W tym tygodniu:
 
 

Mistrzostwa Polski 

Jakubowice 

 

livestream 

 

 

 

CSI3 Busto Arsizio ITA 

Andrzej Opłatek, Monika Dulczewska, Sandra Piwowarczyk 

 

 

CSI3 / YH Bonheiden BEL

Jan Bobik, Aleksandra Cebulak 

 

 

CSI2 Kronenberg NED

Krzysztof Okła, Przemysław Konopacki 

 

 

CSI3 / Am Paderborn GER 

Cassandra Orschel, Agata Szymoniak 

 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
 
 
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Najserdeczniejsze życzenia z okazji ślubu dla Izabeli i Antoniego Tomaszewskich !!


 

W dniu 1 września 2012 roku odbył się ślub Antoniego i Izabeli z tej okazji życzymy Młodej Parze by życie dało Wam wszystko, co może dać w darze: szczęście, pogodę w miłości i uśmiech wiecznej radości !!


galeria

 

 

 

 


Rok 2013 zmieni rozgrywki Pucharów Narodów na całym świecie.


Od 2013 roku rozgrywki FEI Nations Cup zmieniają formę.   Eliminacje do finału odbywać się będą w 6 regionalnych ligach następnie dwóch półfinałach, zamiast obecnego systemu kwalifikacji FEI NC Promotional Leagues.

Projekt zmian przygotowany  przez FEI tu :


Łukasz Wasilewski drugi w konkursie Masters Art w Doniecku !

 

Łukasz Wasilewski i Wavantos zajeli drugie miejsce w konkursie 145 Masters Art podczas trwającego w Doniecku 5 gwiazdkowego turnieju. Gratulacje !

wyniki tu link

 

 

 

 

 

 


CSI5-W Donetsk z udziałem Polaków Piotra Morsztyna i Łukasza Wasilewskiego !


Gratulacje !! Polska Kadra najlepsza w Pucharze Narodów w Moskwie !


Reprezentacja w Moskwie, Aachen i Verbier !



CSIO5 Moskwa, Akademickie Mistrzostwa Świata w Aachen i CSI3 Verbier – oto bieżące wydarzenia z udziałem naszych reprezentantów.

Powodzenia !


 




CSIO5 Moskwa

Piotr Morsztyn, Łukasz Wasilewski, Antoni Tomaszewski, Sławomir Uchwat

Akademickie Mistrzostwa Świata w Aachen

Anna Szlezinger, Jacek Mierzwiński, Stanisław Przedpełski

CSI3 Verbier SUI

Jan Chrzanowski


CSI 2 - W Vazgaikiemis LTU 17-19.08.2012

 

Sławomir Hartman na Wodanie był drugi w konkursie Grand Prix zaliczanym do klasyfikacji Pucharu Świata. Jeden z konkursów wygrał Mściwoj Kiecoń na Winning Mood.

Wyniki:

Aug-17
Aug-18
Aug-19


Mistrzostwa Europy Juniorów , Młodych Jeźdźców i Dzieci 14-19.08.2012

 

 

Gratulacje dla Wszystkich naszych reprezentantów.
Start w tak ważnej imprezie niewątpliwie dał naszej młodzieży cenne doświadczenie.
W Mistrzostwach najlepiej spisały się dzieci. W finale wystartowali  Monika Grundkowska i Adam Grzegorzewski. 
W klasyfikacji juniorów najwyżej spośród polskich zawodników uplasowała się Zuzanna Gowin.

Galeria


   


Polacy wygrali Puchar Narodów podczas CSIO3-W Vazgaikiemis 3* (LTU)

 

 

 


Andrzej Lemański Mistrzem Polski Seniorów

 



Andrzej Lemański wygrał w Lesznie  LXVII Mistrzostwa Polski  Seniorów , srebrny medal przypadł Piotrowi Morsztynowi a brązowy Michałowi Ziębickiemu.


Video  FINAŁ Andrzej Lemański i Bischof L 
 

Wyniki

 

 

 

 

 


Skrzyczyński Jarosław 4446
Wojcianiec Wojciech 3420
Ludwiczak Krzysztof  2718
Bobik Jan 2207
Opłatek Andrzej  2187
Wechta Maksymilian  1851
Kaźmierczak Michał    1653
Grzegorzewski Adam  1529
Kubiak Grzegorz 1214
Grzelczyk Kamil  1173

 31/07/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1529
2. Grundkowska Monika   345
3. Szmytka Michalina 258
4. Milczarek Nina 225
5. Najdzionek Szymon  222
6. Pawlicka Dajana 194
7. Klein Olaf  181
8. Seroka Anna 179
9. Żołądkiewicz Maciej  152
10.Matuszewska Magdalena  130

 31/07/19

1. Kierznowska Aleksandra 645
2. Lewicki Filip    546
3. Lehmann Dalia 462
4. Suska Juliana 270
5. Bedyńska Wiktoria  215
6. Barański Mikołaj  209
7. Błaszczak Julia  209
8. Kawa Aleksandra  188
9. Dobkowska Milena  148
10.Babiak Filip  144

 31/07/19 

1.Pietrzak Daria 2475
2 Zawadzka Eliza 2175
3. Biegalska Iga  2129
4. Kucharska Zuzanna 2083
5. Jabłońska Julia  1977
6. Kozioł Klara 1680
7.Jannasz Wiktoria  1632
8. Marchwicka Maja 1352
9. Brańka Borja Maria  1206
10. Kłapińska Laura 1185

 05/09/19

1. Pliem Perka Martyna  575
2. Śliwiński Antoni 529
3. Skotarczak Nel 479
4. Sówka Nell   476
5. Sówka Nell  472
6. Piontek Barbara 421
7  Pięta Julia  366
8.Pellowska Paulina 340
9. Pawłowska Kornelia 307
10.  Czeszejko Sochacka Lena  260

 05/09/19

1. Piontek Helena 473
2. Szeszuła Zuzanna  297
3. Bednarczyk Julia  296
4. Mycio Oliwia 215
5. Bar Karolina 183
6  Padalak Maria 171
7. Żuk Kaja 164
8. Sondej Zofia  111
8. Pietrzak Piotr  110
10.  Panarowicz Nikola  104

 05/09/19

1. Henzel Dominika  1050
2. Kamińska Agata 831
3. Derda Agata 721
4. Osuch Aleksandra 707
5. Płatek Oliwia  677
6. Styła Olga 476
7. Konarska Marta 444
8. Heydel Karolina  368
9.  Tuliszkiewicz Olga  355
10.  Piontek Helena  308

 05/09/19

1. Friedman Maja Bella 488
2. Wawryniuk Nela  275
3. Budzyńska Zofia 242
4  Jurzak Franciszek 220
5. Leszek Karwańska Wiktoria 129
6. Okupny Wiktoria  119
7. Iwaszczuk Alicja  111
8.  Bar Karolina  60
9.  Gramza Amelia  45
10   Jędrychowska Aleksandra  35

 05/09/19