W tym tygodniu:
 
 
Andrzej Opłatek
 
 
 
 
 
Przemysław Konopacki 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Piątek w Samorin. Andrzej Opłatek w Finale ! 11/08/17

 

 

 

WYNIKI INDYWIDUALNE ME MJ po 3 kwalifikacjach 

13m. Andrzej Opłatek / Copperfield  10,83 pkt - awans do ścisłego Finału ( 30 najlepszych par )

45m. Adam Grzegorzewski / Torpedo des Forets  25,30 pkt

52m. Michalina Szmytka / Comet 30,34pkt 

 

WYNIKI ZESPOŁOWE  ME MJ 

złoto - Wielka Brytania 

srebro - Belgia 

brąz - Włochy 

12 miejsce - Polska 

 

WYNIKI INDYWIDUALNE ME JUNIORÓW po 3 kwalifikacjach 

37m Dalia Lehmann / Casanova 16,77 pkt

62m Filip Lewicki / Quirados As  25,83 pkt

72m Magdalena Matuszewska / Campino 30,51 pkt

82m Oliwia Szustkowska / Caronette 37,43 pkt

92m Julia Jaglarz 

 

WYNIKI ZESPOŁOWE ME Juniorów 

złoto - Włochy

srebro - Wielka Brytania

brąz  - Niemcy

19 miejsce - Polska 

 

 


Reprezentacja Polski z brązowym medalem Mistrzostw Europy Dzieci Samorin 2017 !

TEAM BRONZE :

Aleksandra Kierznowska - Laura Kłapińska - Olga Skrobacz - Juliana Suska

trener - Tomasz Włodarski 

 

Finał zespołowy Mistrzostw Europy Dzieci Samorin 2017 

KLASYFIKACJA ZESPOŁOWA 

złoto - Wielka Brytanie   0 / 0 / 0 / 0 / 112,50s 

srebro - Belgia  0 / 0 / 0 / 8 / 107,08s

brąz - Polska  0 / 4 / 0 / 0 / 109,64s

4 miejsce - Dania  0 / 0 / 4 / 8 / 107,20s

10/08/17


Reprezentacja Polski z brązowym medalem Mistrzostw Europy Dzieci Samorin 2017 !


Galeria Samorin 8-9 sierpnia 2017


Mistrzostwa Europy Juniorów / MJ / Dzieci Samorin - ceremonia otwrcia 07/08/17


Mściwoj Kiecoń najlepszy w Grand Prix PLJ w Drzonkowie 06/08/17

Mściwoj Kiecoń na Digisport Contendrix zwyciężył w Grand Prix PLJ w Drzonkowie.

 

WYNIKI GRAND PRIX

WYNIKI TURNIEJU 

RANKINGI PLJ 

fot Beata Wieczorkowska 

 


Michał Kaźmierczak wygrał kolejne Grand Prix Leśnej Woli 06/08/17

Michał Kaźmierczak na klaczy CHICA  wygrał kolejne z rzędu Grand Prix w Lęśnej Woli. 

 

WYNIKI GRAND PRIX 

 

WYNIKI TURNIEJU 

06/08/17 

fot Klaudia Lorenz / Leśna Wola 

 

 


Cavaliada Future 2017/18 - nowy sezon, regulamin, kwalifikacje.

05/08/17

 

 

 

 


Ranking PZJ na koniec lipca 2017 / DZIECI / KUCE

Liderzy Rankingów PZJ w kat. Dzieci i Kuców na koniec lipca 2017 

 

DZIECI   Aleksandra Kierznowska       KJ Kietlów 

Grupa A  Pliem-Perka Aleksandra   KJ Salio 

Grupa B  Siudzińska Dominika        KJ Cwał Poznań 

Grupa C  Banaszek Zofia                 WKJ Lublin

Grupa D  Kamińska Agata                 Ranczo Kołata 

Grupa E  Budzyńska Zofia                 SKJ Gronówka 

05.08.17 

 

 


Ranking FEI na koniec lipca 2017

Longines Ranking FEI 31/07/17

1. FARRINGTON, Kent USA 3165

2. WARD, Mclain USA 2948

3. STAUT, Kevin FRA 2848

142. SKRZYCZYNSKI, Jaroslaw POL 1048

POLACY w rankingu FEI   03/08/17


Wojcianiec Wojciech  3423
Opłatek Andrzej  2893
Ludwiczak Krzysztof 2780
Skrzyczyński Jarosław 2573
Wechta Maksymilian  2011
Bobik Jan  1868
Grzelczyk Kamil  1502
Kubiak Grzegorz  1406
Kaźmierczak Michał  1207
Grzegorzewski Adam  836

29/02/20 

 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  351
2. Lewicki Filip 310
3. Babiak Filip  181
4. Błaszczak Julia  178
5. Bado Gabriela  172
6. Milczarek Nina  166
7. Kawa Aleksandra 155
8. Kałdonek Martyna 139
9. Jaglarz Julia  119
10. Bedyńska W. / Januszewska Z, Skrzypiec. A  111

 29/02/20

1. Kierznowska Aleksandra 732
2. Suska Juliana   454
3. Lewandowski Aleksander   451
4. Skrobacz Olga 187
5. Baehr Maria  126
6. Barańska Laura  108
7. Stefańska Natalia  99
8. Wawrzyniak Pola  78
9. Dobkowska Milena  75
10 Pietrzak Emilia  73

29/02/20

1 Zawadzka Eliza 475
2  Kapel Julia  280
3. Konarska Marta 250
4. Gramza Amelia  190
5. Dubieniecka Martyna  185
6Pietrzak Daria  170
7. Biegalska Iga  155
8. Pymek Zuzanna 120
9. Lasecka Wiktoria  115
10.  Kolińska A, Jackowiak M. 110

22/03/20

1.  Cwalina Wiktoria   26
2.  Kłodowska Aleksandra   24
2.   Kamińska Lena 22
4.  Mroczek Jakub 20
5.  Wawrzkiewicz Tola 18
5. Puzdrowska Zuzanna  18
7. Słoniec Paulina  14
7.Topa Zuzanna  14
9.  Cieślak Szymon  12
10.    

 23/06/20

1.  Skotarczak Nel 198
2.  Pliem  Perka Martyna 82
3.  Nawrocka Roksana  68
4.  Janiszewska Lena  63
5.  Łącka Michalina  56
6.  Przybyła Natalia  47
7.  Biel Zofia 46
8.  Pellowska Paulin4 45
9.  Babczyńska Małgorzata  44
10. Dąbrowska Maja  43

23/06/20

1.  Cwalina Wiktoria 63
2.  Pliem  Perka Martyna  45
2.  Skotarczak Nel 45
4.  Wierucka Zofia 44
5.  Przyyła Natalia 32
6.  Stasiak Agata   27
6.  Ciszek Zofia  27
8. Karasińska Olga  26
9  Kierznowski Radosław  26
10.  Nagła Maja  20

23/06/20

1.  Szeszuła Zuzanna  95    
2.  Panarowicz Nikola  78 
3.  Kierznowska Jagoda  59
4.  Ludwicka Karina  44
5.  Sówka Nell 35 
6   Von Mauberg Wiktoria  33
7.  Kuczkowiak Hanna   32
8   Tokarz Lena 30 
9.  Grygier Zuzanna  25
10. Sondej Zofia  23

23/06/20

1.  Derda Agata 180
2.  Zubczyńska Amelia  65
3.  Jackowiak Marcelina 40
4.  Poleszak Dagmara 35
4.  Sówka Nell  35
6.  Otlewska Amelia  30
6.  Tuliszkiewicz Olga  30
8.  Kamińska Oliwia  15
9.    
10.    

23/06/20

1.  Maćkowska Agata 130
2.  Jackowiak Marcelina  115
3.  Ganowska Julia  70
4.  Kierznowska Jagoda 65
5.  Pakur Antonina  50
5.  Kamińska Agata 50
7.  Sówka Nell 45
8. Dańczak Michalina  35
9.    
10.     

23/06/20

1.  Sydow Natalia 55
2.  Otlewska Natalia  15 
2.  Kozłowska Maria  15 
4   Kaczmarek Mikołaj  10  
5      
6.    
7.    
8.    
9.      
10       

23/06/20