W tym tygodniu :
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Paulina Koza druga w Austrii w Finale Średniej Rundy CSI2 Lake Arena

19/10/14

Paulina Koza na Banjo Boy była druga w Finale Średniej Rundy w międzynarodowym turnieju Equestrian October Festival Lake Arena w Wr Neustadt w dniu 18/10/14. Oba nawroty konkursu pokonała bez błędów.

WYNIKI / VIDEO / GALERIA Sibil Slejko

 

 


Maksymilian Wechta w świetnej formie w Odense

19/10/14

Maksymilian Wechta w świetnej formie w 3gwiazdkowym turnieju w Odense w Danii. Na klaczy Boliwia pierwszy w drugi w konkursach 135. Na Londonie w sobotnim konkursie LR 150 dziewiąty.

W Polsce zobaczymy Maksymiliana Wechtę i fenomenalna Boliwię już za 10 dni w Lesznie. Video i wyniki sobotniego konkursu 135 w którym para zajęła 2 miejsce. 

 


Michał Kaźmierczak i Stakorado CSI-W Siualial LTU video


Sukces !! Maksymilian Wechta wygrał w Odense !

17/10/14 g.16.00

Maksymilian Wechta na Boliwii w świetnym stylu wygrał licznie obsadzony konkurs 135 podczas CSI3 Odense w Danii !!!

Gratulacje !!!

 

WYNIKI / VIDEO  

 


CSI3 Odense 2014

16/10/14 g.10.00

Maksymilian Wechta i Paulina Malinowska w dniach 17-19.10.2014 wystartują w 3-gwiazdkowym turnieju w Odense.

Podręczne linki i lista zgłoszonych zawodników.

 

 

 


Equestrian October Festival Wr Neustadt 2014

15/10/14 g.18.00

Paulina Koza, Maja Radomska i Łukasz Koza w dniach 16-19.10.b.r  startować będą w Wr Neustadt w dwugwiazdkowym turnieju w ramach Equestrian October Festival 2014. W turnieju wystartuje blisko 100 zawodników na 200 koniach z 11 państw.

ZGŁOSZENIA i podręczne linki

 

 


Halowe Zawody Ogólnopolskie Dzieci, Juniorów Młodszych, Kuców, Małych Koni w Skokach Przez Przeszkody Leszno 10-12/10/14 - WYNIKI

15/10/14 

W dniach 10-12 października w Lesznie odbyły się HZO Dzieci, Juniorów Młodszych, Kuców i Małych Koni w Skokach Przez Przeszkody. W ramach turnieju rozegrano 43 konkursy. Najważniejsze finałowe konkursy wygrały Marie Janekovic ( Grand Prix Juniorów )  oraz Aleksandra Bolko ( Grand Prix Dzieci ) Gratulacje !!    WYNIKI TURNIEJU 

Marie Janekovic i Arkadia Grand Prix Juniorów - video finałowa rozgrywka


Łukasz Brzóska wygrał Grand Prix w Wolicy

13/10/14

Łukasz Brzóska był nie do pokonania w Wolicy podczas HZO w dniach 10-12/10/14 wygrał wszystkie konkursy DR, niedzielny konkurs Grand Prix na  oraz  Finał Średniej Rundy.  Gratulacje !!

WYNIKI HZO ./ HZR

 

 


Andrzej Opłatek przebojem w Michałowicach

13/10/14

Andrzej Opłatek - 17 latek z KJ Heaa Turek wygrał Grand Prix ogólnopolskich zawodów w Michałowicach, był drugi w sobotnim konkursie DR i szósty w piątek. Gratulacje !!/

WYNIKI / GALERIA / video z rozgrywki Grand Prix

 

 


Maksymilian Wechta w Grand Prix CSI3 Kiel

Maksymilian Wechta mimo jednego błędu w Grand Prix CSI3 Kiel ukończył trudny konkurs na wysokim 12 miejscu pokonując m.in. Rolfa Gorana Bengtssona czy Steva Guerdat ! Gratulacje !!

WYNIKI 12/10/14


Skrzyczyński Jarosław 4653
Wojcianiec Wojciech 2866
Ludwiczak Krzysztof  2654
Kaźmierczak Michał     1960
Grzegorzewski Adam 1734
Wechta Maksymilian  1688
Bobik Jan  1634
Grzelczyk Kamil  1568
Opłatek Andrzej  948
Kiecoń Mściwoj 769

30/11/18

 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1734
2. Opłatek Andrzej  948
3. Dajana Pawlicka  432
4. Minkiewicz Weronika  361
5. Grundkowska Monika  349
6. Szmytka Michalina  335
7. Klein Olaf 260
8. Matuszewska Magdalena  221
9. Rynkiewicz Martyna  209
10. Bogolecka Julia  103

30/11/18

1.  Milczarek Nina  371
2. Kierznowska Aleksandra  351
3. Lehmann Dalia 259
4. Suska Juliana 253
5. Bolko Aleksandra 229
6. Bedyńska Wiktoria  206
7. Barański Mikołaj  193
8. Lewicki Filip  170
9. Dobkowska Milena 133
10. Głowacka Wiktoria  131

30/11/18

1. Marchwicka Maja  3097
2. Stefańska Natalia 2103
3. Jannasz Wiktoria 2052
4. Jabłońska Julia  2036
5. Kłapińska Laura  1815
6. Zawadzka Eliza  1739
7. Kucharska Zuzanna  1625
8. Barańska Laura  1365
8 Wawrzyniak Pola  1229
10.  Pietrzak Daria   1206

13/12/18

1Śliwiński Antoni 580
2. Jackowiak Marcelina  427
3. Karnabal Maria  387
4. Skotarczak Nel  370
5. Piontek Barbara  365
6. Pięta Julia  362
7  Michalska Maria  348
8. Ganowska Julia   333
9. Ufnal Martyna  321
10. W. Von Mauberg  264

13/12/18

1. Kapel Julia   313
2. Konarska Marta 184
3. Miś Karolina  157
4. Derda Agata 135
5. Szaniewska Karolina 103
5. Grabowska Jagna  103
7. Tuliszkiewicz Olga  82
8Machniewicz Ewa 71
9. Padalak Maria 68
10. Ratajska Gabriela  56

13/12/18

1. Wypiór Marta 371
2. Pietrzak Daria 318
3. Piontek Helena  261
4. Banaszek Zofia  249
4. Konarska Marta  249
6. Walorek Julia  198
7. Padalak Maria  182
8. Rynowiecki Olaf  155
9. Zwierzyńska Żaneta  109
10. Sobiecka Nadia  107

13/12/18

1. Kamińska Agata  1399
2. Derda Agata  902
3Osuch Aleksandra 816
4. Henzel Dominika 801
5. Płatek Oliwia 715
6. Heydel Karolina 498
7. Kołacka Marianna  471
8. Tralewicz-Pielak Laura 443
9. Walorek Julia  423
10. Bors Iga  405

13/12/18

1. Friedman Maja Bella 687
2. Jurzak Franciszek  545
2. Budzyńska Zofia 475
4. Golicka Zuzanna  250
5. Kozłowska Maria 145
6. Iwaszczuk Alicja 95
7. Łopucka Adrianna  71
8. Okupny Wiktoria  65
9. Pyrek Filip  60
10. Kręgielska Nikola 55

13/12/18