W tym tygodniu:
 

CSI4-W Cavaliada Kraków 

 

livestream 

 

 

 

CSI4 Vejer de la Frontera  

Marek Lewicki, Andrzej Opłatek, Adam Grzegorzewski, Maksymilian Wechta

livestream

 

 

 

CSI3 Oliva ESP 

Krzysztof Retka, Bartosz Adamus, Julia Błaszczak, Laura Kłapińska, Lena Kwiatkowska, Julia Pawłowska

livestream

 

 

CSI2 Kronenberg NED

 Mateusz Tyszko, Aleksandra Lusina - Gołaś, Zofia Michalak, Mikołaj Kownacki 

livestream

 

 

 

CSI2 Gent BEL  

Róża Konieczna   

 

 

 

HZO Leszno 

 

 

​HZO DiM Wolica

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Marek Lewicki w dobrej formie w Tortonie, piąty w konkursie otwarcia

15/11/14

Marek Lewicki dobrze rozpoczął starty w Tortonie, na Abigej był piąty w pierwszym konkursie 140cm.

 

 

 

 


Oskar Murawski drugi w Oldenburgu

14/11/14 g. 11.50 W porannym konkursie otwarcia turnieju CSI2 w Oldenburgu Oskar Murawski wywalczył drugie miejsce ustępując jedynie Hugo Simonowi z Austrii. Wyniki turnieju możecie śledzić  tu  VIDEO z przejazdu poniżej;

 


Rozkład jazdy 14-16 listopada 2014

Najbliższy weekend dostarczy nam wielu sportowych wrażeń. W Sopocie i w Lesznie odbędą się dwa licznie obsadzone turnieje w których nie zabraknie kadrowiczów. Za granicą, liczna reprezentacja Polski  wystartuje w Austrii, Marek Lewicki we Włoszech, Oskar Murawski w Oldenburgu, Sandra Piwowarczyk Bałuk i Maciej Chomiak w Ising,  Powodzenia !!!

Podręczne linki do wyników / transmisji

 


Jaszkowo - I kwalifikacja do Cavaliada Future - wyniki

Daria Krawczykowska ( video poniżej ), Dominika Gardas i Julia Biskup to pierwsze liderki Cavaliady Future .

WYNIKI TURNIEJU w Jaszkowie i pierwszy ranking Cavaliada Future

 


Oskar Murawski mistrzem konkursów potęgi skoku

13/11/14

Oskar Murawski podczas zawodów CSI2 w Neustadt Dosse w dniach 7-9/11/14 potwierdził, że jest mistrzem w konkursach potęgi skoku.  W Neustadt Dosse na hanowerskim Continuo 2 ( Contendro I x Gotthardsen ) pokonał mur o wysokości 2,17m i wygrał kolejny w swojej karierze konkurs PS. VIDEO, wyniki końcowe, galeria.


Rezprezentanci Polski zdominowali zawody CSI2 w Lesznie

 

WYNIKI TURNIEJU  7-9 / 11 / 14

GALERIA Finały 09/11/14 Katarzyna Primel zamówienia zdjęć foto@primel.pl

Video - Jarosław Skrzyczyński - zwycięzca konkursu Grand Prix LR

 


Munich Indoors 2014

Sandra Piwowarczyk Bałuk i Piotr Morsztyn wystartują w dn. 7-9/11/14 w prestiżowym turnieju w Monachium. 

Lista zgłoszeń / program

LIVEstream                         WYNIKI


Magna Racino Autumn Tour week 1

06/11/14

Liczna reprezentacja Polski wystartuje w dniach 7-9/11/14 w austriackim ośrodku Magna Racino w 2gwiazdkowym turnieju. Nasz kraj reprezentować będą : Paulina Koza, Anna Szary Ziębicka, Aleksandra Szary, Michał Ziębicki, Maja Popiół, Anastazja Broniatowska, Katarzyna Jankowska, Wiktoria Lis. 

WYNIKI / LISTY                                LIVEstram


Michał Kaźmierczak najwyżej w rankingu FEI

06/11/14

Michał Kaźmierczak najwyżej spośród polskich jeźdźców w rankingu Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej. Liderem światowego rankingu jest brytyjczyk Scott Brash, to pierwszy zawodnik od 8 lat, który utrzymał się na pozycji nr 1 cały rok.

 

 

 


Maksymilian Wechta i Oskar Murawski w CSI2 Neustadt Dosse

05/11/14

 

Maksymilian Wechta i Oskar Murawski w dniach 6-9/11/14 wystartują w zawodach CSI2 w Neustadt Dosse w Niemczech. Podręczne linki do wyników, transmisji live i lista zgłoszonych zawodników.

 

 


Miskiewicz Tomasz  2915
Grzegorzewski Adam 2731
Skrzyczyński Jarosław 2521
Kubiak Dawid 2257
Konopacki Przemysław  1700
Kaźmierczak Michał   1407
Tyszko Michał  1363
Lewicki Marek  1252
Wacławik Marek   1224
Ludwiczak Krzysztof      1166

31/12/23

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Barański Mikołaj   709
2. Kierznowska Aleksandra  485
3Maruszak Lena    409
4. Suska Juliana    400
5. Kubik Natalia  267
6. Stefańska Natalia  176
7. Parkitny Maximilian   166
8. Lewandowski Aleksander  141
9. Biskup Julia  139
10. Osuch Aleksandra  103

31/12/23

1. Biegalska Iga 530
2. Skrzyczyński Patryk  435
3. Zawadzka Eliza    362
4. Wypchło Aleksandra         315
5. Pietrzak Daria     287
6. Kłapińska Laura         280
7. Ganowska Julia 246
8. Sydow Natalia  208
9. Bule Paulina  194
10. Macieszczak Ewa  182

31/12/23

1  Kosmol Alicja   2525
2  Chojowska Iga      2502
3. Goszczyński Adam       2445
4. Babczyńska Małgorzata  2120
5. Malesa Alicja    2040
6. Chylińska Antonia   2009
7  Gola Helena  1765
8. Łącka Michalina  1595
9. Soforek Marcel  1577
10. Brzozowska Aleksandra  1520

31/12/23

1.  Layer Blanka  372
2.  Cicha Zofia   334
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 270
4.  Szmyt Maria  222
4.  Lubońska Helena   222
6   Gizyński Filip    154
7.  Walczyk Natasza    148
8.  Cytarska Hanna  146
9   Maślak Pola  126
10. Marszałek Amelia  90

31/12/23

1.  Reimann Zofia 714
2.  Koperska Pacyńska M. 601
2.  Prasek Hubert  515
4.  Binkowska Wera 504
5.  Wierucka Zofia  497
6   Seroczyńska Nela    423
7.  Korus Anna    381
8.  Wnuczko Sara  380
9.  Leboda Oliwia   352
10. Lewicka Aleksandra  350

31/12/23

1  Janaszczyk Lena     605
2. Goszczyński Tomasz  575
3. Wnuczko Sara 408
4. Reimann Zofia 382
5. Lubońska Helena  373
6. Rąbca Milena     337
7  Laskowska Róża  331
8. Nowak Antoni  313
9  Wierucka Maria  308
10. Seroczyńska Nela  303

31/12/23

1. Tymieniecka Wiktoria   627    
2. Buczek Agata   540
3. Stasiak Agata 440
4. Laskowski Julian      435
5. Wiśniewski Marcel   345
6. Przybyła Agata 317
7. Pasternak Julia   296
8. Kamińska Zofia  284
9.  Sawa Blanka  280
10. Kwiatkowska Karolina       226

31/12/23

1.  Kierznowska Jagoda   1235
2.  Biel Zofia   1095
3.  Cwalina Wiktoria    1070
4.  Hart Dyke Zofia 585
5.  Aniołek Hubert  475
6.  Kamińska Zofia  390
7.  Kraśko Aleksander  335
8.  Patecka Olga  230
9.  Szostawicka Karolina  205
10. Janusz Zofia  155

31/12/23

1.  Moczkowska Carla   898
2.  Ciszek Maria  808
2.  Olaszek Alicja   675
4.  Pakur Zofia          450
5.  Wiśniewski Marcel         434
6.  Kępka Aleksandra     417
7.  Kmietowicz Lilla    360
8.  Hart Dyke Zofia            346
9. Potyra Maja   321
10. Czerpińska Maria    316

31/12/23