W tym tygodniu :
 
 
 
Krzysztof Ludwiczak, Wojciech Wojcianiec, Michał Kaźmierczak, Natalia Czernik, 
 
 
 
Aleksandra Cebulak, Agnieszka Cebulak, Wiktoria Hojda, Lukasz Kut, Dalia Lehmann, Joanna Pomiankowska, Malwina Urbańska
 
 
 
Aleksandra Bolko, Laura Barańska, Mikołaj Barański, Vivian Brattli, Przemysław Konopaki 
 
 
 
Natalia Stefańska 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Monika Dulczewska, Przemysław Konopacki 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Regulamin PZJ rozgrywanie krajowych zawodów w kat. DiM


Puchar JumpOFF Hipodrom Sopot - klasyfikacja po 4 turniejach

VIDEO Konrad Pawłowski - lider w platynowej rundzie 

LIDERZY RUND po 4 turniejach klasyfikacyjnych : ŁUKASZ JOŃCZYK - Runda Bursztynowa i Diamentowa, KONRAD PAWŁOWSKI i JACEK GRZYWACZ - Runda Platynowa, MIKOŁAJ CHILEWSKI - Runda Złota, JOANNA WIŚNIEWSKA - Runda Srebrna, NATALIA KLEBBA - Runda Brązowa. 

 

 


Ministerstwo Sportu. Wnioski o wsparcie Kadry Narodowej

26/01/15 g.14.15

Konkurs wniosków na dofinansowanie zadań ze środków budżetu państwa związanych ze wspieraniem procesu szkolenia zawodników kadry narodowej w przygotowaniach do igrzysk olimpijskich oraz Mistrzostw  Europy w roku 2015.   WNIOSEK   

 


CSI2 Leszno 6-8 marca 2014

26/01/15 g.12.00

 

PROPOZYCJE

 

 

 


IO RIO 2016 - aktualizacje regulaminu

26/01/15 

Aktualizacja regulaminu dot. rankingu indywidualnego kwalifikacji do IO Rio 2016, kalendarz zawodów kwalifikacyjnych.

Kwalifikacja Drużynowa do IO Rio czeka reprezentację Polski już w tym roku w Samorin na Słowacji w dniach 30.07-02.08.15 

 

 


JumpOff Hiipodrom Sopot 22-25 stycznia 4 kwalifikacja - wyniki LIVE


Propozycje CSI3-W Torwar Warszawa Finał Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata 12-15 marca 2015

23/01/15 g.17.00     PROPOZYCJE 

 


Klasy Sportowe za sezon 2014

21/01/15 g.14.15

Klasa Mistrzowska została nadana przez PZJ ośmiu zawodnikom za osiągnięcia sportowe w 2014 oraz 82 zawodników otrzymało Pierwszą Klasę. 

 


Sprawozdanie z Zebrania Zarządu PZJ z dnia 16.01.15

19/01/15 

źródło www.pzj.pl    SPRAWOZDANIE


Jarosław Skrzyczyński i Crazy Quick VIDEO 155 cm Grand Prix World Cup Leipzig 2015

 

18/01/15 g.15.00  WYNIKI


Skrzyczyński Jarosław 4161
Wojcianiec Wojciech 2883
Ludwiczak Krzysztof  2860
Kaźmierczak Michał     1965
Wechta Maksymilian
1732
Grzelczyk Kamil 1635
Grzegorzewski Adam 1588
Opłatek Andrzej  1564
Jan Bobik 1497
Orschel Cassandra 969

30/06/18

 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1588
2. Opłatek Andrzej  1564
3. Pawlicka Dajana 429
4. Matuszewska Magdalena 347
5. Szmytka Michalina  326
6. Rynkiewicz Martyna 287
7. Minkiewicz Weronika 193
8. Klein Olaf 189
9. Rozynek Martin 155
10. Bogolecka Julia  119

30/06/18

1. Milczarek Nina 359
2. Lewicki Filip    282
3. Bolko Aleksandra 249
4. Januszewska Zuzanna 222
5. Bado Gabriela 210
6. Suska Juliana  196
7. Lehmann Dalia 174
8. Głowacka Wiktoria  156
9. Baehr Maria  141
10. Kierznowska Aleksandra 122

30/06/18

1. Marchwicka Maja  1337
2. Jannasz Wiktoria  1217
3. Kłapińska Laura  870
4. Zawadzka Eliza 729
5. Stefańska Natalia 713
6Wawrzyniak Pola  709
7. Jabłońska Julia  686
8. Gola Katarzyna  665
9. Krywult Amelia  640
10. Barańska Laura 630

10/07/18

1Jackowiak Marcelina  237
2.  Ganowska Julia  192
3. Śliwiński Antoni 174
4. Pięta Julia  169
5. Karnabal Maria  168
6. Piontek Barbara  166
Dąbrowska Agata   156
8.Ryciak Wiktoria  150
9. Skotarczak Nel  144
10. Głowacz Natalia   133

20/07/18

1. Kapel Julia   213
2. Konarska Marta 148
3. Derda Agata  135
4. Miś Karolina 69
5. Padalak Maria 68
6. Ratajska Gabriela 56
7. Tuliszkiewicz Olga  52
8 Szaniewska Karolina 43
9. Smolich Julia  32
10. Krawczyńska Aleksandra 26

20/07/18

1. Wypiór Marta 317
2. Pietrzak Daria 241
3. Walorek Julia  198
3. Banaszek Zofia  160
5. Padalak Maria 144
6. Wojtaś Julia  100
7. Konarska Marta 99
8. Zawadzka Eliza 98
8. Bieńkowska Anna   90
10. Jarecka Lena 89

20/07/18

1. Kamińska Agata  1049
2. Derda Agata  588
3Osuch Aleksandra 416
4. Henzel Dominika 404
5. Płatek Oliwia  355
6. Heydel Karolina 284
7. Oleszkiewicz Nina 260
8. Walorek Julia  259
9. Jurzak Franciszek  249
10. Oleszkiewicz Nina 247

20/07/18

1. Budzyńska Zofia 255
2. Golicka Zuzanna  192
2. Jurzak Franciszek  110
4. Friedman Maja Bella 104
5. Kozłowska Maja  80
6. Łopucka Adrianna   71
7. Pyrek Filip  60
8. Olejnik Weronika  35
9. Zubrycka Małgorzata  25
10. Dubiniak / Żuk / Janku 20

20/07/18