W tym tygodniu:
 
 
 
Maksymilian Wechta 
 
 
 
 
 
Adam Grzegorzewski, Jan Chrzanowski 
 
 
 
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Historyczny triumf Francji w pierwszym Finale Furusiyya FEI Nations Cup™

30/09/13

Za nami pierwszy historyczny Finał Furusiyya Nations Cup™ . Nowa formuła rozgrywania Pucharu Narodów obroniła się, zawody dostarczyły niezapomnianych sportowych emocji, były też rekordowe pod względem  wysokości nagród finansowych. Pula nagród Finałowego turnieju  to ponad 2 mln eur . Francja wywalczyła historyczny tytuł zwycięzcy  pierwszego Finału Furusiyya Nations Cup™.  WYNIKI  FINAŁU / WYWIADY / GALERIA

 

 


Sukces Alberta Ornata w Austrii

30/09/13

Albert ORNAT w świetnym stylu rozpoczął sezon halowy, podczas międzynarodowego turnieju w austriackim Wr. Neustadt był dwa razy drugi w konkursach rundy juniorskiej.

Gratulacje !!!

 

 

 


Furusiyya FEI Nations Cup™ eliminacje Barcelona 27.09

27/09/13 g.17.30

Ekipa Brazylii  z 1 pkt wygrała eliminacje do Wielkiego Finału Furusiyya FEI Nations Cup™ 2013. w Barcelonie. Do niedzielnego Finału zakwalifikowało sie pierwsze osiem ekip, pozostałe wystartują w sobotnim Finale Pocieszenia o pulę nagród w wysokości 300.000 euro.

WYNIKI / GALERIA

 

 


Albert Ornat w Wr Neustadt

27/09/13

Albert Ornat, zawodnik KJK Szary w Michałowicach  w dniach 27-29.09.13 będzie jedynym naszym reprezentantem w turnieju CSI1 w austriackim Wr. Neustadt. Powodzenia !!!

WYNIKI tu

LIVE transmisja tu

 

 


Wielki Finał w Barcelonie od dziś !

26/09/13 g.15.00

Pierwszy konkurs turnieju w Barcelonie  o nagrodę Coca Coli wygrał reprezentant Kolumbii  Rene Lopez na klaczy SF Polissonne Des Neyes. Wszystko o Wielkim Finale i jego polskim akcencie , dalej.

 

 

 

 


Obowiązkowe szkolenie dla wszystkich instruktorów sportu i trenerów.

26/09/13

Obowiązkowe szkolenia PZJ warunkiem uzyskania licencji na 2014 rok.

 

 


Jacek Zagor wygrał Puchar Białego Boru 2013

25/09/13

Gratulacje dla Jacka Zagora za triumf w Pucharze Białego Boru 2013 oraz dla Organizatorów Pucharu za pucharową wspaniałą inicjatywę !

WYNIKI / GALERIA / VIDEO

 

 

 

 


CSN Drzonków wrzesień 2013

24/09/13

 

Zgłoszenia  do turnieju CSN w Drzonkowie w dniach 27-29.09.13

170 koni

 

 

 

 


Najlepsze Młode Konie na Świecie 2013

24/09/13

Poznajcie najlepsze Młode Konie Świata w skokach przesz przeszkody 2013 roku.

 

 

 

 

 

 

 

 


Wielgórska, Kiecoń, Psiuk najlepsi !

23/09/13

W niedzielnych konkursach Grand Prix triumfowali : Paulina Wielgórska w Gliniku Zaborowskim, Mściwoj Kiecoń w Jaszkowie oraz Grzegorz Psiuk w Białym Borze Gratulacje !!

WYNIKI / VIDEO / FOTO

 

 


Wojcianiec Wojciech  3505
Opłatek Andrzej  2952
Ludwiczak Krzysztof  2866
Skrzyczyński Jarosław  2844
Bobik Jan  2032
Wechta Maksymilian  1829
Kubiak Grzegorz  1599
Grzelczyk Kamil  1284
Kaźmierczak Michał  1220
Grzegorzewski Adam  1180

31/12/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1180
2. Grundkowska Monika   499
3. Seroka Anna  179
4.  Pawlicka Dajana 177
5.  Żołądkiewicz Maciej  155
6.  Milczarek Nina  153
7. Kałdonek Martyna  139
8. Szmytka Michalina 126
9. Klein Olaf 120
10. Januszewska Z/ Najdzionek Sz 114

 31/12/19

1. Kierznowska Aleksandra 768
2. Lewicki Filip    575
3. Lehmann Dalia 419
4. Suska Juliana  415
5. Lewandowski Aleksander  319
6. Babiak Filip  189
6. Błaszczak Julia  189
8. Skrobacz Olga 187
9. Bado Gabriela 175
10 Kawa Aleksandra 173

31/12/19

1.Pietrzak Daria 3080
2  Biegalska Iga 2659
3. Jabłońska Julia  2567
4. Zawadzka Eliza 2565
5. Kucharska Zuzanna 2383
6. Marchwicka Maja 2142
7. Jannasz Wiktoria  2132
8. Kozioł Klara 2055
9. Kłapińska Laura 1760
10. Wypchło Aleksandra  1716

31/12/19

1. Pliem Perka Martyna  817
2. Sówka Nell 804
3. Śliwiński Antoni 694
4. Ganowska Julia 670
5. Skotarczak Nel  634
6. Pellowska Paulina 513
7  Piontek Barbara  421
8. Pięta Julia  406
9. Pawłowska Kornelia 401
10.  Czeszejko Sochacka Lena  349

31/12/19

1. Piontek Helena 473
2. Szeszuła Zuzanna  339
3. Bednarczyk Julia  296
4. Sondej Zofia  290
5. Bar Karolina   223
6  Mycio Oliwia  215
7. Padalak Maria  171
8 Żuk Kaja   164
9. Pietrzak Piotr  141
10. Grabowska Jagna  138

31/12/19

1. Henzel Dominika  1090
2. Kamińska Agata 841
3. Derda Agata 836
4. Osuch Aleksandra 707
5. Płatek Oliwia  677
6. Konarska Marta 507
7. Styła Olga  476
8.Tuliszkiewicz Olga 475
9.  Laura Tralewicz Pielak 401
10. Heydel Karolina 368

 31/12/19

1. Friedman Maja Bella 648
2. Wawryniuk Nela  275
3. Budzyńska Zofia 242
4  Jurzak Franciszek  220
5  Iwaszczuk Alicja   201
6. Bar Karolina   155
7. Leszek Karwańska Wiktoria  129
8. Okupny Wiktoria 119
9.  Gramza Amelia  45
10   Otlewska Amelia   40

 31/12/19