W tym tygodniu :
 
 
Krzysztof Ludwiczak 
 
 
livestream www.tv.fei.org
 
 
TV - Eurosport, TVP Sport 
 

 


CSI2 Bonheiden BEL

Adam Grzegorzewski, Michał Kaźmierczak, Wojciech Wojcianiec, 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Rozkład jazdy 21.05.15 - podręczne linki

CSIO J / Y / Ch Lamprechtshausen  AUT

WYNIKI / LISTY       LIVEstream

 

Baltica Spring Tour Ciekocinko POL

WYNIKI / LISTY       LIVE - www.swiatkoni.pl 

 


Zawodnicy KJ Agro Handel liderami rankingu Polskiej Ligi Jeździeckiej

21/05/15

Zawodnicy KJ Agro Handel Śrem zdominowali ranking Polskiej Ligi Jeździeckiej po III turniejach ( Michałowice, Leśna Wola, Jaszkowo ). Leszek Gramza prowadzi w rankingu Rundy Diamentowej, Łukasz Krajewski jest numerem 1 w rankingu Rundy Złotej i Srebrnej. W rundzie brązowej ex aequo 1 miejsce zajmuje Amelia Gramza z KJ Agro Handel i Olga Skrobacz z WLKS Krakus. 

 

 


Akademickie Mistrzostwa Polski 21-25.05.15 - program, zgłoszenia

21/05/15

 

 

 


ZO Szary Michałowice 22-24.05.15 - program, zgłoszenia

20/05/15

Ponad 200 koni w Michałowicach ! Na liście zgłoszonych m.in.  Michał Kaźmierczak z nowym koniem Que Pasa 5 , Andrzej Głoskowski, Michał Ziębicki, Radosław Zalewski. 

Zgłoszenia / Program / podręczne linki  

 

 


Jarosław Skrzyczyński w 4* Magna Racino Spring Festival 2015

19/05/15 

 

Jarosław Skrzyczyński w dn. 22-25 maja wystartuje w 4* turnieju w Magna Racino w Austrii. 

 

Zgłoszenia - podręczne linki 

 

 

 


PAPPAS JUNIOR SPECIALS CSIOPChJY - Lamprechtshausen 21-25.05.15

19/05/15  

Liczna Polska Reprezentacja Dzieci - Juniorów - MJ - wystartuje w dniach 21-25 maja w austriackim Lamprechtshausen w turnieju CSIO Pappas Junior Specials.  Nasz kraj reprezentować będą :

Albert Ornat ( na zdjęciu ) Andrzej Opłatek, Adam Grzegorzewski, Dajana Pawlicka, Joanna Marciniak, Aleksandra Bolko, Dalia Lehmann, Franciszek Kowalczyk, Filip Lewicki, Urszula Kalicińska, Olimpia Bembenik, Monika Grundkowska, Maria Baehr, Vivian Brattli,  Aleksandra Więckowska, Nikol Makulik, Agnieszka Cecuga, Wiktoria Głowacka, Kamila Badowska, Patryk Badowski, Gniewko Jachimowicz,  Stanisław Piątkowski, Monika Grochowina, Iga Tokarska. Powodzenia Polska !!

Zgłoszenia - podręczne linki 

 

 


Kadra Narodowa - skład - aktualizacja - 17.05.15

W dn. 17.05.15 Zarząd PZJ powołał do Kadry Narodowej na 2015 rok następujących zawodników :

Michał Ziębicki - Seniorzy 

Aleksandra Więckowska - MJ

Vivian Brattli - Dzieci 

 

19/05/15


Grzegorz Psiuk najlepszy w Sopocie

19/05/15 

Grzegorz Psiuk wygrał 4 konkursy podczas zawodów w Sopocie w dn. 15-17.05.15 w tym niedzielny konkurs Grand Prix na Cassatto.

 

 


Arkadiusz Fimmel wygrał Grand Prix PLJ w Jaszkowie - wyniki

19/05/15

 

 

 
 
 
 
 

Zawodnicy KJ Agro Handel z najlepszymi wynikami w CSIO3 w Odense

18/05/15 g.21.45

Zawodnicy KJ Agro Handel Śrem błyszczeli formą w Odense. Jarosław Skrzyczyński wygrał jeden z konkursów, Marcin Bętkowski był najlepszy w Grand Prix spośród polskich jeźdźców, Mściwoj Kiecoń kilkakrotnie plasował się w pierwszej 10 - tce wielu konkursów turnieju. 

 

WYNIKI turnieju w Odense, video i aktualny ranking europejskiej ligi Division II 

 

 

 

 

 

 

Marcin Bętkowski i Casino L - 10 miejsce  w GP Odense 160cm. Pierwszy tak poważny parkur tej pary i wspaniały wynik. Z niecierpliwością czekamy na kolejne.  

 


Skrzyczyński Jarosław 4121
Wojcianiec Wojciech 2876
Ludwiczak Krzysztof  2545
Kaźmierczak Michał     1961
Wechta Maksymilian  1631
Bobik Jan  1557
Grzegorzewski Adam 1536
Grzelczyk Kamil 1433
Opłatek Andrzej  1214
Orschel Cassandra 915

31/08/19

 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1536
2. Opłatek Andrzej  1214
3. Pawlicka Dajana 458
4. Szmytka Michalina  377
5. Minkiewicz Weronika  363
6. Grundkowska Monika  283
7. Matuszewska Magdalena 275
8 .Klein Olaf 254
9. Rynkiewicz Martyna  217
10. Bogolecka Julia  150

31/08/18

1. Kierznowska Aleksandra 369
2. Milczarek Nina   364
3. Suska Juliana  249
4. Bolko Aleksandra 234
5. Lehmann Dalia 230
6. Bedyńska Wiktoria  206
7. Barański Mikołaj  180
8. Lewicki Filip  179
9. Głowacka Wiktoria  143
10. Bado Gabriela   140

31/08/18

1. Marchwicka Maja  2577
2. Jabłońska Julia 1596
3. Jannasz Wiktoria  1592
4. Kłapińska Laura 1510
5. Stefańska Natalia 1428
6. Zawadzka Eliza  1364
7. Gola Katarzyna  915
8. Wawrzyniak Pola  909
9. Barańska Laura  890
10. Krywult Amelia  730

06/09/18

1Jackowiak Marcelina  393
2. Śliwiński Antoni 361
3. Karnabal Maria  277
4. Ganowska Julia  270
5. Piontek Barbara  262
6. Skotarczak Nel  256
7  Ryciak Wiktoria  247
8. Von Mauberg  217
9. Ufnal Martyna  211
10. Michalska Maria  203

06/09/18

1. Kapel Julia   313
2. Konarska Marta 184
3. Miś Karolina  157
4. Derda Agata 135
5. Szaniewska Karolina 103
6. Tuliszkiewicz Olga 82
7. Grabowska Jagna  79
8Padalak Maria  68
9. Ratajska Gabriela  56
10. Machniewicz Ewa 52

06/09/18

1. Wypiór Marta 371
2. Pietrzak Daria 318
3. Banaszek Zofia  249
4. Konarska Marta 219
5. Walorek Julia 198
6. Padalak Maria 182
7. Rynowiecki Olaf  130
8. Zwierzyńska Żaneta  109
9. Sobiecka Nadia   107
10. Wojtaś Julia  100

06/09/18

1. Kamińska Agata  1244
2. Derda Agata  717
3Henzel Dominika 626
4. Osuch Aleksandra 596
5. Walorek Julia 423
6. Płatek Oliwia 355
7. Jabłońska Julia  347
8. Heydel Karolina 343
9. Kołacka Marianna  300
9. Oleszkiewicz Nina 300

06/09/18

1. Budzyńska Zofia 400
2. Jurzak Franciszek  287
2. Golicka Zuzanna 250
4. Friedman Maja Bella 208
5. Kozłowska Maja  80
6. Łopucka Adrianna   71
7. Pyrek Filip  60
8. Kręgielska Nikola 55
9. Leszek Karwańska Wiktoria  50
10. Olejnik Weronika 35

06/09/18