI Jankowska Joanna JKS Melloni Horses 0 45,00  
1 MY DARLING DL Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 0 65,58  
1 B-ULTIMA Kubiak Nela (JM.2007) Klub Sportowy Cortina Kaczenice 0 63,55  
1 LAYLA Przewdzięk Jakub (J.2005) OSK Michalscy Trzebnica 0 69,27  
1 B-ULTIMA Kubiak Nela (JM.2007) Klub Sportowy Cortina Kaczenice 0 61,69  
1 MAXIMUS Sawicka Amelia (J.2006) KS Cortina Kaczenice 0 60,64  
1 BRANEK Maćkowska Agata (JM.2008) KS Jumping Events Poznań 0 61,49  
1 AQ DAYTON F Kurek Kinga (MJ.2001) Klub Jeździecki Fimmel Team 0 66,68  
1 DEJAVUE HSDA Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 0 63,26  
21 ETAM MC Walkowiak Agata Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice 4 62,28  
21 HALIFAX Chudziak Paweł WTK Hermanów 4 70,50  
21 LAYLA Przewdzięk Jakub (J.2005) OSK Michalscy Trzebnica 4 67,48  
21 MAXIMUS Sawicka Amelia (J.2006) KS Cortina Kaczenice 4 73,92  
21 DEJAVUE HSDA Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 4 58,98  
26 DOM PRINZIGNON MELLONI Z Vinckier Izabela JKS Melloni Horses 5 74,45  
27 HALIFAX Chudziak Paweł WTK Hermanów 8 69,51  
28 INKANA MELLONI Jankowska Joanna JKS Melloni Horses 12 69,46  
  QUITANCIERA Fritsch Sylvia GER ELI    
  CASPER VAN ROSSEMHOF Z Konarska Maja (JM.2007) Stowarzyszenie Rodan Club ELI    
  NADIR Hajduga Nikola (JM.2008) Klub Sportowy Cortina Kaczenice ELI    
  NADIR Hajduga Nikola (JM.2008) Klub Sportowy Cortina Kaczenice ELI    


 

9 - L - dokładności bez rozgrywki (19-02-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 UNIQUE FIRE Kuczerawy Tomasz KJ Platan Wrocław 0 66,06  
1 UNIQUE FIRE Kuczerawy Tomasz KJ Platan Wrocław 0 67,80  
1 AQ DAYTON F Kurek Kinga (MJ.2001) Klub Jeździecki Fimmel Team 0 71,60  
1 NUCIA Marczak Agata (JM.2008) OSK Michalscy Trzebnica 0 66,20  
1 VAGANT Młyńczak Zuzanna (MJ.2002) KJ Liljówka Stęszewko 0 63,39  
1 IMPERIUM Panarowicz Nikola (J.2006) KJ Podkowa Gruszczyn 0 66,62  
1 SALMIN Domagała Oliwia (JM.2008) Ośrodek Sportów Konnych Michalscy 0 63,20  
1 IMPERIUM Panarowicz Nikola (J.2006) KJ Podkowa Gruszczyn 0 65,34  
1 SALMIN Domagała Oliwia (JM.2008) Ośrodek Sportów Konnych Michalscy 0 63,32  
1 RODERYK Cholerzyńska Beata St. Rodan Club 0 62,90  
1 DOLLAR GYM Gantner Krystyna (MJ.2003) Stow. Warszawski KJ 0 63,61  
1 LOLLYPOP DEL LAGHETTO Lewandowska Weronika (J.2004) JKS Tornado Szczecin 0 62,03  
1 LOZANNA Gaworczak Natalia (JM.2008) KJ Maximus Kowary 0 63,98  
1 TAJGA-S Wichniarek Barbara (J.2004) SJK Gronówka 0 57,78  
1 KERA Skaba Alicja (MJ.2002) KS Jumping Events Poznań 0 67,97  
1 CHAMUEL Zielińska Natalia (J.2005) BPK 0 61,90  
1 QILIAN-VAN-T-KATTENHEYE Kuczerawy Tomasz KJ Platan Wrocław 0 68,38  
1 QILIAN-VAN-T-KATTENHEYE Kuczerawy Tomasz KJ Platan Wrocław 0 66,59  
19 BALOTELLI Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 4 69,62  
19 BALOTELLI Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 4 71,89  
19 TARAMTAJ Wróblewska Natasza (J.2006) SKJ Tradycja Siedlnica 4 62,28  
19 VAGANT Młyńczak Zuzanna (MJ.2002) KJ Liljówka Stęszewko 4 62,87  
19 FRANCES Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań 4 69,83  
19 MONOPOLY Kuczerawy Tomasz KJ Platan Wrocław 4 71,40  
19 LAMBIK DE VINCK Korbalewska Kaja Stowarzyszenie Rodan Club 4 66,74  
19 MONOPOLY Kuczerawy Tomasz KJ Platan Wrocław 4 70,44  
19 LAMBIK DE VINCK Korbalewska Kaja Stowarzyszenie Rodan Club 4 68,92  
19 ERYSTYKA Kicińska Karolina Stow. SKJ Bobrowy Staw 4 61,06  
19 CLINT PLEASURE Cytowska Iga (JM.2008) Klub Jeździecki Golden Dream 4 59,76  
19 SHANTAL Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 4 69,81  
19 SHANTAL Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 4 71,96  
32 NUCIA Marczak Agata (JM.2008) OSK Michalscy Trzebnica 5 74,06  
33 TARAMTAJ Wróblewska Natasza (J.2006) SKJ Tradycja Siedlnica 8 66,62  
34 FRANCES Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań 12 69,82  
35 FRANK'S PLEASURE VD EIJKOF Z Chrzanowski Karol (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław 25 90,25  
36 BRANEK Maćkowska Agata (JM.2008) KS Jumping Events Poznań 29 86,91  
37 RODERYK Cholerzyńska Beata St. Rodan Club 42 103,83  


 

10 - L1 - dokładności bez rozgrywki (19-02-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 DESPASITO Jóskowiak Michał St. KJ Tradycja Siedlnica 0 64,77  
1 POLIEN VAN HET BINNENVELD Cepa Anna (MJ.2003) St. Rodan Club 0 71,52  
1 CASCADELL Ojczenasz Angelika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 0 71,98  
1 CLINT PLEASURE Cytowska Iga (JM.2008) Klub Jeździecki Golden Dream 0 61,40  
1 LOZANNA Gaworczak Natalia (JM.2008) KJ Maximus Kowary 0 60,26  
1 CORBELLA Panarowicz Nikola (J.2006) KJ Podkowa Gruszczyn 0 67,56  
1 NEXT ONE Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 0 66,14  
1 SASILIO Berbecka Aleksandra (J.2004) JKS Fer Więckowice 0 63,82  
1 DOT Q Szymkowicz Wiktoria (J.2004) OSK Michalscy Trzebnica 0 70,21  
1 CHIRON Vinckier Izabela JKS Melloni Horses 0 73,54  
1 ALLEGRA S Pięta Julia (J.2004) KJ Kapada Wiry 0 65,81  
1 MAYFLOWER VAN DE MUGGENHOEK Gramza Leszek St. Rodan Club 0 73,46  
1 COLANDRO Konarska Maja (JM.2007) Stowarzyszenie Rodan Club 0 60,88  
1 NERRADO Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica 0 67,34  
1 IVORY ES Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko 0 64,91  
1 RINAKI VAN DEN DAEL Chrzanowski Karol (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław 0 73,50  
17 GABBANA Cholerzyńska Beata St. Rodan Club 1 74,29  
18 CHAMUEL Zielińska Natalia (J.2005) BPK 4 63,28  
18 TAJGA-S Wichniarek Barbara (J.2004) SJK Gronówka 4 58,75  
18 SAMIRA Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław 4 71,27  
18 SAMIRA Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław 4 70,51  
18 CRAX Gronowska Barbara SKJ Gronówka 4 61,48  
18 MAGANIX Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 4 66,73  
24 ILSEJOTTIE VDM Cepa Anna (MJ.2003) St. Rodan Club 5 78,67  
25 DRAKKAR Kopaczewski Mikołaj (J.2005) St. Rodan Club 7 76,46  
26 FRANK'S PLEASURE VD EIJKOF Z Chrzanowski Karol (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław 8 70,64  
26 SAN ESCOBAR Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań 8 72,83  
28 POLIEN VAN HET BINNENVELD Cepa Anna (MJ.2003) St. Rodan Club 10 75,32  
29 LAVADINUS PP Krawczyk Dominik KJ Kalumet Boszkowo 12 77,39  
29 ISTAMBUŁ Jóskowiak Michał St. KJ Tradycja Siedlnica 12 70,50  
31 ALLEGRA S Pięta Julia (J.2004) KJ Kapada Wiry 39 104,82  
32 MISTER KANNAN Jankowska Joanna JKS Melloni Horses 52 113,70  
  GABBANA Cholerzyńska Beata St. Rodan Club ELI    


 

11 - P - zwykły 238.2.1 (19-02-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 ROTARIANIN Chudziak Paweł WTK Hermanów 0 51,67 200 PLN
2 ORINOKO Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 0 54,13 150 PLN
3 SASILIO Berbecka Aleksandra (J.2004) JKS Fer Więckowice 0 62,24 100 PLN
4 PAINTED WHITE COURTIER Vinckier Izabela JKS Melloni Horses 0 63,13 50 PLN
5 ZATOKI LSH Ueberhan Patrycja WTK Hermanów 0 63,46 50 PLN
6 LURDAN Ojczenasz Angelika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 0 63,62  
7 CORFU Wysocka Aneta KJ Fer Więckowice 0 63,89  
8 LARVIK Poręba Jarosław (Mł.2021) KJ Maximus Kowary 0 66,10  
9 ADEBAYOR Sydow Natalia (J.2005) KS SYDOW Riding Team 0 68,52  
10 BAKSZYSZ Szulc Paulina KS Pegaz w Chwałowicach 0 69,54  
11 CORBELLA Panarowicz Nikola (J.2006) KJ Podkowa Gruszczyn 0 70,12  
12 NERRADO Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica 0 70,24  
13 CRAX Gronowska Barbara SKJ Gronówka 0 70,69  
14 DAYLIGHT WHITNEY V Uryga Lena (JM.2007) KJ Jumping Team Brynica 0 72,36  
15 DOT Q Szymkowicz Wiktoria (J.2004) OSK Michalscy Trzebnica 0 72,44  
16 MYRRHA Kuczerawy Tomasz KJ Platan Wrocław 0 72,98  
17 IVORY ES Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko 0 73,56  
18 GOETHE Młodawska Karolina (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław 0 73,78  
19 SAN ESCOBAR Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań 0 74,79  
20 DIALOG Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze 0 75,91  
21 INDIGOLD Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 2 77,89  
22 DESPASITO Jóskowiak Michał St. KJ Tradycja Siedlnica 4 62,75  
23 NEXT ONE Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 4 64,48  
24 CASCADELL Ojczenasz Angelika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 4 65,05  
25 COLANDRO Konarska Maja (JM.2007) Stowarzyszenie Rodan Club 4 67,32  
26 DAVINCI Majchrzak Maria (J.2005) Stow. Warszawski KJ 4 69,45  
27 MAYFLOWER VAN DE MUGGENHOEK Gramza Leszek St. Rodan Club 4 73,69  
28 MAGANIX Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 4 75,03  
29 RINAKI VAN DEN DAEL Chrzanowski Karol (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław 5 76,48  
30 DRAKKAR Kopaczewski Mikołaj (J.2005) St. Rodan Club 6 81,15  
31 LOLLYPOP DEL LAGHETTO Lewandowska Weronika (J.2004) JKS Tornado Szczecin 8 68,07  
32 VASHICA Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław 8 72,35  
33 ISTAMBUŁ Jóskowiak Michał St. KJ Tradycja Siedlnica 8 75,84  
34 LAVADINUS PP Krawczyk Dominik KJ Kalumet Boszkowo 10 77,75  
35 GIVENCHY BEL Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem 12 83,14  
36 ILSEJOTTIE VDM Cepa Anna (MJ.2003) St. Rodan Club 14 85,16  
37 MISTER KANNAN Jankowska Joanna JKS Melloni Horses 19 90,47  
38 BIELIK Walkiewicz Anna (MJ.2003) KJ Platan 25 92,21  
  CASILON B Kaszuba Alicja (J.2005) KJ Kalumet Boszkowo ELI    
  COLDWATER Gaworczak Laura (MJ.2003) KJ Maximus Kowary DYS    


 

12 - N - zwykły 238.2.1 (19-02-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 ROTARIANIN Chudziak Paweł WTK Hermanów 0 56,80 300 PLN
2 LURDAN Ojczenasz Angelika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 0 64,41 200 PLN
3 LARVIK Poręba Jarosław (Mł.2021) KJ Maximus Kowary 0 68,22 150 PLN
4 SAINT VINCENT Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo 3 78,89 100 PLN
5 ORINOKO Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 4 55,26 50 PLN
6 DUETTE B. Lee Nayon (J.2004) KJ Platan 4 63,17  
7 CORFU Wysocka Aneta KJ Fer Więckowice 4 65,60  
8 ADEBAYOR Sydow Natalia (J.2005) KS SYDOW Riding Team 4 71,35  
9 ZATOKI LSH Ueberhan Patrycja WTK Hermanów 4 71,38  
10 DIARADO BOY II Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze 4 79,73  
11 INDIGOLD Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 7 78,39  
12 GOETHE Młodawska Karolina (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław 8 72,28  
13 LEVI VDL Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 9 80,71  
14 BAKSZYSZ Szulc Paulina KS Pegaz w Chwałowicach 12 69,51  
15 DREAM Z Kuczerawy Tomasz KJ Platan 12 70,96  
16 BOTSWANA 2 Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo 20 87,59  
17 GIVENCHY BEL Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem 22 77,45  


 

13 - mini LL - dokładności bez rozgrywki (20-02-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 MUSTANG Konarska Nina (Mł.2011) Stowarzyszenie Rodan Club 0 59,99  
1 GABON Maćkowska Agata (JM.2008) KS Jumping Events Poznań 0 56,50  
1 FANTASY Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 0 52,44  
1 PORTA BELLA Młynarz Nicole (MJ.2003) KJ Podkowa Gruszczyn 0 57,53  
1 ADELE RZ Gramza Leszek St. Rodan Club 0 57,49  
1 QUENNELL Konarska Nina (Mł.2011) Stowarzyszenie Rodan Club 0 60,87  
1 QUENNELL Konarska Nina (Mł.2011) Stowarzyszenie Rodan Club 0 56,10  
8 FANTASY Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 4 51,81  
8 GABON Maćkowska Agata (JM.2008) KS Jumping Events Poznań 4 54,70  
10 ADELE RZ Gramza Leszek St. Rodan Club 10 70,62  
11 MUSTANG Konarska Nina (Mł.2011) Stowarzyszenie Rodan Club 21 77,09  


 

14 - LL - dokładności bez rozgrywki (20-02-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 MY DARLING DL Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 0 59,93  
1 NACHO TVL Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 0 59,26  
1 PORTA BELLA Młynarz Nicole (MJ.2003) KJ Podkowa Gruszczyn 0 55,93  
1 CORSA Berbecki Bogusław Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice 0 55,45  
1 ETAM MC Walkowiak Agata Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice 0 55,10  
1 CORSA Berbecki Bogusław Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice 0 54,84  
1 NUMBER FOUR F Kurek Kinga (MJ.2001) Klub Jeździecki Fimmel Team 0 56,01  
1 NUMBER FOUR F Kurek Kinga (MJ.2001) Klub Jeździecki Fimmel Team 0 54,91  
1 INKANA MELLONI Jankowska Joanna JKS Melloni Horses 0 60,52  
10 ETAM MC Walkowiak Agata Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice 4 54,01  
10 HALIFAX Chudziak Paweł WTK Hermanów 4 63,66  
10 LAYLA Przewdzięk Jakub (J.2005) OSK Michalscy Trzebnica 4 56,63  
10 QUITANCIERA Fritsch Sylvia GER 4 55,93  
10 QUITANCIERA Fritsch Sylvia GER 4 58,28  
10 MAXIMUS Sawicka Amelia (J.2006) KS Cortina Kaczenice 4 54,24  
10 MAXIMUS Sawicka Amelia (J.2006) KS Cortina Kaczenice 4 55,53  
10 CASPER VAN ROSSEMHOF Z Konarska Maja (JM.2007) Stowarzyszenie Rodan Club 4 65,15  
10 DEJAVUE HSDA Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 4 53,75  
19 CASPER VAN ROSSEMHOF Z Konarska Maja (JM.2007) Stowarzyszenie Rodan Club 8 58,63  
20 DEJAVUE HSDA Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 12 52,33  
21 B-ULTIMA Kubiak Nela (JM.2007) Klub Sportowy Cortina Kaczenice 24 80,05  
  B-ULTIMA Kubiak Nela (JM.2007) Klub Sportowy Cortina Kaczenice ELI    
  NADIR Hajduga Nikola (JM.2008) Klub Sportowy Cortina Kaczenice ELI    
  NADIR Hajduga Nikola (JM.2008) Klub Sportowy Cortina Kaczenice ELI    


 

15 - L - dokładności bez rozgrywki (20-02-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 MY DARLING DL Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 0 59,06  
1 SALMIN Domagała Oliwia (JM.2008) Ośrodek Sportów Konnych Michalscy 0 57,28  
1 BALOTELLI Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 0 63,75  
1 BALOTELLI Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 0 63,04  
1 AQ DAYTON F Kurek Kinga (MJ.2001) Klub Jeździecki Fimmel Team 0 56,33  
1 MONOPOLY Kuczerawy Tomasz KJ Platan Wrocław 0 59,69  
1 KERA Skaba Alicja (MJ.2002) KS Jumping Events Poznań 0 58,29  
1 RODERYK Cholerzyńska Beata St. Rodan Club 0 53,50  
1 LAMBIK DE VINCK Korbalewska Kaja Stowarzyszenie Rodan Club 0 58,70  
1 MISTER KANNAN Jankowska Joanna JKS Melloni Horses 0 59,03  
1 MISTER KANNAN Jankowska Joanna JKS Melloni Horses 0 60,85  
12 KERA Skaba Alicja (MJ.2002) KS Jumping Events Poznań 4 55,07  
12 MONOPOLY Kuczerawy Tomasz KJ Platan Wrocław 4 61,61  
12 RODERYK Cholerzyńska Beata St. Rodan Club 4 53,12  
12 LAMBIK DE VINCK Korbalewska Kaja Stowarzyszenie Rodan Club 4 58,92  
16 NUCIA Marczak Agata (JM.2008) OSK Michalscy Trzebnica 12 76,16  
17 AQ DAYTON F Kurek Kinga (MJ.2001) Klub Jeździecki Fimmel Team 20 80,62  
  BRANEK Maćkowska Agata (JM.2008) KS Jumping Events Poznań ELI    
  BRANEK Maćkowska Agata (JM.2008) KS Jumping Events Poznań ELI    
  NUCIA Marczak Agata (JM.2008) OSK Michalscy Trzebnica ELI    
  ERYSTYKA Kicińska Karolina Stow. SKJ Bobrowy Staw REZ    


 

16 - L1 - dokładności bez rozgrywki (20-02-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 RINAKI VAN DEN DAEL Chrzanowski Karol (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław 0 65,95  
1 POLIEN VAN HET BINNENVELD Cepa Anna (MJ.2003) St. Rodan Club 0 62,39  
1 RINAKI VAN DEN DAEL Chrzanowski Karol (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław 0 68,82  
1 UNIQUE FIRE Kuczerawy Tomasz KJ Platan Wrocław 0 55,92  
1 VAGANT Młyńczak Zuzanna (MJ.2002) KJ Liljówka Stęszewko 0 53,28  
1 UNIQUE FIRE Kuczerawy Tomasz KJ Platan Wrocław 0 55,30  
1 ALLEGRA S Pięta Julia (J.2004) KJ Kapada Wiry 0 53,92  
1 GABBANA Cholerzyńska Beata St. Rodan Club 0 54,29  
1 CLINT PLEASURE Cytowska Iga (JM.2008) Klub Jeździecki Golden Dream 0 53,67  
1 SAMIRA Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław 0 61,29  
1 CRAX Gronowska Barbara SKJ Gronówka 0 52,05  
1 COLANDRO Konarska Maja (JM.2007) Stowarzyszenie Rodan Club 0 55,17  
1 DRAKKAR Kopaczewski Mikołaj (J.2005) St. Rodan Club 0 53,13  
1 NEXT ONE Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 0 56,41  
1 IVORY ES Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko 0 59,63  
1 FRANK'S PLEASURE VD EIJKOF Z Chrzanowski Karol (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław 0 63,75  
17 POLIEN VAN HET BINNENVELD Cepa Anna (MJ.2003) St. Rodan Club 4 64,19  
17 VAGANT Młyńczak Zuzanna (MJ.2002) KJ Liljówka Stęszewko 4 54,25  
17 GABBANA Cholerzyńska Beata St. Rodan Club 4 53,63  
17 ALLEGRA S Pięta Julia (J.2004) KJ Kapada Wiry 4 53,46  
17 CHAMUEL Zielińska Natalia (J.2005) BPK 4 54,66  
17 DOLLAR GYM Gantner Krystyna (MJ.2003) Stow. Warszawski KJ 4 58,08  
17 SAMIRA Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław 4 61,56  
17 ILSEJOTTIE VDM Cepa Anna (MJ.2003) St. Rodan Club 4 67,53  
17 FRANK'S PLEASURE VD EIJKOF Z Chrzanowski Karol (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław 4 62,54  
26 TAJGA-S Wichniarek Barbara (J.2004) SJK Gronówka 8 65,56  


 

17 - P - zwykły 238.2.1 (20-02-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 COLANDRO Konarska Maja (JM.2007) Stowarzyszenie Rodan Club 0 62,38 200 PLN
2 BIELIK Walkiewicz Anna (MJ.2003) KJ Platan 0 63,20 150 PLN
3 MYRRHA Kuczerawy Tomasz KJ Platan Wrocław 0 64,29 100 PLN
4 DIALOG Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze 0 66,11 50 PLN
5 MAYFLOWER VAN DE MUGGENHOEK Gramza Leszek St. Rodan Club 0 70,24 50 PLN
6 CRAX Gronowska Barbara SKJ Gronówka 4 62,36  
7 DAVINCI Majchrzak Maria (J.2005) Stow. Warszawski KJ 4 64,15  
8 IVORY ES Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko 4 65,52  
9 SASILIO Berbecka Aleksandra (J.2004) JKS Fer Więckowice 4 65,66  
10 QILIAN-VAN-T-KATTENHEYE Kuczerawy Tomasz KJ Platan Wrocław 4 66,59  
11 DOT Q Szymkowicz Wiktoria (J.2004) OSK Michalscy Trzebnica 4 67,63  
12 NEXT ONE Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 4 69,13  
13 DRAKKAR Kopaczewski Mikołaj (J.2005) St. Rodan Club 15 76,42  
14 ILSEJOTTIE VDM Cepa Anna (MJ.2003) St. Rodan Club 32 97,62  


 

18 - N - zwykły 238.2.1 (20-02-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 DREAM Z Kuczerawy Tomasz KJ Platan 0 64,29 300 PLN
2 BOTSWANA 2 Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo 0 66,73 200 PLN
3 DIARADO BOY II Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze 0 69,94 150 PLN
4 ZATOKI LSH Ueberhan Patrycja WTK Hermanów 4 63,96 100 PLN
5 SAINT VINCENT Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo 22 91,85 50 PLN
6 DUETTE B. Lee Nayon (J.2004) KJ Platan 40 97,86  



 

HUBERTUS 2.5.2.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie, H16-201002-1)

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra  1289
2. Lewandowski Aleksander 764
3Barański Mikołaj   312
4. Piksa Magdalena    290
5. Suska Juliana    287
6. Błaszczak Julia     274
7. Parkitny Maximilian 248
8. Bule Oliwier    198
9.  Yeroshova Anastasia    147
10. Maruszak Lena  146

31/12/22

1. Stefańska Natalia  499
2. Pietrzak Daria   301
3. Biegalska Iga  296
4. Kozioł Klara         288
5. Szczupakowska Amelia   226
6. Oleszkiewicz Lena 181
7. Zawadzka Eliza     173
8. Jannasz Wiktoria   161
9. Osuch Aleksandra  145
10. Niziołek Zuzanna  116

31/12/22

1  Babczyńska Małgorzata  3145
2  Ganowska Julia   2654
3. Nawrocka Roksana       2605
4. Przybylska Zuzanna      2355
5. Kosmol Alicja  2290
6. Kucharska Antonina 2015
7  Goszczński Adam   1944
8. Słoniec Paulina  1940
9. Sówka Nell     1895
10. Pellowska Paulina     1750

31/12/22

1. Cicha Zofia 408
2. Layer Blanka  312
3Rąbca Milena 290
4. Gudan Natalia 252
5. Głoskowska Maja    248
6  Michalak Helena 246
7. Wierucka Maria       222
8. Walczak Natasza    192
9  Cytarska Hanna   150
10. Szmyt Maria  146

31/12/22

1  Lewandowska Gabriela   697
2. Goszczyński Tomasz   520
2. Koperska Pacyńska Maria 486
4. Reimann Zofia  464
5. Wnuczko Sara  452
6. Luboński Ignacy   446
7  Wiśniewska Zofia  306
8. Nazarewicz Julia  290
9  Rąbca Milena   268
10. Sławińska Zuzanna   260

31/12/22

1.  Wierucka Zofia  579
2.  Kulesza Lila   496
3.  Lewandowska Michalina  468
4.  Drozd Michalina     446
5.  Brzykcy Lilianna 422
6   Moczkowska Mia 410
7.  Kamińska Zofia   387
8.  Krzeszewska Zofia 384
9.  Prasek Hubert  361
9.  Mroczek Jakub  381

31/12/22

1. Tymieniecka Wiktoria   547    
2. Pasternak Julia      508
3. Grobelny Martyna     501
4. Buczek Agata    478
5. Cwalina Wiktoria    459
6. Szostawicka Karolina   448
7. Fediow Daria    433
8. Stasiak Agata   397
9. Czeszejko Sochacki Filip    367
10. Laskowski Julian  316

31/12/22

1.  Kierznowska Jagoda   1720
2.  Aniołek Hubert 1130
3.  Patecka Olga   950
4.  Ganowska Julia     410
5.  Sówka Nell  135
6.  Pellowska Paulina 115
7.  Biel Zofia  70
8.  Sućko Nina  30
9.     0
10.      0

31/12/22

1.  Hart Dyke Zofia        1312
2.  Cwalina Wiktoria  872
3.  Pakur Zofia    705
4.  Moczkowska Carla  664
5.  Kępka Aleksandra     663
6.  Wiśniewski Marcel   539
7. Ciszek Maria    470
8. Sałapatek Maja            455
8. Obrocka Martyną   360 
10. Frączkowska Roksana      347

31/12/22

1. Ponurski Gabriela   255
2. Biela Berenika   230
3. Biskup Julia   210
4  Skotarczak Nel     80
4  Kaczmarek Mikołaj      80
6. Sawicka Paulina  70
7. Banach Marta  65
8. Kozakiewicz Paulina         60
8. Pietrzak Emilia   60
10  Leszek Karwańska  Wiktoria 40

31/12/22