W tym tygodniu :
 
 
Krzysztof Ludwiczak 
 
 
livestream www.tv.fei.org
 
 
TV - Eurosport, TVP Sport 
 

 


CSI2 Bonheiden BEL

Adam Grzegorzewski, Michał Kaźmierczak, Wojciech Wojcianiec, 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

BALTIC SUMMER EQUESTRIAN TOUR 09-14 sierpnia 2016 WYNIKI

 

Za nami pierwszy tydzień letniej bardzo udanej dla reprezentantów Polski edycji Baltica Equestrian Summer Tour w Ciekocinku. Najlepiej dla Polski spisali się Jarosław Skrzyczyński ( 4 zwycięstwa ) oraz Krzysztof Ludwiczak ( nie do pokonania na Poli Loli L - wygrał wszystkie konkursy 135 CSI2 )

fot. www.1clicphoto.com

 

WYNIKI I tydzień 

15/08/16

 

 

 

 


Polacy awansują w Rankingu FEI na koniec lipca 2016

05/08/16 

 


Polska Liga Jeździecka - Marcin Bętkowski przebojem turnieju w Olszy

03/08/16

Marcin Bętkowski na Casino L wygrał Grand Prix PLJ w Olszy w dn 31.07.17 i tym samum awansował na drugie miejsce w rankingu ligi. Liderami rankingów PLJ po zawodach w Olszy są : 

Andrei Shalohin - Runda Złota

Marcin Bętkowski - Runda Srebrna

Karina Woźniak j99 - Runda Brązowa 

KJ Zbyszko - Drużynowy Puchar Polski 

 

 

 


Igrzyska Olimpijskie Rio 2016 - program, zawodnicy, madaliści IO 1912-2012


Monika Grundkowska wygrała w Millstreet Finał B Mistrzostw Europy Juniorów !! WYNIKI KOŃCOWE Mistrzostw Europy 2016

31/07/16 

 

 


Maksymilian Wechta ósmy w Grand Prix CSIO3 Samorin 2016 ! Brawa

video z II nawrotu Grand Prix

Millstreet - sobota 20 lipca 2016 - Finały ME Dzieci - WYNIKI

30/07/16       Wyniki ME Dzieci - Finał A i Finał B w którym Aleksandra Kierznowska była druga.

 

 


Millstreet - Aleksandra Kierznowska druga w konkursie pocieszenia ME Dzieci - 30/07/16

WYNIKI

1m. Cecilie  KJAER DEN  / AAGAARDENS ELINA  / 0 / 0 35.93s 

2m. Aleksandra KIERZNOWSKA / DIOR V / 0 / 0 / 36.31s

3m. Sisse Pedersen  MYLIN DEN / HEART OF OAK / 0 / 0 / 37.34s 

24m. Agnieszka KIEWREL POL / TROK K  / 4 pkt 

W konkursie startowało 55 par 

 


Millstreet - piątek 29 lipca 2016 - wyniki - Finał Zespołowy ME Juniorów

29/07/16

Polska - 14 miejsce zespołowo w ME Juniorów 2016

Złoto - Belgia

Srebro - Włochy

Brąz - Wielka Brytania 

 

W ME Dzieci startowało 19 ekip.

 

 

 


CSIO3 Samorin 28-31 lipca 2016 - podręczne lini

 

LIVEStream / płatne / http://www.horsevideos.de

 

WYNIKI live 

 

WYNIKI / LISTY / PROGRAM 

 

RE-LIVE CSIO3 Puchar Narodów - POLSKA 13 miejsce    WYNIKI Puchar Narodów 

 

 


Skrzyczyński Jarosław 4121
Wojcianiec Wojciech 2876
Ludwiczak Krzysztof  2545
Kaźmierczak Michał     1961
Wechta Maksymilian  1631
Bobik Jan  1557
Grzegorzewski Adam 1536
Grzelczyk Kamil 1433
Opłatek Andrzej  1214
Orschel Cassandra 915

31/08/19

 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1536
2. Opłatek Andrzej  1214
3. Pawlicka Dajana 458
4. Szmytka Michalina  377
5. Minkiewicz Weronika  363
6. Grundkowska Monika  283
7. Matuszewska Magdalena 275
8 .Klein Olaf 254
9. Rynkiewicz Martyna  217
10. Bogolecka Julia  150

31/08/18

1. Kierznowska Aleksandra 369
2. Milczarek Nina   364
3. Suska Juliana  249
4. Bolko Aleksandra 234
5. Lehmann Dalia 230
6. Bedyńska Wiktoria  206
7. Barański Mikołaj  180
8. Lewicki Filip  179
9. Głowacka Wiktoria  143
10. Bado Gabriela   140

31/08/18

1. Marchwicka Maja  2577
2. Jabłońska Julia 1596
3. Jannasz Wiktoria  1592
4. Kłapińska Laura 1510
5. Stefańska Natalia 1428
6. Zawadzka Eliza  1364
7. Gola Katarzyna  915
8. Wawrzyniak Pola  909
9. Barańska Laura  890
10. Krywult Amelia  730

06/09/18

1Jackowiak Marcelina  393
2. Śliwiński Antoni 361
3. Karnabal Maria  277
4. Ganowska Julia  270
5. Piontek Barbara  262
6. Skotarczak Nel  256
7  Ryciak Wiktoria  247
8. Von Mauberg  217
9. Ufnal Martyna  211
10. Michalska Maria  203

06/09/18

1. Kapel Julia   313
2. Konarska Marta 184
3. Miś Karolina  157
4. Derda Agata 135
5. Szaniewska Karolina 103
6. Tuliszkiewicz Olga 82
7. Grabowska Jagna  79
8Padalak Maria  68
9. Ratajska Gabriela  56
10. Machniewicz Ewa 52

06/09/18

1. Wypiór Marta 371
2. Pietrzak Daria 318
3. Banaszek Zofia  249
4. Konarska Marta 219
5. Walorek Julia 198
6. Padalak Maria 182
7. Rynowiecki Olaf  130
8. Zwierzyńska Żaneta  109
9. Sobiecka Nadia   107
10. Wojtaś Julia  100

06/09/18

1. Kamińska Agata  1244
2. Derda Agata  717
3Henzel Dominika 626
4. Osuch Aleksandra 596
5. Walorek Julia 423
6. Płatek Oliwia 355
7. Jabłońska Julia  347
8. Heydel Karolina 343
9. Kołacka Marianna  300
9. Oleszkiewicz Nina 300

06/09/18

1. Budzyńska Zofia 400
2. Jurzak Franciszek  287
2. Golicka Zuzanna 250
4. Friedman Maja Bella 208
5. Kozłowska Maja  80
6. Łopucka Adrianna   71
7. Pyrek Filip  60
8. Kręgielska Nikola 55
9. Leszek Karwańska Wiktoria  50
10. Olejnik Weronika 35

06/09/18