W tym tygodniu :
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Amelia Mościcka 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Puchar Narodów CSIO Linz video II nawrót

04/05/13 g.15.00

Video z przejazdu naszych reprezentantów z II nawrotu Pucharu Narodów w Linz.

 

 

 

 

 

 

 


Jarosław Skrzyczyński najwyżej w rankingu FEI

04/05/13 g.08.00

 

 

Jarosław Skrzyczyński awansował na 176 pozycję w rankingu FEI i jest aktualnie najwyżej sklasyfikowanym polskim zawodnikiem.

 

Aktualny ranking FEI nr 148 tu

 

 


Pech w Linz ....

03.05.13 g.20.15

Pierwszy Puchar Narodów w tym roku z pechowym finałem dla naszej Kadry.

Wyniki / VIDEO z przejazdów

CSIO Linz 2013

 

 


Sukces Karoliny Stańczak w Linz !!

03/05/13 g.20.00

Karolina Stańczak wygrała dziś konkurs dla juniorów w Linz !!

Gratulacje !!

 

WYNIKI tu

 

 

 

 

 


Sukces Igora Kawiaka w Linz !! Najlepszy w 150 !!

02/05/13 g.20.30

Igor Kawiak wygrał konkurs Gold Tour 150 cm, będący kwalifikacja do niedzielnego Grand Prix podczas pierwszego dnia trzygwiazdkowego turnieju CSIO w Linz w Austrii !! Gratulacje !!

 

 


CSIO3 Linz 2013

02/05/13 g.08.20

Reprezentacja Polski ( Mazurowska, Kawiak, Morsztyn, Koza ) 3 maja o 14.00  wystartuje w Pucharze Narodów, indywidualnie w zawodach rywalizują Marika Słowińska, Paulina Wielgórska  i Radosław Zalewski.

Składy 11 pucharowych ekip :

 

 


Galeria Lamprechtshausen

30/04/13 g.07.45

 

Galeria

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Albert K wrócił do gry !

30/04/13 g.07.00

 

Albert K podstawowy koń Alicji Grygier po przeszło rocznej przerwie wrócił w świetnym stylu do gry. Świetnie spisał sie w zawodach EY-U25 w austriackim Lamprechtshausen. 

VIDEO z finałowego przejazdu

 

 


Wyniki CSIJ/ CSIY/ CSN Drzonków POL

30/04/13 g.06.00

Grand Prix CSIY wygrał Piotr Kaliszuk na Con Juan, w Grand Prix CSIJ najlepszy był Szymon Tęcza na Lukrecji Gratulacje !!

 

WYNIKI zawody CSI

 

WYNIKI zawody CSN

 


Andrzej Lemański trzeci w Grand Prix Lamprechtshausen !!

29/04/13 g.08.00

Andrzej Lemański i Bischof L w świetnej formie, po 4 miejscu w Linz ( 21.04.13 ) odnieśli kolejny sukces zajmując trzecie miejsce w Grand Prix w Lamprechtshausen. Gratulacje !!

VIDEO jump off

 

 

 

 

 


Skrzyczyński Jarosław 4683
Ludwiczak Krzysztof  2916
Wojcianiec Wojciech 2774
Grzegorzewski Adam 1990
Kaźmierczak Michał    1960
Bobik Jan 1798
Grzelczyk Kamil  1568
Wechta Maksymilian   1471
Opłatek Andrzej  1164
Kubiak Grzegorz 821

31/01/19

 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1990
2. Dajana Pawlicka   431
3. Milczarek Nina  407
4. Grundkowska Monika  349
5. Szmytka Michalina   335
6. Klein Olaf 320
7. Matuszewska Magdalena  215
8. Najdzionek Szymon  124
9. Rynkiewicz Martyna  193
10. Bogolecka Julia  103

31/01/19

1. Kierznowska Aleksandra  457
2. Lewicki Filip   359
3. Lehmann Dalia 342
4. Suska Juliana 253
5. Bolko Aleksandra 222
6. Barański Mikołaj  212
7. Bedyńska Wiktoria  206
8. Dobkowska Milena 182
9. Głowacka Wiktoria  121
10. Bado Gabriela  100

31/01/19

1. Jabłońska Julia  430
2. Jannasz Wiktoria 410
3. Kucharska Zuzanna  390
4. Zawadzka Eliza 330
5. Marchwicka Maja 320
6Biegalska Iga  255
7. Kłapińska Laura  218
8. Pietrzak Daria  190
9. Kapel Julia  130
10.  Dziuba Anna  90

19/02/19

1Pellowska Paulina  52
2. Jackowiak Marcelina  48
3.  Karnabal Maria 40
4. Śliwiński Antoni 36
5. Ryciak Wiktoria  31
6. Rynowiecka Pola  26
7  Dubikiak Michał  23
7. Lewkowicz Amelia   23
9. Sówka Nell 20
10. Michalska Maria 19

19/02/19

1.  0
2.  0
3.  0
4.  0
5.  0
6.  0
7.  0
8 0
9.  0
10.  0

 

1. Szeszuła Zuzanna  35
2. Jach Oliwia 32
3. Żuk Kaja   30
4. Piontek Helena 29
5. Rynowiecki Olaf  19
6. Karwatka Magdalena  13
7. Pakur Antonina  8
8. Stawicka Marianna  6
9.  0
10.   0

19/02/19

1. Henzel Dominika 205
2. Kamińska Agata 160
3. Płatek Oliwia 100
4. Osuch Aleksandra 95
5. Derda Agata 715
5. Heydel Karolina  563
7. Konarska Marta 498
8. Śnieżek Julia  471
9. Zawadka Joanna  423
10. Styła Olga  405

19/02/19

1. Jurzak Franciszek  60
2. Friedman Maja Bella 30
3. 0
4.   0
5.   0
6. 0
7.   0
8.   0
9.   0
10.   0

19/02/19