W tym tygodniu:
 

MŚ Herning DEN 

Jarosław Skrzyczyński, Maksymilian Wechta

livestream

 

 

 

PLJ Michałowice

 

 

 

ZO Kołobrzeg 

 

 

 

ZO DiM Dąbrówka Mała 

 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

 

    
 
 
   
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
  
  
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 
 
   
  
 

CSI2 CSIJ CSIY CSIYH CSIAm Samorin 6-9 maja 2021

 
 
Reprezentacja Polski :
Dawid Kubiak, Radosław Zalewski, Adam Grzegorzewski, Julia Błaszczak, Aleksandra Wypchło, Julia Ostrowska, Nadia Kuźma, Izabela Vinckier.
 
 
Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju; 
 
Niedziela 09/05/21
CSIY Grand Prix  2m. Julia Błaszczak CORCON
CSIJ Grand Prix 16m. Aleksandra Wypchło CASALEO Z
Last Chance CSIY  3m. Julia Błaszczak CASPAR DE VALD
 
Sobota 08//05/21
Grand Prix CSI1140cm  2m. Aleksandra Wypchło HAMILTON VIDEO 
Bronze Tour Final 125cm 9m. Izabela Vinckier SALVE
 
Piątek 07/05/21
CSI2 LR 145  3m. Dawid Kubiak ESTORIL FORTUNA  
CSI2 140cm 3m. Adam Grzegorzewski STAKATA VIDEO 
CSI2 135cm 4m. Dawid Kubiak ANASTACIA III
CSI2 125cm 1m. Radosław Zalewski HERE I AM VIDEO 
CSIYH  5m. Izabela Vinckier CANDY MAN EQUI-FASHION
 
Czwartek 06/05/21
CSI2 140cm 5m. Dawid Kubiak ESTORIL FORTUNA
CSI2 125cm 6m. Radosław Zalewski HERE I AM
CSI2 125cm 2m. Dawid Kubiak ANASTACIA III
CSIYH 5m. Izabela Vinckier CANDY MAN EQUI-FASHION VIDEO 
 

I etap Polskiej Ligi Jeździeckiej 2021 - ZO Łąck 07-09.05.21

Łukasz Jończyk i GINO N.D. zwycięzcy konkursu GP Finału Rundy ZŁotej PLJ fot. Wiktoria Milczarczyk 

 

W pierwszych finałach PLJ w Łącku triumfowali:

FINAŁ Rundy Złotej GP  - Łukasz Jończyk GINO N.D. KJ Sielanka Warka

Finał Rundy Srebrnej - Natalia Palmowska LVIV PKZ KJ Lotar Biskupiec 

Finał Rundy Brązowej - Cezary Kalinowski KATNIS KJ Strzała Krubiczew 

DPP - Śląski Związek Jeździecki 

WYNIKI ZAWODÓW     RANKINGI PLJ

 

 


V Memoriał Marcina Klupsia ZO eMPMK Jakubowice 07-09.05.21

Podium V Memoriału Macina Klupsia Jakubowice 2021 fot. Kamila Frąckowiak 

 

WYNIKI Memoriału GRAND PRIX 145cm 

1m. Kamil Grzelczyk FRUGO KJ Agri 0/0 47,61 s 

2m. Hubert Kierznowski AMERIQUE LANDAIS KJ Kietlów 0/0 / 48,29 s

3m. Aleksandra Kierznowska BADORETTE KJ Kietlów 4/0 44,89 s 

 

WYNIKI ZAWODÓW    

 

W poprzednich latach w Memoriale wygrywali :

2020 - Antoni Strzałkowski BLANT KJ Strzała Krubiczew
2019 - Maksymilian Wechta LONDON  KJ Wechta 
2018 - Piotr Morsztyn VAN HALEN  BPK
2017 - Wojciech Wojcianiec NACCORD MELLONI  JKS Melloni Horses 

ZO DIM Iwno 07-09.05.2021

Zwycięzcy niedzielnych finałów ZO DiM 09/05/21:
 
Finał Mł i Jm - 1m. Nel Skotarczak KARIKA  KJ Podkowa Gruszczyn 
Gr A0 - Maja Starostka R-FOOD ADONIS AZ Polish Pony Club Tomaszkowo
Gr A1 - Wiktoria Cwalina S-PIORUN Podkowa Gruszczyn
Gr A2 - Jakub Mroczek JUULTJE Polish Pony Club Tomaszkowo
Gr C - Weronika Mucha DEMON DEL JKS Hanna
Gr Dbis - Olga Patecka BOCO AN MHUILEAN Ranczo Kołata
GP D/E - Jagoda Kierznowska BENJA LUNA KJ Sokół Damasławek
GP Dzieci - Julia Parda CHEYENNE Polish Pony Club Tomaszkowo
Finał Rundy Jun / Mł - Natalia Sydow USTINA KJ Gronowka
 

ZO Kwieki - 30.04-02.05 2021

 

 

Finałowy konkurs Grand Prix wygrał Marcin Matelski na LUGANO z KJ Olimpia.

WYNIKI ZAWODÓW  

 


CSI-W CSIJ Praga 28.04-02.05.2021

 

Jarosław Skrzyczyński i Jeroco fot Kateřina Návojová 

 

CSI2-W  CSIJ  CSI1  Praga 29.04-02.05.21 

Reprezentacja Polski :

Wojciech Wojcianiec, Andrzej Opłatek, Dawid Kubiak, Mściwoj Kiecoń, Mateusz Tyszko, Jarosław Skrzyczyński, Krzysztof Ludwiczak, Eliza Zawadzka, Róża Konieczna, Zuzanna Jarocka, Pola Wawrzyniak.

Livestream  PROGRAM / WYNIKI 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach : 

 

Niedziela 02/05/21

World Cup GP LR 145 2m. Jarosław Skrzyczyński JERICO

CSI2 140cm 1m. Jarosław Skrzyczyński INTURIDO

CSI2 135cm 4m. Krzysztof Ludwiczak CONFUA

 

Sobota 01/05/21

CSI2 140cm 1m. Dawid Kubiak SZULER  WYWIAD

CSIYH 1m. Jarosław Skrzyczyński KENTUCKY

CSI2 130cm 5m. Eliza Zawadzka DIOR V VIDEO 

CSI1 125cm  6m. Eliza Zawadzka QUAIDO VIDEO 

 

Piątek 30/04/21

CSI2 145LR 1m. Jarosław Skrzyczński JERICO

CSI2 135 7m. Mateusz Tyszko CASINA 20

CSIYH 4m.  Jarosław SkrzyczyńskKENTUCKY

 

Czwartek 29/04/21

CSI2 140/45 4m. Jarosław Skrzyczyński EXIT REMO

CSI2 130cm  3m. Krzysztof Ludwiczak CONFUA

CSIYH 1m. Jarosław SkrzyczyńskKENTUCKY WYWIAD

CSI2 115cm  5m. Róża Konieczna LA FIOLA PICCOLA

CSI2 125cm 10m. Eliza Zawadzka QUAIDO

 


CSIO Lamprechtshausen 2021

 

 

CSIOJ CSIOCH CSIOP Lamprechtshausen 29.04.-02.05.2021 

Reprezentacja Polski : 

 

Mikołaj Barański, Iga Biegalska, Maria Branka Borja, Aleksander Lewandowski, Aleksandra Osuch, Daria Pietrzak, Olga Skrobacz, Juliana Suska, Marta Wypiór, Nell Sówka, Roksana Nawrocka, Eryka Mikołajczyk, Julia Pięta, Kuba Kraśko

 

WYNIKI ZAWODÓW

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju:

 

niedziela 02/05/21

Grand Prix CSIOJ 4m. Iga Biegalska DORAVELLA VIDEO 

Grand Prix CSIOCh - 29m. Julia Pieta NARCOTIQUE TACHOR

 

sobota 01/05/21

CSICh 120cm 1m. Nell Sowka JURANDA VIDEO

CSIOJ  Puchar Narodów - Polska 7 miejsce

CSIOJ Puchar Narodów IND - 5m. Daria Pietrzak MONSUN

CSIJ 125cm 5m. Marta Wypiór CAPTIANA LUTTINGHOF'S Z

 

piątek 30/04/21

CSIOJ 135  3m. Iga Biegalska DORAVELLA  VIDEO

CSIJ 130 12m. Juliana Suska CHARLIE BOY

CSIP 2m. Nell Sówka BEN GUN  VIDEO

CSIOCh  Puchar Narodów   Polska 7 miejsce 

 

czwartek 29/04/21

CSIP 115  1m. Nell Sówka BEN GUN  VIDEO

CSICh 115 5m. Roksana Nawrocka CHENOA

CSIOCH  6m. Julia Pięta NARCOTIQUE TACHOR

CSIJ 120cm 14m. Juliana Suska CHARLIE BOY


CSI Bogusławice 29.04-02.05 2021

CSI2 CSIYH CSIJ CSICH CSIP Bogusławice 29.04-02.05.2021 

ZGŁOSZENIA 

PROGRAM / WYNIKI 

LIVESTRAM

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach:

Sobota 01/05/21

CSI2 135cm 1m. Antoni Strzałkowski LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF

CSI2 120cm 1m. Sophia Inguenaud LISA BONA L

CSI2 110cm 1m. Julia Ganowska HEROS

CSIJ 1m. Michalina Krzyżyńska CRISTIANO

CSIP 1m. Julia Ganowska  TIFFANY

CSIYH Finał 1m. Daria Kobiernik DONNA NEVA S

SIX BAR 1m. Grzegorz Psiuk CINCINNATI

 

Piątek 31/04/21 

CSI2 140cm 1m. Adam Grzegorzewski AZUR

CSI2 130cm 1m. Marek Lewicki COME

CSIJ 1m. Dominika Henzel QUENTCHEN GLUCK 5 VIDEO

CDIP 1m. Nadia Ambroziak DZARNA

CSIYH 1m. Daria Kobiernik DONNA NEVA S  

 

Czwartek 29/04/21 

CSI2 140cm 1m. Daria Kobiernik  WINCHESTER

CSI2 130cm 1m Grzegorz Psiuk CINCINNATI

CSI2 120cm 1m. Patrycja Matyjasik  KALILA J  VIDEO

CSI2 110cm  1m. Julia Ganowska HEROS  VIDEO

CSIYH 1m. Klara Kozioł VOILA


Natalia Koziarowska najlepsza w Grand Prix Biskupca 25/04/21

 

Grand Prix ZO KJ Lotar Biskupiec 25/04/21

1m. Natalia Koziarowska ANTINA KJ Heaa Turek 0/0 41,92 s

2m. Marek LewickCOME KJ Czahary Pogorzelica 0/0 43,71 s

3m. Natalia Palmowska DR. JONES KJ Lotar Biskupiec 0/0 44,89 s

WYNIKI ZAWODÓW 

 


Monika Dulczewska trzecia w Grand Prix 150 CSN San Giovanni 25/04/21

 

Monika Dulczewska na BASQUIAT DU LOZON podczas zawodów CSN we włoskim San Giovanni w konkursie Grand Prix 150cm wywalczyła trzecie miejsce. 

WYNIKI TURNIEJU 


Skrzyczyński Jarosław 2672
Wechta Maksymilian  2184
Opłatek Andrzej  2161
Konopacki Przemysław  2139
Wojcianiec Wojciech  1752
Kubiak Dawid 1524
Kaźmierczak Michał   1489
Grzegorzewski Adaml   1266
Kiecoń Mściwoj  1274
Grzelczyk Kamil        1288

30/06/22

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra  692
2. Lewandowski Aleksander 616
3Błaszczak Julia  350
4. Skrobacz Olga  262
5. Barański Mikołaj    217
6. Parkitny Maximilian  185
7. Bule Oliwier 156
8. Lewicki Filip    141
9.  Suska Juliana  117
10. Wilczewska Weronika  115

30/06/22

1. Handzlik Maciej   318
2. Biegalska Iga     241
3. Zawadzka Eliza 224
4. Kozioł Klara     214
5. Konieczna Róża  189
6. Jannasz Wiktoria   161
7. Pietrzak Daria   119
7. Prymek Zuzanna   119
9. Wypchło Aleksandra  118
10. Oleszkiewicz Lena  105

30/06/22

1  Sówka Nell  1515
2  Ganowska Julia    1085
3. Nawrocka Roksana  1035
3. Goszczyński Adam    1010
5. Słoniec Paulina   925
6. Kucharska Antonina     900
7  Lewkowicz Amelia  835
8. Piszczek Marta   805
9. Babczyńska Małgorzata   760
10. Przybylska Zuzanna   720

30/06/22

1. Rąbca Milena  268
2. Layer Blanka   208
3. Cicha Zofia  188
4. Michalak Helena      152
5. Wierucka Maria      146
6  Maj Natalia    96
6. Cytarska Hanna     96
8. Głoskowska Maja    82
9  Luboński Ignacy    84
10. Janaszczyk L., Błądek M.  80

30/06/22

1.  Wierucka Zofia 409
2.  Brzykcy Liliana     279
2.  Kulesza Lila  279
4.  Drozd Michalina  236
5.  Hamerska Ewa 227
6   Krzeszewska Zofia  220
7.  Zawadzka Katarzyna  208
8.  Lewandowska Michalina 202
9.  Woźniak Piotr   197
10. Jach Michalina  194

30/06/22

1  Lewandowska Gabriela   400
2. Wnuczko Sara  238
3. Goszczyński Tomasz 237
4. Luboński Ignacy   212
5. Kamińska Zofia 200
6. Reimann Zofia  191
7  Rąbca Milena 161
8. Starostka Maja  158
8  Czarnecka Adrianna  151
10. Wiśniewska Zofia  150

30/06/22

1. Buczek Agata   320    
2. Pasternak Julia    303
3. Stasiak Agata     276
4. Cwalina Wiktoria   267
5. Tymieniecka Wiktiria    264 
6. Fediow Daria  244
6. Grobelny Martyna     244
8. Mucha Weronika   166
9. Dana Karolina   162
10. Czeszejko Sochacki Filip  146

30/06/22

1.  Kierznowska Jagoda   530
2.  Aniołek Hubert 470
3.  Ganowska Julia  380
4.  Patecka Olga       305
5.  Sówka Nell  135
6.  Pellowska Paulina 115
7.  Biel Zofia  70
8.  Sućko Nina  30
9.     0
10.      0

30/06/22

1.  Hart Dyke Zofia       492
2.  Cwalina Wiktoria  422
3.  Pazur Zofia    352
4.  Frączkowska Roksana 283
5.  Janiszewska Lena   277
6.  Kępka Aleksandra    255
7. Wiśniewski Marcel   235
8. Moczkowska Carla   230
9. Romanowska Gabriela    209 
10. Ciszek Maria   200

30/06/22

1. Ponurski Gabriela   175
2. Biela Berenika   165
3. Skotarczak Nel  80
4  Kozakiewicz  Paulina  60
5  Leszek Karwańska  Wiktoria  55
6. Sawicka Paulina 50
7. Kaczmarek Mikołaj    40
8. Biskup Julia   35
9.     0
10    0

30/06/22