W tym tygodniu:
 
 

CSI3 Wellington USA 

Andrzej Opłatek 

livestream

 

 

CSI2 Abu Dhabi UEA

Amelia Mościcka 

livestream

 

 

 

CSI2 Ergo Arena Gdańsk 

livestream

 

 

 

CSI2 Lier BEL

Przemysław Konopacki, Maria Brańka Borja, Anna Kosznik 

livestream

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Future Chmpions Hagen 7-11 czerwca 2016 - najlepsze wyniki Reprezentantów Polski

14/06/16 

 


Grand Prix ZO Jaszkowa dla Piotra Sawickiego i Weltdame - wyniki 10-12.06.16

13/06/16 

 


Sukces w Hagen !! Reprezentacja Polskich Juniorów wywalczyła drugie miejsce w Pucharze Narodów CSIOJ Future Champions !!


Future Champions Hagen 7-12 czerwca 2016 - program, podręczne linki, zgłoszenia

Reprezentacja Polski Future Champions Hagen 2016 

CSIOJ - Adam Grzegorzewski, Dajana Pawlicka, Filip Lewicki, Monika Grundkowska, Martyna Rynkiewicz, Kamila Rokita

 

CSIOCh - Maria Baehr, Vivian Brattli, Agnieszka Kiewrel , Gniewko Jachomowicz 

Zgłoszenia / Program / Podręczne linki 

07/06/16

 

 


CSIO5 Sopot 8-12.06.2016 - program / zgłoszenia / podręczne linki

Hipodrom Sopot

8-12.06.16

 

Oficjalna Reprezentacja Polski 

Jarosław Skrzyczński 

Michał Kaźmierczak

Sandra Piwowarczyk Bałuk 

Maksymilian Wechta

Dawid Kubiak 

Szef Ekipy

Maciej Wojciechowski 

 

Program / Zgłoszenia

Podręczne linki 

 

07/06/16

 

 

 


Baltica Equestrian Tour - 31.05- 05.06.16 WYNIKI

Zakończył się III tydzień wiosennej edycji Baltica Equestrian Tour w Ciekocinku. Spośród reprezentantów Polski najlepiej w zawodach spisali się : Jarosław Skrzyczyński, Krzysztof Ludwiczak, Jan Bobik i Grzegorz Kubiak a w rundzie Juniorskiej  Maciej Żołądkiewicz i Stanisław Piątkowski. 

 

Kolejna Baltica w letniej wersji odbędzie się w dn. 9-28 sierpnia b.r.

 

Polecamy zdjęcia z BET w obszernej galerii na stronie: www.1clicphoto.com

 

06/05/16

 

 


Grand Prix Michalowic dla Urszuli Kalicińskiej i Detroit CL 05/06/16

06/06/16

 

Grand Prix ZO KJK Michałowice w dn 05/06/16 wygrała Urszula Kalicińska na Detroit CL z WKJ Warszawa, 2m zajęła Paulina Wielgórska na Pass Away a trzecie Anna Szary Ziębicka na Norton.

 

WYNIKI TURNIEJU

 

żródło KJK Szary

 

 


Ranking FEI na koniec maja 2016

06/07/16

W światowym rankingu FEI na koniec maja 2016 r. zmiana na pozycji lidera. Aktualnie najlepszym zawodnikiem światowego rankingu jest Maclain Ward (USA) 3099 pkt. Najwyżej spośród reprezentantów Polski na 167 miejscu z 900 pkt znajduje się Jarosław Skrzyczyński. 

Polacy w rankingu FEI na koniec maja 2016 pobierz plik

 


CSI4 Poznań 2-5 czerwca 2016 -WYNIKI

06/06/16

Najlepsze wyniki dla Polski w turnieju wywalczyli Wojciech Dahlke na A Quite w Grand Prix - 13 miejsce, Leszek Gramza na Badorette w Finale LR 145 cm był drugi, formą błyszczeli juniorzy Martin Rozynek i Julia Klinge, która wygrała jeden z konkursów 130. W konkursach dla Młodych Koni Łukasz Brzówska na 6 letniej Wesfalii wygrał konkurs otwarcia i raz był drugi. W konkursach dla koni 7 letnich najlepiej spisał się Andrzej Głoskowski na Estoril Fortuna.  W rundzie Dzieci wszystkie 3 konkursy wyrała Aleksandra Kierznowska na Valencia. 

 

 

 


231 koni w Michałowicach 3-5 czerwca 2016

01/06/16

 

 

 

 


Opłatek Andrzej  2565
Skrzyczyński Jarosław 2507
Wojcianiec Wojciech  2084
Kubiak Dawid  1548
Kaźmierczak Michał  1209
Wechta Maksymilian 1114
Tyszko Mateusz   1007
Kiecoń Mściwoj   958
Grzegorzewski Adam    951
Konopacki Przemysław    863

31/12/21

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Błaszczak Julia  263
2. Wilczewska Weronika     186
3. Tomanova Katerina  153
4. Kubiak Jakub 148
5. Lewicki Filip 141
6. Skrzypiec Agata    85
7. Tobiszewska Katarzyna  69
8. Lehmann Dalia  53
9.  Głowacka Wiktoria  43
10. Szlufik Aniela  37

31/12/21

1. Lewandowski Aleksander   706
2. Kierznowska Aleksandra  509
3. Skrobacz Olga 339
4. Handzlik Maciej  269
5. Kozioł Klara 240
6. Wypchło Aleksandra 198
7. Barański Mikołaj   180
8. Konieczna Róża  178
9. Biegalska Iga  177
10. Borja Maria Brańka  158

 

31/12/21

1  Sówka Nell  4065
2  Nawrocka Roksana 2615
3. Maciaszczak Ewa  1890
4. Lewkowicz Amelia  1590
5. Parda Julia   1520
5. Skotarczak Nel 1495
7  Mikołajczyk Eryka  1465
8. Kraśko Kuba 1440
9. Skrzyczyński Patryk 1380
10. Pellowska Paulina   1310

31/12/21

1. Wierucka Maria  428
2. Czarnecka Adriana 354
3. Koperska Pacyńska Maria 282
4. Starostka Maja  266
5. Cicha Zofia   224
6  Gudan Natalia  184
7. Rąbca Milena 178
7. Reimann Zofia  152
9  Wilk Lena   132
10. Romanowska Anna  114

31/12/21

1.  Cwalina Wiktoria  679
2.  Mroczek Jakub 578
3.  Grobelny Martyna  424
4.  Janusz Zofia 398
5.  Hart Dyke Zofia  388
6   Peszek Zofia   377
7.  Obrocka Martyna  318
8.  Romanowska Gabriela  284
9.  Ciszek Zofia  274
10. Olaszek Alicja  . 263

31/12/21

1  Nagła Maja  584
2.  Cwalina Wiktoria  458
2.  Kamińska Zofia 441
4.  Brzykcy Liliana 358
5.  Wierucka Zofia 350
5.  Goszczyński Tomasz  329
7   Chojowska Iga  316
8.  Sławińska Zuzanna  295
9   Reimann Zofia  195
10.  Kostkowska Lilianna   183

 31/12/21

1. Panarowicz Nikola    615    
2. Biel Zofia  480
3. Von Mauberg Wiktoria  394
4. Kwiatkowska Karolina 284
5. Pasternak Julia   241 
6. Kucharska Antonina  239
6. Rembielińska Wiktoria   239
 Aniołek Hubert 234
8. Jurasz Kornelia  231
10. Stasiak Agata  222

31/12/21 

1.  Sówka Nell  1540
2.  Kierznowska Jagoda  1230
3.  Aniołek Hubert  905
4.  Babczyńska Małgorzata  735
5.  Ganowska Julia  545
5.  Pellowska Paulina   545
7.  Dubiniak Michał 260
8.  Ambroziak Nadia  190
9.   Knopkiewicz Natalia  175
10.  Jackowiak Marcelina   170

31/12/21 

1.  Rybak Massalska Lena   823
2.  Patecka Olga  787
3.  Bąba Amelia   519
4.  Szrajer Matylda   491
5.  Pakur Antonina  444
6.  Wernerowicz Karolina  420
7. Biel Zofia  397
8. Kierznowska Jagoda  342
9. Przybyła Natalia 314 
10. Gola Helena  298

31/12/21

1.  Sawicka Paulina  755
2.  Misztal Maggie  570
3.  Pietrzak Emilia  200
3   Skotarczak Nel 200
5   Apanasewicz Weronika 120
6. Ponurski Gabriela  60
7. Skrzyczyński Patryk  30
8. Bielą Berenika  20
9.     0
10    0

31/12/21