Łukasz Appel najlepszy w Magna Racino 23.04.15

 

 

 

Łukasz Appel w świetnej formie w Magna Racino, wygrał kolejny konkurs w rundzie dla młodych koni, dziś na 5 letnim  na wałachu rasy KWPN Floris Nita ( Harley VDL - Corland ) wł. Klaudia Siarkiewicz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CSIYH1* 5-year-old-horses  International jumping competition, 1.15 m

1. Floris Nita - Appel Lukasz (POL) 0,00/53,02
2. Ceitasi - Babanitz Bianca (AUT/NÖ) 0,00/53,21
3. Valerika - Lis Aleksandr (BLR) 0,00/55,27
4. Clicquot II - Gent Olivia (GBR) 0,00/55,72
5. Bombastic Baloussini - Majher Patrik (SVK) 0,00/56,03
6. Fabrice Galdini D - Okla Krzysztof (POL) 0,00/57,61
7. Forever 158 - Ozkan Ozgur (TUR) 0,00/58,72
8. Gusti CK - Babanitz Bianca (AUT/NÖ) 0,00/60,85
9. Lucky Strike - Lis Aleksandr (BLR) 0,00/62,86
10.Afina - Kyryluyk Mykhailo (UKR) 0,00/62,96
11.Fameus Olt - Waclawik Marek (POL) 0,00/63,89
12.Calola - Babanitz Bianca (AUT/NÖ) 0,00/66,25
WYNIKI

 

 


CSIYH1*6-year-old-horses   International jumping competition 1.25 m
1. Eagel - Hanulay Juraj (SVK) 0,00/58,91 
2. Evita R - Zelinkova Zuzana (CZE) 0,00/59,76 
3. Frisco - Papousek Kamil (CZE) 0,00/60,39 
4. Carthagon G Z - Allen Pippa (GBR) 0,00/60,63 
5. E Lucky - Åkerblom Hannah (SWE) 0,00/61,04 
6. Caloma Melloni - Wojcianiec Wojciech (POL) 0,00/61,50 
7. Quenotte 2 - Dodd Jack (IRL) 0,00/62,58 
8. J'adore PKZ - Robin Gregory (FRA) 0,00/63,30 
9. Eldorissa - Wenz Holger (GER) 0,00/64,98 
10. Creed - Yaniv Elad (ISR) 0,00/65,05 
WYNIKI

 

 

 

CSI3* Platin Tour  International jumping competition 1.40 m
1. Naiade d'Auvers - Gautschi Iris (SUI) 0,00/65,95 
2. Rubiroso JX - Shore Keith (GBR) 0,00/67,14 
3. Salvatore Von Weichenberg - Pal Frantisek (SVK) 0,00/67,59 
4. Touchable - Gisler Claudia (SUI) 0,00/68,30 
5. Chain Bridge - Lemmer Oliver (GER) 0,00/70,58

17. Woody - Kazmierczak Michal (POL) 0,00/77,16 

WYNIKI

 

 

 

CSI3* Silver Tour International jumping competition 1,30 m
1 Leopoldo - Kainulainen Jenny (FIN) 0,00/47,55
2 Brooklyn 28 - Allen Pippa (GBR) 0,00/49,76
3 Lacardi - Kainulainen Jenny (FIN) 0,00/49,77
4 Clifford CR - Beck Julia (GER) 0,00/50,05
5 Benevita - Fellows Chad (GBR) 0,00/50,16
13 Apart - Kazmierczak Michal (POL) 0,00/53,79
19 Ave Luron - Goszczynski Bartosz (POL) 0,00/55,32

 

 

 

CSI3* Bronze Tour International jumping competition - 1.20 m
1 True Blue III - Andrews Julie (GBR) 0,00/54,47
2 Alina 393 - Steurer Otto (GER) 0,00/55,58
3 Ufieno - Babanitz Bianca (AUT/NÖ) 0,00/55,78
4 Sherry - Krucsó Szabolcs (HUN) 0,00/56,27
5 Impuls 2 - Lis Aleksandr (BLR) 0,00/56,93
18 Dakota Marek Wacławik (POL) 0,00/65,01 
 

 

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1249
2. Grundkowska Monika   427
3. Milczarek Nina 211
4. Seroka Anna  179
5. Pawlicka Dajana  177
6. Żołądkiewicz Maciej 168
7. Kałdonek Martyna  139
8. Kubiak Jakub  133
9. Szmytka Michalina  126
10.Klein Olaf 120

31/10/19

1. Kierznowska Aleksandra 735
2. Lewicki Filip    574
3. Lehmann Dalia 419
4. Suska Juliana 416
5. Lewandowski Aleksander 307
6. Kawa Aleksandra  191
6. Błaszczak Julia  191
8. Babiak Filip  189
9. Skrobacz Olga 187
10 Bado Gabriela 176

 31/10/19

1.Pietrzak Daria 2830
 Zawadzka Eliza  2410
3. Jabłońska Julia  2377
4. Biegalska Iga 2354
5. Kucharska Zuzanna 2163
6. Marchwicka Maja 1952
7. Jannasz Wiktoria  1942
8. Kozioł Klara 1890
9. Kłapińska Laura 1665
10. Wypchło Aleksandra  1391

 30/10/19 

1. Pliem Perka Martyna  692
2. Sówka Nell 649
3. Ganowska Julia  597
4. Śliwiński Antoni 589
5. Skotarczak Nel  579
6. Piontek Barbara 421
7  Pellowska Paulina 413
8. Pięta Julia  406
9. Pawłowska Kornelia 385
10.  Czeszejko Sochacka Lena  349

30/10/19

1. Piontek Helena 473
2. Szeszuła Zuzanna  312
3. Bednarczyk Julia  296
4. Bar Karolina 223
5. Mycio Oliwia 215
6  Sondej Zofia  202
7. Padalak Maria  171
8 Żuk Kaja   164
9. Pietrzak Piotr  123
10.  Panarowicz Nikola  122

30/10/19

1. Henzel Dominika  1050
2. Kamińska Agata 841
3. Derda Agata 736
4. Osuch Aleksandra 707
5. Płatek Oliwia  677
6. Konarska Marta 499
7. Styła Olga  476
8.Tuliszkiewicz Olga 425
9.  Laura Tralewicz Pielak 401
10. Heydel Karolina 368

30/10/19

1. Friedman Maja Bella 648
2. Wawryniuk Nela  275
3. Budzyńska Zofia 242
4  Jurzak Franciszek  220
5  Iwaszczuk Alicja   201
6. Bar Karolina   155
7. Leszek Karwańska Wiktoria  129
8. Okupny Wiktoria 119
9.  Gramza Amelia  45
10   Otlewska Amelia   40

30/10/19