W tym tygodniu:
 

MŚ Herning DEN 

Jarosław Skrzyczyński, Maksymilian Wechta

livestream

 

 

 

PLJ Michałowice

 

 

 

ZO Kołobrzeg 

 

 

 

ZO DiM Dąbrówka Mała 

 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

 

    
 
 
   
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
  
  
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 
 
   
  
 

ZO DiM Solec Kujawski 02.06.19

 

Zwycięzcy niedzielnych Finałów ZO DiM Solec Kujawski :

Gr A1 - Nell Sówka S-PIORUN KJ Podkowa Gruszczyn 

Gr A2 - Paulina Pellowska JOWISZ KJ Barłomino 

Gr C - Antoni SliwińskSZOGUN KJ Podkowa Gruszczyn 

Gr D bis - Marta Konarska SAFARI SUNDANCE KJ Podkowa Gruszczyn 

Grand Prix Dzieci - Marta Konarska LILI MARLENE KJ Podkowa Gruszczyn

Grand Prix D/E -   Amelia Otlewska LADY LUCK IV KJ Jumping Events

Finał Dzieci / Jun Mł  Zofia Ćwik CERTINA Pałucki KJ w Górkach Zagajnych

Finał JUN 1m. Lena Maruszak CALANDRIA KS AZS UWM Olsztyn

 

WYNIKI  ZAWODÓW  

 


Marek Wacławik najlepszy w Warce - Grand Prix Mazovia Premium 02/06/19

02/06/19  fot. Magda Pocztowska

Marek Wacławik na 11 letnim ogierze CABO /Concerto II x Cheenook/ będącym wł. spółki LARGO wygrał w Warce Grand Prix Mazovia Premium. Drugie miejsce wywalczył Łukasz Jończyk na DAKOTA DU BOIS PINCHET Z /Diament de Semilly x  Nonstop/ a trzecie Kacper Mróz z KJ Galop Kozienice na  Q DE REVEL /Quidam De Revel x Carthago/.

WYNIKI GRAND PRIX

WYNIKI TURNIEJU   

 


Monika Dulczewska wygrywa w St Tropaz jeden z konkursów 140cm, trzecia w Grand Prix 02/06/19

Reprezentantka Polski na stałe mieszkająca we Włoszech, Monika Dulczewska w świetnym stylu wygrała sobotni konkurs 140cm podczas 2* turnieju w St Tropez, w Grand Prix była trzecia. W konkursach dosiadała 8 letniego ogiera SF Basquiat du Lozon /Diamant de Semilly x  Baloubet du Rouet/. VIDEO 140cm 

WYNIKI GRAND PRIX LR 145cm   02/06/19

WYNIKI KONKURSU 140cm 01/06/19

WYNIKI TURNIEJU  fot. HUBSIDE JUMPING / Marco Villanti 


Andrzej Opłatek wygrywa bariery w St Gallen 31/05/19

31/05/19 

 

Andrzej Opłatek w świetnym stylu wygrał konkurs SIX BAR podczas 5* turnieju w szwajcarskim St. Gallen na CONTHINDER i był trzeci na ODILE  DU SOUFFLET.  W konkursie startowało 15 par.


Baltica Spring Tour Ciekocinko 28.05-02.06 maja 2019

 

 

 

Jarosław Skrzyczyński i Greatest - 4 miejsce w LR 145cm Aleksandra Ziętak Fotografia 

 

Jarosław Skrzyczyński na GREATEST - / Biscayo x Quidam de Revel/ udanie zadebiutował w konkursie Grand Prix - 4 miejsce i najlepszy wynik w spośród reprezentantow Polski. Konkurs wygrał Marc Bettinger z Niemiec na ASTON DES ETISSES /Mylord Carthago x Quidam de Revel/

 

02/06/19

 


CSIO Dutch Youngster Festival Wierden 29.05-01.06.19

 

3 miejsce w konkursie CSIOJ Puchar Narodów  wywalczyła Polska ekipa juniorów / Wiktoria Bedyńska, Mikoła Barański, Milena Dobkowska, Dalia Lehmann/  - na zdjęciu .

fot FotoTrailer 01/06/19

 

 

 


Silesia Equestrian Tour Jakubowice 2019 - propozycje

29/05/19

 


CSIO3 Uggeralne 23-26 maja 2019

 

Drugie miejsce w Pucharze Narodów CSIO3 Uggerhalne 2019 dla Reprezentacji Polski:

Krzysztof Ludwiczak, Wojciech Wojcianiec, Jan Bobik, Andrzej Opłatek 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach:

GRAND PRIX LR 160cm 5m. Wojciech Wojcianiec CHINTABLUE  

CSIO3 Nations Cup 150cm 2. ekipa Polska 

CSIO3 LR 150cm 5m. Krzysztof Ludwiczak POL CONTHACCA 24/05/19

CSIO3  140cm  2m. Krzysztof Ludwiczak POL SANDRA BLUE

CSI1 135cm  4m. Andrzej Opłatek POL ODILE DU SOUFFLET

CSIO3 145cm 1m. Wojciech Wojcianiec CHINTABLUE  23/05/19

CSIO3 140cm 5m. Jan Bobik FARMER

WYNIKI TURNIEJU 


Baltica Spring Tour Ciekocinko 21-26 maja 2019

Jarosław Skrzyczyński i Jerico - zwycięzcy Grand Prix 

 

LISTY / WYNIK /  PROGRAM  zamówienia zdjęć Sweetieisafruit

 

26/05/19

 


ZO DIM Iwno Jaszowo 17-19 maja 2019

 

ZO DIM Centrum Hipiki Jaszkowo - zwycięzcy niedzielnych finałów 19.05.19 :


Grand Prix Dzieci Aleksandra Pliem Perka  QUITA DU DOMAINE Z  TKJ Garbówek
Grand Prix J/Mj - Maria Kosmalewicz SINGULORD SAPHIR  Kraju Jumping Team
Grand Prix Dzieci II - Aleksander Lauk  FESTA Budzyński KS Kłos 

Finał D/E - Zofia Budzyńska  FABIA  Stajnia Gronówka - na zdjęciu 

Finał Dbis - Julia Pięta  KANTJE’S ELTON KJ Abakus Kaczyna 

Finał C - Nikola Panarowicz MAROKO KJ Bonanza 
Finał A2 - Barbara Piontek  CYKOR   Rio Grande Krosinko
Finał A1 - Jolanta Kóska ROYAL  KJ Agro Handel Śrem

WYNIKI ZAWODÓW 


Skrzyczyński Jarosław 2672
Wechta Maksymilian  2184
Opłatek Andrzej  2161
Konopacki Przemysław  2139
Wojcianiec Wojciech  1752
Kubiak Dawid 1524
Kaźmierczak Michał   1489
Grzegorzewski Adaml   1266
Kiecoń Mściwoj  1274
Grzelczyk Kamil        1288

30/06/22

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra  692
2. Lewandowski Aleksander 616
3Błaszczak Julia  350
4. Skrobacz Olga  262
5. Barański Mikołaj    217
6. Parkitny Maximilian  185
7. Bule Oliwier 156
8. Lewicki Filip    141
9.  Suska Juliana  117
10. Wilczewska Weronika  115

30/06/22

1. Handzlik Maciej   318
2. Biegalska Iga     241
3. Zawadzka Eliza 224
4. Kozioł Klara     214
5. Konieczna Róża  189
6. Jannasz Wiktoria   161
7. Pietrzak Daria   119
7. Prymek Zuzanna   119
9. Wypchło Aleksandra  118
10. Oleszkiewicz Lena  105

30/06/22

1  Sówka Nell  1515
2  Ganowska Julia    1085
3. Nawrocka Roksana  1035
3. Goszczyński Adam    1010
5. Słoniec Paulina   925
6. Kucharska Antonina     900
7  Lewkowicz Amelia  835
8. Piszczek Marta   805
9. Babczyńska Małgorzata   760
10. Przybylska Zuzanna   720

30/06/22

1. Rąbca Milena  268
2. Layer Blanka   208
3. Cicha Zofia  188
4. Michalak Helena      152
5. Wierucka Maria      146
6  Maj Natalia    96
6. Cytarska Hanna     96
8. Głoskowska Maja    82
9  Luboński Ignacy    84
10. Janaszczyk L., Błądek M.  80

30/06/22

1.  Wierucka Zofia 409
2.  Brzykcy Liliana     279
2.  Kulesza Lila  279
4.  Drozd Michalina  236
5.  Hamerska Ewa 227
6   Krzeszewska Zofia  220
7.  Zawadzka Katarzyna  208
8.  Lewandowska Michalina 202
9.  Woźniak Piotr   197
10. Jach Michalina  194

30/06/22

1  Lewandowska Gabriela   400
2. Wnuczko Sara  238
3. Goszczyński Tomasz 237
4. Luboński Ignacy   212
5. Kamińska Zofia 200
6. Reimann Zofia  191
7  Rąbca Milena 161
8. Starostka Maja  158
8  Czarnecka Adrianna  151
10. Wiśniewska Zofia  150

30/06/22

1. Buczek Agata   320    
2. Pasternak Julia    303
3. Stasiak Agata     276
4. Cwalina Wiktoria   267
5. Tymieniecka Wiktiria    264 
6. Fediow Daria  244
6. Grobelny Martyna     244
8. Mucha Weronika   166
9. Dana Karolina   162
10. Czeszejko Sochacki Filip  146

30/06/22

1.  Kierznowska Jagoda   530
2.  Aniołek Hubert 470
3.  Ganowska Julia  380
4.  Patecka Olga       305
5.  Sówka Nell  135
6.  Pellowska Paulina 115
7.  Biel Zofia  70
8.  Sućko Nina  30
9.     0
10.      0

30/06/22

1.  Hart Dyke Zofia       492
2.  Cwalina Wiktoria  422
3.  Pazur Zofia    352
4.  Frączkowska Roksana 283
5.  Janiszewska Lena   277
6.  Kępka Aleksandra    255
7. Wiśniewski Marcel   235
8. Moczkowska Carla   230
9. Romanowska Gabriela    209 
10. Ciszek Maria   200

30/06/22

1. Ponurski Gabriela   175
2. Biela Berenika   165
3. Skotarczak Nel  80
4  Kozakiewicz  Paulina  60
5  Leszek Karwańska  Wiktoria  55
6. Sawicka Paulina 50
7. Kaczmarek Mikołaj    40
8. Biskup Julia   35
9.     0
10    0

30/06/22