WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Łukasz Koza i Chelsea Blue w Lanaken video

08/04/13 g.09.00

 

 


Paulina Wielgórska gwiazdą II dnia HPP ! Grundkowska, Gowin, Ziębicki liderami po dwóch półfinałach

07/04/13 g.07.00

HPP Michałowice, II półfinałowe konkursy  wygrały młodziutkie amazonki Paulina Wielgórska w seniorach, Zuzanna Gowin w MJ, i Monika Grundkowska w juniorach. 

KLASYFIKACJE , WYNIKI i VIDEO z przejazdami  najlepszych seniorów

 

 

 

 


Sukces Łukasza Kozy w Lanaken !!

Łukasz Koza w świetnej formie w trzygwiazdkowym turnieju w Lanaken. Trzeci w dwufazowym konkursie 140 na wspaniałej Chelsea Blue !!!

 

 

 

 

 


Grzegorzewski, Okła, Ziębicki liderami po 1 dniu HPP

06/04/13

Wyniki po pierwszym dniu HPP 2013       

 


Michałowice - Arezzo - Lanaken

03/04/13 g.08.40

Pierwszy tydzień kwietnia zapowiada się niezwykle emocjonująco !!   Powodzenia !!

    

 


Koza i Wasilewski w CSI*** Sint-Katelijne-Waver

30/03/13 g.09.00

Reprezentanci Polski Łukasz Koza i Łukasz Wasilewski w świąteczny weekend startują w trzy -gwiazdkowym turnieju w Belgii.  Powodzenia !!

 

Wyniki możecie śledzić tu

 


Polacy w dobrej formie w Arezzo !!

29/03/13 g.07.00

Aleksandra Lusina na koniach ze SK Ciekocinko oraz  Krzysztof Prasek na Durano W pana Leszka Sasinowskiego byli nie do pokonania w rundzie dla koni 5 letnich w Arezzo.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Święta w Arezzo

26/03/13 g.19.00

Sukcesem Aleksandry Lusiny i 5 letniego wł. Lamarck ze SK Ciekocinko ( 1 m. ex aequo w konkursie dla MK ) rozpoczął się trzeci świąteczny tydzień zmagań w Arezzo. Polskie barwy reprezentować będą oprócz dzisiejszej zwyciężczyni konkursu dla 5 latków Aleksandry Lusiny także Marika Słowińska, Sandra Piwowarczyk Bałuk, Julia Zawada i Krzysztof Prasek.  Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia !!!

 

 

                   WYNIKI TURNIEJU tu                                 TRANSMISJA LIVE tu

 


Grand Prix Michałowic dla Krzysztofa Okły !!!

25/03/13 g.23.30

Wspaniałym sukcesem Krzysztofa Okły  zakończyły się zawody w Michałowicach. Reprezentant Polski, członek kadry narodowej młodzieżowców Krzysztof Okła z KKJ Kielce wygrał najważniejszy konkurs Grand Prix Michałowic. Gratulacje !

Zapraszamy na relację video z konkursu Grand Prix tylko ma KadraSkoki.pl 

 

 


Jarosław Skrzyczyński najlepszy w Grand Prix w Lesznie !!

25/03/13 g.09.00

Jarosław Skrzyczyński niepokonany !!

Wygrał wszystkie Finały w Lesznie !!

Gratulacje !!

Video z rozgrywki Grand Prix

 

 

 

 

 


Wojcianiec Wojciech  3423
Opłatek Andrzej  2893
Ludwiczak Krzysztof 2780
Skrzyczyński Jarosław 2573
Wechta Maksymilian  2011
Bobik Jan  1868
Grzelczyk Kamil  1502
Kubiak Grzegorz  1406
Kaźmierczak Michał  1207
Grzegorzewski Adam  836

29/02/20 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  351
2. Lewicki Filip 310
3. Babiak Filip  181
4. Błaszczak Julia  178
5. Bado Gabriela  172
6. Milczarek Nina  166
7. Kawa Aleksandra 155
8. Kałdonek Martyna 139
9. Jaglarz Julia  119
10. Bedyńska W. / Januszewska Z, Skrzypiec. A  111

 29/02/20

1. Kierznowska Aleksandra 732
2. Suska Juliana   454
3. Lewandowski Aleksander   451
4. Skrobacz Olga 187
5. Baehr Maria  126
6. Barańska Laura  108
7. Stefańska Natalia  99
8. Wawrzyniak Pola  78
9. Dobkowska Milena  75
10 Pietrzak Emilia  73

29/02/20

1 Zawadzka Eliza 475
2  Kapel Julia  280
3. Konarska Marta 250
4. Gramza Amelia  190
5. Dubieniecka Martyna  185
6Pietrzak Daria  170
7. Biegalska Iga  155
8. Pymek Zuzanna 120
9. Lasecka Wiktoria  115
10.  Kolińska A, Jackowiak M. 110

22/03/20

1.  Kamińska Lena  22
2.  Wawrzkiewicz Tola 18
2.  Puzdrowska Zuzanna  18
4.  Słoniec Paulina  14
4.  Cwalina Wiktoria   14
4. Topa Zuzanna .   14
7. Cieślak Szymon  12
8. Kłodowska Aleksandra  4
9.    
10.    

22/03/20

1.  Skotarczak Nel 173
2.  Pliem  Perka Martyna 82
3.  Nawrocka Roksana  68
4.  Janiszewska Lena  63
5.  Łącka Michalina  56
6.  Biel Zofia  46
7.  Pellowska Paulina  45
8.  Babczyńska Małgorzata  44
9. Dąbrowska Zuzanna  40
10. Przybyła Natalia  34

 22/03/20

1.  Cwalina Wiktoria 49
2.  Pliem  Perka Martyna  45
3.  Skotarczak Nel 42
4.  Wierucka Zofia 29
5.  Karasińska O;ga 26
6.  Nagła Maja  25
7.  Pellowska Paulina  23
8. Stasiak Agata  22
9  Wawrzkiewicz Tola 22
10.  Biela Berenika   20

22/03/20

1.  Szeszuła Zuzanna   95    
2.  Panarowicz Nikola  63 
3.  Ludwicka Karina  39 
4.  Sówka Nell  35 
5.  Von Mauberg Wiktoria  33 
6   Kuczkowiak Hanna  32 
7.  Grygier Zuzanna   25
7   Kierznowska Jagoda  25 
9.  Sondej Zofia  23
10. Grabowska J. Brzeska B 20 

22/03/20

1.  Derda Agata 180
2.  Poleszak Dagmara  35
3.  Tuliszkiewicz Olga  30
3.  Otlewska Amelia  30
5.  Zubczyńska Amelia  15
5.  Kamińska Oliwia  15
7.     
8.   
9.    
10.    

22/03/20

1.  Maćkowska Agata 130
2.  Jackowiak Marcelina  115
3.  Kierznowska Jagoda 55
4.  Parkur Antonina 50
5.  Sówka Nell  45
6.  Dańczak Michalina  35
7.  Dubiniak Michał  30
8. Styła Olga  29
9. Kowalonek L, Derda A. 25
10.    

22/03/20

1.  Sydow Natalia 55
2.  Otlewska Natalia  15 
2.  Kozłowska Maria  15 
4   Kaczmarek Mikołaj  10  
5      
6.    
7.    
8.    
9.      
10       

22/03/20