Mistrzostwa Europy MJ / Juniorów / Dzieci Wr Neustadt 2015 - wyniki
11-16 sierpnia 2015
fot (c) Sibil Slejko
Brązowy medal dla Polskich Dzieci
WYNIKI
niedziela 16 sierpnia 2015 - Mistrzostwa Europy MJ - Finał
wyniki 21m. Zuzanna Gowin 27,74 pkt
sobota 15 sierpnia 2015 - Mistrzostwa Europy Dzieci - konkurs pocieszenia g.09.00
wyniki konkursu 6m. Filip Lewicki , 11m. Wiktoria Głowacka, 49m. Vivian Brattli
sobota 15 sierpnia 2015 - Mistrzostwa Europy MJ - konkurs pocieszenia g.11.30
sobota 15 sierpnia 2015 - Mistrzostwa Europy Dzieci - Finał g.15.00
FINAŁ 12m Dalia Lehmann 21m Aleksandra Bolko
piątek 14 sierpnia 2015 - Mistrzostwa Europy Juniorów g.15.30
2 nawrót PN - Finał Zespołowy i 2 klasyfikacja indywidualna ME
WYNIKI INDYWIDUALNE po 2 konkursach - Agnieszka Cecuga - 9,82 pkt - 18 miejsce
WYNIKI ZESPOŁOWE Finał - Polska 8 miejsce 20 pkt
piątek 14 sierpnia 2015 - Mistrzostwa Europy MJ - g. 12.00
2 nawrót PN - Finał ME zespołowy i 2 kwalifikacja indywidualna ME
KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA po dwóch konkursach 26 miejsce Zuzanna Gowin 14,74 pkt
piątek 14 sierpnia 2015 - Mistrzostwa Europy Juniorów - g.07.30
1 nawrót Pucharu Narodów i 2 kwalifikacja indywidualna ME Juniorów
KLASYFIKACJA DRUZYNOWA ME Juniorów po 1 nawrocie Polska z 12 pkt na 1o miejscu
czwartek / 13 sierpnia 2015 - Mistrzostwa Europy Dzieci - g. 17.00
ME Dzieci - 2 nawrót Pucharu Narodów - Finał Drużynowy - Polska 3 miejsce - medal brązowy !!!
ME Dzieci - klasyfikacja indywidualna po 3 konkursach - Dalia Lehmann 1 miejsce / 0 pkt
czwartek / 13 sierpnia 2015 - Mistrzostwa Europy Dzieci - g.07.30
ME Dzieci - 1 nawrót Pucharu Narodów i 2 kwalifikacja indywidualna ME Dzieci
KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA ME Dzieci po dwóch konkursach - Dalia Lehmann - 1 miejsce / 0 pkt
KLASYFIKACJA DRUZYNOWA ME Dzieci po dwóch konkursach - Polska 5 miejsce z 5 pkt
czwartek / 13 sierpnia 2015 - Mistrzostwa Europy MJ - g.12.00
ME MJ - 1 nawrót Pucharu Narodów i 2 kwalifikacja indywidualna ME MJ
KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA ME MJ po dwóch konkursach 24 miejsce Zuzanna Gowin 6,74 pkt
KLASYFIKACJA DRUZYNOWA ME MJ po 1 nawrocie Polska 14 miejsce - 24 pkt
środa / 12 sierpnia 2015 - Mistrzostwa Europy Młodych Jeźdźców - g.09.00
KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA po 1 konkursie indywidualnym - 13 miejsce Zuzanna Gowin
WYNIKI PIERWSZEGO KONKURSU ME MJ
środa / 12 sierpnia 2015 - Mistrzostwa Europy Juniorów - 14.30
KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA po 1 konkursie indywidualnym - 2 miejsce Andrzej Opłatek
WYNIKI PIERWSZEGO KONKURSU ME Juniorów
wtorek / 11 sierpnia 2015 - Mistrzostwa Europy DZIECI
KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA po pierwszym konkursie indywidualnym - Dalia Lehmann na pierwszym miejscu !!
KLASYFIKACJA ZESPOŁOWA - POLSKA z 5 pkt na 8 mijescu klasyfikacji zespołowej
Reprezentacja Polski - 2015
Dalia Lehmann i Quitoki
Andrzej Opłatek i El Camp
Zuzanna Gowin i Emperio van't Roosakker
Agnieszka Cecuga i Flay Away Van Het Haverhof
1. Barański Mikołaj | 607 |
2. Kierznowska Aleksandra | 476 |
3. Maruszak Lena | 412 |
4. Suska Juliana | 410 |
5. Sydow Natalia | 255 |
6. Wypchło Aleksandra | 217 |
7. Kłapińska Laura | 197 |
8. Lewandowski Aleksander | 180 |
9. Stefańska Natalia | 176 |
10. Parkitny Maximilian | 163 |
1. Biegalska Iga | 662 |
2. Ganowska Julia | 374 |
3. Skrzyczyński Patryk | 339 |
4. Pietrzak Daria | 311 |
5. Macieszczak Ewa | 281 |
6. Zawadzka Eliza | 227 |
7. Sówka Nell | 178 |
8. Kucharska Antonina | 127 |
9. Nawrocka Roksana | 121 |
10. Hudzik Jakub | 111 |
1 Kazimierczak Gaja | 560 |
2 Chojowska Iga | 445 |
3. Kulesza Lila | 440 |
4. Kosmol Alicja | 370 |
5. Dampc Nela | 360 |
6. Soforek Marcel | 335 |
7 Wolniewicz Karmela | 330 |
8. Biedziak Aleksandra | 315 |
9. Pis Hanna | 280 |
10. Malesa Alicja | 275 |
1. Sabok Gabriela | 74 |
2. Mordzelewska Hanna | 44 |
2. Luksa Paulina | 30 |
4. Czyżyk Zahiu Natalia | 28 |
4. Filkiewicz Hanna | 28 |
6 Cytarska Hanna | 26 |
6. Sławińska Aleksandra | 26 |
8. Głoskowski Franciszek | 24 |
9 Lubońska Helena | 22 |
9. Tańcula Maja | 22 |
1 Lubońska Helena | 83 |
2. Wnuczko Sara | 67 |
3. Broniarczyk Henryk | 65 |
4. Marszałek Amelia | 62 |
5. Seroczyński Kacper | 60 |
6. Pellowska Paulina | 47 |
7 Luboński Ignacy | 45 |
8. Wacławik Kacper | 37 |
9 Kmiecik Pola | 34 |
10. Michalak H., Kinas A. | 33 |
1. Leboda Oliwia | 68 |
2. Reimann Zofia | 64 |
2. Przybylska Łucja | 52 |
4. Kostkowska Liliana | 48 |
4. Stodolna Natalia | 48 |
6 Rąbca Milena | 47 |
7. Ślusarczyk Iga | 41 |
8. Janaszczyk Lena | 37 |
9. Binkowska Wera | 36 |
10. Mordzelewski Jan | 35 |
1. Buczek Agata | 70 | ||
2. Lewicka Aleksandra | 58 | ||
3. Jach Michalina | 55 | ||
4. Binkowska Wera | 49 | ||
5. Kondysiak Emilia | 39 | ||
6. Sawa Blanka | 35 | ||
7. Molenda Lena | 33 | ||
7. Czarnecka Aleksandra | 33 | ||
9. Drzycimska Iga | 30 | ||
9. Wierucka Zofia | 30 |
1. Czerepińska Maria | 165 |
2. Cwalina Wiktoria | 160 |
2. Sławińska Zuzanna | 140 |
4. Kamińska Zofia | 120 |
5. Hart Dyke Zofia | 105 |
6. Ferjan Victoria | 95 |
7. Patecka Olga | 85 |
8. Szostawicka Karolina | 75 |
9. Szulczyńska Pola | 70 |
10. Stobińska Cecile | 45 |
1. Korus Anna | 223 |
2. Skoczylas Michalina | 145 |
3. Ciszek Maria | 120 |
4. Koperska Pacyńska M. | 110 |
4. Nowak Liwia | 110 |
6. Pakur Zofia | 60 |
6. Moczkowska Carla | 60 |
8. Kwiatkowska Julia | 80 |
9. Rachubik Julia | 70 |
9. Ferjan Victoria, Czupryna M. | 70 |