W tym tygodniu:
 
 
livestream  / płatne / 
 
 
 
TVP SPORT   ONLINE 
 
 
 
 
 
 

 

 

CSI2 Wr Neustadt AUT 

Maksymilian Wechtam , Paulina Malinowska, 

 
 
 
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
 
 
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Andrzej Opłatek najlepiej dla Polski w Arezzo 4-6/04/18

 

W Arezzo podczas 4* turnieju najlepiej dla Polski jeździ Andrzej Opłatek, drugi był na El Campie w 150cm, czwarty w 135cm na Light My Fire i szósty na Conthinder w Finale YH.

WYNIKI TURNIEJU     


Jarosław Skrzyczyński, Adam Grzegorzewski i Dalia Lehmann w świetnej formie w Kronenberg 06/04/18,

Reprezentanci Polski w czołówce wielu konkursów podczas zawodów w  Kronenberg. Najlepiej w dn. 5-6 kwietnia b.r. spisali się: Jarosław Skrzyczynski, Adam Grzegorzewski oraz juniorka Dalia Lehmann. 

Jarosław Skrzyczynski na Jerico raz wygrał konkurs 140 i raz był trzeci. W konkursie kwalifikacyjnym 140 do GP na Casquell zajał 5 miejsce. 

Adam Grzegorzewski był drugi na Heartcor F w konkursie dla młodych koni, szósty na Zazou Szumawa w LR 145cm i czwarty na Ludwigs As w kwalifikacji do Finału ŚR. 

Dalia Lehmann po półrocznej przerwie powróciła na międzynarodowe w świetnym stylu, z jednym błędem pokonała drugi w swojej karierze konkurs LR na Casanova, była trzecia na Cos I Can w 120cm.

 

WYNIKI TURNIEJU  06/04/18

 


Halowy Puchar Polski Dzieci / Kuców / MK Leszno - 5-8 kwietnia 2018

ZGŁOSZENIA 

 

PROGRAM / WYNIKI 

 

zamówienia zdjęć foto@primel.pl    FOTO PRIMEL


Michał Kaźmierczak i Que Pasa 5 w dobrej formie w Lanaken 02/04/18

 

Michał Kaźmierczak bez błędów na przeszkodach jeździł na siwym Que Pasa w Lanaken.  W konkursie Grand Prix był 12-sty. 

02/04/18 

 


Wielkanocne wyniki reprezentantów Polski w konkursach Grand Prix 01/04/18

 

CSI3 GP Arezzo LR 150cm 

17m - Krzysztof Ludwiczak Zoweja 0/4 

26m - Wojciech Wojcianiec Naccord Melloni 4 pkt 71,4s

30m - Andrzej Opłatek El Camp  4pkt 72,95s

 

CSI3  GP Bonheiden  LR 150cm

12m. Jan Bobik Chacco Amicor 1 pkt 

 

CSI2 GP Bonheiden LR 145cm 

25m Jan Bobik Catamara'n  5 pkt

27m Ewa Dyżewska Eazy Boy  7 pkt 

 

CSI2 GP Cagnes Sur Mer LR 145cm 

40m  Maksymilian Wechta  La Calidad 9pkt 

 

CSI2 GP Kronenberg LR 145cm 

23m   Adam Grzegorzewski   Zazou Szumawa 4 pkt

 


Polska juniorka Dalia Lehmann najlepsza w Kronenberg 31/01/18

 

WYNIKI  31/03/18

Juniorka Dalia Lehmann wygrała w Kronengerg konkurs 120cm na Silver Star


Wojciech Wojcianiec drugi w LR 150cm 31/03/18

 

WYNIKI LR 150cm    31/03/18

Sobota w Arezzo była bardzo udana dla Wojciecha Wojciańca,  który na  Naccord Melloni  byl drugi w LR 150cm i  szósty na Chintablue w LR 145cm .


Rankingi PZJ w kat Dzieci / Kuców / MK na dzień 27..03.18

Liderzy rankingów PZJ w kat Dzieci / Kuców / MK - 27/03/18


Dzieci - Maja Marchwicka - na zdęciu
A - Julia Pięta 
B - Julia Kapel
C - Julia Walorek 
D - Agata Derda 
E- Zuzanna Golicka 

RANKINGI zobacz  prawy margines strony.

 
fot Ewa Imielska-Hebda Photography

 


Sandra Piwowarczyk trzecia w Finale CSIYH Vilamoura na Ivory Coast ! 30/03/18

 

Sandra Piwowarczyk na wyhodowanej przez siebie klaczy IVORY COST / Numero Uno - Carthago Z / była trzecia w Finale YH dla koni 5 letnich w Vilamoura.  

 

WYNIKI Finału   30/03/18 


Krzysztof Ludwiczak trzeci w Arezzo w konkursie 135cm 29/03/18

WYNIKI KONKURSU

Skrzyczyński Jarosław 4446
Wojcianiec Wojciech 3420
Ludwiczak Krzysztof  2718
Bobik Jan 2207
Opłatek Andrzej  2187
Wechta Maksymilian  1851
Kaźmierczak Michał    1653
Grzegorzewski Adam  1529
Kubiak Grzegorz 1214
Grzelczyk Kamil  1173

 31/07/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1529
2. Grundkowska Monika   345
3. Szmytka Michalina 258
4. Milczarek Nina 225
5. Najdzionek Szymon  222
6. Pawlicka Dajana 194
7. Klein Olaf  181
8. Seroka Anna 179
9. Żołądkiewicz Maciej  152
10.Matuszewska Magdalena  130

 31/07/19

1. Kierznowska Aleksandra 645
2. Lewicki Filip    546
3. Lehmann Dalia 462
4. Suska Juliana 270
5. Bedyńska Wiktoria  215
6. Barański Mikołaj  209
7. Błaszczak Julia  209
8. Kawa Aleksandra  188
9. Dobkowska Milena  148
10.Babiak Filip  144

 31/07/19 

1.Pietrzak Daria 2225
2  Kucharska Zuzanna  2083
3. Biegalska Iga  1879
4. Zawadzka Eliza 1580
5. Kozioł Klara  1570
6. Jabłońska Julia  1517
7.Jannasz Wiktoria  1462
8. Marchwicka Maja 1197
9. Kłapińska Laura  1155
10.  Brańka Borja Maria  1146

 08/08/19

1. Pliem Perka Martyna  479
2. Sówka Nell  432
3. Piontek Barbara 397
4. Śliwiński Antoni   389
5. Skotarczak Nel 379
6. Pięta Julia 356
7  Ganowska Julia 310
8.  Pawłowska Kornelia   249
9. Pellowska Paulina 222
10.  Janiszewska Lena  192

 08/08/19 

1. Piontek Helena 376
2. Szeszuła Zuzanna  262
3. Bednarczyk Julia  261
4. Bar Karolina 173
5. Żuk Kaja 154
6  Padalak Maria 112
7. Mycio Oliwia 110
8. Górnicka Amelia 106
8. Panarowicz Nikola 99
10.  Naumiuk Roksana  81

08/08/19 

1. Henzel Dominika  910
2. Kamińska Agata 831
3. Płatek Oliwia  617
4. Osuch Aleksandra 582
5. Derda Agata 479
6. Styła Olga 466
7. Konarska Marta 444
8. Heydel Karolina  368
9.  Piontek Helena 308
10.  Tralewicz Pielak Laura 251

08/08/19 

1. Friedman Maja Bella 417
2. Jurzak Franciszek 220
3. Leszek Karwańska Wiktoria 129
4  Wawryniuk Nela  120
5. Iwaszczuk Alicja  111
6. Budzyńska Zofia 95
7. Bar Karolina 60
8.  Gramza Amelia   45
9.  Jędrychowska Aleksandra  35
10  Otlewska Amelia  30

 08/08/19