W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 
Andrzej Opłatek 
 
 
 
Anna Szary Ziębicka,
Michał Ziębicki, Krzysztof Retka 
 
 
 
 
Damian Ostręga 
 
 
 
 

Memoriał Generała Michała Gutowskiego  Leszno HZO 

 

HZO DiM Wolica 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Maksymilian Wechta przebojem Finałów CSI3-W w Lesznie !

25/10/15 

 


Leszno - Jarosław Skrzyczyński drugi w FEI WC™ - LR !

 

24/10/15 g.19.00

WYNIKI


Msciwoj Kiecoń i Maksymilian Wechta

źródło YouTube

PIOTR MORSZTYN, MICHAEL WITHAKER w Sopocie video

MAREK LEWICKI , JOS LANSINK w Sopocie video


Sukces w Wr Neustadt ! hymn Polski dla Magdaleny Kozielskiej !

 23/10/15 

Reprezentantka Polski Magdalena Kozielska zwyciężyła w konkursie Elite Tour w Wr Neustadt. Gratulacje !!
 

WYNIKI KONKURSU

WYNIKI TURNIEJU


Piątek w Lesznie pod dyktando reprezentantów Polski !

Mściwoj Kiecoń w świetnym stylu wygrał na Urbane konkurs LR Diamond Tour, w pozostałych piątkowych konkursach w Lesznie triumfowali : Wojciech Wojcianiec, Marcin Bętkowski, Jacek Muraczewski,  Jarosław Skrzyczyński i Krzysztof Okła

23/10/15

 


HZO DiM Michalowice 23-25.10.15.2015 - II Kwalifikacja Cavaliada Future

22/10/15

 

Zgłoszenia, podręczne linki, ranking Cavaliada Future

 

 


CSI2 Wr Neustadt 22-25.10.15 - program, skład Reprezentacji Polski, wyniki

Reprezentacja Polski - CSI2 Lake Arena Wr Neustadt 22-25.10.15 

 

Paulina Wielgórska, Monika Grundkowska, Jarosław Koziarowski, Kamila Rokita, Natalia Koziarowska, Natalia Kościelniak, Agnieszka Kiewrel
 
 
 

Halowy Puchar Polski 2015/16 - kalendarz / pierwsze informacje

21/10/15 

Projekt kalendarza HPP 2015/16*

1 kwalifikacja: 6-8 listopada 2015 – Wrocław 

2 kwalifikacja:  13-15 listopada 2015 – Sopot

3 kwalifikacja: 27-29 listopada 2015 - Jaszkowo

4 kwalifikacja: 19-21 lutego 2016 – Dąbrówka Mała

5 kwalifikacja: 11-13 marca 2016 – Michałowice

6 kwalifikacja: 18-20 marca 2016 – Kalisz

Finał: 1-3 kwietnia 2016 – Dąbrówka Mała 

 


Wago CSN Wrocław 6-8.11.15 propozycje

21/10/15 

I Kwalifikacja HPP 2015/16 

 


CSI3-W Leszno 22-25.10. 2015 - program, zgłoszenia, aktualny Ranking Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata

20/10/15

 

 

 

 

LIVEstream    


Skrzyczyński Jarosław 3627
Wojcianiec Wojciech 3391
Ludwiczak Krzysztof  2853
Opłatek Andrzej  2704
Bobik Jan  2026
Wechta Maksymilian  1868
Kubiak Grzegorz  1652
Kaźmierczak Michał 1364
Grzelczyk Kamil  1307
Grzegorzewski Adam  1249

31/10/19 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1249
2. Grundkowska Monika   427
3. Milczarek Nina 211
4. Seroka Anna  179
5. Pawlicka Dajana  177
6. Żołądkiewicz Maciej 168
7. Kałdonek Martyna  139
8. Kubiak Jakub  133
9. Szmytka Michalina  126
10.Klein Olaf 120

31/10/19

1. Kierznowska Aleksandra 735
2. Lewicki Filip    574
3. Lehmann Dalia 419
4. Suska Juliana 416
5. Lewandowski Aleksander 307
6. Kawa Aleksandra  191
6. Błaszczak Julia  191
8. Babiak Filip  189
9. Skrobacz Olga 187
10 Bado Gabriela 176

 31/10/19

1.Pietrzak Daria 2830
 Zawadzka Eliza  2410
3. Jabłońska Julia  2377
4. Biegalska Iga 2354
5. Kucharska Zuzanna 2163
6. Marchwicka Maja 1952
7. Jannasz Wiktoria  1942
8. Kozioł Klara 1890
9. Kłapińska Laura 1665
10. Wypchło Aleksandra  1391

 30/10/19 

1. Pliem Perka Martyna  692
2. Sówka Nell 649
3. Ganowska Julia  597
4. Śliwiński Antoni 589
5. Skotarczak Nel  579
6. Piontek Barbara 421
7  Pellowska Paulina 413
8. Pięta Julia  406
9. Pawłowska Kornelia 385
10.  Czeszejko Sochacka Lena  349

30/10/19

1. Piontek Helena 473
2. Szeszuła Zuzanna  312
3. Bednarczyk Julia  296
4. Bar Karolina 223
5. Mycio Oliwia 215
6  Sondej Zofia  202
7. Padalak Maria  171
8 Żuk Kaja   164
9. Pietrzak Piotr  123
10.  Panarowicz Nikola  122

30/10/19

1. Henzel Dominika  1050
2. Kamińska Agata 841
3. Derda Agata 736
4. Osuch Aleksandra 707
5. Płatek Oliwia  677
6. Konarska Marta 499
7. Styła Olga  476
8.Tuliszkiewicz Olga 425
9.  Laura Tralewicz Pielak 401
10. Heydel Karolina 368

30/10/19

1. Friedman Maja Bella 648
2. Wawryniuk Nela  275
3. Budzyńska Zofia 242
4  Jurzak Franciszek  220
5  Iwaszczuk Alicja   201
6. Bar Karolina   155
7. Leszek Karwańska Wiktoria  129
8. Okupny Wiktoria 119
9.  Gramza Amelia  45
10   Otlewska Amelia   40

30/10/19