W tym tygodniu :
 
 
/ Jarosław Skrzyczyński, Matylda Kasner / 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 

 

   

 

Scott Brash wygrał 14 Finał Rolex IJRC Top 10 w Genewie

 


RIP AD Camille Z 2003-2014

12/12/14

Klacz AD Camille ZAthiny Onassis de Miranda ( GRE ) została uśpiona po pechowym upadku  i złamaniu nogi podczas startu w turnieju Genevie .

VIDEO

 

 


BWP Hengstenkeuring 21-22 /01/15 - zakwalifikowane ogiery

11/12/14

Lista 108 ogierów zakwalifikowanych do BWP Hengstenkeuring

- 21/22 stycznia 2015 Lier Belgia

PROGRAM

 


Galeria Cavaliada Ewa Imielska Hebda

 


Ranking FEI na koniec listopada 2014

10/12/14

Jarosław SKrzyczyśki najwyżej spośród polskich jeźdźców w rankingu FEI na koniec listopada b.r. Liderem światowego rankingu niezmiennie jest brytyjczyk Scott Brash.

RANKINGI FEI

 

 


MEVISTO AMADEUS HORSE INDOORS Salzburg 2014

10/12/14

W prestiżowym turnieju w Austrii w dniach 11-14 grudnia w 4gwiazdkowym turnieju Polskę reprezentować będą Michał Kaźmierczak i Paulina Koza, w zawodach CSI2 - Łukasz Koza a w CSIJ Maja Popiół. Katarzyna Jankowska i Anastazja Broniatowska

Powodzenia !! Podręczne linki 

 


Cavaliada Poznań 2014 wyniki - galerie - video

 

 

CAVALIADA POZNAŃ 2014

 

 

 

 

 

 

 


Andrzej Opłatek i El Camp video z sukcesu w GP w Budapeszcie


Ranking PZJ na koniec listopada 2014

Jarosław Skrzyczyńki, Zuzanna Gowin, Andrzej Opłatek, Dalia Lehmann to liderzy rankingów PZJ na koniec listopada 2014 r.

 

Zobacz rankingi

 


Andrzej Opłatek trzeci w Grand Prix w Budapeszcie !!

30/11/14

Andrzej Opłatek na El Campie ukończył Grand Prix LR CSI2 w Budapeszcie na trzecim miejscu, najlepiej spośród polskich jeźdźców. 

 

Konkurs GP wygrał reprezentant Austrii Marcus Stock.

 

WYNIKI GRAND PRIX


Skrzyczyński Jarosław 4376
Ludwiczak Krzysztof  2343
Grzelczyk Kamil 2074
Kaźmierczak Michał  2026
Wojcianiec Wojciech  
1968
Wechta Maksymilian 1391
Opłatek Andrzej  1310
Grzegprzewski Adam 1246
Bobik Jan 1137
Kiecoń Mściwoj  1073

31/12/17

 
 
 
 
 
1. Opłatek Andrzej  1310
2. Grzegorzewski Adam  1246
3. Szmytka Michalina  561
4. Pawlicka Dajana  329
5. Marciniak Joanna  222
6. Seroka Anna  212
7. Ostrowska Adrianna   168
8. Rozynek Martin 154
9. Żołądkiewicz Maciej  150
10.Minkiewicz Weronika 73

31/12/17

1. Rynkiewicz Martyna 287
2. Lewicki Filip  229
3. Baehr Maria 226
4. Lehmann Dalia 213
4.  Matuszewska Magdalena 213
6. Januszewska Zuzanna 198
7. Bado Gabriela   173
8. Bolko Aleksandra   155
9. Wilczewska Weronika  89
10. Szustkowska Oliwia 84

31/12/17

1. Kierznowska Aleksandra  3843
2. Dobkowska Milena  3037
3. Suska Juliana  2862
4. Skrobacz Olga   2046
5. Kłapińska Laura 1747
6. Barański Mikołaj 1532
7. Chmielowska Emilia  1462
8. Malepszy Matylda  1398
9. Jarocka Zuzanna  1264
10. Adamietz Maria 1003

20/12/17

1.  Zawadzka Eliza  706
2.  Konarska Marta 619
3.Pliem-PerkaAleksandra  578
4. Rynowiecki Olaf  404
5. Tuliszkiewicz Olga 396
6. Karnabal Maria 345
7. Ufnal Martyna 332
8. Ganowska Julia 320
9. Misztal Maggie 317,5
10. Jackowiak Marcelina 302

20/12/17

1. Kapel Julia   227,5
2. Derda Agata 217
3. Markiewicz Alicja 134
4. Siudzińska Dominika 72
5. Ratajska Gabriela 66
6. Frołow Anastazja 62
7. Chrzanowski Hubert 33
8. Kaługa Aleksandra   31
9. Owczarz Mateusz 30
10. Kotkiewicz Edyta  25

20/12/17

1. Walorek Julia   472
2. Banaszek Zofia 371
3. Bieńkowska Anna  203
4. Grzymała Gabriela  183
5. Von Mauberg Aurelia  182
6. Henzel Dominika 160
7.  Bednarczyk Julia  154
8. Sydow Natalia 142
9. Kozioł Klara  126
10. Król Wiktoria  107

20/12/17

1. Kamińska Agata 1367
2. Osuch Aleksandra  1184
3. Henzel Dominika 565
4. Derda Agata  562
5. Płatek Oliwia  557
6. Stefańska Natalia  570
7.  Walorek Julia 423
8. Bors Iga  340
9. Wągrodzka Róża   336
10. Dubiniak Matylda  327

20/12/17

1. Budzyńska Zofia  493
2. Jurzak Franciszek 255
3. Badowska Maria  250
4Golicka Zuzanna  244
5. Okupny Wiktoria 119
6. Osuch Aleksandra 113
7. Dobkowska Milena  85
8. Olejnik Weronika  84
9. Łopucka Adrianna  83
10. Janku Julia  80

20/12/17