W tym tygodniu :
 

CSI3 Braunschweig GER 

Jarosław Skrzyczyński, Wojciech Wojcianiec 

livestream


CSI3 CSIYH Arezzo ITA

 
Andrzej Opłatek, Sandra Piwowarczyk 
 

 

Natalia Czernik, Bartosz Adamus

 

Adrianna Ostrowska, Izabela Vinckier,  Jan D. Chrzanowski, Monika Dulczewska, Julia Feydych, Joanna Jankowska, 

livestream 


 

CSI2 Lier BEL

Klara Kostrzewa


 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Sukces Łukasza Kozy w Lanaken !!

Łukasz Koza w świetnej formie w trzygwiazdkowym turnieju w Lanaken. Trzeci w dwufazowym konkursie 140 na wspaniałej Chelsea Blue !!!

 

 

 

 

 


Grzegorzewski, Okła, Ziębicki liderami po 1 dniu HPP

06/04/13

Wyniki po pierwszym dniu HPP 2013       

 


Michałowice - Arezzo - Lanaken

03/04/13 g.08.40

Pierwszy tydzień kwietnia zapowiada się niezwykle emocjonująco !!   Powodzenia !!

    

 


Koza i Wasilewski w CSI*** Sint-Katelijne-Waver

30/03/13 g.09.00

Reprezentanci Polski Łukasz Koza i Łukasz Wasilewski w świąteczny weekend startują w trzy -gwiazdkowym turnieju w Belgii.  Powodzenia !!

 

Wyniki możecie śledzić tu

 


Polacy w dobrej formie w Arezzo !!

29/03/13 g.07.00

Aleksandra Lusina na koniach ze SK Ciekocinko oraz  Krzysztof Prasek na Durano W pana Leszka Sasinowskiego byli nie do pokonania w rundzie dla koni 5 letnich w Arezzo.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Święta w Arezzo

26/03/13 g.19.00

Sukcesem Aleksandry Lusiny i 5 letniego wł. Lamarck ze SK Ciekocinko ( 1 m. ex aequo w konkursie dla MK ) rozpoczął się trzeci świąteczny tydzień zmagań w Arezzo. Polskie barwy reprezentować będą oprócz dzisiejszej zwyciężczyni konkursu dla 5 latków Aleksandry Lusiny także Marika Słowińska, Sandra Piwowarczyk Bałuk, Julia Zawada i Krzysztof Prasek.  Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia !!!

 

 

                   WYNIKI TURNIEJU tu                                 TRANSMISJA LIVE tu

 


Grand Prix Michałowic dla Krzysztofa Okły !!!

25/03/13 g.23.30

Wspaniałym sukcesem Krzysztofa Okły  zakończyły się zawody w Michałowicach. Reprezentant Polski, członek kadry narodowej młodzieżowców Krzysztof Okła z KKJ Kielce wygrał najważniejszy konkurs Grand Prix Michałowic. Gratulacje !

Zapraszamy na relację video z konkursu Grand Prix tylko ma KadraSkoki.pl 

 

 


Jarosław Skrzyczyński najlepszy w Grand Prix w Lesznie !!

25/03/13 g.09.00

Jarosław Skrzyczyński niepokonany !!

Wygrał wszystkie Finały w Lesznie !!

Gratulacje !!

Video z rozgrywki Grand Prix

 

 

 

 

 


Toscana Tour 2013

21/03/13 g.10.00

Trwa drugi tydzień sportowych emocji we włoskim AREZZO , w polskich barwach startuje Julia Zawada, Igor Kawiak i Krzysztof Prasek ! Powodzenia !!

bieżące wyniki tu

 

transmisja live   tu

 

 

 


IO Rio de Janeiro, 6-18 sierpnia 2016 - system kwalifikacji propozycje

21/03/13 g.09.40

 

Propozycje systemu kwalifikacji do Igrzysk Olimpijskich  w Rio w 2016 roku.

 

 

 

 


Skrzyczyński Jarosław 4663
Ludwiczak Krzysztof  2922
Wojcianiec Wojciech 2744
Grzegorzewski Adam 2068
Kaźmierczak Michał    1822
Bobik Jan 1674
Grzelczyk Kamil  1560
Wechta Maksymilian   1369
Opłatek Andrzej  1035
Kubiak Grzegorz 828

28/02/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 2068
2. Dajana Pawlicka   450
3. Szmytka Michalina 348
4. Grundkowska Monika  339
5. Milczarek Nina 324
6. Klein Olaf 277
7. Matuszewska Magdalena  212
8. Rynkiewicz Martyna  179
9. Najdzionek Szymon 143
10. Seroka Anna 119

28/02/19

1. Kierznowska Aleksandra  490
2. Lewicki Filip   435
3. Lehmann Dalia 345
4. Suska Juliana 245
5. Barański Mikołaj  232
6. Bedyńska Wiktoria 206
7. Dobkowska Milena 181
8. Bolko Aleksandra  160
9. Głowacka Wiktoria  114
10. Bado Gabriela  107

28/02/19

1. Kucharska Zuzanna  700
2. Jabłońska Julia  650
3. Marchwicka Maja 585
4. Jannasz Wiktoria  520
5. Pietrzak Daria 415
6Zawadzka Eliza 410
7. Biegalska Iga  380
8. Wypiór Marta  275
9.  Kłapińska Laura 250
10.  Kozioł Klara 225

11/03/19

1. Pliem Perka Martyna  108
2. Janiszewska Lena  91
3. Pellowska Paulina  52
4. Jackowiak Marcelina 48
5. Rynowiecka Pola  43
6. Karnabal Maria 40
7  Piontek Barbara  36
7. Śliwiński Antoni   36
9. Kopacz Antonia 35
9. Ryciak Wiktoria 35

11/03/19

1. Bednarczyk Julia  85
2. Piontek Helena   64
3. Jarecka Lena  42
4. Bar Karolina  38
5. Padalak Maria  35
5. Szeszuła Zuzanna  35
7. Boćkowska Olivia 34
8. Jach Oliwia 32
9. Żuk Kaja  30
10.  Misztal Maggie  22

11/03/19

1. Płatek Oliwia  260
2. Henzel Dominika 205
3. Kamińska Agata 200
4. Osuch Aleksandra 165
5. Heydel Karolina  105
5. Poleszek Dagmara  89
7. Derda Agata  80
7. Styła Olga 80
9. Kołacka Marianna  75
10. Pekal Emilia  70

11/03/19

1. Friedman Maja Bella 235
2. Jurzak Franciszek 80
3.Leszek Karwańska Wiktoria 65
4.  Iwaszczuk Alicja  20
5.  Bar Karolina  10
6. 0
7.   0
8.   0
9.   0
10.   0

11/03/19