W tym tygodniu:
 
 
Andrzej Opłatek
 
 
 
 
 
Przemysław Konopacki 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Jacek Zagor wygrwa Grand Prix w Ciekocinku

Jacek Zagor na NIRVARO zwyciężył w Grand Prix HZO w Ciekocinku. 

 

WYNIKI GRAND PRIX

 

WYNIKI TURNIEJU 

 

 

 

 


Kwalifikacje do Cavaliada Future po 4 kwalifikacjach - Martyna Ufnal i Antoni Śliwiński prowadzą w rankingach 28/10/18

 

WYNIKI IV Kwalifikacji - Wolica 28/10/18 

RANKING PO 4 kwalifikacjach - Martyna Ufnal i Antoni Śliwiński - liderzy rankingów

Na zdjęciu - zwyciężczynie ostatniego konkursu kwalifikacyjnego w kat MINI - Martyna Ufnal, Matylda Głowacz i Matylda Szrajer. 


Cracovia Szary Equestrian Tour 25-28.10.2018

 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :

niedziela 28.10.18

Grand Prix LR 145cm  1m. Kamil Grzelczyk POL WIBARO

Grand Prix CSI1 135cm  2m. Laura Barańska POL CODETIA VDL

CSI1 135 cm  2m. Michał Ziębicki POL WHOOPY BOY video

CSIYH 6/7  1m. Krzysztof Ludwiczak POL  DIAROUBET  video 

 

sobota 27.10.16

CSI2 140cm Final  1m. Jarosław Skrzyczyński POL QUINTELLA

CSI1 130cm  1m. Jarosław Koziarowski POL CARINTENDER

CSI1 120cm  1m. Nikol Gburyk POL GOLDEN

CSI1 115 cm  1m. Wiktoria Andrzejewska POL CONDI

CSIYH 6/7 yo   2m. Kamil Grzelczyk POL FRUGO

CSIYH 5yo  1m. Jan Bobik POL FLANDRIA

 

piątek 26.10.18 

CSI2 LR 145cm  1m. Kamil Grzelczyk POL WIBARO   video 

CSI2 140cm  1m. Jan Bobik POL ONASIS

CSI1 110 cm  2m. Agnieszka Olszewska POL ALL NIGHT

CSIYH 6/7 yo  1m. Jarosław Skrzyczyński POL CENTADA   video 

CSIYH 5yo   3m. Agnieszka Olszewska POL INNOCENCE

 

czwartek 25.10.18

CSI2 140cm  1m. Mściwoj Kiecoń POL COCO MAMBO K  

CSI2 135cm 1m. Jarosław Skrzyczyński POL GREATEST   video

CSI1 130cm    1m. Jarosław Koziarowski POL CARINTENDER  video

CSI1 120cm  2m. Jarosław Koziarowski POL CAPPONE  

CSI1 110 cm  3m. Olga Skrobacz POL LACARO 2  video 

 


Grzegorz Andrzej Kubiak zwyciężył w Grand Prix Salio 21/10/18

 

WYNIKI GRAND PRIX 1m. Grzegorz A. Kubiak   DA VINCI KJ Uniglob Gozdów 

WYNIKI ZAWODÓW


Natalia Głowacz i Julia Pięta wygrały III etap kwalifikacji do Cavaliady Future w Lesznie.

Trzeci etap kwalifikacji do Cavaliady Future w Lesznie wygrały:w Kategorii MINI Natalia Głowacz na Szamanie z KJ Liljówka Stęszewko a w kategorii MIDI  Julia PIęta na Marcos z JUKS Abakus Kaczyna
Kolejne zawody kwalifikacyjne: 
  • HZO DiM Kalisz – 26-28.10.2018
  • HZO DiM Jaszkowo – 09-11.11.2018
  • HZO DiM Michałowice 16-18.11.2018
21/10/18
 
 

Polacy w konkursach Grand Prix na międzynarodowych arenach 21/10/18

CSI2 Michałowice LR 145  1m. Jarosław Skrzyczyński POL Chacclana

CSI3 Herning  LR 150  7m. Krzysztof Ludwiczak POL Nordwind

CSI3 Vilamoura LR 150  20m. Andrzej Opłatek POL Stakkatan

GP CSI2 Kronnenberg LR 145   9m. Michał Kaźmierczak POL Stakorado

Jarosław Skrzyczyński i Chacclana fot Przemysław Antosz 

 


Cracovia Szary Equestrian Tour 18-21.10.2018

 

ZGŁOSZENIA 

 

WYNIKI / LISTY / PROGRAM 

 

LIVESTREAM 

 

 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :

 

niedziela 21.10.18

Grand Prix CSI2 145 LR  1m. Jarosław Skrzyczyński POL CHACCLANA

Grand Prix CSI1 135cm  2m. Tomasz Miśkiewicz POL VERSAILLES DU BUST

CSI1 125cm  1m. Anna Lipińska POL F. ADERMIE

CSIYH 6/7 yo  1m. Mściwoj Kiecoń POL SIR SAPPORO MK

 

sobota 20.10.18

CSI2 140cm   9m. Michał Ziębicki POL FIRST LADY

CSI1 130cm  1m. Maksymilian Wechta POL QUVEE PRESTIGE

CSI1 120cm  1m. Olga Skrobacz POL LILI MARLENE

CSI1 Final 115cm  1m. Paulina Adamiec  POL BALOU

CSIYH 6/7 yr  3m. Jakub Krzyżosiak POL CATALAYA

CSIYH Final 5yo    1m. Jarosław Skrzyczyński POL ONAGADORI RED WINE

 

piątek 19.10.18

LR 145cm   1m. Kamil Grzelczyk POL WIBARO

CSI2 140cm  1m. Jarosław Skrzyczyński POL QUIRO 5

CSI1 110cm  1m. Bogna Sąsiadek POL GOLDDIGGER GR    video 

CSIYH 6/7 yo  1m. Kamil Grzelczyk POL FRUGO

CSIYH 5yo  2m. Szymon Tęcza POL BUENO L

 

czwartek - 18.10.18

CSI2 140cm   2m. Łukasz Wasilewski POL WAVANTOS VD RENVILLEHOEVE

CSI2 135cm   1m. Dalia Lehmann POL ANNCHEN 11

CSI1 130cm   1m. Maksymilian Wechta POL QUVEE PRESTIGE

CSI1 120cm   1m. Anna Lipińska POL  F. ADERMIE

CSI1 110cm  3m. Aniela Kilian POL A'CONTENDRA AZ

CSIYH 5yo  1m. Jarosław Skrzyczyński POL ONAGADORI RED WINE

 

 


CSI2-W / CSIYH Siauliu 11-14 października 2018

Grand Prix World Cup 140-160 cm 

1m. Kullo Kender EST  ARTAS

4m. Wojciech Wojcianiec POL  CHINTABLUE

6m. Jarosław Skrzyczyński POL JERICO

8m. Maksymilian Wechta POL NUMBER ONE 28

 

WYNIKI  TURNIEJU 

 


II etap Halowego Pucharu Polski - Dąbrówka Mała 14/10/18

Zwycięzcy II etapu Halowego Pucharu Polski Dąbrówka Mała 

 

Seniorzy - Tomasz Olszewski CAMAKO'S BOY JW  Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy

MJ - Martyna Rynkiewicz NIRMETTE  LKJ Gałkowo 

Juniorzy - Natalia Stefańska  PAPILLON 142 JKS Dim Warszawa 

Dzieci - Eliza Zawadzka ESCALONA SKJ Golden Dream Łódź

Open - Franciszek Jurzak LA CUMPARSITA SKJ Ponylandia Wojciechowice

 

WYNIKI TURNIEJU 

REGULAMIN / KALENDARZ HPP 2018/19

RANKING po II etapach 


Piotr Morsztyn najlepszy w Grand Prix Leszna 14/10/18

Piotr Morsztyn na Van Halen zwyciężył w pierwszym jesiennym halowym Grand Prix w Lesznie

 

WYNIKI GRAND PRIX

 

WYNIKI TURNIEJU 

 

 

 

 


Wojcianiec Wojciech  3423
Opłatek Andrzej  2893
Ludwiczak Krzysztof 2780
Skrzyczyński Jarosław 2573
Wechta Maksymilian  2011
Bobik Jan  1868
Grzelczyk Kamil  1502
Kubiak Grzegorz  1406
Kaźmierczak Michał  1207
Grzegorzewski Adam  836

29/02/20 

 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  351
2. Lewicki Filip 310
3. Babiak Filip  181
4. Błaszczak Julia  178
5. Bado Gabriela  172
6. Milczarek Nina  166
7. Kawa Aleksandra 155
8. Kałdonek Martyna 139
9. Jaglarz Julia  119
10. Bedyńska W. / Januszewska Z, Skrzypiec. A  111

 29/02/20

1. Kierznowska Aleksandra 732
2. Suska Juliana   454
3. Lewandowski Aleksander   451
4. Skrobacz Olga 187
5. Baehr Maria  126
6. Barańska Laura  108
7. Stefańska Natalia  99
8. Wawrzyniak Pola  78
9. Dobkowska Milena  75
10 Pietrzak Emilia  73

29/02/20

1 Zawadzka Eliza 475
2  Kapel Julia  280
3. Konarska Marta 250
4. Gramza Amelia  190
5. Dubieniecka Martyna  185
6Pietrzak Daria  170
7. Biegalska Iga  155
8. Pymek Zuzanna 120
9. Lasecka Wiktoria  115
10.  Kolińska A, Jackowiak M. 110

22/03/20

1.  Cwalina Wiktoria   26
2.  Kłodowska Aleksandra   24
2.   Kamińska Lena 22
4.  Mroczek Jakub 20
5.  Wawrzkiewicz Tola 18
5. Puzdrowska Zuzanna  18
7. Słoniec Paulina  14
7.Topa Zuzanna  14
9.  Cieślak Szymon  12
10.    

 23/06/20

1.  Skotarczak Nel 198
2.  Pliem  Perka Martyna 82
3.  Nawrocka Roksana  68
4.  Janiszewska Lena  63
5.  Łącka Michalina  56
6.  Przybyła Natalia  47
7.  Biel Zofia 46
8.  Pellowska Paulin4 45
9.  Babczyńska Małgorzata  44
10. Dąbrowska Maja  43

23/06/20

1.  Cwalina Wiktoria 63
2.  Pliem  Perka Martyna  45
2.  Skotarczak Nel 45
4.  Wierucka Zofia 44
5.  Przyyła Natalia 32
6.  Stasiak Agata   27
6.  Ciszek Zofia  27
8. Karasińska Olga  26
9  Kierznowski Radosław  26
10.  Nagła Maja  20

23/06/20

1.  Szeszuła Zuzanna  95    
2.  Panarowicz Nikola  78 
3.  Kierznowska Jagoda  59
4.  Ludwicka Karina  44
5.  Sówka Nell 35 
6   Von Mauberg Wiktoria  33
7.  Kuczkowiak Hanna   32
8   Tokarz Lena 30 
9.  Grygier Zuzanna  25
10. Sondej Zofia  23

23/06/20

1.  Derda Agata 180
2.  Zubczyńska Amelia  65
3.  Jackowiak Marcelina 40
4.  Poleszak Dagmara 35
4.  Sówka Nell  35
6.  Otlewska Amelia  30
6.  Tuliszkiewicz Olga  30
8.  Kamińska Oliwia  15
9.    
10.    

23/06/20

1.  Maćkowska Agata 130
2.  Jackowiak Marcelina  115
3.  Ganowska Julia  70
4.  Kierznowska Jagoda 65
5.  Pakur Antonina  50
5.  Kamińska Agata 50
7.  Sówka Nell 45
8. Dańczak Michalina  35
9.    
10.     

23/06/20

1.  Sydow Natalia 55
2.  Otlewska Natalia  15 
2.  Kozłowska Maria  15 
4   Kaczmarek Mikołaj  10  
5      
6.    
7.    
8.    
9.      
10       

23/06/20