W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
Andrzej Opłatek
 
 
 
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Rozkład Jazdy 10-18/04/17

Najlepsze wyniki dla Polski :

CSI4 / CSIYH / CSI1 / San Giovanni ITA               LIVE 

/ Krzysztof Ludwiczak, Wojciech Wojcianiec, Andrzej Opłatek, Bartosz Adamus, Natalia Czernik, Magdalena Gut, Wiktor Larkowski / 

 

CSI4 Grand Prix LR 150cm 3m Wojciech Wojcianiec POL / Cassio Melloni 16/04/17

CSI4 LR145cm   9m. Andrzej Opłatek POL / Copperfield 40 

CSI4 LR 150cm  13m. Krzysztof Ludwiczak POL / Zoweja  15/04/17

CSI2 140cm  10m. Wojciech Wojcianiec POL / Ascador Melloni 

CSI2 125cm  9m. Magdalena Gut POL / Arena 

CSI4 LR 150cm 11m. Krzysztof Ludwiczak POL / Nordwind 14/04/17

CSI4 145cm 12m. Krzysztof Ludwiczak POL / Stalando 2 

CSI4 135cm 1m. Krzysztof Ludwiczak POL / Poli Loli L 

CSI2 125cm 11m. Wiktor Larkowski POL / Albert K

YH 5y/o  1m. Natalia Czernik POL / Chuck Bass, NC Verso Red Wine 

 

CSI3 Lanaken BEL  / Maksymilian Wechta /  LIVE 

 

CSI3 Lanaken BEL /  Łukasz Troszczyński /    LIVE 

CSI3 135cm  9m. Łukasz Troszczyński POL / Columbia 

YH 6y/o 7m. Łukasz Troszczyński POL / Gineke 

CSI3 145cm 6m. Łukasz Troszczyński POL / Djarvi B 10/04

CSI3 135cm 5m. Łukasz Troszczyński POL / Columbia 

 

CSIP Lier BEL  / Agata Kamińska, Mikołaj Barańaki, Franciszek Jurzak

 

CSI1 Oliva Nova ESP / Monika Becker /   LIVE 

 

CSI3 / CSIYH Eschweiler GER       LIVE

/ Mściwoj Kiecoń, Wiktoria Bedyńska / 

 

CSI2 120cm Final 2m. Wiktoria Bedyńska POL / Ramon

CSI2 135 Final   3m. Mściwoj Kiecoń POL / Digisport Calista 

6 y/o Final   6m. Mściwoj Kiecoń POL / Giraldo L   17/04/17

CSI2 140cm 5m. Mściwoj Kiecoń POL / Aloubet Kv  16/04/17

CSI2 130cm  3m. Mściwoj Kiecoń POL / Digisport Calista 

CSI2 115cm  2m. Wiktoria Bedyńska POL / Ramon

6 y/o  1m. Mściwoj Kiecoń POL / Giraldo L  

6 y/o  1m. Mściwoj Kiecoń POL / Giraldo L  15/04/17


Krzysztof Ludwiczak drugi w San Giovanni, Marek Lewicki trzeci w Arezzo, Jarosław Skrzyczyński czwarty w Kronenberg 09/04/17

 

Najlepsze niedzielne wyniki Reprezentantów Polski :

San Giovanni 

CSI3 135cm  2m. Krzysztof Ludwiczak POL / Poli Loli L 

CSI1 125cm 9m. Wiktor Larkowski POL / Albert K 

CSI1 115cm 4m. Wiktoria Lis POL / Conika Z

Arezzo 

CSI3 135cm Final 3m. Marek Lewicki POL / Codetia VDL 

Kronenberg 

CSI2 Grand Prix 12m Jarosław Skrzyczyński POL / Silver Shine 

CSI1 Grand Prix 7m. Jarosław Skrzyczyński POL / Aloubetta 

CSI2 135cm Finał  4m. Jarosław SkrzyczyńskiPOL / Casanova 

 

WYNIKI ZAWODÓW

 


Halowy Puchar Polski Dzieci I dla Oliwi Kosmol i Juliany Suskiej - Leszno 09/04/17

 

Podium HPP Dzieci I  2017 

1-2 m. Oliwia Kosmol / SJ Preria / TriTop 2


1-2 m. Juliana Suska / KS Chojnów / Tokajer 8


3m. Aleksandra Kierznowska / KJ Kietlów / Dior V

fot. www.Primel.pl 

 

09/04/17

 


Halowy Puchar Polski Dzieci i Młodzieży Leszno Finały 09/04/17

 

Podium HPP Kuców 2017 : 

Gr A1 - 1m. Martyna Ufnal  2m. Julia Lieske 3m. Julia Ganowska 

Gr C  - 1m.  Dominika Hendzel 2m. Zofia Banaszek 3m. Wiktoria Król 

Gr A2 - 1m Eliza Zawadzka 2m Marcelina Jackowska 3m. Aleksandra Pliem-Perka

Gr D bis - 1m. Natalia Stefańska 2m. Julia Jabłońska 3m. Julia Walorek

Gr D - 1m. Aleksandra Osuch  2m. Agata Kamińska  3m. Oliwia Płatek 

Gr E - 1m. Zuzanna Golicka  2m. Wiktoria Stanisławska 3m. Wiktoria Okupny 

 

 

 


Halowy Puchar Polski Dzieci i Młodzieży Leszno Finały 08/04/17

 

Pierwsze medalistki HPP DiM - Dominika Siudzińska (od lewej)  - najlepsza w kategorii kuców gr B z LKS Cwał Poznań, oraz Maja Hendrys z Podkowy Gruszczyn - zwyciężczyni HPP Dzieci gr II.

09/04/17

 


Andrzej Opłatek najlepiej dziś dla Polski w San Giovanni - dziewiąty na El Campie w konkursie LR 145cm ! Super forma reprezentanta Polski - 08/04/17


Fenomenalna Quintella ! Jarosław Skrzyczyński drugi w Finale 140cm w CSI2 Kronenberg - 08/04/17


Leszno. Prezes PZJ Janusz Sołtysiak wręczył najmłodszym nominacje do Kadry Narodowej.


Skrzyczyński, Grzegorzewski, Rynkiewicz -liderami Rankingów PZJ na koniec marca 2017 08/04/17

 

Liderzy Rankingów PZJ na koniec marca 2017 :

 

R. Ogólny - Jarosław Skrzyczyński

R. MJ - Adam Grzegorzewski 

R. Juniorzy - Martyna Rynkiewicz

 

 

 

 


Udany piątek !! Krzysztof Ludwiczak drugi w San Giovanni, Marek Lewicki drugi w LR w Arezzo, Jarosław Skrzyczyński trzeci w Kronenberg, Łukasz Koza dziewiąty w LR, Łukasz Troszczyński szósty w Lanaken.

WYNIKI

Arezzo. 2 miejsce LR 145cm  Marek Lewicki POL  / Abigej  

San Giovanni 2 miejsce CSI3 140cm Krzysztof Ludwiczak POL Stakkatan

San Giovanni 9 miejsce CSI3 LR 145 cm Łukasz Koza POL / Chito Blue

                     11 miejsce CSI3 LR 145 cm Krzysztof Ludwiczak POL / Nordwind 

Kronenberg. 3 miejsce CSI2 140cm Jarosław Skrzyczyński POL / Quintella

Lanaken. 6 miejsce CSI2 140cm Łukasz Troszczyński POL / Columbia 


Wojcianiec Wojciech  3423
Opłatek Andrzej  2893
Ludwiczak Krzysztof 2780
Skrzyczyński Jarosław 2573
Wechta Maksymilian  2011
Bobik Jan  1868
Grzelczyk Kamil  1502
Kubiak Grzegorz  1406
Kaźmierczak Michał  1207
Grzegorzewski Adam  836

29/02/20 

 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  351
2. Lewicki Filip 310
3. Babiak Filip  181
4. Błaszczak Julia  178
5. Bado Gabriela  172
6. Milczarek Nina  166
7. Kawa Aleksandra 155
8. Kałdonek Martyna 139
9. Jaglarz Julia  119
10. Bedyńska W. / Januszewska Z, Skrzypiec. A  111

 29/02/20

1. Kierznowska Aleksandra 732
2. Suska Juliana   454
3. Lewandowski Aleksander   451
4. Skrobacz Olga 187
5. Baehr Maria  126
6. Barańska Laura  108
7. Stefańska Natalia  99
8. Wawrzyniak Pola  78
9. Dobkowska Milena  75
10 Pietrzak Emilia  73

29/02/20

1 Zawadzka Eliza 475
2  Kapel Julia  280
3. Konarska Marta 250
4. Gramza Amelia  190
5. Dubieniecka Martyna  185
6Pietrzak Daria  170
7. Biegalska Iga  155
8. Pymek Zuzanna 120
9. Lasecka Wiktoria  115
10.  Kolińska A, Jackowiak M. 110

22/03/20

1.  Cwalina Wiktoria   26
2.  Kłodowska Aleksandra   24
2.   Kamińska Lena 22
4.  Mroczek Jakub 20
5.  Wawrzkiewicz Tola 18
5. Puzdrowska Zuzanna  18
7. Słoniec Paulina  14
7.Topa Zuzanna  14
9.  Cieślak Szymon  12
10.    

 23/06/20

1.  Skotarczak Nel 198
2.  Pliem  Perka Martyna 82
3.  Nawrocka Roksana  68
4.  Janiszewska Lena  63
5.  Łącka Michalina  56
6.  Przybyła Natalia  47
7.  Biel Zofia 46
8.  Pellowska Paulin4 45
9.  Babczyńska Małgorzata  44
10. Dąbrowska Maja  43

23/06/20

1.  Cwalina Wiktoria 63
2.  Pliem  Perka Martyna  45
2.  Skotarczak Nel 45
4.  Wierucka Zofia 44
5.  Przyyła Natalia 32
6.  Stasiak Agata   27
6.  Ciszek Zofia  27
8. Karasińska Olga  26
9  Kierznowski Radosław  26
10.  Nagła Maja  20

23/06/20

1.  Szeszuła Zuzanna  95    
2.  Panarowicz Nikola  78 
3.  Kierznowska Jagoda  59
4.  Ludwicka Karina  44
5.  Sówka Nell 35 
6   Von Mauberg Wiktoria  33
7.  Kuczkowiak Hanna   32
8   Tokarz Lena 30 
9.  Grygier Zuzanna  25
10. Sondej Zofia  23

23/06/20

1.  Derda Agata 180
2.  Zubczyńska Amelia  65
3.  Jackowiak Marcelina 40
4.  Poleszak Dagmara 35
4.  Sówka Nell  35
6.  Otlewska Amelia  30
6.  Tuliszkiewicz Olga  30
8.  Kamińska Oliwia  15
9.    
10.    

23/06/20

1.  Maćkowska Agata 130
2.  Jackowiak Marcelina  115
3.  Ganowska Julia  70
4.  Kierznowska Jagoda 65
5.  Pakur Antonina  50
5.  Kamińska Agata 50
7.  Sówka Nell 45
8. Dańczak Michalina  35
9.    
10.     

23/06/20

1.  Sydow Natalia 55
2.  Otlewska Natalia  15 
2.  Kozłowska Maria  15 
4   Kaczmarek Mikołaj  10  
5      
6.    
7.    
8.    
9.      
10       

23/06/20