W tym tygodniu:
 

CSI4 Macon Chaintre FRA

Maksymilian Wechta, Dawid Kubiak

livestream

 

 

CSI3 St Tropez FRA 

 Andrzej Opłatek

livestream

 

 

 

CSI2-W Samorin SVK

 Adam Grzegorzewski, Agnieszka Olszewska, Lena Osadkowska, Magdalena Piksa, Małgorzata Popiół, Anna Ebner, Patrycja Ksiądz, Krzysztof Złocki, Maja Żuradzka

livestream

 

 

CSI2 Bonheiden BEL

 Aleksandra Kierznowska

 

 

 

 Grand Prix Polski  Olsza 

livestream

 

 

ZO DiM Gałkowo 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Baltica Tour Summer Tour 21-26 sierpnia 2018


Adam Grzegorzewski w CSI3 Verbier - czwarty w małym GP 140cm 24/08/18

 

Adam Grzegorzewski w dn 23-25 sierpnia startował w 3* turnieju w Verbier w Szwajcarii. Reprezentant Polski na Okarino wywalczył czwarte miejsce w małym Grand Priz 140cm . Duże Grand Prix ukończył z dwoma błędami. 

WYNIKI TURNIEJU 


Mistrzostwa Polski Kuców, Młodzików, Puchar Polski Kuców, MK i Dzieci Jakubowice 2018 WYNIKI

Złoci Medaliści MP MPM PP Jakubowice 2018 

MP Kuców - Agata Kamińska - KJ Ranczo Kołata

MP Młodzików - Marcelina Jackowiak - KJ Gronówka

PP Dzieci II  - Weronika Kosińska - KJ Tradycja

PP grupa A1 - Wiktoria Ryciak - SKJ Sopot

PP grupa B - Julia Kapel - KJ Aldragho Piaseczno 

PP grupa C - Marta Konarska - KJ Podkowa Gruszczyn

PP grupa Dbis - Marianna Kołacka - KJ Sokół Damasławek

PP MK grupa E - Zofia Budzyńska - KJ Gronówka 

 

WYNIKI KOŃCOWE

link do galerii Primel.pl  Facebook 

 

 


Jan Bobik najlepszy w w Grand Prix PLJ w Drzonkowie 19/08/18

Jan Bobik na VELCO SITTE wygrał Grand Prix PLJ w Drzonkowie. W rozgrywce pokonał  Mściwoja Kieconia dosiadającego QUINLEEN.  Trzecie miejsce wywalczył Jakub Krzyżosiak na DIRESTRAIT, który ukończył przejazd podstawowy z 1 pkt. W konkursie startowało 30 par.   

WYNIKI GRAND PRIX

WYNIKI TURNIEJU 

19/08/18

 

 


Beata Wieczorkowska - Puchar Narodów Budapeszt 2018 - Polska 6 miejsce

Reprezentacja Polski ukończyła walkę w Pucharze Narodów w Budapeszcie na szóstym miejscu, tracąc szansę na start w  Barcelonie. Na Final Pucharu Narodów i walkę o Dywizję 1 powalczą w Barcelonie ekipy Austrii i Wegier, które zajmując w Budapeszcie dwa pierwsze miejsca zapewniły sobie awans do startu w Hiszpanii w październiku b.r. 

WYNIKi / GALERIE z CSIO5 w Budapeszcie czytaj dalej. 

fot Beata Wieczorkowska 

12/08/18


Tomasz Kuczerway na Chaccos Boy najlepszy w Grand Prix w Bobrowym Stawie 12/08/18


Mistrzostwa Polski 2018 Jakubowice - zgłoszenia, program 2-5 sierpnia 2018

30/07/18 

 

 

Niedziela 5 sierpnia 2018 

Finał MP Seniorów   1m.. Jarosław SkrzyczyńskCHACCLANA  KJ Agro Handel   

Finał MP Juniorów   1m. Aleksandra Kierznowska DIOR V KJ Kietlów 

Finał MP Dzieci   1m. Maja Marchwicka  SZAFIR M  KJ Zbyszko 

Sobota 4 sierpnia 2018 

Finał MP MJ      1m. Michalina Szmytka  COMET 235  TKJ Garbówek 

Finał Ladies Cup  1m. Aleksandra Kozanecka  SUEDWINDS AMANDA KJ Szumawa 

II Półfinał MP Juniorów  1m. Aleksandra Kierznowska DIOR V KJ Kietlów 

II Półfinał MP Dzieci 

Piątek 3 sierpnia 2018 

II Półfinał Seniorów  1m.. Jarosław SkrzyczyńskCHACCLANA  KJ Agro Handel  

II Półfinał MP MJ  1m. Michalina Szmytka  COMET 235  TKJ Garbówek 

II Półfinał Ladies Cup   1m. Urszula Kalicińska DISCOVER-S WKJ Wa-wa

I Pófinał MP Juniorów  1m. Wiktoria Bedyńska  CLARENCE S BPK 

I Półfinał MP Dzieci 

Czwartek 2 sierpnia 2018

I Półfinał Seniorów 1m. Jarosław SkrzyczyńskCHACCLANA  KJ Agro Handel 

I Półfinał MJ  1m. Michalina Szmytka  COMET 235  TKJ Garbówek 

I Półfinał Ladies  1m. Dominika Luty KARDO VAN'T STEENPUTJE SK Kruszyńscy

 


CSI4 Samorin. Andrzej Opłatek czwarty w konkursie LR 150cm 29/07/18

Andrzej Opłatek na El Campie ukończył sobotni konkurs LR 150 cm na czwartym miejscu. 

 

WYNIKI KONKURSU

WYNIKI TURNIEJU 

 

fot @HEAA

 

 


Dawid Skiba najlepszy w Grand Prix PLJ w Dąbrówce Małej 29/07/18

V etap PLJ Dąbrówka Mała. Grand Prix PLJ wygrał Dawid Skiba na na Avocado L. Sławomir Szlachta była najlepszy w Finale Rundy Srebrnej na Confilkt a Dalia Lehmann w Finale Rundy Brązowej na Clint Pleasure. DPP wygrała ekipa Kj Agro-Handel Śrem.

WYNIKI GRAND PRIX

WYNIKI ZAWODÓW 

RANKING PLJ 

fot Asia Bręklewicz

 


Grand Prix Warki dla Damiana Zmorka 29/07/18

Damian Zmorek z KJ Welt Opypy wygrał Grand Prix Warki na wyhodowanym przez p Remigiusza Makowskiego 11 letnim wł. DIEGO / Wieland x Welt Gang /. 
 
 
 
fot Magda Pocztowska 

Grzegorzewski Adam 2996
Miśkiewicz Tomasz  2801
Skrzyczyński Jarosław 2346
Kubiak Dawid 2118
Konopacki Przemysław  1660
Kaźmierczak Michał   1521
Wacławik Marek 1293
Opłatek Andrzej  1229
Lewicki Marek    1204
Kiecoń Mściwoj      1183

30/04/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Barański Mikołaj   513
2. Kierznowska Aleksandra  487
3. Maruszak Lena 373
4. Sydow Natalia 343
5. Suska Juliana 252
6. Wypchło Aleksandra  220
7. Parkitny Maximilian  208
8. Kłapińska Laura  197
9. Lewandowski Aleksander    192
10. Stefańska Natalia  176

30/04/24

1. Biegalska Iga 485
2. Ganowska Julia 376
3. Skrzyczyński Patryk  340
4. Pietrzak Daria        311
5. Macieszczak Ewa     257
6. Zawadzka Eliza  227
7. Sówka Nell 190
8. Kucharska Antonina   132
9. Nawrocka Roksana  111
9. Hudzik Jakub  111

30/04/24

1  Kazimierczak Gaja  1120
2  Kosmol Alicja   1020
3. Kulesza Lila  990
4. Soforek Marcel  775
5. Malesa Alicja  725
6. Gola Helena   625
7  Goszczyński Adam  580
8. Chojowska Iga  525
9. Pis Hanna  520
10. Wolniewicz Karmela   490

31/03/24

1.  Sabok Gabriela  124
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 84
3.  Cytarska Hanna  70
4.  Głoskowski Franciszek  52
4.  Filkiewicz Hanna  52
6   Modzelewska Hanna  44
7.  Sławińska Aleksandra  30
7.  Luksa Paulina  30
9   Tomczak Oliwia  30
9.   Tańcula M., Leśniewska E. 28

31/03/24

1.  Reimann Zofia  68
2.  Leboda Oliwia  64
2.  Dziedzińska Konstancja  52
4.  Przybylska Łucja  48
4.  Szmyt Maria  48
6   Janaszczyk Lena 47
7.  Pluta Aleksander  41
8.  Ślusarczyk Iga  37
9.  Pinocy Wiktoria  36
10. Głoskowska Maja  35

31/03/24

1  Broniarczyk Henryk   203
2. Goszczyński Tomasz  95
3. Marszałek Amelia  93
3. Seroczyński Kacper  93
5. Wnuczko Sara   85
6. Lubońska Helena   83
7  Pellowska Blanka  82
8. Kinas Amelia   70
9  Cytarska Hanna   66
10. Sokołowska Alicja   62

31/03/24

1. Buczek Agata    160    
2. Lewicka Aleksandra   98
3. Jach Michalina  95
4.  Kurcweil Julia   88
5.  Binkowska Wera   82
6.  Molenda Lena  80
7.  Kwiatkowska Karolina   75
8.  Kałaska Zofia  74
9.  Czarnecka Aleksandra  58
10. Laskowska Aleksandra         49

31/03/24

1.  Cwalina Wiktoria   285
2.  Kamińska Zofia  270
3.  Czerepińska Maria   230
3.  Hart Dyke Zofia  230
5.  Biel Zofia  190
6.  Szostawicka Karolina   160
7.  Sławińska Zuzanna   140
8.  Ferjan Victoria  95
8.  Stobińska Cecile  95
10. Patecka Olga   85

31/03/24

1.  Korus Anna    371
2.  Koperska Pacyńska M.  245
3.  Nowak Liwia   165
4.  Rachubik Liwia   145
5.  Skoczylas Michalina  135
6.  Kwiatkowska Julia    120
7.  Ciszek Maria  120
7.  Moczkowska Carla              120
9.  Czupryna Martyna  120
9. Ferjan V. Rumińska A.  120

31/03/24