WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Silesia Equestrian 12-16 lipca 2017


  

Najlepsze wyniki dla Polski :

 

 

Niedziela  16 lipca 2017 

 

Grand Prix 160cm LR  2m. Jan Bobik / Chacco Amicor 

CSI3 140cm Bronze Final 1m. Wojciech Wojcianiec / Chintablue

CSIU25 145cm 3m. Maksymilian Wechta / Number One 

CSICh Final 1m. Aleksandra Kierznowska / Dior V 

CSIJ Final 4m. Kevin Nagórka / Osadkowski Borodin 

 

Sobota  15 lipca 2017 

CSI3 LR 145cm MR Final 1m. Jan Bobik / Farmer 

CSI3 135cm  5m. Julia Bogolecka / Aser

CSI1 135cm Final 1m. Krzysztof Ludwiczak / Queen La Balou 

CSI1 120cm Final  1m. Krzysztof Ludwiczak / Sandra Blue 

CSICh 120cm 1m. Aleksandra Kierznowska / Dior V 

CSIYH 5y/o Final  5m. Cassandra Orschel / No Limit 69

 

Piątek  14 lipca 2017 

CSI3 150 LR  1m. Kamil Grzelczyk / Wibaro 

CSI3  140 cm 1m. Aleksandra Kozanecka / Calignka 

CSIU25 140cm  2mMichalina Szmytka / Comet 253

CSIJ 135cm  6m Martyna Rynkiewicz / Nirmette

CSI1 130cm   3m. Krzysztof Ludwiczak / Queen La Balou 

CSIYH 5y/o 

 

Czwartek 13 lipca 2017 

CSI3 145 LR  1m. Kamil Grzelczyk / Wibaro 

CSI3 140cm  2m. Wojciech Wojcianiec / Cartosi Melloni 

CSI3 135cm  1m. Krzysztof Ludwiczak / Poli Loli L 

CSIU 25 135 cm 1m. Michalina Szmytka / Comet 253

CSIJ 130cm 2m. Maria Baehr / La Strada L

CSICh 120cm  1m. Aleksandra Kierznowska / Dior V 

CSI1 120cm 2m. Adrianna Ostrowska / Rudbekia 

 

Środa 12 lipca 2017 

 

CSI1 130cm    2m. Krzysztof Ludwiczak / Sandra Blue    VIDEO

CSI1  120 cm   1m. Maciej Kostrzewski Hippica Szaman 

CSIYH 5 y/o 


Natalia Majchrowicz i Aleksandra Cebulak w CSI Geesteren 09/07/17

12/07/17 

 


Odszedł Wagram


Kobiernik najlepsza w Machnicach. Skrzyczyński, Grzywacz, Kasner liderami rankingu PLJ 09/07/17

Daria Kobiernik z ZKJ Przylep Lotnisko na Winchester wygrała Grand Prix w Machnicach.  Po 4 etapach rozgrywek Polskiej Ligi Jeździeckiej liderami rankingów są : w rundzie złotej Jarosław Skrzyczyński, Jacek Grzywacz w rundzie srebrnej, Matylda Kasner w rudzie brązowej.   KJ Agro Handel Śrem prowadzi w klasyfikacji Drużynowego Pucharu Polski. 

fot @PLJ 09/07/17

 

 


John Gunvar Knutsen najlepszy w Grand Prix Michałowic 09/07/19

John Gunvar Knutsen z KJ Rolmet na Be Quite wygrał Grand Prix w Michałowicach, drugie miejsce wywalczył Grzegorz Nowak na Concretoss z FKJK Zatoka a trzecie Radosław Zalewski z SJK Bobrowy Staw na Kontador 

 

09/07/17

 


Jarosław Skrzyczyński w czołówce wielu konkursów w CSI5 Knokke ! Gratulacje !

 


Silesia Equestrian 2017 - zgłoszenia 12-16 lipca 2017


Ranking FEI na koniec czerwca - Skrzyczyński w górę, Farrington liderem 08/07/17

Ranking 198 FEI ma 30/06/17

1m. Kent Farrington USA 3065 pkt

2m. Mclain Ward USA 2923 pkt

3m. Lorenzo De Luca ITA 2893 pkt

185m Jarosław Skrzyczyński POL 868 pkt 

POLACY w rankingu FEI na koniec 06/17 - pobierz

 


Skrzyczyński, Grzegorzewski, Lehmann - liderami rankingu PZJ na koniec czerwca 2017

08/07/17 

 


Natalia Majchrowicz i Aleksandra Cebulak z powodzeniem CSI Geesteren 08/07/16


Wojcianiec Wojciech  3423
Opłatek Andrzej  2893
Ludwiczak Krzysztof 2780
Skrzyczyński Jarosław 2573
Wechta Maksymilian  2011
Bobik Jan  1868
Grzelczyk Kamil  1502
Kubiak Grzegorz  1406
Kaźmierczak Michał  1207
Grzegorzewski Adam  836

29/02/20 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  351
2. Lewicki Filip 310
3. Babiak Filip  181
4. Błaszczak Julia  178
5. Bado Gabriela  172
6. Milczarek Nina  166
7. Kawa Aleksandra 155
8. Kałdonek Martyna 139
9. Jaglarz Julia  119
10. Bedyńska W. / Januszewska Z, Skrzypiec. A  111

 29/02/20

1. Kierznowska Aleksandra 732
2. Suska Juliana   454
3. Lewandowski Aleksander   451
4. Skrobacz Olga 187
5. Baehr Maria  126
6. Barańska Laura  108
7. Stefańska Natalia  99
8. Wawrzyniak Pola  78
9. Dobkowska Milena  75
10 Pietrzak Emilia  73

29/02/20

1 Zawadzka Eliza 475
2  Kapel Julia  280
3. Konarska Marta 250
4. Gramza Amelia  190
5. Dubieniecka Martyna  185
6Pietrzak Daria  170
7. Biegalska Iga  155
8. Pymek Zuzanna 120
9. Lasecka Wiktoria  115
10.  Kolińska A, Jackowiak M. 110

22/03/20

1.  Kamińska Lena  22
2.  Wawrzkiewicz Tola 18
2.  Puzdrowska Zuzanna  18
4.  Słoniec Paulina  14
4.  Cwalina Wiktoria   14
4. Topa Zuzanna .   14
7. Cieślak Szymon  12
8. Kłodowska Aleksandra  4
9.    
10.    

22/03/20

1.  Skotarczak Nel 173
2.  Pliem  Perka Martyna 82
3.  Nawrocka Roksana  68
4.  Janiszewska Lena  63
5.  Łącka Michalina  56
6.  Biel Zofia  46
7.  Pellowska Paulina  45
8.  Babczyńska Małgorzata  44
9. Dąbrowska Zuzanna  40
10. Przybyła Natalia  34

 22/03/20

1.  Cwalina Wiktoria 49
2.  Pliem  Perka Martyna  45
3.  Skotarczak Nel 42
4.  Wierucka Zofia 29
5.  Karasińska O;ga 26
6.  Nagła Maja  25
7.  Pellowska Paulina  23
8. Stasiak Agata  22
9  Wawrzkiewicz Tola 22
10.  Biela Berenika   20

22/03/20

1.  Szeszuła Zuzanna   95    
2.  Panarowicz Nikola  63 
3.  Ludwicka Karina  39 
4.  Sówka Nell  35 
5.  Von Mauberg Wiktoria  33 
6   Kuczkowiak Hanna  32 
7.  Grygier Zuzanna   25
7   Kierznowska Jagoda  25 
9.  Sondej Zofia  23
10. Grabowska J. Brzeska B 20 

22/03/20

1.  Derda Agata 180
2.  Poleszak Dagmara  35
3.  Tuliszkiewicz Olga  30
3.  Otlewska Amelia  30
5.  Zubczyńska Amelia  15
5.  Kamińska Oliwia  15
7.     
8.   
9.    
10.    

22/03/20

1.  Maćkowska Agata 130
2.  Jackowiak Marcelina  115
3.  Kierznowska Jagoda 55
4.  Parkur Antonina 50
5.  Sówka Nell  45
6.  Dańczak Michalina  35
7.  Dubiniak Michał  30
8. Styła Olga  29
9. Kowalonek L, Derda A. 25
10.    

22/03/20

1.  Sydow Natalia 55
2.  Otlewska Natalia  15 
2.  Kozłowska Maria  15 
4   Kaczmarek Mikołaj  10  
5      
6.    
7.    
8.    
9.      
10       

22/03/20