W tym tygodniu:
 

CSI4 Valkenswaard NED 

 Andrzej Opłatek  Mściwoj Kiecoń  Bartosz Adamus 

livestream

 

 

 

CSI3 Knokke BE

Cassandra Orschel

livestream

 

 

 

CSIYH Montefalco ITA  

Monika Dulczewska

 

 

 

 

PLJ Jakubowice 

 

 

​ZO DiM Solec Kujawsk I kwalifikacja Cavalaida Future 

 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

 

    
 
 
   
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
  
  
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 
 
   
  
 

Jarosław Skrzyczyński drugi w konkursie LR 150cm CSI3 Knokke 16/07/17

Jarosław Skrzyczyński na Silver Shine był drugi w konkursie LR 150cm CSI3 w belgijskim Knokke, wygrał sobotni konkurs 145cm na Quintelli. Siwy 8 - letni Silver Shine, wyhodowany w Gestuet Lewitz / Califax - Balou du Rouet / wł. Izabeli Dyrek - Matuszewskiej  wyrasta na wielką gwiazdę. Od połowy b.r. startuje z powodzeniem, bez błędów w konkursach 145-150 cm.  Trzymamy kciuki !

16/07/17

 


Łukasz Troszczyński z powodzeniem w Zagare !

Reprezentant Polski Łukasz Troszczyński, na co dzień zawodnik KJ Nad Wigrami w dn 13-16 lipca 2017 z powodzeniem  startował w zawodach CSI2-W / CSIYH w Zagare na Litwie. Plasował się w pierwszej 10-tce wyników, w konkursie otwarcia Małej Rundy na klaczy Columbia był trzeci a w konkursie Grand Prix zaliczanym do LR i rankingu Pucharu Świata 2017/18 z na Catlin ukończył na miejscu 11. 

16/07/17

 


Silesia Equestrian 12-16 lipca 2017


  

Najlepsze wyniki dla Polski :

 

 

Niedziela  16 lipca 2017 

 

Grand Prix 160cm LR  2m. Jan Bobik / Chacco Amicor 

CSI3 140cm Bronze Final 1m. Wojciech Wojcianiec / Chintablue

CSIU25 145cm 3m. Maksymilian Wechta / Number One 

CSICh Final 1m. Aleksandra Kierznowska / Dior V 

CSIJ Final 4m. Kevin Nagórka / Osadkowski Borodin 

 

Sobota  15 lipca 2017 

CSI3 LR 145cm MR Final 1m. Jan Bobik / Farmer 

CSI3 135cm  5m. Julia Bogolecka / Aser

CSI1 135cm Final 1m. Krzysztof Ludwiczak / Queen La Balou 

CSI1 120cm Final  1m. Krzysztof Ludwiczak / Sandra Blue 

CSICh 120cm 1m. Aleksandra Kierznowska / Dior V 

CSIYH 5y/o Final  5m. Cassandra Orschel / No Limit 69

 

Piątek  14 lipca 2017 

CSI3 150 LR  1m. Kamil Grzelczyk / Wibaro 

CSI3  140 cm 1m. Aleksandra Kozanecka / Calignka 

CSIU25 140cm  2mMichalina Szmytka / Comet 253

CSIJ 135cm  6m Martyna Rynkiewicz / Nirmette

CSI1 130cm   3m. Krzysztof Ludwiczak / Queen La Balou 

CSIYH 5y/o 

 

Czwartek 13 lipca 2017 

CSI3 145 LR  1m. Kamil Grzelczyk / Wibaro 

CSI3 140cm  2m. Wojciech Wojcianiec / Cartosi Melloni 

CSI3 135cm  1m. Krzysztof Ludwiczak / Poli Loli L 

CSIU 25 135 cm 1m. Michalina Szmytka / Comet 253

CSIJ 130cm 2m. Maria Baehr / La Strada L

CSICh 120cm  1m. Aleksandra Kierznowska / Dior V 

CSI1 120cm 2m. Adrianna Ostrowska / Rudbekia 

 

Środa 12 lipca 2017 

 

CSI1 130cm    2m. Krzysztof Ludwiczak / Sandra Blue    VIDEO

CSI1  120 cm   1m. Maciej Kostrzewski Hippica Szaman 

CSIYH 5 y/o 


Natalia Majchrowicz i Aleksandra Cebulak w CSI Geesteren 09/07/17

12/07/17 

 


Odszedł Wagram


Kobiernik najlepsza w Machnicach. Skrzyczyński, Grzywacz, Kasner liderami rankingu PLJ 09/07/17

Daria Kobiernik z ZKJ Przylep Lotnisko na Winchester wygrała Grand Prix w Machnicach.  Po 4 etapach rozgrywek Polskiej Ligi Jeździeckiej liderami rankingów są : w rundzie złotej Jarosław Skrzyczyński, Jacek Grzywacz w rundzie srebrnej, Matylda Kasner w rudzie brązowej.   KJ Agro Handel Śrem prowadzi w klasyfikacji Drużynowego Pucharu Polski. 

fot @PLJ 09/07/17

 

 


John Gunvar Knutsen najlepszy w Grand Prix Michałowic 09/07/19

John Gunvar Knutsen z KJ Rolmet na Be Quite wygrał Grand Prix w Michałowicach, drugie miejsce wywalczył Grzegorz Nowak na Concretoss z FKJK Zatoka a trzecie Radosław Zalewski z SJK Bobrowy Staw na Kontador 

 

09/07/17

 


Jarosław Skrzyczyński w czołówce wielu konkursów w CSI5 Knokke ! Gratulacje !

 


Silesia Equestrian 2017 - zgłoszenia 12-16 lipca 2017


Ranking FEI na koniec czerwca - Skrzyczyński w górę, Farrington liderem 08/07/17

Ranking 198 FEI ma 30/06/17

1m. Kent Farrington USA 3065 pkt

2m. Mclain Ward USA 2923 pkt

3m. Lorenzo De Luca ITA 2893 pkt

185m Jarosław Skrzyczyński POL 868 pkt 

POLACY w rankingu FEI na koniec 06/17 - pobierz

 


Skrzyczyński Jarosław 2967
Opłatek Andrzej  2237
Wojcianiec Wojciech  2170
Wechta Maksymilian  1850
Konopacki Przemysław 1618
Kubiak Dawid 1458
Kaźmierczak Michał   1437
Grzelczyk Kamil   1275
Kiecoń Mściwoj  1264
Grzegorzewski Adam       1218

31/05/22

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra  557
2. Lewandowski Aleksander 543
3Błaszczak Julia  365
4. Skrobacz Olga  278
5. Barański Mikołaj    217
6. Parkitny Maximilian  202
7. Wilczewska Weronika  153
8. Lewicki Filip    141
9.  Suska Juliana  117
10. Skrzypiec Agata  93

31/05/22

1. Handzlik Maciej   318
2. Biegalska Iga     270
3. Kozioł Klara  260
4. Zawadzka Eliza     224
5. Konieczna Róża  212
6. Pietrzak Daria   135
7. Jannasz Wiktoria  130
8. Wypchło Aleksandra  128
9. Prymek Zuzanna  119
10. Oleszkiewicz Lena  102

31/05/22

1  Sówka Nell  1385
2  Ganowska Julia    1085
3. Nawrocka Roksana  1035
3. Goszczyński Adam    970
5. Słoniec Paulina   925
6. Kucharska Antonina     900
7  Babczyńska Małgorzata  760
8. Piszczek Marta   700
9. Pellowska Paulina   680
10. Lewkowicz Amelia  640

31/05/22 

1. Rąbca Milena  268
2. Cicha Zofia   188
3. Layer Blanka   182
4. Michalak Helena      134
5. Wierucka Maria      128
6  Maj Natalia    96
6. Cytrynka Hanna     96
7. Luboński Ignacy    82
9  Janaszczak Lena     80
10. Gudan Natalia  78

31/05/22

1.  Wierucka Zofia 377
2.  Brzykcy Liliana     279
2.  Kulesza Lila  279
4.  Drozd Michalina  200
5.  Zawadzka Katarzyna  196
6   Jach Michalina  194
7.  Lewicka Aleksandra  192
8.  Hamerska Ewa   191
9.  Krzeszewska Zofia  182
10. Wójcikiewicz Róża  180

31/05/22

1  Lewandowska Gabriela   350
2. Wnuczko Sara  238
3. Goszczyński Tomasz 237
4. Luboński Ignacy   212
5. Kamińska Zofia  200
6. Rąbca Milena   161
7  Reimann Zofia  160
8. Starostka Maja  158
8  Czarnecka Adrianna  151
10. Kajdrys Klara  143

31/05/22

1. Cwalina Wiktoria     267    
2. Tymieniecka Wiktoria   264
3. Fediow Daria    244
4. Pasternak Julia  233
5. Buczek Agata     208 
6. Stasiak Agata 195
7. Grobelny Martyna     176
8. Czeszejko - Sochacki Filip 146
9. Kaleta Zuzanna    137
10. Mucha Weronika   127

31/05/22

1.  Aniołek Hubert    390
2.  Ganowska Julia 380
3.  Kierznowska Jagoda  320
4.  Patecka Olga       155
5.  Sówka Nell  135
6.  Pellowska Paulina 115
7.  Biel Zofia  70
8.  Sućko Nina  30
9.      0
10.      0

31/05/22

1.  Cwalina Wiktoria    422
2.  Pakur Zofia 352
3.  Hart Dyke Zofia   287
4.  Frączkowska Roksana 283
5.  Janiszewska Lena   277
6.  Wiśniewski Marcel   235
7. Romanowska Gabriela   209
8. Kępka Aleksandra  185
9. Mroczek Jakub    173 
10. Kraśko Aleksander   170

31/05/22

1. Ponurski Gabriela   175
2. Biela Berenika   165
3. Skotarczak Nel  80
4  Kozakiewicz  Paulina  60
5  Sawicka Paulina    50
6. Kaczmarek Mikołaj  50
7. Biskup Julia  35
8.   0
9.     0
10    0

31/05/22