W tym tygodniu:
 
 
 
relacja video Świat Koni,
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
 
 
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Kadra Narodowa - aktualizacja II półrocze

28/07/13

PZJ opublikował skład Kadry Narodowej Polski na drugie półrocze b.r. Zapraszamy do zapoznania się z aktualną lista reprezentantów Polski w skokach przesz przeszkody.

 

 

 

 


Obszerna galeria zdjęć z ME Vejer de la Frontera

25/07/13

          

autor HERVE BONNAUD 1clicphoto.com tu

 


Polacy za granicą 25-28 lipca

25/07/13 g.09.00

Reprezentacja Polski w tym tygodniu w Rostocku, Dinard, Arezzo, Zuidwole.

Trzymamy kciuki ! Powodzenia!!

Zapraszamy do śledzenia wyników i transmisjo live.

Podręczne linki

 

 

 

 


ME Pony Arezzo - ceremonia otwarcia video

Ceremonia otwarcia - video

ME Pony Arezzo 23 lipca 2013

 

 

 


CSIO3-W Bratysława 2013 zgłoszenia

23/07/13 g.14.00

CSIO3-W Bratysława 2013

Oficjalny skład polskiej reprezentacji oraz lista zgłoszonych zawodników i koni z 16 państw.

 

 

 


Mistrzostwa Europy Pony 23-28.07.13

23/07/13

Reprezentacja Polski :

Agnieszka Cecuga 

Adam Grzegorzewski

Zapraszamy do zapoznania się z programem Mistrzostw, lista zgłoszonych zawodników i odnośnikami do podręcznych linków z wynikami .

 

 

 


Finały ME w Hiszpanii

22/07/13

Końcowe wyniki ME Juniorów / MJ i Dzieci. Gratulacje dla naszych finalistów!

Maksymilian Wechta - 17 m. ME MJ

Andrzej Opłatek - 22 m ME J

Olimpia Wołodkowicz - 18 m ME Dz

Dominika Reszuta - 18 m ME Dz.

foto M. Gut

 

 


ME Seniorów 2013 Zgłoszeni zawodnicy

20/07/13 g.11.30

Reprezentacje 23 europejskich państw. Lista 103 zawodników.

Zapraszamy do zapoznania się z kompletną listą zgłoszonych zawodników do startu w ME Seniorów 2013.

 

 

 

 

 

 


Piątek na ME - Wechta, Opłatek, Wołodkowicz i Reszuta w Finale !!

20/07/13 g.7.00

Gratulacje dla Maksymiliana Wechty, Andrzeja Opłatka. Olimpii Wołodkowicz i Dominiki Reszuty za awans do niedzielnego Finału Mistrzostw Europy 2013  !! Brawo !!

Dziś ( 20.07 ) konkursy pocieszenia z udziałem naszych reprezentantek. Trzymamy kciuki ! Zapraszamy do śledzenia wyników i transmisji LIVE  oraz do zapoznania się z kompletem piątkowych wyników .

 

 


Czwartek na ME J/MJ/Dz w Hiszpanii wyniki i foto blog Magdaleny Gut

19/07/13 g.08.00

Dziś ( piątek 19.07 ) w Vejer de la Frontera rozdane zostaną pierwsze zespołowe medale.  Zapraszamy do śledzenia wyników i relacji live . Juniorzy od g. 8.00, MJ od g.13.00 i dzieci od g.16.15. Trzymamy kciuki !! Powodzenia !!

Zapraszamy na czwartkową relację foto i przegląd aktualnej sytuacji w wynikach.

 

 

 


Skrzyczyński Jarosław 4858
Wojcianiec Wojciech 2978
Ludwiczak Krzysztof  2714
Grzegorzewski Adam 1899
Kaźmierczak Michał    1761
Bobik Jan 1725
Grzelczyk Kamil  1548
Wechta Maksymilian   1453
Opłatek Andrzej  1066
Kubiak Grzegorz 881

30/04/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1899
2. Dajana Pawlicka   404
3. Szmytka Michalina 355
4. Grundkowska Monika  325
5. Milczarek Nina 235
6. Najdzionek Szymon 226
7. Seroka Anna 182
8. Klein Olaf  171
9. Pisarska Zuzanna  127
10.  Rynkiewicz Martyna 113

 30/04/19

1. Lewicki Filip 475
2. Kierznowska Aleksandra   440
3. Lehmann Dalia 305
4. Suska Juliana 241
5. Barański Mikołaj  212
6. Kawa Aleksandra 208
7. Bedyńska Wiktoria  202
8. Dobkowska Milena 135
9. Bado Gabriela 130
10. Baehr Maria 109

 30/04/19 

1. Kucharska Zuzanna  1468
2. Jabłońska Julia   1357
3. Biegalska Iga 1190
4. Pietrzak Daria  1025
5. Zawadzka Eliza  860
6. Jannasz Wiktoria  812
7. Marchwicka Maja 752
8. Wypiór Marta 599
9. Brańka Borja Maria 584
10.  Kozioł Klara  460

23/05/19

1. Pliem Perka Martyna  312
2. Śliwiński Antoni Pięta Julia   277
3. Skotarczak Nel  254
4. Śliwiński Antoni 252
5.  Piontek Barbara  231
6. Sówka Nell  226
7  Ganowska Julia 209
8. Pellowska Paulina 179
9. Pawłowska Kornelia  163
10. Jackowiak Marcelina  149

 23/05/19

1. Piontek Helena 265
2. Szeszuła Zuzanna  257
3. Bednarczyk Julia  190
4. Żuk Kaja 149
5.  Bar Karolina 135
6. Górnicka Amelia  106
7. Padalak Maria 89
8. Naumiuk Roksana  81
8.  Panarowicz Nikola  71
10. Jach. O / Mycio O.  63

  23/05/19

1. Kamińska Agata  516
2. Henzel Dominika  490
3. Płatek Oliwia  487
4. Derda Agata 449
5. Heydel Karolina  368
6. Osuch Aleksandra  292
7. Styła Olga  265
8. Konarska Marta 254
9.  Tralewicz Pielak Laura  251
10.  Piontek Helena 210

  23/05/19

1. Friedman Maja Bella 347
2. Jurzak Franciszek 220
3. Leszek Karwańska Wiktoria 129
4. Iwaszczuk Alicja  111
5. Budzyńska Zofia  95
6.  Jędrychowska Aleksandra  35
7.  Bar Karolina  25
8.  Dubiniak Matylda 15
8.  Pieta Julia Okupny Wiktoria  15
8  Okupny Wiktoria  15

   23/05/19