W tym tygodniu:
 

CSI4 Macon Chaintre FRA

Maksymilian Wechta, Dawid Kubiak

livestream

 

 

CSI3 St Tropez FRA 

 Andrzej Opłatek

livestream

 

 

 

CSI2-W Samorin SVK

 Adam Grzegorzewski, Agnieszka Olszewska, Lena Osadkowska, Magdalena Piksa, Małgorzata Popiół, Anna Ebner, Patrycja Ksiądz, Krzysztof Złocki, Maja Żuradzka

livestream

 

 

CSI2 Bonheiden BEL

 Aleksandra Kierznowska

 

 

 

 Grand Prix Polski  Olsza 

livestream

 

 

ZO DiM Gałkowo 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Grzegorz Nowak najlepszy w Grand Prix Leśnej Woli 29/07/18

Grzegorz Nowak z Fundacja KJK Zatoka wygrał konkurs Grand Prix na 13 letnim og. KWPN  Always Forever  /Ephebe For Ever x For Pleasure/.

 

WYNIKI GRAND PRIX

 

WYNIKI ZAWODÓW  

 

Grzegorz Nowak fot. Klaudia Lorenc

 

 


CSI2/1/YH Zuidwolde 26-29 lipca 2018 - wyniki

W zawodach w Zuidwolde  w dn. 26-29.07.18 z powodzeniem jeździły reprezentantki Polski. Aleksandra Lusina-Gołaś wygrała konkurs otwarcia CSIYH dla koni z rocznika 2011, Natalia Stefańska w 1* Grand Prix była 13-ta po obu bezbłędnych nawrotach. Malwina Urbańska plasowała się dwa razy w pierwszej 10-tce konkursów dla Młodych Koni.   29/07/18

 


Polska Liga Jeździecka - Machnice 21-23 lipca 2018 wyniki / ranking

Grand Prix PLJ w Machnicach wygrał Jarosław Skrzyczyński na QUIRO 5 (video)  Liderami rankingu PLJ po IV etapie są : Dajana Pawlicka ( runda złota i srebrna ), Jakub Kubiak ( runda brązowa). KJ Trachy Gliwice prowadzi w rankingu Druzynowego Pucharu Polski.

RANKINGI PLJ

WYNIKI PLJ MACHNICE  

 


CSI2 / CSIYH Zuidwolde 20-22 lipca 2018 wyniki

Aleksandra Cebulak, Agnieszka Cebulak, Wiktoria Hojda, Dalia Lehmann, Joanna Pomiankowska, Malwina Urbańska oraz Łukasz Kut w dn 20-22 lipca 2018 startowali w 2 * zawodach w holenderskim Zuidwolde. 
 
 
 

CSI2 Opglabbeek 20-22 lipca 2018

W dniach 20-22 lipca 2018 reprezentanci Polski: Aleksandra Bolko, Laura Barańska, Mikołaj Barański, Vivian Brattli oraz Przemysław Konopacki startowali w 2* turnieju w Obglabbek. 

 

WYNIKI ZAWODÓW 

 

Przemysław Konopacki z 1 pkt za czas ukończył konkurs LR Grand Prix 145cm na 7 miejscu. W zawodach dosiadał 8 letniego wł. KWPN FRIAR M / Amadeus x Voltaire / 


CSI4 / 2 / YH X-BIONIC SUMMER TOUR Samorin - wyniki I tygodnia 22/07/18

Krzysztof Ludwiczak najlepszy spośród reprezentantów Polski w I tygodniu 4* turnieju w Samorin. Najwyżej w konkursach Grand Prix ( 15 miejsce na Nordwindzie w 4* GP i dziewiaty na Contacca w 2*GP 145cm ) oraz dwa razy trzeci na Sandra Blue w 4* konkursach 140/145cm i najlepszy na Queen La Balue w 2* 140cm. 

22/07/18 

 


Olga Skrobacz złotą medalistką Finału XXIV OOM w Strzegomiu! 18/07/18

PODIUM OOM 2018

złoto - Olga Skrobacz, srebro - Daria Pietrzak, brąz - Katarzyna Gola 

 

fot Katarzyna Broda 

 


Marianna Kołacka wygrała Finał XXIV OOM w Strzegomiu na kucach 18/07/18

18/07/18  fot Katarzyna Broda 

 

PODIUM OOM KUCE 2018 

złoto - Marianna Kołacka, srebro - Maria Padalak, brąz - Marta Wypiór


Natalia Stefańska wygrała konkurs otwarcia LONGINES Global Future Champions Week w Valkenswaard 18/07/18

Natalia Stefańska na Papilon wygrała konkurs otwarcia CSICh 120cm LONGINES Global Future Champions Week w holenderskim Valkenswaard. 

 

WYNIKI KONKURSU

WYNIKI TURNIEJU

fot JKS DiM 

18/07/18 

 


Monika Dulczewska trzecia w konkursie otwarcia LONGINES Global Future Champions Week Young Horses w Valkensvaard 16/07/18

Monika Dulczewska zajęła trzecie miejsce w konkursie otwarcia dla koni 7 letnich ( rocznik 2011 ) podczas turnieju LONGINES Global Future Champions Week Young Horses w Valkensvaard. W konkursie reprezentantka Polski dosiadała ogiera rasy SF / Diamant de Semilly x Baloubet du Rouet /

 

WYNIKI KONKURSU

WYNIKI TURNIEJU 


Grzegorzewski Adam 2996
Miśkiewicz Tomasz  2801
Skrzyczyński Jarosław 2346
Kubiak Dawid 2118
Konopacki Przemysław  1660
Kaźmierczak Michał   1521
Wacławik Marek 1293
Opłatek Andrzej  1229
Lewicki Marek    1204
Kiecoń Mściwoj      1183

30/04/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Barański Mikołaj   513
2. Kierznowska Aleksandra  487
3. Maruszak Lena 373
4. Sydow Natalia 343
5. Suska Juliana 252
6. Wypchło Aleksandra  220
7. Parkitny Maximilian  208
8. Kłapińska Laura  197
9. Lewandowski Aleksander    192
10. Stefańska Natalia  176

30/04/24

1. Biegalska Iga 485
2. Ganowska Julia 376
3. Skrzyczyński Patryk  340
4. Pietrzak Daria        311
5. Macieszczak Ewa     257
6. Zawadzka Eliza  227
7. Sówka Nell 190
8. Kucharska Antonina   132
9. Nawrocka Roksana  111
9. Hudzik Jakub  111

30/04/24

1  Kazimierczak Gaja  1120
2  Kosmol Alicja   1020
3. Kulesza Lila  990
4. Soforek Marcel  775
5. Malesa Alicja  725
6. Gola Helena   625
7  Goszczyński Adam  580
8. Chojowska Iga  525
9. Pis Hanna  520
10. Wolniewicz Karmela   490

31/03/24

1.  Sabok Gabriela  124
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 84
3.  Cytarska Hanna  70
4.  Głoskowski Franciszek  52
4.  Filkiewicz Hanna  52
6   Modzelewska Hanna  44
7.  Sławińska Aleksandra  30
7.  Luksa Paulina  30
9   Tomczak Oliwia  30
9.   Tańcula M., Leśniewska E. 28

31/03/24

1.  Reimann Zofia  68
2.  Leboda Oliwia  64
2.  Dziedzińska Konstancja  52
4.  Przybylska Łucja  48
4.  Szmyt Maria  48
6   Janaszczyk Lena 47
7.  Pluta Aleksander  41
8.  Ślusarczyk Iga  37
9.  Pinocy Wiktoria  36
10. Głoskowska Maja  35

31/03/24

1  Broniarczyk Henryk   203
2. Goszczyński Tomasz  95
3. Marszałek Amelia  93
3. Seroczyński Kacper  93
5. Wnuczko Sara   85
6. Lubońska Helena   83
7  Pellowska Blanka  82
8. Kinas Amelia   70
9  Cytarska Hanna   66
10. Sokołowska Alicja   62

31/03/24

1. Buczek Agata    160    
2. Lewicka Aleksandra   98
3. Jach Michalina  95
4.  Kurcweil Julia   88
5.  Binkowska Wera   82
6.  Molenda Lena  80
7.  Kwiatkowska Karolina   75
8.  Kałaska Zofia  74
9.  Czarnecka Aleksandra  58
10. Laskowska Aleksandra         49

31/03/24

1.  Cwalina Wiktoria   285
2.  Kamińska Zofia  270
3.  Czerepińska Maria   230
3.  Hart Dyke Zofia  230
5.  Biel Zofia  190
6.  Szostawicka Karolina   160
7.  Sławińska Zuzanna   140
8.  Ferjan Victoria  95
8.  Stobińska Cecile  95
10. Patecka Olga   85

31/03/24

1.  Korus Anna    371
2.  Koperska Pacyńska M.  245
3.  Nowak Liwia   165
4.  Rachubik Liwia   145
5.  Skoczylas Michalina  135
6.  Kwiatkowska Julia    120
7.  Ciszek Maria  120
7.  Moczkowska Carla              120
9.  Czupryna Martyna  120
9. Ferjan V. Rumińska A.  120

31/03/24