W tym tygodniu:
 
Krzysztof Ludwiczak, Wojciech Wojcianiec, Jan Bobik, Andrzej Opłatek, Radosław Zalewski, Wojcieh Dahlke
 
 
 
 
 
 
 
 
CSI2 Budapeszt HUN
Jarosław Koziarowski 
 
 
 
 
CSI2 Ranshofen AUT
Maciej Chomiak 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
 
 
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

ZO w Kwiekach pod dyktando Maksymiliana Wechty

26/05/15

Maksymilian Wechta podczas ZO w Kwiekach w dn. 22-24.05 wygrał niedzielny konkurs Grand Prix, sobotni konkurs DR, w piątek był drugi. 

 

WYNIKI ZO Kwieki 2015

 

 

Jarosław Skrzyczyński na Inferno drugi w Magna Racino

Jarosław Skrzyczyński na Inferno w finałowym konkursie Diamond Tour Jacques Lemans 145 cm zaliczanym do LR  w Magna Racino był drugi. 

 

 

 


Finały w Lamprechtshausen. Filip Lewicki najlepszy Nikol Makuli druga

26/06/15

Poniedziałkowe Finały w Lamprechtshausen zakończyły się sukcesem Filipa Lewickiego, który zwyciężył w Grand Prix Dzieci na Codetia VDL. Nikol Makulik na Veronie była druga w Grand Prix MJ. W juniorskim Grand Prix najlepiej spośród reprezentantów Polski spisała się Joanna Marciniak na Chelsea Blue, w którym zajeła 14 miejsce.

 

 

 

 

 


Dajana Pawlicka przebojem w Lamprechtshausen !

24/05/15 g.22.00

 

Juniorka KJ Agro Handel Śrem - Dajana Pawlicka - przebojem turnieju w Lamprechtshausen. Po dwukrotnym zajęciu drugiego miejsca w konkursach CSIOJ, wywalczeniu z ekipą trzeciego miejsca w Pucharze Narodów, wygrała dziś konkurs 140 na Bartino. Gratulacje !!!

WYNIKI dnia 

 


Gabriela Biedka ( PROFI ) i Justyna Bielecka ( AM) złotymi medalistkami Akademickich Mistrzostw Polski Wrocław 2015

24/05/15

 

WYNIKI KOŃCOWE

 

 

 


Grand Prix Michałowic dla Andrzeja Głoskowskiego

24/05/15 g,20.20 

 

Andrzej Głoskowski zdominował niedzielne finały w Michałowicach, na Romeo  des Vaux wygrał Grand Prix, na Centroplast Dinar był drugi w Finale Średniej Rundy, na Colly ukończył Finał Małej Rundy na trzecim miejscu.

WYNIKI KOŃCOWE  

 

 


Sobota w Lamprechtshausen. Dajana Pawlicka druga !

24/05/15 

Dajana Pawlicka na Bartino  w sobotnim (23.05) konkursie indywidualnym dla juniorów rozegranym wieczorem przy światłach zajęła drugie miejsce.

Wyniki sobotnich konkursów indywidualnych. 

 

 


7 miejsce Ekipy Młodych Jeźdźców w Pucharze Narodów w Lamprechtshausen

24/05/15 

 


Sukces !! Ekipa Juniorów trzecia w Pucharze Nardów w Lamprechtshausen

23/05/15 g.17.40 

 


Akademickie Mistrzostwa Polski 21-25.05.15 - wyniki II półfinał, listy finał

 

23/05/15 g.16.50

 

 

 

 

 


Skrzyczyński Jarosław 4858
Wojcianiec Wojciech 2978
Ludwiczak Krzysztof  2714
Grzegorzewski Adam 1899
Kaźmierczak Michał    1761
Bobik Jan 1725
Grzelczyk Kamil  1548
Wechta Maksymilian   1453
Opłatek Andrzej  1066
Kubiak Grzegorz 881

30/04/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1899
2. Dajana Pawlicka   404
3. Szmytka Michalina 355
4. Grundkowska Monika  325
5. Milczarek Nina 235
6. Najdzionek Szymon 226
7. Seroka Anna 182
8. Klein Olaf  171
9. Pisarska Zuzanna  127
10.  Rynkiewicz Martyna 113

 30/04/19

1. Lewicki Filip 475
2. Kierznowska Aleksandra   440
3. Lehmann Dalia 305
4. Suska Juliana 241
5. Barański Mikołaj  212
6. Kawa Aleksandra 208
7. Bedyńska Wiktoria  202
8. Dobkowska Milena 135
9. Bado Gabriela 130
10. Baehr Maria 109

 30/04/19 

1. Kucharska Zuzanna  1418
2. Jabłońska Julia   1272
3. Biegalska Iga 1190
4. Pietrzak Daria  935
5. Zawadzka Eliza  860
6. Jannasz Wiktoria  787
7. Marchwicka Maja 752
8. Wypiór Marta 599
9. Brańka Borja Maria 534
10.  Kozioł Klara  420

13/05/19

1. Pliem Perka Martyna  276
2. Śliwiński Antoni  252
3. Pięta Julia  237
4. Skotarczak Nel  235
5. Sówka Nell 226
6. Ganowska Julia 209
7  Piontek Barbara  179
7. Pellowska Paulina 179
9. Pawłowska Kornelia  163
10. Ryciak Wiktoria  145

13/05/19

1. Szeszuła Zuzanna 257
2. Piontek Helena 245
3. Bednarczyk Julia  190
4. Bar Karolina 135
5. Żuk Kaja 129
6. Padalak Maria 89
7. Naumiuk Roksana  81
8. Mycio Oliwia  63
8.  Jach Oliwia  63
10. Misztal Maggie  50

 13/05/19

1. Kamińska Agata  491
2. Henzel Dominika  490
3. Płatek Oliwia  457
4. Derda Agata 449
5. Heydel Karolina  368
6. Osuch Aleksandra  292
7. Piontek Helena 233
8. Tralewicz Pielak Laura  226
9.   Konarska Marta  224
10.  Styła Olga  220

  13/05/19

1. Friedman Maja Bella 347
2. Jurzak Franciszek 220
3. Leszek Karwańska Wiktoria 129
4. Iwaszczuk Alicja  111
5. Budzyńska Zofia  45
6.  Jędrychowska Aleksandra  35
7.  Bar Karolina  25
8.  Dubiniak Matylda 15
8.  Pieta Julia Okupny Wiktoria  15
8  Okupny Wiktoria  15

  13/05/19