Polska Liga Jeździecka / Drużynowy Puchar Polski sezon 2023

 

ZWYCIĘZCY POLSKIEJ LIGI JEŹDZIECKIEJ - sezon 2023

Runda Złota  - 1m. Magda Kamińska-Kumorek  KJ Preria Wilkowice  

Runda Srebrna  - 1m. Kacper Niewiadomski WKJ Lublin   

Runda Brązowa - 1m. Emilia Dratwińska KJ Preria Wilkowice  

Runda Młodzieżowa - 1m. Anna Pandel Jurajski LKJ w Udorzu  

Drużynowy Puchar Polski   - 1m. KJ Trachy Sośnicowice 

ZWYCIĘZCY RUNDA ZŁOTA sezon 2023

Podium Rundy Złotej PLJ 2023 fot. Przemysław Antosz Photography

Podium Rundy Złotej  sezon 2023

1m. Magda Kamińska-Kumorek KJ  Preria Wilkowice
2m. Damian Ostręga  KS Jumping Team Wiercany
3m. Jakub Kubiak  KJ Łąck przy Stado Ogierów w Łącku
 

ZWYCIĘZCY RUNDA SREBRNA sezon 2023

Podium Rundy Srebrnej PLJ 2023 fot. Przemysław Antosz Photography

 
Podium Rundy Srebrnej  sezon 2023
 
1m. Kacper Niewiadomski  WKJ Lublin
2m. Damian Ostręga  KS Jumping Team Wiercany
3m. Grzegorz Nowak   Fundacja  KJK Zatoka
 

WYNIKI KOŃCOWE Runda Srebrna 

ZWYCIĘZCY RUNDA BRĄZOWA sezon 2023

Podium Rundy Brązowej  PLJ 2023 fot. Przemysław Antosz Photography

Podium Rundy Brązowej sezon 2023

 

1m. Emilia Dratwińska  KJ Preria Wilkowice

2m. Agnieszka Szynkolewska  KJ Trachy Sośnicowice 

3m. Bartosz Gotner  WKJ Lublin 

 

WYNIKI KOŃCOWE Runda Brązowa

ZWYCIĘZCY RUNDA MŁODZIEŻOWA  sezon 2023

Podium Rundy Młodzieżowej  PLJ 2023 fot. Monapphoto

Podium Rundy Młodzieżowej sezon 2023

1m. Anna Pandel  Jurajski LKJ w Udorzu
2m. Irena Bigaj  KS Faruk
3m. Bartosz Gotner  WKJ Lublin 
 

DRUŻYNOWY PUCHAR POLSKI - sezon 2023 

Podium DPP PLJ 2023 fot. Przemysław Antosz Photography

Podium Drużynowego Pucharu Polski sezon 2023

1m. KJ Trachy Sośnicowice 
2m. TKJ Garbówek Tyszko Horses
3m. KJ Preria Wilkowice
 

KALENDARZ ROZGRYWEK 2023

I etap - Bogusławice  13-16.04.2023

II etap - Jakubowice  04-07.05.2023

III etap - Sosnowice  09-11.06.2023

IV etap - Olsza 30.06-02.07.2023

V etap - Gajewniki 14-16.07.2023

VI etap - Głogów Młp 38-30.07.2023 

VII etap - Michałowice 17-20.08.2023

VIII etap - Gałkowo 01-03.09.2023

IX etap - Warka 15-17.09.2023

Finał - Sosnowice 29.09-01.10.2023

 

X etap PLJ - Finały Sosnowice 29.09-01.10/2023

GRAND PRIX  1m. Michał Kaźmierczak KING OF ROCK  RC Riding Center Sosnowice 

 

Finał Rundy Srebrnej   1m. Grzegorz Nowak  SAM  Fundacja KJK Zatoka

 

Finał Rundy Brązowej  1m. Michał Kaźmierczak  MAJESTIC ROCK  RC Riding Center Sosnowice

 

Finał Rundy Młodzieżowej   1m. Irena Bigaj REPLAY R KS Faruk 

 

Drużynowy Puchar Polski  1m. TKJ Garbówek 

 

fot. Przemysław Antosz Photography

 

 

 

IX PLJ Warka 15-17/09/23

Grand Prix   1m. Jakub Kubiak QUILIBET KJ przez SO Łąck

 

Finał Rundy Srebrnej   1m. Damian Ostręga  VALENCIA VOLO  KS Jumping Team

 

Finał Rundy Brązowej   1m. Bartosz Gotner ULISSES  WKJ Lublin 

 

Finał Rundy Młodzieżowej   1m. Anna Pandel CHANEL-N  Jurajski LKJ w Udorzu 

 

Drużynowy Puchar Polski 1m. Warszawsko Mazowiecki Związek Jeździecki  

 

VIII PLJ Gałkowo Masters 01-03/09/23

Grand Prix1m. Adam Nicpoń  CYCERA  JKS Barłomino

 

Finał Rundy Srebrnej - 1m. Weronika Wilska-Czarnecka QUILITA Z  SKJ Sopot 

 

Finał Rundy Brązowej - 1m. Emilia Dratwińska  SIGMA  KJ Preria Wilkowice 

 

Finał Rundy Młodzieżowej - 1m. Wiktoria Kotyńska LE-GO FRIENDS  JKS Portofino Horses

 

Drużynowy Puchar Polski - 1m. Warszawsko Mazowiecki Związek Jeździecki 

fot. Aleksandra Ziętak Fotografia

VII PLJ KJK Szary Michałowice 17-20/08/23

Grand Prix - 1m. Magda Kamińska - Kumorek BRANDY  KJ Preria

 

Runda Srebrna - 1m. Krzysztof Złocki SR CLAIRIS  RC Riding Center

 

Runda Brązowa - 1m. Julia Hnat ALL IN MY HEART ZW Z  KJK Szary 

 

Runda Młodzieżowa - 1m. Irena Bigaj REPLAY R  KS Faruk

 

Drużynowy Puchar Polski - 1m. RC Riding Center Sosnowice

 

fot. Przemysław Antosz 

 

VI PLJ Leśna Wola 28-30/07/23

 

Grand Prix - 1m. Damian Ostręga AMARETTO SBK Z  KS Jumping Team 

 

Runda Srebrna - 1m. Mateusz Tyszko DIEGO TKJ Garbówek

 

Runda Brązowa - 1m. Bartosz Gotner  MESSI S WKJ Lublin

 

Runda Młodzieżowa - 1m. Bartosz Gotner CASTELLO BRANCO  WKJ Lublin

 

Drużynowy Puchar Polski - 1m. Lubelski Związek Jeździecki 

 

fot Monapphoto

V PLJ Gajewniki 14-16/07/23

Grand Prix Finał RZ 1m. Jakub Kubiak QUILIBET  KJ przy SO Łąck

 

Finał Rundy Srebrnej - 1m. Kacper Niewiadomski LIROCCA BLUE OSPA  WKJ Lublin

 

Finał Rundy Brązowej - 1m. Roksana Nawrocka CHENOA  KS Gajewniki 

 

Finał Rundy Młodzieżowej - 1m. Zofia Lewandowska CASALI Stajnia Jarużyn

 

Drużynowy Puchar Polski - 1m. KS Stajnia Gajewniki 

fot. Alicja Węgrzyn 

IV  PLJ Olsza 01-02/07/23

 

Runda Złota Grand Prix  1m. Mściwoj Kiecoń DIGISPORT CODEINA  KS Adamus - na zdjęciu 

 

Runda Srebrna - 1m. Oliwia Jach  EX LIBRIS GOLD Z  KJ Herkules Wapno

 

Runda Brązowa  1m. Krzysztof Ludwiczak  GIRO D’ITALIA RED WINE  Stajnia Ludwiczak

 

Runda Młodzieżowa U15 - 1m. Nina Sućko  CORMITELLO  KS Jumping Events Poznań

 

Drużynowy Puchar Polski - 1m. KJ Agro Handel Śrem

 

fot. Paula Bartkowiak 

 

  III PLJ Sosnowice 08-11/06/23

 

Grand Prix - 1m. Krzysztof Gozdek KAPSONES W   KS Adamietz 

 

Finał Rundy Srebrnej - 1m. Małgorzata Koszucka CANTUCCINI RC Riding Center Sosnowice

 

Finał Rundy Brązowej - 1m. Klara Grzęda  SHINJUKU  WKJ W-wa

 

Finał Rundy Młodzieżowej - 1m. Anna Pandel CHANEL-N Jurajski LKJ w Udorzu

 

Drużynowy Puchar Polski  - 1m. TKJ Garbówek   fot. FotoAli

 

 II  PLJ Jakubowice 04-07/05/23

 

Grand Prix - 1m. Michał Kaźmierczak KALAHARI ROCK RC Riding Center Sosnowice 

 

Finał Rundy Srebrnej - 1m. Michał Kaźmierczak PIPPA VD HEFFINCK RC Riding Center Sosnowice  

 

Finał Rundy Brązowej - 1m. Kacper Niewiadomski MIRACLE WKJ Lublin 

 

Finał Rundy Młodzieżowej - 1m. Roksana Frączkowska DUCATI KJ Infernal Team 

 

Drużynowy Puchar Polski - 1m.  RC Riding Center Sosnowice   fot. Foto KaHa

 

 

PLJ Bogusławice 13-16/04/23

 

Grand Prix - 1m. Vitali Charadnik IPKE S  KJ Heaa Turek

 

Finał Rundy Srebrnej - 1m. Mateusz Tyszko LACRIMA  TKJ Garbówek 

 

Finał Rundy Brązowej - 1m. Kacper Niewiadomski MIRACLE  WKJ Lublin 

 

Finał Rundy Młodzieżowej - 1m. Wiktoria Kaźmierska KOLA  TKJ Garbówek 

 

Drużynowy Puchar Polski - 1m. TKJ Garbówek 

fot. Klaudia Kanicka Fotografia

 

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Barański Mikołaj   709
2. Kierznowska Aleksandra  485
3Maruszak Lena    409
4. Suska Juliana    400
5. Kubik Natalia  267
6. Stefańska Natalia  176
7. Parkitny Maximilian   166
8. Lewandowski Aleksander  141
9. Biskup Julia  139
10. Osuch Aleksandra  103

31/12/23

1. Biegalska Iga 530
2. Skrzyczyński Patryk  435
3. Zawadzka Eliza    362
4. Wypchło Aleksandra         315
5. Pietrzak Daria     287
6. Kłapińska Laura         280
7. Ganowska Julia 246
8. Sydow Natalia  208
9. Bule Paulina  194
10. Macieszczak Ewa  182

31/12/23

1  Kosmol Alicja   2525
2  Chojowska Iga      2502
3. Goszczyński Adam       2445
4. Babczyńska Małgorzata  2120
5. Malesa Alicja    2040
6. Chylińska Antonia   2009
7  Gola Helena  1765
8. Łącka Michalina  1595
9. Soforek Marcel  1577
10. Brzozowska Aleksandra  1520

31/12/23

1.  Layer Blanka  372
2.  Cicha Zofia   334
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 270
4.  Szmyt Maria  222
4.  Lubońska Helena   222
6   Gizyński Filip    154
7.  Walczyk Natasza    148
8.  Cytarska Hanna  146
9   Maślak Pola  126
10. Marszałek Amelia  90

31/12/23

1  Janaszczyk Lena     605
2. Goszczyński Tomasz  575
3. Wnuczko Sara 408
4. Reimann Zofia 382
5. Lubońska Helena  373
6. Rąbca Milena     337
7  Laskowska Róża  331
8. Nowak Antoni  313
9  Wierucka Maria  308
10. Seroczyńska Nela  303

31/12/23

1.  Reimann Zofia 714
2.  Koperska Pacyńska M. 601
2.  Prasek Hubert  515
4.  Binkowska Wera 504
5.  Wierucka Zofia  497
6   Seroczyńska Nela    423
7.  Korus Anna    381
8.  Wnuczko Sara  380
9.  Leboda Oliwia   352
10. Lewicka Aleksandra  350

31/12/23

1. Tymieniecka Wiktoria   627    
2. Buczek Agata   540
3. Stasiak Agata 440
4. Laskowski Julian      435
5. Wiśniewski Marcel   345
6. Przybyła Agata 317
7. Pasternak Julia   296
8. Kamińska Zofia  284
9.  Sawa Blanka  280
10. Kwiatkowska Karolina       226

31/12/23

1.  Kierznowska Jagoda   1235
2.  Biel Zofia   1095
3.  Cwalina Wiktoria    1070
4.  Hart Dyke Zofia 585
5.  Aniołek Hubert  475
6.  Kamińska Zofia  390
7.  Kraśko Aleksander  335
8.  Patecka Olga  230
9.  Szostawicka Karolina  205
10. Janusz Zofia  155

31/12/23

1.  Moczkowska Carla   898
2.  Ciszek Maria  808
2.  Olaszek Alicja   675
4.  Pakur Zofia          450
5.  Wiśniewski Marcel         434
6.  Kępka Aleksandra     417
7.  Kmietowicz Lilla    360
8.  Hart Dyke Zofia            346
9. Potyra Maja   321
10. Czerpińska Maria    316

31/12/23