W tym tygodniu :
 
 
 
livestream ( od 19.10 )
 
 

CSI3 Herning DEN

Krzysztof Ludwiczak 

livestream

 

CSI3 Vilamoura POR 

Andrzej Opłatek 

livestream 

 

 

CSI2 Kronnenberg BEL

Michał Kaźmierczak 

 
livestream
 
 
 
HZO DiM Leszno - kwalifikacja Cavaliada Future
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Ranking PZJ 30.09.16

LIDERZY RANKINGU PZJ

30.09.16 

 

Jarosław Skrzyczyński 

Andrzej Opłatek - MJ

Adam Grzegorzewski - J

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Regulamin Halowego Pucharu Polski (HPP) w skokach przez przeszkody (na sezon 2016/2017)

12/10/16

 

 

 


HZO / Halowe Derby Poznania 8-9 października 2016

10/10/16

Grand Prix WECHTA Poznań wygrała Dajana Pawlicka.

 

WYNIKI TURNIEJU

 

 

 


Halowy Puchar Leszna Młodych Koni 2016

10/10/16 

Ze względu na liczne prośby i zapytania ze strony zawodników odnośnie skrócenia zawodów cyklu HPLMK rozgrywanych w terminach:

13-16. październik 2016

3-6 listopad 2016
8-11 grudzień 2016

Organizator informujemy, że wszystkie zawody rozgrywane w ramach tego cyklu oraz rozgrywane równocześnie zawody regionalne będą zawodami 3 dniowymi rozgrywanymi od piątku do niedzieli.

PROGRAM 

 

 


Polacy w Grand Prix na miedzynarodowych arenach - 09.10.16

 

GRAND PRIX CSI2 Arena Nova Wr Neustadt AUT  145 cm 

1m. Lawrance Greene GER / Arrivederci 7 / 0/0 / 40,25s 

6m Jarosław Skrzyczyński POL / Quintella / 0/4 / 43,84s

14m. Adam Grzegorzewski POL / Zazou Szumawa 8pkt / 62,53 

16m. Łukasz Wasilewski POL / Wavantos 8pkt /  65,34 

 

GRAND PRIX CSI2-W Tallinn EST  140-160 cm

1m. Andis Varna LAT / KS Corradina 0/0/34.88

9m. Dawid Kubiak POL / Quite Donaldson 4 pkt

16m. Michał Kaźmierczak POL /Helia van de Heihoek 8 pkt

 

GRAND PRIX CSI3 KIEL GER  155 cm 

1m.  Lars Bak Andersen DEN / Carrasco 3 0/0/ 32.96s 

26m. Krzysztof Okła POL / Chacitol 8 pkt 

 

GRAND PRIX CSI2 OPLGLABBEK NED 145-150cm 

1m. Adir Abreu Junior BRA / Cula Lou V  0/0/37.54 

46m. Michał Ziębicki POL / Heartbreaker V 9 pkt 

 

GRAND PRIX CSI2 Vilamoura POR 145 cm 

1m. Danielle Goldstein ISR / Lizziemary 0/0/37.64s

rezygnacja Bartosz Goszczyński POL / Cash Me 

 

 


Rozkład Jazdy 06-09.10.16

 

CSI2-W TALLINN  / Michał Kaźmierczak / Dawid Kubiak /

listy / wyniki             LIVEstream YouTube FEI

 

CSI3 Kiel GER / Cassandra Orchel / Krzysztof Okła / 

listy / wyniki                livestream 

 

CSI2 Wr Neustadt AUT / Jarosław Skrzyczyński / Adam Grzegorzewski / Łukasz Wasilewski / 

listy / wyniki               livestream

 

CSI2 Opglabeek NED  / Michał Ziębicki / Anna Szary Ziębicka / 

listy / wyniki              livestream   / płatne / 

 

CSI2 Vilamoura POR / Bartosz Goszczyński, Adam Nicpoń, Bartosz Adamus /  

listy / wyniki               livestream

 

CSI2 Reisenbeck GER / Paweł Jurkowski / 

listy / wyniki              livestream 

 

HZODiM Leszno 

HZO / Halowe Derby Poznania 

 


Łukasz Wasilewski triumfuje w Wr Neustadt ! 07/10/16


Adam Grzegorzewski w top formie, wygrał konkurs otwarcia w Wr Neustadt 06/10/16


Adam Grzegorzewski przebojem finałów w Samorin

 

 

Adam Grzegorzewski wygrał w Samorin Finał Rundy Brązowej na Centroplast Dinar i był dziewiąty w Grand Prix na Zazou Szumawa.  video Grand Prix  WYNIKI TUTRNIEJU


Krzysztof Okła w CSI2 Salland - Mariënheem 29.09-02.16 WYNIKI


Skrzyczyński Jarosław 4308
Wojcianiec Wojciech 2922
Ludwiczak Krzysztof  2739
Kaźmierczak Michał     2105
Wechta Maksymilian  1649
Grzegorzewski Adam 1575
Bobik Jan  1563
Grzelczyk Kamil 1433
Opłatek Andrzej  1199
Orschel Cassandra 915

30/09/18

 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1575
2. Opłatek Andrzej  1199
3. Pawlicka Dajana 439
4. Szmytka Michalina  377
5. Minkiewicz Weronika  363
6. Grundkowska Monika  283
7. Matuszewska Magdalena 275
8 .Klein Olaf 254
9. Rynkiewicz Martyna  214
10. Bogolecka Julia  147

30/09/18

1. Kierznowska Aleksandra 369
2. Milczarek Nina   358
3. Suska Juliana  249
4. Bolko Aleksandra 234
5. Lehmann Dalia 230
6. Bedyńska Wiktoria  206
7. Barański Mikołaj  180
8. Lewicki Filip  176
9. Głowacka Wiktoria  143
10. Bado Gabriela   135

30/09/18

1. Marchwicka Maja  2577
2. Jabłońska Julia 1786
3. Jannasz Wiktoria  1732
4. Kłapińska Laura 1590
5. Stefańska Natalia 1428
6. Zawadzka Eliza  1364
7. Kucharska Zuzanna  1025
8. Wawrzyniak Pola 969
8  Gola Katarzyna 915
10. Barańska Laura  890

11/10/18

1Jackowiak Marcelina  393
2. Śliwiński Antoni 361
3. Karnabal Maria  277
4. Ganowska Julia  270
5. Piontek Barbara  262
6. Skotarczak Nel  256
7  Ryciak Wiktoria  247
8. Von Mauberg  217
9. Ufnal Martyna  211
10. Michalska Maria  203

18/09/18

1. Kapel Julia   313
2. Konarska Marta 184
3. Miś Karolina  157
4. Derda Agata 135
5. Szaniewska Karolina 103
6. Tuliszkiewicz Olga 82
7. Grabowska Jagna  79
8Padalak Maria  68
9. Ratajska Gabriela  56
10. Machniewicz Ewa 52

18/09/18

1. Wypiór Marta 371
2. Pietrzak Daria 318
3. Banaszek Zofia  249
4. Konarska Marta 219
5. Walorek Julia 198
6. Padalak Maria 182
7. Rynowiecki Olaf  130
8. Zwierzyńska Żaneta  109
9. Sobiecka Nadia   107
10. Wojtaś Julia  100

18/09/18

1. Kamińska Agata  1244
2. Derda Agata  717
3Henzel Dominika 626
4. Osuch Aleksandra 596
5. Walorek Julia 423
6. Płatek Oliwia 355
7. Jabłońska Julia  347
8. Heydel Karolina 343
9. Kołacka Marianna  300
9. Oleszkiewicz Nina 300

18/09/18

1. Friedman Maja Bella 458
2. Budzyńska Zofia  400
2. Jurzak Franciszek  287
4. Golicka Zuzanna  250
5. Kozłowska Maja  80
6. Łopucka Adrianna   71
7. Pyrek Filip  60
8. Kręgielska Nikola 55
9. Leszek Karwańska Wiktoria  50
10. Olejnik Weronika 35

18/09/18