W tym tygodniu :
 
 
 
livestream ( od 19.10 )
 
 

CSI3 Herning DEN

Krzysztof Ludwiczak 

livestream

 

CSI3 Vilamoura POR 

Andrzej Opłatek 

livestream 

 

 

CSI2 Kronnenberg BEL

Michał Kaźmierczak 

 
livestream
 
 
 
HZO DiM Leszno - kwalifikacja Cavaliada Future
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Alesandra Kierznowska wygrała Puchar Polski Dzieci I 2016

11/09/16 

PODIUM Puchar Polski Dzieci I 2016 

Złoto  Aleksandra Kierznowska / Dior V / KJ Kietlów - trener Hubert Kierznowski,

Srebro -  Maria Baehr na La Strada L / KJ Agro Handel - trener Arkadiusz Fimmel,

Brąz - Juliana Suska na Gilea / KS Chojnów - trener Grzegorz Kubiak .

WYNIKI KOŃCOWE PP Dzieci I 2016 


Andrzej Opłatek Mistrzem Polski Młodych Jeźdźców 2016

Podium MP MJ 2016
złoto - Andrzej Opłatek / El Camp / HEAA Turek
srebro - Joanna Marciniak / Chelsea Blue / KJ Metpol Grodziec 
brąz - Zuzanna Gowin / Captain / KJ Metpol Grodziec 

WYNIKI KOŃCOWE

 


Osadkowski Ladies Cup dla Małgorzaty Koszuckiej

10/09/16  Podium Osadkowski Ladies Cup 2016

1m Małgorzata Koszucka / Alvaro / KJ Wechta 
2m ALeksandra Dabkowska / Tokajer / AZS PW
3m ALeksandra Kozanecka / Calero Z / Szumawa Bobrowiec

WYNIKI KOŃCOWE 


Rozkład Jazdy 8-11 sierpnia 2016

Mistrzostwa Europy Weteranów Arezzo / Witold Bieniek, Paweł Piątkowski / 

CSI2 Lozanna Jan Chrzanowski / 

CSI3 Paderborn Andrzej Stefaniak / 

 

 


Jarosław Skrzyczyński nie do pokonania w Olszy - 04/09/16

Jarosław Skrzyczyński zdominował Finały SCMK w Olszy.  Potrójnie najlepszy w kat koni 7 letnich  na Chacclana, Silver Shine i na Cassia de Lys L, drugi na Quamar w kat koni 5 letnich i drugi na Lucky Star w kat koni 4 letnich. Na koniec na Quiro 5 wygrał Memoriał Jana K. Dąbrowskiego.

05/09/16


Cavaliada Future - zawody kwalifikacyjne i regulamin rozgrywek 2016/17

 
Lista zawodów  kwalifikacyjnych:
30 09 - 02.10. 2016     HZODiM Zakrzów
07-09. 10. 2016           HZODiM Leszno
04-06. 11. 2016           HZODiM Jaszkowo
11-13. 11. 2016           HZODiM Michałowice
18-20. 11. 2016           HZODiM Wolica Kalisz
 
 
 
W CAVALIADA FUTURE wystartują zawodnicy, którzy zdobędą prawo startu podczas cyklu kwalifikacji, które odbędą się w ramach 4 lub 5 konkursów kwalifikacyjnych dla każdej kategorii rozegranych podczas Zawodów Ogólnopolskich Dzieci i Młodzieży w okresie od 29 września 2016 do 20 listopada 2016, a także złoci medaliści Pucharu Polski Kuców w grupie A1 i Mistrzostw Polski Młodzików w grupie A2 - Strzegom 2016 oraz Halowego Pucharu Polski Kuców w grupach A1 i A2  - Leszno 2016 oraz zawodnicy z dzikimi kartami przyznanymi przez Organizatora. Organizator cyklu zastrzega sobie prawo do odwołania któryś z wymienionych zawodów kwalifikacyjnych oraz zmiany miejsca i czasu rozgrywania zawodów kwalifikacyjnych.
 

 


Rozkład Jazdy 2-4 września 2016

SCMK Olsza   LISTY / WYNIKI

 

CSIV Arezzo ITA  - Paweł Piątkowski / Witold Bieniek 

 

CSIAm Ising GER - Marcin Murdzia 


Baltica Ciekocinko - galeria Finały 27-28 sierpnia 2016


WYNIKI MP PP Kuców Strzegom 26-28 sierpnia 2016

28/08/16 

 


Baltica Equestrian Summer Tour III 22 - 28 sierpnia 2016 WYNIKI

  

23-28 sierpnia 2016

 


Skrzyczyński Jarosław 4308
Wojcianiec Wojciech 2922
Ludwiczak Krzysztof  2739
Kaźmierczak Michał     2105
Wechta Maksymilian  1649
Grzegorzewski Adam 1575
Bobik Jan  1563
Grzelczyk Kamil 1433
Opłatek Andrzej  1199
Orschel Cassandra 915

30/09/18

 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1575
2. Opłatek Andrzej  1199
3. Pawlicka Dajana 439
4. Szmytka Michalina  377
5. Minkiewicz Weronika  363
6. Grundkowska Monika  283
7. Matuszewska Magdalena 275
8 .Klein Olaf 254
9. Rynkiewicz Martyna  214
10. Bogolecka Julia  147

30/09/18

1. Kierznowska Aleksandra 369
2. Milczarek Nina   358
3. Suska Juliana  249
4. Bolko Aleksandra 234
5. Lehmann Dalia 230
6. Bedyńska Wiktoria  206
7. Barański Mikołaj  180
8. Lewicki Filip  176
9. Głowacka Wiktoria  143
10. Bado Gabriela   135

30/09/18

1. Marchwicka Maja  2577
2. Jabłońska Julia 1786
3. Jannasz Wiktoria  1732
4. Kłapińska Laura 1590
5. Stefańska Natalia 1428
6. Zawadzka Eliza  1364
7. Kucharska Zuzanna  1025
8. Wawrzyniak Pola 969
8  Gola Katarzyna 915
10. Barańska Laura  890

11/10/18

1Jackowiak Marcelina  393
2. Śliwiński Antoni 361
3. Karnabal Maria  277
4. Ganowska Julia  270
5. Piontek Barbara  262
6. Skotarczak Nel  256
7  Ryciak Wiktoria  247
8. Von Mauberg  217
9. Ufnal Martyna  211
10. Michalska Maria  203

18/09/18

1. Kapel Julia   313
2. Konarska Marta 184
3. Miś Karolina  157
4. Derda Agata 135
5. Szaniewska Karolina 103
6. Tuliszkiewicz Olga 82
7. Grabowska Jagna  79
8Padalak Maria  68
9. Ratajska Gabriela  56
10. Machniewicz Ewa 52

18/09/18

1. Wypiór Marta 371
2. Pietrzak Daria 318
3. Banaszek Zofia  249
4. Konarska Marta 219
5. Walorek Julia 198
6. Padalak Maria 182
7. Rynowiecki Olaf  130
8. Zwierzyńska Żaneta  109
9. Sobiecka Nadia   107
10. Wojtaś Julia  100

18/09/18

1. Kamińska Agata  1244
2. Derda Agata  717
3Henzel Dominika 626
4. Osuch Aleksandra 596
5. Walorek Julia 423
6. Płatek Oliwia 355
7. Jabłońska Julia  347
8. Heydel Karolina 343
9. Kołacka Marianna  300
9. Oleszkiewicz Nina 300

18/09/18

1. Friedman Maja Bella 458
2. Budzyńska Zofia  400
2. Jurzak Franciszek  287
4. Golicka Zuzanna  250
5. Kozłowska Maja  80
6. Łopucka Adrianna   71
7. Pyrek Filip  60
8. Kręgielska Nikola 55
9. Leszek Karwańska Wiktoria  50
10. Olejnik Weronika 35

18/09/18