W tym tygodniu:
 

CSI4-W Cavaliada Kraków 

 

livestream 

 

 

 

CSI4 Vejer de la Frontera  

Marek Lewicki, Andrzej Opłatek, Adam Grzegorzewski, Maksymilian Wechta

livestream

 

 

 

CSI3 Oliva ESP 

Krzysztof Retka, Bartosz Adamus, Julia Błaszczak, Laura Kłapińska, Lena Kwiatkowska, Julia Pawłowska

livestream

 

 

CSI2 Kronenberg NED

 Mateusz Tyszko, Aleksandra Lusina - Gołaś, Zofia Michalak, Mikołaj Kownacki 

livestream

 

 

 

CSI2 Gent BEL  

Róża Konieczna   

 

 

 

HZO Leszno 

 

 

​HZO DiM Wolica

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Mateusz Tyszko najlepszy w Grand Prix CSN w Michałowicach 27/06/21

 

Grand Prix KJK Szary 27/06/21

1m. Mateusz Tyszko LYJANEIRO Z TKJ Garbówek 0/0 35,97s

2m. Jarosław Skrzyczyński OLIMPIC STAR KJ Agro Handel 0/0  36.36s

3m. Anna Szary Ziębicka LUCIANO KJK Szary 0/0  38,80s 

WYNIKI GRAND PRIX

WYNIKI ZAWODÓW 


ZO DiM Bogusławice 25-27/06/21

Nel Skotarczak fot. Alicja Węgrzyn

 

Zwycięzcy niedzielnych finałów ZO DiM Bogusławice 27/06/21

Gr Ao  Maria Wierucka SANTA  Rio Grande Krosinko

Gr A1  Maja Nagła  WALNUT SAMSON Stajnia Adamus 

Gr A2  Julia Peszek LUNA  SKJ Beckersport 

Gr C Martyna Piłem Perka  NANCY PONYSPORT KS Jumping Events 

Gr D bis Karolina Wernerowicz MISSISIPI Akademia Kucania

Finał MŁ i JM  Karolina Wernerowicz CARAJON Akademia Kucania

GP DE  Michał Dubiniak SPARKLING DARK NIGHT JKS Jaroszówka 

GP Dzieci Nel Skotarczak CASCH M E KJ Podkowa Gruszczyn 

Finał J MJ Roksana Nawrocka PANNY LANE BPK 

WYNIKI ZAWODÓW 

 


CSIO5 Sopot 17-20 czerwca 2021

Reprezentacja Polski CSIO5 Sopot 2021 - Wojciech Wojcianiec - Michał Kaźmierczak - Jan Vinckier - Jarosław Skrzyczyński - Andrzej Opłatek fot. Monskoo CSIO Sopot 

CSIO5 Sopot 17-20.06.21 ZGŁOSZENIA 

 

WYNIKI / PROGRAM 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :

Niedziela 20/06/21

LONGINES FEI Jumping Nations Cup™ of Poland 

1m. Niemcy  2m. Beliga  3m. Irlandia   9m Polska  

Arco 150cm - 2m. Kamil Grzelczyk WIBARO

 

Sobota 19/06/21

LOTTO 160cm 1m. Jarosław Skrzyczyński JERICO  VIDEO

Energa Grupa Orlen 150cm 7m. Andrzej Opłatek DIAROUBET

Biotaniqe 145cm 5m. Natalia Czernik FONTAINE BLUE CKV

 

Piątek 18/06/21

LONGINES GRAND PRIX 23m. Michał Kaźmierczak DAME DE PIQUE

Porsche Centrum Sopot 140cm  7m. Maksymilian Wechta NUMBER ONE 28

 

Czwartek 17/06/21

Neptun Gdańsk 150cm   1m. Jarosław Skrzyczyński JERICO

Hipodrom Sopot 145cm   7m. Jarosław Skrzyczyński QUICK STEP

Nagoda Prezydenta Sopotu 140cm   4m. Maksymilian Wechta FIBONACCI S

 

GALERIA Beata Wieczorkowska PN

GALERIA Grand Prix Beata Wieczorkowska 


Marek Lewicki wygrywa Grand Prix Olszy 20/06/21

Marek Lewicki - fot. Paula Bartkowiak

 

Podium Grand Prix ZO GRAND PRIX Polskich Producentów Żywności Olsza 20/06/21

1m. Marek Lewicki LA PEZI  Czhary Pogorzelica 0/0 34,90s

2m. Dawid Skiba LA VULKANO L  KJ Agro Handel  0/0 35,39s

3m. Jakub Krzyżosiak CHAMPION 127  Stajnia Small Cherry  0/0 36,64s

WYNIKI GRAND PRIX 

WYNIKI ZAWODÓW 

 

ZO DiM Kołobrzeg Stajnia Michalski 18-20 czerwca 2021

 

Zwycięzcy niedzielnych Finałów ZO DiM 20/06/21

Gr A0 - 1m. Hanna Sieracka  ANAPON PROXIMO 82378  JKS Remi 

Gr A1 - 1m. Wiktoria Cwalina S PIORUN KJ Podkowa Gruszczyn 

Gr A2 - 1m. Wiktoria Cwalina SZOGUN  KJ Podkowa Gruszczyn 

Gr C - 1m. Hanna Kuczkowiak SZEFOWA FOREST KS Forest Pony Club

​Gr Dbis - 1m. Amelia Bąba ROSANNA JKS Tornado Szczecin 

GP D/E - 1m. Paulina Pellowska MAKUBA21  JKS Barłomino 

Finał JM Mł - 1m. Zuzanna Przybylska SHOKOLAITIQUE ROYAL Z  JUKS Abakus Kaczyna 

GP Dzieci - 1m. Zofia Gendera DIANDRO RED WINE KJ Podkowa Gruszczyn 

Finał JUN / MŁ - 1m. Nell Sówka JURANDA KJ Podkowa Gruszczyn 

WYNIKI ZAWODÓW 


Mikołaj Barański wygrywa dwa konkursy CSIYH w San Giovanni 20/06/21

 

Reprezentant Polski Mikołaj Barański na 7 l wł. JUGGLE BARAKA /Etoulon VDL x Concorde/ wygrał dwa konkursy rundy CSIYH we włoskim San Giovanni - finał  dn. 20.06.21 i konkurs otwarcia w dn.18.06.21.  

WYNIKI TURNIEJU 


CSIO Sopot Young Stars 17-20/06/21

Zosia Kamińska i Michalina Łącka 
 
 
 
 
Zwycięzcy konkursów CSIO Sopot Young Stars 2021 
 
Niedziela 20/06/21
Finał C/D 1m. Jagoda Kierznowska BENJA LUNA Sokół Damasławek 
120 lecie Sopotu  1m. Julianna Wojtal  CASTALECCHIO SM   SKJ Sopot
 
Sobota 19/06/21
Finał Zespołowy  A1/A2  TEAM POMARANCZOWE PODKOWY 
 
Piątek 18/06/21
Finał zespołowy CD & INT Riders  1m. Olga Patecka & Maksymilian Wechta 
Sopot CD 1m. Olga Patecka BOCO AN MHUILEANN KJ Ranczo Kołata 
Sopot A1 fancy dress 1m Zofia Kamińska PASJONATA AMIGO KJ Ranczo Kołata 
Sopot A2 fancy dress 1m. Michalina Łącka TETI KJ Aromer Józefin 
 
Czwartek 17/06/21
Sopot A1 1m. Wiktoria Cwalina S-PIorun KJ Podkowa Gruszczyn 
Sopot A2 1m. Zofia Pakur ISDAAR SKJ Sopot 

CSI-W CSIJ CSIYH CSIU25 Olomouc 16-20/06/2021

Mateusz Tyszko i Casina 20 fot. CSI Olomouc 

Reprezentacja Polski :

Dawid Kubiak, Adam Grzegorzewski, Mateusz Tyszko, Łukasz Koza, Paulina Koza, Antoni Strzałkowski, Malwina Urbanska, Monika Grundkowska, Julia Jaglarz, Kornelia Kurleto, Maria Branka- Borja, Julia Błaszczak, Jarosław Koziarowski, Sebastian Bialczak, Agnieszka Cecuga, Jagoda Data, Masza Galocz, Maciej Handzlik, Zuzanna Jarocka, Malgorzata Koszucka, Klara Kozioł, Wiktor Larkowski, Łukasz Matla, Grzegorz Nowak, Bianka Pieta, Zuzanna Prymek,

WYNIKI TURNIEJU 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju: 

Niedziela 20/06/21

Grand Prix World Cup 160cm  2m. Mateusz Tyszko ZIROCCO AIR VIDEO

GP U25 145cm  12m Adam Grzegorzewski STAKATA

Finał 140cm 7m. Grzegorz Nowak LARCASS CR

Finał 130cm 13m. Zuzanna Prymek DYLLANO

 

Sobota 19/06/21

LR 145cm 3m. Adam Grzegorzewski ISSEM VIDEO

CSIJ Grand Prix 2m. Maria Brańka Borja MA BELLE DE MUZE

Finał 115cm 11m. Jagoda Data CHENET

Finał CSIYH 7l  11m. Antoni Strzałkowski JAMINKA P

Finał CSIYH 6l  1m. Malwina Urbańska CACHMER WYWIAD

 

Piątek 18/06/21

CSI 135cm 1m. Mateusz Tyszko CASINA 20  WYWIAD  VIDEO

U25 140cm 17m. Agnieszka Cecuga BONO TER LINDEN

CSIJ 135cm 4m. Maciej Handzlik BALISTO AC

CSI 125cm 7m. Małgorzata Koszucka FLEUR

CSI 110cm 1m.  Jagoda Data CHENET WYWIAD  VIDEO 

 

Czwartek 17/06/21

CSI 140cm  4m. Dawid Kubiak ANASTACIA III

CSI 130cm 10m Mateusz Tyszko CASINA 20

CSIYH 6l  2m. Malwina Urbańska CACHMER

CSIYH 7l 11m. Antoni Strzałkowski JAMINKA P

U25 140cm 14m. Zuzanna Jarocka HI DIARADO

 

Środa 16/06/21

CSIJ 130cm 6m. Kornelia Kurleto LAUSANNE 65

CSI 120cm   6m. Zuzanna Jarocka STIGMATICA

CSIYH 6l  5m. Malwina Urbańska CACHMER

CSIYH 7l  2m. Małgorzata Koszucka JUVENTUS  


Future Champions Hagen CSIOJ CSIOCh 10-13 czerwca 2021

Wspaniały sukces polskiej młodzieży! Kadra Juniorów - Aleksander Lewandowski - Iga Biegalska -Daria Pietrzak - Olga Skrobacz wywalczyła drugie miejsce w Pucharze Narodów. 

 
Reprezentacja Polski Future Champions Hagen 2021
CSIOJ - Iga Biegalska,  Aleksander Lewandowski, Daria Pietrzak, Olga Skrobacz, Aleksandra Wypchło
CSIOCh - Nell Sowka, Martyna Dubieniecka, Roksana Nawrocka, Julia Pięta 
Szef ekipy - Kajetan Wałecki 
 
WYNIKI PUCHAR NARODÓW CSIOJ - Polska - 2 miejsce
WYNIKI PUCHAR NARODÓW CSIOCh - Polska - 8 miejsce 
 
Grand Prix CSIOJ -  27m Daria Pietrzak MONSUN 5 pkt  
Grand Prix CSIOCh -   17m. Nell Sówka MISTER STAKKATO S 4 pkt
 
 
CSIOCh 125m - 6m. Nell Sówka DIGISPORT CARLO VIDEO
CSIOCh 125cm 2m. Julia Pieta CLEARWATER PP Z
CSIOJ 135cm - 4m. Aleksander Lewandowski JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF VIDEO
CSIOJ 140cm - 8m. Iga Biegalska DORAVELLA VIDEO

CSIO3 Uggerhalne 10-13 czerwca 2021

 

Reprezentacja Polski :

Andrzej Opłatek  DIAROUBET  ODILE DU SOUFFLET  STALANDO 2

Natalia Czernik  DUKE G   EVERDI   FONTAINE BLUE CKV

Mściwoj Kiecoń IDEALISCA GIRALDO L CLEANY VD KATTEVENNEN Z

Przemysław Konopacki  HOME-RUN VASCO

 

Najlepsze wyniki dla Polski w zawodach :

Niedziela 13/06/21 

Grand Prix LR 150cm   27m Przemysław Konopacki VASCO

Finał MR LR 150cm 8m. Natalia Czernik FONTAINE BLUE CKV

 

Sobota 12/06/21

140cm 6m. Przemysław Konopacki HOME-RUN

150cm 5m. Natalia Czernik EVERDI

 

Piątek 11/06/21 

Puchar Narodów  - Polska 11 miejsce  

Natalia Czernik DUKE G  (8) / 6           VIDEO  I nawrót 

Mściwoj Kiecoń IDEALISCA  4 / (12)    VIDEO  I nawrót

Przemysław Konopacki VASCO 8 / 9   VIDEO  I nawrót

Andrzej Opłatek STALANDO 2 0 / 4      VIDEO  I nawrót

 

140cm -  7m. Andrzej Opłatek ODILE DU SOUFFLET VIDEO 

 

Czwartek 10/06/21

145cm 6m. Przemysław Konopacki HOME-RUN  VIDEO

135cm 2m. Mściwoj Kiecoń CLEANY VD KATTEVENNEN Z  VIDEO


Miskiewicz Tomasz  2915
Grzegorzewski Adam 2731
Skrzyczyński Jarosław 2521
Kubiak Dawid 2257
Konopacki Przemysław  1700
Kaźmierczak Michał   1407
Tyszko Michał  1363
Lewicki Marek  1252
Wacławik Marek   1224
Ludwiczak Krzysztof      1166

31/12/23

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Barański Mikołaj   709
2. Kierznowska Aleksandra  485
3Maruszak Lena    409
4. Suska Juliana    400
5. Kubik Natalia  267
6. Stefańska Natalia  176
7. Parkitny Maximilian   166
8. Lewandowski Aleksander  141
9. Biskup Julia  139
10. Osuch Aleksandra  103

31/12/23

1. Biegalska Iga 530
2. Skrzyczyński Patryk  435
3. Zawadzka Eliza    362
4. Wypchło Aleksandra         315
5. Pietrzak Daria     287
6. Kłapińska Laura         280
7. Ganowska Julia 246
8. Sydow Natalia  208
9. Bule Paulina  194
10. Macieszczak Ewa  182

31/12/23

1  Kosmol Alicja   2525
2  Chojowska Iga      2502
3. Goszczyński Adam       2445
4. Babczyńska Małgorzata  2120
5. Malesa Alicja    2040
6. Chylińska Antonia   2009
7  Gola Helena  1765
8. Łącka Michalina  1595
9. Soforek Marcel  1577
10. Brzozowska Aleksandra  1520

31/12/23

1.  Layer Blanka  372
2.  Cicha Zofia   334
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 270
4.  Szmyt Maria  222
4.  Lubońska Helena   222
6   Gizyński Filip    154
7.  Walczyk Natasza    148
8.  Cytarska Hanna  146
9   Maślak Pola  126
10. Marszałek Amelia  90

31/12/23

1.  Reimann Zofia 714
2.  Koperska Pacyńska M. 601
2.  Prasek Hubert  515
4.  Binkowska Wera 504
5.  Wierucka Zofia  497
6   Seroczyńska Nela    423
7.  Korus Anna    381
8.  Wnuczko Sara  380
9.  Leboda Oliwia   352
10. Lewicka Aleksandra  350

31/12/23

1  Janaszczyk Lena     605
2. Goszczyński Tomasz  575
3. Wnuczko Sara 408
4. Reimann Zofia 382
5. Lubońska Helena  373
6. Rąbca Milena     337
7  Laskowska Róża  331
8. Nowak Antoni  313
9  Wierucka Maria  308
10. Seroczyńska Nela  303

31/12/23

1. Tymieniecka Wiktoria   627    
2. Buczek Agata   540
3. Stasiak Agata 440
4. Laskowski Julian      435
5. Wiśniewski Marcel   345
6. Przybyła Agata 317
7. Pasternak Julia   296
8. Kamińska Zofia  284
9.  Sawa Blanka  280
10. Kwiatkowska Karolina       226

31/12/23

1.  Kierznowska Jagoda   1235
2.  Biel Zofia   1095
3.  Cwalina Wiktoria    1070
4.  Hart Dyke Zofia 585
5.  Aniołek Hubert  475
6.  Kamińska Zofia  390
7.  Kraśko Aleksander  335
8.  Patecka Olga  230
9.  Szostawicka Karolina  205
10. Janusz Zofia  155

31/12/23

1.  Moczkowska Carla   898
2.  Ciszek Maria  808
2.  Olaszek Alicja   675
4.  Pakur Zofia          450
5.  Wiśniewski Marcel         434
6.  Kępka Aleksandra     417
7.  Kmietowicz Lilla    360
8.  Hart Dyke Zofia            346
9. Potyra Maja   321
10. Czerpińska Maria    316

31/12/23