W tym tygodniu:
 

CSI4-W Cavaliada Kraków 

 

livestream 

 

 

 

CSI4 Vejer de la Frontera  

Marek Lewicki, Andrzej Opłatek, Adam Grzegorzewski, Maksymilian Wechta

livestream

 

 

 

CSI3 Oliva ESP 

Krzysztof Retka, Bartosz Adamus, Julia Błaszczak, Laura Kłapińska, Lena Kwiatkowska, Julia Pawłowska

livestream

 

 

CSI2 Kronenberg NED

 Mateusz Tyszko, Aleksandra Lusina - Gołaś, Zofia Michalak, Mikołaj Kownacki 

livestream

 

 

 

CSI2 Gent BEL  

Róża Konieczna   

 

 

 

HZO Leszno 

 

 

​HZO DiM Wolica

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Marek Lewicki wygrywa Grand Prix u Robsonów 02/08/20

 

Marek Lewicki z KJ Czahary Pogorzelica wygrywa Grand Prix w Dąbrówce Małej na ITOULON B / Etoulon VDL x Indoctro / 

WYNIKI GRAND PRIX

WYNIKI ZAWODÓW  02/08/20


ZO DiM Leszno 30.07-02.08.2020

Zwycięzcy finałów ZO DiM 1-2 sierpnia 2020 

Finał A0 -  Paulina Słoniec  KJ Trachy  Sośnicowice 

Final A1 - Maja Nagła  KJ Stajnia ADAMUS 

Finał A2 - Nel Skotarczak KJ Podkowa Gruszczyn - video 

Finał C Nikola Panarowicz KJ Bonanza Jędrzychowice 

Finał D Bis - Agata Kamińska KJ Ranczo Kołata 

Finał Dzieci II / JM - Roksana Nawrocka KJ Agro Ares Gajewniki 

Grand Prix D / E  Nadia Ambroziak Sportowy Klub Jeździecki Pony Powe

Finał Dzieci - Jakub Hudzik KJ Atena Ostrzeszów 

 

 


Maksymilian Wechta wygrywa Grand Prix PLJ w Warce 26/07/20

 

Maksymilian Wechta na 9 letnim ogierze  FIBONACCI S / Flipper D'Elle x Candillo/ zwycięża w warce Grand Prix PLJ. 

WYNIKI ZAWODÓW  

 

 

Finał Rundy Srebrnej PLJ - 1m. Jarosław Skrzyczyński FOR PASSION  VIDEO

Finał Rundy Brązowej PLJ - 1m. Michał Kaźmierczak HOKEY POKEY VIDEO

Drużynowy Puchar Polski 6 etap - 1m. KJ Agro Handel Śrem 

 

RANKING - POLSKIEJ LIGI JEŹDZIECKIEJ po 6 etapach - liderzy 

RUNDA ZŁOTA  1m. Dawid Kubiak  63 pkt Sobieski Jumping Team 

RUNDA SREBRNA  1m. Adam Grzegorzewski   57 pkt KJ Okoły 

RUNDA BRĄZOWA  1m. Maja Szewczyk 69 pkt KJ Avanti Opole 

Drużynowy Puchar Polski - 1m KJ Agro Handel Śrem  16 pkt 


ZO DIM Kołobrzeg 24-26 lipca 2020

Nikodem Gryciak   finał A0 

 

ZO DIM Stadnina Michalski Kołobrzeg - zwycięzcy niedzielnych finałów :

Finał Dzieci II - Lena Kołacka KJ Sokół Damasławek 
Finał Bis - Jagoda Borowska KS Forrest Pony Club  
Finał C - Maria Rybska KS Forrest Pony Club 
Finał A2 - Lena Falkiewicz Otomiński Klub Jeździecki "Tabun" 
Finał A1 - Maja Sałapatek  Ukj Karmen Niekłonice 
Finał A0 - Nikodem Gryciak  JKS AMICO Mołdawin - video 
 

Andrzej Opłatek potwierdza dobrą formę w San Giovanni 19/07/20

 

Andrzej Opłatek podczas zawodów CSI2 we włoskim San Giovanni w dniach 17-19 lipca 2020 wygrał jeden z konkursów 140cm ( Małe Grand Prix ) na CONTHINDER , na klaczy ODILE DU SOUFFLET  był drugi w kwalifikacji do Grand Prix i trzeci w zamykającym zawody konkursie 135cm. Konkurs Grand Prix na STAKKATANIE ukończył w jednym błędem w rozgrywce. 

 

WYNIKI TURNIEJU 

 

Conthinder - rozgrywka sobotniego konkursy 140cm 

 

 

Odile du Soufflet - 3 miejsce w ostatnim konkursie zawodów 135cm 

 

 

Odile du Soufflet - 2 miejsce 140cm - kwalifikacja Grand Prix

 

 

Stakkatan - Grand Prix - przejazd podstawowy LR 145cm


Galeria Kasia Sebastian CSI Zielona Góra 2020


ZO Leszno 17-19 lipca 2020

Grand Prix 1m. Jacek Mierzwiński  GALA W Stajnia Skrzyczyńscy 

WYNIKI ZAWODÓW 


ZO DiM Sopot 17-19 lipca 2020 - I kwalifikacja CAVALIADA FUTURE 2020/21

 ZGŁOSZENIA 

REGULAMIN KWALIFIKACJI CAVALIADA FUTURE 2020/21

WYNIKI / PROGRAM

 

ZDJĘCIA Aleksandra Ziętak Fotografia

 

ZO DiM Hipodrom Sopot - zwycięzcy niedzielnych finałów :


Gr A0- Lena Kamińska Stajnia Barłomino
Gr A1 - Nel Skotarczak GA PODKOWA GRUSZCZYN - video 
Gr A2 - Kornelia Jurasz KJ Podkowa Gruszczyn - video 
Gr C - Nikola Panarowicz KJ Bonanza Jędrzychowice - video 
Gr D bis Julia GanowskaRanczo Kołata
Dzieci II JM - Hanna Maciejewska JUKS Abakus Kaczyna
GP D/E - Marcelina Jackowiak KJ Gronówka  
GP Dzieci - Olga Tuliszkiewicz KJ Sokół Damasławek 
GP Jun MJ Iga Biegalska SKJ Sopot

 


CSI2 CSIYH Zielona Góra - Drzonków 16-19 lipca 2020

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :

 

niedziela 19 lipca 2020

Grand Prix LR 145cm 1m. Jarosław Skrzyczyński JERICO

CSI2 135cm  3m. Daria Kobiernik WINCHESTER

CSI2 125cm  1m. Dawid Skiba SANTORINI L

CSI2 115cm   1m. Natalia Zimnowodzka QUALITY QUEEN

 

sobota 18 lipca 2020

CSI2 140cm  1m. Jarosław Skrzyczyński JERICO

CSI2 130cm  2m. Daria Kobiernik SONET

CSI2 120cm  1m. Szymon Tęcza CHACCO BLUE AS L

CSI2 110cm  1m. Marek Kopras GRASSHOPPER

CSIYH Final  1m. Tomasz Miśkiewicz STAKKATO LAZAR

 

piątek 17 lipca 2020 

CSI2 140cm  1m. Jarosław Skrzyczyński JERICO

CSI2 130cm  1m. Jarosław Skrzyczyński  INTURIDO 

CSI2 120cm  2m. Paweł Jurkowski SOLITAER 41

CSI2 110cm 1m. Martyna Derengowska  AUGUST  VIDEO 

CSIYH 1m. Matylda Malepszy CORD-M VIDEO

 

czwartek 16 lipca 2020 

CSIYH 1m. Matylda Malepszy CORD-M  VIDEO

 

ZGŁOSZENIA 


WYNIKI LISTY

PROGRAM / LIVESTREAM 

zamówienia zdjęć  Kasia Sebastian - Photography


Antoni Strzałkowski wygrywa IV Memoriał Marcina Klupsia w Jakubowicach PLJ 12/07/20


 

  Podium IV Memoriału Marcina Klupsia - Jakubowice 12/07/20 Foto KaHa

 
 

1m. Antoni Strzałkowski  KJ Strzała Krubiczew 

2m. Adam Grzegorzewski KJ Okoły

3m. Klara Kozioł  TKJ Garbówek 

 

WYNIKI GRAND PRIX 

 

V etap rozgrywek Polskiej Ligi Jeździeckiej Jakubowice 2020 - zwycięzcy finałowych rund :

 

​Runda Złota - Antoni Strzałkowski BLANT KJ Strzała Krubiczew

Runda Srebrna - Marta Wypiór GINA ROYALTY KJK Pod Żubrem Niepołomice 

Runda Brązowa - Zuzanna Prymek DYLLANO KJ Aromer Józefin  

Drużynowy Puchar Polski  - KS Verso La Natura 


Miskiewicz Tomasz  2915
Grzegorzewski Adam 2731
Skrzyczyński Jarosław 2521
Kubiak Dawid 2257
Konopacki Przemysław  1700
Kaźmierczak Michał   1407
Tyszko Michał  1363
Lewicki Marek  1252
Wacławik Marek   1224
Ludwiczak Krzysztof      1166

31/12/23

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Barański Mikołaj   709
2. Kierznowska Aleksandra  485
3Maruszak Lena    409
4. Suska Juliana    400
5. Kubik Natalia  267
6. Stefańska Natalia  176
7. Parkitny Maximilian   166
8. Lewandowski Aleksander  141
9. Biskup Julia  139
10. Osuch Aleksandra  103

31/12/23

1. Biegalska Iga 530
2. Skrzyczyński Patryk  435
3. Zawadzka Eliza    362
4. Wypchło Aleksandra         315
5. Pietrzak Daria     287
6. Kłapińska Laura         280
7. Ganowska Julia 246
8. Sydow Natalia  208
9. Bule Paulina  194
10. Macieszczak Ewa  182

31/12/23

1  Kosmol Alicja   2525
2  Chojowska Iga      2502
3. Goszczyński Adam       2445
4. Babczyńska Małgorzata  2120
5. Malesa Alicja    2040
6. Chylińska Antonia   2009
7  Gola Helena  1765
8. Łącka Michalina  1595
9. Soforek Marcel  1577
10. Brzozowska Aleksandra  1520

31/12/23

1.  Layer Blanka  372
2.  Cicha Zofia   334
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 270
4.  Szmyt Maria  222
4.  Lubońska Helena   222
6   Gizyński Filip    154
7.  Walczyk Natasza    148
8.  Cytarska Hanna  146
9   Maślak Pola  126
10. Marszałek Amelia  90

31/12/23

1.  Reimann Zofia 714
2.  Koperska Pacyńska M. 601
2.  Prasek Hubert  515
4.  Binkowska Wera 504
5.  Wierucka Zofia  497
6   Seroczyńska Nela    423
7.  Korus Anna    381
8.  Wnuczko Sara  380
9.  Leboda Oliwia   352
10. Lewicka Aleksandra  350

31/12/23

1  Janaszczyk Lena     605
2. Goszczyński Tomasz  575
3. Wnuczko Sara 408
4. Reimann Zofia 382
5. Lubońska Helena  373
6. Rąbca Milena     337
7  Laskowska Róża  331
8. Nowak Antoni  313
9  Wierucka Maria  308
10. Seroczyńska Nela  303

31/12/23

1. Tymieniecka Wiktoria   627    
2. Buczek Agata   540
3. Stasiak Agata 440
4. Laskowski Julian      435
5. Wiśniewski Marcel   345
6. Przybyła Agata 317
7. Pasternak Julia   296
8. Kamińska Zofia  284
9.  Sawa Blanka  280
10. Kwiatkowska Karolina       226

31/12/23

1.  Kierznowska Jagoda   1235
2.  Biel Zofia   1095
3.  Cwalina Wiktoria    1070
4.  Hart Dyke Zofia 585
5.  Aniołek Hubert  475
6.  Kamińska Zofia  390
7.  Kraśko Aleksander  335
8.  Patecka Olga  230
9.  Szostawicka Karolina  205
10. Janusz Zofia  155

31/12/23

1.  Moczkowska Carla   898
2.  Ciszek Maria  808
2.  Olaszek Alicja   675
4.  Pakur Zofia          450
5.  Wiśniewski Marcel         434
6.  Kępka Aleksandra     417
7.  Kmietowicz Lilla    360
8.  Hart Dyke Zofia            346
9. Potyra Maja   321
10. Czerpińska Maria    316

31/12/23