W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 
Mateusz Tyszko, Pola Wawrzyniak
 
 
 
Monika Dulczewska 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

CSI2 Wr Neustadt 1-4 sierpnia

31/07/13

Do świetnie jeżdżącej już w turnieju CSIU25 Klaudii Siarkiewicz w Wr Neustadt dołączyli : Julia Zawada i Michał Kaźmierczak. Od 1 sierpnia rozpoczną swoje starty. Powodzenia  !!

Wyniki / listy tu

 

 

 

 


Program anty dopingowy FEI dla jeźdźców

31/07/13

PROGRAM anty-dopingowy

FEI dla jeźdźców tu

wersja video

 

 

 


Klaudia Siarkiewicz w Wr Neustadt

30/07/13

Klaudia Siarkiewicz wystartuje w turnieju CSIU25 w austriackim Wr. Neustadt w dniach 30.07-04.08.br. Powodzenia !!!

 

WYNIKI / LISTY tu

 

 

 

 

 


Sławomir Uchwat zastapi Łukasza Kozę w Bratysławie

Nastąpiła zmiana w składzie polskiej ekipy, która wystąpi w Bratysławie w zawodach CSIO3-W NCDv2. Zamiast Łukasza Kozy pojedzie Sławomir Uchwat.

Powodzenia!!

 

 


Mistrzostwa Polski Drzonków 2013

29/07/13

Zapraszamy do zapoznania się z programem, tegorocznych MP Seniorów / MJ / Juniorów oraz Pucharem Polski Dzieci. Impreza odbędzię się w dniach 8-11 sierpnia b.r. na terenie ośrodka ZKS w Drzonkowie.  Nie może Was nie być !!

Zapraszamy !!

 

 

 


Ranking Pucharu Świata LEC

29/07/13 g.19.00

 

Aktualny ranking po 4 konkursach kwalifikacyjnych do Pucharu Świata.

 

 

 


Dobra forma Łukasza Wasilewskiego w Zuidwolde

29/07/13 g.07.30

Łukasz Wasilewski na miesiąc przed Mistrzostwami Europy Seniorów w holenderskim Zuidwolde podczas dwu-tygodniowego turnieju prezentował dobrą formę, m.in. był drugi w jednym z konkursów DR na Wavantosie i raz drugi na Arakonie w konkursie MR.

VIDEO z Zuidwolde

 

 

 

 


ME Pony 2013 Polacy poza Finałem

28/07/13 g.19.00

Końcowe wyniki drużynowe i indywidualne ME Pony 2013.

 

 


Kadra Narodowa - aktualizacja II półrocze

28/07/13

PZJ opublikował skład Kadry Narodowej Polski na drugie półrocze b.r. Zapraszamy do zapoznania się z aktualną lista reprezentantów Polski w skokach przesz przeszkody.

 

 

 

 


Obszerna galeria zdjęć z ME Vejer de la Frontera

25/07/13

          

autor HERVE BONNAUD 1clicphoto.com tu

 


Skrzyczyński Jarosław  4099
Wojcianiec Wojciech  4068
Opłatek Andrzej  3947
Ludwiczak Krzysztof  3348
Wechta Maksymilian  2831
Bobik Jan  1930
Grzelczyk Kamil  1804
Kaźmierczak Michał  1616
Kubiak Grzegorz  1548
Kubiak Dawid 1528

31/05/21

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Błaszczak Julia 207
6. Milczarek Nina 200
7. Wilczewska Weronika  179
8. Zybała Aleksandra 170
8. Kasner Matylda  164
10.. Babiak Filip  156

 31/05/21

1. Kierznowska Aleksandra 1217
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 590
4. Wypchło Aleksandra  237
5. Skrobacz Olga  195
6..Barański Mikołaj  181
7. Kłapińska Laura  171
8. Wypiór Marta  170
9. Wawrzyniak Pola 148
10. Kurleto K. Osuch A.   107

 31/05/21

1  Sówka Nell  2530
2  Nawrocka Roksana 1280
3. Parda Julia  1135
4. Maciaszczak Ewa  1010
5. Mikołajczyk Eryka  935
6. Lewkowicz Amelia 915
7  Czeszejko Sochacka Lena  800
8. Ryciak Wiktoria  760
9. Dąbrowska Zuzanna   695
10. Skrzyczyński Patryk   695

31/07/21

1. Wierucka Maria  220
2. Czarnecka Adriana 154
3. Reimann Zofia  96
4. Starostka Maja  78
5. Koperska Pacyńska Maria 66
 Gudan Natalia  66
7. Steckiewicz Małgorzata   50
8. Wilk Lena  38
9   Karbowiak Julia 36
9. Bronnenberg Julia  36

 31/07/21

1.  Cwalina Wiktoria  291
1.  Peszek Julia  291
3.  Mroczek Jakub   290
4.  Łącka Michalina    254
5.  Obrocka Martyna 179
6  Dzwigalska  Sonia  172
7.  Oleszak Alicja  138
8.  Janusz Zofia  134
9.  Grobelny Martyna  128
10. Sierakowska Kalina . 125

 31/07/21 

1  Nagła Maja  368
2.  Cwalina Wiktoria  205
2.  Brzykcy Liliana   190
4.  Sławińska Zuzanna   189
5.  Kamińska Zofia 167
6.  Wierucka Zofia  128
7   Chojowska Iga  99
8.  Goszczyński Tomasz  89
9   Piontek Urszula 77
10.  Buczkowska Nadia  77

31/07/21

1. Panarowicz Nikola    317    
2. Biel Zofia  276
3. Kucharska Antonina  205
4. Jurasz Kornelia 164
5. Von Mauberg Wiktoria  145 
6. Szukalska Maja    138
7. Kwiatkowska Karolina   125
 Szostawicka Karolina  103
9. Danak Karolina  102
10.Dąbrowska Maja  99

  31/07/21

1.  Sówka Nell  1185
2.  Kierznowska Jagoda  715
3.  Aniołek Hubert  375
4.  Pellowska Paulina  335
5.  Dubiniak Michał   230
6.  Ganowska Julia  185
7.  Knopkiewicz Natalia 175
8.  Jackowiak Marcelina  170
9.  Babczyńska Małgorzata  165
10.  Ambroziak Nadia  160

  31/07/21

1.  Wernerowicz Karolina  420
2.  Bąba Amelia    345
3.  Rybak Massalska Lena  340
3.  Patecka Olga  340
5.  Pakur Antonina  190
6. Michalska Maria  185
7. Przybyła Natalia   165
8. Szrajer Matylda 160
8. Dańczak Michalina  160 
8. Pupiałło Marianna  160

 31/07/21

1.  Sawicka Paulina  515
2.  Misztal Maggie  470
3.  Pietrzak Emilia  200
4  Apanasewicz Weronika 120
5  Skotarczak Nel  60
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

  31/07/21