W tym tygodniu:
 
 
 
Adam Grzegorzewski
 
 
 
 
Mikołaj Barański, Laura Barańska 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Furusiyya FEI Nations Cup™ eliminacje Barcelona 27.09

27/09/13 g.17.30

Ekipa Brazylii  z 1 pkt wygrała eliminacje do Wielkiego Finału Furusiyya FEI Nations Cup™ 2013. w Barcelonie. Do niedzielnego Finału zakwalifikowało sie pierwsze osiem ekip, pozostałe wystartują w sobotnim Finale Pocieszenia o pulę nagród w wysokości 300.000 euro.

WYNIKI / GALERIA

 

 


Albert Ornat w Wr Neustadt

27/09/13

Albert Ornat, zawodnik KJK Szary w Michałowicach  w dniach 27-29.09.13 będzie jedynym naszym reprezentantem w turnieju CSI1 w austriackim Wr. Neustadt. Powodzenia !!!

WYNIKI tu

LIVE transmisja tu

 

 


Wielki Finał w Barcelonie od dziś !

26/09/13 g.15.00

Pierwszy konkurs turnieju w Barcelonie  o nagrodę Coca Coli wygrał reprezentant Kolumbii  Rene Lopez na klaczy SF Polissonne Des Neyes. Wszystko o Wielkim Finale i jego polskim akcencie , dalej.

 

 

 

 


Obowiązkowe szkolenie dla wszystkich instruktorów sportu i trenerów.

26/09/13

Obowiązkowe szkolenia PZJ warunkiem uzyskania licencji na 2014 rok.

 

 


Jacek Zagor wygrał Puchar Białego Boru 2013

25/09/13

Gratulacje dla Jacka Zagora za triumf w Pucharze Białego Boru 2013 oraz dla Organizatorów Pucharu za pucharową wspaniałą inicjatywę !

WYNIKI / GALERIA / VIDEO

 

 

 

 


CSN Drzonków wrzesień 2013

24/09/13

 

Zgłoszenia  do turnieju CSN w Drzonkowie w dniach 27-29.09.13

170 koni

 

 

 

 


Najlepsze Młode Konie na Świecie 2013

24/09/13

Poznajcie najlepsze Młode Konie Świata w skokach przesz przeszkody 2013 roku.

 

 

 

 

 

 

 

 


Wielgórska, Kiecoń, Psiuk najlepsi !

23/09/13

W niedzielnych konkursach Grand Prix triumfowali : Paulina Wielgórska w Gliniku Zaborowskim, Mściwoj Kiecoń w Jaszkowie oraz Grzegorz Psiuk w Białym Borze Gratulacje !!

WYNIKI / VIDEO / FOTO

 

 


Mściwoj Kiecoń bohaterem niedzielnych finałów w Jaszkowie

23/09/13

Niedziela w Jaszkowie należała do Mściwoja Kieconia ! Gratulacje !!

 

 

 

 

 

 

 

 


Biały Bór, Jaszkowo, Glinik Zaborowski

20/09/13

Blisko 300 koni i 200 zawodników rywalizować będzie w dniach 20-22 września w jednych z ostatnich otwartych imprez w tym roku w Jaszkowie, Gliniku Zaborowskim i Białym Borze. Powodzenia !!

podręczne linki / wyniki

 

 


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3788
Opłatek Andrzej  3535
Ludwiczak Krzysztof  3161
Wechta Maksymilian  2566
Bobik Jan  1907
Grzelczyk Kamil  1738
Kubiak Grzegorz  1514
Kaźmierczak Michał  1340
Kiecoń Mściwoj  1289

 31/12/20

 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  396
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Jaglarz Julia 335
5. Bedyńska Wiktoria 288
6. Milczarek Nina  200
7. Błaszczak Julia 181
8. Kasner Matylda  164
9. Babiak Filip   156
10.. Najdzionek Szymon 155

 31/12/20

1. Kierznowska Aleksandra 961
2. Suska Juliana  620
3. Lewandowski Aleksander 508
4. Wypchło Aleksandra  187
5. Skrobacz Olga  172
5. Zybała Aleksandra  170
7. Kłapińska Laura 168
8. Wilczewska Weronika 164
9. Wypiór Marta  160
10.Wawrzyniak Pola  122

 31/12/20

1 Zawadzka Eliza 2775
2  Pietrzak Daria  1735
3. Iga Biegalska 1630
4. Pymek Zuzanna 1030
5. Sówka Nell  1025
6. Nawrocka Roksana  905
7. Lasecka Wiktoria 627
8. Wojda Magdalena  624
9. Mikołajczyk Eryka  622
10. Kraśko Kuba  605 

 20/12/20 

1.  Kulesza Lila  258
2. Kłodowska Aleksandra 218
3.  Grobelny Martyna 210
3. Wożniak Stanisław 192
5. Kamińska Lena 178
6. Wierucka Maria  112
7. Mroczek Jakub  100
8. Słoniec Paulina 96
9  Zawadzka Katarzyna  92
10. Czarnecka Adriana 62

 20/12/20

1.  Skotarczak Nel  635
2.  Babczyńska Małgorzata    510
3.  Jurasz Kornelia  325
4.  Cwalina Wiktoria   323
5.  Przybylska Zuzanna  287
6   Wernerowicz Karolina 269
7.  Naumiuk Kornelia 264
8.  Biel Zofia 227
9.  Peszek Julia  226
10. Grobelny Martyna  212

  20/12/20

1   Cwalina Wiktoria  414
2.  Słoniec Paulina   413
3.  Skotarczak Nel 246
4.  Wierucka Zofia 232
5.  Wawrzkiewicz Tola   217
6.  Kliś Maja  197
7   Ciszek Zofia  195
8.  Kierznowski Radosław  139
8   Jurasz Kornelia 139
8.  Kręgielska Natalia  139

 20/12/20

1.  Panarowicz Nikola  578    
2.  Aniołek Hubert 318
3.  Pliem Perka Martyna  298
4.  Jaworska Antonina 199
4.  Pszowski Kevin  199 
6.  Von Mauberg Wiktoria  184
7.  Grabowska Jagna  181
8   Sondej Zofia  174
9.  Szeszuła Zuzanna    154
10. Kierznowska Jagoda 144

 20/12/20

1.  Zubczyńska Amelia  685
2.  Sówka Nell  605
3.  Ambroziak Nadia   380
4.  Tuliszkiewicz Olga 275
5.  Płatek Oliwia  260
6.  Ganowska Julia 230
7.  Poleszak Dagmara 205
8.  Jackowiak Marcelina 200
9.  Derda Agata 180
10.  Knopkiewicz Natalia   120

  20/12/20

1.  Ganowska Julia  798
2.  Kowalonek Lena  429
3.  Arkuszewska Daria  421
4.  Kowalonek Luba 420
5.  Wojda Magdalena  361
6. Lehmann Nadia 348
7. Rybak Masalska Lena  310
8. Górnicka Kornelia  225
9. Badura Matylda   218 
10. Maćkowska Agata 199

 20/12/20

1.  Sydow Natalia  417
2.  Pietrzak Emilia  412
2.  Biskup Julia   299
4   Sawicka Paulina  120
5   Misztal Maggie  115
6.  Andrzejewska Wiktoria  84
7.  Kaczmarek Mikołaj  66
8.  Bytner Wiktoria  55
9.  Bar Karolina  45
10 Klota Amelia  40

20/12/20