W tym tygodniu :
 
 
 
 
wyniki          livestream
 
/ Marek Lewicki, Matylda Kasner, Filip Lewicki /
 
 
 
Katarzyna WIśniewska
 
 
 
 
ZO Strzegom
 
ZO DiM Strzegom
 
ZO Glinik Zaborowski 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

ZO DiM Strzegom 15-17.04.16 - wyniki

19/04/16 

 

 

fot. Katarzyna Broda 

 

 

 

 


Linz 21-24.04.16 - Reprezentacja Polski, zgłoszenia, podręczne linki

CSI2 / CSI1 / CSIYH / CSIJ / CSICh  Linz 21-24.04.16 - Reprezentacja Polski :

 

Michał Kaźmierczak, Łukasz Koza, Krzysztof Ludwiczak, Zuzanna Gowin, Marika Słowińska, Paulina Koza, Aleksandra Kozanecka, Jakub Krzyżosiak, Klara Kostrzewa, Joanna Marciniak, Agnieszka Olszewska, Natalia Koziarowska, Monika Grundkowska, Martyna Rynkiewicz, Dominika Luty, Marta Baczyńska Nowak, Jacek Kuśnierczak, Joanna Tłuszcz, Katarzyna Trzos, Dawid Wojciechowski, Ewa Walas - Kaźmierczak, Vivian Bratli, Gniewko Jachimowicz, Agnieszka Kiewrel, Maja Szewczyk, Julia Jaglarz, Julia Kuśnierczak, Magdalena Matuszewska, Kamila Rokita, Oliwia Szustkowska.

19/04/16  

 


Grand Prix Jaszkowa wygrał Arkadiusz Fimmel !!

19.04.16

ZO Jaszkowo 15-17.04.16   fot. Stajnia Fimmel 

 

 


Grand Prix Strzegomia dla Maksymiliana Wechty !!

 

17/04/18   fot. Katarzyna Broda foto.faraa@gmail.com

 


Polska Liga Jeździecka - sezon 2016 - regulamin, kalendarz

18/04/16 

 

 

 


Rozkład Jazdy 14-17.04.2016

CSI3 Escheweiler GER  / Mściwoj Kiecoń

wyniki / listy / program        livestream

 


 

CSI3 Lummen BELŁukasz Troszczyński, Adam Grzegorzewski, Aleksandra Lusina 

 

LIVEstreamGarden Arena http://livestream.com/accounts/18395671/events/5122931

 

LIVEstream Derby Arena http://livestream.com/accounts/18395607/events/5123007

 

wyniki / listy / program        strona oficjalna 

 

Najlepsze wyniki  :

2 m. Łukasz Troszczyński / La Plata / CSI3 130 / 13/04/16


1 m. Adam Grzegorzewski / Arabesque de Ravel / CSIYH 6 latki 12/04/16

2 m.  Łukasz Troszczyński / Catlin / CSIYH 7 latki / 12/04/16


 

 

CSI1 Oliva Nova ESP / Bartosz Adamus 

wyniki / listy / program           livestream

 


ZO Strzegom - Hipodrom Morawa    wyniki / listy / program 

ZO Jaszkowo  wyniki / listy / program 

 


ZO Strzegom 15-17.04.16 - zgłoszenia, podręczne linki

13/04/16

Świetny początek sezonu otwrtego na Hipodromie w Morawie w Strzegomiu ! Na starcie m.in. Jarosław Skrzyczński, Łukasz Koza, Maksymilian Wechta, Piotr Morsztyn czy Łukasz Wasilewski .

ZGŁOSZENIA / podręczne linki / program 

 

 


Mazovia Cup 2016 Sielanka Warka - kalendarz - regulamin

13/04/16

 

 

 


CSI4 Poznań 2-5 czerwca 2016 - zgłoszenia otwarte

13/04/16

Pula Nagród -  816 000 PLN 

4 konkursy zaliczane będą do światowego rankingu w tym Grand Prix do LR grupy B  (100 punktów za 1 miejsce)

 

 


XII Halowe Akademickie MP Leszno 2016 dla Piotra Kaliszuka i Adrianny Wiśniewskiej

10/04/16 

 

Piotr Kaliszuk z Uniwersytetu Zielonogórskiego i Adrianna Wiśniewska z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu wygrali XII Halowe Akademickie  Mistrzostwa Polski w Lesznie, rozegrane w dniach 8-10.04.16. Gratulacje !! 

fot. Primel.pl

 

 


Skrzyczyński Jarosław 4127
Ludwiczak Krzysztof  2545
Wojcianiec Wojciech 2129
Kaźmierczak Michał     2045
Grzelczyk Kamil 
1756
Wechta Maksymilian 1494
Opłatek Andrzej  1402
Bobik Jan 1191
Grzegorzewski Adam 1113
Kiecoń Mściwoj  943

31/03/13

 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Opłatek Andrzej  1402
2. Grzegorzewski Adam  1113
3. Szmytka Michalina  395
4. Matuszewska Magdalena  362
5. Rynkiewicz Martyna 285
6. Pawlicka Dajana 237
7. Klein Olaf 181
8. Minkiewicz Weronika 156
9. Rozynek Martin 148
10. Seroka Anna 124

31/03/18

1. Milczarek Nina 333
2. Bolko Aleksandra    239
3. Lewicki Filip 235
4. Januszewska Zuzanna 200
5. Bado Gabriela 175
6. Głowacka Wiktoria    159
7.  Suska Juliana  154
8. Baehr Maria  151
9. Lehmann Dalia 127
10. Dobkowska Milena 95

31/03/18

1. Marchwicka Maja  435
2. Jannasz Wiktoria  310
3. Smura Kornelia 270
4. Zawadzka Eliza  245
5. Gola Katarzyna  235
6. Jabłońska Julia  230
6. Stefańska Natalia 230
8. Konieczna Róża 220
9. Barańska Laura  210
10. Biegalska Iga  185

27/03/18

1Jackowiak Marcelina  158
2.  Ganowska Julia  136
3.  Biel Zofia 131
4.  Śliwiński Antoni 130
5. Ryciak Wiktoria 120
6. Karnabal Maria  118
Von Mauberg Wiktoria 117
8. Skotarczak Nel  108
9. Dubiniak Michał 102
10. Dąbrowska Agata  101

11/04/18

1. Kapel Julia   213
2. Derda Agata  135
3. Konarska Marta 113
4. Miś Karolina 69
5. Padalak Maria 28
6. Ratajska Gabriela 56
7. Tuliszkiewicz Olga  52
8 Szaniewska Karolina 43
9. Smolich Julia  32
10. Krawczyńska Aleksandra 16

11/04/18

1. Walorek Julia   198
2. Wypiór Marta 161
3. Banaszak Zofia 160
3. Pietrzak Daria  128
5. Wojtaś Julia  100
6. Zawadzka Eliza  98
7. Jarecka Lena  89
8. Grzymała Gabriela  87
8. Hałoń Katarzyna  70
10. Konarska Marta 69

11/04/18

1. Derda Agata 428
2Kamińska Agata  349
3Płatek Oliwia 265
4. Jabłońska Julia 247
5. Henzel Dominika 234
6. Jurzak Franciszek 219
7. Oleszkiewicz Nina 169
8. Heydel Karolina  139
9. Walorek Julia  134
10. Gramza Amelia  127

11/04/18

1. Golicka Zuzanna  192
2. Budzyńska Zofia 135
2. Friedman Maja Bella  104
4. Kozłowska Maja 60
4. Pyrek Filip  60
6. Łopucka Adrianna   56
7. Jurzak Franciszek  40
8. Olejnik Weronika  35
9. Julia Janku  20
10.  Grzywińska A / Jędrychowska O. 15

11/04/18