GALERIA Vera Konstantinovskaya CSIO MOSKWA 2019 

30/06/2019 

 

CSIO Moskwa - Polska przegrywa z Izraelem jednym punktem zespołową kwalifikacje do IO Tokio 2020 30/06/19


 

Polska Kadra w składzie:  Andrzej Opłatek, Jan Bobik i Krzysztof Ludwiczak ukończyła Puchar Narodów w Moskwie na drugim miejscu z wynikiem 17 pkt  tracąc szansę na zespołowy awans do IO Tokio2020. Awans wywalczyła ekipa Izraela zdobywają 16 pkt.  
 

 

 

 RANKING OLIMPIJSKI  / REGULAMINY KWALIFIKACJI ZESPOŁOWYCH   

RANKING INDYWIDUALNY - KWALIFIKACJE IO TOKIO 2010

 

 

WYWIAD 

 

 

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1480
2. Grundkowska Monika   444
3. Milczarek Nina 238
4. Żołądkiewicz Maciej   197
5. Seroka Anna  179
6. Pawlicka Dajana 176
7. Kubiak Jakub 140
8. Kałdonek Martyna  139
9. Klein Olaf  136
10.Szmytka Michalina  126

30/09/19 

1. Kierznowska Aleksandra 935
2. Lewicki Filip    581
3. Suska Juliana 423
4. Lehmann Dalia 375
5. Lewandowski Aleksander 282
6. Kawa Aleksandra  201
7. Błaszczak Julia  195
8. Babiak Filip  189
9. Bado Gabriela  174
10 Skrobacz Olga 161

 30/09/19

1.Pietrzak Daria 2695
2  Biegalska Iga  2354
3. Jabłońska Julia  2327
4. Zawadzka Eliza  2260
5. Kucharska Zuzanna 2163
6. Jannasz Wiktoria 1942
7. Kozioł Klara 1860
8. Marchwicka Maja 1572
9. Kłapińska Laura 1435
10. Brańka Borja Maria  1316

16/10/19

1. Pliem Perka Martyna  621
2. Sówka Nell 550
3. Ganowska Julia  536
4. Śliwiński Antoni 529
5. Skotarczak Nel  516
6. Piontek Barbara 421
7  Pięta Julia  366
8.Pellowska Paulina 361
9. Pawłowska Kornelia 336
10.  Czeszejko Sochacka Lena  287

 16/10/19

1. Piontek Helena 473
2. Szeszuła Zuzanna  297
3. Bednarczyk Julia  296
4. Mycio Oliwia 215
5. Bar Karolina 213
6  Padalak Maria 171
7. Żuk Kaja 164
8. Sondej Zofia  135
8. Pietrzak Piotr  110
10.  Panarowicz Nikola  104

  16/10/19

1. Henzel Dominika  1050
2. Kamińska Agata 831
3. Derda Agata 721
4. Osuch Aleksandra 707
5. Płatek Oliwia  677
6. Konarska Marta 499
7. Styła Olga  476
8. Heydel Karolina  368
9.  Tuliszkiewicz Olga  355
10.  Laura Tralewicz Pielak  311

 16/10/19

1. Friedman Maja Bella 558
2. Wawryniuk Nela  275
3. Budzyńska Zofia 242
4  Jurzak Franciszek  220
5  Iwaszczuk Alicja   156
6. Leszek Karwańska Wiktoria  129
7.  Okupny Wiktoria 119
8.  Bar Karolina  90
9.  Gramza Amelia  45
10   Jędrychowska Aleksandra  35

 16/10/19