W tym tygodniu:
 

MŚ Herning DEN 

Jarosław Skrzyczyński, Maksymilian Wechta

livestream

 

 

 

PLJ Michałowice

 

 

 

ZO Kołobrzeg 

 

 

 

ZO DiM Dąbrówka Mała 

 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

 

    
 
 
   
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
  
  
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 
 
   
  
 

Polska Liga Jeździecka - 2 etap JKS Przybyszewo Leszno 28-30/05/21

miejsce DPP - Fimmel Team - Marianna Stawicka - Arkadiusz Fimmel - Maja Hendrys fot. Paula Bartkowiak 

 

ZWYCIĘZCY FINAŁÓW II etapu PLJ w Lesznie ;

II etap DPP - 1m. FIMMEL TEAM ( na zdjęciu ) 

Runda Złota Gramd Prix 1m. Maksymilian Wechta CLEAR CARETINA VIDEO 

Runda Srebrna -  1m. Jakub Krzyżosiak CALERO Z KS Small Cherry   VIDEO 

Runda Brązowa  1m. Mściwoj Kiecoń POMMERY V O V KJ Agro Handel  VIDEO

 

RANKINGI PLJ  www.plj.pzj.pl       WYNIKI ZAWODÓW

 


Polska juniorka Róża Konieczna trzecia w krajowym Grand Prix zawodów w Bojourishte w Bułgarii 23/05/21

 

Polska juniorka Róża Konieczna w krajowym turnieju w Bojourishte w Bułgarii wywalczyła trzecie miejsce w konkursie Grand Prix 135cm dosiadając nowego 8 letniego konia DARIDO B / Diarado x Contender/.

VIDEO przejazd podstawowy   23/05/21


Mateusz Tyszko wygrywa Grand Prix CSN w Kołobrzegu 23/05/21

 

Grand Prix CSN Kołobrzeg Budzistowo 23/05/21

1m. Mateusz Tyszko FOREST TKJ Garbówek 0/0 38,98s

2m. Adam Nicpoń COUNTER JKS Barłomino 0/0  40,73s 

3m. Agata Dahlke Burda IELVE KJ Sokół Damasławek 0/0 41,43s 

 

WYNIKI GRAND PRIX  

WYNIKI TURNIEJU 

 


ZO DiM Jaszkowo - kwalifikacja CSIO Sopot Young Stars 21-23/05/21

 

Zwycięzcy niedzielnych finałów ZO DIM Jaszkowo 23/05/21

Gr Ao - Zofia Reimann RIKARD UKS Petrico Pony Karlino

Gr A1 - Maja Nagła PASJONATA PARYS  KJ Stajnia Adamus Rogusko

Gr A2 - Michalina Łącka TETI KJ Aromer Józefin 

Gr C -  Zofia Biel D'APRIL KJ Leńcze

Gr D bis  - Olga Patecka BOCO AN MHUILEANN KJ Ranczo Kołata 

GP D/E - Jagoda Kierznowska BENJA LUNA KJ Sokół Damasławek. 

GP Dzieci - Maja Goncerzewicz VERONA KJ Atena Ostrzeszów 

Finał Mł i JM - Amelia Bąba FOR PASSION JKS Tornado Szczecin 

Finał Jun MJ - Jakub Hudzik ;OUTLANDER KJ Atena Ostrzeszów 

 

WYNIKI ZAWODÓW   RANKING CSIO SOPOT YOUNG STARS

 


CSN Michałowice 14-16 maja 2021

Damian Ostręga i FELINE fot. Przemysław Antosz

 

GRAND PRIX CSN KJK Michałowice 16/05/21

1m. Damian Ostręga FELINE KS Jumping Team Wiercany 0/0  32,30s

2m. Veronika Jelínková CZE JESPE  KJ Sever Brno 0/0  34,21s

3m. Małgorzata Koszucka STAKORADO  KS Verso Ła Natura  0/4

 

WYNIKI GRAND PRIX 

WYNIKI TURNIEJU  

 

 


ZO DiM Barłomino - kwalifikacja CSIO Young Stars Sopot 14-16/05/21

 

Zwycięzcy niedzielnych finałów ZO DIM Barłomino 16/05/21

Gr Ao - 1m. Zofia Wierucka IKONA Rio Grande Krosinko 

Gr A1 - 1m. Wiktoria Cwalina  S-PIORUN KJ Podkowa Gruszczyn 

Gr A2 - 1m. Lila Kulesza JOWISZ KJ Podkowa Gruszczyn  VIDEO 

Gr C - 1m. Zofia Pakur POLAR SKJ Sopot 

Gr D bis - 1m. Lena Janiszewska PRIDE OF BALLYMORE JKS Salio 

Finał DK Mł JM 1m. Zuzanna Hana BARBÓRKA Kj Koko Brzeźniki 

GP D/E - 1m. Jagoda Kierznowska BENJA LUNA KJ Sokół Damasławek 

GP Dzieci 1m. Amelia Lewkowicz CEREMBER ME M KJ Podkowa Gruszczyn 

Finał Jun / Mł  1m. Maria Bednarz VALENTINA JKS senny Nowęcin 

 

WYNIKI ZAWODÓW 

 


Memoriał Elizavety Shchibrik Kłajpeda Litwa 13-16 maja 2021

Mateusz Tyszko i Zirocco Air - najlepsza para piątkowego konkursu LR 

 

CSI2-W CSI1 CSIYH 13-16.05.21

Reprezentacja Polski 

Mateusz Tyszko, Robert Hestkowski, Dominika Hestkowska, Pola Wawrzyniak 

 

WYNIKI 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach:

NIedziela 16/05/21

World Cup GP LR 160cm  11m. Mateusz Tyszko ZIROCCO AIR

CSI2 140cm - 1m. Pola Wawrzyniak DIMPLE VIDEO

Finał CSIYH 2m. Mateusz Tyszko SELLINO VIDEO 

 

​Piątek 14/05/21 

LR 145 cm 1m. Mateusz Tyszko ZIROCCO AIR  VIDEO

CSI1 120cm 14m Robert Hestkowski DYNAMITE BRECH

CSIYH  7m. Robert Hestkowski BALERO BRECH

 

Czwartek 13/05/21

CSI 140cm - 2m. Mateusz Tyszko ZIROCCO AIR  VIDEO

CSI 135cm - 7m. Mateusz Tyszko LYJANEIRO Z

CSIYH 5m. Mateusz Tyszko SELLINO

 


CSIO CSI-W CSIYH Samorin 2021

 
CSIO CSI-W CSIYH Samorin 13-16 maja 2021  Reprezentacja Polski :
 
Iga Biegalska, Maria Branka- Borja, Aleksandra Kierznowska, Daria Pietrzak, Aleksander Lewandowski, Aleksandra Wypchło, Olga Skrobacz, Marta Wypiór Aleksandra Osuch, Nell Sówka, Martyna Dubieniecka, Roksana Nawrocka, Kuba Kraśko, Eryka  Mikołajczyk, Julia Pięta, Wiktoria Ryciak, Julia Błaszczak,Hubert Kierznowski, Dawid Kubiak, Radosław Zalewski, Jarosław Koziarowski, Krzysztof Leśniak, Agnieszka Olszewska, Izabela Vinckier.
 
 
Najlepsze wyniki reprezentantów Polski z zawodach :
 
Niedziela 
World Cup GP 160cm  21m. Radosław Zalewski ILATINA
Grand Prix CSIOJ  13m. Maria Brańka Borja CAMILLA 139
Grand Prix CSIOCh 3m. Nell Sówka BEN GUN VIDEO 
Grand Prix CSIOY 14m. Julia Błaszczak CASPAR DE VALD
EY Cup GP 18m Aleksander Lewandowski JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF
Finał CSI Am 8m, Izabela Vinckier SALVE
 
Sobota 15/05/21
CSI2 135cm 8m. Radosław Zalewski HERE I AM VIDEO
EY Cup 140cm 3m. Aleksander Lewandowski JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF VIDEO
CSIOP 120cm 1m. Nell Sówka BEN GUN VIDEO 
CSIOCh 120cm  1m. Nell Sówka JURANDA VIDEO 
CSI 125cm 9m. Aleksandra Kierznowska BADORETTE
CSIOY 130cm 10m Julia Błaszczak LIGHTNING 100
CSIAm 4m. Izabela Vinckier SALVE
 
Piątek 14/05/21
Puchary Narodów - Polska 3m CSIOCH, 4m w CSIOJ i 5m w CSIOY 
CSI LR 145  13m. Radosław Zalewski ILATINA  VIDEO
CSIAm 3m. Izabela Vinckier SALVE VIDEO 
CSIYH 6/7 4m. Agnieszka Olszewska  JASON VDL VIDEO 
CSIYH 5    5m. Aleksander Lewandowski L.A. STYLE K
 
 
Czwartek 13/05/21
CSIOP - 1m. Nell Sówka BEN GUN VIDEO
CSIOJ - 3m. Aleksandra Osuch LIBELIUS
CSIOCh - 4m. Julia Pięta CLEARWATER PP Z
YCup - 2m. Aleksander Lewandowski JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF VIDEO 
CSI 130cm - 2m. Hubert Kierznowski INNOCENCE
CSIYH 6/7 - 7m. Agnieszka Olszewska JASON VDL
CSIYH 5 - 9m. Aleksander Lewandowski L.A. STYLE K

CSI2 CSI1 CSIYH Olsza 13-16 maja 2021

 

Natalia Koziarowska i Antina fot. Paula Bartkowiak 

PROGRAM / LISTY / WYNIKI 

LIVESTREAM sobota i niedziela

zamówienia zdjęć Paula Bartkowiak Fotografia

ZGŁOSZENIA 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach :

Niedziela 16/05/21

Grand Prix LR 145 1m. Mściwoj Kiecoń DIGISPORT CODEINA VIDEO

CSI2 135cm  1m. Michał Kaźmierczak  WHOOPY BOY

CSI1 125cm 1m. Lena Kołacka JUNIOR 152  VIDEO

CSI1 115cm  1m. Paulina Sawicka TYPIER

 

Sobota 15/05/21

LR 145cm 1m. Natalia Koziarowska ANTINA VIDEO PP   VIDEO rozgrywka 

CSI2 130cm 1m. Tomasz Miśkiewicz STAKKATO LAZAR VIDEO 

Finał CSIYH 1m. Jarosław Skrzyczyński KARANZA VAN DE BOOMGAARDSCHUUR

CSI1 120cm  1m. Karolina Godoś COSA CHE VIDEO

CSI1 110cm 1m. Marcelina Jackowiak  COAST PLAYER SEGURET VIDEO

 

Piątek 14/05/21

CSI2 140cm -  1m. Klara Kozioł ROCKY VIDEO  VIDEO 

CSI2 130cm - 1m. Jarosław Skrzyczyński INTURIDO

CSIYH 1m, Filip Lewicki KELDITA

CSI1 120cm - 1m. Marta Konarska LILI MARLENE  VIDEO

CSI1 110cm - 1m. Paulina Sawicka TYPIER VIDEO

 

Czwartek 13/05/21

CSIYH 1m. Filip Lewicki KELDITA VIDEO


Natalia Czernik z 5pkt w 4* Grand Prix w Valkensvaard, Andrzej Opłatek szósty w LR CSIO w Pradze, z powodzeniem również Krzysztof Retka i Cassandra Orschel 09/05/21

 

Natalia CzernikDUKE G z 5 pkt przejechali licznie obsadzony w światową czołówkę konkurs Grand Prix CSI4 155cm w Valkensvaard w którym zwyciężył brytyjczyk Ben Maher na GINGER-BLUE

W Pradze podczas CSIO3 Andrzej Opłatek na ODILE DU SOUFFLET ukończył konkurs LR 145cm na szóstym miejscu. VIDEO 

Z powodzeniem w Opglabbek na młodych koniach w weekend 6-9 maja jeździł Krzysztof Retka, m.in był drugi na KALAHARI ROCK w rundzie koni z rocznika 2015

Cassandra Orschel w Redefin w konkursie dla koni 7/8 letnich na ogierze BOOMER była trzecia. 


Skrzyczyński Jarosław 2672
Wechta Maksymilian  2184
Opłatek Andrzej  2161
Konopacki Przemysław  2139
Wojcianiec Wojciech  1752
Kubiak Dawid 1524
Kaźmierczak Michał   1489
Grzegorzewski Adaml   1266
Kiecoń Mściwoj  1274
Grzelczyk Kamil        1288

30/06/22

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra  692
2. Lewandowski Aleksander 616
3Błaszczak Julia  350
4. Skrobacz Olga  262
5. Barański Mikołaj    217
6. Parkitny Maximilian  185
7. Bule Oliwier 156
8. Lewicki Filip    141
9.  Suska Juliana  117
10. Wilczewska Weronika  115

30/06/22

1. Handzlik Maciej   318
2. Biegalska Iga     241
3. Zawadzka Eliza 224
4. Kozioł Klara     214
5. Konieczna Róża  189
6. Jannasz Wiktoria   161
7. Pietrzak Daria   119
7. Prymek Zuzanna   119
9. Wypchło Aleksandra  118
10. Oleszkiewicz Lena  105

30/06/22

1  Sówka Nell  1515
2  Ganowska Julia    1085
3. Nawrocka Roksana  1035
3. Goszczyński Adam    1010
5. Słoniec Paulina   925
6. Kucharska Antonina     900
7  Lewkowicz Amelia  835
8. Piszczek Marta   805
9. Babczyńska Małgorzata   760
10. Przybylska Zuzanna   720

30/06/22

1. Rąbca Milena  268
2. Layer Blanka   208
3. Cicha Zofia  188
4. Michalak Helena      152
5. Wierucka Maria      146
6  Maj Natalia    96
6. Cytarska Hanna     96
8. Głoskowska Maja    82
9  Luboński Ignacy    84
10. Janaszczyk L., Błądek M.  80

30/06/22

1.  Wierucka Zofia 409
2.  Brzykcy Liliana     279
2.  Kulesza Lila  279
4.  Drozd Michalina  236
5.  Hamerska Ewa 227
6   Krzeszewska Zofia  220
7.  Zawadzka Katarzyna  208
8.  Lewandowska Michalina 202
9.  Woźniak Piotr   197
10. Jach Michalina  194

30/06/22

1  Lewandowska Gabriela   400
2. Wnuczko Sara  238
3. Goszczyński Tomasz 237
4. Luboński Ignacy   212
5. Kamińska Zofia 200
6. Reimann Zofia  191
7  Rąbca Milena 161
8. Starostka Maja  158
8  Czarnecka Adrianna  151
10. Wiśniewska Zofia  150

30/06/22

1. Buczek Agata   320    
2. Pasternak Julia    303
3. Stasiak Agata     276
4. Cwalina Wiktoria   267
5. Tymieniecka Wiktiria    264 
6. Fediow Daria  244
6. Grobelny Martyna     244
8. Mucha Weronika   166
9. Dana Karolina   162
10. Czeszejko Sochacki Filip  146

30/06/22

1.  Kierznowska Jagoda   530
2.  Aniołek Hubert 470
3.  Ganowska Julia  380
4.  Patecka Olga       305
5.  Sówka Nell  135
6.  Pellowska Paulina 115
7.  Biel Zofia  70
8.  Sućko Nina  30
9.     0
10.      0

30/06/22

1.  Hart Dyke Zofia       492
2.  Cwalina Wiktoria  422
3.  Pazur Zofia    352
4.  Frączkowska Roksana 283
5.  Janiszewska Lena   277
6.  Kępka Aleksandra    255
7. Wiśniewski Marcel   235
8. Moczkowska Carla   230
9. Romanowska Gabriela    209 
10. Ciszek Maria   200

30/06/22

1. Ponurski Gabriela   175
2. Biela Berenika   165
3. Skotarczak Nel  80
4  Kozakiewicz  Paulina  60
5  Leszek Karwańska  Wiktoria  55
6. Sawicka Paulina 50
7. Kaczmarek Mikołaj    40
8. Biskup Julia   35
9.     0
10    0

30/06/22