4 Foulee CSI4 CSI1 CSIYH 16-19 czerwca 2022

zgłoszenia    WYNIKI    zdjęcia  FotoAli

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w konkursach turnieju 4 Foulee w Poznaniu : 

 

niedziela 19 czerwca 2022

LR Grand Prix 160cm   4m. Marek Lewicki LA PEZI  VIDEO jo     

CSI4 140cm   1m. Marek LewickCORNET'S SUNSHINE    VIDEO 

CSI1 135cm   1m. Antoni Strzałkowski JAMINKA P  VIDEO 

 

sobota 18 czerwca 2022

CSI4 LR 145cm Memoriał Macieja Frnakiewicza 1m. Jarosław Skrzyczyński QUICK STEP

CSI4 140cm  1m. Adam Nicpoń CYCERA   VIDEO 

CSI1 130cm 1m. Jarosław Skrzyczyński SANTOS HIPPICA

CSI1 115cm 1m. Zuzanna Bukowska UCCELLA Z

Finał CSIYH  2m. Sławomir Uchwat  LORELEY EXPRESS J.P.P.

 

piątek 17 czerwca 2022

CSI4 LR 150cm   6m. Łukasz Piksa BENEFIS  VIDEO

CSI4 140cm  5m. Kamil Grzelczyk MISTER DR HEIGL

CSI1 130cm  1m. Daria KobierniVENUS

CSIYH  1m. Dawid Skiba GOLDSTAR W

CSI1 110cm 1m. Wiktoria Zujewska CAPRICCIO

 

czwartek 16 czerwca 2022

CSI4 LR 145  2m. Marek Lewicki LA PEZI   VIDEO 

CSIYH 1m. Wojciech Wojcianiec AYLEEN D'IVE Z  VIDEO

CSI1 110cm  1m. Izabela Vinckier SEVILLA  VIDEO 

Archiwum  / Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w Grand Prix Poznania 

 

4FOULEE 2021       1m. Wojciech Wojcianiec CHINTABLUE

4FOULEE 2019       4m. Jarosław Skrzyczyński JERICO

CSI4 Poznań 2018   2m. Andrzej Opłatek  EL CAMP 

CSI4 Poznań 2017    5m. Kamil Grzelczyk  WIBARO 

CSI4 Poznań 2016  13 m Wojciech Dahlke  A QUITE

CSI4 Poznań 2015   5m. Mściwoj Kiecoń  URBANE

CSI3 Poznań 2014   1m Andrzej Głoskowski CROS

CSI4 Poznań 2013   12m Radosław Zalewski DUKE OF CARNEVAL 

CSI2 Poznań 2012   3m. Łukasz Brzóska OCEANE DU LIBAIRE

CSI2 Poznań 2011   1m. Wojciech Dahlke VANDAMME 

Grand Prix Poznania dla Emanuele Gaudiano, Marek Lewicki czwarty !   FotoAli

  

 Memoriał Macieja Frankiewicza 2022 pod dyktando reprezentantów Polski !  

Dwunawrotowy konkurs Memoriału 145cm zaliczany do światowego rankingu wygrał Arkadiusz Fimmel na klaczy ELASTIQUA / Cachas x  Quantum / hodowca Wojciech Kasperski, Drugie miejsce zajął Jarosław Skrzyczynski na wyhodowanym w SK Kunowo wałachu QUICK STEP Quintender x Calido.   FotoAli

    

Piątkowy konkurs LR 150 - zwycięzca Patrik Majer ze Słowacji i najlepszy Polak w konkursie - Łukasz Piksa na wyhodowanym w SK Racot koniu BEBEFIS.

   FotoAli

Adam Nicpoń                                                                                             Marek Lewicki            FotoAli

     

Dawid Skiba                                                                                         Jarosław Skrzyczyński             FotoAli

  

Wojciech Wojcianiec                                                                Daria Kobiernik     FotoAli

    

  Kamil Grzelczyk i Mister Dr Heigl                                        Marek Lewicki i La Pezi    FotoAli

   

Izabela Vinckier i Sevilla   FotoAli

Wiktoria Zujewska                                                                Zuzanna Bukowska           FotoAli

  

Antoni Strzałkowski                                                             Eliza Zawadzka  FotoAli     

 

Nowa sekcja

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra  1289
2. Lewandowski Aleksander 764
3Barański Mikołaj   312
4. Piksa Magdalena    290
5. Suska Juliana    287
6. Błaszczak Julia     274
7. Parkitny Maximilian 248
8. Bule Oliwier    198
9.  Yeroshova Anastasia    147
10. Maruszak Lena  146

31/12/22

1. Stefańska Natalia  499
2. Pietrzak Daria   301
3. Biegalska Iga  296
4. Kozioł Klara         288
5. Szczupakowska Amelia   226
6. Oleszkiewicz Lena 181
7. Zawadzka Eliza     173
8. Jannasz Wiktoria   161
9. Osuch Aleksandra  145
10. Niziołek Zuzanna  116

31/12/22

1  Babczyńska Małgorzata  3145
2  Ganowska Julia   2654
3. Nawrocka Roksana       2605
4. Przybylska Zuzanna      2355
5. Kosmol Alicja  2290
6. Kucharska Antonina 2015
7  Goszczński Adam   1944
8. Słoniec Paulina  1940
9. Sówka Nell     1895
10. Pellowska Paulina     1750

31/12/22

1. Cicha Zofia 408
2. Layer Blanka  312
3Rąbca Milena 290
4. Gudan Natalia 252
5. Głoskowska Maja    248
6  Michalak Helena 246
7. Wierucka Maria       222
8. Walczak Natasza    192
9  Cytarska Hanna   150
10. Szmyt Maria  146

31/12/22

1  Lewandowska Gabriela   697
2. Goszczyński Tomasz   520
2. Koperska Pacyńska Maria 486
4. Reimann Zofia  464
5. Wnuczko Sara  452
6. Luboński Ignacy   446
7  Wiśniewska Zofia  306
8. Nazarewicz Julia  290
9  Rąbca Milena   268
10. Sławińska Zuzanna   260

31/12/22

1.  Wierucka Zofia  579
2.  Kulesza Lila   496
3.  Lewandowska Michalina  468
4.  Drozd Michalina     446
5.  Brzykcy Lilianna 422
6   Moczkowska Mia 410
7.  Kamińska Zofia   387
8.  Krzeszewska Zofia 384
9.  Prasek Hubert  361
9.  Mroczek Jakub  381

31/12/22

1. Tymieniecka Wiktoria   547    
2. Pasternak Julia      508
3. Grobelny Martyna     501
4. Buczek Agata    478
5. Cwalina Wiktoria    459
6. Szostawicka Karolina   448
7. Fediow Daria    433
8. Stasiak Agata   397
9. Czeszejko Sochacki Filip    367
10. Laskowski Julian  316

31/12/22

1.  Kierznowska Jagoda   1720
2.  Aniołek Hubert 1130
3.  Patecka Olga   950
4.  Ganowska Julia     410
5.  Sówka Nell  135
6.  Pellowska Paulina 115
7.  Biel Zofia  70
8.  Sućko Nina  30
9.     0
10.      0

31/12/22

1.  Hart Dyke Zofia        1312
2.  Cwalina Wiktoria  872
3.  Pakur Zofia    705
4.  Moczkowska Carla  664
5.  Kępka Aleksandra     663
6.  Wiśniewski Marcel   539
7. Ciszek Maria    470
8. Sałapatek Maja            455
8. Obrocka Martyną   360 
10. Frączkowska Roksana      347

31/12/22

1. Ponurski Gabriela   255
2. Biela Berenika   230
3. Biskup Julia   210
4  Skotarczak Nel     80
4  Kaczmarek Mikołaj      80
6. Sawicka Paulina  70
7. Banach Marta  65
8. Kozakiewicz Paulina         60
8. Pietrzak Emilia   60
10  Leszek Karwańska  Wiktoria 40

31/12/22