W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 Przemysław Konopacki
 
 
 
 
Andrzej Opłatek
 
 
 
 
Natalia Czernik, Natasza Wasilek
 
 
 
 
 
Damian Ostręga, Józef Pekaniec
 
 
 
Bartosz Adamus 
 
 
CSI1 Valkenswaard NED - Monika Dulczewska 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Foto blog Magdaleny Gut - ceremonia otwarcia ME

17/07/13 g.01.00

 

Foto relacja z ceremonii otwarcia ME w Vejer de la Frontera autorstwa Magdaleny Gut.

 

 

 

 

 


Galeria CSIO Budapest video Igor Kawiak Grand Prix

15/07/13

Galeria zdjęć z CSIO Budapeszt 2013

Video Igor Kawiak Grand Prix

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Sukces !! Igor Kawiak trzeci w Grand Prix Budapesztu !!

14/07/13 g.17.40

Zakończył się bardzo trudny konkurs Grand Prix w Budapeszcie, który wygrał 27 letni reprezentant Belgii Pieter Devos na 10 letnim wł rasy BWP Dream of India Greenfield ( Gem of India - Night and day ). Drugie miejsce również zajął  reprezentant Belgii Gregory Wathelet a trzeci w konkursie był reprezentant Polski  Igor Kawiak na Centino du Ry.

 

 

 


ME Vejer de la Frontera - foto blog Magdaleny Gut.

14/07/13

Wszystkie polskie konie szczęśliwie dotarły już na miejsce Mistrzostw. Zapraszamy na foto relację Magdaleny Gut.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Mistrzostwa Europy MJ / J / Dz już za dwa dni !!

 

14/07/13

Wszystko o ME 2013 :

Reprezentacja Polski

Uczestnicy ME

podręczne linki

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Polska na 5 miejscu w rankingu Division 2 po zawodach w Budapeszcie.

Polacy na 4 miejscu ukończyli Puchar w Budapeszcie, zdobyli tym samym 69 punktów do rankingu Division 2 i awansowali na 5 miejsce.

 

 

 


Antoni Tomaszewski czwarty w konkursie otwarcia w Budapeszcie !

Antoni Tomaszewski na klaczy Trojka w konkursie otwarcia DR w Budapeszcie uplasował się na wysokim czwartym miejscu. Gratulacje !

 

WYNIKI konkursu tu

 

 

 

 


CSI2 / YH Koningsbosch z liczną polską reprezentacją Powodzenia !!

12/07/13

Od 11 lipca polska reprezentacja w składzie : Michał Kaźmierczak z końmi: Apart, Stakorado, Woody, Choco Boy, Klara Kostrzewa z końmi: Wina, Wiske, Albert Ornat z  Warex Pleasure, Klaudia Siarkiewicz z końmi: Carla 113, Caronimo i Pearl 80 oraz Julia Zawada z końmi: Calista 28, Clarabella C, Dariete Z, Wannabe 2 rywalizuje w dwu gwiazdkowym turnieju w holenderskim Koningsbosch Powodzenia !!!

WYNIKI tu

 


CSIO3 Budapest od dziś ! Powodzenia

11/07/13

Furussiya Nations Cup CSIO3 Budapest 2013

Reprezentacja Polski :

Igor Kawiak, Łukasz Koza, Piotr Morsztyn, Radosław Zalewski, Łukasz Wasilewski, Antoni Tomaszewski oraz Marika Słowińska, Paulina Koza i Krzysztof Okła. Trzymamy kciuki !! Powodzenia !!

 

WYNIKI tu

LIVE  tu

 

 

 


Galeria CSI4 Villach Jarosław Skrzyczyński

08/07/13

Jarosław Skrzyczyński w Villach

relacje video / wyniki  tu

zapraszamy do mini galerii autorstwa Sibil Slejko

 

 

 

 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24