W tym tygodniu :
 
 
/ Cassandra Orschel, Krzysztof Okła, Wiesław Nowak / 
 
 

 

/ Anna Szary - Ziębicka, Natalia Czernik, Michał Ziębicki, Bartosz Adamus / 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
   
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Sukces !! Maksymilian Wechta wygrał w Odense !

17/10/14 g.16.00

Maksymilian Wechta na Boliwii w świetnym stylu wygrał licznie obsadzony konkurs 135 podczas CSI3 Odense w Danii !!!

Gratulacje !!!

 

WYNIKI / VIDEO  

 


CSI3 Odense 2014

16/10/14 g.10.00

Maksymilian Wechta i Paulina Malinowska w dniach 17-19.10.2014 wystartują w 3-gwiazdkowym turnieju w Odense.

Podręczne linki i lista zgłoszonych zawodników.

 

 

 


Equestrian October Festival Wr Neustadt 2014

15/10/14 g.18.00

Paulina Koza, Maja Radomska i Łukasz Koza w dniach 16-19.10.b.r  startować będą w Wr Neustadt w dwugwiazdkowym turnieju w ramach Equestrian October Festival 2014. W turnieju wystartuje blisko 100 zawodników na 200 koniach z 11 państw.

ZGŁOSZENIA i podręczne linki

 

 


Halowe Zawody Ogólnopolskie Dzieci, Juniorów Młodszych, Kuców, Małych Koni w Skokach Przez Przeszkody Leszno 10-12/10/14 - WYNIKI

15/10/14 

W dniach 10-12 października w Lesznie odbyły się HZO Dzieci, Juniorów Młodszych, Kuców i Małych Koni w Skokach Przez Przeszkody. W ramach turnieju rozegrano 43 konkursy. Najważniejsze finałowe konkursy wygrały Marie Janekovic ( Grand Prix Juniorów )  oraz Aleksandra Bolko ( Grand Prix Dzieci ) Gratulacje !!    WYNIKI TURNIEJU 

Marie Janekovic i Arkadia Grand Prix Juniorów - video finałowa rozgrywka


Łukasz Brzóska wygrał Grand Prix w Wolicy

13/10/14

Łukasz Brzóska był nie do pokonania w Wolicy podczas HZO w dniach 10-12/10/14 wygrał wszystkie konkursy DR, niedzielny konkurs Grand Prix na  oraz  Finał Średniej Rundy.  Gratulacje !!

WYNIKI HZO ./ HZR

 

 


Andrzej Opłatek przebojem w Michałowicach

13/10/14

Andrzej Opłatek - 17 latek z KJ Heaa Turek wygrał Grand Prix ogólnopolskich zawodów w Michałowicach, był drugi w sobotnim konkursie DR i szósty w piątek. Gratulacje !!/

WYNIKI / GALERIA / video z rozgrywki Grand Prix

 

 


Maksymilian Wechta w Grand Prix CSI3 Kiel

Maksymilian Wechta mimo jednego błędu w Grand Prix CSI3 Kiel ukończył trudny konkurs na wysokim 12 miejscu pokonując m.in. Rolfa Gorana Bengtssona czy Steva Guerdat ! Gratulacje !!

WYNIKI 12/10/14


Michał Kaźmierczak wygrał Grand Prix World Cup 160 cm w Siauliai na Litwie !

12/10/14 g.19.30

Sukces !! Michał Kaźmierczak na Stakorado wygrał konkurs Grand Prix  World Cup 160 cm w Siauliai na Litwie zaliczany do LR. Marika Słowińska na Zagato ukończyła konkurs na szóstym miejscu. Gratulacje !!!

WYNIKI

 


HZO Michałowice 10-11.10.14 wyniki / video

11/10/14 g.21.15

 

 Piątkowy konkurs DR w Michałowicach wygrał Krzysztof Ludwiczak na Poli Loli L, sobotni Dominik Słodczyk na De Quidams.

WYNIKI HZO i sobotnie najlepsze przejazdy z konkursu DR 140 cm.

 


Mistrzostwa Polski Warka 2014 - klip autor Equisport.pl


Skrzyczyński Jarosław 3809
Grzelczyk Kamil  2047
Wojcianiec Wojciech 1808
Ludwiczak Krzysztof  1720

Kaźmierczak Michał 

1517
Grzegorzewski Adam 1367
Opłatek Andrzej 1174
Kubiak Dawid  1148
Bobik Jan  1085
Mściwoj Kiecoń 1056

31/08/17

 
 
 
 
 
 
  
 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1367
2. Opłatek Andrzej   1174
3. Szmytka Michalina  539
4. Pawlicka Dajana  489
5. Marciniak Joanna  409
6. Grundkowska Monika  193
7. Rozynek Martin 180
8. Żołądkiewicz Maciej  178
9. Grochowina Izabela 147
10.Seroka Anna  147

31/08/17

1. Lehmann Dalia  222
2. Rynkiewicz Martyna  161
3. Baehr Maria  135
4. Lewicki Filip 127
5. Bolko Aleksandra  110
6. Matuszewska Magdalena 108
7. Szustkowska Oliwia  90
8. Jaglarz Julia  77
9. Korbalewska Kaja   76
10. Sawicka Marta  72

31/08/17

1. Kierznowska Aleksandra  1888
2. Suska Juliana   1677
3. Skrobacz Olga 1426
4. Dobkowska Milena  1277
5. Kłapińska Laura 847
6. Kosmol Oliwia  837
7. Parkitny Maksymilian 672
8. Malepszy Matylda 666
9. Chielowska Emilia 662
10. Jarocka Zuzanna  634

31/07/17

1.  Pliem-Perka Aleksandra  362
2.  Zawadzka Eliza 349
3. Rynowiecki Olaf  245
4. Tuliszkiewicz Olga 215
5. Konarska Marta 200
6. Karnabal Maria   194
7. Ufnal Martyna  190
8. Jackowiak Marcelina  166
9. Misztal Maggie  165,5
10. Ganowska Julia  117

31/07/17

1. Siudzińska Dominika  72
2. Derda Agata  54
3. Frołow Anastazja   51
4. Markiewicz Alicja  38
4. Ratajska Gabriela  38
6. Kotkiewicz Edyta 25
7. Kaługa Aleksandra  21
8. Oleszkiewicz Lena  19
9. Gumienna Pola  16
9.  Owczarz Mateusz  16

31/07/17

1. Banaszek Zofia  219
2  Walorek Julia   182
3.  Von Mauberg Aurelia   177
4. Henzel Dominika  160
5. Kozioł Klara  126
6. Łaszkiewicz Karolina 92
7. Hołoń Katarzyna   91
8. Boryna Maja  86
9. Bednarczyk Julia  80
10. Król Wiktoria  79

31/07/17

1. Kamińska Agata 1073
2. Osuch Aleksandra  689
3. Wągrodzka Róża  336
4. Stefańska Natalia  270
5. Walorek Julia  268
6. Derda Agata  243
7. Płatek Oliwia   227
8. Dubiniak Matylda  193
9. Jabłońska Julia 177
10. Hendrys Maja  173

31/07/17

1. Budzyńska Zofia  165
2. Golicka Zuzanna  161
3. Okupny Wiktoria   119
4. Jurzak Franciszek 110
5. Janku Julia  80
6. Stanisławska Wiktoria  70
7. Wągrodzka Róża 58
8. Andrzejewska Wiktoria  52
9. Olejnik Weronika  30
10. Łopucka Adrianna  15

31/07/17