W tym tygodniu:
 
 
livestream  / płatne / 
 
 
 
TVP SPORT   ONLINE 
 
 
 
 
 
 

 

 

CSI2 Wr Neustadt AUT 

Maksymilian Wechtam , Paulina Malinowska, 

 
 
 
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
 
 
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

VIDEO Aleksandra Lusina Grand Prix Baku 2013

10/05/13 g.09.30

Sukces Aleksandry Lusiny w Baku. Video z przejazdu w GRAND PRIX i wyniki z turnieju w Azerbejdżanie

 

 

 


Polska reprezentacja w Lamprechtshausen 9-12 maja 2013

08/05/13 g.16.00

CSI2, CSIYH, CSIJ, CSIY

CSICh, CSI Am, CSI U25

podręczne linki do wyników, live,

zgłoszeni zawodnicy, nasza reprezentacja

 

 

 


Wechta i Murawski w GCT w Hamburgu ! Powodzenia !!

08/05/13 g.12.00

Od dziś w Hamburgu kolejny etap GCT . W zawodach wystartuje dwóch polskich jeźdźców Oskar Murawski i Maksymilian Wechta

Powodzenia !!

 

 

 

 

 


Galeria Magna Racino Spring Tour 2013

08/05/13 g.10.30

 

Mini galeria z Ebreichsdorfu AUT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


CSIO Linz 2013 galeria

07/05/13 g.14.00

Mini galeria z zawodów

CSIO Linz 2013

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Karolina Stańczak wygrała wszystko w Linz !!

06/05/13 g.08.00

Wspaniały sukces polskiej juniorki w Linz !

Karolina Stańczak wygrała wszystkie juniorskie konkursy.

Gratulacje !!
 

VIdeo / wyniki z Grand Prix

 

 

 

 


Michał Kaźmierczak trzeci w finale Srebrnej Rundy w Ebreichsdorfie !

06/05/13 g.07.00

Na zakończenie trzytygodniowego maratonu w Ebreichsdorfie Michał Kaźmierczak na siwej Reballi był trzeci w finale srebrnej rundy ! Gratulacje !!

 

 

 

 

 

 


Karolina Stańczak w świetnej formie w Linz !

05/05/13 g.07.00

Karolina Stańczak ( j.97) wygrała dwa konkursy juniorskie w Linz!

Gratulacje !!

Poznajcie nową klacz Karoliny - Limbutinę

 

 

 

 

 

 


Aleksandra Lusina druga w Grand Prix Baku !

04/05/13 g.19.40

Aleksandra Lusina zajęła drugie miejsce w Grand Prix Baku w Azerbejdżanie. Gratulacje !!

WYNIKI tu

 

 


Puchar Narodów CSIO Linz video II nawrót

04/05/13 g.15.00

Video z przejazdu naszych reprezentantów z II nawrotu Pucharu Narodów w Linz.

 

 

 

 

 

 

 


Skrzyczyński Jarosław 4446
Wojcianiec Wojciech 3420
Ludwiczak Krzysztof  2718
Bobik Jan 2207
Opłatek Andrzej  2187
Wechta Maksymilian  1851
Kaźmierczak Michał    1653
Grzegorzewski Adam  1529
Kubiak Grzegorz 1214
Grzelczyk Kamil  1173

 31/07/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1529
2. Grundkowska Monika   345
3. Szmytka Michalina 258
4. Milczarek Nina 225
5. Najdzionek Szymon  222
6. Pawlicka Dajana 194
7. Klein Olaf  181
8. Seroka Anna 179
9. Żołądkiewicz Maciej  152
10.Matuszewska Magdalena  130

 31/07/19

1. Kierznowska Aleksandra 645
2. Lewicki Filip    546
3. Lehmann Dalia 462
4. Suska Juliana 270
5. Bedyńska Wiktoria  215
6. Barański Mikołaj  209
7. Błaszczak Julia  209
8. Kawa Aleksandra  188
9. Dobkowska Milena  148
10.Babiak Filip  144

 31/07/19 

1.Pietrzak Daria 2225
2  Kucharska Zuzanna  2083
3. Biegalska Iga  1879
4. Zawadzka Eliza 1580
5. Kozioł Klara  1570
6. Jabłońska Julia  1517
7.Jannasz Wiktoria  1462
8. Marchwicka Maja 1197
9. Kłapińska Laura  1155
10.  Brańka Borja Maria  1146

 08/08/19

1. Pliem Perka Martyna  479
2. Sówka Nell  432
3. Piontek Barbara 397
4. Śliwiński Antoni   389
5. Skotarczak Nel 379
6. Pięta Julia 356
7  Ganowska Julia 310
8.  Pawłowska Kornelia   249
9. Pellowska Paulina 222
10.  Janiszewska Lena  192

 08/08/19 

1. Piontek Helena 376
2. Szeszuła Zuzanna  262
3. Bednarczyk Julia  261
4. Bar Karolina 173
5. Żuk Kaja 154
6  Padalak Maria 112
7. Mycio Oliwia 110
8. Górnicka Amelia 106
8. Panarowicz Nikola 99
10.  Naumiuk Roksana  81

08/08/19 

1. Henzel Dominika  910
2. Kamińska Agata 831
3. Płatek Oliwia  617
4. Osuch Aleksandra 582
5. Derda Agata 479
6. Styła Olga 466
7. Konarska Marta 444
8. Heydel Karolina  368
9.  Piontek Helena 308
10.  Tralewicz Pielak Laura 251

08/08/19 

1. Friedman Maja Bella 417
2. Jurzak Franciszek 220
3. Leszek Karwańska Wiktoria 129
4  Wawryniuk Nela  120
5. Iwaszczuk Alicja  111
6. Budzyńska Zofia 95
7. Bar Karolina 60
8.  Gramza Amelia   45
9.  Jędrychowska Aleksandra  35
10  Otlewska Amelia  30

 08/08/19