W tym tygodniu :
 
 
 
Krzysztof Ludwiczak, Wojciech Wojcianiec, Michał Kaźmierczak, Natalia Czernik, 
 
 
 
Aleksandra Cebulak, Agnieszka Cebulak, Wiktoria Hojda, Lukasz Kut, Dalia Lehmann, Joanna Pomiankowska, Malwina Urbańska
 
 
 
Aleksandra Bolko, Laura Barańska, Mikołaj Barański, Vivian Brattli, Przemysław Konopaki 
 
 
 
Natalia Stefańska 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Monika Dulczewska, Przemysław Konopacki 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Cavaliada Future 2014/15 etap Lublin

07/02/15 

Lista zawodników, program kolejnego etapu serii Cavaliada Future 2014/15 , który odbędzie się w Lublinie w dniach 21-22  lutego 2015 r. 

 

 


Dobrze w Opglabbeek !

Dobry początek w Opglabbeek ! W piątkowym (06.02 ) licznie obsadzonym konkursie kwalif. do niedzielnego GP nasi reprezentanci : Michał Kaźmierczak Paulina Koza i Klara Kostrzewa przejechali bez błędów na przeszkodach Brawo !! WYNIKI konkursu

 


Cavaliada Lublin - zgłoszenia 19-21 lutego2015

06/02/15 g.19.30

 

 


M.Kaźmierczak, K.Kostrzewa, P.Koza w Opglabbeek

06/02/15

 

Reprezentanci Polski: Michał Kaźmierczak, Klara Kostrzewa, i Paulina Koza od dziś startują w Belgii w 2 - gwiadkowym turnieju w Opglabbeek.

Powodzenia !!

 


Bieżące wyniki z Dąbrówki Małej dzięki ZawodyKonne.com

06/02/15

CSN Dąbrówka Mała u Robsonów 6-8.02.15

CSN - wyniki live

HZR - wyniki live

program 

 


Jarosław Skrzyczyński - Galeria Glock's Villach 2015

 01/02/15

 

 


HALOWY PUCHAR POLSKI - I eliminacja - zgłoszenia

31/01/15 g.17.45

W JKS u Robsonów w Dąbrówce Małej w dniach 6-8 lutego b.r. rozegrany zostanie pierwszy turnieje eliminacyjny do HPP 2015. 

Zgłoszenia, regulamin i kalendarz rozgrywek HPP. Rozmieszczenie koni w stajniach - 04.02.15 

 

 

 


Horses and Stars GHPC CSI3 Villach 29.01-01.02 2015

 

01/02/15 

Glock Horse Performance Center CSI3 Villach 2015 

Jarosław Skrzyczyński w dniach 29.01 - 01.02.15 startować będzie w prestiżowym turnieju w Austrii.

podręczne linki , zgłoszenia do turnieju, wszystkie przejazdy  turnieju.

 


Super początek w Villach !

Super w Villach !! Cendiamo czwarty, Inferno bez błędów na parkurze.  Brawo Jarosław Skrzyczyński !! WYNIKI     29/01/15 g.19.00


Kadra Narodowa 2015

 

29/01/15 g.14.50

 

KADRA NARODOWA - I półrocze 2015 

 

 

 


Skrzyczyński Jarosław 4161
Wojcianiec Wojciech 2883
Ludwiczak Krzysztof  2860
Kaźmierczak Michał     1965
Wechta Maksymilian
1732
Grzelczyk Kamil 1635
Grzegorzewski Adam 1588
Opłatek Andrzej  1564
Jan Bobik 1497
Orschel Cassandra 969

30/06/18

 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1588
2. Opłatek Andrzej  1564
3. Pawlicka Dajana 429
4. Matuszewska Magdalena 347
5. Szmytka Michalina  326
6. Rynkiewicz Martyna 287
7. Minkiewicz Weronika 193
8. Klein Olaf 189
9. Rozynek Martin 155
10. Bogolecka Julia  119

30/06/18

1. Milczarek Nina 359
2. Lewicki Filip    282
3. Bolko Aleksandra 249
4. Januszewska Zuzanna 222
5. Bado Gabriela 210
6. Suska Juliana  196
7. Lehmann Dalia 174
8. Głowacka Wiktoria  156
9. Baehr Maria  141
10. Kierznowska Aleksandra 122

30/06/18

1. Marchwicka Maja  1337
2. Jannasz Wiktoria  1217
3. Kłapińska Laura  870
4. Zawadzka Eliza 729
5. Stefańska Natalia 713
6Wawrzyniak Pola  709
7. Jabłońska Julia  686
8. Gola Katarzyna  665
9. Krywult Amelia  640
10. Barańska Laura 630

10/07/18

1Jackowiak Marcelina  237
2.  Ganowska Julia  192
3. Śliwiński Antoni 174
4. Pięta Julia  169
5. Karnabal Maria  168
6. Piontek Barbara  166
Dąbrowska Agata   156
8.Ryciak Wiktoria  150
9. Skotarczak Nel  144
10. Głowacz Natalia   133

20/07/18

1. Kapel Julia   213
2. Konarska Marta 148
3. Derda Agata  135
4. Miś Karolina 69
5. Padalak Maria 68
6. Ratajska Gabriela 56
7. Tuliszkiewicz Olga  52
8 Szaniewska Karolina 43
9. Smolich Julia  32
10. Krawczyńska Aleksandra 26

20/07/18

1. Wypiór Marta 317
2. Pietrzak Daria 241
3. Walorek Julia  198
3. Banaszek Zofia  160
5. Padalak Maria 144
6. Wojtaś Julia  100
7. Konarska Marta 99
8. Zawadzka Eliza 98
8. Bieńkowska Anna   90
10. Jarecka Lena 89

20/07/18

1. Kamińska Agata  1049
2. Derda Agata  588
3Osuch Aleksandra 416
4. Henzel Dominika 404
5. Płatek Oliwia  355
6. Heydel Karolina 284
7. Oleszkiewicz Nina 260
8. Walorek Julia  259
9. Jurzak Franciszek  249
10. Oleszkiewicz Nina 247

20/07/18

1. Budzyńska Zofia 255
2. Golicka Zuzanna  192
2. Jurzak Franciszek  110
4. Friedman Maja Bella 104
5. Kozłowska Maja  80
6. Łopucka Adrianna   71
7. Pyrek Filip  60
8. Olejnik Weronika  35
9. Zubrycka Małgorzata  25
10. Dubiniak / Żuk / Janku 20

20/07/18