WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Halowy Puchar Polski - III kwalifikacja Poczernin 28/10/18

Zwycięzcy konkursów finałowych III etapu HPP w Poczerninie:

 

GP - Konrad Pawłowski LAUR  KJ Arpav

MJ - Nina Milczarek RISOTTO KJ Infernal 

Juniorzy - Aleksandra Kawa  WIENA  WLKS

Dzieci - Maja Marchwicka SZAFIR M KJ Zbyszko 

OPEN - Karolina Godoś COSA CHE KJ Royal

Konrad Pawłowski fot. Magda Pocztowska 

 

 


Jacek Zagor wygrwa Grand Prix w Ciekocinku

Jacek Zagor na NIRVARO zwyciężył w Grand Prix HZO w Ciekocinku. 

 

WYNIKI GRAND PRIX

 

WYNIKI TURNIEJU 

 

 

 

 


Kwalifikacje do Cavaliada Future po 4 kwalifikacjach - Martyna Ufnal i Antoni Śliwiński prowadzą w rankingach 28/10/18

 

WYNIKI IV Kwalifikacji - Wolica 28/10/18 

RANKING PO 4 kwalifikacjach - Martyna Ufnal i Antoni Śliwiński - liderzy rankingów

Na zdjęciu - zwyciężczynie ostatniego konkursu kwalifikacyjnego w kat MINI - Martyna Ufnal, Matylda Głowacz i Matylda Szrajer. 


Cracovia Szary Equestrian Tour 25-28.10.2018

 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :

niedziela 28.10.18

Grand Prix LR 145cm  1m. Kamil Grzelczyk POL WIBARO

Grand Prix CSI1 135cm  2m. Laura Barańska POL CODETIA VDL

CSI1 135 cm  2m. Michał Ziębicki POL WHOOPY BOY video

CSIYH 6/7  1m. Krzysztof Ludwiczak POL  DIAROUBET  video 

 

sobota 27.10.16

CSI2 140cm Final  1m. Jarosław Skrzyczyński POL QUINTELLA

CSI1 130cm  1m. Jarosław Koziarowski POL CARINTENDER

CSI1 120cm  1m. Nikol Gburyk POL GOLDEN

CSI1 115 cm  1m. Wiktoria Andrzejewska POL CONDI

CSIYH 6/7 yo   2m. Kamil Grzelczyk POL FRUGO

CSIYH 5yo  1m. Jan Bobik POL FLANDRIA

 

piątek 26.10.18 

CSI2 LR 145cm  1m. Kamil Grzelczyk POL WIBARO   video 

CSI2 140cm  1m. Jan Bobik POL ONASIS

CSI1 110 cm  2m. Agnieszka Olszewska POL ALL NIGHT

CSIYH 6/7 yo  1m. Jarosław Skrzyczyński POL CENTADA   video 

CSIYH 5yo   3m. Agnieszka Olszewska POL INNOCENCE

 

czwartek 25.10.18

CSI2 140cm  1m. Mściwoj Kiecoń POL COCO MAMBO K  

CSI2 135cm 1m. Jarosław Skrzyczyński POL GREATEST   video

CSI1 130cm    1m. Jarosław Koziarowski POL CARINTENDER  video

CSI1 120cm  2m. Jarosław Koziarowski POL CAPPONE  

CSI1 110 cm  3m. Olga Skrobacz POL LACARO 2  video 

 


Grzegorz Andrzej Kubiak zwyciężył w Grand Prix Salio 21/10/18

 

WYNIKI GRAND PRIX 1m. Grzegorz A. Kubiak   DA VINCI KJ Uniglob Gozdów 

WYNIKI ZAWODÓW


Natalia Głowacz i Julia Pięta wygrały III etap kwalifikacji do Cavaliady Future w Lesznie.

Trzeci etap kwalifikacji do Cavaliady Future w Lesznie wygrały:w Kategorii MINI Natalia Głowacz na Szamanie z KJ Liljówka Stęszewko a w kategorii MIDI  Julia PIęta na Marcos z JUKS Abakus Kaczyna
Kolejne zawody kwalifikacyjne: 
  • HZO DiM Kalisz – 26-28.10.2018
  • HZO DiM Jaszkowo – 09-11.11.2018
  • HZO DiM Michałowice 16-18.11.2018
21/10/18
 
 

Polacy w konkursach Grand Prix na międzynarodowych arenach 21/10/18

CSI2 Michałowice LR 145  1m. Jarosław Skrzyczyński POL Chacclana

CSI3 Herning  LR 150  7m. Krzysztof Ludwiczak POL Nordwind

CSI3 Vilamoura LR 150  20m. Andrzej Opłatek POL Stakkatan

GP CSI2 Kronnenberg LR 145   9m. Michał Kaźmierczak POL Stakorado

Jarosław Skrzyczyński i Chacclana fot Przemysław Antosz 

 


Cracovia Szary Equestrian Tour 18-21.10.2018

 

ZGŁOSZENIA 

 

WYNIKI / LISTY / PROGRAM 

 

LIVESTREAM 

 

 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :

 

niedziela 21.10.18

Grand Prix CSI2 145 LR  1m. Jarosław Skrzyczyński POL CHACCLANA

Grand Prix CSI1 135cm  2m. Tomasz Miśkiewicz POL VERSAILLES DU BUST

CSI1 125cm  1m. Anna Lipińska POL F. ADERMIE

CSIYH 6/7 yo  1m. Mściwoj Kiecoń POL SIR SAPPORO MK

 

sobota 20.10.18

CSI2 140cm   9m. Michał Ziębicki POL FIRST LADY

CSI1 130cm  1m. Maksymilian Wechta POL QUVEE PRESTIGE

CSI1 120cm  1m. Olga Skrobacz POL LILI MARLENE

CSI1 Final 115cm  1m. Paulina Adamiec  POL BALOU

CSIYH 6/7 yr  3m. Jakub Krzyżosiak POL CATALAYA

CSIYH Final 5yo    1m. Jarosław Skrzyczyński POL ONAGADORI RED WINE

 

piątek 19.10.18

LR 145cm   1m. Kamil Grzelczyk POL WIBARO

CSI2 140cm  1m. Jarosław Skrzyczyński POL QUIRO 5

CSI1 110cm  1m. Bogna Sąsiadek POL GOLDDIGGER GR    video 

CSIYH 6/7 yo  1m. Kamil Grzelczyk POL FRUGO

CSIYH 5yo  2m. Szymon Tęcza POL BUENO L

 

czwartek - 18.10.18

CSI2 140cm   2m. Łukasz Wasilewski POL WAVANTOS VD RENVILLEHOEVE

CSI2 135cm   1m. Dalia Lehmann POL ANNCHEN 11

CSI1 130cm   1m. Maksymilian Wechta POL QUVEE PRESTIGE

CSI1 120cm   1m. Anna Lipińska POL  F. ADERMIE

CSI1 110cm  3m. Aniela Kilian POL A'CONTENDRA AZ

CSIYH 5yo  1m. Jarosław Skrzyczyński POL ONAGADORI RED WINE

 

 


CSI2-W / CSIYH Siauliu 11-14 października 2018

Grand Prix World Cup 140-160 cm 

1m. Kullo Kender EST  ARTAS

4m. Wojciech Wojcianiec POL  CHINTABLUE

6m. Jarosław Skrzyczyński POL JERICO

8m. Maksymilian Wechta POL NUMBER ONE 28

 

WYNIKI  TURNIEJU 

 


II etap Halowego Pucharu Polski - Dąbrówka Mała 14/10/18

Zwycięzcy II etapu Halowego Pucharu Polski Dąbrówka Mała 

 

Seniorzy - Tomasz Olszewski CAMAKO'S BOY JW  Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy

MJ - Martyna Rynkiewicz NIRMETTE  LKJ Gałkowo 

Juniorzy - Natalia Stefańska  PAPILLON 142 JKS Dim Warszawa 

Dzieci - Eliza Zawadzka ESCALONA SKJ Golden Dream Łódź

Open - Franciszek Jurzak LA CUMPARSITA SKJ Ponylandia Wojciechowice

 

WYNIKI TURNIEJU 

REGULAMIN / KALENDARZ HPP 2018/19

RANKING po II etapach 


Wojcianiec Wojciech  3744
Opłatek Andrzej  3386
Skrzyczyński Jarosław 3214
Ludwiczak Krzysztof  3008
Wechta Maksymilian  2437
Bobik Jan  1907
Grzelczyk Kamil  1600
Kubiak Grzegorz  1402
Grzegorzewski Adam  1143
Kubiak Dawid 1079

 30/09/20

 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  396
2. Lewicki Filip 341
3. Jaglarz Julia  294
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Bado Gabriela 261
6. Milczarek Nina  197
7. Błaszczak Julia 178
8. Babiak Filip  153
9. Januszewska Zuzanna  147
9. Najdzionek Filip  147

 30/09/20

1. Kierznowska Aleksandra 904
2. Suska Juliana  617
3. Lewandowski Aleksander 419
4. Zybała Aleksandra  164
4. Wilczewska Weronika  164
6. Wypiór Marta  160
7. Baehr Maria  126
8. Skrobacz Olga  153
9. Wypchło Aleksandra  148
10.Kłapińska Laura 93

 30/09/20

1 Zawadzka Eliza 1830
2  Pietrzak Daria  1420
3. Iga Biegalska 1305
4. Pymek Zuzanna 690
5. Sówka Nell 495
6 Dziuba Anna 460
7. Kraśko Kuba 435
8. Ryciak Wiktoria   385
9. Nawrocka Roksana  390
10. Sijka Olivia 385

08/10/20

1.  Kłodowska Aleksandra 200
2.  Grobelny Martyna  192
2.  Kulesza Lila  192
4. Kamińska Lena 178
5. Wożniak Stanisław 158
6. Mroczek Jakub 100
7. Słoniec Paulina  96
8. Zawadzka Katarzyna  72
9  Sobura Weronika 50
10. Czarnecka Adriana 46

 08/10/20

1.  Babczyńska Małgorzata  415
2.  Skotarczak Nel   410
3.  Jurasz Kornelia 305
4.  Cwalina Wiktoria   239
5.  Przybylska Zuzanna  214
6   Naumiuk Kornelia  193
7.  Pellowska Paulina  178
8.  Biel Zofia   173
9.  Frączkowska Roksana  165
10. Nawrocka Roksana  142

 08/10/20

1   Cwalina Wiktoria  305
2.  Skotarczak Nel 227
3.  Słoniec Paulina   206
4.  Wierucka Zofia 160
4.  Wawrzkiewicz Tola 143
6. Jurasz Kornelia  139
7.  Kręgielska Natalia  131
7.  Kierznowski Radosław  131
9   Ciszek Zofia   124
10. Karasińska Olga  109

 08/10/20

1.  Panarowicz Nikola  506    
2.  Pliem Perka Martyna  204
3.  Jaworska Antonina  199
4.  Aniołek Hubert 194
5.  Pszowski Kevin  189 
6.  Sondej Zofia  174
7.  Szeszuła Zuzanna   154
8   Von Mauberg Wiktoria  145
9.  Kierznowska Jagoda   125
10. Ludwicka Karina  122

08/10/20

1.  Zubczyńska Amelia  460
2.  Sówka Nell  420
3.  Tuliszkiewicz Olga 275
4.  Płatek Oliwia  260
5.  Poleszak Dagmara  205
6.  Jackowiak Marcelina  200
7.  Derda Agata  180
8.  Ambroziak Nadia   125
9.  Knopkiewicz Natalia  85
10. Naumiuk Roksana  55

 08/10/20

1.  Ganowska Julia  728
2.  Kowalonek Lena  350
3.  Lehmann Nadia   348
4.  Arkuszewska Daria  311
5.  Wojda Magdalena  226
6.  Górnicka Kornelia  225
7.  Kierznowska Jagoda  224
8.  Badura Matylda  224
9. Rybak Masalska Lena   208 
10. Maćkowska Agata  190

 08/10/20

1.  Sydow Natalia  347
2.  Biskup Julia  299
2.  Pietrzak Emilia  207
4   Andrzejewska Wiktoria  84
5   Kaczmarek Mikołaj  66
6.  Bytner Wiktoria  55
7.  Kozłowska Maria  35
8.  Bar Karolina  30
9.  Kozakiewicz Paulina  25
10 Robak Wiktoria   20

 08/10/20