W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 Przemysław Konopacki
 
 
 
 
Andrzej Opłatek
 
 
 
 
Natalia Czernik, Natasza Wasilek
 
 
 
 
 
Damian Ostręga, Józef Pekaniec
 
 
 
Bartosz Adamus 
 
 
CSI1 Valkenswaard NED - Monika Dulczewska 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Krzysztof Prasek najlepszy w Grand Prix Leszna 15/04/18

Krzysztof Prasek na klaczy Atiqua najlepszy w Grand Prix Leszna. 

 

 


XIV Akademickie Halowe Mistrzostwa Polski - Memoriał Wojciecha Smudzińskiego PODIUM Gr B 130cm

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PODIUM HAMP 2018 gr. B  fot Paula Bartkowiak  15/04/18

złoto - Piotr Kaliszuk  srebro - Hanna Jachimowicz  brąz - Anastazja Broniatowska 

 

 


XIV Akademickie Halowe Mistrzostwa Polski - Memoriał Wojciecha Smudzińskiego PODIUM gr A 105cm

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PODIUM GR  A   fot. Paula Bartkowiak   15/04/18 

 

złoto - Seweryn Skrzyniarz  srebro - Olga Mikołajun   brąz - Maria Suskiewicz 

 

 

 


Protokół z pierwszego posiedzenia komisji skoków PZJ

PROTOKÓŁ z pierwszego posiedzenia komisji skoków PZJ z dn 07.04.18

tutaj 

12/04/18

 

 


Polacy w Rankingu FEI na koniec marca 2018

Longines FEI Ranking 31/03/18

1m. Kent Farrington USA 3108

2m. Harrie Smolders NED 3103

3m. Peder Fredricson SWE 2796

86m. Jarosław Skrzyczyński POL 1405

Polacy w Rankingu FEI na koniec marca 2018  pobierz


Halowy Puchar Polski Dzieci / Kuców / MK Leszno - 5-8 kwietnia 2018 WYNIKI

 

Złote medale Halowego Pucharu Polski w Lesznie wywalczyły : Laura Barańska (JKS DiM), Katarzyna Gola (KJ Trachy), Zofia Budzyńska (KJ Gronówka ), Agata Kamińska (Ranczo Kołata), Zuzanna Prymek (KJ Aromer), Zofia Banaszek (WKJ Lublin),  Julia Kapel (KJ Aldragho), Agata Derda ( Pony Jumping Team Poznań ), Wiktoria Von Mauberg ( KJ Wiktorowo) oraz Julia Ganowska ( Ranczo Kołata).  Wielkopolskie kluby zdominowały zawody w Lesznie. Po dwa medale HPP zdobyły: Ranczo Kołata, Pony Jumping Team, KJ Gronówka i KJ Podkowa Gruszczyn,

WYNIKI / GALERIA www.primel.pl czytaj dalej. 

08/04/18


Krzysztof Ludwiczak drugi w 4* Grand Prix w Arezzo 08/04/18

 

Grand Prix CSI4 Arezzo Toscana Tour 08/04/18

1m. Bruno Chimirri  ITA Tower Mouche    0:0 40,27s

2m.  Krzysztof Ludwiczak POL  Stalando 2   0:0 40,71s

14m. Wojciech Wojcianiec POL Naccord Melloni  4pkt

17m. Andrzej Opłatek POL  Copperfield 4 pkt 

WYNIKI https://online.equipe.com/en/class_sections/292251

 

 


Grand Prix CSI2 Kronenberg NED - Jarosław Skrzyczyński siódmy 08/04/18

 

Grand Prix CSI2 LR 145c Kronenberg   08/04/18
1m. Marlon Modolo Zanotelli BRA / Isabeau de Laubry
7m. Jarosław Skrzyczyński POL / Casquell 
14m.Michał Ziębicki  POL / Heartbreaker 5
41m Mściwoj Kiecoń POL / Aloubette KV
49m Adam Grzegorzewski POL / Zazou Szumawa
wyniki https://online.equipe.com/en/class_sections/292204
video przejazd podstawowy w wykonaniu będącego w super formie 17 letniego Haertbreakera pod Michałem Ziębickim


Michał Kaźmierczak drugi w 3* Grand Prix w Moorsele 08/04/18

 

Michał Kaźmierczak na Que Pasa ukończył konkurs Grand Prix w Moorsele w Belgii na drugim miejscu. 

 

wyniki turnieju 

 

fot. arch Michał Kaźmierczak 

 

08/04/18

 

 

 


Jan Chrzanowski wygrał kwalifikację do Grand Prix w Mâcon Chaintré FRA 06/04/18

WYNIKI KONKURSU 06/04/18 

Reprezentan Polski, Jan Chrzanowski na 9 letnim wyhodowanym przez Grzegorza Komina wł. GERD KG / Casiro  x  Grossmogul / wygrał we Francji w 2* zawodach Mâcon Chaintré konkurs kwalifikacyjny do niedzielnego Grand Prix. 

 

 

 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24