W tym tygodniu:
 
 
Andrzej Opłatek
 
 

 

Maria Brańka Borja, Przemysław Konopacki, Cassandra Orschel, 
Sophie Von Werner 
 
 

 

CSIYH Oliva ESP

Sandra Piwowarczyk 

 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Piotr Morsztyn najwyżej w rankingu FEI !

 

W aktualnym rankingu FEI nastąpiła zmiana na pozycji lidera wśród polskich jeźdźców sklasyfikowanych w rankingu !

 

06/11/12 g.13.00

 

 


Maksymilian Wechta bohaterem Finałów w Lesznie !!

 

 

 

06/11/12 g.09.30

 

 


Galeria CSI Magna Racino autor Magdalena Gut

 

05/11/12 g.12.00

                                                                                                                             

 

 


Galeria CSI Leszno autor Katarzyna Primel

 

05/11/12 g.11.20                                                                                                             

 

 


CSI Leszno dzień drugi - sukces Jacka Zagora !

 

05/11/12 g.08.15

                                                                                                   

 

 


CSI** Oliva Nova ESP - Sukces Jana Chrzanowskiego !!

 

trzeci w Grand Prix !

najlepszy w finale 135 !!!

04/11/12 g.17.30

 

Gratulacje dla Jana Chrzanowskiego za wspaniałe występy w Hiszpanii !!

Jan Chrzanowski wygrał finał 135 i zajał 3 miejsce w konkursie Grand Prix.

 

 

                                                            

  foto Herve Bonnaud


CSI3 Leszno rozpoczęte ! Dobra forma Polaków !

 

04/11/12 g.8.30                                                              

                                                                          


Paulina Wielgórska siódma w Austrii !

 

 

CSI2 Magna Racino Gold Tour

VIDEO

02/11/12 g.21.30

 

 

 

 

 

 


Wywiad z MARIKĄ SŁOWIŃSKĄ

 

MARIKA SŁOWIŃSKA

TRENDSETTERKA

 

Zapraszamy na wywiad z Mariką Słowińska, przeprowadzony po zawodach Tallinie tuż po jej debiutanckim starcie w  Pucharze Świata. 

 

Zapraszamy !!

 

 

 

foto Dominika Frej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


CSI2 CSIYH Ebreichsdorf Magna Racino AUT

 

01/11/12 g,19.00

Polska reprezentacja :

 

Paulina Wielgórska

Wiktor Larkowski

Krzysztof Leśniak

 

LIVE Relacja tu  link     WYNIKI tu link

 


Skrzyczyński Jarosław 3627
Wojcianiec Wojciech 3391
Ludwiczak Krzysztof  2853
Opłatek Andrzej  2704
Bobik Jan  2026
Wechta Maksymilian  1868
Kubiak Grzegorz  1652
Kaźmierczak Michał 1364
Grzelczyk Kamil  1307
Grzegorzewski Adam  1249

31/10/19 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1249
2. Grundkowska Monika   427
3. Milczarek Nina 211
4. Seroka Anna  179
5. Pawlicka Dajana  177
6. Żołądkiewicz Maciej 168
7. Kałdonek Martyna  139
8. Kubiak Jakub  133
9. Szmytka Michalina  126
10.Klein Olaf 120

31/10/19

1. Kierznowska Aleksandra 735
2. Lewicki Filip    574
3. Lehmann Dalia 419
4. Suska Juliana 416
5. Lewandowski Aleksander 307
6. Kawa Aleksandra  191
6. Błaszczak Julia  191
8. Babiak Filip  189
9. Skrobacz Olga 187
10 Bado Gabriela 176

 31/10/19

1.Pietrzak Daria 2830
 Zawadzka Eliza  2410
3. Jabłońska Julia  2377
4. Biegalska Iga 2354
5. Kucharska Zuzanna 2163
6. Marchwicka Maja 1952
7. Jannasz Wiktoria  1942
8. Kozioł Klara 1890
9. Kłapińska Laura 1665
10. Wypchło Aleksandra  1391

 30/10/19 

1. Pliem Perka Martyna  692
2. Sówka Nell 649
3. Ganowska Julia  597
4. Śliwiński Antoni 589
5. Skotarczak Nel  579
6. Piontek Barbara 421
7  Pellowska Paulina 413
8. Pięta Julia  406
9. Pawłowska Kornelia 385
10.  Czeszejko Sochacka Lena  349

30/10/19

1. Piontek Helena 473
2. Szeszuła Zuzanna  312
3. Bednarczyk Julia  296
4. Bar Karolina 223
5. Mycio Oliwia 215
6  Sondej Zofia  202
7. Padalak Maria  171
8 Żuk Kaja   164
9. Pietrzak Piotr  123
10.  Panarowicz Nikola  122

30/10/19

1. Henzel Dominika  1050
2. Kamińska Agata 841
3. Derda Agata 736
4. Osuch Aleksandra 707
5. Płatek Oliwia  677
6. Konarska Marta 499
7. Styła Olga  476
8.Tuliszkiewicz Olga 425
9.  Laura Tralewicz Pielak 401
10. Heydel Karolina 368

30/10/19

1. Friedman Maja Bella 648
2. Wawryniuk Nela  275
3. Budzyńska Zofia 242
4  Jurzak Franciszek  220
5  Iwaszczuk Alicja   201
6. Bar Karolina   155
7. Leszek Karwańska Wiktoria  129
8. Okupny Wiktoria 119
9.  Gramza Amelia  45
10   Otlewska Amelia   40

30/10/19