W tym tygodniu:
 
 
livestream  / płatne / 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

CSI2 Wr Neustadt AUT 

Maksymilian Wechtam Bartosz Goszczyński, Anna Ebner, Paulina Malinowska, 

 
 
 
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
 
 
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Puchar JumpOFF Hipodrom Sopot - klasyfikacja po 5 turniejach

10/02/15 g.06.00

LIDERZY RUND po 5 turniejach klasyfikacyjnych:

 

WERONIKA WILSKA  - Runda Bursztynowa i Diamentowa

JACEK GRZYWACZ - Runda Platynowa

MIKOŁAJ CHILEWSKI - Runda Złota

JOANNA WIŚNIEWSKA - Runda Srebrna

DOROTA LOST - Runda Brązowa

 

 

 


Furusiyya Nations Cup™ sezon 2015

09/02/15 g.19.15

Reprezentacja Polski po punkty rankingowe w Division 2 pojedzie do Odense, Sopotu, Bratysławy i do Arezzo. 

REGULAMIN I KALENDARZ ROZGRYWEK SEZON 2015


 

 

 


HZO Leszno 13-15 lutego 2015 - zgłoszenia, program

09/02/15 g.17.45

 

 

 

 


Aktualizacja kalendarza zawodów kwalifikacyjnych do IO Rio 2016

09/02/15  

W kalendarzu FEI pojawiły się nowe imprezy kwalifikacyjne do IO Rio 2016 : Antwerpia i Ciekocinko. Podczas Baltica Tour na przełomie lipca i sierpnia b.r. w Ciekocinku zawodnicy zdobywać będą cenne punkty do rankingu olimpijskiego. 

 

 


Głoskowski, Endraszka, Opłatek i Lendo - liderzy HPP po zawodach u Robsonów

08/02/15 g.19.00

Liderzy rankingu Halowego Pucharu Polski sezon 2014/15 po zawodach u Robsonów w Dąbrówce Małej. 

Andrzej Głoskowski - KJ Agro Handel Śrem / HPP Seniorzy 

Paulina Endraszka - SKJ Sopot / HPP MJ

Andrzej Opłatek - KJ HEAA Turek / HPP Juniorzy 

Inez Lendo - LKJ Liski / HPP Amatorzy

wyniki 

video z przejazdów najlepszych w dzisiejszych finałach znajdziecie na YouTube redakcji Świat Koni https://www.youtube.com/user/swiatkoni


Michał Kaźmierczak siódmy w Grand Prix CSI2 Opglabbeek

08/02/14 g.18.10

Michał Kaźmierczak na Stakorado ukończył konkurs Grand Prix w Opglabbeek w Belgii na siódmym miejscu. Konkurs wygrał reprezentant Holandii Niels Knape na  Caluna's Cacharel Z. 

 

 

 


Cavaliada Future 2014/15 etap Lublin

07/02/15 

Lista zawodników, program kolejnego etapu serii Cavaliada Future 2014/15 , który odbędzie się w Lublinie w dniach 21-22  lutego 2015 r. 

 

 


Dobrze w Opglabbeek !

Dobry początek w Opglabbeek ! W piątkowym (06.02 ) licznie obsadzonym konkursie kwalif. do niedzielnego GP nasi reprezentanci : Michał Kaźmierczak Paulina Koza i Klara Kostrzewa przejechali bez błędów na przeszkodach Brawo !! WYNIKI konkursu

 


Cavaliada Lublin - zgłoszenia 19-21 lutego2015

06/02/15 g.19.30

 

 


M.Kaźmierczak, K.Kostrzewa, P.Koza w Opglabbeek

06/02/15

 

Reprezentanci Polski: Michał Kaźmierczak, Klara Kostrzewa, i Paulina Koza od dziś startują w Belgii w 2 - gwiadkowym turnieju w Opglabbeek.

Powodzenia !!

 


Skrzyczyński Jarosław 4446
Wojcianiec Wojciech 3420
Ludwiczak Krzysztof  2718
Bobik Jan 2207
Opłatek Andrzej  2187
Wechta Maksymilian  1851
Kaźmierczak Michał    1653
Grzegorzewski Adam  1529
Kubiak Grzegorz 1214
Grzelczyk Kamil  1173

 31/07/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1529
2. Grundkowska Monika   345
3. Szmytka Michalina 258
4. Milczarek Nina 225
5. Najdzionek Szymon  222
6. Pawlicka Dajana 194
7. Klein Olaf  181
8. Seroka Anna 179
9. Żołądkiewicz Maciej  152
10.Matuszewska Magdalena  130

 31/07/19

1. Kierznowska Aleksandra 645
2. Lewicki Filip    546
3. Lehmann Dalia 462
4. Suska Juliana 270
5. Bedyńska Wiktoria  215
6. Barański Mikołaj  209
7. Błaszczak Julia  209
8. Kawa Aleksandra  188
9. Dobkowska Milena  148
10.Babiak Filip  144

 31/07/19 

1.Pietrzak Daria 2225
2  Kucharska Zuzanna  2083
3. Biegalska Iga  1879
4. Zawadzka Eliza 1580
5. Kozioł Klara  1570
6. Jabłońska Julia  1517
7.Jannasz Wiktoria  1462
8. Marchwicka Maja 1197
9. Kłapińska Laura  1155
10.  Brańka Borja Maria  1146

 08/08/19

1. Pliem Perka Martyna  479
2. Sówka Nell  432
3. Piontek Barbara 397
4. Śliwiński Antoni   389
5. Skotarczak Nel 379
6. Pięta Julia 356
7  Ganowska Julia 310
8.  Pawłowska Kornelia   249
9. Pellowska Paulina 222
10.  Janiszewska Lena  192

 08/08/19 

1. Piontek Helena 376
2. Szeszuła Zuzanna  262
3. Bednarczyk Julia  261
4. Bar Karolina 173
5. Żuk Kaja 154
6  Padalak Maria 112
7. Mycio Oliwia 110
8. Górnicka Amelia 106
8. Panarowicz Nikola 99
10.  Naumiuk Roksana  81

08/08/19 

1. Henzel Dominika  910
2. Kamińska Agata 831
3. Płatek Oliwia  617
4. Osuch Aleksandra 582
5. Derda Agata 479
6. Styła Olga 466
7. Konarska Marta 444
8. Heydel Karolina  368
9.  Piontek Helena 308
10.  Tralewicz Pielak Laura 251

08/08/19 

1. Friedman Maja Bella 417
2. Jurzak Franciszek 220
3. Leszek Karwańska Wiktoria 129
4  Wawryniuk Nela  120
5. Iwaszczuk Alicja  111
6. Budzyńska Zofia 95
7. Bar Karolina 60
8.  Gramza Amelia   45
9.  Jędrychowska Aleksandra  35
10  Otlewska Amelia  30

 08/08/19