W tym tygodniu:
 
 
Andrzej Opłatek, Maksymilian Wechta, Cassandra Orschel
 
 
 
 
Mściwoj Kiecoń, Mikołaj Barański, Natalia Czernik, Bartosz Adamus, Jacek Polikowski, Sławomir Polikowski 
 
 
Tomasz Miśkiewicz 
 
 
 
Leszek Gramza, Zuzanna Kucharska
 
 
CSI1 Abu Dhabi UAE
Amelia Mościcka 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

 

    
 
 
   
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
  
  
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 
 
   
  
 

Cavalia Future 2014/15 - lista zawodników

27/11/14

Lista zakwalifikowanych zawodników to turnieju Cavaliada Future, regulamin rozgrywek oraz propozycje zawodów w Poznaniu. 

 


HZO Wolica 28-30.11 - lista zgłoszeń

26/11/14

 

LISTA ZGŁOSZEŃ

PROGRAM

 


CAVALIADA - przeglądy weterynaryjne

26/11/14

Środa / 03.12.14  rozprężalnia A 15.00-19.00

Czwartek / 04.12.14 rozprężalnia A 07-07.30  reinspekcja

Czwartek / 04.12.14 rozprężalnia A ok. 21.30 CSI1

PROGRAM ARENA A pawilon 5

PROGRAM ARENA B pawilon 7a


Lista koni aukcyjnych - Poznań

26/11/14

Pierwsza aukcja polskich koni wierzchowych organizowana podczas tegorocznej Cavaliady w Poznaniu w dniach 5-7 grudnia b.r. Polski Związek Hodowców Koni, Agencja Nieruchomości Rolnych, Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz Polturf mają przyjemność przedstawić ofertę sprzedażową pod hasłem Teraz Polskie Konie. Lista koni aukcyjnych

 


Polska w silnym składzie wystartuje w Budapeszcie

24/11/14

Jarosław Skrzyczyński, Krzysztof Ludwiczak, Piotr Morsztyn, Michał Kaźmierczak, Andrzej Opłatek, Paulina Koza i Tomasz Zelek wystartują w dniach 29-30.11.14 w zawodach CSI2 w Budapeszcie. Zgłoszenia, program turnieju.

 


Ranking kwalifikacyjny do Cavaliada Future 2014/15

24/11/14

Emilia Chmielowska z LKS Stragona Strzegom wygrała ranking kwalifikacyjny Cavaliada Future 2014/15. Końcowy ranking.

 

 

 


Marek Lewicki siódmy w Grand Prix CSI2 Kreuth

23/11/14 g.17.40

Marek Lewicki siódmy w Grand Prix CSI2 w Kreuth na Abigej oraz trzeci w Finale ŚR na Codetia VDL. Wyniki turnieju tu 

 


CSI2 CSIYH CSIAm Leszno wyniki finały 23/11/14

Zwycięskie pary niedzielnych finałów w Lesznie :

 

CSIYH 7l Marcin Bętkowski POL / Versace L

CSIYH 6l Jasas Stasys LTU / Mollgards Contina

CSI2 MR Anna Więcek POL / Alsagana

CSIAm Ewelina Szczepanik POL / Escalona

CSI2 ŚR Anna Jurgens GER /

GRAND PRIX Jarosław Skrzyczyński POL / Crazy Quick

 

WYNIKI 

 


Wolica 21-22-23/11/14 wyniki HZODiM / HZO

   POBIERZ HZO DiM                      POBIERZ HZO          

 

Piątek. Konkurs DR   wygrał Mateusz Tyszko na klaczy Lakira ( Lord Pezi - Laeken )

Sobota. Konkurs DR wygrał Kamil Grzelczyk na wł.Wibaro ( Bajou du Rouet - Graf Quidam )

Niedziela. Grand Prix wygrała Iga Tokarska na wł.Hektor ( Qumball - Hipovit )

 


CSI2 CSIYH CSIAm Leszno 22/11/14 - wyniki

Sobotni zwycięzcy konkursów zawodów CSI w Lesznie :

 

CSIYH 7l - Marcin Bętkowski POL / Parco L

CSIYH 6l - Julia Klinge POL / Lili Marlene

CSI2 Mr - Łukasz Krajewski POL / Zuline

CSIAm - Ewelina Szczepanik POL / Escalona

CSI2 ŚR - Leszek Gramza POL / Badorette

CSI2 DR - Zuzanna Gowin POL / Emperio vant Roosakker

 

Bieżące informacje z Leszna na naszym facebooku

WYNIKI

 


Konopacki Przemysław  2845
Skrzyczyński Jarosław 2817
Opłatek Andrzej 2110
Wechta Maksymilian    1908
Kaźmierczak Michał 1658
Kubiak Dawid    1481
Grzelczyk Kamil   1399
Miskiewicz Tomasz  1346
Lewicki Marek  1306
Grzegorzewski Adam       1236

31/10/22

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra  1181
2. Lewandowski Aleksander 778
3Błaszczak Julia  300
4. Parkitny Maximilian    258
5. Barański Mikołaj   257
6. Piksa Magdalena   249
7. Suska Juliana    242
8. Bule Oliwier    198
9.  Maruszak Lena     152
10. Yeroshova Anastasia 147

 31/10/22

1. Stefańska Natalia  361
2. Pietrzak Daria   301
3. Biegalska Iga  280
4. Kozioł Klara        268
5. Szczupakowska Amelia     220
6. Oleszkiewicz Lena      181
7. Zawadzka Eliza     178
8. Jannasz Wiktoria   161
9. Osuch Aleksandra  142
10. Niziołek Zuzanna  116

31/10/22

1  Babczyńska Małgorzata  3145
2  Nawrocka Roksana    2485
3. Ganowska Julia     1944
4. Słoniec Paulina   1860
5. Przybylska Zuzanna    1735
6. Kosmol Alicja  1710
7  Goszczński Adam   1709
8. Sówka Nell   1685
9. Kucharska Antonina     1545
10. Pszowski Kevin     1434

31/10/22

1. Cicha Zofia 346
2. Rąbca Milena 290
3. Layer Blanka 286
4. Gudan Natalia 252
5. Głoskowska Maja    248
6  Wierucka Maria    202
7. Michalak Helena        200
8. Walczak Natasza    174
9  Rosa Urszula  140
10. Błądek Michalina   128

31/10/22

1.  Wierucka Zofia  543
2.  Kulesza Lila   474
3.  Lewandowska Michalina   442
4.  Drozd Michalina     416
5.  Moczkowska Mia  410
6   Kamińska Zofia       387
7.  Brzykcy Lilianna    380
8.  Krzeszewska Zofia 358
9.  Mroczek Jakub   352
10. Przybyła Agata  344

31/10/22

1  Lewandowska Gabriela   697
2. Goszczyński Tomasz   465
2. Luboński Ignacy 440
4. Reimann Zofia  430
5. Wnuczko Sara  407
6. Koperska Pacyńska Maria   379
7  Nazarewicz Julia  290
8. Wiśniewska Zofia  256
9  Sławińska Zuzanna   249
10. Nowak Antoni  237

31/10/22

1. Pasternak Julia   463    
2. Cwana Wiktoria       459
3. Grobelny Martyna     446
4. Tymieniecka Wiktoria    437
5. Buczek Agata   413
6. Stasiak Agata  397
7. Fediow Daria    370
8. Szostawicka Karolina  342
9. Czeszejko Sochacki Filip     324
10. Burzyńska Ellis Anastazja 294

31/10/22

1.  Kierznowska Jagoda   1480
2.  Aniołek Hubert 1000
3.  Patecka Olga   950
4.  Ganowska Julia     410
5.  Sówka Nell  135
6.  Pellowska Paulina 115
7.  Biel Zofia  70
8.  Sućko Nina  30
9.     0
10.      0

31/10/22

1.  Hart Dyke Zofia        892
2.  Cwalina Wiktoria  732
3.  Pakur Zofia    575
4.  Moczkowska Carla  554
5.  Kępka Aleksandra     553
6.  Wiśniewski Marcel   539
7. Sałapatek Maja  425
8. Frączkowska Roksana           347
8. Ciszek Maria    310 
10. Janusz Zofia     281

31/10/22

1. Ponurski Gabriela   255
2. Biela Berenika   165
3. Biskup Julia   140
4  Skotarczak Nel     80
4  Kaczmarek Mikołaj      80
6. Sawicka Paulina  70
7. Banach Marta  65
8. Kozakiewicz Paulina         60
9. Leszek Karwańska  Wiktoria    55
10  Pietrzak Emilia  40

31/10/22