W tym tygodniu:
 
 
 
Wojciech Wojcianiec, Krzysztof Ludwiczak, Jan Bobik, Andrzej Opłatek, Wojciech Dahlke 

 


CSI4/2/1 Samorin SVK

Natalia Czernik, Bartosz Adamus, Radosław Zalewski, Michał Każmierczak, Izabela Vinckier, Nadia Kużma, 


CSI2-W Ryga LAT

Łukasz Wasilewski, Bogna Sąsiadek, Matylda Malepszy 


CSI2 Lier BEL

Przemysław Konopacki, Paulina Malinowska


CSI2/1/YH Zuidwolde NED

Cassandra Orschel, Sandra Piwowarczyk


 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
 
 
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Finał Furussiya FEI Nations Cup™ 2013 w Barcelonie

14/03/13 g.12.30

 

Wielki Finał Furusiyya FEI Nations Cup odbędzie się w dniach 26-29 września 2013 na terenie  The Real Club de Polo w Barcelonie. 18 zakwalifikowanych ekip do Finału  walczyć będzie o rekordową w historii rozgrywek pulę nagród w wysokości 2 milionów euro !

Trzymamy kciuki za awans Polaków do finału w Barcelonie.

 

 


Skrzyczyński w Braunschwieg, Kawiak w Arezzo Powodzenia !

14/03/13 g.8.30

Nasz AS Jarosław Skrzyczyński od dziś startuje w czterogwiazdkowym turnieju w niemieckim Braunschwieg, jego zmagania możecie śledzić tu  transmisja konkursów na www.clipmyhorse.de

We włoskim Arezzo jest już ze swoimi końmi Igor Kawiak i rozpoczyna stary przygotowujące do sezonu otwartego, jego zmagania możemy śledzić tu 

Powodzenia !!! Trzymamy kciuki !!


Maksymilian Wechta i Boliwia najlepsi na Torwarze !

Gratulacje !!!  Podwójni zwycięzcy : finału i rundy młodzieżowej oraz najlepsi spośród polskich par w sobotnim konkursie Speed & Music (3m)

WYNIKI  Finału  WYNIKI KOŃCOWEGO RANKINGU Rundy Młodzieżowej 

 


Jarosław Skrzyczyński trzeci w Finale Ligi Europy Centralnej sezon 12/13

Jarosław Skrzyczyński na Balouzino - video z finałowego przejazdu z Torwaru, dający reprezentantowi Polski  awans do ścisłego Światowego Finału  w Geteborgu w kwietniu b.r. Końcowy Ranking Ligi tu

 


Ewa Mazurowska druga w Grand Prix Warszawy ! Gratulacje !!

WYNIKI GRAND PRIX CSI3-W WARSZAWA Torwar 2013 tu


Furussiya FEI Nations Cup™ 2013 - starty Polaków

07/03/13 g.07.00

Polacy po punktu rankingowe pojadą do :

  • Kopenhagi
  • Sopotu
  • Budapesztu
  • Bratysławy
  • Kijowa

 

 

 

 

 


Szkolenie z Aleksandra Lusiną w SK Ciekocinko 15-17 marca 2013

07/03/12 g.00.17

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Polacy awansują w rankingu FEI !!

06/03/13 g.14.00

Polacy awansują w  międzynarodowym rankingu !!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


CSI2 Lublin - Polacy nie do pokonania !! świetna publiczność !!

VIDEO Rozgrywka Grand Prix Lublin

 

 


Pierwsze CSI2 w Lublinie !! Skrzczyński pierwszym zwycięzcą !!

28/02/13 g.22.00

Sukcesem Polskiego reprezentanta rozpoczęły się pierwsze w Lublinie zawody CSI2 !!

 

 

 

 

 

 


Skrzyczyński Jarosław 4560
Wojcianiec Wojciech 2919
Ludwiczak Krzysztof  2771
Bobik Jan 1951
Opłatek Andrzej  1792
Kaźmierczak Michał    1765
Grzegorzewski Adam   1589
Wechta Maksymilian   1556
Grzelczyk Kamil   1495
Kubiak Grzegorz 1128

 30/06/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1589
2. Grundkowska Monika   366
3. Szmytka Michalina 323
4. Najdzionek Szymon 236
5. Milczarek Nina 230
6. Pawlicka Dajana 208
7. Seroka Anna 182
8. Klein Olaf  181
9. Pisarska Zuzanna 131
10.Libera Aleksander  125

30/06/19

1. Kierznowska Aleksandra 483
2. Lewicki Filip    446
3. Lehmann Dalia 371
4. Suska Juliana 273
5. Bedyńska Wiktoria  215
6. Kawa Aleksandra 211
7. Barański Mikołaj 209
8. Dobkowska Milena 171
9. Babiak Filip  130
10. Błaszczak Julia  117

 30/06/17

1. Kucharska Zuzanna  1468
2. Jabłońska Julia   1407
3. Zawadzka Eliza  1245
4. Biegalska Iga  1240
5.Pietrzak Daria  1025
6. Jannasz Wiktoria  972
7. Marchwicka Maja 912
8. Wypiór Marta 599
9. Brańka Borja Maria 584
10.  Wypychlo Aleksandra  505

 13/06/19 

1. Pliem Perka Martyna  388
2. Piontek Barbara  344
3. Skotarczak Nel  322
4. Śliwiński Antoni  296
5. Sówka Nell  280
6. Pięta Julia  277
7  Ganowska Julia 263
8. Pellowska Paulina 222
9. Pawłowska Kornelia   213
10.  Janiszewska Lena  192

03/07/19

1. Piontek Helena 333
2. Szeszuła Zuzanna  262
3. Bednarczyk Julia  190
4. Bar Karolina 173
5. Żuk Kaja 149
6. Górnicka Amelia  106
7. Padalak Maria 102
8. Panarowicz Nikola  99
8. Naumiuk Roksana  81
10. Jach Oliwia / Mycio Oliwia  63

03/07/19

1. Kamińska Agata  566
2. Henzel Dominika  530
3. Płatek Oliwia  487
4. Derda Agata 449
5. Heydel Karolina  368
6. Styła Olga  350
7. Konarska Marta 299
8. Osuch Aleksandra 292
9.  Piontek Helena 283
10.  Tralewicz Pielak Laura 251

 03/07/19

1. Friedman Maja Bella 417
2. Jurzak Franciszek 220
3. Leszek Karwańska Wiktoria 129
4. Iwaszczuk Alicja  111
5. Budzyńska Zofia  95
6.  Bar Karolina  40
7.  Jędrychowska Aleksandra 35
8.  Dubiniak Matylda 15
8.  Pieta Julia Okupny Wiktoria  15
8   Klota Amelia 15

  03/07/19